Aloha!

CITAT(Cookie @ 24. Jun 2008, 11:41)

hehe, če bi se mene prašalo, bi se začelo s svedrom ob 7h zjutri lomastit


CITAT(ale`74 @ 24. Jun 2008, 13:50)


da si rit operejo


CITAT(ABCfree @ 24. Jun 2008, 14:02)

[qiote]in gre na wc....tam edn od teh šiptarjev ščije in on gre pač zravn in v tistem ga tist šiptar prime za rit,jaooo

halo!

CITAT(nataly @ 24. Jun 2008, 14:49)

Šivi šli ven, enih par že kar vnetih od silne želje po celjenju. Dobro sem


~
jaz pa tlele neke cistke delam po racotu pa tko, iscem razne fotke, nekaj urejam, skratka cist se mi je utrgal neki.

prnesu Tim spricevalo hudo lepo!

(prav dober, 5 petk, 5 stirk, 2 trojki

)...
in sem rekla, da kok sem pa res ponosna in vse...
jaz tok rada to povem... vcer k sem mela z mat debato po tlefonu (sej vse to ze pisala vcer sem, pa mi je zamrznil pa se skenslal

, pol mi je pa dol padl za se 1x skljocat) sem psotekala, da mi niso nikol rekl, da so ponosni name. al kej tacga. in pol postekam, da pac je tako. niso rekl pac.

ampak jaz pa recem!

in mat recem da kok je fajn pa da je fajn dobre stvari povedat, k nikol ne ves, kdaj smo zadnjic na zvezi in hoce zacet nekaj o starosti spet pa tem, pa dodam: da k pac glede na to, da vec kot ocitno ona dolg tlaci zemljico, da ni nujno da jaz prej ne mrknem... al neky tacga. in sva se obe tok smejali!

mi je vsec, k ma smisel za humor pa se, k sem jo mal 'preparirala'