Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport 2009


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
186 komentarjev na to temo

#26 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 22. januar 2009, 09:33

Danes zjutraj je Stefan Koubek sicer izpadel iz turnirja, vendar pa sem se spomnil na koga me spominja.
Matjaž Javšnik!

Stefan
Matjaž

Nisem našel nekih dobrih slik, samo mogoče opazite podobnost. x:Dx

#27 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 22. januar 2009, 12:10

:wOOt: sta si podobna, ja x;)x


Ljubičič izgubil po zelo dobrem in težkem meču proti Tsongi. Nova junakinja je pa Carla Suarez Navarro, ki je premagala Venero Williams (ob tem da je Venera igrala odlično). Mislim, ta 20-let stara punca pa igra tak tenis,..nova Justine Henin. Rabi še mal popravit servis (da še včasih dobi kakšno lahko piko) in dobit konstantnost v igri,..pač treba je še dat skozi veliko tekem,.ampak punca je potencial za št. 1. :palec:

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2009, 17:10

na tole sm se zadnjic pozabla speshl odzvat

Zdovc je torej naredil rez, ki ga je moč razbrati, kot utrjevanje avtoritete.
rez ki je bil nujen, če se mene vpraša.

avtoriteta? x:o)x
a k se jo zganja tako, da preprosto uporabis (pre)moc na najbl ultra nacin (pa se 'za hrbtom', kot je razumeti)?
men se zdi da je glih obratn.
kdor ma avtoriteto, zna dbest uporabit/izkoristit vsacga akterja - pa se z roke mu je' slednji. x;)x
Kdor pa se avtoriteto shpila na tak nacin, da *motecega* (za svojo avtoriteto) preprosto po hitrem postopku skensla, pa je ravno nima.
po mojem mnenju.

s tem da ne govorimo o katancu in zahovicu, k sta oba se bl... custvena in temperamentna in samosvoja.
Milic morda je (v tem smislu morda clo premocen lohk), vendar saj ne dela sam zase, pac pa za celotno ekipo, ne fura sam sebe, cetud solira.
To je pa (igra, vklop v igro in vse) odvisno zgolj od trenerja - vec kot ocitno, ce ga lohk tkole skensla.

skratka, malo mimo (ce druzga ne, nacin)... tud ce ima prav.... - kar pa dvomim, ker je najbrz Milic bolj nepogresljiv igralec kot je Zdovc trener - vsaj zaenkrat ni pac se preprical v nasprotno, sam prve poteze so, ce ze ne nespametne, pa vsaj zelo nepriljubljene, mors met res blazno vizijo in tud tla in ornk hrbet za uresnicitev, da si upas odmetavat srca in energijo ekip.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 23. januar 2009, 21:34

se strinjam, da je to rez avtoritete. ampak je zdovc naredu napako. prvo kot prvo on ni karakterno za trenerja. trener mora delat salte pa stoje ob igriši. čustveno moraš biti vpet. zdovc pa misle, da igra šah. x:Dx bre zajebancije. s zdovcem ne bo šlo. bomo pogledal čez neki cajta.

milič je veliko bolj pomemben kot povezovalec ekipe in srčna stran. zato bi se mogu jure z njim vsest in sodelvat. ne more bit avtoriteta samo ob igrišču. nobena pika trenerja se ne šteje. tko, da... če ne daš cementa v pesek, se vse skup kaml podre. x;)x

jutri pa naša petra spet na smučke. :palec: pol je pa še biatlon zasledovalna ž in m. magdalena neuner in ole inar blorndalen (se nom matru). vmes je pa mesezdi še smuk. aja, pa etapa u avstraliji. ma freud kar prou... seksualno energija je zelo diverzificirana, ali kot bi rekli ekonomisti, ne nosi vseh jajc v eni košari. x:)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#30 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 23. januar 2009, 22:37

Phelps: 'Nikoli več osem nastopov na OI'
"Ameriški plavalec, ki je na olimpijskih igrah v Pekingu osvojil neverjetnih osem zlatih odličij in s tem premagal podvig Marka Spitza, zatrjuje, da svojega rekorda na naslednji olimpijadi ne bo več naskakoval."
http://24ur.com/spor...opov-na-oi.html

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2009, 22:40

a dej ga lomt! x:Ox

:vragec: x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 24. januar 2009, 10:03

prvo kot prvo on ni karakterno za trenerja. trener mora delat salte pa stoje ob igriši. čustveno moraš biti vpet. zdovc pa misle, da igra šah. x:Dx bre zajebancije. s zdovcem ne bo šlo. bomo pogledal čez neki cajta.

xrainbowx


Torej npr. Phil Jackson ni primeren za trenerja? x:Dx

Eh Nimbus,.zaj ga pa serješ x:Dx x:Dx Je sicer res, da smo navajeni imet prave psihote za trenerje, samo da boš pa ti tak vzorec sprejel za edinega pravega...

Australian open- danes je bilo brez presenečenj. Taprav dan se obeta pa jutri,.oz. osmina finala pri moških bo super. Najverjetnejši pari:
Nadal - Gasquet (Gonzales)
Monfils - Simon
Verdasco - Murray
Blake - Tsonga
Roddick - Robredo
Bhagdatis - Djokovič (me prav zanima, kaj se bo zgodilo, imam filing, da je Bhagdatis nevaren letos))
Del Potro - Čilič
Berdych - Federer

Moja napoved za četrtfinalne pare:
Nadal-Simon
Murray - Tsonga (čeprav je Blake danes odigral super)
Roddick (Robredo zna presenetit) - Djokovič
Del Potro - Federer

#33 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 24. januar 2009, 11:39

Meni je samo škoda, da se Murray in Nole ne morata srečati pred finalom :vragec: Res bi rada, da bi Murray pometel z njim, ampak glede na situacijo, naj to naredi drugi Andy x:o)x Težka, ampak upanje ostaja...

Sem pa vesela, da je Dementieva še vedno v igri :palec: Nočem Serene! Niti Jankovičeve x:o)x x:o)x
Zanimivo mi je gledati Dokicevo..
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#34 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. januar 2009, 17:32

Phelps: 'Nikoli več osem nastopov na OI'
"Ameriški plavalec, ki je na olimpijskih igrah v Pekingu osvojil neverjetnih osem zlatih odličij in s tem premagal podvig Marka Spitza, zatrjuje, da svojega rekorda na naslednji olimpijadi ne bo več naskakoval."
http://24ur.com/spor...opov-na-oi.html

Mislim ti pa zelo kasniš s temi informacijami,ker on je že pred olimpijado rekel,da to je zadnjič,ki poskuša osvojit 8 zlatih odličij.
Sicer pa njegov naslednji cilj je osvojit zlato na 100 prosto čez 4leta na olimpijadi v Londonu 2012 in takrat bo tudi zaključil svojo športno karijero.

Ja v polnem teku je tudi tenis in sicer grand slam Australian Open.
Švicar Roger Federer ima zdaj prvo šanso,da izenači rekord zmag v grand slam,ki pripada Petu Samprasu.Jaz močno upam,da mu uspe pa čeprau za moje pojme je favorit Murray.

Ja danes je pa bila Petra Majdič v prostem slogu (10km) 4 in Tina Maze v smuku 4!!!BRAVO,BRAVO! x:px
Jutri bo pa Tina Maze nastopila v veleslamu in ta disciplina je njej pisana na koži.Držimo pesti za našo Tino. x:)x

#35 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. januar 2009, 17:44

Mislim ti pa zelo kasniš s temi informacijami,ker on je že pred olimpijado rekel,da to je zadnjič,ki poskuša osvojit 8 zlatih odličij.

Kasni "source"
http://24ur.com/spor...opov-na-oi.html
[iz dne: New York, 23.01.2009]

#36 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:12

Kasni "source"
http://24ur.com/spor...opov-na-oi.html
[iz dne: New York, 23.01.2009]

Ja ok in očitno folk nabija skozi iste informacije,ker nimajo nič drugega za povedat.
Je pa sam rekel pred olimpijado,da zdaj zadnjič poizkuša podrt rekord Marka Spitza.
Drugače se bo pa on zdaj posvetil hitrim disciplinam in sicer 100 prosto+100,200 hrbtno!V teh disciplinah ni njegou svetouni rekord in glih zato jih bo poskušal doseči,kar ne bo lahko.Bomo vidli....

#37 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:14

Treba se nehat "sofisticirano dopingirat". Je lahko zdravju nevarno.
Tut če te ne "ujamejo". Eksistenco ma itak zagotovljeno,
spljoh če bo profitno znal obrnit zasluženo. Car v vsakem primeru. -)

#38 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:47

Ja,vsak ima svoje mnenje kar je seveda tudi prav!!
Michael Phelps je že pri 15-tih letih na olimpijadi v Sydneyu na 200 delfin z rezultatom 1'56 osvojil 5 mesto,kar je bilo za tiste čase fenomenalno in že sam ta rezultat je dal vedet,da je neverjeten talent.Čez 5 meseceu je v tej disciplini postavil nov svetouni rekord.Nič čudnega.
Človek,ki je na samem vrhu že od 15-jstega leta ali se drogira od vedno in je tako furbast,da ga nikoli ne ujamejo ali je pa super šampion.Sicer se pa točno vidi,da je velik talent in mu ni noben kos.
Jaz nevem koliko ti njega spremljaš ampak jaz vem čisto vse o njemu in vem kakšne treninge ima in vse.....
Ne rečem,da ni možno to kar praviš ker je možno samo meni osebno se mi zdi zelo bedasto,da sploh lahko pomisliš na to,ker ko bi vsaj človek vedel kaj vse je za njim....

#39 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:53

"Sofisticiran doping" kontrolam uide.
Kitajci to tudi zelo dobro obvladajo ...
Brez dopinga danes ni vrhunskega športa.

#40 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. januar 2009, 19:05

Ok,torej on se od vedno drogira...kul....hehe.....
Isakovič drogirana,Kozmus drogiran,Žbogar drogiran,Debevec drogiran,Petkovšek/svetovni prvak drogiran,Pegan/svetovni podprvak drogiran....

Ja,vsak ima svoje mnenje LOL

#41 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. januar 2009, 19:45

Doping laufa marsikje.
Že v ex YU so se "tabletke raznih barv" papale ...
Imena, afere športnikov si najdi sama. Google is your friend.

Genski doping [Irena Auersperger],
doping prihodnosti, če že ni ponekod ...
"Genski doping je že uvrščen na seznam prepovedanih snovi v športu,
ga pa je nemogoče odkriti z znanimi metodami.
Se kar nekaj studij o varnosti in ucinkovitosti bo potrebnih, da se bo ta tehnika prenesla v vsakdanjo rabo.
Pred tem pa bomo ali pa ze z veliko verjetnostjo gledamo produkte raziskovalnih laboratorijev, tako imenovane gensko spremenjene super sportnike."
http://members.lycos...ofit/novice.php

"... Najuglednejπi strokovnjaki predvidevajo, da se bo genski doping pojavil že na olimpijskih igrah leta 2008. Med snovalci genskega dopinga predstavljajo največjo grožnjo brezposelni ruski
strokovnjaki iz področja molekularne biologije in medicine, ki so in bodo podprti s strani raznih bogatih privržencev, ki jemljejo šport zgolj kot posel."
http://tinyurl.com/b9olmy

#42 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 24. januar 2009, 22:21

ja, hvala bogi, da ne bo šou več na osem medalj. a se sploh zavedate kaj je to x?x da prideš do medalje morap odfurat vse kvalifikacije. in pol maš ob pol desetih na 100m, ob desetih na 200m, pol enajstih hbrtno, enajstih delfina, upoldne štafeto in to ke do večera. x:Dx da to človeku supe je premalo talent in trdo delo. mora štimat tut velik sreče, da je dnevna forma vedno takrat ko more bit in da v bistvu ne preforisa nikjer ampak samo tolko, da je... sam finale pa do konca. tko, da... mislim, da on to dobr ve, da je to skoraj neponovljivo in ni samo od njega odvisno. po drugi strani, kaj bi pa s tem sploh pridobil. zdej ma keš in ugled in naj gre kej druzga še počet. x;)x

@objemček: ja, zdovc ne sprav dva stavka ven iz sebe ne, da bi se mu zataknil. boš vidu, da ni za trenerja. x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#43 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 25. januar 2009, 11:14

Huh, Federer je imel pa kaj nekaj dela danes :switz: :switz: No, glavno, da je po 5ih nizih uspelo.
Presrečna sem za mojega Roddicka :palec: x:Dx
Zdaj pa spremljam Dokicevo... :palec:




*Michelle - a nisi ti ene teme o tenisu odprla in blazno fajn jo uredila, zorganizirala?
a se kej spomnis?
pa bi morda, ce bo bolj dejavno oz. vecji odziv in azurno laufal (tenis), kar tam imeli?
ne da kej mot, k je tle...


Mislim, da sem res enkrat.
Ne vem točno, če sem prav temo odprla, ali sem kar v Športu to predstavila. Samo imam na sumu, da je bila tema.
Zdaj je pa nekako ne najdem... A ni bil en čas na forumu, ko so se stvari zbrisale? Ne spomnim se dobro...
Žal ne najdem :sori:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2009, 12:33

sej nc hudga, je tud jaz nisem nasla na prvi uch... k ne stekam pod kaj vse bi bla lohk odprta (ok tenis pac vem x;)x, sam ne poznam pa vseh teh us open itd., pa nimam percepcije prave za iskat to xDDx). No morda kdo uleti k se spomni, najde...
pa ce se bomo odlocl, lohk komentarje, ki so v tej debati teniski, pac pol prestavim tja. :palec:
(ja, seveda, lohk pa da je res tedaj *zginla*, ce je bla ravno v tistem obdobju odprta, cisto mogoce da je bila)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 25. januar 2009, 13:02

Jelena Dokič je zmagala! :palec: Sem gledal skoraj cel meč in je bilo tak izenačeno in napeto,..uh. Potem si je pa celo gleženj zvila pri vodstvu 6:5 v tretjem setu! Noro. Večina teniškega sveta je navdušena,..za avstralce je pa itak junakinja št. 1.

Federer je bil pa že čisto premagan..sploh ni več vedel, kaj naj še naredi..pravzaprav sem zelo razočaran nad Bedrychom, ker se je čisto usral, ko je začutil, da ima meč dobljen. Popoln poraz mentalno in čustveno. Sicer pa čestitke Rogerju, da je tako dobro izkoristil padec v igri Bedrycha,..pravi zmagovalec.

#46 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. januar 2009, 15:31

danes je petro gledala v tazadnjo kopletna elitna finska reprezentanca. x:px tut tolk jim ni dala, da bi vsaj za stotinko sekunde pomislil, da bi mogoče pa le lahka šli mim.

majdičko za premieko, mazejeva naj bo pa predsednica. kramarja pa na normo. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#47 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 25. januar 2009, 15:53

JA BRAVO PETRA MAJDIČ!ODLIČNO! x:px

Ja za Federerja je bila pa danes zelo težka samo šampijoni se izkažejo v ključnih trenutkih pa čeprau tudi oni grešijo,saj so na koncu samo ljudje.
Ja meni osebno je zdaj Federer veliko bolj všeč ker je bolj človeški in se bori.Leta nazaj je bil čist preveč dominanten.....
Je pa nor talent in ga je zelo lepo gledat.On je eleganza tenisa....

Kakšen match med Djokovičem in Baghdatis.Gremo na nož....hehe...
Ajmo Djoko...Nole Nole.....

#48 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 25. januar 2009, 15:57

Petra suvereno najboljša
http://www.zurnal24....nordijsko/90021
Tina Maze četrta, Andrej Jerman sedmi
http://slowwwenia.en....asp?ClID=33018
Judo - Svetovni pokal v Sofiji - Nareksova brezhibno do zlata
http://www.siol.net/...la_z_zmago.aspx

#49 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 26. januar 2009, 09:14

Verdasco premagal Murraya. Verdasca nisem jemal preveč resno, vendar je nakazoval izredno formo, ker je v prvih kolih oddal le nekaj gemov. Ampak proti Murrayu še ni nikoli zmagal in to je bil pravi test, česa je sposoben. Prav navdušil je s hitrostjo in močnimi udarci, tako da se je Murray skozi celo tekmo poskušal izogibat daljšim izmenjavam na zadnji liniji. Sicer sem navijal za Murraya, ampak Verdasco je zassluženo naprej in s tako igro je možno, da se prebije še dalje (po moje bo igral s Tsongo, ki bi imel po moje tudi več možnosti za zmago kot Blake).

Pari četrtfinala so torej:
Nadal-Simon
Verdasco-Tsonga/Blake
Roddick-Djokovič
Federer-Del Potro

Fajn, fajn. x:)x

#50 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. januar 2009, 11:11

Murray :cry: :cry: :cry:
Joj, zdaj se naj pa Roddick spravi skupaj!
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0