Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

SINASTRIJA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 MIRELA

MIRELA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 15. januar 2009, 21:40

Pozdravljena.

Mene zanima ujemanje med mano in mojim možem.

Moji roj.podatki 14.12.1973 ob 04.40 v Ljubljani
moževi podatki pa so 10.11.1972 ob 11.20. v Ljubljani.

Najlepša hvala za odgovor.

Mirela.

#2 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 6. februar 2009, 00:33

Vidim, da noben noče pokomentirati te teme. Najti nekoga, ki bo brezplačno izdelal sinastrijo, bo res malo težko, razen če se bo našel kdo zares pri volji, si vzel vsaj kakšen dan ali dva prostega časa, ki ga bo nedvomno potreboval in vse to napisal brezplačno. Poskusi pri sebi razčlenit, kakšno partnerstvo imata. Občutki ne lažejo in če jih dobro analiziraš, dobiš kmalu bolj jasno sliko. Mogoče kakšen namig... Glede na to, da sta astrološko precej različna karakterja... je treba najti skupne točke, kje najbolje delujeta kot celota, kje se razhajata... Na primer da sta si intelektualno zelo blizu ter razumeta drug drugega, kar je nedvomno velik plus... In potem naprej... kako je s čustvi, intimnostjo, skupnimi cilji itd. Morda je to celo boljši način kot karkoli drugega, če pri tem znamo biti objektivni in iskreni do sebe. Navsezadnje sploh ni pomembno kaj vidijo drugi v vajini zvezi, dokler je vama lepo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0