Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vodnar


  • Prijavi se, če želiš komentirati
8045 komentarjev na to temo

#301 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. januar 2006, 08:34

..vodnarji.... uranovci so :palec: :palec: :palec: ...saturnovski vodnarji pa... :xx!: :xx!:
uranovec.press
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#302 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. januar 2006, 08:39

..vodnarji.... uranovci so :palec: :palec: :palec: ...saturnovski vodnarji pa... :xx!: :xx!:
uranovec.press


samson...kaj je pa saturnovsi vodnar.... :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#303 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. januar 2006, 08:45

samson...kaj je pa saturnovsi vodnar.... :inocent:

...sej ves, da ma vodnar 2 vladarja... urana in saturna... in ce je saturn mocnejsi od urana v chartu, pol je oseba saturnovski vodnar (neki precej podobnga kozorogu...)
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#304 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. januar 2006, 08:47

...sej ves, da ma vodnar 2 vladarja... urana in saturna... in ce je saturn mocnejsi od urana v chartu, pol je oseba saturnovski vodnar (neki precej podobnga kozorogu...)



uf...ke kažin....

imam urana na asc...in saturna v vodnarju...hm..hm....hm.....bom kr tiho.... x^x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#305 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 24. januar 2006, 08:54

uf...ke kažin....

imam urana na asc...in saturna v vodnarju...hm..hm....hm.....bom kr tiho.... x^x


Eh, Amiska,....moj saturn je tud v vodnarju,......pa kaj že???......eh ne sekiri se .....
vsekakor verjetn bolš kokr da se ti parkira v devico al bohnedej v sco..... a ne?
xDDx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#306 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 24. januar 2006, 09:13

....mogoče..... x:Dx x:Dx .....sam priznaj, ebor, da je vseen mal čudno....vsa ostala znamenja imajo vsaj kakšno stran popisano....... x;)x


Hja čuno.... za nekoga mogoče je čudno za njih najbrž to normalno... vse je relativno... čudno ne čudno.....

Ma kaki čudno......sam brezveze se jim zdi.......eee. oz predno stavk dokončajo, bi ga že spremenil,....tak da je bl v tem problem xDDx


heheheehe Silki, se strinjam.... mam podobne izkušnje z Vodnarji, hehehehehehee...

Eh, Amiska,....moj saturn je tud v vodnarju,......pa kaj že???......eh ne sekiri se .....
vsekakor verjetn bolš kokr da se ti parkira v devico al bohnedej v sco..... a ne?
xDDx


Al pa recimo v leva, kajne...... xcivx

#307 evelin

evelin
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 437

Objavljeno: 24. januar 2006, 14:34

...sej ves, da ma vodnar 2 vladarja... urana in saturna... in ce je saturn mocnejsi od urana v chartu, pol je oseba saturnovski vodnar (neki precej podobnga kozorogu...)


........le kaj so tebi kozorogi tako slabega naredili, da bi bilo :xx!: :xx!: , če bi jim bil kdo podoben?????????? :vragec:

#308 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. januar 2006, 14:38

jaz mam tud saturn v vodnarju. :)
(in to je edino kar mam v vodnarju)

sem hotla prit napisat, da mi zadnje case ful folka vodnarja pripise, pa sem zdajle vidla, da sem to ze 29. maja napisala. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#309 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 24. januar 2006, 14:44

Jaz pa nič v vodnarju...men so sam všeč vodnarji... x:px

Astra
Per aspera ad astra

#310 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 24. januar 2006, 14:47

Jaz pa lunco x^x x:)x

hmmm.. zmedenost v komunikaciji, to je vodnarjevo, a ne?
Tist, ko maš 5 stvari naenkrat v glavi, pa pol sploh ne dokončuješ stavkov.. Ne vem, zadnjič sem frendico vodnarko opazovala, ko je imela nek govor.. Sem čist asociacijo name dobila.. tist, ko bi ful povedal, pa se v bistvu ne moreš čist točno izrazit, pa kar zadnji dve besedi ne poveš, saj je itak logično...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#311 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. januar 2006, 14:48

Men jih je pa en totalno zasral :xx!: , nisem jaz za sanjarjenje, pa flancanje, bl ekšn x:Dx , pa raztresenost mi gre na živce - tudi na meni, ko se pojavi...
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#312 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 24. januar 2006, 15:01

[quote name='Marsa' date='24. Jan 2006 ob 14:39' post='624210']
jaz mam tud saturn v vodnarju. :)
(in to je edino kar mam v vodnarju)

uh, jest tud :palec:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#313 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. januar 2006, 15:08

vem, obe mava pa (najbrz) uran na vrhu (poleg plutona), to tud doda vodnarsko noto, no po mojem ga men ravno zato pripisejo. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#314 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 24. januar 2006, 15:13

Ma kaki čudno......sam brezveze se jim zdi.......eee. oz predno stavk dokončajo, bi ga že spremenil,....tak da je bl v tem problem xDDx

xyesx js sm pa te vrste, ja xnckrivx xDDx

#315 jabolček

jabolček
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 24. januar 2006, 15:23

Meni so vodnarji ful fajn, res... Same fajn izkušnje z njimi. Ne le to, prav začutim jih, če so kje v bližini- me kar vleče k njim. V polnem prostoru ljudi , bom ziher na koncu obtičala z vodarjem...
Sva se enkrat s prijateljico (vodnarko) pogovarjali, kako je to zanimivo, ker njo pa ful k škrpijonom vleče- kar nek magnetizem ali kaj-jaz-vem-kaj :eek:
Njihova ekscentričnost mi je zelo všeč. Prav tako odkritost. Nisem še srečala vodnarja, ki bi se pretirano obremenjeval s tem, kaj bodo drugi rekli, zato verjetno tudi nimajo zadržkov pri izražanju mnenja... Me je kakšen prijatelj kdaj tako direktno prebodel, da sem zardela, pa se skoraj v zemljo vgreznila, pa vendar... Jaz vodnarjem nič ne morem zameriti, ker se mi zdi, da vse počnejo z eno tako naravnostjo... Pa še to- nisem še srečala vodnarja, ki bi imel predsodke, oziroma bi obsojal ljudi zato, ker so drugačni.

Ja, cel hvalospev vodnarjem x:Dx xsrcx
Saj bi lahko še pisala x:Ix
Skratka :palec: x;)x
Bilo je prijateljstvo,ki je postalo skrivnost...bili so kraji, kamor se ni moč vrniti... bile so laži, ki jih je bilo potrebno izgovoriti... in bila je resnica, ki je ni bilo mogoče zanikati (brokeback mountain)

#316 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 24. januar 2006, 15:51

jp Marsa, madonca maš dobr spomin.....uran v 10, pluto v11,..... čeprav pripišejo mi ga lih ne. xDDx

Jabolček.....upam, da te navdušenje ne bo minilo :palec: x:Dx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#317 lilita

lilita
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 24. januar 2006, 16:41

Sigurno ne,saj smo vodnarji res posebneži,v pozitivnem smislu! :2src:
Živi in pusti živeti!!!

#318 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 24. januar 2006, 16:46

Jaz pa lunco x^x x:)x

jaz tudi xDDx
Scio mi nihil scire

#319 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. januar 2006, 17:01

jp Marsa, madonca maš dobr spomin.....uran v 10, pluto v11,..... čeprav pripišejo mi ga lih ne. xDDx

aha zame dober podatek, ker se mi je zdel, da mi ne tolce ven sam zato, ker je gor <na mc>, pac pa tud zato, ker je S Plutonom.. v paru, SKOZ.. torej na pluton skoz deluje (ker sta ur/pl v konj., vmes pa je os MC). :)

spomin pa mam ja. :)
pa tud logicno sklepam, ker vem da imas enak asc. :vragec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#320 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 24. januar 2006, 17:03

Da nimajo časa brat luninega foruma ali pa da nimajo časa pisat... ali pa da se jim ne da........ mogoče...?


Pa kaj bi mi pisal za vas navadne smrtnike'
A ste sploh sposobni razumet enga vodnarja?
To je iz obzirnosti, da tako mal pišemo...x:Dx x:Dx :vragec: x:px x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#321 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. januar 2006, 17:04

To je iz obzirnosti, da tako mal pišemo...x:Dx x:Dx :vragec: x:px x:o)x

x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#322 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 24. januar 2006, 17:09

Hi hi, pajade.....noben ne šteka.......glede duhov že mrbit držal........heh, sam pridevnik bi pa zamenjala x^x xDDx


S kakšnim? :eek: x:Dx

Meni so vodnarji ful fajn, res... Same fajn izkušnje z njimi. Ne le to, prav začutim jih, če so kje v bližini- me kar vleče k njim. V polnem prostoru ljudi , bom ziher na koncu obtičala z vodarjem...
Sva se enkrat s prijateljico (vodnarko) pogovarjali, kako je to zanimivo, ker njo pa ful k škrpijonom vleče- kar nek magnetizem ali kaj-jaz-vem-kaj :eek:
Njihova ekscentričnost mi je zelo všeč. Prav tako odkritost. Nisem še srečala vodnarja, ki bi se pretirano obremenjeval s tem, kaj bodo drugi rekli, zato verjetno tudi nimajo zadržkov pri izražanju mnenja... Me je kakšen prijatelj kdaj tako direktno prebodel, da sem zardela, pa se skoraj v zemljo vgreznila, pa vendar... Jaz vodnarjem nič ne morem zameriti, ker se mi zdi, da vse počnejo z eno tako naravnostjo... Pa še to- nisem še srečala vodnarja, ki bi imel predsodke, oziroma bi obsojal ljudi zato, ker so drugačni.

Ja, cel hvalospev vodnarjem x:Dx xsrcx
Saj bi lahko še pisala x:Ix
Skratka :palec: x;)x

x^x x^x x^x x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#323 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 24. januar 2006, 17:16

men se zdi, da s(m)o vodnarji od vseh znamenj še nabolj naduvani x8Dx... v smislu, da se imamo za prou posebno posebne :inocent: x;)x xDDx

#324 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. januar 2006, 17:17

x:Dx

sam saj to se maJo vsi. :vragec: x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#325 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 24. januar 2006, 17:40

x:Dx

sam saj to se maJo vsi. :vragec: x;)x x:px


Saj so vsi mal posebni... :palec: xDDx
Ampak ne tolk kot Vodnarji... x:px x^x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0