Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

starejše ženske z mlajšimi moški


  • Prijavi se, če želiš komentirati
94 komentarjev na to temo

#1 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 20. januar 2006, 14:35

ker ste se tako razpisali o mladih puncah, ki se lepijo na starejše moške z debelimi denarnicami, me zanima kaj si mislite o starejših ženskah, ki imajo mlajše partnerje.

se vam zdi da je tudi v tem primeru v ozadju denar?

gre zgolj za živalsko privlačnost? x:px

mogoče delujejo zveze zato ker naj bi bile starejše manj zahtevne oz bolj vedo kaj hočejo?:ermm:

kolikšna starostna meja se vam zdi še sprejemljiva? :OoO: :inlove:


evo vam kost, zej pa nazaj k moji seminarski :C:
cau, se beremo kasneje
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#2 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 20. januar 2006, 17:03

Starost nima veze, kako bi pa vedel koliko sem star, če ne bi na nobenem dokumentu pisalo? Pač še en kompleks družbe.
Sem takšen, ker sem živ.

#3 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. januar 2006, 17:13

http://www.lunin.net...?showtopic=4713
x;)x
mislim, da je bilo tule govora tudi o tem...

#4 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 20. januar 2006, 20:12

:o|o: petiinsedemdeset firbcev pa nobenga komentarja....


dolina šentflorjanska onemela......ta tema lahko gre direkt v smetnjak x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. januar 2006, 20:12

Wuhu, a 2 leti starejša sploh šteje, kot starejša? al je to več al manj isto?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. januar 2006, 22:01

Wuhu, a 2 leti starejša sploh šteje, kot starejša? al je to več al manj isto?

Pri tebi ne, pri meni pa uuuuuuuuuu x:Dx

#7 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. januar 2006, 23:29

x:o)x evo, da se še tle javim..
bla s 4 leta mlajšim.. par mesecev sicer, ampak je blo čist fajn.. x8Dx :palec: (eni so se sicer skregal pol z enimi x:o)x ).. Ja, pa pri mojih 21ih al kok že, je bla razlika v letih kar opazna x:o)x


** tko da povprečje moje je v bistvu glih prav.. par let starejši :)
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#8 markomark

markomark
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 21. januar 2006, 10:03

Jaz sem bil star 25, ona pa 32. Vse ja fajn špilalo, dokler ni njen mož izvedel...
Tako da leta res niso nobena ovira.

#9 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 21. januar 2006, 11:12

To,da bi imel starejšo,je kot nadomestilo za mamo!Ne hvala!Seveda govorim o občutni razliki!

#10 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 22. januar 2006, 12:28

jst mam kolega, ki prv išče 10 let wtarejše, po možnosti poročene, da jim lahko igra ljubimca. pravi da je raje z žensko ki jo vidi 3 krat na teden pa ima z njo "intenziven odnos", kot pa da bi se dolgočasil s kakšno vrstnico. med kolegi pa itak velja za carja.
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2006, 15:13

[quote name='alf' post='622330' date='21. Jan 2006 ob 11:13']

ki je torej tolk, da bi lohk bla ze mama, torej te moti nekak starostna razlika 18 let? xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 22. januar 2006, 16:44

se vam zdi da je tudi v tem primeru v ozadju denar?
Ponekod ja, ponekod ne. Tako posploševat je brezveze.

gre zgolj za živalsko privlačnost? x:px
lahko ja, lahko ne x:o)x

mogoče delujejo zveze zato ker naj bi bile starejše manj zahtevne oz bolj vedo kaj hočejo?:ermm:
spet bi lahko odgovorila podobno, kot zgoraj. To, da so manj zahtevne...zakaj? Če posplošimo? Kako si to mislila? Imam par idej na kaj si lahko napeljevala, ampak raje slišim od tebe x;)x

kolikšna starostna meja se vam zdi še sprejemljiva? :OoO: :inlove:
Vsaka, ki je pravno legalna xnckrivx
Res je, da se težje predstavljam 18 letnika z 80 letnico, ampak po moje, da takih primerov ni ( ali pa zelo, zelo malo).
Drugače pa do 10, 20, 25 let...zakaj pa ne x:Dx x:Dx x:Dx Pa naj delajo ljudje kar jim paše, glede tega. Če eno 40,45 letnici zapaše 25 letnik, pa naj x:Dx Če ji s tem dviga ego, ji daje občutek mladosti al karkoli že, dobro zanjo! x;)x Ali lahko taka veza dolgoročno uspe? Seveda, zakaj pa ne x;)x Če sta oba ZA, itak

Še posebaj tiste "manjše" starostne razlike...tja do 15 let... x:o)x se mi zdijo čist OK. Odvisno od človeka pač.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#13 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 22. januar 2006, 18:55

mogoče delujejo zveze zato ker naj bi bile starejše manj zahtevne oz bolj vedo kaj hočejo?:ermm:
spet bi lahko odgovorila podobno, kot zgoraj. To, da so manj zahtevne...zakaj? Če posplošimo? Kako si to mislila? Imam par idej na kaj si lahko napeljevala, ampak raje slišim od tebe x;)x


.


kaj sm misla s tem? on pravi, da so starejše bolj samozavestne, nimajo izpadov ljubosumja, se ne mulajo po prepiru, znajo direkt povedat kaj jim paše in kaj ne,... (čeprav zna to bit tut s karakterjem povezan in ne sam s starostjo :o|o:) aja, pa kar je najpomembnejše: točno vejo kaj moškim paše x;)x
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#14 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 22. januar 2006, 23:10

jaz mislim,da je mlajši tip lahko blazno zaljubljen v starejšo žensko,ampak prej ali slej pride do nesporazumov...on je veliko bolj nezrel in se lahko počuti nepotrjenega(je ne more obvladat)..in za njo postane lahko dolgočasen..Dobro pa je to,da tip lahko pobere bogate izkušnje za prihodnost.. x:px
Živi in pusti živeti!!!

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2006, 23:11

dobr si tole pogruntala. xDDx :palec:

in prav tko Andromeda! :palec: :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 22. januar 2006, 23:14

jaz mislim,da je mlajši tip lahko blazno zaljubljen v starejšo žensko,ampak prej ali slej pride do nesporazumov...on je veliko bolj nezrel in se lahko počuti nepotrjenega(je ne more obvladat)..in za njo postane lahko dolgočasen..Dobro pa je to,da tip lahko pobere bogate izkušnje za prihodnost.. x:px


Prej ali slej pride povsod do nesporazumov, bistvo življenja je ali sta jih sposobna rešit al ne..... (aja pa vedno sta dva, pa lohk si 100 let star pa ...)

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2006, 23:20

No Ebor, to je pa sploh dbest in res. :palec:

odvisno kaksna je zveza, kot pri vseh.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 22. januar 2006, 23:24

No Ebor, to je pa sploh dbest in res. :palec:

odvisno kaksna je zveza, kot pri vseh.

vcas se kdo mal tkole *zaljubi*, pa gre 2o letni zakon v maloro, vcas pa zna folk to shendlat.
vcas je dobro, da gre, ker onega nekaj drugega res caka, vcas pa ne, ker je treba tud mal se naucit prilagajat.
in zenske znamo tipe blazno omejevat, se posebej omejenega pa se pocuti, ko je tud bejbi v igri, sploh ce se se zenska skoz sklicuje nanj....
in to res ni osnova za zrel odnos, takele vijevaje otrocje. sam kaj cmo, eni so pri 40.ih se cist otrocji.


Mah ja sam te norme, kolk mora bit ker star... mal ahko je vse 120% po pravilih pa ne bo klapalo.. ker pač tuki gre za odnos dveh, kako se bo kemija dveh zlila.. ne pa kako vsak posamezno funkcionira...
Jap nekateri smo tudi po 40 še vedno otročji.... sam men se to ne zdi napačno.... se tebi zdi?

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2006, 23:28

oj ves, sem mal zamutila, ker istiocasno debatiram se v eni drugi temi (mlade samske mamice), pa sem kar zacela se o tem govort tule, ki pa pravzaprav nima zveze. no morda jo ma mal... (no v glavnem in sem tisti del izbrisala, si pa ze komentiral, nc hudga, ne bo sile).

ne ni narobe (saj vidis da se mi ne zdi x;)x xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 22. januar 2006, 23:30

oj ves, sem mal zamutila, ker istiocasno debatiram se v eni drugi temi (mlade samske mamice), pa sem kar zacela se o tem govort tule, ki pa pravzaprav nima zveze. no morda jo ma mal... (no v glavnem in sem tisti del izbrisala, si pa ze komentiral, nc hudga, ne bo sile).

ne ni narobe (saj vidis da se mi ne zdi x;)x xDDx)


Nisem opazil, tvoj kometar je bil na mestu... v celoti....
Nč, grem spat.. jutr mam spet huuuud dan, mejte se...

#21 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. januar 2006, 10:34

Starejša pa mlajši?

Oni dan sem se z eno menil, ki ima prijatelja 16 let mlajšega (kar izvijala se mi je, ko sem jo pobaral za njegovo letnico, da bi napravil še primerjavo). Astrološko živa ludnica od primera (njena osma hiša (trad.: seks) pa njegovi planeti v njeni osmi hiši - wow!) - rezultat: durhmarš visita drug na drugem, kolikor sta sploh lahko skupaj. Seks pa tuš pa cigaret pa seks pa tuš pa cigaret pa kaj pojest pa seks pa tuš pa cigaret ...

Ženska je malo hecna pa je vprašala, če je to normalno, pa sem ji rekel, da je čisto od njiju odvisno, kaj je normalno, in če njima paše, se lahko povaljata v isti noči tudi trikrat, če hočeta. Pa je rekla samo: "U, trikrat?!", nasmeh je dal pa jasno vedeti, da cifra ni bila čisto prava ...

Jasno, da nisem vprašal, koliko je potem to, ker ... ... hm ... eee ... ja ker sem Devica anede, Device je pa sram take stvari sprašvat :vragec:

Vraga in pol čuješ takole včasih ... x:Dx

x:)x

(No, imam pa tudi dva možakarja v naboru, ki sta mi dala delat eden cca pet sinastrij s povprečno 15 let mlajšimi, drugi pa cca 7 sinastrij s cca 20 let mlajšimi, oba ono kao "koliko šans bi pa tukaj bilo". Ampak to je že druga storija.)

x;)x

#22 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 23. januar 2006, 10:41

xDDx xDDx

...tole me pa asocira na izjavo Joan Collins,...je rekla, da ona običajno ne kadi,...izjemoma po sexu,.....dve škatle na dan sam ..xDDx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#23 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 23. januar 2006, 14:41

xDDx xDDx

...tole me pa asocira na izjavo Joan Collins,...je rekla, da ona običajno ne kadi,...izjemoma po sexu,.....dve škatle na dan sam ..xDDx



x:Dx :palec: xsuperx :icon1_blush: :wub:
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#24 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 23. januar 2006, 20:06

Imam 4 leta mlajšega moža pa se to prav nič ne opazi.Čist dobro se imamo in štekamo se super.

Stvar dveh,kako se razumeta ni v letih ampak v karakterjih koliko sta za skupaj.Zato je sploh brez veze se menit o tem,kolk je kiri starejši al mlajši.
Nekaj je pa res,da ob mojem možu se počutim mlajšo..:))....in to je ta pravo za žensko.Da se ob svojem partnerju počuti mlajšo in zaželjeno,neglede na leta razlik med njima dvema.
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2006, 20:10

o Smajcica! x:Xx (te dolg nisem vidla)
mas tud tu podobno kot jaz...

pa saj, pocutis se kot se, ne sam glede na partnerja...

itak je tko, zlo preprosto:
iste ptice skup' letijo...

ne glede na spol sklon stevilo. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0