Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

govorna motnja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
93 komentarjev na to temo

#76 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 10:54

ja.
ne vem sicer, kako ga ti dozivljas (oz. opredeljujes pr seb), ampak jaz ga pr teb definitivno opazim. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#77 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:00

a da ga? kako recimo? :8): radovedna. x:)x

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:12

sam zanimivo, to, da tukaj na luninem, sem zdaj vidla, mi pokaže 5 trigonov, na eni drugi strani pa 6. Tega merkururjevega trigona z uranom mi sploh ne... očitno ni pomemben ali je pa že izven...
kvadratek z marsom imam tut in sicer s plutonom..

ves zarad cesa, najbrz.
program ni clowk. x:o)x xDDx
in pol recimo clowk, k vid aspekt in jemlje dolocen orbis, recimo 7, tud ko je slednji 7:01, ga seveda uposteva.
no program pa ne. od 0 - 7 je od o - 7. a stekas? :8):
in pol najbrz pade glih tok ven iz tega orbisa - ki sem ga nastavila, pr vsakem aspektu pac drugac in seveda *po moje* - ker je pac nas program - drugje pa so, ne glede na to, da majo isto bazo, pac sprogramirali po svoje... in morda uposteval vecji orbis... najbrz je skratka pac zato.

(*sej recimo tud tocki mava sam midva in to kar je pol, zanimivosti, posebnosti - ker sva pac midva tko nastavla, ker je pac to LN izracun, baze so pa pac iste oz. ni tolk teh virov... nastavitve in vse to pa so pol pac individualne, avtorske, kot tud orbisi)

a da ga? kako recimo? :8): radovedna. x:)x

macona, ne me stiskat v kot, kaj hoces slisat? :o|o:
(pa itak: sej to je blo ze sklenjeno iz lastnosti - zakaj zdaj rabis *prevod nazaj* x:o)x)
je pac itak prepleteno, preberem med vrsticami, zacutim, moja notranja neka logika tud, poleg intuicije in zaznave.....
pac cutijo se tvoji zadrzki, v bistvu... ki jih kompenziras s pretirano dejavnostjo in navdusenjem, vcas (sej pol pa tud pises, jiputer pa to...)...
npr. custveno... sej se navdusis pa vse (jupitrvoski moment), sam nekaj te skoz zadrzuje...
morda se 'bojis izgube', pa si pol zato bolj hlastna.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:20

ja, sej sem mensezdi jo posebej omenla, v bistvu bi lohk bla zlo zlo pomembna pr tem, ker je to poseben aspekt, ki kaze na to, da vpletena planeta (oz. tocki) nimata NIC skupnega (pa je pol tezje usklajevati), tako je to nekak dost logicno... yes.gif


saj, pri meni sta oba zelo aspektirana ( kar nekaj sekstilov trigonov in opozicij je tu), se pa med sabo ne vidita in zato vpliv pride "po ovinku"... no prej pozabila omenit da sta oba tudi retrogradna v natalni karti...

Prav zaprav sem bolj zadržana bila v dobi odraščanja, zdaj z leti to manj prihaja do izraza. Nekako se naučiš obvladati to sceno...

v astrologiji zlo pogosto velja reklo 'manj je vec'.
in recimo jaz mam sam en kvadrat - saturn na asc (in sicer saturn tvor sam 3 aspekte, je najmanj aspektiran, rpakticno) no in se mi ta aspekt ful pozna.
neverjetno kok, v bistvu... ob vsem zhganju in tekocinjenju in vsem icon1_biggrin.gif
npr. sem lohk cist eksplozivna, silovita, vroca in sve, navdusena, do stropa skacem, druzabna, vse...
a lohk sem pa cist toga, odsekana, prevec zadrzana, izolirana, zase... hladna celo.... sam zarad tegale enga kvadratka.... yes.gif


kolk lepo znaš povedat...pri meni en kup sekstilov in trigonov pol pa osi ASC/DSC in MC/IC pod pravim kotom - torej kvadrati, ki jih na prvi pogled ne vidiš so pa močni...
nenehno se kaj spreminja x;)x
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:32

saj, pri meni sta oba zelo aspektirana ( kar nekaj sekstilov trigonov in opozicij je tu), se pa med sabo ne vidita in zato vpliv pride "po ovinku"... no prej pozabila omenit da sta oba tudi retrogradna v natalni karti...

Prav zaprav sem bolj zadržana bila v dobi odraščanja, zdaj z leti to manj prihaja do izraza. Nekako se naučiš obvladati to sceno...

xyesx
(ti znas tud fajn povedat, 'po ovinkih', kul x8Dx :palec:)

nenehno se kaj spreminja x;)x

xyesx x;)x jp...
pr men tud, sam pr men ne za 180, pac pa tam za ene 540! :D ;)

sej v zivo pa ne znam vedno vsega tko lepo povedat, tud zatikam kej in jecljam oz. v zivo se tezje obnesejo vrinjeni stavki pa oklepaji razni. x:o)x x;)x
kdo kej kdaj zgubi nit.... :8):
jaz pa seveda tud. x:o)x


Itak, zastopim. Sem šla čekirat zdej,,... ja je glih na 7.56... no, pa sej tako, ni važno.. samo vprašam, ko si že glih ti.. sej vem, moram še sama mal raziskvat .. amapk je fajn, da dobim kakšen namig, aha, to je takole, tole ... potem gre že lažje... x:)x
uglavnem, koničiva + priklon... x:)x

aha,, no ja, sej to glih pravim - zato je pa fajn, ce sam mal raziskujes in prides do vsega tacga.
kar pa med drugim pomen, da razmisljas. :palec:

ja, potem ga individualno pac upostevas.... ce gre recimo za oddaljene, ki nimajo nekega blaznega pomena sicer v tvojem chartu, lohk aspekt zignoriras, ce pa se ti na kej poklop oz. ce tako presodis, pa ga pac vseeno upostevas, tudi ce je 'mal cez'.
Itak pa ti pravim - to je zlo individualno postavljeno, morda imajo recimo na kakem drugem sajtu orbis 8, kjer imamo mi 7... itd.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:44

prej vzrok r-janja, bi rekla...
ne-rjanje pa morda kaze trigon z uranom (al kaj mas nekaj tacga), lahko tud s soncem, marsom, asc (jezik ni sam merkur - govor, komunikacija, izraz, pac pa telesno je v bistvu mishica in je v glavi to xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 12:00

zato k sem *astrolosko razpolozena* - ne pa tud za napoved dokoncat. x:o)x :o|o: (mogoc glih zato, pac.. zakaj pa ne?, da mal nekaj druzga, ceprav na nek nacin 'enakega') xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. junij 2008, 08:13

kolk lepo znaš povedat...pri meni en kup sekstilov in trigonov pol pa osi ASC/DSC in MC/IC pod pravim kotom - torej kvadrati, ki jih na prvi pogled ne vidiš so pa močni...
nenehno se kaj spreminja x;)x



:palec: Ja to pa zato, ker tranzitni kdorkoli pride na eno od teh točk in kvadrira, oz. oponira vse štiri, zato se v takem primeru verjetno dogaja istočasno na področju TI- ON in v povezavi DOM in KARIERA, SLUŽBA.

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:36

:palec: Ja to pa zato, ker tranzitni kdorkoli pride na eno od teh točk in kvadrira, oz. oponira vse štiri, zato se v takem primeru verjetno dogaja istočasno na področju TI- ON in v povezavi DOM in KARIERA, SLUŽBA.

xyesx :palec:

(vse naenkrat! pa da je pol mir x;)x x:px - tko k pr men x:o)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. junij 2008, 12:29

kje se pa gleda komunikacija med brati in sestrami?
js mam kvadrat med merkurjem in saturnom, brat opozicijo....oba sco(datumsko 4 dni narazen)
komunikacija pa med nama sploh ne laufa....
s sestro ni panike...vedno bol se razumema....
z bratom, pa sma dobesedno tujca
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#86 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. junij 2008, 16:14

pa zgleda tisti Saturnov kvadrat na Luno ni kar tak, sem kar "zaznamovana" z njim ... ja, saj, ker je Luna v 8


Hmmm.. x:Dx

Pri meni je isto. x;)x
Saturn kvadrat luna. xrolleyesx
Luna v 8.hiši v škorpijonu,saturn v 7.hiši v levu.

V bistvu ;
sta saturn in luna povezana v T-kvadrat...
Kar je sigurno pokazatelj ,da sem bolj zadržane sorte.??

In sicer:
ASC in saturn sta v opoziciji ,oba sta v kvadratu z luno in uranom(luna in uran tvorita konjukcijo)

Personaliziran planet je uran(vladar ASC).

Vpliva kaj tale T-kvadrat na zadržanost?
Ker drugače nimam težav s komunikacijo(jupiter v 3.hiši)
sem pa preveč zadržana in introvertirana.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#87 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. junij 2008, 16:42

kje se pa gleda komunikacija med brati in sestrami?
js mam kvadrat med merkurjem in saturnom, brat opozicijo....oba sco(datumsko 4 dni narazen)
komunikacija pa med nama sploh ne laufa....
s sestro ni panike...vedno bol se razumema....
z bratom, pa sma dobesedno tujca


Komunikacijo med brati pa sestrami gledaš v 3. hiši.
Glede brata je treba celotno sliko oz. karto pogledat.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#88 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. junij 2008, 13:54

Komunikacijo med brati pa sestrami gledaš v 3. hiši.
Glede brata je treba celotno sliko oz. karto pogledat.

js mam lilith v 3. hiši in jupitra xrolleyesx

bom sinastrijo h mysti prilepla..pa lahka potem ugotavljate naprej ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#89 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. januar 2010, 19:14

Ah kje, zdej zgruntavam, od kje je bla govorna ..

zelo verjetno Merkur kvadrat Saturn.
Plesneto :xx!:

...to je ena od možnih manifestacij... v bistvu ena manj slabih, če mene vprašaš...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#90 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. januar 2010, 19:31

sej govor je Merkur ane.. sej Saturn je omejitev, ane..
kaj je loh še slabšga..

...govoril sem o aspektu merkur-saturn.... kaj je lahko še slabšega: npr. pesimizem, težave z dihanjem, šibka pljuča, nefleksibilnost mišljenja( "ozko razmišljanje")... ipd... govorna motnja se mi zdi v primerjavi s tem čist sprejemljiva in nič kritičnga...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#91 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. januar 2010, 20:32

Ne moreš tko gledat ... da še marsikaj čaka ... mora bit potrjeno še s kakšim drugim aspektom ali postavitvijo.

če bi jaz gledala samo tiste jebeni kvadrat plutona in marsa, bi bila že 3 metre pod rušo x:Dx


sej mi je žou, da ti morm glih jest to powedat, ampak pojma nimaš, kam in kuko se pokopawa... sej ne, da mi ne wrjameš, ampak useen... kljik... kljik... tukaj

kr se pa gowornih motenj tiče... je bil en sale iz sarajeva, k je meu tko welik gobec, da je loh 2 wica naenkrat prawu, jecljou je pa samo u enmu...
kr se nebeških pozicij in položajew tiče, pa ugibam, da bi imeu najrajš swojga bika u katerikoli dewici
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#92 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. januar 2010, 09:38

...govoril sem o aspektu merkur-saturn.... kaj je lahko še slabšega: npr. pesimizem, težave z dihanjem, šibka pljuča, nefleksibilnost mišljenja( "ozko razmišljanje")... ipd... govorna motnja se mi zdi v primerjavi s tem čist sprejemljiva in nič kritičnga...

V večini primerov pri motnjah govora je opazit, da je negativno aspektiran merkur še retro, takrat je opazit vsaj jecljanje. V kar desetih primerih pri jecljanju sem opazila kvadrat med retro merkurjem in marsom (hiteti), seveda je večkrat merkur, oz. mars na dvojčkastih stopinjah.



#93 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. januar 2010, 12:01

...govoril sem o aspektu merkur-saturn.... kaj je lahko še slabšega: npr. pesimizem, težave z dihanjem, šibka pljuča, nefleksibilnost mišljenja( "ozko razmišljanje")... ipd... govorna motnja se mi zdi v primerjavi s tem čist sprejemljiva in nič kritičnga...

js ga mam(8h vs 11h)..kvadrat x:px

morem rečt, da se mi včasih jezik tak zaplete, da določene besede sploh ne morem izgovoriti x:o)x x:Ix

kar se pa tiče težav z dihanjem, pa mam alergijo na cvetni prah, ki se kaše kot napad astme :xx!:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#94 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 18. januar 2010, 15:26

Se diskreira 20 minut. Glej "Chakra O5".




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0