Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čarovnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
393 komentarjev na to temo

#1 cayrex

cayrex
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 3. marec 2009, 01:07

Zdravo folk!

Pravkar sem zasledil te teme o čaranju in vsem tem kar zraven spada.
zanimam se v raznovrstne magije in jih tudi preučujem, ampak folk čarovnice??? in še to da bi znale čarat??? hehe, mislim.
je dost zapiskov iz zgodovine ampak pri dobeni še ni bilo poterjeno.

videl sem delovanje telepatije, telekineze, pirokineze, klicanje duhov,.... bla, bla! ampak o čarovnicah ni bilo ne duha ne sluha.
tak da če ima kdo kakšni verodostojni dokaz za obstoj čarovnic se mi naj javi ali še bolši,.... če je kdo kakšen čarovnik ali čarovnica se naj javi. piši na to temo ali na privat.


bay

aja se opravičujem če sem spet novo temo odprl, ampak gre za raziskovalne namene! in seveda za prihodnost čarovnicam.

smatrajte to kot kakšen intervju!



Raziskovalec, Dušan!

Misterij

#2 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 3. marec 2009, 06:51

Definiraj besedo "čarovnica". In malo razloži kaj si videl... ti osebno. Malo dvomim v tvoje besede, ker se mi zdi da samo nakladaš...
Objavljena slika

#3 mihael_11

mihael_11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 3. marec 2009, 08:11

Čarovnice? Čarovnic in čarovnikov ne poznam, so pa ljudje, ki se ukvarjajo z magijo. Kako je s tem v praksi, ne vem, saj me to kaj preveč ne zanima. Menda obstajajo razni uroki..

#4 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 3. marec 2009, 13:39

Čarovnice? Čarovnic in čarovnikov ne poznam, so pa ljudje, ki se ukvarjajo z magijo. Kako je s tem v praksi, ne vem, saj me to kaj preveč ne zanima. Menda obstajajo razni uroki..

čarovnic ni.............. če pa misliš in verjameš da so, jih boš pa videl in srečeval na vsakem koraku...

jest jih včasih kako vidim vidim, vsaka po svoje čara zase, predvsem pa s svojimi ženskimi čari (sej zato se jim pa reče čarovnice)...haha....sej poznate tisto od Smolarja..."Zacumprala me je".

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#5 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 3. marec 2009, 14:26

raznovrstne magije


Kaj je sploh to, magija ?

p.s.

Ali pa si le eden od teh, ki se znova in znova včlanijo pod novim imenom,
odprejo novo temo in čakajo, da jih drugi "nafutrajo" ?

#6 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 4. marec 2009, 02:18

Cayrex, pravijo, da ko je učenec pripravljen pride učitelj. Hočem reči, ne iščeš, si najdem. To sem jaz slišala že zelo, zelo, zelo dolgo nazaj.

#7 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 4. marec 2009, 02:25

Cayrex, pravijo, da ko je učenec pripravljen pride učitelj. Hočem reči, ne iščeš, si najdem. To sem jaz slišala že zelo, zelo, zelo dolgo nazaj.

učitelj je le kreacija učenčevega nezavedanja....lastne modrosti x:Dx

#8 v13

v13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 159

Objavljeno: 4. marec 2009, 07:22

Zdravo folk!

Pravkar sem zasledil te teme o čaranju in vsem tem kar zraven spada.
zanimam se v raznovrstne magije in jih tudi preučujem, ampak folk čarovnice??? in še to da bi znale čarat??? hehe, mislim.
je dost zapiskov iz zgodovine ampak pri dobeni še ni bilo poterjeno.

videl sem delovanje telepatije, telekineze, pirokineze, klicanje duhov,.... bla, bla! ampak o čarovnicah ni bilo ne duha ne sluha.
tak da če ima kdo kakšni verodostojni dokaz za obstoj čarovnic se mi naj javi ali še bolši,.... če je kdo kakšen čarovnik ali čarovnica se naj javi. piši na to temo ali na privat.


bay

aja se opravičujem če sem spet novo temo odprl, ampak gre za raziskovalne namene! in seveda za prihodnost čarovnicam.

smatrajte to kot kakšen intervju!



Raziskovalec, Dušan!

Misterij



čaki zdej..............!!!!!!!!!

kaj sploh rabiš.........???????????
pa veš kolk je tega ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

povej točno!!!!!!!!!!!!!!!
že jaz mam tolk tega sranja pa me sploh ne zanima.
dej-zjasni se pa mejl mi pošlji pa dobiš.



:devil:
ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti
Objavljena slikaObjavljena slika

#9 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 4. marec 2009, 09:17

čarovnic ni in jih nikol niti ni blo. Teh pravljic, ki so naredile tolko škode, se je moral domislit kak idiot, ki ni mogel razumet, da obstajajo ljudje, popolnoma povezani z čisto naravnim utripanjem vesolja, ki znajo, posledično, delovat s čisto namero. To ni pa res nč tacga... xzobkox
Objavljena slika

#10 Sprenger&Kramer

Sprenger&Kramer
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 6. marec 2009, 20:13

čarovnic ni in jih nikol niti ni blo. Teh pravljic, ki so naredile tolko škode, se je moral domislit kak idiot, ki ni mogel razumet, da obstajajo ljudje, popolnoma povezani z čisto naravnim utripanjem vesolja, ki znajo, posledično, delovat s čisto namero. To ni pa res nč tacga... xzobkox


To so heretične trditve, ki se naslanjajo da mnenja nekaterih zavedenih avtorjev. Sveti Tomaž zagotavlja, da so takšna mnenja v nasprotju z avtoriteto svetnikov. Pismo nas uči, da so določeni angeli padli z nebes in so zdaj hudiči. Le-ti imajo mnogo čudežnih moči, ki so jih zadržali v svoji naturi. Čarovnice pa so tiste, ki se naprezajo k temu, da bi te hudiče pripravile do delovanja zlih čudes. Kanon nam zaukazuje, da se coprnic ne izogibamo, temveč da jih uničimo. Devterenomij nas uči, da je coprnike potrebno ugonobiti. Liber Leviticus pa je še preciznejši: Duša, ki pojde k vračarjem in šlogarjem, z njimi zagreši fornikacijo...Zanikanje čarovnic je skregano z resničnim smislom Kanona in je zato resen prestopek in herezija.


To temo je popravil/a Sprenger&Kramer: 6. marec 2009, 20:14

Verba vana aut risui apta non loqui.
Zmaga: Io, Galileo dovessi lasciar la falsa impressione che il sole sia il centro del monde e che non si muova e che la terra non sia il centro del mondo e si muova. La detta falsa dottrina e contraria alla Sacra Scrittura.

#11 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 6. marec 2009, 21:57

To so heretične trditve, ki se naslanjajo da mnenja nekaterih zavedenih avtorjev. Sveti Tomaž zagotavlja, da so takšna mnenja v nasprotju z avtoriteto svetnikov. Pismo nas uči, da so določeni angeli padli z nebes in so zdaj hudiči. Le-ti imajo mnogo čudežnih moči, ki so jih zadržali v svoji naturi. Čarovnice pa so tiste, ki se naprezajo k temu, da bi te hudiče pripravile do delovanja zlih čudes. Kanon nam zaukazuje, da se coprnic ne izogibamo, temveč da jih uničimo. Devterenomij nas uči, da je coprnike potrebno ugonobiti. Liber Leviticus pa je še preciznejši: Duša, ki pojde k vračarjem in šlogarjem, z njimi zagreši fornikacijo...Zanikanje čarovnic je skregano z resničnim smislom Kanona in je zato resen prestopek in herezija.


Če izhajaš iz teze, da si tu na tem svetu z določeno nalogo, ki jo moraš opraviti, lahko tudi v neki nalogi tako ocenjuješ, kot pišeš. Dejansko je pa za tiste, k nimamo tega v svojem programu (usodi) to, kar pišeš popolnoma neuporabno. Zame še vedno velja tko k sem napisal...če ne verjameš vanje, jih ni...če pa misliš da so, jih boš pa srečal na vsakem koraku....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#12 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 7. marec 2009, 03:50

To so heretične trditve, ki se naslanjajo da mnenja nekaterih zavedenih avtorjev. Sveti Tomaž zagotavlja, da so takšna mnenja v nasprotju z avtoriteto svetnikov. Pismo nas uči, da so določeni angeli padli z nebes in so zdaj hudiči. Le-ti imajo mnogo čudežnih moči, ki so jih zadržali v svoji naturi. Čarovnice pa so tiste, ki se naprezajo k temu, da bi te hudiče pripravile do delovanja zlih čudes. Kanon nam zaukazuje, da se coprnic ne izogibamo, temveč da jih uničimo. Devterenomij nas uči, da je coprnike potrebno ugonobiti. Liber Leviticus pa je še preciznejši: Duša, ki pojde k vračarjem in šlogarjem, z njimi zagreši fornikacijo...Zanikanje čarovnic je skregano z resničnim smislom Kanona in je zato resen prestopek in herezija.


Malo humorja na tem resnobnem forumu pa tudi ne škodi, a ne x:Dx :palec:
Pa še, dobro se je spomniti tu pa tam v kakšnih vse fantazijskih zablodah so ljudje živeli.
Res zanimivo...
Norost je vcasih najvecja modrost…

#13 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. marec 2009, 09:53

učitelj je le kreacija učenčevega nezavedanja....lastne modrosti


To ti je smešno? HE HE, PA NAREDI ČE ZNAŠ.

#14 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. marec 2009, 10:19

čarovnic ni in jih nikol niti ni blo. Teh pravljic, ki so naredile tolko škode, se je moral domislit kak idiot, ki ni mogel razumet, da obstajajo ljudje, popolnoma povezani z čisto naravnim utripanjem vesolja, ki znajo, posledično, delovat s čisto namero. To ni pa res nč tacga... xzobkox


TO JE LAŽ. Čarovnice so bile! Točno take so bile, kot so na slikah (no, tisto drugo je res).

No, pa gremo po vrsti. Ob pojavu krščanstva je bilo na svetu veliko religij, bogov, verovanj,... Ena skupina "poganov" so bili tudi izredno inteligentni ljudje (z velikimi nosovi (morda tu tiči razlog inteligence) in koščeni, tip Adija Smolarja). Kot taki se ukvarjajo z zdravilnimi zelišči, posredujejo pa tudi svoje okultno znanje, ki so si ga nabrali tekom evolucije oziroma prenesli (egipčanska magija, grška, rimska), pač danes temu rečemo ezoterika, heretika ipd., to znanje je posedoval tudi Nostradmus, grki (Apolonova preroišča), celo Pater Pij. Ti ljudje so bili močna konkurenca cerkvi (seveda tudi cerkev to poseduje). Cerkev se je odločila, da bo pospravila z vsemi drugimi verovanji, zato so vse, kar ni bilo od cerkve razlasili za hudičevo, vsi bogovi, ki niso bili krščanski so se znašli pod hudičem. Enako se je zgodilo s "temi čarovnicami".

Sedaj se boste vprašali, zakaj so edino čarovnice še danes tako prisotne, drugo pa ne (npr. slovanski bogovi). Ja zato, ker so bili ti ljudje izredno inteligentni in kot taki, trd oreh!!! In zaradi tega jih je cerkev morala očrniti (ravno tako, kot se danes trudijo očrniti npr. JJ) in prikazati kot izredno ZLOBNE, kar seveda niso bili. Prikazala jih je tudi kot izredno GRDE, no tako grdi tudi niso bili in začela širiti med naukimi ljudmi, ki niso znali ne pisat ne brat, svojo negativno propagando (da se pečajo s hudičem, in skupaj z njim čarajo itd. itd.). Ti ljudje so verjeli (ista scena kot povojni poboji, posledica spranih možganov) in so začeli preganjati te ljudi, jih pobijati,.... skratka totalna negativna gonja proti njim.

ŠE DANES VIDIMO POSLEDICE TE GONJE. Še danes ima beseda čarovnica negativen prizvok, no najbrž bo tako tudi ostalo, ker pač nihče ne ve resnice, ker pač resnico pišejo zmagovalci. NPR. če komunisti zmagajo, potem bi vse prihodnje generacije verjele, da so pomorjeni v jamah izdajalci (in ne več nedolžni ljudje itd).

A očitno se zgodovina ponavlja!!! SAMO V DRUGI PREOBLEKI. Človeškega neumja, nerazumevanje, nespameti JE CELO V MODERNIH ČASIH NA TONE.

To so heretične trditve, ki se naslanjajo da mnenja nekaterih zavedenih avtorjev. Sveti Tomaž zagotavlja, da so takšna mnenja v nasprotju z avtoriteto svetnikov. Pismo nas uči, da so določeni angeli padli z nebes in so zdaj hudiči. Le-ti imajo mnogo čudežnih moči, ki so jih zadržali v svoji naturi. Čarovnice pa so tiste, ki se naprezajo k temu, da bi te hudiče pripravile do delovanja zlih čudes. Kanon nam zaukazuje, da se coprnic ne izogibamo, temveč da jih uničimo. Devterenomij nas uči, da je coprnike potrebno ugonobiti. Liber Leviticus pa je še preciznejši: Duša, ki pojde k vračarjem in šlogarjem, z njimi zagreši fornikacijo...Zanikanje čarovnic je skregano z resničnim smislom Kanona in je zato resen prestopek in herezija.



Jezus je rekel, iz druge dimenzije, ko so ga vprašali, zakaj je toliko ver, da smo ljudje na različni stopnji razvoja in zato rabimo različne religije.

#15 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 11:21

To ti je smešno? HE HE, PA NAREDI ČE ZNAŠ.

jps...smešni smo...z iskanjem sebe....v drugih...vsak je sam...iskalec lastne modrosti...in kdor je v sebi ne najde...jo v drugih išče x:Dx drugač pa...nimam kaj narediti...kar še ni bilo narejeno x:)x

#16 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. marec 2009, 12:00

jps...smešni smo...z iskanjem sebe....v drugih...vsak je sam...iskalec lastne modrosti...in kdor je v sebi ne najde...jo v drugih išče x:Dx drugač pa...nimam kaj narediti...kar še ni bilo narejeno x:)x


Še vedno se mi zdi neresen odnos. Otročji, žal, lahko se je smejati drugim,..... a ponavadi ravno taki ljudje na ta način zakrivajo, da jo iščejo v drugih.


Jaz sem rabila dolgo časa, sama sem prišla do tega, noben mi ni povedal, NI MI SMEŠNO. Ne smejim se drugih, upam, da jo najdejo, kot sem jo jaz. TUDI ČE SE TEGA ZAVEDAŠ, NI DOVOLJ,..... zavedaš se, veš pa ne, kaj to pomeni. JAZ VEM. To ni lahko in takih ljudi, ki so to dosegli JE MALO. V bistvu je huda nadgradnja, pa tudi tvoja definicija je ful omejena, ker se jo ne da povedat z besedami, ne da se jo dojet, preden te ne doživiš razsvetljenja. To ni niti malo smešno, in večina tega nikoli ne bo dosegla. Če pa misliš, da ko vidiš vodo, že znaš plavat si se pa močno zmotil. In tako jaz to vidim v drugih. Vidijo vodo in mislijo, da znajo plavat.

#17 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 12:19

Še vedno se mi zdi neresen odnos. Otročji, žal, lahko se je smejati drugim,..... a ponavadi ravno taki ljudje na ta način zakrivajo, da jo iščejo v drugih.


Jaz sem rabila dolgo časa, sama sem prišla do tega, noben mi ni povedal, NI MI SMEŠNO. Ne smejim se drugih, upam, da jo najdejo, kot sem jo jaz. TUDI ČE SE TEGA ZAVEDAŠ, NI DOVOLJ,..... zavedaš se, veš pa ne, kaj to pomeni. JAZ VEM. To ni lahko in takih ljudi, ki so to dosegli JE MALO. V bistvu je huda nadgradnja, pa tudi tvoja definicija je ful omejena, ker se jo ne da povedat z besedami, ne da se jo dojet, preden te ne doživiš razsvetljenja. To ni niti malo smešno, in večina tega nikoli ne bo dosegla. Če pa misliš, da ko vidiš vodo, že znaš plavat si se pa močno zmotil. In tako jaz to vidim v drugih. Vidijo vodo in mislijo, da znajo plavat.

khm...čaki malo...pa koji si ti faktor sploh...da skoz lastne egotripe....druge ocenjuješ...če mi je kaj smešno...mi je smešno...po drugi strani pa govoriš o neubesedljivosti nedoumljivega...in od mene vseeno pričakuješ da to nekako ubesedim....drugače kot da mi je nedoumljivost hecna....pa teh stvari sploh ne morem gledat...mogoče morš sama bit malo bolj otročja...se ti ne zdi...in sprejemljiva x:)x

#18 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. marec 2009, 12:26

Seveda sprejemljivo, vsako sranje moraš dones že sprejet. Zato pa imamo tako onkološko bolnico (brez laboratorija), no sedaj laboratorij je, samo kuhinje ni. he he. Nove stavbe s popokanimi zidovi, da lije notri, ker moramo sprejeti take gradbince, ki nimajo pojma o gradnji. Vlado,... seveda, danes moraš vse sprejeti,.... vsako sranje, sej kvaliteta je itak narazumljiv pojem tej družbi.

#19 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 12:31

dokler se celo bistvo sistema ne bo spremnilo...in njegovo glavno vodilo...pohlep moč in denar...bo vse tako kot je...se mi zdi da pa obstaja eno pravilo...dokler vsega sranja v celoti ne sprejmeš....tako dolgo sranje ostane sranje...ker če stvari spreminjamo skozi sebe....moramo tiste ki jih hočemo spremeniti...tudi sprejeti...in jih v nulo poznati in razumeti x:)x bolj je hecno...boljše je x:Dx

#20 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 8. marec 2009, 13:02

Seveda sprejemljivo, vsako sranje moraš dones že sprejet. Zato pa imamo tako onkološko bolnico (brez laboratorija), no sedaj laboratorij je, samo kuhinje ni. he he. Nove stavbe s popokanimi zidovi, da lije notri, ker moramo sprejeti take gradbince, ki nimajo pojma o gradnji. Vlado,... seveda, danes moraš vse sprejeti,.... vsako sranje, sej kvaliteta je itak narazumljiv pojem tej družbi.

jest te sploh ne kapiram, kaj hočeš povedat...kaj pa ma to veze z čarovnicami....
zdej je debata prišla čisto v drugo smer...jest sem pa še vedno pri čarovnicah....pa ja ne misliš, da so čarovnice krive za stanje, ki ga trenutno imamo...dej no...
po mojem je najbolje, da ostanemo pri Kreslinu..."zacumprala me je "...a ni to bol, k se na egovih oroddjih ljubezni vse dogaja....kliničbni center pa pustimi tistim, k to lahko pošlihtajo...sej 2000 leta se je krog evolucije prevesil v drugo polovico, kjer materialno pojema in raste duhovno....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#21 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 13:07

jest te sploh ne kapiram, kaj hočeš povedat...kaj pa ma to veze z čarovnicami....
zdej je debata prišla čisto v drugo smer...jest sem pa še vedno pri čarovnicah....pa ja ne misliš, da so čarovnice krive za stanje, ki ga trenutno imamo...dej no...
po mojem je najbolje, da ostanemo pri Kreslinu..."zacumprala me je "...a ni to bol, k se na egovih oroddjih ljubezni vse dogaja....kliničbni center pa pustimi tistim, k to lahko pošlihtajo...sej 2000 leta se je krog evolucije prevesil v drugo polovico, kjer materialno pojema in raste duhovno....

čisto v vsaki tej poduhovljeni temi je isto...vedno zabluzi v isto smer...v vse...in eno x:Dx sicer pa...zakaj je potrebno tolko besed okoli ljudi...ki se pač malo bolj zavedajo lastne ustvarjalnosti trenutka x:)x saj jih ni treba kr takoj na grmadi zažgat x:)x

#22 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 8. marec 2009, 13:14

čisto v vsaki tej poduhovljeni temi je isto...vedno zabluzi v isto smer...v vse...in eno x:Dx sicer pa...zakaj je potrebno tolko besed okoli ljudi...ki se pač malo bolj zavedajo lastne ustvarjalnosti trenutka x:)x saj jih ni treba kr takoj na grmadi zažgat x:)x

sej ravno to pravim...zakaj se vtikat v druge...pustimo jim svojo voljo in naj peljejo kot peljejo....za mene je samo to važno, kako jaz peljem...sam maš pa določene težake, k v seb ne znajo pošlihtat pol pa druge hočjo s tem obremeniti (da sebe začasno rešjo-si dajo duška)...to pa je že pol čaranje, k ti vsiljujejo svoje vzorce, k se pol v podzavesti meljejo...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#23 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. marec 2009, 15:09

sej ravno to pravim...zakaj se vtikat v druge...pustimo jim svojo voljo in naj peljejo kot peljejo....za mene je samo to važno, kako jaz peljem...sam maš pa določene težake, k v seb ne znajo pošlihtat pol pa druge hočjo s tem obremeniti (da sebe začasno rešjo-si dajo duška)...to pa je že pol čaranje, k ti vsiljujejo svoje vzorce, k se pol v podzavesti meljejo...


Mah, očitno privlačim samo bedake.

#24 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. marec 2009, 15:32

TomažSlo, tipičen primer zafrustrianca, še preden prebere in dojame, je že pameten. Ne vidi celote, ampak ga ena stvar zbode in to potem skritizira. Nesposoben videti svet kot hologram, videti vzročne povezave. Duhovna inteligenca na nuli. Egocentričnost na višku. Neogovoren, izogiba se vaskršnikoli odgovornosti. Ženske ima za manjvredna bitja.

In ker mora imeti kot moški vedno prav, tega nikoli ne bo priznal!

#25 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 16:15

TomažSlo, tipičen primer zafrustrianca, še preden prebere in dojame, je že pameten. Ne vidi celote, ampak ga ena stvar zbode in to potem skritizira. Nesposoben videti svet kot hologram, videti vzročne povezave. Duhovna inteligenca na nuli. Egocentričnost na višku. Neogovoren, izogiba se vaskršnikoli odgovornosti. Ženske ima za manjvredna bitja.

In ker mora imeti kot moški vedno prav, tega nikoli ne bo priznal!

mater...a ti na pošti delaš...da KR VSE POVPREK FOLK OBŠTEMPLAVAŠ....Z NE VEM ČEM VSE....s tem hočeš samo samo sebe na ne vem kakšen piedestal postavit...kot da si ti oh in sploh...isti smo...moški in ženske....eni takšni drugi pa drugačni...in če ti ni prav kakšni so določeni ljudje....spremeni svoj pogled na njih....kr na tak način kot ga imaš....jih ne boš spremenila...le sebe boš gnjavila x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0