Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 23


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
4492 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. september 2006, 20:06

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14, Vesoljnega dnevnika LNF 15, Vesoljnega dnevnika LNF 16, Vesoljnega dnevnika LNF 17, Vesoljnega dnevnika LNF 18, Vesoljnega dnevnika LNF 19, Vesoljnega dnevnika LNF 20, Vesoljnega dnevnika LNF 21 in Vesoljnega dnevnika LNF 22
(*zadnja stran Dnevnika LNF 22 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. september 2006, 20:16

Pojstla zrihtana :wOOt: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. september 2006, 20:20

no vids, glih dbest! x;)x xDDx :palec:

Fajn ko si 1. uletel Mick, me je rpav zanimal, kdo bo (ene moje fore xDDx). :palec: xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 30. september 2006, 21:07

:U: Glčedala bar 2 prvič dons. Same muvi stars so zbral. xrolleyesx Zeh. :o|o: x:Dx x;)x
Pa tale, k je šla vn, je druga Alma, vizualno..no, mječkn bl fejst. :inocent: x:Dx

Zdej pa študiram, a čem film en gledat, knjigo brat al it spat? Neeeeeeeeeee, novmo še spal, a ne?

Aja, sm rekla, da bom poročala, kako je blo n Pikinem festivalu...sicer se mi ne da kej preveč, ampak na kratko...blo je res dobro organizirano, veliko stvari pripravljenih za otroke, ogromno brezplačnih delavnic...res svaka čast organizatorjem...še pridemo! :palec:

#5 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 30. september 2006, 21:24

kok bom spala jutr xrolleyesx čist sm zlamana pa kt en zombi res k skoz tok zgodi vstajam :o|o:
fajn, nov dnevnik, tam se j s kregom zaključlo, zej more pa lepo laufat naprej x;)x
mejte se.....radi x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#6 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 30. september 2006, 21:26

Todi. xsrcx
Jutr se kr prštiem, da te bom nadlegovala po četu. Dons nej ti bo, k si zlamana. x:Xx x;)x

#7 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 30. september 2006, 21:27

jutr bo trda x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#8 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 30. september 2006, 21:32

jutr bo trda x:Dx

x:px Še veš ne, kolk. x;)x x:)x

Vprašanje za vse. A poveste velikokrat ljudem okoli sebe, da jih imate radi? Resno sprašujem. Ker je življenje tok faking nepredvidljivo in minljivo. Naj vam ne bo nekega dne žal, da nekomu tega niste povedali. x:Ix Pa probajte bit pozitivni, ne se tolk kregat, ker itak nima smisla in je tolk po nepotrebnem izgubljene energije. Sej vem, da sama tud velikokrat zabluzim, ampak sem se prpravljena potrudit, da bi bla boljša. Dejmo se vsi skupaj mal. Bi šlo? :inocent:

xsrcx

Lohk me pa tud zignorirate. x;)x x:)x

#9 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. september 2006, 21:46

hih...če povem....jp, povem...odzivi so hudo različni...... x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#10 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 30. september 2006, 21:57

hih...če povem....jp, povem...odzivi so hudo različni...... x:Dx

Ampak maš vsaj čsito vest. Pa nobenih obžalovanj. xsrcx

#11 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. september 2006, 22:06

no ja....če te nekdo potem prav čukasto gleda al se pa umakne in nekako spiz* s tvojga lajfa je občutek najprej mal neprijeten....k se ne da dobro štekat zakaj taka reakcija.....pol pa ugotoviš, da si pač povedal kar si čutil in da je odziv drugega nate pač njemu lasten in se zato nima smisla utrujat..... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#12 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 30. september 2006, 22:10

no ja....če te nekdo potem prav čukasto gleda al se pa umakne in nekako spiz* s tvojga lajfa je občutek najprej mal neprijeten....k se ne da dobro štekat zakaj taka reakcija.....pol pa ugotoviš, da si pač povedal kar si čutil in da je odziv drugega nate pač njemu lasten in se zato nima smisla utrujat..... x;)x

:palec: Kaj češ. Pol jim je itak zmer žal. Ko premeljejo zadevo. Klinc...sej se pol sčasoma sami tud naučijo tega...to je tud njihova lekcija. x:)x

#13 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 1. oktober 2006, 02:34

Sestrica mela rojstni dan xsrcx sm ji povedala, da jo mam rada xsrcx xDDx sam vsem to povem premalkrat :sori: res xsrcx
sta me pa moja bikica pa njen levček čist šokirala :eek: x:px spet xDDx sta mi že kar za rojstni dan (novembra je šele!!!) kupla karto za Purple :2src: x:px pa TAK lep šopek :2src: in (itak) škatlo kondomov x:Dx :inocent: še nisem pršla čist k sebi :inocent: od šoka ... lohk ma pa teranček kej tud tle zravn x:Dx x:px
šopek[attachment=11589:attachment]

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#14 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 1. oktober 2006, 06:19

jutro! xrosex
o scorpi sama lepa presenečenja :palec: x:Dx

no tko jz kle že na vse zgodi pokonc. pa ful sem neki lačna. morm mal narest načrt kaj bom kej dons počela. mt mi je spet avto spizdla. :!!:
to je zdej očitno kr samoumevno, da je "njen" al kaj :o|o:
vse se bomo še zmenl. ne gre več to tk naprej.

no grem se mal očistit x:Dx
lepo in zabavno nedeljo :kiss:
spet se mi je na bolš poslabšal

#15 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. oktober 2006, 06:45

ja povem, najbolj čuden odziv sem doživela od staršev in sestre ... zanimivo ane?
dobro jutro. nisem ok, grem se v špegu pogovort sama s seboj. Težki dnevi so tole zame...
lepo nedeljo vam želim xsrcx
in ja Trudi, res je bila želja iz srca....

#16 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 1. oktober 2006, 06:54

Ksenia, drži se xsrcx :palec:
saj veš, da si najbolj seksi mamica na svetu x;)x to povej tisti osebi, ki jo boš videla v ogledalu x:)x

Scorpiogirl, krasna darilca :2src: sam ne vem, kaj bodo TEBI kondomi...bi razumel, če bi kakšne tabletke dobila x:o)x

Aiwa, imaš še belega una? carski avto, a ni? x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#17 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. oktober 2006, 08:41

Ksenia xsrcx Tok si fejst ženska, res. Evo, tud tebi lahko rečem, da te imam rada, čeprov te sploh ne poznam. Ampak mi tako energijo oddajaš, pa vedno kako dobro besedo z aljudi najdeš, jim pomagaš...fajn si, res. x:Xx
In res ti želim, da se ti stvari porihtajo. :palec:

#18 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 1. oktober 2006, 10:36

Jutro x:)x Zaspal za tv-jem, se šele ponoč preselu končno v pravo pojstlo, ni blo slab :sleeping: x:px Sicer brez frke ne bo šlo, sn zgleda že aboniran nanje, je dvodelna in na drugem delu, čist pri zadnji nogici je navoj popustu in se je ne da prav zategnit.....spet reklamacija? Popeniš. :o|o: Lepa nedelja. Jah, zbudu pa me je telefon, en frend je spet zabredu v težave, jao....kot da še ni dovolj fasal v lajfu. :o|o: Ne vem, če mu bom lahko kaj pomagal, tak da trenutn sn slabe.... :xx!: Čist mal boljše, ko na teletekstu vidim, da je Šumi nagno Alonsa in sta skup po točkah. :vragec: x:o)x Grem se zdaj do konca skup sestavit, pa da vidim kaj bomo storil z današnjim dnem.... x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#19 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 1. oktober 2006, 10:36

Dannnnnnnnnnnnnnn x:Xx xsrcx
enga x:Xx pa :flowers: vsem, k karkoli rabite, k vam je hudo al pa vas kej boli :sori: x:Xx

Scorpiogirl, krasna darilca :2src: sam ne vem, kaj bodo TEBI kondomi...bi razumel, če bi kakšne tabletke dobila x:o)x

x:Dx x:Dx x:Dx če bi tipi nosili kondome s sabo, jih bejbe res ne bi rable imet x;)x preventiva je pač pomembna zadeva x^x zato jih mam jst ponavadi s sabo x;)x

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#20 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 1. oktober 2006, 10:37

Fajn ko si 1. uletel Mick, me je rpav zanimal, kdo bo (ene moje fore xDDx). :palec: xokx


x:)x :palec: ...le kdo bi vedu kake fore ma to naša mat? :inocent: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#21 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. oktober 2006, 11:26

ksenia..... xrainbowx xwizardx xgoldfishx xcrossfingx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#22 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 1. oktober 2006, 11:33

Jutrček x:Xx

En pofočk v novi dnevnik x;)x

Včeraj mi ni ratalo na party uletet :inocent: vsa telovadba okoli in na kavču me je preveč zmatrala :o|o: xrolleyesx moram malo na kondiciji začet delat, ampak me še vedno rebrca dajejo :xx!:

xsrcx še spi, jaz se pa po obrokih zbujam že od osmih :eek: me še ogromno dela čaka, moj samski bunker se spreminja v gnezdece x:Ix jutri še kokrpes uleti k nama na počitnice :hepko: me zanima kako bo nečakinja reagirala (njena prva beseda je bila Nik, pokojni dalmatinec )

Lepo nedeljo vsem x:Xx
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#23 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 1. oktober 2006, 12:49

x:Dx x:Dx x:Dx če bi tipi nosili kondome s sabo, jih bejbe res ne bi rable imet x;)x preventiva je pač pomembna zadeva x^x zato jih mam jst ponavadi s sabo x;)x

si zgleda prpravljena na vse, tud na kake avanturce, ki se "kar zgodijo" x:Dx xsrcx
očitno vam je puncam več do njih, kot tipom, ko ste bolj pripravljene na tole xcivx
al pa tipi le preveč na izi vse skup jemljemo x:Ix
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#24 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. oktober 2006, 14:08

al pa tipi le preveč na izi vse skup jemljemo x:Ix

Bo bl tole prov. x:Ix

#25 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 1. oktober 2006, 16:21

si zgleda prpravljena na vse, tud na kake avanturce, ki se "kar zgodijo" x:Dx xsrcx
očitno vam je puncam več do njih, kot tipom, ko ste bolj pripravljene na tole xcivx
al pa tipi le preveč na izi vse skup jemljemo x:Ix

Ni to, da bi mi blo ful do avanturic ... se tud zgodi kdaj, pa ne, da bi zdej ful iskala avanturice ... če pa že, je bolje bit pripravljen, kot pa se potem s kakšnimi posledicami ubadat xDDx in za vsaj eno "posledico" vem, da se tipi bolj na izi je izognejo xcivx x;)x

How will we ever know
if we never try ...

P.M.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0