Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Transmisijska meditacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
79 komentarjev na to temo

#76 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 28. december 2009, 19:14

Brezo potem si ti nekakšen free styler. x:Dx

OK zdaj mi je pa jasno.

LP


#77 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. december 2009, 19:46

zakaj je to zanimivo? :inocent:

... Zanimivo pa je da duhovna univerza uči duhovne zadevce prav iz teh virov. xDDx



#78 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. december 2009, 19:55

Koliko šol pa obstaja? Jaz ne poznam nobene.

Kako sem pa jaz prišel do tega je pa zanimiva zgodba. Enkrat sem se šetal po ezofestu. Avtomatsko zavil na nek predavanje, čeprav še sam nisem vedel zakaj glih tja. In potem je pač nek tipček začel razlagat o žitnih krogih, NLP-jih, mojstrih,...Zanimivo je bilo da sem takoj prepoznal en Atlantidski simbol na sliki in da so se mi pojavile določene slikce o jogijih in energijah in seveda dobil sem potrditev tistega kar sem samo predpostavljal. In ko sem prebral na nekem listku o TM, se sploh nisem več spraševal dalje. Seveda so taprave informacije začele prihajat šele čez čas. Takrat pač nisem vedel še nič o nobeni Blavatski.

In če bi si malo bolj prebral o tem bi ugotovil da za to ne rabiš nobenega tečaja. Sem pač hodijo ljudje različnih ver, miselnosti,...samo z enim ciljem. Cilj je pa to kar priporočajo vsi duhovni učitelji. Ta beseda je bila pa že dostikrat povedana.

Sicer pa Blavatska je povedala določene stvari iz zelo visokega nivoja. Samo večina ljudi tega sploh ni razumela ali pa ni hotela. Seveda so si pa določene stvari nekateri osebki po svoje prikrojili. To je kot z znanjem o cepitvi atomov. Od etike in vesti posameznika je odvisen kako bo te zadevce uporabil. Ali za miroljubne namene in kao pridobivanje energije iz vode ali pa bo naredil A-bombo in hasta la vista baby. x:Dx



????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????

Kr kompleksi mi vn sekajo...... :sori:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#79 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. december 2009, 21:55

Brezo potem si ti nekakšen free styler. x:Dx

EXACTLY THAT. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#80 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 29. april 2012, 23:39

posredujem:

Vabimo vas na predavanje

TRANSMISIJA, MEDITACIJA ZA NOVO DOBO

ki bo v ponedeljek, 7. maja, ob 18. uri v prostorih restavracije Simfonija okusov, Meljski dol 4 v Mariboru.

Vstop je prost.


V ponedeljek, 7. maja ob 19h vas vabimo na projekcijo zanimivega dokumentarnega videa VODA ŽIVLJENJA, ki pripoveduje o treh nenavadnih zdravilnih virih vode v Indiji, Mehiki in Nemčiji, ob katerih so nekateri ljudje ozdraveli tudi od neozdravljivih bolezni. Po ogledu bo kratko predavanje in pogovor. Projekcija s predavanjem bo v knjižnici Škofljica, Ob pošti 29, 1291 Škofljica pri Ljubljani.

Vstop je prost.


Vabljeni na predavanje

SVET NA PRAGU PREOBRAZBE

Ljudje se v teh kriznih časih sprašujemo, ali svet, tak kot je danes, sploh služi potrebam človeka. Je morda življenje lahko preprostejše, srečnejše in bolj izpolnjujoče? Kaj prinaša nova doba? Kako do miru, pravičnejše družbe, čistega okolja in dostojnega preživetja za vse ljudi?

Predavanje bo v četrtek, 10. maja ob 19.30 v Knjižnici Fužine, Preglov trg 15, Ljubljana

Vstop je prost.


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0