Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj govori 7. hiša?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
93 komentarjev na to temo

#1 noč

noč
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 3. oktober 2008, 16:47

Zanima me, če mi lahko kdo odgovori, kakšen pa sploh bo moj partner? ali sploh bo?? rojena 18.06.82 ura:10:45 dopoldan!


Thanks vsem na pomoči!

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. oktober 2008, 11:46

Zanima me, če mi lahko kdo odgovori, kakšen pa sploh bo moj partner? ali sploh bo?? rojena 18.06.82 ura:10:45 dopoldan!


Thanks vsem na pomoči!


Iz natalne karte je razvidno kakšen bi ti ustrezal. Na vsak način pa pride pravi, to itak. Rada bi verjetno takega nežnega, malo umetniškega, tvoj DESC (partnerstvo) je v mehkih in nežnih ribah, zato bi ti odgovarjala precej neptunovska energija. Tranzit urana bo vplival na hiter zasuk na tem področju, mislim, da že letos spoznaš svojega princa, čez kakšno leto in pol pa pride krasen aspekt jupitra na točko partnerstva, zato bo takrat nekaj pomembnega na tem področju. Imaš pa precej možnosti, da koga spoznaš preko spleta, foruma ali preko kakšne drugega komunikativnega sredstva. x;)x

#3 Ogrizek

Ogrizek
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 6. oktober 2008, 11:50

zdajle pa še mene firbec matra...če bi lahko... =D sonce:lev ascedent:strelec luna:Strelec x:)x

#4 noč

noč
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 8. oktober 2008, 16:53

Iz natalne karte je razvidno kakšen bi ti ustrezal. Na vsak način pa pride pravi, to itak. Rada bi verjetno takega nežnega, malo umetniškega, tvoj DESC (partnerstvo) je v mehkih in nežnih ribah, zato bi ti odgovarjala precej neptunovska energija. Tranzit urana bo vplival na hiter zasuk na tem področju, mislim, da že letos spoznaš svojega princa, čez kakšno leto in pol pa pride krasen aspekt jupitra na točko partnerstva, zato bo takrat nekaj pomembnega na tem področju. Imaš pa precej možnosti, da koga spoznaš preko spleta, foruma ali preko kakšne drugega komunikativnega sredstva. x;)x



#5 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 17. oktober 2008, 15:09

lunca, a lahko še meni prosim napišeš kakšen partner bi mi ustrezal, glede na natalno karto? Rojena 11.04. 1988, ob 06.57, v Ljubljani. Hvala :)

To temo je popravil/a Infatuation: 17. oktober 2008, 15:10


#6 amelie87

amelie87
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. oktober 2008, 21:05

Uuu ... to bi pa tud mene zanimalo, ful ful :)) Js sm rojena 18. 04. 1987 ob 8. 20 v Rijeki (Cro), pa zanima me, ali se lahko tud dejansko ugotovi čas (mesec, leto), kdaj se mi bodo planeti tko pokrivali, da pride "the one" :)?

No, če se bo komu dalo s tem ukvarjat, mu bom seveda zeeelooo hvaležna.

Lep vikend vsem!

#7 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 20. oktober 2008, 10:39

xrolleyesx
sleepwalking past hope

#8 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 20. oktober 2008, 10:49

Uuu ... to bi pa tud mene zanimalo, ful ful :)) Js sm rojena 18. 04. 1987 ob 8. 20 v Rijeki (Cro), pa zanima me, ali se lahko tud dejansko ugotovi čas (mesec, leto), kdaj se mi bodo planeti tko pokrivali, da pride "the one" :)?

No, če se bo komu dalo s tem ukvarjat, mu bom seveda zeeelooo hvaležna.

Lep vikend vsem!


Rodil se bo 15.7.2026.

...
x^x
sleepwalking past hope

#9 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 20. oktober 2008, 11:15

xsmx

pozabla si še napisat uro in kraj rojstva, da ga najde :lol:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#10 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. oktober 2008, 11:47

zdajle pa še mene firbec matra...če bi lahko... =D sonce:lev ascedent:strelec luna:Strelec x:)x


Tvoj partner bo dvojčevske narave...to pomeni, da bo precej intelektualen...zgovoren...predvsem pa nekdo ob katerem ti ne bo dolgčas...lahko kaže tud na več "pomembnih" partnerstev...
pomembno je tudi, da pogledaš, kje leži tvoj merkur kar daje še bolj podroben opis tvojega partnerja....
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#11 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 20. oktober 2008, 15:04

Tvoj partner bo dvojčevske narave...to pomeni, da bo precej intelektualen...zgovoren...predvsem pa nekdo ob katerem ti ne bo dolgčas...lahko kaže tud na več "pomembnih" partnerstev...
pomembno je tudi, da pogledaš, kje leži tvoj merkur kar daje še bolj podroben opis tvojega partnerja....


Kaj pomeni, če je moj merkur v ovnu in v 12. hiši?

#12 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 20. oktober 2008, 15:40

Nič kar se tiče partnerstva, razen če se ne začne tudi tvoja 7. hiša v znamenju Dvojček.
- pogledati moraš v katerem znamenenju se začne in pogledat kje je vladar tistega znamenja :)



7. hiša je pri meni v škorpjonu, škorpjonu pa vlada pluton x:)x (tudi sicer je pluton v 7. hiši)... bi se dalo zdaj kaj več povedati?

#13 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 20. oktober 2008, 16:09

Strastnega, podobnega temperamenta kot ga imaš tudi ti; potrebuješ intenzivno partnerstvo.
Morda je bolje, da se drži nad njim nekakšna tančica skrivnostnosti, da ga ne odkriješ popolnoma ... to te privlači. Želiš nekakšno magičnost.

Pogledati je treba, kje je Mars, ker je le-ta sovladar Škorpijona in tudi aspekte Plutona in Marsa (predvsem zaradi ljubosumnosti - ker Pluton tule je močan, ker je v domicilu, predstavlja pa lahko tudi dominantnost in ljubosumne izpade).

**

Poudarjam - tu govorimo o tem, kakšen partner nam bi načeloma najbolj ustrezal oziroma kakšna je naša tendenca in ne gre za napovedovanje prihodnosti - kakšen BO naš partner.


Vem vem, to me čist tko informativno zanima x:)x ... torej: mars je v vodnarju, v katerem je tudi 11. hiša, 11. hiši pa vlada luna.
Aspekti plutona in marsa:
-kvadrat luna - pluton
-opozicija jupiter - pluton
-trigon venera - mars
-sekstil neptun - pluton
-konjunkcija luna - mars
-kvadrat mars - jupiter

To temo je popravil/a Infatuation: 20. oktober 2008, 16:10


#14 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2008, 12:10

Vem vem, to me čist tko informativno zanima x:)x ... torej: mars je v vodnarju, v katerem je tudi 11. hiša, 11. hiši pa vlada luna.
Aspekti plutona in marsa:
-kvadrat luna - pluton
-opozicija jupiter - pluton
-trigon venera - mars
-sekstil neptun - pluton
-konjunkcija luna - mars
-kvadrat mars - jupiter


ne vem če te ravno razumem...Mars je v Vodnarju v 11. hiši? Kako lahko potem 11. hiši vlada Luna? Potem bi morala biti 11. hiša v Raku? Je pa v tem primeru ali v Vodnarju ali Kozorogu....
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#15 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. oktober 2008, 14:11

ne vem če te ravno razumem...Mars je v Vodnarju v 11. hiši? Kako lahko potem 11. hiši vlada Luna? Potem bi morala biti 11. hiša v Raku? Je pa v tem primeru ali v Vodnarju ali Kozorogu....


Ja, saj sem napisala da je mars v vodnarju, v katerem je tudi 11. hiša. Se pravi 11. hiša v vodnarju. x:)x Ne vem, tko mi je vrgel vn en program ali nekaj takega... Drgugače pa mars kot tak, mi piše da je "in midheaven" w:Iw

Mars in Aquarius,
XI Aquarius,
Moon in XI. :ermm:

To temo je popravil/a Infatuation: 22. oktober 2008, 14:15


#16 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. oktober 2008, 14:19

Ma najbolje da kr napišem rojstne podatke, pa mi prosim razloži, če se ti da, ker sem zdaj čisto zmedena xnckrivx
11.04. 1988, ob 06.57 v Ljubljani.

To temo je popravil/a Infatuation: 22. oktober 2008, 14:20


#17 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2008, 14:49

Marsa imaš v 10. hiši v Vodnarju.
Luno imaš pa na vrhu 11. hiše v Vodnarju.
Ascendent imaš v Biku.
Tvoja 7. hiša je v Škorpijonu kar kaže na partnerstvo. Želiš si strastnega partnerja, zelo intenzivnega sploh pa ker je v 7. hiši tudi Pluton je to še bolj poudarjeno.
Vsa partnerstva bodo precej intenzivna. Na splošno te zelo privlačijo bolj globoki ljudje.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#18 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. oktober 2008, 14:59

Ma najbolje da kr napišem rojstne podatke, pa mi prosim razloži, če se ti da, ker sem zdaj čisto zmedena xnckrivx
11.04. 1988, ob 06.57 v Ljubljani.


Malčk zmede si res naredila. x:)x

Mars je res v vodnarju, sam je v deseti hiši. Aspekti so kar prou, sam pomanjklivi. Ti kvadrira še Jupitra, pa Plutona pa še ascendenta. Glede partnerstva se na takem položaju več dogaja v glavi, mislih, kot pa je pol akcije. :inocent: Tko da je po svoje res v nekakih nebesih, če smem MC - ju tko rečt. x:Dx Hecam malo.....

#19 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. oktober 2008, 15:14

Malčk zmede si res naredila. x:)x

Mars je res v vodnarju, sam je v deseti hiši. Aspekti so kar prou, sam pomanjklivi. Ti kvadrira še Jupitra, pa Plutona pa še ascendenta. Glede partnerstva se na takem položaju več dogaja v glavi, mislih, kot pa je pol akcije. :inocent: Tko da je po svoje res v nekakih nebesih, če smem MC - ju tko rečt. x:Dx Hecam malo.....



Jp, na žalost je res tko. :sori:

To temo je popravil/a Infatuation: 22. oktober 2008, 15:14


#20 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. oktober 2008, 15:25

Jp, na žalost je res tko. :sori:


xDDx ah, ni panike, dej, sej si šele začela živet. Je vse še pred tabo. x;)x

In tut ful lepega pa strastnega bo.... x:o)x

#21 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. oktober 2008, 15:36

xDDx ah, ni panike, dej, sej si šele začela živet. Je vse še pred tabo. x;)x

In tut ful lepega pa strastnega bo.... x:o)x


To zihr sam tko praviš, za tolažbo :8): ... drgač pa problem je vrjetn deloma u tem k je Pinki napisala: "Želiš si strastnega partnerja, zelo intenzivnega sploh pa ker je v 7. hiši tudi Pluton je to še bolj poudarjeno. Na splošno te zelo privlačijo bolj globoki ljudje."
--- >> take pa zlo težko najdem. :D

#22 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. oktober 2008, 15:51

To zihr sam tko praviš, za tolažbo :8): ... drgač pa problem je vrjetn deloma u tem k je Pinki napisala: "Želiš si strastnega partnerja, zelo intenzivnega sploh pa ker je v 7. hiši tudi Pluton je to še bolj poudarjeno. Na splošno te zelo privlačijo bolj globoki ljudje."
--- >> take pa zlo težko najdem. :D


Ne, ne, nič ni nikoli kar tko. Vse ma svoj namen. x:)x

Problema pa sploh ni, še najmanj v tem, kar je Pinkica napisala. x:o)x

Če je, je problem v tem, kar si ti napisala. xDDx

Kje pa piše, lepo te prosim, da kaj moraš iskat? Saj te bo vendar on poiskal. x:o)x Sam učke odpri. x:)x

#23 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. oktober 2008, 16:03

Ne, ne, nič ni nikoli kar tko. Vse ma svoj namen. x:)x

Problema pa sploh ni, še najmanj v tem, kar je Pinkica napisala. x:o)x

Če je, je problem v tem, kar si ti napisala. xDDx

Kje pa piše, lepo te prosim, da kaj moraš iskat? Saj te bo vendar on poiskal. x:o)x Sam učke odpri. x:)x


Ok tnx za vzpodbudne besede x;)x , ... sam a ni tko da mora vsaj edn od naju iskat.. ker kaj če tut on ne bo iskal, pol se nikol ne bova najdla x:px ... ok zdj sm pa že preveč zabluzila xDDx .

#24 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. oktober 2008, 16:12

Ok tnx za vzpodbudne besede x;)x , ... sam a ni tko da mora vsaj edn od naju iskat.. ker kaj če tut on ne bo iskal, pol se nikol ne bova najdla x:px ... ok zdj sm pa že preveč zabluzila xDDx .



x:Dx

Noro. xDDx

Ej, sej išče, prsežem da išče. Sm ga zadnjič vidu, pa sm ga lih to prašu. xDDx Pa je reku, da te kmalu najde. Zdej ma še ene opravke v ribicah, Uranovska posla, pustmo rajš. x:o)x Ma pol, ko bo urca kazala sekstilčkota na Tvojo venero, pol pa baje da pride. Ma kaj baje, pride pa pika. Boš vidla.

Ni panike.

Lepo bodi.

#25 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. oktober 2008, 16:15

x:Dx

Noro. xDDx

Ej, sej išče, prsežem da išče. Sm ga zadnjič vidu, pa sm ga lih to prašu. xDDx Pa je reku, da te kmalu najde. Zdej ma še ene opravke v ribicah, Uranovska posla, pustmo rajš. x:o)x Ma pol, ko bo urca kazala sekstilčkota na Tvojo venero, pol pa baje da pride. Ma kaj baje, pride pa pika. Boš vidla.

Ni panike.

Lepo bodi.


xDDx xDDx Car. x:)x Ti sporočim, ko pride x;)x . Lepo se mej tudi ti. x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0