Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

EFT tehnika čustvenega osvobajanja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 1 x ocenjeno
66 komentarjev na to temo

#1 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 31. marec 2008, 14:05

Ego. Vladar nas, če se nimamo v oblasi. Vedno in posod prvo naletimo nan, ko se nam kaj zalomi. Potem se pa še obsojamo, valimo krivdo na sebe, druge, naklučje... usoda. Ego se nam pa lepo smejčka in nas šeenkrat dol useka.
EFT tehnika šustvenega osvobajanja, nas nauči kako se umiriti, pozitivno razmišljati... Premagati bolezni, strahove, priti do službe..
Vse kar potrebujemo, je 16 akoponkturnih točk, ki si sledijo od vrha glave do dlani. Po njih enakomerno tapkamo, ponavljamo zraven miselni vzorec, brundamo pesmico, štejemo do pet, zavijamo z očmi. Kako se sliši? Zakomplicirano? Ni.
Če je kdo s tem že odpravil kakšne težave, oziroma jih želi, si izmenjajmo nekaj besed.

Pika polonica
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#2 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 31. marec 2008, 14:45

Povej mi naslov in ti pošljem njegovih 25 dvdjev.
Lahk je kkšen majn, ksm pomoje kerga zgubu, sam tle not je ultimate therapist, steps toward becoming the ultimate therapist, palace of possibilities, from eft to the palace of possibilities, foundational eft, eft course, ... to sm prepisu dol z dvdjev, mi jih je en frend dal naprej. Sm jih pogledu ene par, dokler nisem zaspal.
Se navadu tapkat okrog oči, noska, tm pod grlom, POD PAZDUHO!, pod joškom, vsak prst posebej, razen enga k ga spustiš, pol na tist trikotnik med mezincem in prstancem, pol mežikat, pol si brundat melodično vse najboljše, pol karate chop. Pol na naslednjih, advanced-bl naprednih oh in sploh posnetkih, en tip pokaže, da skor ni važno kje se tolčeš. Una metoda mi je fajn, k se koncentrično po prsih tapkaš, al pa žile na zapestju, al pa pri vratu, kamr maš neke vdolbince.
Kokrkol, če ti dam naprej, boš mogla tko ku jzt, dat naprej eni drugi duši, k ji iz vsega srca priželiš, da se maha po svojem telesu.


aja pa ne si mislt, da ti bom res poslal.Se samo važim, kaj vse imam na polici.
Je pa una pička zlo zanimiva, k hoče met 50€ na seanso, lula smrdljiva, jzt bi za 30€ komot pokazow.
Sam mi je bog reku, da tko pa že ne bom delu.
protestno masturbira na marsino sliko.

#3 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. marec 2008, 17:03

Unis no,
tole "tapkanje (oz. ena od različic raznih)" mi je znano iz ...

Rahlo se udarja s skupaj držečimi prsti, ... po shiatsu (akupunkturni) liniji meridianov
glave, rok, trupa, nog, po podplatih, ...
Lahko se obdela posamezne tsubo (akupunkturne) točke,...

Naredi kake vaje z raztezanjem, razgibovanjem, ... za sprostitev, poživitev pretoka
življenske energije po meridianih,...

Naredi tonifikacija, disperzija energetsko nepretočnih lokacij posameznih na meridianih, točkah, ...
(kdor to zna po kyo - jitsu shiatsu načelih diagnosticiranja in harmoniziranja ...).

Pa malo "mentalnega koncepta; urjenja za zraven" pa gre.
Bolj kakovostnemu življenju naproti. )

Za boljše delovanje ledvic se lahko tapka po ledvicah, za stimulacijo timusa, prsnega koša se lahko tapka na teh dveh lokacijah. Lahko se navedene lokacije tudi tonificira s polaganjem toplih rok na njih (roke se prej lahko ogreje z drgnjenjem dlani).

Za spodbuditev delovanja možganov, za manj zaspanosti, ... se narahlo tapka po meridianih,
kateri so na področju glave... Tonificira posamezne tsubo (akupunkturne) točke, mesta izven meridianov. Oz. se izvaja disperzija viška zastale energije na posameznih lokacijah.
Sprosti njen pretok. )

#4 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 31. marec 2008, 17:17

pa koji kurac ti je to, če pa je tema eft

ne morš zdej tapkat po vseh temah, kamr lahk dodaš svoja 2 centa.
protestno masturbira na marsino sliko.

#5 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. marec 2008, 17:21

Tole "tapkanje" preverjeno deluje za poživitev, ...
Ne glede, kako se imenuje. )
Lep sončen dan še naprej.

#6 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 31. marec 2008, 18:32

Ja no vredu. Sem nekako v eni stvari, drugih ne obvladam. Sproti se učim, me pa veseli, da ima kdo to preizkušeno (kupljene dvd-je....)
ni potrebno kritizirati stvari, če si v eno bolj poglobljen.
Deliti hočem trnutke, ko je nekomu pomagalo, dobiti kakšne informacije, naučiti koga je težko, saj je na internetu mnogo že napisanega od tega.
Povejte. Deluje? Saj vem da deluje, samo komentarji, kako?
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#7 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 31. marec 2008, 18:49

Tantra
končno sem pogledala tudi linke in vse prebrala tako kot se spodobi. Končno (malo pono), ampak dovolj zgodaj, vidim, da se na to spoznaš in to zastopiš. Vem samo toliko o tej terapiji (samo toliko, ker sem očitno pod tvojimi sposobnostmi), da se da osebo ki ti celo življenej serje na glavo, pošlihtat tako, da te to ne moti. Se pravi, sebe spraviš v tirnice. Tako kot si rekel. Za sproščanje. Koliko je vredno to, da te negdo ne nakuri za brezveze, se ve, ko to pemagaš. Poznam samo 16 točk, dobrodošlo bo še kakšno znanje, ki ga že srkam v sebe in širim s pozitvo dalje.
Hvala.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#8 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. marec 2008, 19:00

“...ker sem očitno pod tvojimi sposobnostmi...“
Nimam nobenih sposobnosti.

“...da se da osebo ki ti celo življenej serje na glavo, pošlihtat tako, da te to ne moti...“
Osebno prvo dam vedno “v red motečo“ osebo. Hkrati skorigiram sebe, v kolikor je to treba.

“...Poznam samo 16 točk...“
Te ob priliki naučim osnov chi gonga (tapkanja, ...) za 10 minut.
Oz. dobod koga, kateri je bil kdaj na kakem makrobiotičnem seminarju
pri Kushiju ali Zlatku & Jadranki Boban (Makronova, Zagreb, Ilica 72).

Kdo Ti “serje“ po glavi ves čas in zakaj? Ne bodi v vlogi žrtve, v kolikor to ni
trenutno "potrebno" zaradi različnih razlogov
(nima se kam iti, prestrašenost, grožnje, nasilje, …).

O teh "16. Točkah", potencialni ponudbi tečajev, ... kaj več povej. Da vemo, zakaj točno se gre skozi tvoj pogled, izkušnje.

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 31. marec 2008, 19:29

EFT:

Gary Craig

Intervju z Dr. Phillipom Mountrosom o EFT


Še bolj enostavna tehnika Z-Point:

Grant Connolly

#10 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. marec 2008, 19:35

Thanks, za info linke.

#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 31. marec 2008, 20:30

kam pa je treba tapkat, dab lulčk stau kukr pr dwejsetih? xrolleyesx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 1. april 2008, 07:31

Kdo "serje" po glavi?
Od otroštva (dojenčka), sem vedno druga oseba, ker nisem fant. Tako se je vleklo skozi in skozi, in še sedaj tako starši (mati) želijo. Da sem ena putka in totalno nesposobna oseba.Potem pa sem spoznala meditacijo, hojo po žerjavici, eft... Prvi korak je bil, da se odklopim od vira ki mi srka energijo , posledice so bile vidne kmalu. Sledila je operacija, bolezni..... (na nasprotniku). Ko sem lahko malo zaživela, sem se otresla predsodkov ničvredneža, uspešno delam šolo, ostale pa so določene razvade, katerim pa še nisem povsem kos, zato sem pa odprla to temo, ki se mi zdi primerna za pomoč, če kdo deli izkušnje, oz da namig kako se stvari lotiti drugače.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#13 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 1. april 2008, 07:34

Veš kako postane ta igra zanimiva?

Ne prelomiš lastne obljube.
(Tega) se ne grem več
protestno masturbira na marsino sliko.

#14 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. april 2008, 08:33

“Prvi korak je bil, da se odklopim od vira ki mi srka energijo“

“Vir na dveh nogah, ki nekomu srka energijo“, se da na distanco, se z njim ne obremenjuje.
Ne zahaja se z njim v nekonstruktivne dialoge. Komunikacija je ciljna, kratka in jedrnata.
Ko stvari skozi leta dozorevajo (če sploh kdaj) se jih ozavešča in razčisti skozi pogovore konstruktivne. V kolikor to sploh gre.

„ostale pa so določene razvade, katerim pa še nisem povsem kos, zato sem pa odprla to temo, ki se mi zdi primerna za pomoč, če kdo deli izkušnje, oz da namig kako se stvari lotiti drugače.“

Katere so te razvade, v kolikor niso “skrivnost“ ?

#15 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 1. april 2008, 10:43

Skrivnost za vse, ki se posmehujejo vsemu, kar nekoga mori, teži, omejuje.
Obstaja tudi zasebno sporočilo. Možno tako?
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#16 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. april 2008, 11:38

Enjoy the life. )

#17 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 21. maj 2009, 11:32

x:)x Pika Rajnar pravi...

.hmmessage P { margin:0px; padding:0px } body.hmmessage { font-size: 10pt; font-family:Verdana } Pozdravljeni vsi ljubi moji,
torej spletna stran za EFT Masterclass, ki bo oktobra v Angliji, je od danes naprej aktivna. Ogledate si jo lahko na tejle povezavi: http://www.eftmasterclass2009.com/ . Udeležbo vsem resnim ''tapkalcem'' priporočam vsaj enkrat v življenju - in zakaj ne ravno letos, ko bova med samimi svetovnimi zvezdami predstavljala novosti tudi dva ponosna Slovenca - midva s Samotom? Sedaj je ravno pravi čas za prijavo:):):):) Nadalje - članek o metodi EFT v majski številki revije Naša žena je povzročil, da se je server, kjer je doma naša spletna stran, zaradi ogromnega števila obiskov lepo krasno ''sesul''. Super je bilo to, da je bila težava že v torek odpravljena in je stran spet delovala normalno. Upam, da se kaj podobnega ne ponovi v ponedeljek, 18.5., ko bo na sporedu Vašega kanala (to je TV postaja, ki pokriva Dolenjsko in Belo Krajino) polurna oddaja o metodi EFT - oddaja V Tomovi dnevni sobi. Kot vedno na vsakem snemanju dosedaj so kamermani po končanem snemanju zahtevali dodatna pojasnila in razlage - in smo seveda tudi v Novem mestu po končanem snemanju še nekaj časa veselo tapkali:))))))) Tapkanje je zakon! :))))))))))))))))))))))))))))))))) malo motivacije - pisma bralcev - uporabnikov metode EFT: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pika hvala za obisk in trud - delaš na projektu... Pika Raj nar edi ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Lep pozdrav, Pika!
Plesno gibalna delavnica je bila supeeer. S prijateljico sva bili zelo navdušeni, saj sva opazili, da so prišle neke stvari na dan, ki sploh nismo vedle za njih. Mene osebno so se nekatere stvari tako dotaknile, da sem komaj zadrževala solze. Potem ko sem odtapkala je bilo fenomenalno. Odločila sem se, da jih bom večkrat obiskala in da bom doma tudi več tapkala. Res sem hvaležna, da sem odkrila to tvojo delavnico in da si s tem lahko sama pomagam. Hvala še enkrat za vse! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika! Zelo bi si želela obiskati tvojo delavnico v jeseni, upam, da mi bo zneslo. Drugače pa pridno tapkam in se neverjetno dosti smejem. Hvala za čudovite novice, odlično energijo,tvoj smeh,... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: jaz sem ti v mislih tudi čestitala - večkrat - upam, da se ti ni preveč kolcalo. Imamo urnebes in kar me vedno žalosti, v takem primeru vedno odpadajo take stvari, ki so na videz nenujne, so pa v resnici najpomembnejše in najvrednejše v življenju - ljubezen in prijateljstvo. Nekaj najlepšega je veseliti se z nekom ob njegovi sreči in se pokloniti ob uspehu. No mi pa s svojim slovensko krščanskim sindromom za ljudi v hudi stiski še najdemo 5 sekund časa za sočutje za veselje ob sreči drugih pa. Torej - draga moja, čestitam za tvoj uspeh, še bolj pa, da si ta uspeh naredila in ga tudi živiš s strastjo, žarom in vero v to kar delaš. TO je tista zmagovalna kombinacija, ki je nekaj najlepšega kar si želi vsak, ki mu je postalo vsaj malo jasno kaj je smisel življenja. Želim ti še veliko strastno kreativnih trenutkov z EFT in z življenjem samim! Cmokci, ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ČESTITAM PIKA!!!

Za naziv s strani AAMET in za povabilo. Veš zakaj smo vsi tako veseli? Ker prinašaš upanje ljudem in potem še smerokaze za dejansko spremembo naših življenj. Zraven si pa odprta in vedra oseba. Če si kdo zasluži priznanje si to ti. Hvala za luč, ki daleč sveti.

In seveda jaz komaj čakam na nove delavnice.

Lep vikend želim,

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Moram Ti sporočiti, da tapkam tudi ponoči, ker se zbudim zaradi motenj srčnega ritma, kar je posledica psihičnih obremenitev. Ob nekajkratni ponovitvi za umiritev, se mi ritem umiri jaz pa ponovno zaspim. Zelo zanimivo je, da med tapkanjem nekajkrat zazeham. Zame je tapkanje zakon.
Imej se skrajno lepo,
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Spoštovana Pika! ISKRENE ČESTITKE ZA TVOJE NAPREDOVANJE IN PRIDOBLJEN NAZIV. Vsi imamo zelo veliko od tega! Hvala za vso pošto, ki mi jo pošiljaš, pa za vse nasvete, pa za tvojo pozitivno energijo, ki vsakič znova, ko odprem tvojo pošto, prileze tudi vame. Tapkanje je ZAKOOONNNNN! Ampak brez Pike bi jaz ne vedela za ta zakon. Zato še enkrat hvala, pa veliko uspeha, pa lep dan ... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: haj, sem kar nekak. Kar boljše no. imam pa veliko tega sranja, sem ugotovila, in se veselo vsak dan lepo igram s temi mojimi občutki na tak način kot sva se midve in se mi zdi, da mi kar ratuje. To bom delala lepo redno naprej in bom videla kak bo, če bo pa kaki neuspeli in trdovratni "flek", pa se javim in bom prosla za pomoč. Imam pa nek občutek, kot da mi je nekak kliknlo, kak tapkat in najprej, ko se grozno počutim se umirim in pogledam v telo, kje se to nahaja, kje je center tega in se s tem pol igram. Prej sem tapkala, pa sploh nisem vedela kaj tapkam, kar nekam neusmerjeno in po svoji logiki ugotavljala, kaj bi naj to bilo.Sedaj me pa več ne briga kaj mi je in kaj je ta hudič, ki me pač muči, sedaj tapkam tak, da sledim spremembam v telesu in probam prit do konca, tak ko sva skupaj tapkale in me res več ne briga kaj je, prej sem pa hotla vedet. Upam, da mi bo uspevalo, če ne se javim. Hvala za podporo in iskreno pomoč! Se javim, :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika, čeprav se zdaj že nekaj časa poznava, sem se odločila za čisto formalno obliko komunikacije. Prosim te tudi, da pismo objaviš med svojimi novicami, saj je prav, da vsaj tisti, ki so spoznali metodo EFT s tvojo pomočjo izvejo tudi del žalostne zgodbe, ki se dogaja na naših ljubih, slovenskih tleh. Sama sem za EFT slišala že pred kakimi dvemi leti, vendar lačna novega znanja, in pred tem, po mojem mišljenju, večkrat na določen način izkoriščena, sem se tokrat iskanja učitelja lotila zelo previdno. Po pregledu večih internetnih strani sem končno prišla do tebe (lestvice, ki sem si jo izdelala glede na vse pretekle izkušnje na tem mestu ne bi opisovala, sem jo pa pripravljena predstaviti vsakemu, ki bi ga zanimala). Končno mi je enkrat uspelo priti do 'prve roke', do izvira :). Seveda, Gary Craig je tisti izvir, boš rekla, ampak ti pa si njegova podaljšana roka in dodana vrednost s svojo dušo, svojim temperamentom in svojo neizčrpno prizadevnostjo. A h konkretno temu pisanju me je privedlo branje članka oz. intervjuja z gospo Jasmino Kovačev v Oni (pred nedavnim), in pogovor ali bolje vprašanja udeležencev, ki sem jih 'ujela' med teboj in nekaterimi udeleženci na eni od delavnic, ko so ti pripovedovali o tem članku. Menim, da sta tokrat tvoja strpnost in dobrohotnost pretirani! Naj pojasnim! Zadeva, ki me je zmotila, je namreč sledeča; Gospa Jasmina Kovačev, ki se je nedavno pojavila v Sloveniji in ima menda namen izpeljati tudi nekaj delavnic zdaj v mesecu maju (pustimo to, da v bistvu 'izkorišča' tvoja dolgoletna prizadevanja in nesebično brezplačno širjenje znanja o EFT), me je s svojim intervjujem in s predstavitvijo EFT močno vznemirila. V nadaljevanju bom kratko in koncentrirano opredelila zakaj (moji komentarji se nanašajo na njen intervju v Oni). Bistvo je v tem, kaj ne pove in ne to kar je povedala! Gospa podaja resnice o življenju kot svoj 'izum' ne pa kot skupek znanja mnogih prizadevnih, študioznih ljudi, ki so leta svojega življenja posvetili proučevanju in raziskovanju različnih področij našega žitja in bitja. Dano mi je bilo, da sem mnoge od teh avtorjev v zadnih desetih letih uspela prebrati in zato navajam njihova imena, ki jih gospa Kovačev povzema brez navedbe, kar je z mojega stališča, in verjamem še s stališča mnogih, nezaslišano! Avtorji, ki jih gospa povzema, niso pa navedeni kot avtorji (zaradi preobsežnosti ne bom navajala odstavkov iz intervjuja, ki se nanašajo na posameznega avtorja, če pa koga zanima jih lahko posredujem): 1. nikjer ne navaja avtorja metode EFT Garyja Craiga, 2. naslednja je Louise L. Hay (serija knjig), 3. Dr. Arthur Janov (Primarni krik), 4. Dr. Glasser (Teorija izbire), 5. Dr. Gary Chapman (Pet jezikov ljubezni) 6. Greg Braden (The Divine Matrix - še ni prevedena v slovenščino) in mogoče še kdo, kar sem spregledala.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#18 Gandalf

Gandalf
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 162

Objavljeno: 21. maj 2009, 12:51

Osredotočenost, sproščanje, telesna aktivnost dela čudeže. Sploh če zraven še vizualiziraš/meditiraš...

EFT vsekakor ni slaba tehnika je pa zame izpeljanka iz Scientologije oziroma izpeljanka od našega ljubega Freuda.

Teško pa primerjaš akupresurne in akupunkturne tehnike, ker enostavno nimajo istega namena, četudi lahko marsikdaj delaš isto na drugačen način. Pač odvisno od tehnike, ki jo izvajaš

#19 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 22. maj 2009, 08:00

Pika pravi..

DVD-ji, ki so dobrodošlo dopolnilo EFT priročnika

Mnogi me po e-mailih sprašujete, kje bi se jih dalo dobiti. (Omenjeni DVD-ji so v angleškem jeziku!)

Vsak si jih mora naročiti neposredno na originalni www strani (https://www.emofree.com/EFTStore/), saj sem sedaj dosegla mejo 100 kopij, za kolikor Gary dovoli kopiranje.


Ogled kateregakoli kompleta DVD-jev, ki so trenutno na voljo, vsakemu od vas močno priporočam v ogled. Na njih so posnetki resničnih živih ljudi z resničnimi živimi problemi in na lastne oči se vsak lahko prepriča, kako deluje metoda EFT.

Praktične predstavitve delovanja metode EFT za skupine Za vsakega od vas, ki je član kakšnega formalnega ali neformalnega združenja - če se vam zdi, da bi bili ostali člani veseli mojega enournega uvodnega predavanja - napišite mi. Kot vidite iz urnika, je takih predstavitev čedalje več in so vedno zelo toplo sprejete. Z moje strani je tako predavanje brezplačno. Tako da - hvala vsem že vnaprej za napor organizacije - verjemite mi, ljudje vam bodo zelo hvaležni! Vi pa boste uživali (kot uživam tudi jaz). Po moje bi metodo EFT moral poznati vsak živ Zemljan, saj je najlažja, najnežnejša, najhitrejša in najučinkovitejša od vseh metod za samo-pomoč. Če imate kakšno svojo zgodbo, vprašanje, mnenje - napišite mi! Z veseljem bom brala in tudi odgovorila na vaša vprašanja. Prosim vas tudi, da mi dovolite objavo vaših doživetij (seveda brez imen ali kakšnih konkretnih podrobnosti), saj so take zgodbe strašno močna motivacija za nas ostale. OK? OK! Vas vse ljubeče pozdravljam! Pika P.S.:

Pa še za zamudnike: oddaja Sobotno popoldne na TV SLO1 - link je na vseh 37 minut, EFT pa je od 24. minute naprej... http://www.rtvslo.si/play/labirint-alternativa/ava2.31273605/

RTV SLO - Dobro jutro v ponedeljek, 24.11.2008 zjutraj: http://www.rtvslo.si/play/rokovi-uroki/ava2.23456998/
Kot sem rekla pred kamero - strastno sanjam o dnevu, ko bo metodo EFT poznal in uporabljal vsak otrok - šolar - mladostnik - odrasel - prav vsak živ zemljan..... Posnetek oddaje na
RTV SLO - Dobro jutro
v ponedeljek, 7.4.2008 - lahko si lahko ogledate ne tejle povezavi:
http://www.rtvslo.si/play/posnetek-brez-naslova/ava2.13471856
Če posnetek ne dela, je potrebno naložiti Realplayer, ki si ga lahko brezplačno naložite na tejle povezavi: http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative_Lite.htm


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#20 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 26. maj 2009, 09:01

x:)x mene pa muči nekaj...

tapkaš vse super,energija se pretaka in odteče,ko je čas pravi... potem pa s skupino 20 tih govoriš svoji podzavesti program za naprej in ona shrani vseh 20 želja...podzavest pa odpreš in zamotiš s pesmico in zavijanjem z očmi.. kaj ne nastane zmešnjava ?

moram priznati, da tvojega vprašanja ne razumem najbolje.

Program za podzavest? Podzavest odpreš? Jo zamotiš?

ko gledamo tv,muzko ali si govorimo naš računalnik shranjuje...podzavest [/color] v procesu tapkanja-aktiviramo energijo in s pomočjo besed skušamo popravit-izničit prejšnji zapis in unest novega.... v krogu,ko plešete,pa tapkate še za človeka v centru in mu pošiljate energijo in jo prevzemate nase in s tapkanjem spuščate...vse je v krogu..

KAJ PA VI MISLITE ? x:)x



Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#21 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 1. junij 2009, 07:18

x:)x Pika zapiše...

.hmmessage P { margin:0px; padding:0px } body.hmmessage { font-size: 10pt; font-family:Verdana } vsebina: najprej se bomo v celoti naučili celotnega Osnovnega recepta in njegove mnogostranske uporabe. Vsak od udeležencev bo imel priložnost delati za svoj specifičen problem s pomočjo celotne skupine. Pokrili bomo področje težav s prekomerno težo in odvisnosti od kave/cigaret/čokolade. Naučili se bomo brisanja bolečine spomina s pomočjo filma, ki si ga iz spomina zrežiramo sami.
Ves čas pa bomo intenzivno razpravljali o tem, kako se lahko s svojimi lastnimi močmi premaknemo za korak naprej in dosežemo stvari, ki si jih želimo, a se nam ves čas izmikajo.
Zelo pomembno pa je tudi to, da bo prav vsak od udeležencev lahko vprašal vse, kar ga zanima in česar se sam (še) ne zna lotiti.
Delavnica je primerna za vsakogar, ki verjame, da mora obstajati način, s katerim si učinkovito lahko pomaga sam.
Predznanje ni nujno potrebno, je pa res, da od delavnice več odnesejo tisti, ki so se predhodno udeležili kakšne Uvodne praktične predstavitve delovanja metode EFT ali pa preizkusili metodo s pomočjo EFT Priročnika (ki je preveden v slovenščino in je brezplačno na voljo na http://eft-slovenija.tk).

ena od preprostih poti, za spremembe v življenju... xDDx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#22 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 4. junij 2009, 06:38

x:)x Pika nam pošilja po mailu...

.hmmessage P { margin:0px; padding:0px } body.hmmessage { font-size: 10pt; font-family:Verdana } Pozdravljeni vsi ljubi moji, včasih se izmed desetin in desetin vaših pisem, ki se vsak teden zlijejo v moj e-poštni nabiralnik in zaradi katerih sem vedno znova ganjena in hvaležna, posveti kakšno, ki je še posebej močno. Resnično. Globoko. In točno to se nam je zgodilo prejšnji teden - in pismo vam objavljam takoj tukaj: ..... Glede naših "rojevanj" pa mislim, da se vse začne pri ljubezni do sebe. Saj o tem kar naprej pišejo vsi teoretiki samorealizacije in včasih mi je šlo to pisanje že prav na jetra (ja, saj, kdo me je pa prosil, da naj to berem), ker sem miselno to odlično obvladala in bila prepričana, da se imam nadvse rada, tako kot je treba. In sem se spet in spet spotikala in se čudila, kako vendar, saj obvladam?! Kadar so stvari v razumu še nič ni, morajo biti v srcu, treba je čutiti v telesu, v duši. In sem tapkala kot nora in lepega dne sem se zjokala od velike ljubezni, ki me je preplavila - do sebe seveda:):):) Toliko sočutja in globokega čutenja je bilo v meni, kot sem ga bila vedno sposobna čutiti do drugih, do sebe pa ne. In to je bil moj čudovit trenutek in zato obožujem tapkanje, kajti, ko zares čutiš ljubezen do sebe, začneš s seboj spoštljivo ravnati kot z veliko vrednoto in potem ti je škoda, da bi izgubljal energijo za karkoli, kar bi bilo slabo in neučinkovito za telo in dušo... Mislim, da se bomo imeli skupaj še zelo super, da oktobra v Angliji sploh ne omenjam. Objem :):):):) In jaz, ki sem znana kot strašna in neumorna ''čveka'', sem ostala čisto brez besed. Tapkanje je zakon! :))))))))))))))))))))))))))))))))) malo motivacije - pisma bralcev - uporabnikov metode EFT: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pika:) Naj ti povem, odkar tapkam, rajš likam:))) muka mi je blo:)))) jeeeeeeeeeeeeeee :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ljudje smo učeča bitja - no vsaj veliko je takih, ki jim ni dovolj le eno naravno spoznanje. Vemo, da bi bili vsi radi zdravi. Dokler nam zdravje dobro služi na to niti ne pomislimo kaj pogosto. A ko se zgodi bolezen, iščemo načine za njegovo povrnitev - zdravja namreč. Ko je škoda že narejena so vrnitve veliko težje in dolgotrajne. K sreči pa obstaja množica orodij za katera je dobro vedeti, da obstajajo in kako jih uporabljati.
Eno takih sem spoznal na tečaju "tapkanja" s čudovito (jaz ji to že lahko rečem) mojstrico Piko, danes (28.5.09) popoldne v Centru 4me v Novem mestu. Sam jemljem orodja zato, da jih imam v pripravi za vsak slučaj in da morda z njimi popravim kaj takega kar nisem mogel storiti z drugimi. Čudovito okolje Centra, ravno pravo število slušateljev in na čudovit in enostaven način podana snov je tisto, kar me je prepričalo, da je bila odločitev pravilna. Čeprav je morda izgledalo vse skupaj hudo preprosto pa je "tapkanje" zelo močno orodje, ki deluje takoj in tisto minuto, ko ga uporabiš. Pa saj so vse velike stvari po svoje zelo preproste, ko jih spoznamo.
Tapkanje je tako preprosto in čudovito učinkovito, da bi ga resnično moral znati vsak - zaradi sebe! Bogastvo, ki ga pridobiš s tem tečajem je neprecenljivo! Pa še neka skrivnost je v njem. Na nebleč način začenjaš bolje spoznavati sebe. Nato vzmeš metlo (tapkanje) in enostavno pometeš smeti iz svojega telesa. Ha, le kdo nima rad reda v svoji hiši! No, jaz ga imam in od danes še bolj uspešno in z malo muke!!
Vse dobro!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika, Najprej se ti moram zahvaliti za vse te krasne maile, polne energije in tvojega optimizma.

Iskrene čestitke ob uspehu,veselim se tvojih jesenskih delavnic.

Že pred časom sem bila na tvoji 4 urni delavnici v Naklem,tapkanje uporabljam sedaj pri različnih problemih, pri sebi in drugih.

In da podelim z vsemi eno krasno: pride na masažo k meni gospa z bolečim križem in ker po masaži še čuti nekaj bolečine ji predlagam, da skupaj

potapkava..

Jo vprašam po prvem krogu, če greva še enega, pa mi reče, da je že na sredi začutila olajšanje..Res čudovito!

Tapkanje je zakon!!!

Topel objem,

::::::::::::::::: Pika čestitam za uvrstitev na EFT Masterclass, prepričana sem, da smo vsi eft-jevci ponosni na svojo učiteljico, na gibalno tehniko z eft in tudi posledično na promocijo naše lepe Slovenije, ki jo bosta vidva s Samotom udejanila. Želim vama obilo uspeha in radosti, ki jo Pika seva in daje tudi drugim. Vesela in srečna sem, da sem spoznala tehniko in Piko, zadevo pridno sejem med ljudi, ki jih začutim, da jo bodo sprejeli. Hvala in veliko uspeha še naprej!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pozdravljena Pika!
Od svoje znanke sem zvedela za tapkanje in dobila priročnik. Prejšnji teden sem se udeležila tapkanja v MB in bilo mi je zelo všeč.
Močna energija se je ustvarila v našem krogu in to je velika prednost skupinskih tretmajev, saj posameznik ne more ustvariti tega.
Všeč mi je to tapkanje in veliko ga priporočam znancem in drugim. Sevada pa tako kot vedno, ljudje smo različni in vse kar priporočaš, da pomaga pri
zdravstvenih težavah je milo rečeno za veliko ljudi čudno. Pa saj vsak živi svoje življenje.
Sama ponovno prebiram priročnik in vedno najdem kaj novega. Glede bolečin, ki se mi pojavljajo priložnostno, sem kar uspešna, saj jih s tapkanjem
hitro nevtraliziram. To se mi zdi odlično. Končno sem prišla do metode, ki mi resnično takoj pokaže učinek!


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Hej Pikc, tole ti pa morm povedat. Zadnjič je biu en prjatu na obisku k sm mu hotu predstavit posel. Mal preveč smo se zaklepetal in kr naenkrat je reku da mora it ker je že zmenjen, tega pa ni povedu k je pršu. Jst sm čist vn padu, pred njim sm se delu kao da sm kul, v men je pa kuhal. In ko je šou sm začeu tapkat in glej ga zlomka, prvič se mi je zgodil da sm se zjoku k sm tapku brez tebe. Vem da prjatu ni biu kriv za moje občutke in spet sm med tapkanjem prepoznal odnos z mojim očetom in jezo na njega, ker mi je s svojim obnašanjem (z besedami sicer ne, z njimi je bilo ravno nasprotno.. potem ni čudno, da me je use skupi zmedl, ker so se besede razlikovale od dejanj) dajal vedet, da mu nism pomembn in zato me tud nkol ni pohvalu. Samo to sm ti hotu povedat in komi čakam, da bova spet skupi tapkala:-))) Objem in RTM :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Moram ti povedati, da XXXX, ki je bila z mano in YYYYY zelo pridno tapkata, jaz tudi J.

XXXX je čisto navdušena, ona je sicer mojstrica rejkija, ima ne vem koliko stopenj joge, toda njen komentar je bil, da ne ve, če je kaj od tega tako močno kot TAPKANJE.

Pogledala sem si TV oddajo na novomeški televiziji. Dobro!!!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika,



hvala za tale energijski naboj ;)

Zdi se mi super - tole uslišanje naših želja - mislim na individualne seanse:))))

:palec: x:)x x;)x

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#23 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 8. junij 2009, 07:00

x:)x .hmmessage P { margin:0px; padding:0px } body.hmmessage { font-size: 10pt; font-family:Verdana } Pozdravljeni vsi ljubi moji, Pika Raj nar
v soboto sem spet predavala v okviru rednih, tokrat že 8-ih Študijskih dni Slovenske krovne zveze za psihoterapijo na Rogli. Letos sem že vedela, da so ljudje, ki bodo prišli poslušat, odprti in željni novega znanja - delujočega znanja. Lani o tem nisem vedela nič in me je njihova odprtost zelo pozitivno presenetila. Smo se pa letos spet smejali ob uvodu, da bodo oni - psihoterapevti - poslušali učiteljico matematike - ki jim bo demonstrirala čudno metodo - ki jo je ustanovil strojni inženir :):):):):) Me je pa letos vseeno presenetila gospa, ki je po koncu delavnice vstala in jasno ter glasno povedala, da je prišla predvsem zato, da bi kregala z mano... in z metodo EFT.... Ampak je namesto potrebe po kreganju začutila zanimanje in - presenetljivo - olajšanje :):):):):): In jaz, jaz sem spet enkrat čutila čisto in iskreno hvaležnost... Tapkanje je zakon! :))))))))))))))))))))))))))))))))) malo motivacije - pisma bralcev - uporabnikov metode EFT: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ojla pika!
šele kasneje zvečer po tečaju sem ugotovil, da si nam (smo si) s svojim učenjem pravzaprav odstranila obilico packarij (blokad) ne bi se tega sploh zavedali - hvala ti in lažje mi bo delati naprej!
Vse dobro, ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika!

Sem iz MB. Na tvoji zadnji predstavitvi sem bila skupaj s prijateljem.

Na tečaju sem začutila pretok, zato sem bila takoj prepričana, da deluje in, ko sem doma kaj poskusila, je tudi delovalo!

Z veseljem bom prišla na delavnico, ko bo v MB!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika!

Pa iz izkušenj vem, da ti določene stvari in ljudje pridejo na pot ravno ob pravem času.

Še vedno se mi zelo intenzivno dogajajo stvari odkar sem si stapkala za brisanje nevidnih vezi.

Sama sem takrat imela občutek kot da se je pajkova mreža v hipu sesula in meni je takoj odleglo. Vendar pa vidim, da je pa za to, da se stvari zmaterializirajo tudi v materialnem svetu potrebno malo več časa. Potrebno je bilo ogromno enih dogodkov, ki pa se odvijajo sami od sebe, da je resnica prišla in še prihaja na dan. Za vse umazane zgodbe, ki so mi jih napletli prihajajo na dan avtorji, pa sama ne storim za to popolnoma nič. Dokler sem se sekirala in poskušala sama karkoli storiti za to, da bi se mi to nehalo, pa da bi ljudje uvideli kaj se pravzaprav dogaja in kdo se skriva za vsem tem, je bilo samo še slabše. Ko pa sem se nehala sekirati in ko sem začela uporabljati EFT, sem se takoj počutila bolje, pa tudi stvari se postavljajo na pravo mesto.

Pa tudi če mi nekateri še poskušajo kaj podvalit, to nima več nobene teže, prav hitro pride resnica na dan.

Tako da imam občutek, da bo torkovo tapkanje počistilo še tiste ostanke, ki jih sama mogoče ne vidim ali ne znam definirati.

Upam da se čimprej vidimo!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika, najprej se ti moram malo z zamudo zahvaliti za obisk v Kranju. Jaz sem bila žal službeno zadržana. A moja tašča in vsi ostali udeleženci so bili zelo zadovoljni z obiskom in mislim, da nekateri kar pridno tapkajo.

Poleg tega se vedno razveselim novičk, ki jih pošlješ in ker mi spet malo pade "volja" do tapkanja jo tako spet oživim. Vedno preberem še kaj takega, kako izkušnjo, ki jo lahko prenesem v svoje življenje.

Mislim, da bo prišel tudi moj čas, ko bom ne le do drugih, ampak tudi do sebe čutila ljubezen in končno vrgla čez rame vse tiste slabe vzorce, ki so se ugnezdili skozi desetletja v meni.

Počasi se daleč pride in hvala ti za pošto in vse .... kar pride z njo.

Hvala in lep pozdrav!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Draga Pika,

Hvala za vse lepe trenutke vzhičenja in olajšanja, ki mi jih je bilo dano preživeti v tvoji družbi, za uspešno delo pod tvojim vodstvom in hvala, da si mi pokazala pot, po kateri se iz službeno-gospodinjsko-materinsko-zakonskega robota počasi spreminjam nazaj v pravo žensko. ker tapkam.

Imam enajst let starega sina in osem let staro hčerko in oba imata specifične učne težave, zato se velikokrat znajdeta v stiski s šolo in tudi sama s sabo.

Z obema sem že tapkala in tudi pri njima je tapkanje učinkovito, pravita pa, da bi bila rada vsaj enkrat na delavnici pri tebi, zato bi nas vse tri prijavila na delavnico.

Lep pozdrav in naj ti gre tvoje humano delo še naprej tako mojstrsko od rok!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Dober dan, Pika. 27.maja sem bila v Naklem na vašem uvodnem predavanju. Hvala vam, sem zelo navdušena in s pridom uporabljam tapkanje. Kar ne morem verjeti da je res. Tesnoba kar izginja. Preje še vedela nisem, da jo imam, samo nekaj me je morilo, pa nisem vedela kako se tega "nekaj" znebiti. Hvala!

:palec: x:)x xDDx


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#24 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 16. junij 2009, 06:50

x:)x Pozdravljeni vsi ljubi moji,
no, pa smo naučili Slovence v Bruslju tapkanja. Nekatere. Ne vseh. Ne še :) :) :) :) Po končani delavnici smo se pogovarjali, če jih je bilo mogoče premalo zraven. Seveda jih je bilo premalo. Zame jih je vedno premalo :) :) :) :) :) . Jaz pač vem, da ni kaj čakati - da bi vsak živel lažje in svobodneje, če bi poznal metodo EFT in z njo pospravil travme in Travme svojega življenja - ter zajel zrak s polnimi pljuči. In pogledal na svoje življenje z umitimi očmi - na SVOJE življenje - ne na sosedovo in prijateljevo in šefovo - na SVOJE. Ampak ker to pač ne gre čez noč, sem iz srca hvaležna za vsakega, ki mi prekriža pot in ga lahko naučim tapkanja...PIKA Tapkanje je zakon! :) )))))))))))))))))))))))))))))))) malo motivacije - pisma bralcev - uporabnikov metode EFT: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Samo by the way: navdušila si tudi moja dekleta, ki so bila na tvoji delavnici na Rogli!!!! Bodi najlepše, se vidmo kak ponedeljek!!! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pozdravljena, Pika!!
Res, tapkanje je zakon! Ko sem imela izredno hud napad senenega nahoda, in sem že posegla po tabletah, (prejšnja leta sem ga premagovala zelo uspešno s pitjem večjih količin vode, letos pa je bilo prehudo...), na neki spletni strani o tapkanju vidim kako deluje tudi pri alergijah. "Seveda" si rečem in naslednje jutro že uspešno pretapkam. V petih minutah sem si že opomogla in nič več mi ni teklo iz nosu in oči. To sem ponavljala cel teden, vsako jutro. In deluuuujeee!!! Nič več papcanja claritinov....Hvala!
Res dobro da nam pošiljaš izkušnje ostalih...saj se tako hitreje spomniš....čeprav ne tapkam vsak dan....ko potrebujem pa deluje!!!
Zato: pretapkajmo preostali del našega čudovitega življenja!!!
Z iskrenim spoštovanjem....
Še veliko uspeha, Pika in čestitke za "napredovanje!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Dobro jutro, Pika, hvala za včeraj. Zame spet nekaj novega. Spet je nekaj privrelo na dan. Kot da s svojo prisotnostjo na nek način "zamaješ" tisto navlako iz preteklosti v človeku... Enostavno sem začutil, da me nekaj v meni zaustavlja. Včasih zaradi kakšnega čisto preprostega in nedolžnega dogodka ... doživim "blokado"... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Bravo Pika!

Vse to kar si ugotovila je ena čista globoka resnica le, da ima lepotno napako, da se te resnice zaveda zelo malo takih ljudi kot si ti in reciva tudi jaz. Večina ljudi živi tako kot, da bodo živeli večno in da je svet neomejen vir vsega kar potrebujejo za svoje lagodno življenje (razni Bavčarji, borzni mešetarji, politiki, ki mislijo le do naslednjih volitev, ljudje, ki pokrivajo svoj pohlep po materialnih dobrinah z lizingom itd).

Pika, meni se postavlja vprašanje, kako vso to večino pripeljati v približno tvoj način razmišljanja. Vsi ti ljudje razmišljajo kako bodo plačali naslednji obrok bančnega pufa ne pa o čarobnosti življenja.

Če bi se ljudje zavedali svoje neločljive povezanosti v celoto.....

Upam, da vse te družbene spremembe, ki se bodo morale dogoditi, ne bodo preveč krute.

Če se bomo ljudje obrnili vsaj malo vase in bili malo bolj samokritični, bomo lahko prešli brez krvavih pretresov do bolj umerjene družbe.

Pa naj do dovolj filozofije.

En lep pozdrav

na njeni strani imate vsa navodila in načrt točk, pa lahko začnete brez delavnice-ni obvezna za delo na sebi...ld xDDx :2src: :palec:

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#25 white fish

white fish
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 17. junij 2009, 20:14

Pozdravljena, Pika!!
[...]


Lejga, kdo je Pika? A to se ti z njo pogovarjaš o temah na forumu in pol to zraven vključiš v svoj post?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0