Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 27


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
25434 komentarjev na to temo

#51 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 30. december 2008, 18:20

Lep pozdrav vsem xsrcx
Sem obtičala kripl v postelji, očitno se mi je nabrala bolna mera tega nenormalno težkega leta :xx!:
Verjetno imam gripo, ali kakšen virus, strašno, imam glavo kot melon, olupljen nos od nenehnega brisanja, sitna kot driska :inocent:

Globoko sočustvujem z vsemi, ki vam pijejo kri z raznimi zvoki- sama sem nenormalno občutljiva na hrup :O:
Na srečo živim pod streho, stanovanje je malo pomaknjeno navzven in praktično ne slišim ceste. Res pa je moj en miren in dober kvart.
Tule v Italiji pri priči iztožiš prenehanje hrupa :xx!: , pred leti sem še v bivšem flatu podpisala peticijo proti nabijanju zvonov- župnik zvonil celo na četrt ure- noč in dan :vragec: , no, pa je sodišče odredilo, da lahko zvoni samo ob nedeljah, in to ob 11.00 x:px x^x

Lepo praznujte, jaz bom na kavču. Čeprav sem si želela v Prestolnico k Prijateljem :C:

x:)x

#52 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 30. december 2008, 18:51

avto nevozen, plani za prihajajoče dni pokvarjeni, desna stran telesa boli ko sam hudič, predpisano počivanje in neke tablete. na srečo samo to.


Sem obtičala kripl v postelji


...da se čimprej pozdravita... xwizardx :flowers:

Jst tudi že par dni prehlajena, že 5 let nisem bila nič... kuham čajčka (1 žlička koprive, 1/2 bezga, 1 regrata + pljučnika, 1 mete, 1 rmana, pa limonin sok -- to mešanico na 4 dl vroče vode, pa 8 minut pustim v vodi, potem pa precedim), kr pomaga, pa nobenih tablet, samo še mandarince pridno jem, pa belo grozdje mi paše. Robčkov sem porabila pa tudi že kr nekaj paketov, kdaj si kr s toaletnim obrišem nos ker so mi tej robčki premajhni. x:o)x Ampak bo že, jutri ob polnoči sigurno ne mislim bit doma... razen če bojo kaki obiski x:px ... pa Šank Rock igrajo v Centru. x8Dx

Danes sem imela občutek kot da pijem zrak, je bil tako mrzel kot Soča pri izviru, pa sm ga srkala v kratkih požirkih, ga zadržala v ustih in ga malo segrela, šele potem vdihnila do konca v pljuča... x:)x
Objavljena slika

#53 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 30. december 2008, 19:01

K smo mel žure pr nas doma (še v Fužinah) je od frendice fotr kar policijo poklicu, kljub temu da je bla na žurki vedno tut njegova hčerka :D ... pa vsakič mu je rekla: "Tati, pa dej si vato u ušesa."... ni pomagal... tati je klicu 911 x:px ... kazen pa naj bo za vse enaka... to ti je duh bratstva i jedinstva x:Dx
Zdej sem čist not v netlogu :D sošolci iz OŠ se iščemo x:px ... kva je fora k vidim zdej na fotkah prave moške in ženske, v spominu mam pa še vedno take fantke pa punčke :)

Svoj čas so Fužine ble dokaj tolerantne. -)

#54 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 30. december 2008, 19:29

Saturn turns retrograde on the last day of 2008 x:px x8Dx
Objavljena slika

#55 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 31. december 2008, 14:47

....srecnga pa zdravga vsem!!!...sem ze kar okajen, tko da....
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#56 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. december 2008, 14:58

:vragec:

morgen.... x:)x
she tole dons, pa jutr.... x:px x:px xrolleyesx
pol pa SNEEEEEG.... x:)x x:)x x:)x
komi chakam... :2src:

zlomk....tralala
vsi oni x:Xx na oba noska.... x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#57 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 31. december 2008, 19:01

Danes: xbendx

Nastopili bodo:
Passocontinuo
Ikebana
Šank Rock
Skalp

xcheersx xsuperx

Lepo praznujte... :party:
Objavljena slika

#58 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 31. december 2008, 19:21

Ojla luneki x:o)x

Pa je spet leto mim. Zame žal tud toti prazniki, še par urc in spičim v novo leto s punim delovnim programom vse do konca praznikov, grrrr, odejo mi 4 fraj dnevi. :o|o: Al tak to je, bo drugo leto boljš. x^x Skratka, luneki, mejte se, pamet v roke, pa tko nasploh mogoč... mal več penso positivo pa manj jamranja in kritizerstva, te pa s punim programom v 2009.....srečno! xwizardx :detelca: xcheersx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#59 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 31. december 2008, 19:31

Hej, hej.

Tudi jaz vam voščim klasičnega srečnega in zdravega. Pa da bi se vam finančna kriza čim manj poznala v denarnicah.
Lepo praznujte! xsrcx

#60 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 31. december 2008, 23:34

Med dvema trenutkoma se
nenadoma odpro vrata v nov čas,
a sreča vendarle ni v tem času,
temveč v nas.


SREČNO 1009
xwizardx xcheersx :detelca:
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#61 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. januar 2009, 12:17

....srečno, zdravo, pestro, zabavno......prilagojeno osebnim okusom in potrebam......


xwizardx :flower: :frog: xsurprisex ,,,,,,,, xokx



x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2009, 12:24

se pridruzujem! :palec: xupx xwizardx xrainbowx

(kaksn smesko, Valkira x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Melodie

Melodie
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 823

Objavljeno: 1. januar 2009, 12:49

Vsem želim veliko sreče in zdravja!

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2009, 15:33

dons vsakic, k restartam racunalnik (x:o)x xrolleyesx) in grem pol spet na forum, se mi zdi, da ma vec folka rojsnti dan. x:px
vse vec in vec.
In navduseno opazam, da ima clo vec med vami 100 in vec let! xokx
ejj, svaka cast, starine! x^x :palec: xDDx x;)x

dons me ni zbudilo petje (tko mal za sprmeembo xDDx), pac pa ob 7:40: hrrrrrrrrrssssssssskkkkrssssk (cca 7 sekund krat 350).
lopata. kidanje. tko da sem zal prej dozivela zvocno posledico snega, kot pa ga vidla, dozivela. x:o)x
no potem je pac bla vsesplosna budnica in seveda ob 8:10 "smo" ze pel in jodlal. x:o)x x:Dx
veselje. x:px

Vcer blo lustn gledat ognjemet, nazdravla v vesolje, sla sam do mat pa do frende (da mal razbijem zalostne scene, k so mel smrt v druzini xvrtcx), pol se mi pa nikamor ni vec dal in kdor me je klical, sm rekla: iskreno? komaj cakam, da pridem po vsem schtraufenpachtu dam. x:o)x pa da mam mal miru. kot da ga nimam kadar ga hocem. x:o)x
ne prenesem teh huronskih scen.... spostujem, se pac *vklopim* (priblizno). xDDx
moj razgled je pa mega in sem vidla 100 ognjemetov. xokx
vso *poloblo* od juga do severa (J-Z-S).
ko vozila k mat, pa vidla s timom konjunkcijo lune (nohtek) in venere. lep pogledek. xokx

ker sm pa tud za simboliko pa to.... se mi je super zdel, kok mega sm zakljucla leto, v bistvu. x^x
*vse* sm zrihtala. x:o)x x8Dx (pac kar sem si *zadala* - saj ne da sem si cist na betonazho xDDx x;)x)

no snega se nisem obcutla...
se mi je hecn zdel k sem pogledala skoz okno (parkirisce mam pred sabo), k nisem vedla, ker je moj avto. xDDx x:Dx
sploh ne vem tocn kje je. sam priblzino. vse pod snegom. xduhx
in kaj mi je najbolj vsec?
da mi NIC *ni treba*. xokx

xcivx

Uzivajte! xrosex
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. januar 2009, 18:00

malce gledala kolendar x;)x za 2009 in sam :eek: ker bo za silvestrovo lunin mrk...zanimivo x:px
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#66 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 1. januar 2009, 18:31

No pa je za nami 2008! x:)x
Moram reč,da je bilo to leto zame zelo zelo pozitivno.Vse je šlo tako,kot je moralo it.Super x:Dx
V tem letu bo pa jeba in kot vidim se zna zgodit da mi bo Saturn fajn metal polena pod noge....hehe....to bo še zanimivo....

SREČNO 2009! :flower:

#67 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 1. januar 2009, 19:04

dons vsakic, k restartam racunalnik (x:o)x xrolleyesx) in grem pol spet na forum, se mi zdi, da ma vec folka rojsnti dan. x:px
vse vec in vec.
In navduseno opazam, da ima clo vec med vami 100 in vec let! xokx
ejj, svaka cast, starine! x^x :palec: xDDx x;)x


:o|o: jp, sem gledala..otroci 2-3 leta in metuzalemi 100+....pa ja ne gre forumu že mal na otročje? x;)x

Snega imamo čez meter...

mraza...včeraj -16, danes pa samo -6


..obojega imam poln k....ufer!

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2009, 19:41

jp, mraza. kakih minus pet je blo ziher, vcer.
sam jaz mam rajs to kot pa plus 0.
mam necesa druzga poln kufer. x:o)x

ohhh. v novem letu si zelim, da bi sosed se kako urco dneva morda tud jedel (k mas hrano v ustih, ne mors govort pa pet), al pa gledal tv al pa bral al pa kej druzga se, razen muzke. ker se mi bo resnicno film pretrgal.
zdajle imam ful na glas tv, pa mi cez tolce nabijanje in tuljenje. jeee, uo.o.ou, ma kej tacga se mi pa se ni dogajal, v vseh bivanjih! x:o)x
prav ne da se mi poslusat ga skoz, no! :V: xrolleyesx
ne sory, sam morm dat mal iz sebe, v bistvu tud pobegnem sem, ker tam v sobi se stiokrat bolj slis.
ejj, upam, UPAM!!!! da si se kak film ogleda dons... al pa vsaj, ce zdajle tok poje pa zura, da nou rabu ze ob 7:30 spet vkljucit glasilk na fulare.
ohhhhhhhhh. x:((x
a mam lohk pliz mal miru v lajfu?? ne prenesem zvocnih in nikakrsnih posilstev!!
x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 1. januar 2009, 20:15

jp, mraza. kakih minus pet je blo ziher, vcer.
sam jaz mam rajs to kot pa plus 0.
mam necesa druzga poln kufer. x:o)x

ohhh. v novem letu si zelim, da bi sosed se kako urco dneva morda tud jedel (k mas hrano v ustih, ne mors govort pa pet), al pa gledal tv al pa bral al pa kej druzga se, razen muzke. ker se mi bo resnicno film pretrgal.
zdajle imam ful na glas tv, pa mi cez tolce nabijanje in tuljenje. jeee, uo.o.ou, ma kej tacga se mi pa se ni dogajal, v vseh bivanjih! x:o)x
prav ne da se mi poslusat ga skoz, no! :V: xrolleyesx
ne sory, sam morm dat mal iz sebe, v bistvu tud pobegnem sem, ker tam v sobi se stiokrat bolj slis.
ejj, upam, UPAM!!!! da si se kak film ogleda dons... al pa vsaj, ce zdajle tok poje pa zura, da nou rabu ze ob 7:30 spet vkljucit glasilk na fulare.
ohhhhhhhhh. x:((x
a mam lohk pliz mal miru v lajfu?? ne prenesem zvocnih in nikakrsnih posilstev!!
x:o)x x:Dx

Če misliš, da pojočega soseda res ne moreš več prenašati, pa ukrepaj...taktično in prijazno :vragec: .

Varianta 1: "naključno" ga srečaš in mu takoj čestitaš za čudovit glas, vztrajnost pri treniranju , vsekakor poudari tvoje veselje ob poslušanju njegovega brundanja.Ko se začne topiti v lastnem ponosu, pa namršči obrvi in zaskrbljeno reci, da te jako skrbi za njegove glasilke.Svetuj mu, da naj jih trenira le 3 ure na dan.

Varinata 2 :Povej mu, da boš začela z pihanjem v trobento(ki ti jo je poklonil božiček) in bi rada z njim uskladila urnik.

#70 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 1. januar 2009, 21:27

Lunatke in Lunatki, pa ostanek Vesolja tudi:



Objavljena slika



Naj sem vam uresničijo načrti in, pa naj bodo še tako skrite, želje, z vseh strani napovedovana recesija pa naj vas le oplazi, če že mora biti v vaši bližini.

Upam da bo leto 2009 do Vas in do mene prijaznejše in prijetnejše kot je bilo minulo xrolleyesx naj bo zdravje in veselje okoli vas, mračnost, žalost in depresija naj se nas ogne v velikem loku xcrossfingx




Objavljena slika

Upam, da bom v prihajajočem letu (zdaj, ko to pišem, je že davno prispelo v vsak kotiček tega našega malega planetka) malo bolj prisoten tudi na LNFju, ker sem Vam vsem še veliko dolžan in sem vas, krivično, postavil na stran, čeprav me brez Vas, mogoče, sploh več ne bi bilo.
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#71 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. januar 2009, 08:27

Upam, da bom v prihajajočem letu (zdaj, ko to pišem, je že davno prispelo v vsak kotiček tega našega malega planetka) malo bolj prisoten tudi na LNFju, ker sem Vam vsem še veliko dolžan in sem vas, krivično, postavil na stran, čeprav me brez Vas, mogoče, sploh več ne bi bilo.


onix :hepko: :2src: x:Xx

včasih so pač prioritete drugje xsrcx bomo že preživeli xDDx :vio: glavno, da si ti srečen x:Xx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#72 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 2. januar 2009, 11:59

Tudi jaz vam želim ogromno vsega lepega...manj kritiziranja in več pozitivnih misli...

In da se bo leto 2009 tudi tako lepo obrnilo....kot se je prejšnje ( vsaj zame se je)...

IN PODRAV vsem tistim, ki vidim, da so se oglaslili spe t malo tukaj.


JUPI za vse :)

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2009, 12:17

haj vsi *povratniki* (pogresani itd.) x:Xx :palec:
lepo vas je (spet) vidt. x8Dx

***

Enja, thanx za ukvarjanje in socustvovanje, vsem skupaj pa sory za zlivanje zolca tlele po dnevniku! :8):
in opravljanje soseda. :o|o:

(*point je v tem, enja, da ne vem, kdo je... nimam vizualne podobe. po 1 strani mi je to bolj vsec, da je pac Nekdo. je ogromna stolpnica in ze sam v mojem hodniku je 7 stanovanj (potem pa se druga stran nadstropja, ta drug hodnik, isto stevilo)!
sem v nekaksnem udarnem in hrupnem 'sendvicu', zvoke je pa tezko orpedelit in sem ze enga nedolznega soseda -pri sebi- 'obdolzila', pa pol ugotovila, da sploh ni on. x:o)x v bistvu je pa nekaksna tecna caka, psiholoska... namrec, jaz ze tedne trpim in prenasam, a on pa tega ne ve. x:o)x ZANJ bom tistic ko bom rekla, prvic rekla.. in on bo to percepiral od tistega trenutka. recimo ce bo to en dan, bo mislil, pa kaj pa je, sej sm sam mal ob 9h, pa ob 14h, pa ob 16h, pa ob 20h mal pel.... ta pa ze tezi. ce bom pa rekla, ze dva mesca vas prenasam, je pa to ocitanje oz. mi lohk rece, zakaj pa niste prej rekli.... in v tisti sekundi srecanja nimas casa ne enrgije za vljudno povedanje v cim krajsi obliki cimlepse... skratka, njemu bo tedaj, ko mu bom rekla, to prvic, men bo pa ze film popokal in ko mam dost, mam dost. tko naenkrat mam lohk cist dost. k se nalaga, kot kaplje. ze ful cajta je lohk poln kozarc, pa se kaplja pa kaplja, je se prostor za kaplje. a potem pa ima nenadoma ze 'kupcek' in se sam se zlije dol.
... moti me predvsem, ker ni petje glasbe, pac pa vpitje glasbe, pa tud govora, preglasitev vseh zvokov (ki jih je tu itak milijon, ampak med vsemi vedno ven seka, pa naj poje, govori, vzklika, se navdusuje, uporablja onomatopoetske izraze itd. juhej, opa, wu-hu-hu, jjjooo, je-h-je-jeh, tralala, lalala, obladi oblada.... xsingx x:o)x)... skratka, da ni nobenga prostorcka za ostale zvoke. kot bi en soliral na kitari cez vso muzko, vedno, nad naglas, s ful trebla na kitari. x:o)x
sej bo. mora bit. al kaj (k se mi cudn zdi, da se ne navelica in nenazadnje da se mu da, da se ne utrudi!)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 2. januar 2009, 12:32

Malo pozno: Vsem želim vse najboljše in vse najslajše v letu 2009. xsrcx

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Eh... pa kaj naj rečem... počitnic je že skoraj konec, jaz pa se še nisem začela učit.... pa spet dva meseca te šole... pa potem spet en teden odmora.... eh... :xx!:
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#75 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 2. januar 2009, 14:26

Še jaz... x:)x
Srečnega, zdravega, zadovoljenega in uspešnega! :detelca:
Imejte se radi! x:Ix

Nič izvirnega nisem napisala, ampak je pa iskreno x;)x
Upam, da so vam sarmice (navadne ali vegi) teknile x:Dx

Upam, da ne bo tako hudo, kot napovedujejo v medijih (astrologi). NE BO!

Papa
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 3 - Skriti člani: 0