Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

DOMANČIĆEVI UČENCI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
26 komentarjev na to temo

#1 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 28. april 2008, 13:21

Zanima me, če kdo pozna g. Javšnika - Domančićevega učenca, ki je deloval v Zrečah ali na Rogli in kje zdaj deluje. Ali je še kakšen njegov učenec na Koroškem ali Štajerskem?

#2 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 28. april 2008, 15:03

Veš kaj SaTurNina, če bi ti imela tako hudo bolne otroke, da jim medicina ne more več pomagati, tudi ti ne bi tako razmišljala o naravi, čajčkih...

#3 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 2. maj 2008, 04:11

nc nism rekla cez tvoje bolne otroke, je pa res da vsakmu gumpcu k se stem ukvarjaa..tud ni trea vrjet..Otrokom ce ni, taprav zdravilc (teh je 5 na svetu al pa 10) lahko stem povzrocis se vecjo skodo zdravstveno. pa se dnarja zmeces dost.


Od kod so pa tele številke prišle??A obstaja kakšna statistika o zdravilcih ali kakšen določen zapis, ki dokazuje , da so "tapravi"....

xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#4 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 2. maj 2008, 11:03

Od kod so pa tele številke prišle??A obstaja kakšna statistika o zdravilcih ali kakšen določen zapis, ki dokazuje , da so "tapravi"....
xegox

saj ti dobro veš kako j v resnic, kokr sem jaz razumel je blo napisan simbolično...če pa po rezultatih ocenjujemo j pa cifra verjetn še manjša....saj veš, da je vse to samo blaženje stanja in izravnava energij v namenu, da v seb pošlihtaš obrambne mehanizme....sama tehnika j v bistvu nepomembna, pa naj bo reiki, Domančič, joga, ali pa karkoli drugega, v kar verjameš, da pomaga....če bi bilo tako enostavno , bi v poplavi vseh mogočih zdravilcev, čarovnikov,vedeževalcev in učiteljev bolnikov zmanjkalo.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#5 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 2. maj 2008, 13:22

Matjaž Bogdan kar se pa tice..da obstaja lista nevemkokih priznanih.- .vsak zdej ze hoce zdravt..pa tud papirje da mas nek certifikat se da ze dobit- recimo oseba k naredi tecaj na Gospodarski zbornici, se ni recen, da ma sploh te sposobnosti..- mislm tist naivn norc k pa vrjame v to da jih je nevem kok takih, pa naj..


Ja, vse v redu -samo takole opredeljevanje je tudi mal mim- pa tudi tole- da vsak zdej že hoče zdravit...ni ravno tako-ker verjetno ne poznaš kaj to sploh pomeni....
Kar se pa tiče naivnih norcev- ne vem, če gre za norost, morda res za naivnost, vendar kar tkole ne bi sam metal mnenja vsevprek- razen , če imaš slabo izkušnjo ali pa te kaj drugega muči....
Kar se tiče pa spet sposobnosti- kaj pa zagotavlja resnično kvaliteto zdravnika- a končano šolanje ??'

xegox

saj ti dobro veš kako j v resnic, kokr sem jaz razumel je blo napisan simbolično...če pa po rezultatih ocenjujemo j pa cifra verjetn še manjša....saj veš, da je vse to samo blaženje stanja in izravnava energij v namenu, da v seb pošlihtaš obrambne mehanizme....sama tehnika j v bistvu nepomembna, pa naj bo reiki, Domančič, joga, ali pa karkoli drugega, v kar verjameš, da pomaga....če bi bilo tako enostavno , bi v poplavi vseh mogočih zdravilcev, čarovnikov,vedeževalcev in učiteljev bolnikov zmanjkalo.


Poglej Tomaž- vse lepo in prav- samo tole je na pamet metanje enih podatkov ljudi, ki navadno nimajo pojma kaj in kako se kaj počne....Zdaj- blaženje stanja- ne vem- ali medicina / uradna / počne kaj drugega ??? Ali pa je moje vedenje o odpravi simptomov napačno...In kaj potem ljudem ostane ??' Kar se tiče pa tehnike- PA ŠE KAKO JE VAŽNA ....IN POMEMBNA .
Bolnikov pa verjemi ne bo zmanjkalo, pa ne zaradi nesposobnosti zdravnikov in zdravilcev, temveč zaradi napačnega osredotočanja ljudi in obenem seveda opredeljevanja- kaj -kako-zakaj -pozdraviti ? In kaj bolezen sploh je ???

xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#6 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 2. maj 2008, 14:47

Poglej Tomaž- vse lepo in prav- samo tole je na pamet metanje enih podatkov ljudi, ki navadno nimajo pojma kaj in kako se kaj počne....Zdaj- blaženje stanja- ne vem- ali medicina / uradna / počne kaj drugega ??? Ali pa je moje vedenje o odpravi simptomov napačno...In kaj potem ljudem ostane ??' Kar se tiče pa tehnike- PA ŠE KAKO JE VAŽNA ....IN POMEMBNA .
Bolnikov pa verjemi ne bo zmanjkalo, pa ne zaradi nesposobnosti zdravnikov in zdravilcev, temveč zaradi napačnega osredotočanja ljudi in obenem seveda opredeljevanja- kaj -kako-zakaj -pozdraviti ? In kaj bolezen sploh je ???
xegox

Kar nekaj jih poznam...samo Domančič jih "izšola" nekaj deset na leto. Nisem napisal, da so vsi mim, v nekem obdobju mogoče potrebuješ nekoga, ki ti tudi tisto kar maš v seb pobrkan zarad lastnih vzorcev (pretiranja hrepenenja, pričakovanja, neuresničene želje, ljubosumnost in podobno) tudi malo uravna. Zato potrebujemo nekaj, kar nam te naše vzorce preprogramira in zato ne trdim, da kaka zadeva tud ne laufa. Za dohtarje vemo, da so v bistvu serviserji naših teles. Poglej, če si naprimer ljubosumen, ti noben dohtar in ne zdravilc ne more te motnje odpravit, samo sam lahko sebe preprogramiraš da lahko spoznaš, da se nikogar ne smeš lastiti in, da ima vsak svojo svobodno voljo z nekom biti ali ne, da je pač potrebno poiskati vzrok nezaupanja, ki sproži ta miselni vzorec. Ali pa bolezen, nikoli jo ne odpraviš, če ne ugotoviš vzroka nastanka, kar se ti pa vmes poškoduje pa tko lohk samo dohtar poprav, v zelo redkih primerih tudi energetsko z našo psiho in ostalimi stanji lahko tudi poškodovano popravimo. Pa saj to sam dobro veš kako je, da je v bistvu vse kar na energetskem področju počnemo bolj tisto, kar je v "datoteki duša" zapisano, naše telo pa deluje po točno določenem programu, ki uravnava sinhronizacijo in delovanje našega telesa. Tudi meditacije, razne delavnice in podobno so za dušo, telovadba pa še za mišice in kondicijo. Tudi to je res, če se okoli problemov ne sekiramo, če smo čim bolj flegma, da je tudi naša duša taka in zato ne vpliva v taki meri na naše telesno delovanje in povzroča manj blokad. A na koncu smo in ostanemo samo mi sami tisti, ki lahko ali pa ne naredimo kaj zase.

Zato število sploh ni pomembno, pomembno je kako mi to sprejemamo in koliko se pustimo "nategniti". Sam sem nekoč raziskoval to področje, tudi analiziral in dokumentiral naktere zdravilce, tudi v osebnem stiku z njimi, ker me je firbec gonil v to. Kar precej zgodbic poznam iz tega področja in take so moje izkušnje. Če nekdo ne ve točno kaj počne in kje je prava resnica "energetskih zdravljenj" (ne kaj on misli, da je), potem tudi rezultati pridejo, če pridejo "če bog tako hoče". Zame je še vedno pravilno vedenje okoli teh zadev tisto, ki se lahko tudi prime, najbolj mi je blizu Tadejevo razmišljnanje, ki ima tudi logično strokovno razlago. Za vse kar se pa razlage in odgovore išče v božanstvu, pa to ni to, čeprav nas pomiri in da zagon za nov jutrišnji dan. Edino koristno je v tem pomiritev in zagon, ki je pa naše notranja energija, ki jo pravilno pretransformiramo in uporabimo, če nimamo preveč lastnih zamaškov (blokad).

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#7 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 3. maj 2008, 04:24

Ja Tomaž- povsem razumem tvojo razlago /in se v večji meri tudi strinjam/ -vendar koliko % pa je ljudi , ki lahko sami / mislim, da si uporabil izraz- preprogramirati se.../ opravijo to??
V bistvu sem se oglasil zato, ker razumem enjo 1 in njeno stisko /vsaj poskušam/ , ne pa agresivne reakcije Saturnine ...ker za tako reakcijo mora biti nekak vzrok....ok- vsak ima lahko svoje mnenje, vendar nekoga, ki ne najde več prave rešitve za zdravje otrok -opredelit kot naivnega norca- je zame malce too much...

Pa tudi, če jih ti sam poznaš- dumančičeve učence, bi lahko enji posredoval kakšno info -vse ostalo je pa tako na njej- odgovornost itd....

Drugače sem pa dejal, da imava podobno mnenje o poti samo delovanja, vendar je vseeno tole lahko govorit, večini pa zelo težko naredit...Ljudje potrebujemo izkušnje, pa naj si bodo takšne ali drugačne..na podlagi česa si pa potem sploh lahko nekdo ustvari mnenje ali pridobi izkušnjo, ki jo bo uporabil naprej- valjda ne na podlagi pljuvanja nekoga po določenih osebah...in basanja vsega skupaj v en koš...
Zdaj- če so mene nategnile tri ženske-bom kaj- od tu naprej štartal s potjo v samostan, orto pljuvanju po vseh, kar ni moškega spola , ali kaj ....Saj sam veš, da tako ne gre...Ni bil pa moj namen nikogar zagovarjat, le malce bolj skromni bi lahko bili pri takem opredeljevanju določenih ljudi, oziroma posploševanju.

lepo bodi
Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#8 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 3. maj 2008, 09:23

Ja Tomaž- povsem razumem tvojo razlago /in se v večji meri tudi strinjam/ -vendar koliko % pa je ljudi , ki lahko sami / mislim, da si uporabil izraz- preprogramirati se.../ opravijo to??
V bistvu sem se oglasil zato, ker razumem enjo 1 in njeno stisko /vsaj poskušam/ , ne pa agresivne reakcije Saturnine ...ker za tako reakcijo mora biti nekak vzrok....ok- vsak ima lahko svoje mnenje, vendar nekoga, ki ne najde več prave rešitve za zdravje otrok -opredelit kot naivnega norca- je zame malce too much...
lepo bodi
Matjaž

Iz Štajerskega oziroma Koroškega konca nobenega, drugače je pa moj dobri prijatelj tudi njegov učenec. Enja je prosila za tisti konc (lahko ji dam št mojega prijatla in naj ga pokliče, če pozna kakega iz Koroškega), ne poznam pa njenega problema in ji zato tudi svetovati prav veliko ne morem. En drug znanec je na primer 3 letno deklico, ki ni mogla kakat z enim samem obiskom preprogramiral in ni ji bilo več treba svečk not tišat, čeprsav so bili vzroki v odnosih "oče mami" in je bilo to treba spremeniti, jim je pa dal vedeti da sta to spremenila, deklico pa energetsko malo uravnovesil in danes je vse ok. Tko da vsaka zgodbica ima svoj začetek in brez znanja o začetku je težko priperljati na pravo pot.

Tudi ti se lepo imej

Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#9 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 6. maj 2008, 15:55

Hvala tomazslo, res bi prosila za številko, namreč otrok je star 14 let. Je težek hemofilik. Po operaciji apendiksa so se mu začela pojavljati protitelesa proti lastnemu faktorju 8 za zaustavljanje krvi. Bolezen je pri njemu avtoimuna, prognoza zelo slaba. Vsak dan si daje injekcije za ustavljanje krvi, krvavi pa kar naprej v mišice, tako da je več v bolnišnici kot doma. Lastnega faktorja skoraj nima več, bolezen se vidno slabša, medicina pa je nemočna. Pomoč sem že iskala pri homeopatu in reikistu, a se nihče ne želi lotiti takega primera. Mogoče mi kdo lahko svetuje še kakšno alternativo, s katero ima pozitivne izkušnje.
Lp

#10 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 7. maj 2008, 08:47

Hvala tomazslo, res bi prosila za številko, Lp

sem ti poslal na OS....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#11 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 7. maj 2008, 19:54

Hvala vsem za informacije!
Lp, S.

#12 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. maj 2008, 20:22

zivjo.
zakaj pa se ne zelijo lotiti zdravljenja?

Hvala tomazslo, res bi prosila za številko, namreč otrok je star 14 let. Je težek hemofilik. Po operaciji apendiksa so se mu začela pojavljati protitelesa proti lastnemu faktorju 8 za zaustavljanje krvi. Bolezen je pri njemu avtoimuna, prognoza zelo slaba. Vsak dan si daje injekcije za ustavljanje krvi, krvavi pa kar naprej v mišice, tako da je več v bolnišnici kot doma. Lastnega faktorja skoraj nima več, bolezen se vidno slabša, medicina pa je nemočna. Pomoč sem že iskala pri homeopatu in reikistu, a se nihče ne želi lotiti takega primera. Mogoče mi kdo lahko svetuje še kakšno alternativo, s katero ima pozitivne izkušnje.
Lp



#13 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 8. maj 2008, 10:52

Medicina več tukaj zdraviti nima kaj. Ne zna! Samo čakajo in kontrolirajo, kako bolezen napreduje. Žal.

#14 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. maj 2008, 11:16

V knjigi Prirodno lječenje makrobiotikom (Michio Kushi, razprodano) že leta nazaj.
Nekaj bral glede zdravljenja hemofilije, drugih bolezni z makrobiotiko.
Koliko uspešno, ne bi vedel. Ne poznam nobenega primera hemofilije osebno.
Zgubit tu ni kaj, konzultira & povpraša se lahko Zlatka Pejića iz Makronove v Zagrebu.
Ali so kake možnosti. In kakšne.
Oz. ali ima v zvezi s hemofilijo zdravljeno z makrobiotičnim pristopom kake informacije...
Konzultacije:
Zlatko Pejić, Makronova Zagreb, Ilica 72
http://www.makronova...t.aspx?tabid=82

Zazdravijo disciplinirani in vztrajni.
Kateri razumejo v praksi pomen in način vzpostavljanja uravnoteženega presnovnega ph – ja (ph krvi), … V kolikor ima organizem še kaj obrambnih zmožnosti, ...
! Vsi NE uspejo.
Tečaji kuhanja, konzultacije so na Makronovi Zagreb.
_________
Ozdravitve od raka po makrobiotičnem pristopu
http://www.svet-je-l.../ozdravitve.php
Michio Kushi pogovor
http://www.nacional....les/view/13623/
Makrobiotika; Terapija in način življenja
http://www.gastro.hr...a_i_stil_zivota
Kushi Inštitut (terapije, …)
http://www.kushiinst....org/index.html
Makronova; Priporočila za prehrano (ph presnovno uravnoteženo)
http://www.grombol.c...akronova&id=270

Literatura:
1.) Ishranom Protiv Raka (Michio Kushi & Alex Jack, razprodano):
jedilniki, diagnostika, zgodbe ljudi od različnih rakov zazdravljenih
s konkretnimi imeni in priimki;
2.) Prirodno lječenje makrobiotikom (Michio Kushi, razprodano);
3.) Orijentalna Dijagnoza (Michio Kushi, razprodano)

Kuharice za laike (! ne za zdravljenje)
4.) Kuharica za dušo in telo (Ica Starovasnik, sama zazdravljena od raka;
zdravniki ji hoteli menda odrezat nogo; danes polno zdrava z obema nogama,
njeno zgodbo pred leti objavil Nedeljski Dnevnik, danes podjetnica);
5.) Barica Kranjec: Zdravje prihaja iz kuhinje

#15 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. maj 2008, 06:56

"otrok je star 14 let. Je težek hemofilik. Po operaciji apendiksa so se mu začela pojavljati protitelesa proti lastnemu faktorju 8 za zaustavljanje krvi. Bolezen je pri njemu avtoimuna, prognoza zelo slaba. Vsak dan si daje injekcije za ustavljanje krvi, krvavi pa kar naprej v mišice, tako da je več v bolnišnici kot doma. Lastnega faktorja skoraj nima več, bolezen se vidno slabša, medicina pa je nemočna. Pomoč sem že iskala pri homeopatu in reikistu, a se nihče ne želi lotiti takega primera. Mogoče mi kdo lahko svetuje še kakšno alternativo, s katero ima pozitivne izkušnje."

Medicina več tukaj zdraviti nima kaj. Ne zna! Samo čakajo in kontrolirajo, kako bolezen napreduje. Žal.

"Hemofilia A je monogenska, na kromosom X vezana dedna bolezen, ki se kaže kot motnja v
strjevanju krvi. V krvi primanjkuje faktorja VIII...
Vloga tega faktorja je, da pomaga pri strjevanju krvi..."

"...O hemofilijah večinoma govorimo kot o genetskih boleznih,..."
http://sl.wikipedia....krvi#Hemofilije

Genska terapija, katera je v razvoju:
"...Hemofilija A
Zaradi pomanjkanja koagulacijskega fakorja VIII pride do tveganj za spontane krvavitve, ki so lahko življenjsko ogrožujoče.
Standardna terapija vključuje pogoste infuzije faktorja VIII, izoliranega iz plazme. Slabosti so tveganje za infekcije, ki se prenašajo s krvjo, in nepripravnost ter neprijetnost postopka.
Že zelo majhni (5% normalnega) nivoji faktorja v krvi omilijo smrtnost bolezni. Zato so poskušali z ektopično sintezo tega faktorja, vendar so bili slabo uspešni (v nasprotju s hemofilijo B - pomanjkanje faktorja IX). Faktor kodira velik gen (nad 7kb), zato so prišli v poštev le retrovirusni in adenovirusni vektorji; možna pa je tudi sinteza rekombinantnih AAV vektorjev z okrajšano obliko gena velikosti 4,4kb (proteinu se s tem ne zmanjša aktivnost).
Izvajajo se tudi poskusi genske terapije na jetrih v živalih z in vivo (intravensko) in ex vivo dostavo.
Glavni problem je možnost razvoja inhibitornih protiteles proti transgenu (inhibitorna protitelesa so pogost problem tudi pri proteinski terapiji hemofilije A inB )...

Gensko zdravljenje
http://sl.wikipedia....sko_zdravljenje

"...Slabšat se je začelo po operaciji apendiksa..."
Slepič s tankim črevesjem (področje hare v makrobiotiki) predstavlja s svojo funkcijo osnovo človekovega zdravja. Iz aspekta presnove & vnašanja presnovno ph uravnoteženih živil.
Ph krvi presnovno željeni v makrobiotičnem konceptu naj bi bil nekje 7.4
(bazično kislinsko ravnovesje).
Naj bi bil osnova za dobro zdravje. Pri relativno zdravem človeku.

Slepič & tanko črevesje, mandeljni, ... so v makrobiotičnem konceptu sestavni del imunskega sistema. Njih funkcioniranje, zdravstveno stanje zavisi od načina življenja, prehranjevanja, ...
Osnova makrobiotike temelji na teoriji & praksi bazično - kislinskega presnovnega ravnovesja,... :
Crohnova bolezen in Takayasujev arteriitis
http://www.svet-je-l...ravitve.php?n=2
"...Ugotovili so, da imam zelo redko krvno obolenje - Takayasujev arteriitis. Pojavi se zaradi avtoimunske pomanjkljivosti in kri v arterijah povzroča, da se obnašajo, kot da so poškodovane. Zato se začnejo obnavljati, pri tem pa se ustvarjajo zožitve, ki mašijo arterije. Vzrok Takayasujevega arteriitisa ni znan niti zdravilo zanj. Moje arterije so bile tako hudo prizadete, da je bil krvni obtok oviran. Zdravniki so mi rekli, da moram opustiti vsakršno športno udejstvovanje in se izogibati stresu. Toda najstrašnejša je bila novica, da ne bom smela imeti otrok..."
...Ozdravitev Crohnove bolezni
...Zdravnica si je ozdravila ankilozirajoči spondilitis (Behterovo bolezen)
...Neozdravljiva Behterova bolezen
...Zdravstveno poročilo o ankilozirajočem spondilitisu
...Povezanost bolezni s prehrambnimi navadami, kot jo vidi doktor medicine

[b]Ozdravitev levkemije
; zgodba Douga Blampieda
http://www.svet-je-l...vitve.php?n=2#4

#16 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 9. maj 2008, 09:27

Oj Tantra. Sem te že močno pogrešala.

Zdej sem trenutno na tem naslovu, ko bon našla primernejšega, se tam izpovem, ker mi moraš nekje pomagat.

Pravzaprav, kako poteka meditacija, kako odpreš sebe pri lopaticah in tako dalje....
Problem nastane, ko se vse čakre fino odprejo, pa zakaj se mi oranžna zapaca, ko nekje napredujem?

Lahko odgovarjaš tule, lahko greva pa na drug naslov.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#17 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. maj 2008, 19:28

za pika polonica
(Ne smetit več tega topika izven njegovega naslova: Domančićevi učenci;
o čakrah & čakra meditaciji so odprti drugi topiki, uporabi opcijo "search"):
Atlas čaker, ...
http://www.emka.si/a...313/Atlas-caker
http://www.gape.org/...ost-ekstaze.htm
Chakra Dhyana
http://thepiratebay....a Dhyana/0/99/0

! V pr. hemofilije se zgoraj navedenega naj NE izvaja.

#18 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 9. maj 2008, 21:22

Sorči.
Sej vem, da je bila smet, samo glih naletela sem na tebe.

Malo sem te čakala, in dočakala.
Da pa ne bom samo smetila, pa lahko povem to, da Domančičev učenec, ki je doma blizu mene, je poden.
Kao dobil energijo, potem pa je glavni na vasi.
Ko si je pridobil še ene tablete, ki uravnavajo ni da ni, bi šel kmalu v arest, ker so dali te tablete v analizo.
Bile so tabletke za dojenčke, ki jih jemljajo za zobke.

Toliko o šarlatanih, pa nima veze, da so Domančičevi učenci.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#19 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. maj 2008, 02:07

Zivjo

Pravis, da: "Pomoč sem že iskala pri homeopatu in reikistu, a se nihče ne želi lotiti takega primera."
pa me zanima zakaj ti ne upajo ali nocejo pomagati? Oziroma ali so navedli razloge?
Namrec ce medicina rece, da ni pomoci, se nekak stekam; redkeje pa se mi zdi, da je to slisati od zdravilcev.

Medicina več tukaj zdraviti nima kaj. Ne zna! Samo čakajo in kontrolirajo, kako bolezen napreduje. Žal.


S to so preverjene informacije?

...
Bile so tabletke za dojenčke, ki jih jemljajo za zobke.
Toliko o šarlatanih, pa nima veze, da so Domančičevi učenci.



#20 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. maj 2008, 09:04

"...Po operaciji apendiksa so se mu začela pojavljati protitelesa proti lastnemu faktorju 8 za zaustavljanje krvi. Bolezen je pri njemu avtoimuna, prognoza zelo slaba. Vsak dan si daje injekcije za ustavljanje krvi, krvavi pa kar naprej v mišice, tako da je več v bolnišnici kot doma. Lastnega faktorja skoraj nima več, bolezen se vidno slabša, medicina pa je nemočna..."

Bioenergija med drugim "požene kri". Glede na tole že povedano:
"...krvavi pa kar naprej v mišice, tako da je več v bolnišnici kot doma...":
se tudi sam ne bi lotil "polaganja rok, ...". Tveganje preveliko.

Svetoval pa bi, da se konzultira makrobiotičnega strokovnjaka.
Da pove konkretno, ali pozna kakšen konkreten primer izboljšanja. Glede na to, da gre za genetsko bolezen:
"Hemofilia A je monogenska, na kromosom X vezana dedna bolezen, ki se kaže kot motnja v
strjevanju krvi. V krvi primanjkuje faktorja VIII...
Vloga tega faktorja je, da pomaga pri strjevanju krvi..."
! Naj pove konkretno:
je kaj možnosti, ali jih ni. Brez ovinkarjenja.

_________
"...Bistvo nepravilnosti koagulacije
Koagulacija je proces, kjer je udeleženih 13 faktorjev in gre za nekakšno encimsko kaskado, ki na koncu povzroci strditev krvi. Vsaka stopnja kaskade pa je pod kontrolo encima (enega gena, ki doloca encim) pod geneticno kontrolo in prirojena hemoragicna stanja so posledica dedno dolocenih okvar sinteze teh dejavnikov. Poznamo vsaj 20 dednih nepravilnosti.

7. Katere hemofilije se dedujejo avtosomno?
To so
– manj huda oblika hemofilije A in sicer von Willebrandova bolezen ali vaskularna hemofilija (tudi tu primanjkuje faktorja VIII, vendar ga ni nikoli tako malo kot pri hemofiliji A)
- afibrinogenemija (manjka faktor I)
- hipotrombinemija (manjka faktor II)
- pomanjkanje Stuartovega faktorja (faktor X)
- pomanjkanje Hagemanovega faktorja (faktor XII)

- hemofilija A (faktor VIII), hemofilija B (faktor IX) – dedovanje na X vezano..."

Več informacij v zvezi s to večinoma genetsko boleznijo/boleznimi na
http://www.drustvo-hemofilikov.si/
Zdravnik odgovarja:
http://www.drustvo-h...k_odgovarja.htm
"...hemofilija ni indikacija za presaditev jeter, kot ste morda nekateri mislili, da bi se lahko s presaditvijo jeter znebili hemofilije...":
http://www.drustvo-h...ecanje_2005.htm

Gensko zdravljenje v prihodnosti (ne tako daljni);
! "...Potekajo številne raziskave za zdravljenje alzheimerjeve
in parkinsonove bolezni, multiple skleroze in
za trajno ozdravitev diabetesa in hemofilije s pomočjo matičnih celic
...":
http://209.85.135.10...lient=firefox-a

#21 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 10. maj 2008, 10:05

Želela sem realno sliko, pa so bili toliko fer, da so mi povedali, da z njihove strani otrokovega zdravstvenega stanja ni možno izboljšati, kaj celo ozdraviti in naj iščem pomoč drugje. Svetovali so mi Domančiča ali bioresonanco v Nemčiji.

#22 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 10. maj 2008, 10:26

Ja, Tantra, prav imaš. Sama sem našla že veliko info na to temo in sem razmišljala o prilagoditvi prehrane glede na njegovo krvno skupino. Kaj praviš na to?! Res pa je, da je veliko shujšal (170 cm, 38 kg), zato se bojim, da bi ob takšni dieti šle kile še nižje.

#23 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. maj 2008, 11:02

Konzultacije - naj ti realno pove o možnostih/nemožnostih:
Zlatko Pejić, Makronova Zagreb, Ilica 72
http://www.makronova...aspx?partID=939

Vpraša se ga:
Ali bi uravnoteženi presnovni ph 7.4 (krvi) lahko kaj vplival na izboljšanje. In v kaki meri?
So poznani kaki pozitivni posamezni primeri?

Na googlu v zvezi s tem nisem uspel zaenkrat najti še ničesar.

Leta nazaj je Zlatko imel v Makronovi zdravnika makrobiotičarja dr. Budimirovića,
probaj dobit preko Zlatka, koga drugega, njegov kontaktni telefon.
In se pogovori še z njim. V kolikor dobiš njegovo telefonsko kontaktno številko.

Oz. pošlji dopis z opisano situacijo, vprašanji na Kushi Institute:
http://www.kushiinst...contact_us.html
Njihova literatura na amazon.com:
http://www.amazon.co...7...amp;x=0&y=0

Pejić, Kushi, ... med več metodami obvladajo iris diagnostiko. Postavljanje diagnoze iz oči.
Kaka nova barvna fotografija s poslikanimi očmi, obrazom utegne biti v korist.
V kolikor pošlješ vprašanja preko emaila.
Vprašanje pa je, če ti bodo odgovorili. Probaš lahko.

...kvaliteta krvi/krvne slike pogojuje zdravstveno stanje človeka. Na krvno sliko se vpliva s prehrano, ...
V pr., ko gre za gensko motnjo pa ne bi vedel odgovora. Zato bolje vprašat znalce.

#24 enja1

enja1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 10. maj 2008, 13:46

Tantra, hvala. Kako je že to s polaganjem rok? Nekoč, tega je res že daleč nazaj, sem se ukvarjala s tem. Naredila 1. stopnjo reikija, nato pa stvar opustila, ker me je bolj zanimala medicina. Sedaj bi mi prišlo prav. Zdi se mi, da za polaganje rok moraš biti prečiščen, da steče energija?! Misliš, da lahko sama kako pomagam? Če poznaš te stvari, me mal pouči.

#25 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. maj 2008, 14:16

Reiki, ... : Smaragdna Pot (by Vili Ravnjak).
Se dobi v knjižnicah. Notri je, kar rabiš. Glede na to, da si prvo stopnjo naredila.
Poskusi se lahko, hkrati pa budno opazuje in prekine ob morebitnih zapletih, ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0