Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkusnje z regresijo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
90 komentarjev na to temo

#51 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. maj 2007, 12:55

Naj te najprej vprašam s kakšnim razlogom bi šel na regresijo.

tist k nima lastnih blokad o tem sploh ne grunta...sam tist k pr seb ne zna pošlihtat išče izgovore drugje in išče variante, kako bi nekdo nekaj namesto njega naredu, čeprav ne more......se pa da na ta način nekoga odlično preprogramirati, to j pa res.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#52 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 1. maj 2007, 14:22

tist k nima lastnih blokad o tem sploh ne grunta...sam tist k pr seb ne zna pošlihtat išče izgovore drugje in išče variante, kako bi nekdo nekaj namesto njega naredu, čeprav ne more......se pa da na ta način nekoga odlično preprogramirati, to j pa res.......


to ni čist res ... dvomim da se da z regresijo kej rešit čist brez da bi ti kej naredu, pa tud drgač dvomim da tisti ki so se za regresijo odločl niso prej kej druga že probal sami, mogoč jim pač tisto ni ustrezalo oziroma ni delovalo

#53 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. maj 2007, 15:36

to ni čist res ...

ja vsak po svoje gledamo na to, tudi na prejšnja življenja imam jaz svoj pogled, ker zame tud slučajno ni pomembno, kdo je nekaj in kdaj v skupni intiligrnci nadgradil, važno je, da to informacijo jaz dobim, če jo v svoji nalogi potrebujem...torej je regresija brez pomena in neučinkovita, preje človeka zmede in postavi na drugo pot, kot na pravo, ker so naše naloge tako zastavljene, da moramo mi priti do rezultata. Česa se moramo posluževati, je pa samo naša motnja, ker ne najdemo prave poti, a na vsak način jo morammo. Namesto, da bi se prepustili intuiciji raje dramatiziramo stanje in s tem še kompliciramo zadeve, ko pa enkrat pričnejo strahovi svojo funkcijo opravljat, se pa samo še kopiči, potem pa hočemo z nekim posegom bližnico ubrat, namesto da bi počistili tisto, kar smo sami zasvinjali. Naše poti so v bistvu preproste, samo mi jih skozi egova orodja kot so hrepenenja, želje, čustva, zasvojenosti, manipulacije, zlorabe, sovraštva, prizadetosti, zamere, nevoščljivost in podobno, zasvinjamo.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#54 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 2. maj 2007, 11:29

ja, vsak ma svoj pogled
mogoče pa nam tista bližnica sam pomaga da vemo kaj je treba počistit, čeprav boš verjetno odgovoril da mormo sami vedet kaj počistit ne :D

#55 Jalar

Jalar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 2. maj 2007, 16:49

Jaz bi šel iz firbca v regresijo, brez skrbi pa, da se najde tudi kaj za "popucat". x;)x

Sam sem našel Ljudmilo C. Stele s celovške. Lahko kdo pove, kateri pri nas so še kvalificirani z izkušnjami?

#56 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. maj 2007, 17:15

ja vsak po svoje gledamo na to, tudi na prejšnja življenja imam jaz svoj pogled, ker zame tud slučajno ni pomembno, kdo je nekaj in kdaj v skupni intiligrnci nadgradil, važno je, da to informacijo jaz dobim, če jo v svoji nalogi potrebujem...torej je regresija brez pomena in neučinkovita, preje človeka zmede in postavi na drugo pot, kot na pravo, ker so naše naloge tako zastavljene, da moramo mi priti do rezultata. Česa se moramo posluževati, je pa samo naša motnja, ker ne najdemo prave poti, a na vsak način jo morammo. Namesto, da bi se prepustili intuiciji raje dramatiziramo stanje in s tem še kompliciramo zadeve, ko pa enkrat pričnejo strahovi svojo funkcijo opravljat, se pa samo še kopiči, potem pa hočemo z nekim posegom bližnico ubrat, namesto da bi počistili tisto, kar smo sami zasvinjali. Naše poti so v bistvu preproste, samo mi jih skozi egova orodja kot so hrepenenja, želje, čustva, zasvojenosti, manipulacije, zlorabe, sovraštva, prizadetosti, zamere, nevoščljivost in podobno, zasvinjamo.



Tomaž, mislim, da načeloma glede regresije nimaš prav. Dejstvo sicer je, da sem jaz na regresijo hodil precej dolgo, bil sem celo pri Kudrikovi, ki je v prostoru bivše YU veljala za vrhunsko, a nisem z njo "razrešil" prav ničesar, ampak glede na to, da se blokade generacijsko prenašajo preko morfogenetskih polj, bi moralo to vsaj pri nekaterih delovati (morda jaz preprosto nisem tip za to). Se mi zdi da jasneje, ko ima človek izraženo svojo individualnost, manj šans ima, da bo regresija pri njem delovala.
Zdaj se bo tole morda izključevalo s prej povedanim, ampak - kljub temu, da bi regresija vsaj pri nekaterih "morala" delovati, nisem njen pristaš; deluje verjetno pri folku, ki je bolj vodljiv in takšni bi si morali okrepitoi predvsem zavest o sebi; za to pa je čuda boljših metod, kot je regresija.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#57 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 2. maj 2007, 22:14

da bi regresija vsaj pri nekaterih "morala" delovati, nisem njen pristaš; deluje verjetno pri folku, ki je bolj vodljiv in takšni bi si morali okrepitoi predvsem zavest o sebi; za to pa je čuda boljših metod, kot je regresija.
lalala

sej se razumeva, čist...če v nekem programu potrebuješ vložek neke formule, zato k ti to omogoči nadaljevanje programa, ta vložek moraš od nekod potegniti, samo nikjer ni dokazano, da si ti ta vložek že zgradil v enem od prejšnjih življenj, vložek si dobil iz skupne informacije, a ker si ga prilimal na svoj program je postal vložek enega tvojih prejšnjih življenj....v tem se ne strinjam s tabo...čeprav oba dobro veva, da se naloge (programi) navezujejo na prejšnje rodove in so zelo naši.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#58 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. maj 2007, 17:50

zavedaj se trenutka...

#59 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 5. maj 2007, 09:57

Že res, ampak poznam ogromno takih, ki so šli zgolj in samo iz firbca, češ da bi izvedeli, kaj so bili v preteklih življenjih.
Glede iskanja izgovorov, ker nekateri ne znamo pošlihtat pri sebi - tako pač je, zato tudi obstajajo razni Ogorevci ane. Sprejemam tvoje mnenje, vem kaj hočeš povedati, a zavedaj se, da obstajamo tudi taki, ki dejansko ne znamo pošlihtat sami pri sebi. Pa se trudimo, a ne gre. Ne znam. In kaj naj zdaj?

Hočem, da me preprogramirajo. :o|o:

ja sam tud firbec ima svoj zakaj in zato......

saj ni nič narobe je pač tvoj del poti, ki ga moraš prehoditi, da se boš nekaj naučila, sama tehnika j pač na tak način...ej sej sem jaz tud hodil, še hipnoze se naučil, pa talismane uporabljal in analiziral različne tehnike zdravilstva, obiskoval energetske točke po celem svetu, ...vse to sem delal iz "firbca", čeprav to sploh ni res, delal sem zato ker sem moral, na tem mogoče kako svojo izkušnjo dobil, da danes lahko drugače sprejemam in koristim, čeprav nikjer ne piše, da je danes tudi prav tko, ker bo jutri nov danes....

poglej, nosko naprimer drugače določene stvari razume, kot jaz, zna veliko in mu tud do kolen ne pridem, vendar mi njegovo znanje zelo koristi pri mojem firbcu, čeprav sem danes prepričan da j nekaj drugače, on pa tud prepričan, da jaz narobe vidim....a sploh ni narobe to, zakaj bi se pa jaz tisto učil, če že on zna, kaka stvar iz njegovega prav tudi meni zelo prav pride in mi ni treba za njim po njegovih stopnicah capljat, to njegovo je že v skupnem znaju, le odpreti se je potrebno do te informacije, če jo potrebuješ.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#60 melhijad

melhijad
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:32

Zdravo jas pa imam problem z obvladovanjem jeze.
Občasno ko se mi nakopičijo stvari ki me po malem jezijo, ali pa samo delajo nervoznega čutim da me zapopade neke vrste jeza. Pride kakor val in nato se mi odpne (neke vrste black out).Jeze ne izražam fizično vendar pa osebo (ponavadi najbližje)zmerjam, oziroma ispljuvam vse svoje sranje kakor da je nasproti mene najvecji gnoj na svetu.
S časom sem se to jezo naučil raspoznati ko potrka na vrata. Določen del izbruhne iz mene vendar se v naslednjem trenutku tega zavem in se poskušam skulirat. Problem pa je kombinacija z alkoholom, tu se ne morem obvladat.
Moja misija postane PRIZADENI VSE PO SPISKU.To traja nekaj minut nato pa mi je žal.
Žal mi je še naslednjih nekaj dni,dokler se ne opravičim. Vendar me to mori, ker se počutim kakor kak psiho ki ženo najprej pretepe potem pa ji pove da jo neskončno ljubi.
Problem z alkoholom bom rešil (ni problema nisem alkoholik niti se ne navdušujem nad pretiranim pitjem le tega)

mislite da sem zrel za regresijo?

Če da- mi svetujte kakšnega

#61 AT Inštitut

AT Inštitut
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 12. september 2007, 17:05

Regresijo priporočam kot skrajni ukrep. Opažam, da se preveč na 'lahko' obravnava izredno kompleksno in občutljivo področje kot je regresija.

V kolikor vas zanima več vas vabim na ogled spletne strani:

http://www.atinstitut.si


lp,
aleš
AT Inštitut za nego intuicije
www.atinstitut.si

#62 miha6

miha6
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. september 2008, 13:28

ko prebiram tole temo o regresiji se mi je postavilo vprašanje.

Nekateri bi šli na regresijo glede strahu, samozavesti .....
Torej po uspešni regresiji se te nevšečnosti odpravijo.
Kaj to pomeni za naša nasledna življenja. V tem življenju si posegel v nek "ciklus"
Ali potem recimo čez nekaj let kot mala beba se ponovno bojiš teme, ker tega nisi dokončal?

#63 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. september 2008, 13:44

ko prebiram tole temo o regresiji se mi je postavilo vprašanje.

Nekateri bi šli na regresijo glede strahu, samozavesti .....
Torej po uspešni regresiji se te nevšečnosti odpravijo.
Kaj to pomeni za naša nasledna življenja. V tem življenju si posegel v nek "ciklus"
Ali potem recimo čez nekaj let kot mala beba se ponovno bojiš teme, ker tega nisi dokončal?


O Miha6

Se ne.

Regresija ti je lahko samo tolk v pomoč, da ugotoviš, kje je izvor lekcij /če je izvor sploh v prejšnjih življenjih/, medtem ko se vse potrebno, da te lekcije absolviraš, nahaja v tem življenju. Tko da, uvidi iz regresije ti pomagajo samo tolk, da si lahko rečeš "aha, zato", da se ne bi zaciklal v tarnanju češ "jebenti lajf, pa kva sem tacga naredu, da se mi dogaja".
Regresija sploh ni nujna, da karkol razrešiš. Vse to je tle. Lahko ti pa pomaga pri orientaciji, to pa ja.
Ker, vsi vzorci, vse rane, ves zajeb je tle, v tem življenju. In tle jih moraš poiskat in predelat.

Mej se fest.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#64 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 15. september 2008, 13:41

glavno pri regresiji je?

1. ali je sploh potrebna (je pravi trenutek)
2. usposobljenost regresista
3. dovoljenje duše vodnice

moja izkušnja: regresistka me je umirila ko sem doživel neprijetne stvari form past life, dobil sem samo info ki mi jih je posredovala duša vodnica (=cenzura), pač tako je

#65 infokremca

infokremca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 17. september 2008, 09:51

Pozdravljeni
Pred kratkim sem šla na regresijo. Odvrtelo se mi je samo eno prejšnje življenje. Doživela sem tudi svojo smrt, malo življenja na drugi strani in potem se mi je zgodilo tisto nepričakovano, ušla sem v moje trenutno življenje. In sicer sem videla dogodke, občutke, moje dvome cca. čez 8-10 let, ter moje življenje čez nekaj mesecev. Poleg tega sem vprašala angela glede nekaterih mojih nerešenih zadev. Dobila sem vse odgovore.
Zanimajo me vaše izkušnje s progresijo in če se vam je potem to resnično dogodilo.

#66 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 17. september 2008, 11:28

Pri kom pa si bla na regresiji?

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2008, 11:48

hojla.
(se ena) sorodna tema: Regresija
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 22. september 2008, 13:10

hej Infokremca

zanimivo da si dobila info za sedanje življenje

je zelo redko

moraš imeti kar precejšen usoden izziv pred seboj

mimogrede, a si videla kako izgleda tvoja duša vodnica ? oz duhovni pomagač pri regresiji ?

#69 infokremca

infokremca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 23. september 2008, 08:43

Pozdravljeni
kaj vse mi je bilo sporočeno preko regresije in progresije me močno muči. Če sem iskrena si vsega niti ne znam razlagati. Videla sem mojega vodnika, prav tako sem se z njim pogovarjala, vprašala sem ga nekatere stvari katere me morijo in mi je dal odgovor.
Videla sem tudi katero je moje poslanstvo na zemlji in me kar plaši. Prav tako sem bila v progresiji opozorena kaj se bo zgodilo če ne bom živela v smeri mojega poslanstva.
Pa še to, nekatere zadeve katere sem želela videti v progresiji nisem videla, ker bi bilo to za mene preveliko breme. Takrat sem samo čutila in videla samo močno svetlobo.

Najbolj zanimivo pa je, da sem videla auro enega dela Slovenije. Me je kar zmrazilo.

Ravno zaradi vsega kar sem doživela sem kar pričela dvomiti ali je vse to res. Zdelo se mi je na nek način kar filmsko in mogoče vsega preveč za mene. Ker jaz sem eno preprosto dekle. zanima me kakšne imate vi izkušnje in katera sporočila ste kaj prejeli in kako se vam je potem to dejansko uresničilo.

Sedaj sem na nek način res mogoče malo zbegano dekle.

#70 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 24. september 2008, 10:56

hej Melhijad

1.
glede jeze si preberi dela od pokojnega dr. Ruglja

2.
napadi jeze imajo svoj vzrok - saj je hec ko pride kot val in te zalije, samo škodiš najprej sebi, potem svojim bližnjim ki jih imaš rad (=si energetsko z njimi povezan), potem pa ...

3.
obstajajo meditacije na temo jeze, kako si s tem ? mislim imaš kaj izkušenj ? se znaš globoko pomiriti ?

4.
seveda pa je potrebno definirati vzrok, možno je marsikaj - od kemije v telesu, do zlorab v otroštvu, do karmičnega dolga, itd ni konca ne kraja

5.
jaz poznam dobro regresistko (sam tega ne počnem - nisem usposobljen). Mora pa biti pravi trenutek, tvoja duša vodnica lahko cenzurira


Želim ti vse najboljše.

Lp
B

Hej Infokremca

sporočilo je bilo namenjeno tebi in samo tebi, nikomur drugemu.






še to Melhijad

preberi si problematiko podzavestnih agresij, nujno

#71 izgubljena12

izgubljena12
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. februar 2011, 23:34

A mi lahko kdo prosim poda kak kontakt za osebo ki dela regresijo???prebrala sem obe knjigi od dr. Newtona..ocitno sem mlada nemirna dusa..rabim neko pomoc smernico za dalje...

#72 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 9. februar 2011, 10:16

A mi lahko kdo prosim poda kak kontakt za osebo ki dela regresijo???prebrala sem obe knjigi od dr. Newtona..ocitno sem mlada nemirna dusa..rabim neko pomoc smernico za dalje...



O izgubljena duša. Kaj iščeš neke cenene trike? Če si pametna sploh ne pojdi na regresijo. Ti bom jaz povedal kaj si bila v prejšnjem življenju. Mojca Pokrajculja ali pa mogoče Kozorog iz basni o kozorogu.

SALVE


#73 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. februar 2011, 11:13

Na kratko povedano hipnotična regresija je regresija pri kateri se regresirani ne zaveda nič (v zavestnem stanju)...pri nehipnotični pa istočasno lahko vidi slikce, filmčke in istočasno tudi sliši glasove iz okolice oz. se nekak zaveda kje je in kaj dela...Objavljena slika

Drugače pa regresija lahko traja od pol ure do več ur...je pa mal prepočasna metoda za moje pojme...rešuje se ponavadi en primer oz. vzrok naenkrat...lahko se gre tudi na več vzrokov v eni seansi, ampak v tem primeru seansa traja več kot eno uro in do par ur...kako globoko v vzroke bo šlo je pa odvisno od sposobnosti regresiranca, povedano po domače s kakšnimi podzavestnimi strahovi in vzorci se je sploh možen srečat...tako da se včasih sploh ne odpravi glavnega vzroka, ampak samo del glavnega vzroka...

V bistvu je fora v tem kakšen proces se naredi ko se kao pride do dogodka...ali se ga samo ogleda ali pa se naredijo še čira čara (zadevce, povezane s karmičnimi vezmi, odpuščanje...)...v tem primeru se lahko dogaja svašta in je tudi bolj učinkovito...Objavljena slika

Jaz osebno pa imam raje zadevce ki zaobjemajo skupke vseh vzrokov, ki povzročajo nek problem...regresija se mi zdi kot polžek...je pa lahko učinkovita, če koga res zanimajo detajli, ampak te detajli vzamejo veliko časa...filmčki se lahko odvrtijo tudi na drug način, če je to za osebo koristno...skratka ne da se vedno videti vzrokov, včasih dušica enostavno blokira dostop, če presodi da oseba še ni sposobna prenest določenih stvari...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#74 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 9. februar 2011, 12:40

je pa v redu za ljudi, ki se komaj začenjajo ukvarjat sami s seboj.....s tem mislim, da se strinjaš....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#75 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. februar 2011, 17:19

hm. jest sem naredila tri polete v pretekla življenja. Meni je dalo to dobre odgovore. Lahko tudi povem kdo je bil moj terapevt to je Jerneja Gazvoda, njen mail je jerneja.gazvoda@gmail.com. Moja izkušnja je bila lepa, brez hipnoze, sicer te neako terapevt postavi v alfa stanje vendar brez strahu, Jerneja deluje na bazi srca in srčnosti, vseskozi si pri zavestnem stanju. Film se ti odvrti. Prvič ko sem bila sem padala sicer v dvome, halo matr sicer takega filma res še nisem gledala ampak a je to res, drugič in tretjič pa je postalo jasno da je to res- no vsaj moja resnica zame tako pravi. Je neke vrste terapija, po terapiji se odvije proces... Začnes se zavedati določenih zapisov in od kje lastnosti ki jih imaš danes....
velike sanje malega vesolcka




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0