Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

lev in vodnarka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 marelica11

marelica11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. februar 2009, 21:00

živjo!

astrologija mi je bila vedno nekaj zanimivega,sploh pa kar se tiče odnosov med ljudmi in kako na to vplivajo planeti..vedno sem bila obkrozena s skorpijoni ali pa dvojcki,zdaj pa se je prikazal lev..ne vem tocno zakaj,ampak vedno sem ze po tem ko mi je fant povedu kaj je po horoskopu delala zakljucke,kar mogoce ni cist ok,ampak..na zacetku ko sem spoznala tega fanta,sm takoj obsodila na propad,pa me zanima ce mi zna kater\a povedat kako se ujemava,oz ce je sploh kaksna prihodnost..

jaz rojena:
16.2.1985,12:37, celje

on rojen:
11.8.1985,9:35, ljubljana

najlepsa hvala vse za trud in pomoc..:)

#2 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2009, 23:24

je sploh kaksna prihodnost.. ?



Se mi zdi da se prek opozicij oziroma nasprotnih znamenj "najlažje" naučiš nekaj (novega) o sebi, ko gledaš svoje čisto nasprotje. Kar je v končni fazi lahko dobro.
(Nisem analizirala vajine situacije)

#3 marelica11

marelica11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 12. februar 2009, 22:17

sem sama tudi malo gledala,pa sm nekako ugotovila da sva si precej nasprotna...hvala vseeno:)

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. februar 2009, 12:17

jaz sem riba pa sem se vedno najbolje ujela in se ujemam z ovni, levi in dvojčki x:)x tako da mislim, da je brezveze že vnaprej delati zaključke, če se razumeta in se imata skupaj ok, bo pokazal čas... vsak človek je svet zase, naj te ne zmoti to kaj je po horoskopu x;)x (nekateri se sicer nebi strinjali z mano, pa vseeno, to je moje mnenje in moje izkušnje)


:palec: Se strinjam, vsaka srečanja z nekom, ne glede kateri znak je, ima vnaprej določen pomen. Ujemanje dveh nasprotnih znakov je lahko prav zanimivo, seveda je precej odvisno od njunih ASC (podznakov), položaja njunih lun (čustva), aspektov venere in marsa (seksualna privlačnost). Zato nikoli apriori ne odklanjajte nekoga, ki je rojen vam v nenaklonjenem znaku, kajti lahko imata samo položaj sonca v napetem položaju, vse drugo pa v harmoniji, zato je strah odveč.

#5 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2009, 20:49

sem sama tudi malo gledala,pa sm nekako ugotovila da sva si precej nasprotna...hvala vseeno:)


Mja, samo... na ravni komuniciranja (čustva-misli) pa je nekako "perspektivno"..




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0