Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 20


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * * 2 x ocenjeno
3247 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2005, 10:41

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14, Vesoljnega dnevnika LNF 15, Vesoljnega dnevnika LNF 16, Vesoljnega dnevnika LNF 17,
Vesoljnega dnevnika LNF 18 in Vesoljnega dnevnika LNF 19
(*zadnja stran Dnevnika LNF 19 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2005, 10:49

xsingx

Bond. James Bond. xDDx (*poslusam Mobyja). xokx

*

Tko. Zadnje cajte nimam cajta (x:o)x) za racunalnik.

Sem ze od 7h pokonc, mitja je sel v sarajevo.

Tole obdobje je res ultra.

mejte se, lep december! x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. december 2005, 11:16

wow, nov dnevnik! Sm se že sprašvala, kdaj ga boš odprla, Marsa...mislm, zanimal me je, če boš to nardila z novim letom, al prej. x;)x Kul! :palec:

No, včer sm šla k eni kolegici in sva en ful hud peciv ardile - kokosovo-čokoladen! :yumy: Je uspel. Pol sva pa mal tv gledale, čvekale...girl's stuff. x:)x

Ful sm pol razmišljala včeri zvečer, ko je ona že spala. K sm mela ful mir in...svašta. Za naprej, nazaj. V bistvu sm ugotovila, da nočem bit več sama. Pa rada bi bla zaljubljena spet. Tko da....kej kandidatov? x;)x x:Dx Ne, ne, ga bomo kr med ''resničnimi'' ljudmi poiskali. x;)x x:px Ma, ne, zdej se je to tko bedno slišal, k da bom ful šla okol iskat. NE! Sam, sm prpravljena začet na novo, pustit preteklost za sabo in bit srečna. x:)x Upam, da mi bo končno ratal. :palec:

To so bila globoka razmišljanja od tete Pike. xsrcx x;)x

Lep preostanek vikenda. x:Xx

#4 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. december 2005, 11:30

Pikica, sej veš, da Božiček ve za tvojo željo, tko da xsrcx
lepo nedeljo vam želim x:Xx

#5 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. december 2005, 11:33

Pikica, sej veš, da Božiček ve za tvojo željo, tko da xsrcx
lepo nedeljo vam želim x:Xx

xsrcx xsrcx xsrcx Sam, da me usliši! x:px x:Xx

#6 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 4. december 2005, 11:47

daj mi bože malo više sreće kod pokra x;)x

#7 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. december 2005, 12:05

Pika, jest sm za x;)x
Seveda, da ti Miklavž prinese novega fanta x:Dx xwizardx :xmas:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#8 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. december 2005, 12:08

Pika, jest sm za x;)x
Seveda, da ti Miklavž prinese novega fanta x:Dx xwizardx :xmas:

A že kr miklavž? No, ja, sej ne bi mela nč proti. :inocent: x:Dx Sam ne verjamem, da se bo kak tak junak tok hitr našel. x:px

#9 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 4. december 2005, 12:32

No, po dolgem času se oglašam tut jest. Ful naspidirani dnevi :onfire: - enkrat sm high, drugič spet čist na tleh... Zadne čase premal spim :inocent: (no, sej ne da bi sicer kej dost spala x;)x x:Dx x:Dx x:Dx ), pa se vseen kul počutm. Sm šla včer (no mislm dones x:Dx x:Dx x:Dx ) šele/že ob 3:00 spat, pa sm bla že ob 5:00 pokonc - oke take :eek: , ampak men je QL.

Me dones že Miklavž pršu pogledat... k sm bla tok pridna x:Dx x:Dx x:Dx . Mi prnesu usnjene rokavice (opa, se je izprsil x:Dx x:Dx x:Dx - luksuz zame, k sm do zdej roke kr v žepe tiščala, da me ni zebl x:Dx x:Dx x:Dx ), pa ene take tople bosanske copatke, pa parknla - tega že ni več, sva ga s tamalo že pojedli. Kolk je bla cortkana, k mu je oglodala lev uh - še nikol ni vidla parknla in je bla čist preč, k je na mizi zagledala tok dobrot x:Dx x:Dx x:Dx .

Zdejle grem pa mal muzko downloadat, kej lepga zapečt in pol popoldne morm jt v LJ. :cry: Sm mal žalostna, ker me 14 dni zdej nau dam... Se bom pa vsaj učila, ker res že zaostajam s snovjo, sploh k sm ta cel tedn kr mal prešpricala - sicer pa... sej sm bla bolna - evo, pa mam opravičilo x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

Nč, lepo se mejte, uživite na sončku - midve sva glih kr not pršle - je ful dobr it mal na zrak.
xsrcx xsrcx xsrcx
živi in pusti živeti

#10 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 4. december 2005, 12:58

O Bobnar, jaz sem se pa že ustrašla zate, ker te nikjer ni blo
Sem mislila, da te je sneg čist zamedu x;)x x:o)x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#11 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. december 2005, 13:24

a jas sn neresničn filutek al kaj x:Dx x:Dx

Ti nisi resn. :o|o: Jok, brate, odpade.

#12 Melodie

Melodie
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 823

Objavljeno: 4. december 2005, 14:04

O poglej, nov dnevnik :palec: In to z okroglo cifro x:Dx


Dnevi prehitro minevajo. Sicer pa čakam, da tisti merkur nekaj spremeni x;)x

Zakaj me vedno napačni ljudje nekam vabijo, tisti, ki bi si želela, da bi me, se pa nikoli ne spomnijo? :C:

#13 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 4. december 2005, 14:09

Tecna sem danes.
Mi malce delajo probleme snov xrolleyesx
Je pa lep vreme, imam ze sprehod za sabo.

Danes grem gledat 5zensk.com v menges...komaj cakam, da se malce nasmejim.

lp
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#14 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. december 2005, 14:09

EnglBengl, kdo pa med tednom skrbi za tvojo pupico? Jo vzameš s seboj, ali jo prepustiš komu v skrb? Vaju dve bi bilo prav cortkanoo spoznat x;)x x:Xx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#15 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. december 2005, 14:10

Grem si glavo prat. Ne bom še blond. Bom do pomladi/poletja počakala. x:Dx aja, za maškare bom pa sneguljčica. x:Dx

#16 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. december 2005, 14:13

morš še 7 palčkov okol sebe zbrat...pa bo kar težko dobit fante, ki so manjši od tebe, a ne? x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#17 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. december 2005, 14:23

morš še 7 palčkov okol sebe zbrat...pa bo kar težko dobit fante, ki so manjši od tebe, a ne? x;)x

Sej nism 2 m velka. :eek: 1, 70 m. To pa res ni ogromno, za punco. :o|o:

#18 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. december 2005, 14:43

x

Tole obdobje je res ultra.

mejte se, lep december! x:Xx :palec:


*
to obdobje je res ultra xrolleyesx

edina tolažba je da vse mine....

xcivx berem pisma miklavžu, kako mal samokritike....želje pa za vesoljsko ladjo pa pirotehnični produkti.....





*pa sonček posijal ....po poldnevni megli xsrcx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#19 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. december 2005, 14:49

Sej nism 2 m velka. :eek: 1, 70 m. To pa res ni ogromno, za punco. :o|o:

:O: Ti si že zdej blond, ti ni treba na pomlad čakat na potrditev :vragec: x:o)x
sem rekel, da boš TEŽKO dobila 7 fantov, ki so MANJŠI od tebe...še enkrat razmisli, kaj to pomeni :inocent: x8Dx x:o)x xsrcx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#20 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 4. december 2005, 15:09

EnglBengl, kdo pa med tednom skrbi za tvojo pupico? Jo vzameš s seboj, ali jo prepustiš komu v skrb? Vaju dve bi bilo prav cortkanoo spoznat x;)x x:Xx

EnglBengl kr sama skrbi za vse x;)x
Se lahko zmenmo Cashy, k se pozdraviva, če ti ni odveč družba mejhnih otrok x;)x x:Dx x:Dx x:Dx :palec:
živi in pusti živeti

#21 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. december 2005, 15:30

I love little kids xsrcx :inlove: :flower:
samo moti me, ker sčasoma odrastejo x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#22 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. december 2005, 16:17

:O: Ti si že zdej blond, ti ni treba na pomlad čakat na potrditev :vragec: x:o)x
sem rekel, da boš TEŽKO dobila 7 fantov, ki so MANJŠI od tebe...še enkrat razmisli, kaj to pomeni :inocent: x8Dx x:o)x xsrcx

in zakaj težko?

#23 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. december 2005, 16:39

Mystica, dnevi so takšni xrolleyesx Začni svojo dušo razvajati sama xsrcx

#24 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 4. december 2005, 16:56

Mysti, kaj je pa narobe? :sori: xcrossfingx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#25 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 4. december 2005, 17:40

:cry: :cry:

Res sovražim svoje življenje. :xx!:


ja zakaj pa to?
Kaj pa je narobe?
:eek:

xrainbowx

******

Aja, jaz sem se mal zgubila zadnje čase in me zanima kkao je zdej s temi koledarčki al planerji...sej sploh ne vem točno kaj, ker nisem dobila odgovora, potem me pa nekaj časa ni bilo...

Me spet zanima, kako to izgleda in po kakšni ceni...

:vio: :vio: :vio:

ps. itak sem kamne lohk pozabla, mi jih je Matija iz glave izbil (ne dobesedno)
se že cel dan učim...pa torto sem "pojedla" (beri pogoltala) čeprou ne bi smela :xx!:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0