Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Živeti brez hrane


  • Prijavi se, če želiš komentirati
101 komentarjev na to temo

#76 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 3. februar 2005, 16:54

Ziveti brez hrane, hm, verjetno bi bil ustreznejsi naslov teme preziveti brez hrane, ne pa ziveti, po moje , no.

Cisto iz firbca me zanima, ce kdo od teh ljudi, ki ne uzivajo hrane...ce prime kdaj kaksen kramp v roko, lopato, prekoplje vrt, sede kdaj na kolo, odigra nogometno tekmo s prijatelji...ali samo (pre)zivi ?
(Se enkrat ponavljam, gre za firbec. Ne trdim, da to morajo delati.Vsak dela (s sabo) kar sam hoce. )

#77 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. januar 2008, 16:01

Včeraj sem prebral intervju z Jusmaheen, ki pravi, če verjamete ali ne že dve leti nisem nič jedla.

Ali vi verjamete?

Kaj si mislite o življenju na prani?

andrej

"Jasmuheen (Ellen Greve),osnivačica pokreta “Života na prani”, u desetak godina djelovanja uspjela je okupiti tisuće sljedbenika širom svijeta, svojim iskazom da od 1993. živi bez hrane i vode…(tisuće su platile njezinu tehniku “usklađivanja”, milijuni su pročitali njezine knjige i povjerovali joj…). Uprkos tome što je njezino učenje urodilo sa nekoliko smrtnih slučajeva ljudi koji su nakon “usklađivanja” zaista pokušali živjeti bez hrane, Jasmuheen je postajala sve popularnija, dok nije pristala na kontrolirano ispitivanje svojih tvrdnji. Od nje se tražilo da pokuša sedam dana živjeti bez hrane i vode, pred kamerama i u prisustvu lječnika; to je završilo njezinim kolapsom i dehidracijom, nakon samo četiri dana…
Neki dokazi i iskazi:

http://www.sabon.org.../luftdiaet.html

http://www.sabon.org...asmu-times.html

http://www.apologeti...g/an991028.html

Jasmuheen nije proračunata varalica, ona je savršena slika suludog samozavaravanja pripadnika takozvanog New Age pokreta."

Source
http://www.liberatap.../misticizam.htm

#78 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. januar 2008, 16:26

stankaa

"Včeraj bila na predavanju Mire Omerzel Terlep v Kranju, ki živi na prani že ene 4 leta, če sem si prav zapomnila. Verjamem, da je to možno, a res ob harmoniji fizičnega eteričnega duhovnega telesa, vodnikih učiteljih iz kozmosa... duhovno visok nivo, ker drugače gre le za stradanje.
Stankaaa"

Objava #30
http://www.lunin.net...t...st&p=123901


NE verjamem, da Mira NE bi nič, popolnoma NIČ jedla. )

:inocent:

menda jih je še nekaj , ki živijo samo na prani...menihi -TIBET.. :inocent:

Pri meni zaenkrat samo prana odpade xDDx x:px

Brez hrane menda zdržijo 100 dni b.p.
Umirat se začne nekje po 60. dneh - stradanje samo na vodi (nobenih sokov, vitaminov, ...)
V to verjamem.
Imam osebno izkušnjo 36 dni samo na vodi. Nič posebnega.
Energije bilo veliko. Treba pa biti osredotočen na vishuddhi, ham pri izdihu ali (in) na Bindu.
Lakote NI bilo pri meni nobene takrat.

#79 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 5. januar 2008, 16:38

Treba pa biti osredotočen na vishuddhi, ham pri izdihu ali (in) na Bindu.


Lahko to poveš po slovensko?
Objavljena slika

#80 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 5. januar 2008, 17:43

kokr sem js čula eno razlago...so to ljudje, ki so na telo visokem nivoju..telesno in duhovno.....pijejo samo vodo.....telo pa je samo sposobno ustvarjati, kar potrebuje...in to iz dušika(men se zdi)

:inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#81 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. januar 2008, 18:02

kokr sem js čula eno razlago...so to ljudje, ki so na telo visokem nivoju..telesno in duhovno.....pijejo samo vodo.....telo pa je samo sposobno ustvarjati, kar potrebuje...in to iz dušika(men se zdi)

:inocent:

Magdalena Gornik - župnija Sodražica:
"Magdalena Gornik
19. julij 1835 - 23. februar 1896
Slovenka, ki je celih 47 let živela brez vsake zemeljske hrane, nosila na svojem telesu znamenja Kristusovih ran in zadoščevala Bogu za vse žalitve njegove ljubezni."
http://zupnije.rkc.s...lenaGornik.html

Mistični pojavi v življenju Magdalene Gornik
http://zupnije.rkc.s...ik/mistika.html

Stran Therese Neumann:
http://www.theresene...glish/index.htm

Osebnega mnenja v zvezi z njima nimam.

#82 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. januar 2008, 18:25

Lahko to poveš po slovensko?

"Treba pa biti osredotočen na vishuddhi, ham pri izdihu ali (in) na Bindu.":

vishuddhi chakra - področje grla nekje med 6. in 7. vratnim vretencem
oz. v področju adamovega jabolka (sprožilna - kontaktna točka). "Kontrolira" delovanje ščitnice, ...
Ljudje z uravnoteženim delovanjem imajo bolj uravnoteženo komuniciranje s seboj, drugimi.
Srce jim bije enakomerno (ni aritmije, ...).
Ham je zvok pri izdihu, izrečen v mislih. Namesto zvoka se lahko zgolj osredotoči na vishuddhi in se ga
občuti; čuti. Tako pri izdihu (lahko tudi pri vdihu...). Lahko oboje: zvok in čutenje.
Bindu chakra - locirana, kjer imajo Indijci, ... lase spete v čop.
Uravnoteženi bindu odpira glasbeno, umetniško naravnanost v človeku.
Ustvarja "nektar", katerega se čuti kot "sladkost v ustih, grlu"...
Katera se "lovi" s ketchari mudro - jezikom potisnjenim v grlo oz. pol mudro - za zgornjimi zobmi,
ali jezikom potisnjenim čim globje proti žrelu na ustnem nebu (v chi kungu, ...).
Pri izvajanju avtogenega treninga - vaja "diha me", skozi leta spontano pride do uravnotežene vishuddhi čakre z vsemi navedenimi efekti "vishuddhi, ketchari, bindu".

Več info o kundalini praksah - download Kundalini_tantra.pdf
http://www.4shared.c...rified=27a6e0d1

#83 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 5. januar 2008, 20:04

Hvala Tantra! xsrcx
Objavljena slika

#84 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. marec 2010, 12:38

Par osnovnih zadevic kar se tiče življenja na prani....Tak človeček mora imeti full razvito 7. čakro oz sahasraro. To je glavni center oz. transformator ki pretvarja kozmično energijo v take energije kot jih človeček rabi za življenje. x;)x In ko je človeček tega sposoben, potem sploh ni problem živet brez hrane in vode. x:px In takih človečkov je do sedaj zelo malo... :xx!: ...predvidevam da manj kot sto...če je pa Mira med njimi...who cares... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#85 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 26. marec 2010, 22:14

Kontrola apetita, "neobčutka lakote":
"odprta" vishuddhi [grleni center] & ujaji dihanje
s ketchari/ polketchari ali brez.
Kot tudi taoistična notranja vaja: "želva". ...

#86 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 08:26

Da ne boste prebirali bajke od Omerzeljeve,poizkusite!
Človek samo od prane ne more preživeti,tudi,če poizkuša,sebi dela največjo škodo. Povejte mi,kaj boste imeli od tega,če boste in??Poznam nekaj vegetarijancev,kateri se skrivaj nažirajo vseh dobrot,ki jih svet premore.Komu potem lažejo?Kaj imajo od tega?A mislijo,da si z svojim laganjem sebi in drugim pridobivajo na ugledu?
Meni so ubogi in to ubogi v pameti!
Tudi če človek nekomu črpa(magično,kar je pogost pojav) življensko energijo,brez določenih hranil ne more preživeti,četudi vegetira v bolniški postelji.
Če hoče Omerzeljeva vsem dokazati svoje trditve ,naj se prijavi v Big Brother,naj vesoljni svet vidi,kako v resnici prodaja svoje brezvezne laži in s tem uničuje tudi druge.
Tudi jaz sem IN,saj zaenkrat jem še vse in se odlično počutim,pa delam vseeno na sebi,s tem,da sem pred leti ukinil cigarete,sedaj pa tudi alkohol.Ko bo telo in glava pripravljena,mogoče tudi meso.Sem pa obroke zmanjšal na dva na dan in te pomanjšal.
Enkrat mi je nekdo omenil,kako lahko delam z energijami,če jem meso?,delam tako kot tisti,ki ga ne,mogoče še boljše,saj moram biti pri teh stvareh v odličnem stanju.Pri vsakem napredovanju,naj si bo fizičnem,psihičnem ali duhovnem,mora biti človek zdrav in brez večjih omejitev,drugače ne gre,saj pri meni ne.

#87 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 10:30

E goldek...predpostavljam da ne poznaš dovolj stvari kar se prane tiče...Napisal sem da lahko živi od prane vsak človeček, če ima dovolj razvito sahasraro in se pač za to odloči. Razvita sahasrara pa pomeni tudi dovolj razvitega in zavestnega človečka, nekak že na nivoju gurujev...Taki človečki lahko po več 100 al pa 1000....let živijo samo od prane. Mi ostali človečki pa pač dobivamo prano preko rastlinc, mineralov...ker sami še nismo sposobni pretvorit oz. vsrkat vase te zadevce...Se da pa podobno doseči tudi preko vishuddhi, samo bolj za kratek čas...v primerjavi s sahasraro... x;)x

Seveda lahko papcaš meso, to sploh ni nobena večja ovira....včasih pa lahko ravno zaradi tega malo težje prideš v stik z bolj subtilnim in močnimi energijami...karmični vidik bom pa izpustil... x:Dx

Sem najdel nek forum kjer si bluzio podobne stvari...magija...Davidova zvezda...zapis magičnih besedic...150 evrov....Nekatere stvari so ti tam povedal podobno kot jaz, ni vse črna magija...po tistih simptomih ki si jih tam naštel sem jaz total pod vplivom črne magije (nespečnost....)...samo da jaz ne morem spat ipd. zato ker se nafilam z energijo iz višjega vira in to se dogaja tudi drugim meditantom po svetu...

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#88 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 11:48

Že v davni preteklosti je človek rastel tudi duhovno.Če bi bilo res,da se da živeti od prane,bi tudi mi že živeli na ta način in to vsi!!!!!!!

#89 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 12:24

Sem najdel nek forum kjer si bluzio podobne stvari...magija...Davidova zvezda...zapis magičnih besedic...150 evrov....Nekatere stvari so ti tam povedal podobno kot jaz, ni vse črna magija...po tistih simptomih ki si jih tam naštel sem jaz total pod vplivom črne magije (nespečnost....)...samo da jaz ne morem spat ipd. zato ker se nafilam z energijo iz višjega vira in to se dogaja tudi drugim meditantom po svetu...


Zanimivo,da raziskuješ tudi drugje.Določene stvari poznam zelo dobro,saj se dnevno srečujem z njimi.Nebi si delal neko samoreklamo,ker mi ni nek večji interes,vsaj sedaj ne.Kot vsak,sem tudi jaz začel iz nič in mi v današnjem času prepolnim šalabajzarjev uspeva.Zakaj?Ker je efekt in to viden,saj gre glas od ust do ust.Če bi bila vse to megla,bi bil jaz brez drobtine kruha,če ti to kaj pove.Nimam namena nekoga žaliti,ker živi svoj način življenja,pač pa odpret oči,brez vsiljevanja megle.Pri vseh stvareh je prisotna logika,naj si bo na energijskem ali materialnem svetu.Tudi beton brez cementa bi bil le en kup peska.Se pravi,stolpnica ne stoji na mestu brez veziva,tako tudi človek brez hrane in vode ne stoji. .
Če bi se pravilno filal z energijo,bi spal kot treba,nekje delaš napako.Kje ugotovi sam,jaz sem tudi pri sebi ugotavljal vzroke za to in ono in dobil že veliko odgovorov.Mogoče ni vse tukaj za to temo,ali pa..

#90 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 12:55

Zanimivo,da raziskuješ tudi drugje.Določene stvari poznam zelo dobro,saj se dnevno srečujem z njimi.Nebi si delal neko samoreklamo,ker mi ni nek večji interes,vsaj sedaj ne.Kot vsak,sem tudi jaz začel iz nič in mi v današnjem času prepolnim šalabajzarjev uspeva.Zakaj?Ker je efekt in to viden,saj gre glas od ust do ust.Če bi bila vse to megla,bi bil jaz brez drobtine kruha,če ti to kaj pove.Nimam namena nekoga žaliti,ker živi svoj način življenja,pač pa odpret oči,brez vsiljevanja megle.Pri vseh stvareh je prisotna logika,naj si bo na energijskem ali materialnem svetu.Tudi beton brez cementa bi bil le en kup peska.Se pravi,stolpnica ne stoji na mestu brez veziva,tako tudi človek brez hrane in vode ne stoji. .
Če bi se pravilno filal z energijo,bi spal kot treba,nekje delaš napako.Kje ugotovi sam,jaz sem tudi pri sebi ugotavljal vzroke za to in ono in dobil že veliko odgovorov.Mogoče ni vse tukaj za to temo,ali pa..


Sem iskal čisto nekaj drugega pa sem naletel na tist forum...naključje...I dont think so... x:Dx Kar se pa spanja tiče pa nisem edini...mati Tereza in ostali znani svetniki, ter druge znane osebnosti so spale samo po par ur (2-5 ur). Med spanjem se čakre filajo z energijo. Če jih pa nafilaš z meditacijo, jogo...pa ne boš moral spat...to ti lahko pove vsak človeček ki se s tem ukvarja. Mogoče bi se pa moral malo začet učiti osnove kar se duhovnosti tiče. x;)x

Deluje že, ampak v kakšnem smislu...Kar jaz ugotavljam je da ne veš dosti niti o čakrah, niti o prani, niti o črni magiji...A ti razumeš kaj je prana in 7. čakra x?x

Če ti ne dopuščaš niti možnosti da je mogoče živet brez prane, pač ne moraš biti v stiku z zelo visokimi energijami...sorry da tako rečem ampak človek ki ima ne vem kakšne psihične moči je lahko duhovno še zmeraj nižje kot nekdo ki jih sploh nima... xg:Dx

Ti bom direkt povedal, pa se bom potrudil da na lep način...ego ti še zmeraj preveč dela...z raznimi simboli in čira čara zadevcami ga pa ne boš ukrotil...treba bo odpret srce...zato sem te pa vprašal a se znaš smejat tudi na svoj račun, pustit preteklost za sabo in biti kot otrok ki se igra...vesel, radosten, z nasmeškom na obrazu. xDDx


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#91 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 13:29

Deluje že, ampak v kakšnem smislu...Kar jaz ugotavljam je da ne veš dosti niti o čakrah, niti o prani, niti o črni magiji...A ti razumeš kaj je prana in 7. čakra x?x

Ti bom direkt povedal, pa se bom potrudil da na lep način...ego ti še zmeraj preveč dela...z raznimi simboli in čira čara zadevcami ga pa ne boš ukrotil...treba bo odpret srce...zato sem te pa vprašal a se znaš smejat tudi na svoj račun, pustit preteklost za sabo in biti kot otrok ki se igra...vesel, radosten, z nasmeškom na obrazu. xDDx


Živim skromno in sem dostopen vsakemu človeku,ki bi rad spregovoril tudi o najhujših življenjskih zadevah.Kar se ega tiče,sem razčistil že dolgo nazaj in se zavedam samega sebe,vseh dejanj in občutkov.Mene ne omejujejo stvari,saj strmim k logiki in razgledanosti.Ne bi se hvalil,ker nima smisla,a ti vseeno povem,da sem pozdravil že več kot deset ljudi, v pol leta,med drugim je bila pri meni tudi oseba,katera je reiki mojster na nivoju.
Jaz se pri zdravljenju ne omejujem z čakrami,ker telo zdravim celostno naenkrat.Škoda,da nekomu razlagam,kako to gre,ugotavljam iz lastnih izkušenj,da je telo labirint,katerega z raziskovanjem napak v čakrah še zdaleč človekova pamet nebo dešifrirala.Kaj ti pomeni 7 čakra,če je pa celo telo neuravnovešeno.človek božji,zavej se,da če boš pri avtu vrtel samo eno kolo,ne boš prišel daleč,ravno tako je z čakrami.Če ne boš celostno zagnal vse in vzpostavil ravnovesje delovanja vseh(čaker),boš zdravil pacienta vse do prezgodnje smrti!!!!!Ljudje se omejujejo in vsako omejevanje je prej strma pot navzdol,kot navzgor.
Če nekdo misli,da je ob prebiranju ene knjige že na visokem duhovnem nivoju,brez,da bi raziskoval tudi z lastno glavo,je po moji logiki še vedno dojenček.

#92 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 27. marec 2010, 13:50

Zakaj ne verjamem toliko štorijam o prani, zato ker je še Jezus pojedel zadnjo večerjo. Kar se pa prane tiče, če bi proteine in minerale materjaliziral direkt iz prane bi bilo to tako energijsko potratno in neumno kot bi kuril v peči bankovce.

Pa valjda je nek smisel :?: da materjalno telo gradiš z zidaki materjalne substance. In če bi gradil telo, ki ga moraš graditi če ne se segnije, to vsak sveti spis potrdi, iz prane bi moral posrkati toliko prane iz drugod, da bi, če bi hotel to doseči, moral začeti ropati prano od drugih, ali po domače, kot da bi sedaj eden :devil: nad celim planetom :detelca: rastegnil fotocelično marelo, pa valjda nebi ostalo človeštvo prav mirno sprejelo, da živi v senci.

Vsi praniki naj mi odgovorijo, kje je logika gretla z bankovci, če so drva xscratchx ....

LP

xDDx


#93 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 14:11

Zakaj ne verjamem toliko štorijam o prani, zato ker je še Jezus pojedel zadnjo večerjo. Kar se pa prane tiče, če bi proteine in minerale materjaliziral direkt iz prane bi bilo to tako energijsko potratno in neumno kot bi kuril v peči bankovce.

Pa valjda je nek smisel :?: da materjalno telo gradiš z zidaki materjalne substance. In če bi gradil telo, ki ga moraš graditi če ne se segnije, to vsak sveti spis potrdi, iz prane bi moral posrkati toliko prane iz drugod, da bi, če bi hotel to doseči, moral začeti ropati prano od drugih, ali po domače, kot da bi sedaj eden :devil: nad celim planetom :detelca: rastegnil fotocelično marelo, pa valjda nebi ostalo človeštvo prav mirno sprejelo, da živi v senci.

Vsi praniki naj mi odgovorijo, kje je logika gretla z bankovci, če so drva xscratchx ....

LP


xDDx


VSE BOLJ VERJAMEM TVOJIM PREROKBAM x;)x

#94 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 14:29

Živim skromno in sem dostopen vsakemu človeku,ki bi rad spregovoril tudi o najhujših življenjskih zadevah.Kar se ega tiče,sem razčistil že dolgo nazaj in se zavedam samega sebe,vseh dejanj in občutkov.Mene ne omejujejo stvari,saj strmim k logiki in razgledanosti.Ne bi se hvalil,ker nima smisla,a ti vseeno povem,da sem pozdravil že več kot deset ljudi, v pol leta,med drugim je bila pri meni tudi oseba,katera je reiki mojster na nivoju.
Jaz se pri zdravljenju ne omejujem z čakrami,ker telo zdravim celostno naenkrat.Škoda,da nekomu razlagam,kako to gre,ugotavljam iz lastnih izkušenj,da je telo labirint,katerega z raziskovanjem napak v čakrah še zdaleč človekova pamet nebo dešifrirala.Kaj ti pomeni 7 čakra,če je pa celo telo neuravnovešeno.človek božji,zavej se,da če boš pri avtu vrtel samo eno kolo,ne boš prišel daleč,ravno tako je z čakrami.Če ne boš celostno zagnal vse in vzpostavil ravnovesje delovanja vseh(čaker),boš zdravil pacienta vse do prezgodnje smrti!!!!!Ljudje se omejujejo in vsako omejevanje je prej strma pot navzdol,kot navzgor.
Če nekdo misli,da je ob prebiranju ene knjige že na visokem duhovnem nivoju,brez,da bi raziskoval tudi z lastno glavo,je po moji logiki še vedno dojenček.

Potem si pa dober če si vse razsčistil z egom...še Jezus je namreč imel malo ega ko je kao umiral na križu. Logika pa na višjih nivojih odpove...Ampak jaz v zgornjem postu še zmeraj vidim da ti ego nagaja... x:Dx

Nekaj o čakrah je pa dobro vedet...različne čakre...različne plasti aure...različne sile...različni nivoji. Ne pravim da moraš zdravit samo ene čakre. Če ne razumeš osnov, ne moreš razumet kako delujejo na še bolj subtilnih nivojih ko je vse prepleten. No ja, lahko če ti dela intuicija. Kar se pa 7. čakre tiče je pa tudi v povezavi s 1. in s tem tudi prizemljitvijo... x;)x

Človečku tudi ne boš pomagal če mu boš samo dal simbole, kao aktiviral in sam ne bo naredil nič... x:o)x ...s tem mu boš samo zavrtel kolesa, ki bodo še zmeraj umazana...zaradi umazanije se bodo pa prej ko slej začela ustavljat...Druga stvar pa je če s simboli spraviš vzrok na površje in ga človeček tudi predela... x:Dx

Kako pa veš da si jih pozdravil...pri simptomatskem zdravljenju se isti simptomi lahko tudi pojavijo šele čez par let...A si kao vidu da se je umazanija spucala, si slišal glas ki je kao rekel "urejeno je..."....al kva x?x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#95 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 14:52

Kar se pa prane tiče, če bi proteine in minerale materjaliziral direkt iz prane bi bilo to tako energijsko potratno in neumno kot bi kuril v peči bankovce.

In če bi gradil telo, ki ga moraš graditi če ne se segnije, to vsak sveti spis potrdi, iz prane bi moral posrkati toliko prane iz drugod


Materializacija ni dober izraz, bolje bi bilo zniževanje električne napetosti toka iz visoko napetnostnega stanja na manj....tako kot delujejo transformatorji...energija se ne izgublja se samo preoblikuje... x:Dx

Hrana in pijača so pa samo baterije, če nimaš toliko zmogljivega akumulatorja da ga priključiš direkt na transformator...oziroma še kakšen višji vir... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#96 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 27. marec 2010, 15:00

VSE BOLJ VERJAMEM TVOJIM PREROKBAM x;)x



Očitno pridobivam "vernike" x:Dx . Fajn praznuj poslednjo večerjo, jaz ponavadi v četrtek zvečer spečem kruh in ga podelim s familijo, nakar pojemo večerjo. V petek potem je pa strog post na vodi. Potem pa v soboto imamo praznovanje velike noči. vse vege, ker sem pač pristaš tega načina prehrane.

SREČNE PRAZNIKE VSI

xribax xribax xribax


#97 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 16:20

Potem si pa dober če si vse razsčistil z egom...še Jezus je namreč imel malo ega ko je kao umiral na križu. Logika pa na višjih nivojih odpove...Ampak jaz v zgornjem postu še zmeraj vidim da ti ego nagaja... x:Dx

Nekaj o čakrah je pa dobro vedet...različne čakre...različne plasti aure...različne sile...različni nivoji. Ne pravim da moraš zdravit samo ene čakre. Če ne razumeš osnov, ne moreš razumet kako delujejo na še bolj subtilnih nivojih ko je vse prepleten. No ja, lahko če ti dela intuicija. Kar se pa 7. čakre tiče je pa tudi v povezavi s 1. in s tem tudi prizemljitvijo... x;)x

Človečku tudi ne boš pomagal če mu boš samo dal simbole, kao aktiviral in sam ne bo naredil nič... x:o)x ...s tem mu boš samo zavrtel kolesa, ki bodo še zmeraj umazana...zaradi umazanije se bodo pa prej ko slej začela ustavljat...Druga stvar pa je če s simboli spraviš vzrok na površje in ga človeček tudi predela... x:Dx

Kako pa veš da si jih pozdravil...pri simptomatskem zdravljenju se isti simptomi lahko tudi pojavijo šele čez par let...A si kao vidu da se je umazanija spucala, si slišal glas ki je kao rekel "urejeno je..."....al kva x?x


Tudi tebi nagaja določena umazanija,prva je ta,da se delaš vsevednega,druga pa ta,da imaš vedno samo ti prav.Medicina ne laže z izvidi in ravno izvidi so dokaz,da je bolezen izginila in da zdravstveno stanje napreduje.Tako vem,da je nekdo ozdravil z mojo pomočjo.Ni dovolj,da mu naredim nek zapis,pač pa ga tudi energijsko očistim in vzpostavim energijsko ravnovesje v telesu.Dobro vidim človekovo stanje,kot tudi partnerka,če mi ne verjameš,se oglasi pri naju,da izveš kakšno je tvoje zdravstveno stanje,potem pa pojdi na pregled k zdravniku in ti bojo potrdili točno diagnozo,katero boš pred tem izvedel pri naju.Ne nakladam,lahko preizkusiš,pa potem komentiraj.Nisem nakladač,ker nimam nič od tega,vse kar ti ostane je da narediš preizkus.Če si popolnoma zdrav,ti pa želim takšno stanje do konca srečnega poslanstva.

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2010, 09:59

**Op.**
Kot ste morda opazili, je del teme (zadnji prispevki od Brezota dalje) preseljene iz teme Mira Omerzel - Mirit
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. marec 2010, 14:14

**Op.**
Kot ste morda opazili, je del teme (zadnji prispevki od Brezota dalje) preseljene iz teme Mira Omerzel - Mirit


Marsa,hvala.Se strinjam.

#100 Alfonz

Alfonz
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 306

Objavljeno: 3. april 2010, 06:51

Da ne boste prebirali bajke od Omerzeljeve,poizkusite!
Človek samo od prane ne more preživeti,tudi,če poizkuša,sebi dela največjo škodo. Povejte mi,kaj boste imeli od tega,če boste in??Poznam nekaj vegetarijancev,kateri se skrivaj nažirajo vseh dobrot,ki jih svet premore.Komu potem lažejo?Kaj imajo od tega?A mislijo,da si z svojim laganjem sebi in drugim pridobivajo na ugledu?
Meni so ubogi in to ubogi v pameti!
Tudi če človek nekomu črpa(magično,kar je pogost pojav) življensko energijo,brez določenih hranil ne more preživeti,četudi vegetira v bolniški postelji.
Če hoče Omerzeljeva vsem dokazati svoje trditve ,naj se prijavi v Big Brother,naj vesoljni svet vidi,kako v resnici prodaja svoje brezvezne laži in s tem uničuje tudi druge.
Tudi jaz sem IN,saj zaenkrat jem še vse in se odlično počutim,pa delam vseeno na sebi,s tem,da sem pred leti ukinil cigarete,sedaj pa tudi alkohol.Ko bo telo in glava pripravljena,mogoče tudi meso.Sem pa obroke zmanjšal na dva na dan in te pomanjšal.
Enkrat mi je nekdo omenil,kako lahko delam z energijami,če jem meso?,delam tako kot tisti,ki ga ne,mogoče še boljše,saj moram biti pri teh stvareh v odličnem stanju.Pri vsakem napredovanju,naj si bo fizičnem,psihičnem ali duhovnem,mora biti človek zdrav in brez večjih omejitev,drugače ne gre,saj pri meni ne.

Se strinjam s Teboj glede hrane. Brez hrane ni življenja to je dejstvo. Strinjam pa se, da je mogoče preživeti z zelo malo hrane. Samo kakšno pa je potem življenje? Ne hvala.
Objavljena slika
"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0