Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kje naj dobim Horoskope od znanih Slovencev?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
61 komentarjev na to temo

#1 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 4. avgust 2008, 12:43

Halo vsem skupaj.

Osebno imam veliko Natalnih Kart od znanih ljudi v svetu. Tukaj imam samo od Dr. Danila Tuerka.

Zanimajo me:

1. Borut Pahor
2. Janez Jansa
3. Karel Erjavec
4. Bostjan Srot
5. Bojan Srot
6. Jolanda Ceplak in drugi.

posebej TAJKUNI.

Vesela sem vsakega podatka.

Hvala in lep pozdrav,
Dana

#2 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. avgust 2008, 13:08

Tule imaš veliko bazo: lunin.net/rojstni dnevi
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#3 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 4. avgust 2008, 13:54

Katarina Kresal --- 28. januar 1973
Objavljena slika

#4 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 4. avgust 2008, 14:48

:wOOt: Kje si to dobila?? x8Dx Sem ze iskala rojstne podatke od liderjev. Ampak nikol, nikol ji ne bi pripisala vodnarskega sonca :eek: x:Dx No saj pa govori dost tud o sociali in enakih moznostih pa tak.

Ce je to pravi datum, pol ima Luno verjetno v strelcu (ce je rojena po 7. uri in kako minutko cez) , Venera in jupiter v kozorogu en na drugem, mars v strelcu, merkur v vodnarju. :inocent:

Na Facebook ima svojo stran pa piše v podatkih... x:)x
Objavljena slika

#5 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 4. avgust 2008, 14:57

Borut Pahor 2. November 1963
Objavljena slika

#6 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 5. avgust 2008, 11:36

Halo vsem,

Hvala za rojstne podatke.

Za horoskop rabim uro in mesto rojstva.

Poznate mogoce kaksen drugi Forum, da dobim te podatke?

Hvala, Dana

#7 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 6. avgust 2008, 08:53

mantis,

Ce ze pravis za rojstne podatke, imam podatke skoraj od vseh politikov: francoskega predsednika, V.Putina, A.Merkel, celotne kraljevske druzine v Veliki Britaniji in mnoge druge. Kaksna je razlika med nasimi in tujimi politiki?

Imela sem Karte od Peterleta, Boruta Pahorja, Janeza Janse, Zmage Jelincica in se nekaterih, ampak ne vem kje so.

strelka007,

Hvala za podatke. Mislim da bom ze nasla (nekje) uro rojstva. Mesto rojstva ni tezko najti.

Lep pozdrav!

p.s.Glede Dr.Danila Tuerka in njegove Rojstne Karte: on ima lepo karto in lahko jo pokaze celemu svetu.



#8 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 6. avgust 2008, 11:02

Mantis,

Ti si izredno pridna, kot da si tudi ti v kaksni stranki?

Glede mojih podatkov, jaz sem v Lunin Forum prisla zaradi drugih razlogov in ne zaradi Astrologije. Drugace sem na tujih Forumih, kje so tudi moji podatki.

Hvala in lep pozdrav,
Dana

#9 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 11. avgust 2008, 06:58

Janez Janša: 17. 9. 1958, 11:46, kraj ni naveden (vir: revija Aura)
Dimitrij Rupel: 7. 4. 1946, 7:00, Ljubljana (vir: revija Aura)

Dana, če imaš natančne podatke od Putina in Merklove, kar na dan z njimi. Morda so sicer na netu - še nisem šla brskat.

Hvala in Lp

#10 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. avgust 2008, 08:27

17. september 1958, Ljubljana.
janez(urando ivan) janša
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. avgust 2008, 11:21

[quote name='erika žagar' date='11. Aug 2008, 07:59' post='1055445647']
Janez Janša: 17. 9. 1958, 11:46, kraj ni naveden (vir: revija Aura)

:palec: Mislim, da je ura točna. V oko mi je padla tista luna na 18. stopinji v 12. hiši. Me pa zanima, kako deluje nanj tranzit saturna čez natalno venero v deveti hiši, kar bi lahko kazalo na drugega partnerja??

#12 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 18. avgust 2008, 15:21

Mantis,

Hvala ti za podatke.

Kako mislis drugega partnerja? Drugi je ze tu, ce se ne motim? Vem da je on podznak Strelec, 7.hisa v Dvojckih in to je normalno da taksni imajo vec kot enega partnerja (ne naenkrat).

Lp, Dana

#13 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 19. avgust 2008, 06:31

Dana, omenjala si da imaš veliko natalnih kart znanih ljudi. Bi lahko za kakšnega znanega politika kaj posredovala tukaj (npr. Merkel, Putin)?

Pa tudi ti Mantis, če maš kakšne točne podatke - skupaj z uro rojstva, se priporočam. Jaz sem za nalepitev podatkov, samo bi blo fajn če bi imeli še uro rojstva.

Jaz mam v glavnem podatke nekaj znanih Slovencev iz Aure. Opažam pa, da ima kar nekaj javno bolj znanih osebnosti (tudi moja teta in znanec) luno tam nekje zgoraj okrog 10 in 11 hiše. Me zanima, če bi se dalo dobit kakšno statistično odstopanje glede položaja lune pri znanih osebah. To bi lahko morda bila potencialna potrditev veljavnosti astrologije.

Lp

#14 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. avgust 2008, 10:51

kakšen fetiš pa je sedaj to, a si jo mečete, ko odkrijete rojstne datume znanih osebnosti. x:Dx

kaj pa Damjan Murko, kje ma pa on luno?


x:Dx x:Dx :palec: Ja mogoče ma luno kvadrirano z uranom, hahahahaa??

#15 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 19. avgust 2008, 12:08

1. Vladimir Putin:
Rojen 7.10.1952 ob 9:30 uri
Mesto: Saint Petersburg
Drzava: Rusija

2. Angela Merkel:
Rojena. 17.7.1954 ob 5:45 PM (ali 17:45 uri)
Mesto: Hamburg
Drzava: Nemcija

3. Silvio Berlusconi:
rojen 29.9.1936 ob 5:40 uri
Mesto: Milano
Drzava: Italija

4. Nicolas Sarkozy:
Rojen 28.1.1955 ob 10:00 uri
Mesto: Paris
Drzava: Francija

5. Carla Bruni Sarkozy:
Rojena 23.12.1967 ob 6:10 PM (18:10 uri)
Mesto: Torino
Drzava: Italija (tukaj je mozna sinastrija!)

Lep dan vam zelim,
Dana

p.s. Mogoce so crke razlicne, ker sem podatke pobrala z originala.

#16 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 19. avgust 2008, 12:21

Dana, najlepša hvala.

Tole bo zanimivo za pogledat.

#17 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 19. avgust 2008, 18:35

Ampak, a si vidla kako mata s Saturnom skupaj Venero pa Marsa, luni v (ne sicer preveč eksaktmi) opoziciji, kvadrat pa tudi kaže na potrebo po združitvi, ki pa bo težka, lepe sekstile tudi venera - mars, ascendent rak in riba, ostalo sem pozabla. Znata kar vztrajat skupaj.

#18 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 20. avgust 2008, 08:32

Halo vsem,

Kaj pa ta dva delata:

BRAD PITT
Rojen: 18.12.1963 ob 6:33 uri
Mesto: Shawnee, Oklahoma
Drzava: USA

ANGELINA JOLIE
Rojena: 4.6.1975 ob 9:09 uri
Mesto: Los Angeles, California
Drzava: USA

OTROKE!

Lep pozdrav,
Dana

#19 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 20. avgust 2008, 08:49

Zdaj bom poskusala poslati Sinastriju med Bradom in Angelino.

Zdaj bom poskusala poslati Sinastriju med Bradom in Angelino.


Tukaj je zelo hecno to, kako Juno igra veliko vlogo v Sinastriji.

Kot vidite ona dva imata dvojni trikotnik:

Saturn - Juno
Juno - Saturn.

Drugac je pri njih bolj pomembna 5.hisa (od tam prihajajo otroci in resnicna ljubezen).

Lp, Dana

Priponke (datoteke)


To temo je popravil/a dana274: 20. avgust 2008, 08:44


#20 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 20. avgust 2008, 09:08

Tukaj imam Paula in njegove dve soprogi
(ker me zanimajo velike ljubezni):




Paul McCourtney

Rojen: 18.6.1942 ob 14:00 uri (2:30 am)

Mesto: Liverpool

Drzava: Velika Britanija



Linda McCourtney,

Rojena: 24.9.1941 ob 10:00 uri

Mesto: New York, NY

Drzava: USA



Heather Mills McCourtney

Rojena: 12.1.1968 ob 6:00 uri

Mesto: London

Drzava: Velika Britanija



LP

p.s. Nekaj mi nagaja.


#21 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 20. avgust 2008, 09:24

Jaz se opravicujem, da uporabljam 6 Asteroidov, ampak mi je vsec.
Sami lahko delate brez.

V glavnem mislim da Paul ni rojen ob 14:00 Uri.

Tukaj bom poslala obe Sinastriji, pa presodite.

LP

Tukaj je druga Sinastrija:

#22 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 20. avgust 2008, 10:01

Nisem nikol razumela, zakaj so si najstnice, moje vrstnice lepile na steno in to. Meni je vedno deloval ful hladno, in komot. Poln samega sebe, Sonce v strelcu z hkratnim ascendentom Strelec brez skorpijona so hudi hvalisavci, svet se okoli njhi vrti. Jo je moral pridobit s samozavestjo, Angie. Skorja bolje d aima vec kozroga kot vec skrpijona pri takem strelcu.
Ena najleosih vezi v razmerju : tocna opozicija njenega Sonca in njegovega ascendenta, ki zagotavlja razumevanje.
Niti ni tako hudih stresov in napetosti, kot jih imata Sarcozyjeva. Pa ona je ascendent rak in so tu spet vse njegove opozicije nanj. Po moje ta zveza zna zdrzati, ker se vedno na novo spoznavata. In ko nam nekdo polni naso 7. hiso, to osebo dozivljamo kot ljubezen zivljenja, to je velikokrat bolje kot pa da nam njeni planeti padajo na nas ascendent - ni zanimiva vedno.

Ker en drugemu zelo polnita 4. in 5. hiso, sta hitro ustvarila dom in ga še razsirjata in to je tisto, kar ju zdruzuje, po moje sta zelo srecna, energija je taka, da gre to zlahka

Cetudi bi imela same lepe aspekte in same trigone, ne bi bila dolgo skupaj, v kolikor bi si hkratno polnila en drugemu 'za ljubezen prazne' hise, to pa so : 3., 9., 12. hisa.. To pa razdruzuje.



Zanimivo, kaj pa šesta in deseta hiša - sta ti dve pomembni za ljubezen? Oz na kakšen način bi se to kazalo - 6., da gre za neko resno, delovno povezano razmerje? Kaj pa 10., da ti partner pomaga in te podpira pri doseganju neke zunanje izpostvljenosti, kariere.

Kaj pa to - verjetno je tudi pomembno, če imamo že sami polno določeno hišo in nam jo hkrati napolni še partner, ali je bolje da njegova podpora pride 'od drugod'?

#23 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 20. avgust 2008, 10:29

Kolikor imam jaz do zdaj znanja o tem bi rekla takole:

Npr. če ima partnerka nek ugodno delujoč planet na npr. položaju sonca partnerja v 10. hiši, bo le ta spodbudno delovala na partnerjevo družbeno in karierno uveljavljanje in uresničevanje. Partnerja bo verjetno glede tega podpirala in mu morda dajala kakšen navdih, spodbudo. Po približno isti logiki v drugih hišah. Seveda so določene hiše izrazitejše za občutek partnerske povezanosti.

Na splošno konjunkcije delujejo spodbujajoče in povezovalno, to pomeni, da so nebesna telesa na približno istih mestih, vendar v različnih kombinacijah. Opozicije delujejo dopolnjevalno.

Zanimivo je, kako imata Brat in Angelina v opoziciji in močnem kvadratu marse in venere. Očitno gre za močno spolno privlačnost med njima, ki pa je nekoliko napeta. Drug drugemu pa precej polnita sedmo hišo. Sicer pa močnih povezav med soncema in lunama ni, razen opozicija sonc, ki je izven orbisa.

#24 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 20. avgust 2008, 11:00

Aha, makes sense. Bi rekla npr. če ima moški polno sedmo hišo, je ta zanj tako ali tako pomembna. Vkolikor mu jo partnerka zapolni z ugodnimi planeti, deluje to nanj močneje, kot če bi bila prazna in zato 'manj' pomembna zanj.

Jaz in moj partner si ne polniva pete hiše. Njegova sonce in luna sta v moji 7., njegova mars in venera v moji četrti (no venera se teoretično lahko prišteva že v 8., ker je na robu).

Moja merkur in kiron sta v njegovi 8., moje sonce v njegovi 9. Njegovo sonce je v opoziciji z mojim ASC. Sta pa luni v inkonjunkciji:P

No to je takole z najboljn osebnimi planeti, točkami. Se pa potem začne fešta s saturnom in transsaturnovci.


Sem pa opazila, da imata z bivšo veliko lepše povezave in skorajda same pozitivne dopolnitve. Zanimivo.

#25 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. avgust 2008, 14:34

Zdaj bom poskusala poslati Sinastriju med Bradom in Angelino.



Tukaj je zelo hecno to, kako Juno igra veliko vlogo v Sinastriji.

Kot vidite ona dva imata dvojni trikotnik:

Saturn - Juno
Juno - Saturn.

Drugac je pri njih bolj pomembna 5.hisa (od tam prihajajo otroci in resnicna ljubezen).

Lp, Dana


Takoj sem opazla njegovo Venero na njenem Asc, kar sigurno kaže na privlačnost. V njegovo 4. hišo, kjer ima on Jupitra padejo Mars, Jupiter in Luna kar sigurno kaže tudi na zelo dobro plodnost hkrati dokaj hitro imeti otroke (Mars in Oven) in veliko oz. velik dom. Zanimivo je, da drugače Mars in Venera sploh nista v aspektu kar daje spolno privlačnost. Baje ima on res dobro sinastrijo z bivšo Jeniffer. Dana če veš podatke kar na dan z njimi. x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0