Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 24


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3341 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:16

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14, Vesoljnega dnevnika LNF 15, Vesoljnega dnevnika LNF 16, Vesoljnega dnevnika LNF 17, Vesoljnega dnevnika LNF 18, Vesoljnega dnevnika LNF 19, Vesoljnega dnevnika LNF 20, Vesoljnega dnevnika LNF 21, Vesoljnega dnevnika LNF 22 in Vesoljnega dnevnika LNF 23
(*zadnja stran Dnevnika LNF 23 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:30

Danes je najbolj beden dan v celem tednu, pa celo petek je, pa je vseeno beden, torej je res neznosen :o|o:
mal se je sonce pokazu :o|o: , mogoče bo opazen kakšen napredek :o|o: Tečna sem že od zjutraj oz. od ponedeljka zjutraj :o|o: Denar me baše in nimam pojma kje ga dobit, razen v službi, kjer ga pa ne bo do 15. februarja :o|o: do takrat bomo pa pocrkal od lakote in to v temi, ker mi bojo elektriko izklopil :o|o: . Mojmu možu se zdi vse skup zabavno in se ubada z večnim vprašanjem, kam za vraga dam celo plačo :o|o: Ubila bi ga :vragec:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#3 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:34

Moj se pa z ničemer ne ubada več x:)x ker točn ve kam jo dam :vio: full je faca. res hitro dojema,
vse x:)x prav rada ga imam xsrcx x:Xx

#4 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:44

a ste OK?
dons je mlaj. :palec:
pa se dan za metek. xDDx

Mah, bolj tko, zdej vsaj vem zakaj (mlaj).

Ne vem, neky sm čudna že od nouga leta dalje, pol pa berem (resda bolj med vrsticami, čist možno pa je, da se men vse skp sam zdi) kako gre kaj (bl švoh) poročenim (oz vsaj tistim v dolgi vezi) parom, pa si mislim (ker me neky čudnega baše v tej smeri, dab blo dobr-bi biu cajt z nekom/fantom) živet, on ni najbolj navdušen (v bistvu se izogiba tej temi, vse je tk nedoločno v neki far SF future) a je men tega res treba?? Mislm, za koji qrac seb človk mogu tok prilagajat (živim sama že neki let)pa nekomu skos neki strečt, pa rihtat, mislm za koji qrac? Za tisto varovalko, al pa žarnico zamenat...ok tuky je še sex (juhej za dilde x:o)x ) al pa kam zapeljat (nenazadnje mamo v LJ izvrstno taxi službo :o|o: ) ej men se (skor) ne da. Tut folk okol mene ma kr ene (partnerske) probleme in to folk, za kerga sm mislila, da uni pa že nimajo teh blemov (mhm :o|o: ).
Mah, kva pa vem.
Jutr grem h vedeževalki, nej me ona preseneti xrolleyesx

..zdele mal se pospravim popoldne pa v toplice za par dni... x:)x x:)x x:)x

Me vzameš s sabo x:o)x (tj retorično vpr.)
sm ti ful fovš, ampak sem tut vesela zate (no, zej pa zastop če morš xrolleyesx )
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:50

Brihta Cookie! :palec: (k si povezala iz prejsnjega, ravno zato pa vedno dam tud link na zadnjo stran - k ce mamo nov dnevnik, ne pomen, da se mora tam nehat debata/stavk/..., kjer je konc prejsnjega.. preprosto izkoristim en trenutek, ko je stari dnevnik ze solata in objavim novega. v primeru novega, tegale, sem izkoristila mlaj in prehod merkurja v vodnarja x:)x)

Nordika, kot je rekla Cookie, je mlaj. pa se dost folka pocut izmucenega, izpraznjenega, brez energije skratka, mal tud melanholicno mroda... in podobno.
Bo boljse! xupx xyesx

audente, lepo! x8Dx
mors se kak komadek dat, tko kot Butl vcer (al predvcerajsnjim) x;)x

jesen u meni tuguje.... xsingx x;)x
al pa kaksnega bolj veselega. sam ta mi je dons prisel na misel, ko sem se spomnila vcerajsnjega parnivaljak intermezza butlovega.
Men je pa ta komad "gate trgal".
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:58

Moj se pa z ničemer ne ubada več x:)x ker točn ve kam jo dam :vio: full je faca. res hitro dojema,
vse x:)x prav rada ga imam xsrcx x:Xx


xrolleyesx moj ma včasih kr eno blokado in neki zagnjavi in sem seveda jst tistak ne zna z denarjem delat :vragec: , OK sej res nisem neki ekonomična, ampak on pa misli, da ponoči palčki xppx polnijo hladilnik in kozarce z Nutello xrolleyesx
Zdele je en tak glič :8): , sej se bo znormaliziral, sam da jst pridem ven iz beda :o|o: ( ponavadi je to kar hitro - hvala bogu - nisem narejena za dolgo travmiranje )

Zdele je pa moj trenutno ljubi komad na radiu :2src: Crystal Ball

:wOOt: Aja? Mlaj je?! Sej res x:Ix . Aleluja xcivx mam vsaj eno tolažbo!
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#7 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:59

no, kakor berem Cookie, sem se potolažil in je čist prov, da se z bejbami ne ubadam x:Dx x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#8 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. januar 2007, 13:10

Mislm, tole Vitni pa Marajo bi mogl udušt; kok sta babe zoprne s tem jamraljkam o neverending love :xx!: pizda, direkt za zavajanje, sam še Trnjuljčica manka :xx!: Brata Grimm sta pa itak, poleg Cankarja vse zafu.ala.

Aja, Audente, lepo da se maš lepo, se opravičujem s tem svojim bad izpadi,...ah bit će bolje...
Cashy, kva nejt rečem: nism kopmetentna, da ne rečem, kok sm zoprna :xx!: in tečna xcivx sama seb še najbolj :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2007, 13:14

ma ne no, dosta vise!
dejmo se vsi skup nastelat na +

xupx

sej sam se jamramo, z mano na celu! xrolleyesx
sem razmisljala glih (ko odpirala nov dnenvik, da wtf, koje jamraljke! :o|o:)

kok se je res lazje nafurat na - kot na + al kaj. x:o)x
medtem ko se vcas zdi, da mors tok enih semen dajat za + da kaj rata, je pol za - potrebno sam eno mini seme. x:o)x xrolleyesx

dejmo si rect: Hura se smo zivi! in podobno.
ne pa nje nje. x:o)x

a vazhi? xokx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 BELAJO

BELAJO
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 19. januar 2007, 13:18

NORDIKA,
NE POBIJAT DESCEV,ŽE TKO JIH JE PREMAL...SAME BABE KAMOR POGLEDAŠ....

#11 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 13:22

Oh Cookie, tako da veš, saj na koncu smo sami tisti, ki izberemo Bolečino ali Užitek :palec:
Včeraj me je nekdo tako šokiral in veš, ja lahko bi se pogreznila v obup...v jok...v bolečino..
ne se nisem, Zakaj bi se x:)x vem kdo sem in kakšna sem...in od vsepovsod to dobivam, ta odsev.
Zato ker ena oseba čuti iz lastne bolečine ( ker se je odločila za bolečino) , čuti mene tako. Napak.

jaz presneto verjamem, da kjer se zaprejo ena vrata, se odprejo nova...nekje....izbira je naša. da gledamo, vidimo...se prepustimo. x:)x zato samo glavo gor. in izberi si užitek. Tudi ko je hudo xsrcx

tole pesmico poklanjam sama sebi:




in vsem............vam x:Xx

#12 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 19. januar 2007, 13:33

A veste kwa?! :vragec: Jst sem tok malkrat u bedu, pa še takrat ko sem mi ne pustite se vljat v blatu :sori: A morm res čist prec bit up xupx up xupx up xupx
jaoooo pa še jinxi so na radiu xcivx Ta prav komad :o|o: xsingx ..više ne miriše mi sol....
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2007, 13:39

... ne spominji ljeto iza nas.... xsingx x;)x

ma bod v badu kolkr ti pase, Nordika! xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. januar 2007, 13:42

:vragec:

morgen.... :o|o: :xx!: xrolleyesx
spet shvicam.... xrolleyesx
pa ne od preteranga dela..... x:Dx x:Dx x:Dx
no....to itaq nkol nism... :inocent:
pa neki spet kashlam... :xx!:
bemuuuu....pa spet se sezona v K4 zachenja.... :vio: x:o)x x8Dx
jst pa k OB tampon.... :xx!:
boooooogiiii jssssstttt....smrc... :( :wacko:
ampak....dons NE delam....pa se grem lohk pozdravt... x:px
tako rekoch nalozhba za prihodnost... x:Dx x:Dx
mogoche, che se odlochm she popoldan v savno... :vio:
mal zdravo shvicat pa pichke gledat... x:px

zlomk....tralala
777 x:Xx ou tjaaaaa... x:)x

KSENIA..... x:)x x:)x x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#15 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 19. januar 2007, 14:08

hmmm, pa res vsi samo jamramo :eek:
ej Marsa, a se je že začelo Saturnovo leto? Pol je za razumet to jamrarijo x:px
živimo v deželi pod Alpami, ki se ji reče JamrJamr x:Dx x:px
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#16 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. januar 2007, 14:11

Čaučau,

tale mlaj pa hudo name vpliva. Že tako se slabo počutim zadnje čase..predvsem zaradi stresa in živcev, potem pa še kak virusek pride mimo in voila xrolleyesx
Drugače sem imela pa lubija tu zadnje dni...sva se imela super. Dopoldan učenje, popoldan sprehodi, razvajanje, filmi, kozarec muškata pa je x:Ix Drug teden imam en izpit, na katerega sem že čisto pripravljena...tako da glede tega se ne psihiram...
Danes me čaka luškan koncertek v luškani družbici :) Komaj čakam. Tačas imam pa še milijardo opravkov...bomo videli, če jih bom raje odlašala še naprej na jutri...in se posvetila shopingu na ebayu :D

Fajn se mejte
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#17 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 19. januar 2007, 14:13

:wOOt: še 92x grem spat, pa bojo prvomajski prazniki xDDx xrolleyesx . . . ne deluje xnckrivx
Spila eno zabetonirano kavo x;)x Pa plane za vikend sem nardila in sem mal boljš xDDx xsrcx xcrossfingx
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#18 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 14:13

cashy, nič jamrat...danes se gremo zabavat x:)x

#19 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. januar 2007, 14:14

Kdo se gre zabavat
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#20 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 14:22

Jaz in kolegica definitivno :vio: Kranjska gora vabi x:Dx
Hčera ima pa dejt....dragi imasvojo zabavo pol pa.... x:Dx x;)x

#21 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 19. januar 2007, 15:56

ahoj x:)x
jaz pa prav dobre volje x:)x zjutraj sicer bla neki zjamrana, samo sem se delala,
da sem dobre volje x:Dx in tak sem zdaj res dobre volje x8Dx samo mal zaspana.
se mi pa danes res ni dalo iti naprej pri soc s snovjo, tak da sem jim dala kar film
za gledat :fiju: in sicer kajmak in marmelada. so bili mal presenečeni nekateri dijaki,
samo se noben ni nič pritoževal x:Dx
grem zdajle mal dremat, pol zvečer pa mal ven x8Dx

aja, ksenia, še naprej se drži xsrcx

veliko dobre volje xsrcx
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#22 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. januar 2007, 16:31

Hm, vidm, da ste vreji :palec: , jst pa čist adijo, na jobu sn skor skup padu, slabooooo :sick: , komi opravu svoje, zdej je mal bolje, sam sn raj testno vožnjo s klarus odpovedu......bom kar sam seb doma težil x:o)x Tko, da, si bom vzel čas in eno pošteno kosilce skuhal, mal tu bluzu, mal tv, kaj prebral, pa se naspal, pol pa bo verjetn jutr boljš.... x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#23 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 19. januar 2007, 16:50

Kaj Mick, si noseč? x:o)x x;)x pozdrav se xcrossfingx

Mela frendico na obisku, kul, vsaj ena ki ji očitno laufa veza na daljavo.. pa fajn jo blo videt, se čist premal..

En prevod moram še dodelat, dve urci časa, bo čist šlo.. učit se mi ne da.. itak so zdaj plonk listki že na vrsti, predelala sem snov že 3x. Tko da to v nedeljo začnem..

Jao, ponoč pa vstat ob 4h xrolleyesx xcivx in na bus.. gremo v Padovo na moto sejem x:px vsaj mal ven iz Slovenije.. moram še pripravt za oblečt pa keš pa vse..

varstvo zvečer, še danes pol pa konc za neki časa...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#24 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 19. januar 2007, 17:27

Dan mi je začuda začel prelepo :eek: srečal prijateljico :2src: se nisva videla 8 let, še vedno lepa, namesto žura se raje s plezanjem ukvarja in šport ji dobro dene x:)x
Pa še nekaj že dolgo ne videnih ljudi sem srečal med "pasjim" sprehodom, so mi malo slabo vest zbudili, da se premalo gibljem med ljudmi v dnevnem času :inocent:

A ker vse kar je lepo se prehitro konča :o|o: mi je slaba (pa čeprav pričakovana) novica pokvarila dan oziroma kar vikend :sori:
Po dolgi bolezni (kljub sicer uspešni operaciji je staknila MRSO) je svet zapustila prijateljica :V: xvrtcx
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#25 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. januar 2007, 17:30

x:o)x ....mah alianca, ne vem kaj dogaja :o|o: Saj bo..... pa thx x:Xx Mogoč pa sam fraj vikend rabm x^x ......pa lubico x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0