Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 27


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
25434 komentarjev na to temo

#76 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 2. januar 2009, 15:31

Uh, pa je za mano. :)

Takoj po polnoči, ko je končal ognjemet in so zaigrali Šank Rock, je začelo naletavat snežinke. Najprej smo mislili da so fintirane in da so samo pod odrom zaradi muzike (sem stala pod drevesom), pa sem jih kmalu začutila tudi na sebi, potem je pa fajn začelo snežit.

Ko so Šankrokovci končali smo pa že fajn premraženi in premočeni šli še k meni domov... sosedje se tokrat niso pritoževali, najbrž so si mislili da za tak dan pa naj bo... x8Dx

Včeraj pa počitek cel dan, itak blo deževno pa oblačno... danes sicer sonček, ampak premrzlo za kakšne kolesarske podvige, pa še vedno sem prehlajena, pa hripava zaradi dretja na koncertu. x:)x

Še vikend bo bolj na izi, potem pa spet k novim izzivom....
Objavljena slika

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2009, 16:15

Še jaz... x:)x
Srečnega, zdravega, zadovoljenega in uspešnega! :detelca:
Imejte se radi! x:Ix

Nič izvirnega nisem napisala, ampak je pa iskreno x;)x
Upam, da so vam sarmice (navadne ali vegi) teknile x:Dx

Upam, da ne bo tako hudo, kot napovedujejo v medijih (astrologi). NE BO!

Papa

sm prebrala samice. xDDx
(uh bi mi pa teknila kaksna sarmicka :yumy:)

pa hripava zaradi dretja na koncertu. x:)x

xokx x:Dx x;)x

(men pa prav sede zdajle ena instrumentalna muzkica, k jo poslusam xmusicx)

dons je ful enih filmov mensezdi. men tud pase bl izica. so me neki vabcal, pa se mi ikamor ne da. najprej sem mislila it sam mal ven, na sprehod in na zrak pa to, zdej se mi pa tud to sploh ne da, k je precej skisano vidt zunaj. ampak zdej se mi zdi da vidm kje bi lohk bil moj avto. xDDx
vcas je cist kul bit mal lenuh. namest nekih kidanj in ciscenja avta izpod snega pa tega, lepo lezerno, pa da narava poskrbi oz. *se samo* popedencka. x;)x xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 2. januar 2009, 17:23

Srečnga pa zdravga 2009 :party:

Jst sm pa na noviga leta dan kidala sneg x^x in to cel "parkirišče" na roke; je bil tak lahek, puhast, vatkast, čeprav ga je kr orenk napadalo (sva mogla čuvat eno hišo, pa je blo pred bajto parkirišče za 5 avtov) in sm prvič v lajfu čist sama vse skidala, k je xsrcx pofaulan. In zrawn pogruntala, da je kidanje snega :2src:

zdej pa gnilim doma, pa se sede redim (fak, kok nenormalno sm žrla zadnje dni, kt da bo po NL svetovna lakota), prov ogabno :xx!:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2009, 17:30

jp, jaz se tud sede redim (no sej nc hudga)... sem bla ze prav alergicna na vso to hrano, kamor sem prisla, res, k da bomo pocrkal, kok se tega res prezre, kaksne blazote, ce se jaz bolj, kaj sele folk, k resnicno JE'. x:o)x

men je blo tud kdaj cist kul kidat (sam ne k naju je gazdarca ganjala oz. si sproti zmisljevala poleg 'zimskih in poletnih' tarif, tud nekaksne dolznosti. x:o)x), sam tle pa niti ne vem, kje so te lopate pa to, ce sploh so....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 2. januar 2009, 17:46

hehe, ma jst sm kr tko iz heca začela kidat, pol je pa ful hitro šlo in je blo ck ck vse skidan. Moj xsrcx je pa vmes zajtrk pripravil - čist obrnjeni vlogi x:Dx x:Dx
sej če bi me kdo silil, iz inata ne bi hotla x8Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#81 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. januar 2009, 22:37

Tudi jaz vsem želim dobro leto.

Čisto familijarno preživeli Silvestra. No, skoraj. Ta velka šla v Mb in smo ostali sami trije. Nekaj mešala vino -od izabele, do nekega čudnega belega, do našega belega in za ziher penino..in sem glih bila kredik za tisto psiho dramo pol, ki je bila na tv(nimam pojma na katerem programu). S tamalo zijale pol ure v nebo - ko naju je prenehalo tresti sva ugotovile, da očitno imamo dovolj..bobnelo tako kot da raketirajo Hazole.
Naslednji dan pove svakinja, da sta nečaka fliknila 800 eurov za ognjemet. Štiri šajtrge sta odpeljala reketoslovja na orng breg.
Utrujena bila dva dni skup. Hvala bogi, da sem uštimala dobro sarmo in smo na sarmi preživeli dva dneva.

Krepnilo čarunalo, jutri ga popravi kolega(upam, da bo šlo), ta velka čudne cifre kolokvijev nosi domov... ta mala nas provocira s toto birmo, ki bo toto leto... v glavnem...kar se financ tiče..bogami..neko vrečo bi rabila. Z nikoli dosegljivim dnom.

Zadnjič - ko Marsa zaključila tale dnevnik - sem šla brat dnevnik št. 17.
Kar smešno mi bilo s čem sem se obremenjevala takrat...nostalgik.com

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. januar 2009, 11:10

hehe, ma jst sm kr tko iz heca začela kidat, pol je pa ful hitro šlo in je blo ck ck vse skidan. Moj xsrcx je pa vmes zajtrk pripravil - čist obrnjeni vlogi x:Dx x:Dx
sej če bi me kdo silil, iz inata ne bi hotla x8Dx

jp, saj je res lohk meditativno, pa se sveze, sneg kar disi, sveze zapadel. x8Dx
ja, ce mi pa en za vrat diha, mi je pa cist odvec. x:o)x x;)x

podobno k so me v 2 podnajemih silili z vrtom. x:o)x
1x sva ga dejansko obdelovala, mela clo sadovnjak, lasten cesen, cebulo itd. xokx
na eni hruskici so 3 hruske zrasle. x:px pa smo jih pol z vsemi ibungami pojedl z enim frendom ob speshl priloznosti. xDDx
no ker sva bla pa tle sam 7 al 8 mescev, mi pol naslednjic, ko se je tezil v vrtom, ni tolk disal (res smo bli pol tam sam 2 let)...
sam da so me zagledal, stanovalci, so mi tezil pa me zasliseval in pol kasnej ce lohk ga oni vzamejo, ce noumo mi. sej mislim da jim ga je gazda pol dal in da so namest tega naredil en plac za gugalnicke al kaj, k je nekaj otrok se rodil vmes.

lohk je fajn, uzitek, res je spesl filing, samo zahteva tebe kar velik, skoz mors pedenat, mors met tak lajf stajl. obveznost je.... ne recem, ce se mi ne bi blo treba skoz selit, pol bi morda mi cist sedl, met svojo zelenjavcko. x^x
da bi pa se dodatno energy kamorkoli vlagala se vedno, pa, ne hvala. porabis 2 mesca, pol te pa cez 8 mescev ze vn vrzejo al pa kej.
tko da se ne rgem vec. sam tist k je nujno. zame. s cimmanj porabljenega casha, energije in casa (saj vsak dan drago placujem).

Tudi jaz vsem želim dobro leto.

Čisto familijarno preživeli Silvestra. No, skoraj. Ta velka šla v Mb in smo ostali sami trije. Nekaj mešala vino -od izabele, do nekega čudnega belega, do našega belega in za ziher penino..in sem glih bila kredik za tisto psiho dramo pol, ki je bila na tv(nimam pojma na katerem programu). S tamalo zijale pol ure v nebo - ko naju je prenehalo tresti sva ugotovile, da očitno imamo dovolj..bobnelo tako kot da raketirajo Hazole.
Naslednji dan pove svakinja, da sta nečaka fliknila 800 eurov za ognjemet. Štiri šajtrge sta odpeljala reketoslovja na orng breg.
Utrujena bila dva dni skup. Hvala bogi, da sem uštimala dobro sarmo in smo na sarmi preživeli dva dneva.

Krepnilo čarunalo, jutri ga popravi kolega(upam, da bo šlo), ta velka čudne cifre kolokvijev nosi domov... ta mala nas provocira s toto birmo, ki bo toto leto... v glavnem...kar se financ tiče..bogami..neko vrečo bi rabila. Z nikoli dosegljivim dnom.

Zadnjič - ko Marsa zaključila tale dnevnik - sem šla brat dnevnik št. 17.
Kar smešno mi bilo s čem sem se obremenjevala takrat...nostalgik.com

17?? zakaj pa glih 17? sej tale je 27. x:)x

a ne? vreca casha k se ne izprazni! to bi pa blo! xsuperx

tle je blo tud ful ognjemetov, a ne blazotnih, je blo cist lustn.
FUL se je opazl letos, menim da je blo clo tja do 50% manj petard in pokanja. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. januar 2009, 14:59

kuk
sem prišla vas pozdravit in vam zaželet da se čimveč smejete v letu ki je tu... ker če je smeh, iskren, iz srca, v različnih priložnostih, vsak dan, potem je z nami vse drugo
lepo se imejte..
ksenija v to leto polna novih zamisli... le kdo bi mi sledil ;)
fakec, čeprav me ni več tolk tule, ne pozabite name ;)

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. januar 2009, 19:02

ksenija v to leto polna novih zamisli... le kdo bi mi sledil ;)
fakec, čeprav me ni več tolk tule, ne pozabite name ;)

xokx (cimbolj sama sebi -da sledis-, to bi blo super!)
to pa never!! xDDx x:Xx x;)x (pozabe')

~~~

pih. x8Dx
vcer sm pomislila, da morda pa koncno hocem tud jaz ajpoda pa te scene.. namest cepkov raznih pa to (vsaj za podnev pa v avtu nimam muzke ze skoz)... k drgac jaz nisem *tehnik* in sem za te stvari les, sam nocem pa da bi me 'povozil cas'... skratka, nom prva pr potrosnistvu, a ko je to ze del komunikacije, splosno privzetega, se pa pol vec dolg ne upiram ampak nekako sprijaznim in clo zacnem razmisljat v smeri, da bi pa tud jaz. x:)x
pazi to!, kaj se mi je dons zgodil,... grem na obisk in kao neka simbolicna darilca (majhna flaskica terancka s krasa, pac gestica, domace pa to, namest roz, dobrine, kar pac tam *raste* x;)x).... k smo se ze zmenil da nobenih daril da se nou kdo prevec obremenjeval (sam pikrich pa *mors* xDDx).
In dobim nekaj, za kar sem mislila da je odstekan vzigalnik za polnit, ko je blo se v paketku.
In je ajpodek!! oz. mp3!! x:o)x xokx
in mam zdej ga. xDDx
a ni mega?
aja!!! in kaksne barve je?? zivozelene. xyesx (xokx xcivx)
hudo!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 3. januar 2009, 19:34

dbest darilce! x8Dx :palec:

#86 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. januar 2009, 19:43

živozelena je, takoj za krvavo rdečo, najboljša barva x^x x:px
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#87 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 3. januar 2009, 20:52

Hej evribadi, najprej naj vam zazelim obilja polno leto, obilja v plus seveda :palec: xDDx
drugace minilo staro , ful dogajalo :eek: celo leto..vcasih mislila, da ne bom prezivela, pa se je pol spet nekako obrnilo na bolje xcivx ...kak vedno se xDDx
ze dolgo nisem bla na LNF...dostikrat pomislila na vas, pa nekako nisem nasla casa , da bi kaksno rekla...
mi je najvecji mulcek okupiral comp do vecernih ur, ker smo se zaj zmenili, da je lahko malo dalj casa pokonci...do 21h med tednom x:Ox ...on bi sicer vec, pa nema nista :ph34r: ...ja, ta srednji dobiva ocene, letamo med 4 in 5, pa na vsaki drugi strani v zvezku manjka naloga :vragec: ... bi mu rit sprasila, pa nic ne pomaga..njemu je vseeno, ce kaj bo ali ne...meni pa je pol tudi na koncu vseeno...zakaj pa se moramo uciti :inocent: ...me je to tudi on enkrat vprasal, pa nekako nimam argumenta xrolleyesx ...ker sem jaz tako rekla :ermm:
ja, malcek star ze preko leto in pol, ful pohleven malcek, taksnih bi lahko meli se kar nekaj x^x ...se vedno doma in ne v vrtcu, pa je tak svoboden pticek xsrcx....
mozek zakljucil projekt centralna, ker je peci na olje dodal pec na drva in smo vceraj prvic po kmecko zakurili :2src: ...se je tak malo kadilo in tako, ampak zaj si lahko olje nekam vtaknejo :vragec: ...
mam pa cote v pari urah suhe v kurilnici x;)x ...
ja, jaz pa, kaj naj recem, razburljivo leto, polno enih preobratov, se skoraj celega leta ne spomnim, me vcasih pav ven iz centrifuge casa mece, sem pol cisto nesrecna, ker ne folgam zivet :C: ...
sem si letos na zacetku leta napisala, kaj puscam za sabo in kaj materializiram za to leto, pa bom konec leta potem inventurirala xDDx ...
evo, toliko iz krajinskega parka Goricko ( me jebe tipka caps lock :vragec: )...
ja, pa da ne pozabim, favs za sneg :inocent: , mi ga letos se nismo videli :o|o:
skratka, bodite prekrasno
mojca

#88 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 3. januar 2009, 22:41

haj vsi *povratniki* (pogresani itd.) x:Xx :palec:
lepo vas je (spet) vidt. x8Dx

***

Enja, thanx za ukvarjanje in socustvovanje, vsem skupaj pa sory za zlivanje zolca tlele po dnevniku! :8):
in opravljanje soseda. :o|o:

(*point je v tem, enja, da ne vem, kdo je... nimam vizualne podobe. po 1 strani mi je to bolj vsec, da je pac Nekdo. je ogromna stolpnica in ze sam v mojem hodniku je 7 stanovanj (potem pa se druga stran nadstropja, ta drug hodnik, isto stevilo)!
sem v nekaksnem udarnem in hrupnem 'sendvicu', zvoke je pa tezko orpedelit in sem ze enga nedolznega soseda -pri sebi- 'obdolzila', pa pol ugotovila, da sploh ni on. x:o)x v bistvu je pa nekaksna tecna caka, psiholoska... namrec, jaz ze tedne trpim in prenasam, a on pa tega ne ve. x:o)x ZANJ bom tistic ko bom rekla, prvic rekla.. in on bo to percepiral od tistega trenutka. recimo ce bo to en dan, bo mislil, pa kaj pa je, sej sm sam mal ob 9h, pa ob 14h, pa ob 16h, pa ob 20h mal pel.... ta pa ze tezi. ce bom pa rekla, ze dva mesca vas prenasam, je pa to ocitanje oz. mi lohk rece, zakaj pa niste prej rekli.... in v tisti sekundi srecanja nimas casa ne enrgije za vljudno povedanje v cim krajsi obliki cimlepse... skratka, njemu bo tedaj, ko mu bom rekla, to prvic, men bo pa ze film popokal in ko mam dost, mam dost. tko naenkrat mam lohk cist dost. k se nalaga, kot kaplje. ze ful cajta je lohk poln kozarc, pa se kaplja pa kaplja, je se prostor za kaplje. a potem pa ima nenadoma ze 'kupcek' in se sam se zlije dol.
... moti me predvsem, ker ni petje glasbe, pac pa vpitje glasbe, pa tud govora, preglasitev vseh zvokov (ki jih je tu itak milijon, ampak med vsemi vedno ven seka, pa naj poje, govori, vzklika, se navdusuje, uporablja onomatopoetske izraze itd. juhej, opa, wu-hu-hu, jjjooo, je-h-je-jeh, tralala, lalala, obladi oblada.... xsingx x:o)x)... skratka, da ni nobenga prostorcka za ostale zvoke. kot bi en soliral na kitari cez vso muzko, vedno, nad naglas, s ful trebla na kitari. x:o)x
sej bo. mora bit. al kaj (k se mi cudn zdi, da se ne navelica in nenazadnje da se mu da, da se ne utrudi!)


x:o)x će ga pa ne poznaš (pa on ne tebe), pol pa lahk tko nardiš, kot so men za mačka... cel dopis, kako Vas moti blablabla, in spodaj podpišeš stanovalce ''Ulice 99'' (oz. tvojega bloka) pa obesiš na oglasno desko spodaj.. x;)x

ej, folk, srečnga pa zdravga x:Xx x:Xx x:Xx midva bila na morju, ob dopoldnevih sprehajala psa, ob popoldnevih pa se grela ob kaminu.. fajn blo...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2009, 10:15

mishka mi je crknila vcer zvecer... in jo ze eno uro popravljam.... in mi ni ratal in mi je zdej z razstavljeno nekak pribl., da lohk tipknem..... sam se ne rola sem pa tja....
ne morem nazaj zasraufat, ker je kabel predebel pa se ven iztakne iz luknjice vcas pol se pa ne poklop. :||||
tko da, ce me nou nc pa nc odgovarjala na 0,sm brez miske oz. mam onemogoceno uporabo kompa.
Lepo nedeljo! x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 4. januar 2009, 12:59

ooooooooo
kolk novega zvedela. Tudi jaz nisem imela kaj pretirano časa za LNF...vse mogoče se dogajalo...vse mogoče dogodilo.
DAnes je prekrasen dan...sonček je sneg je..zdaj se oblečem pa malo ven na zrak ;)

Bodite mi fajn x:px

#91 dbk

dbk
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 170

Objavljeno: 4. januar 2009, 14:32

po krajsi odvajalni kuri, malo pozno sicer, pa ok, tudi od mene - vse najboljse v novem letu :hepko:

Sometimes I wish
my face wouldn't use its freedom of expression

Objavljena slika


#92 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 4. januar 2009, 14:44

In je ajpodek!! oz. mp3!! x:o)x xokx
in mam zdej ga. xDDx
a ni mega?
aja!!! in kaksne barve je?? zivozelene. xyesx (xokx xcivx)
hudo!

xokx x8Dx Super!

To je meni najljubši odklop, ko me motijo zunanji zvoki, na katere ne morem vplivat (bolnišnica, v avtu ali avtobusu,...). Lepo slušalke na uho pa muzika ki mi paše, pa lahko odplavam v svet domišljije, ali pa kar zaspim s tem in sanjam kaj lepega. Sicer nimam iPod, ampak kar ključ za 2 MB s slušalkami, pa je čisto dovolj.
Objavljena slika

#93 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. januar 2009, 16:09

Jutrcek x;)x ,

vsem zelim zdravo, srecno in polno posebnih trenutkov 2009!

Midva sva se vceraj vrnila s potepa. Bila je druzinsko dvojinska kombinacija. Bozic sva prezivela v Queretaru z njegovimi, smo jedli njihovega tradicionalnega purana, jaz sem jim pa pripravila karamelno mleko in kuhano vino, so bili vsi navduseni. Bozic poteka tule malo drugace, na bozicni vecer ob polnoci, se potala darila, ki so pod smrekco in so od npr. starsev otrokom, babic otrokom,... Naslednje jutro pa Bozicek prinese darila. No jaz sem dobila svinjske copate :2src: x:Dx x:px .

Potem sva se pa spakirala v Oaxaco, eno kulturno in tradicionalno najlepsih pokrajin, pa tudi najrevnejsih. Ogledala sva si kar nekaj piramid, tradicionalnih rocnih del, se potepala po izsusenih travnikih polnih kaktusov in jedla tradicionalno hrano s tistega podrocja. Novo leto sva prezivela na glavnem mestnem trgu. Tule ni novo leto tak dogodek, kot za nas in ker sva si izmenjala darila tam, nobenemu ni bilo nic jasno, kaj se greva, ker da se za novo leto ne obdaruje x:Dx . Bilo je nad 30 stopinj dnevno, tako da zdajle, ko sva se vrnila v mesto z nizjimi temperaturami (se vedno okoli 20 cez dan), poteka ena mini adaptacija.

Marsa, fajn za ipoda :palec: , je za moje pojme druga "tvoja" barva, takoj za podivjano rdeco x;)x .


777 x:Xx :vragec: x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#94 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. januar 2009, 18:21

:vragec:

bohdej... x:)x
lihkar priskakljal iz novoletnega afterja.... x:Dx x:Dx x:Dx
bemu 4 dnevn zhur... x:px x:px x:px
pochen k star pisker... x:o)x
zdej pa na smuchanje....konchno..... x^x

zlomk.....tralala
pa vse ono pocmokam kot ponavadi..... x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#95 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 4. januar 2009, 18:27

jutri spet šola... no spet se bomo začel mal učit... pa še tok ogromen dela mam... sem lena pa nevem kako in kje naj se lotim zadeve.... mah...sej bo... :o|o:
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#96 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2009, 19:35

ja podgano. zgleda. x:o)x x:Dx

hy. bla ves dan zdoma, k me je ob zivce spravljal tole; 2 minuti porabim, da z misko po 20 cm operiram. :mad2:
in vmes se kar klikne sama, sem ze skor LN skenslala (ne saj se hecam x:px, sam ene pomembne stvari sm ze skor ukinla itd. x:Dx)... skratka, test potrpezljivosti in krotkosti za nepotrpezljive. :8):
no tipkovnica mi dela in zdej k sem 1x +not' xokx (v odgovoru, sicer zivcne vojne za prebrat 2 temi oz. nove objave katere, mah... x:o)x x:Dx).
ampak mam pa hudo misko! :D
tim je prejle umrl od smeha... sploh ni stekal da je miska. tam eno vezje v bistvu in to. :D :D
pa to ni res!
ampak se ne damo! xipx x;)x
v glavnem, nimam zivcev za komp in zdej bomo bojda neke filme gledal. taka je direktiva.
aja, tim je reku, aja sej to pa je ipod.. v bistvu je kao fejk... sam briga me, je dobr fejk.
ja, sej, iz istega *vira* vedno dobim kej rdecega ali zelenega.

aja nc se nisem peticij zbirala po bajti. x:o)x x:Dx x;)x ((po)trpim).

lepo0 se mejte!
(ce so rpeci in mroebitiji, nom nc popravlala, k nimam zivcev se prebijat po 2 cm-ju 17 minut. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#97 Uriella

Uriella
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 5. januar 2009, 01:03

... moti me predvsem, ker ni petje glasbe, pac pa vpitje glasbe, pa tud govora, preglasitev vseh zvokov (ki jih je tu itak milijon, ampak med vsemi vedno ven seka, pa naj poje, govori, vzklika, se navdusuje, uporablja onomatopoetske izraze itd. juhej, opa, wu-hu-hu, jjjooo, je-h-je-jeh, tralala, lalala, obladi oblada.... xsingx x:o)x)... skratka, da ni nobenga prostorcka za ostale zvoke. kot bi en soliral na kitari cez vso muzko, vedno, nad naglas, s ful trebla na kitari. x:o)x
sej bo. mora bit. al kaj (k se mi cudn zdi, da se ne navelica in nenazadnje da se mu da, da se ne utrudi!)


Čau, Marsa. Sočustvujem s tabo. S takimi "pojočimi" talenti imam bogate izkušnje x:)x Neverjetno, ampak tudi ko sem se preselila na novo lokacijo, se je našel tip s podobnimi nagnjenji. Milo povedano sta oba zvenela prismuknjeno. No, za povrh je bilo moje okno obrnjeno še proti otroškemu vrtcu. Jupi! Tako sta bili pokriti dopoldanska in popoldanska izmena. x:o)x

Meni življenje lajšajo čepki iz voska - spala sem tudi ob šestglasnem smrčanju. x:Dx

Zdravček, U
Gonna rise up
Burning back holes in dark memories
Gonna rise up
Turning mistakes into gold

Per aspera ad astra

#98 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 5. januar 2009, 03:02

x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx vsem!!!!
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#99 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 5. januar 2009, 06:31

x:Xx

oooooooooo ribica Katja nice to see you x:Xx x:Xx x:Xx


***

ostali pa sam ena želja za leto . ki je prišlo


sam , da vas ne bi bolelo xrainbowx :detelca:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#100 Rudko

Rudko
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 5. januar 2009, 07:06


______________________________


Jutro!

Prvič tule pa vam vsem želim:

SREČNO, ZDRAVO NOVO LETO 2009

______________________________






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 3 - Skriti člani: 0