Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Marija-kraljica Slovencev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
298 komentarjev na to temo

#1 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 27. februar 2009, 13:43

x:)x
http://brezje.rkc.si/

pisatelj Ivan Sivec je napisal lepo knjigo o nastanku cerkve na Brezjah in o čudežnih ozdravitvah,ki so se dogajale pod sliko Marije...in se dogajajo tudi Danes :2src:

To temo je popravil/a Agape: 26. junij 2009, 09:14


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#2 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 27. februar 2009, 15:33

V čem je sploh smisel tega pojava ? v sprejetju odrešenika ? v čakanju odrešenika ? v lastni nemoči ?
Vera se že okrepi. Pa se okrepi tudi spoznanje v lastno moč, odgovornost, namen. Ali se okrepi zgolj čakanje na rešitev ? Kaj, če bi kdo od vseh teh vernikov, čas, ki ga porabijo za branje pisma, molitev in podobno uporabil za; samo izobraževanje, raziskovanje, prepoznavanje emocionalne inteligence, odkrivanje pojavnosti družbe ( svet ) , filozofijo, notranji napredek in še kaj.

Hmm, kaj, če bi res, koliko bi jih potem še klečalo pod kipi, slikami in križi ?
Brez podpisa

#3 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 27. februar 2009, 15:43

v podpisu imaš odgovor..

Inteligenco označuje naravno nerazumevanje življenja. (Henry Bergson)
Intelektualec je tako pogosto bedak, da ga moramo vedno tako presojati, dokler ne dokaže nasprotno. (Georges Bernanos)
Intelektualec je človek katerega razum opazuje samega sebe. (Albert Camus)
Inteligenca je kapetan, ki vedno zamuja za eno bitko. In ki po bitki razpravlja. (Leon-Paul Fargue)
Vsi ljudje so intelektualci. Vsi ljudje pa v družbi nimajo vloge intelektualcev. (Antonio Gramsci)
Iz čiste inteligence ni nikoli nastalo ničesar inteligentnega, iz čistega razuma pa nikoli nič razumnega. (Friedrich Hölderlin)
Znamenje popolne inteligence je, kadar se nič ne zdi smešno. (Valery Larbaud)
Inteligenca je sposobnost, ki nam pomaga končno razumeti, da je vse nerazumljivo. (Maurice Maeterlinck)
Ironija in inteligenca sta krvni sestri. (Jean Paul Sartre)
x;)x

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#4 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 27. februar 2009, 16:07

Moja inteligenca mi ne dopušča drugega odgovora kot, da je le ta dvorezen meč, ki rado samega sebe poreže. Odgovor pa je, da bi ljudje z novo pridobljenim znanjem bili prisiljeni prečistiti sveto pisemsko vsebino in tako tudi klečanje pod kipci, slikami in križi nebi več imelo smisla. Prebujena kreativnost v človeku in njegovo samozavedanje imata daleč večjo moč in ne moreta biti omejena na eno religijo in eno prepričanje x:)x

Kar pa seveda ne pomeni, da se nebi veselil tvojega odgovora na moje vprašanje.
Brez podpisa

#5 mihael_11

mihael_11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 27. februar 2009, 17:17

Po mojem je tako, da lahko isti učinek dosežeš doma, pa ne rabiš klečat pred kipcem ali sliko, ampak lahko sediš v naslonjaču. Vse kar rabiš, nosiš v sebi.

#6 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 27. februar 2009, 20:32

Po mojem je tako, da lahko isti učinek dosežeš doma, pa ne rabiš klečat pred kipcem ali sliko, ampak lahko sediš v naslonjaču. Vse kar rabiš, nosiš v sebi.

Ne ni isto x:)x x:Xx

men je pa fajn na Brezje hodit
imam pravzaprav ene specialno lepe spomine

zdajle marca greva z malo peš do tja, jo bom nesla
gore so fajn

#7 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 14. junij 2009, 08:39

x:)x

http://brezje.rkc.si/?id=5&fmod=12
<h1 id="title">

Draga romarica, romar!

Tukaj je srce Slovenije!
je vzkliknil neki romar, ki je nedavno klečal pred Marijinim oltarjem. In res doživljamo, da Brezje spregovorijo človeku na srce s svojo lepoto, predvsem Marijinim pogledom.


Iz vsega srca vas pozdravljamo na spletnih straneh narodnega svetišča Marije Pomagaj in upamo, da je ta obisk že začetek vašega romanja. Brezje so kraj, kjer ob Marijini milostni podobi spoznavamo božjo bližino, občudujemo lepo naravo in se veselimo osebnega srečanja z drugimi romarji.

Naj bodo te vrstice spletne strani kot povabilo, da se boste tudi vi od časa do časa ustavili pred Marijinim oltarjem in prosili zase, svoje bližnje in potrebe, ki so skrite v vašem srcu.

Naj vas na vseh poteh varuje Marijina materinska roka.

bratje frančiškani

Spomni se, o premila Devica Marija,
da še nikdar ni bilo slišati,
da bi bila ti koga zapustila,
ki je pod tvoje varstvo pribežal,
tebe pomoči prosil in se tvoji priprošnji priporočal.
S tem zaupanjem hitimo k tebi, o devic Devica in Mati,
k tebi prihajamo in pred teboj zdihujoč grešnik klečim:
Nikar ne zavrzi, o mati Besede, mojih besed,
tem več milostno me poslušaj in usliši. Amen.


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#8 Dancerka

Dancerka
  • D član
  • Št. objav: 561

Objavljeno: 14. junij 2009, 09:24

Tonks, lepo da imaš lepe spomine x:Dx

Meni se zdi prov fajn, da je Marija kot ženska 'protiutež' moškemu principu Boga v katoliški/krščanski tradiciji in zgodovini..

Tak da se vidi, kak smo tud bejbe pomembne x:Dx

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2009, 09:25

:palec: x:)x Lepo.

Jaz mam sicer *svoja pota in romanja*, ampak se je ze zgodilo, da sem sla v franciscansko cerkev k Mariji mal posedet. K sem hotla vpit/vsrkat cimvec teh lepih energij umirjenih, k sem mela dojencka, pa sm se poistovetla z zensko energijo v cistosti/svetlobi.
Pa nisem 'verna' (v klasicnem smislu = ne hodim v cerkev, sicer).
Sicer pa se ne opredeljujejm za ateista.

Gre za osebno vero, ki pac najde en ventil, vsak verjame v nekaj oz. v neko simboliko, ki mu je blizu.
nekateri pa tkole hodjo molit k Luni itd. pa pac k soncu (kot zenski in moski energiji v vesolju).
Itd.
Nekateri verujejo sam v matematicne dokaze, empiricna dejstva, prakticno pa ga ni, ki ne bi veroval. Celo ateisti verujejo.
Strinjam se, da mamo tud ze v naslonjacu *Boga*, vseeno je pa Bog vse in ni sam znotraj nas samih pac pa v vsem, kar nas obdaja. In romanje oz. Pot ima ze tud simbolicen pomen. Gres nekam, se premikas, nekaj naredis, da ne obstanes na tocki.

Tudi ce oni ki se je zanj prosilo, cudezno ne ozdravi, vseeno ni neizpolnjen, ker se napolni potem s samo vero.
Skoditi ne more, kot nekateri zmotno menijo (ces, potem pa se prevec ufura itd.), razen seveda v ekstremnih primerih (ko/ce ljudje recimo opustijo zdravila, ki jih morajo jemati, ker imajo kaksno usodno bolezen in potem v veri jih nehajo jemati, potem pa se to slabo konca), ampak to je statisticno redko, ceprav se dogaja.

Sama sicer se nisem nikoli takole romala, a kot sem napisala, mam pac svoja romanja in pota, pa si to tako predstavljam.

Cist fajn je verovat, to te pelje dalje, te premika, ce ze drugega ne (te recimo trenutno ne izpolni, kot si predstavljas zase).
Mislim, da je clovek brez vere izgubljen, sam tava in blodi nekje.

Se mi pa ne zdi nic nekompatibilnega z inteligenco to sicer. :vio:

Ko smo pa ze ravno pri Mariji
(tale je fotkana iz colna na eni od neobljudenih otocnih obal v dalmaciji)

Priponke (datoteke)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Dancerka

Dancerka
  • D član
  • Št. objav: 561

Objavljeno: 14. junij 2009, 19:25

Marsa, fajn si to napisala! :)

sem bla vzgojena katoliško ampak zdaj razmišljam širše - rečmo bolj 'spiritual, not religious'...

tak da mi je to tvoje razmišljanje precej blizu..

pa ful lepa fotka, krasna narava..!!

#11 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 26. junij 2009, 09:18

xDDx Obrnite se k Bog u, ki je v Vas, Cerkev na Brezjah je pravi center za srečat Bog a in zaprosit za karkoli, tudi za Božji red v nas in okoli nas, ki naj se zgodi tukaj in Sedaj.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#12 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 26. junij 2009, 19:06

Jest biu tut dons na Brezjah x:)x . Tkole, sm pa ke kdaj, greva z mt mal okol žlahte, pa britofih, pa brezje... btw... tut Nova štifta je padla dons x^x
na brezjah pa dons postavljajo šotor, ker bo not gasilska fešta. 60 letnica. res. x:px
uglawnem...
vsakič, ko sem tam, grem pogledat razstavo Manšukova. Stoji že ne wem kolk let. Skos ista, ampak men je ful ušeč. Križov pot plus ful risbic na biblijsko tematiko.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#13 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 26. junij 2009, 21:50

Jest biu tut dons na Brezjah x:)x . Tkole, sm pa ke kdaj, greva z mt mal okol žlahte, pa britofih, pa brezje... btw... tut Nova štifta je padla dons x^x
na brezjah pa dons postavljajo šotor, ker bo not gasilska fešta. 60 letnica. res. x:px
uglawnem...
vsakič, ko sem tam, grem pogledat razstavo Manšukova. Stoji že ne wem kolk let. Skos ista, ampak men je ful ušeč. Križov pot plus ful risbic na biblijsko tematiko.



:2src: :palec: pa stalna razstava jaslic iz vsepovsod, ki jih Gospod pater Leopold ureja....za cerkvijo je vhod, nasproti majhne trgovine...

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#14 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 28. junij 2009, 04:22

:2src: sem bil včeraj zvečer okoli 20h, pri maši na Brezjah, čudovito je slavil Jezusa, mladi pater Bog dan Rus, je tudi Pravi za služenje Bogu in pomoč ljudem. :2src: :palec:

molili smo pri sliki Marije z otrokom in en krog sem naredil okoli malega svetišča, koliko slik ljudi, družin, ki so prišli prosit za sebe in druge in Vsi so dobili Pomoč, hvala Marija, hvala Jezus kristus, ki si Bog v Nebesih in na naši Zemljici.Naj tvoja Volja se izpolni skozi Dobre Ljudi, ki tudi hodijo v cerkve ali pa molijo doma in v Naravi za Božji red v Nas in okoli Nas. :2src: :palec: xDDx

To temo je popravil/a Agape: 28. junij 2009, 14:19


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#15 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 28. junij 2009, 14:32

:2src: :palec: xDDx


http://www.youtube.c...feature=related


http://www.youtube.c...feature=related


http://www.youtube.c...feature=related


http://www.youtube.c...feature=related


http://www.youtube.c...feature=related


http://www.youtube.c...feature=related


http://www.youtube.c...feature=related :2src: xDDx x:)x

To temo je popravil/a Agape: 28. junij 2009, 14:42


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#16 išiguro

išiguro
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 28. junij 2009, 20:25

Bull shit x:Dx x:Dx x:Dx Jezus can kiss my ass x;)x


Gospod ali gospa Indy, to pa niste lepo zapisali....pojdite si pogledat glavne grehe, ne oskruni Božjega imena. Jaz bom molil za Vas, da boste spoznali Resnico in dobili pomoč, ki jo nujno potrebujete.

Dragi sin ali hči ostani v Božji zaščiti in Angeli naj te vzamejo v varstvo.

V imenu Očeta, Sina in Svetega Duha, naj se vam dogodi veliko lepega v prihodnjem življenju in luč Resnice naj vam sveti, da boste spoznali, kaj je prav in kaj je narobe. Mir z vami in Vašo Dušo.+

Vam iskreno Želim

Išiguro

To temo je popravil/a išiguro: 28. junij 2009, 20:27

Pot srca, nas pripelje na cilj.

išiguro

#17 išiguro

išiguro
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 28. junij 2009, 20:58

Gospod ali gospa Indy, to pa niste lepo zapisali....pojdite si pogledat glavne grehe, ne oskruni Božjega imena. Jaz bom molil za Vas, da boste spoznali Resnico in dobili pomoč, ki jo nujno potrebujete.

Dragi sin ali hči ostani v Božji zaščiti in Angeli naj te vzamejo v varstvo.

V imenu Očeta, Sina in Svetega Duha, naj se vam dogodi veliko lepega v prihodnjem življenju in luč Resnice naj vam sveti, da boste spoznali, kaj je prav in kaj je narobe. Mir z vami in Vašo Dušo.+

Vam iskreno Želim

Išiguro



Druga Božja zapoved pravi Ne skruni Božjega imena. Ta tradicija je prišla tudi v krščanstvo.
Pot srca, nas pripelje na cilj.

išiguro

#18 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 28. junij 2009, 21:51

Gospod ali gospa Indy, to pa niste lepo zapisali....pojdite si pogledat glavne grehe, ne oskruni Božjega imena. Jaz bom molil za Vas, da boste spoznali Resnico in dobili pomoč, ki jo nujno potrebujete.

Dragi sin ali hči ostani v Božji zaščiti in Angeli naj te vzamejo v varstvo.

V imenu Očeta, Sina in Svetega Duha, naj se vam dogodi veliko lepega v prihodnjem življenju in luč Resnice naj vam sveti, da boste spoznali, kaj je prav in kaj je narobe. Mir z vami in Vašo Dušo.+

Vam iskreno Želim

Išiguro


Moli ti za sebe x:Dx vidim da to bolj rabiš.

Dobr ti je oprala vera možgane x:Dx x;)x.Mal seštej kolk si ji cekinčkov dal v svojem življenju za svoj obstoj x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Mislim da ljudje počasi prihajamo na ta nivo, kjer bomo eventuelno ugotovili da te navlake ne rabimo več, ker nas v naši svobodi življenja samo omejuje in poneumlja.

#19 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 29. junij 2009, 11:14

:2src: :palec: res je več poti, samo Božjega imena, se ne sme žalit in Jezus je umrl, kot Božji Sin in se rodil, kot Jezus Kristus...Bog je v telesu svojega Sina prišel na Zemljo in odšel, kot Bog, ki se je daroval za Rešitev naših grehov, za naprej in nazaj, ko se odločimo za to, imamo pa svobodno Voljo in se lahko odločimo za Dobro nam in ostalim. :2src:

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#20 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 29. junij 2009, 17:16

:2src: :palec: res je več poti, samo Božjega imena, se ne sme žalit in Jezus je umrl, kot Božji Sin in se rodil, kot Jezus Kristus...Bog je v telesu svojega Sina prišel na Zemljo in odšel, kot Bog, ki se je daroval za Rešitev naših grehov, za naprej in nazaj, ko se odločimo za to, imamo pa svobodno Voljo in se lahko odločimo za Dobro nam in ostalim. :2src:


In kdo pravi da se ne sme žalit božjega imena.In zakaj že???? Oziroma v čem je smisel sploh ???

Spominja me na čase komunizma ko se ni smelo risati kljukastih križev... x:Dx x:Dx x:Dx

Dej Agape strezn se x;)x

#21 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 29. junij 2009, 17:51

  • Božje navodilo za Božji red v nas in okoli Nas....
  • Veruj v enega Boga
  • Ne skruni Božjega imena
  • Posvečuj Gospodov dan
  • Spoštuj očeta in mater, da boš dolgo živel in da ti bo dobro na Zemlji
  • Ne ubijaj
  • Ne nečistuj
  • Ne kradi
  • Ne pričaj po krivem
  • Ne želi svojega bližnjega žene
  • Ne želi svojega bližnjega blaga


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#22 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 29. junij 2009, 18:48

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Spet en pacient

#23 Tomas de Torquemada

Tomas de Torquemada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 29. junij 2009, 19:14

Marija Mati Božja, simbol čistosti, od Boga blagoslovljena, edina čista med ničvrednimi potomkami prešuštnice Eve.
Moram pobarati konkvistadorje, čemu so postali tako milostni, da Indiosom in ostalim človeku podobnim primatom, dopuste, da hodijo po posvečeni zemlji, kaj šele da švedrajo po forum Romanum s svojo skrapucalasto vulgarno lingvo polno strupa in žolča.
Cave el diablo :vragec:
Mens sana in Inquisitio hispana
Gloria in excelsis Deo

Glória in excélsis Deo
Et in terra pax homínibus bonæ voluntátis.
Laudámus te, benedícimus te, adorámus te, glorificámus te,
Grátias ágimus tibi propter magnam glóriam tuam,
Dómine Deus, Rex cœléstis, Deus Pater omnípotens.
Dómine Fili Unigénite, Iesu Christe,
Dómine Deus, Agnus Dei, Fílius Patris:
Qui tollis peccáta mundi, miserére nobis;
Qui tollis peccáta mundi, súscipe deprecatiónem nostram,
Qui sedes ad déxteram Patris, miserére nobis.
Quóniam tu solus Sanctus, tu solus Dóminus, tu solus Altíssimus, Iesu Christe,
Cum Sancto Spíritu in glória Dei Patris. Amen.

#24 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 29. junij 2009, 19:48

Evo še eden...

Btw... a ne uči Jezus da smo vsi enaki in da se je treba tega držat, torej se neke anomalije pojavljajo v tvoji veri....jest primat ali kuko x:Dx x:Dx x:Dx

Dlih tko boš umru k jest, nebesa gor dol x;)x Črvi te bojo požr, al pa te bojo skurl x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx ....pa nobenga Ježuščka ne bo zravn

#25 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 29. junij 2009, 20:08

:2src: :palec: :2src:

Ljubezen, Modrost skozi Srce nas druži in vodstvo Bog a.

Ko boste začeli spoštovati, vsaj prve tri Božje zapovedi, boste spoznali, da je rogati samo vaš dober Učitelj, ki vam daje lekcije, da delate na sebi in ko to spoznate, ste na poti skozi Jezusa Kristusa-Bog a in zaživite v Raju, ki je tukaj in Zdaj že dolgo časa. :2src: :hepko: xlove2x xsrcbumx xrosex

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0