Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali je Ljubezen ...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
215 komentarjev na to temo

Anketa: Ljubezen in Inteligenca (20 Skupaj glasov:)

Je Ljubezen Pametna ?

  1. Da Ljubezen je Inteligentna (8 glasov [40.00%])

    Odstotek glasov: 40.00%

  2. Ne Ljubezen ni Inteligentna (12 glasov [60.00%])

    Odstotek glasov: 60.00%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#1 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. januar 2009, 14:57

Ali je Ljubezen inteligentna. Razpišite se x:)x
Brez podpisa

#2 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 23. januar 2009, 16:26

xrolleyesx :eek: :C:


Tu ni komentarja! xDDx

Čista kokor solza,edinstvena, neponovljiva, unikatna, nima pa računice in IQ!
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#3 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 23. januar 2009, 16:27

Kaj naj zdaj, ko je definicij inteligence vsaj toliko kot ljubezni.
Ljubezen je odvisnost, to ti lahko povem. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#4 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 23. januar 2009, 16:36

Kaj naj zdaj, ko je definicij inteligence vsaj toliko kot ljubezni.
Ljubezen je odvisnost, to ti lahko povem. x^x


No, kot si napisal,.je veliko različnih definicij ljubezni, ampak kar se mene tiče, definitivno nima nobenega opravka z odvisnostjo. x:)x

#5 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 23. januar 2009, 16:37

No, kot si napisal,.je veliko različnih definicij ljubezni, ampak kar se mene tiče, definitivno nima nobenega opravka z odvisnostjo. x:)x

:vio: Pričakujem , da se bo večina prisotnih strinjala s tabo.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#6 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 23. januar 2009, 16:54

:vio: Pričakujem , da se bo večina prisotnih strinjala s tabo.


Saj to mi je vseeno. Zanima pa me, zakaj povezuješ ljubezen z odvisnostjo. Sej smo že ful debatirali o ljubezni,..se mi niti ne da preveč razglabljat, ampak tvoja trditev je tak presenetljiva, da sem prav radoveden.

#7 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 23. januar 2009, 17:10

Ali je stol ljubosumen ? Ali je čokolešnik lačen ?

#8 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 23. januar 2009, 20:57

Enkrat pred leti /polovice vas sploh še ni blo/, sem vidu eno slikco, kjer so v jugi naredl računalnik, ki je na tipično jugoslovanska vprašanja dajal tipično jugoslovanske odgovore.
In k so mu postavl vprašanje "Kolko su dve babe i dve žabe?", je odgovoru "jebem ti sestru blesavu".

:vio:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#9 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. januar 2009, 21:05

In k so mu postavl vprašanje "Kolko su dve babe i dve žabe?", je odgovoru "jebem ti sestru blesavu".

:vio:


:palec:
odgowor je seweda prawilen. nagrada je malo pivo

ma pa tut mačka režalka prou, k se ji tole use skp zdi smešn. tut malo pivo
men se tut zdi smešn. tut malo pivo.

tolk pametovanja okol ljubezni...
pa spet pogrešam, da nobenmu kurcu ne kapne, o kakšni ljubezni se gowori???
pa recmo npr. o ljubezni enga pudelčka do kao gazdarice. čista odwisnost. jebe se unmu pudlu za tisto sufražetko. kle ma pa antonius malo pivo.
jes pa sm tko poln ljubezni, da grem kr mal odtočit x:px
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#10 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:22

Čeprav, Kuvrtat, mene vseeno zanima, kaj si ti s tvojim vprašanjem povedati jel... ?

Da so vsi zaljubljenci debilni ? Ali vsi ostali, ki niso zaljubljeni ?

Hm....

to je skoraj prezakomplicirano zame.

:inocent:

#11 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:28

Saj to mi je vseeno. Zanima pa me, zakaj povezuješ ljubezen z odvisnostjo. Sej smo že ful debatirali o ljubezni,..se mi niti ne da preveč razglabljat, ampak tvoja trditev je tak presenetljiva, da sem prav radoveden.

A si bil kdaj zaljubljen? Ko imaš občutek "ne morem brez nje/ga". Pa give me more, more, more. x:px Pa se ves čas ukvarjaš s tem, kaj si ti v njeni/njegovi želji? Ok, to lahko malo oslabi v intenzivnosti, ampak če pa čisto izgine, pa nisi izbral fatalke. Zdaj bi mi radi vsi povedali, da je potrebno razlikovati med zaljubljenostjo in ljubeznijo. Pa preberimo nekaj poezije tistih, ki naj bi dosegli višek ljubezni, kot so Rumi, Tulsidas, Tukaram in podobni. Imamo isto, samo s to razliko, da je objekt njihove ljubezni prav povsod in zato nimajo nobene prave tesnobe več. Tudi njim ni nikoli dovolj. Po mojem je ta izum, da ljubezen ne sme biti odvisnost, prišel od množic, ki ne čutijo ničesar več in če ljubezen boli, moraš iti na terapijo in nisi cool, pa še služijo na tebi.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#12 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:33

"Kozmična", nenavezana/brezpogojna Ljubezen & "bla bla bla", NI "socialna" ljubezen,
za preganjanje osamljenosti, zadovoljevanja nekih motivov/potreb, interesov.
Je stanje Srca ...

#13 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 24. januar 2009, 18:42

Prvi komentar od Antoninus-a je dober. Se strinjam, da je ljubezen lahko neke vrste odvisnost, prav tako kot so medsebojni odnosi. Nekako tako bi to primerjala, lahko pa primerjam tudi z lakoto. Tudi od hrane smo odvisni.

In komentar od MačkeRežalke je zabaven. Kot bi pasal k temu nicku :D
ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#14 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 24. januar 2009, 23:11

Ali je stol ljubosumen ? Ali je čokolešnik lačen ?


ne ne, stol zavida, ker ne more na nikomer sedet. čokolešnik pa je besen, ker ga vsi jejo. še nikol nisi videl kako brbota v krožniku ? x:Dx

"Kozmična", nenavezana/brezpogojna Ljubezen & "bla bla bla", NI "socialna" ljubezen,
za preganjanje osamljenosti, zadovoljevanja nekih motivov/potreb, interesov.
Je stanje Srca ...


:palec: jap
hmm, dodajam ; se ljubezen lahko rodi brez odnosa ?
Brez podpisa

#15 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 24. januar 2009, 23:32

Čeprav, Kuvrtat, mene vseeno zanima, kaj si ti s tvojim vprašanjem povedati jel... ?

Da so vsi zaljubljenci debilni ? Ali vsi ostali, ki niso zaljubljeni ?

Hm....

to je skoraj prezakomplicirano zame.

:inocent:


nič od tega, samo zanima me kako dojemate ljubezen. sposobnost inteligence je IMO sposobnost zavedanja. je ljubezen samozavedna ?
vse stvari na svetu imajo logiko. ima ljubezen logiko ? seveda jo ima. pod določenimi pogoji se pojavlja, pod drugimi se umika, prilagaja itd...ali to pomeni, da je inteligentna ?
inteligenca nad ljubeznijo ?
kaj bi ljubezen brez inteligence, bi sploh obstajala ? kaj bi inteligenca brez ljubezni ? bi razmišljala o tem kako ustvariti ljubezen ? x:Dx

je ljubezen stvar inteligentnega razmišljanja ali je inteligenca stvar pojava ljubezni ?
ljubezen za nas, za katerega koli posameznika brez zavedanja ne obstaja.
torej je za človeka pogojena z njegovo inteligenco, imeti inteligenco seveda ne pomeni biti genij
vendar zanimivo in naše osebne perspektive ljubezni brez inteligence ni

inteligenca pa ostaja za vedno, sama - z ali pa brez ljubezni
inteligenca je lastnost katere koli pojavnosti – kdo najde pojavnost, ki ni pogojena iz inteligenco ( seveda ne govorim o IQ = inteligenčni kvocient )

je torej ljubezen inteligentna ? je ljubezen samozavedna ? ima ljubezen inteligentno pojavnost ? ali to pomeni, da je inteligentna ? je ljubezen lahko inteligentna brez inteligence ?
ja pojmom sem dal značaje

p.s: ja seveda, mislim da so ljudje, ki slepo verjamejo v ljubezen - naivni in neumni


A si bil kdaj zaljubljen? Ko imaš občutek "ne morem brez nje/ga". Pa give me more, more, more. x:px Pa se ves čas ukvarjaš s tem, kaj si ti v njeni/njegovi želji? Ok, to lahko malo oslabi v intenzivnosti, ampak če pa čisto izgine, pa nisi izbral fatalke. Zdaj bi mi radi vsi povedali, da je potrebno razlikovati med zaljubljenostjo in ljubeznijo. Pa preberimo nekaj poezije tistih, ki naj bi dosegli višek ljubezni, kot so Rumi, Tulsidas, Tukaram in podobni. Imamo isto, samo s to razliko, da je objekt njihove ljubezni prav povsod in zato nimajo nobene prave tesnobe več. Tudi njim ni nikoli dovolj. Po mojem je ta izum, da ljubezen ne sme biti odvisnost, prišel od množic, ki ne čutijo ničesar več in če ljubezen boli, moraš iti na terapijo in nisi cool, pa še služijo na tebi.


Ne vem - zakaj enačit navezanost z ljubeznijo. ljubezen je stanje zavesti, zavedanja. kot takšna ne more povzročiti navezanosti ali odvisnosti. je pač stanje zavesti, ki se lahko seveda pojavi tudi skozi ljubezenski odnos dveh oseb. Ljubezen je tu povezovalec vendar ne povzroča odvisnosti - le to si človek povzroči sam. bla, bla,bla ...emm, hmm ??? tisto kar ti je na drugi všeč, kar ti je fatalno povzroča zavest o ljubezni. nisi pa navezan na to zavest - na ljubezen niti nisi odvisen od nje. odvisen si od tistega, kar ti je na drugi osebi fatalnega od tistega kar ti povzroča ljubezen - odvisen si od objekta x:)x

moje skromno mnenje

Enkrat pred leti /polovice vas sploh še ni blo/, sem vidu eno slikco, kjer so v jugi naredl računalnik, ki je na tipično jugoslovanska vprašanja dajal tipično jugoslovanske odgovore.
In k so mu postavl vprašanje "Kolko su dve babe i dve žabe?", je odgovoru "jebem ti sestru blesavu".

:vio:


In butl, je ljubezen inteligentna ? nisem dovolj inteligenten, da bi na zdrav način iz zgornjega komentarja razbral odgovor x:)x x:)x
Brez podpisa

#16 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 25. januar 2009, 11:48

nič od tega, samo zanima me kako dojemate ljubezen. sposobnost inteligence je IMO sposobnost zavedanja. je ljubezen samozavedna ?
vse stvari na svetu imajo logiko. ima ljubezen logiko ? seveda jo ima. pod določenimi pogoji se pojavlja, pod drugimi se umika, prilagaja itd...ali to pomeni, da je inteligentna ?
inteligenca nad ljubeznijo ?
kaj bi ljubezen brez inteligence, bi sploh obstajala ? kaj bi inteligenca brez ljubezni ? bi razmišljala o tem kako ustvariti ljubezen ? x:Dx

je ljubezen stvar inteligentnega razmišljanja ali je inteligenca stvar pojava ljubezni ?
ljubezen za nas, za katerega koli posameznika brez zavedanja ne obstaja.
torej je za človeka pogojena z njegovo inteligenco, imeti inteligenco seveda ne pomeni biti genij
vendar zanimivo in naše osebne perspektive ljubezni brez inteligence ni

inteligenca pa ostaja za vedno, sama - z ali pa brez ljubezni
inteligenca je lastnost katere koli pojavnosti – kdo najde pojavnost, ki ni pogojena iz inteligenco ( seveda ne govorim o IQ = inteligenčni kvocient )

je torej ljubezen inteligentna ? je ljubezen samozavedna ? ima ljubezen inteligentno pojavnost ? ali to pomeni, da je inteligentna ? je ljubezen lahko inteligentna brez inteligence ?
ja pojmom sem dal značaje


Hm... aha.

Ljubezen kot osamosvojen fenomen, kjer se volji dveh zlijeta v eno
in to eno prevzame iniciativo... takorekoč se razvije nekakšna inteligenca,
zlita iz inteligenc teh, ki so v odnosu. Skupna/kolektivna zavest.

To vsekakor je zanimiva tema, če ji pristopiš s tega zornega kota... vsaj zame.


ja seveda, mislim da so ljudje, ki slepo verjamejo v ljubezen - naivni in neumni


Kaj misliš s "slepo verjamejo" ? Da se ljubezni predajo ali kaj ?

#17 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. januar 2009, 12:30

Hm... aha.

Ljubezen kot osamosvojen fenomen, kjer se volji dveh zlijeta v eno
in to eno prevzame iniciativo... takorekoč se razvije nekakšna inteligenca,
zlita iz inteligenc teh, ki so v odnosu. Skupna/kolektivna zavest.

To vsekakor je zanimiva tema, če ji pristopiš s tega zornega kota... vsaj zame.


Emm , lahko tudi tako ja x:Dx
bolj sem hotel povedati, da je ljubezen brez inteligence zgolj reka, ki teče svoj tok - pa se v njej nihče ne kopa
je sončen dež, ki nikogar ne zalije

Kaj misliš s "slepo verjamejo" ? Da se ljubezni predajo ali kaj ?


Pričakovanja, da bo ljubezen spremenila svet so neumna in naivna, ker ga ne bo x:)x
Svet bodo spremenili ljudje, ki znajo delovati po principih ljubezni in ne ljubezen sama.


Ko ljudje poveličujejo ljubezen in jo čutijo in se ji predajajo in druge vzpodbujajo naj se ji predajo, se tam nekje zadaj skrivajo principi in logike delovanja, ki sploh omogočijo pot ljubezni - delovanje ljubezni je tukaj ničelno brez delovanja principov, ki se gibljejo v ozadju. Sem jaz avtor teh principov ? daleč od tega x:)x vem pa, da v kolikor lahko do neznanca začutim sprejemanje, sočutje, razumevanje, spodbudo, moč, podporo itd... - ljubezen - takrat vem, da ljubezen v kolikor je definirana znotraj principov že obstoječega pojava, reagira na moje/naše notranje delovanje, ki pa je pogojeno z logiko torej z intelektualno ureditvijo posameznika.

V kolikor ni pojav, ki reagira pa je vseeno pogojena z logiko, ki proži čustvo ljubezni znotraj naše narave obstoja - telesa.

naprej...
Zatorej - ljubezen ne bo spremenila sveta - ljudje ga bodo. Odpreti vrata ljubezni tako IMO pomeni - odpreti vrata principom delovanja ljubezni.
Zatorej menim, da povzdigovanje ljubezni kot avtorja sprememb je smiselno samo do takšne mere, da človeštvo sprejme princip ljubezni - naprej ne, ker bi to pomenilo - čakati na spremembo, kar je pasivno stanje želje ( upanje ) po spremembi. Vodnarjeva doba je menda označena za takšno. Veliko govora in malo sprememb.
Brez podpisa

#18 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. januar 2009, 13:05

xrolleyesx :eek: :C:


Tu ni komentarja! xDDx

Čista kokor solza,edinstvena, neponovljiva, unikatna, nima pa računice in IQ!


škoda edino, da je neponovljiva x:px
Brez podpisa

#19 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 25. januar 2009, 14:40

Zatorej - ljubezen ne bo spremenila sveta - ljudje ga bodo. Odpreti vrata ljubezni tako IMO pomeni - odpreti vrata principom delovanja ljubezni.
Zatorej menim, da povzdigovanje ljubezni kot avtorja sprememb je smiselno samo do takšne mere, da človeštvo sprejme princip ljubezni - naprej ne, ker bi to pomenilo - čakati na spremembo, kar je pasivno stanje želje ( upanje ) po spremembi. Vodnarjeva doba je menda označena za takšno. Veliko govora in malo sprememb.


Recimo, da svet sam sebe spreminja.

Če pa bi hotel ostati pri bolj človeški tematiki, bi dejal, da je delovanje vzajemno;
ljubezen, spremenjena s strani oseb
in
osebe, spremenjene s strani ljubezni.

Vsako naše dejanje spreminja svet in posledično nas same, saj smo od sveta neločljivi.

#20 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. januar 2009, 14:42

:palec: x:)x
Brez podpisa

#21 redzdaj

redzdaj
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 26. januar 2009, 10:15

Izbira ljubezni je stvar najvišje intiligence. Dokler begamo v strahu smo pač samo iskalci in navadni raztresenci. Ko ljubezni damo pot postane tudi naš um, kot um nekoga ki zna stvari gledati od zgoraj.
Da bi ljubezen vezali na pogoje, pomeni, da se v nas dogaja samo neko prazno speltkarjenje. Brez ljubezni so tudi naši možgani zelo omejeni.

#22 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 26. januar 2009, 11:00

Ali je ljubezen? x:)x

Ali je življenje?

A ga živite ali životarite in se smilite samemu sebi in krivite sebe ali pa nekoga drugega za VAŠO nesrečo.

Enako je z ljubeznijo.

ŽIVLJENJE TAKO KOT JE = LJUBEZEN -> samo od vas je odvisno a ga sorejemate ali pa se pustite podvržti vašim (vašega ega) željam, mislim tistim željam, ki izhajajo iz vašega ega, ta izvira iz JE PRAV, NI PRAV.

Življenje je lepo. Če ga živiš, tako, kot ponuja se samo. To pomeni prepustiti se božjemu vodstvu, če sledite in živete po sistemu JE PRAV, NI PRAV, se zavestno vmešavate v vodenje življena. Kajti le vaš višji jaz = bog ve kaj vas v resnici osrečuje in izpolnjuje - INTUICIJA je ključ rešitve vaših (naših), kao problemov.

LJUBEZEN PA ENOSTAVNO JE, OZRITE SE OKOLI SEBE IN NAUČITE SE JO OPAZIT V VSEM. NI SAMO TAM, IN V OBLIKI V KAKRŠNI SE JO VI PREDSTAVLJATE.

Ljubezen je življenje, ker življenje nam je dano od Boga in Bog = brezpogojna ljubezen.

Če bi vas kdo vprašal, kaj je dan?

Večini pride na misel sonce, svetloba, v glavnem, samo del dneva. KAJ PA NOČ? Tudi taje del dneva, je ravnovesno temno nasprotje svetli polovici dneva -> jing jang.
Sedaj, pa lahko vidimo noč kot nekaj temnega, skrivnostnega, temačnega oz. za nekatere celo uzguba časa.
Lahko pa pogledamo s strani ljubezni, je čas počitka, nabiranja novih moči, čas, ko lahko v tišini in miru premislimo situacije, čas, kose lahko v tišini in stanju sem, ker sem spočijemo duha, um, je čas. ko so zvezde na nebu najbolj vidne in še in še.

Kaj vam (tudi sebi) hočem dopovedat. Da življenje = ljubezen je sestavljena iz temne in svetle plati in vsaka plat jo sestavlja v celoto, od vas pa je odvisno, kako na katero polovico gledate, vi izberete zorni kot, zorni kot iz strahu ali ljubezni.

Ljubezen je vse in v vsem tudi v dreku.

Vsi ste že slišal za:

ZLATO JE GNOJ,
GNOJ JE ZLATO.
Let it be a bee.

#23 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 26. januar 2009, 11:42


... tudi neumnost je del Inteligece ... cemu potem ljubezen ne bi bila x:Dx


#24 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 26. januar 2009, 11:57

Radi imajo nekoga, kj tut ljudje z nizkim IQ.
IQ NI neko merilo ... -)

#25 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 26. januar 2009, 12:13

A si bil kdaj zaljubljen? Ko imaš občutek "ne morem brez nje/ga". Pa give me more, more, more. x:px Pa se ves čas ukvarjaš s tem, kaj si ti v njeni/njegovi želji? Ok, to lahko malo oslabi v intenzivnosti, ampak če pa čisto izgine, pa nisi izbral fatalke. Zdaj bi mi radi vsi povedali, da je potrebno razlikovati med zaljubljenostjo in ljubeznijo. Pa preberimo nekaj poezije tistih, ki naj bi dosegli višek ljubezni, kot so Rumi, Tulsidas, Tukaram in podobni. Imamo isto, samo s to razliko, da je objekt njihove ljubezni prav povsod in zato nimajo nobene prave tesnobe več. Tudi njim ni nikoli dovolj. Po mojem je ta izum, da ljubezen ne sme biti odvisnost, prišel od množic, ki ne čutijo ničesar več in če ljubezen boli, moraš iti na terapijo in nisi cool, pa še služijo na tebi.


Seveda sem bil zaljubljen in počel vse bedarije, ki si jih naštel. x:Dx Pač, lekcije, hehe.

Vidim, da ti je že par ljudi odgovorilo. Problem je naslednji: V nekem trenutku zagledaš nekaj izredno lepega, neponovljivega,.čutiš celo telo in se počutiš povezanega z vsem, veš kaj je ljubezen, trenutek je edinstven..itd.
Potem um/ego reče: ŠE! to je to! x:Dx
Samo, ko iščeš tisti "še", to ni več isti dogodek,.tu že deluješ skozi svoje predstave. Potem pride strah: kaj če ne boč "še-ja". In potem vsi ostali problemi (navezanost na osebo, ki bi ti naj dala "ŠE", frustracije, ker še-ja ne najdeš več,..itd.)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0