Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čarovnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
393 komentarjev na to temo

#326 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 23. maj 2012, 20:50

Mogoče. Vendar vsi, ki so dovolj visoko vedo, da učenec pride k tebi in ne iščejo učencev...

Vprašaj se če si na pravi poti?

#327 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. maj 2012, 03:02

Mogoče. Vendar vsi, ki so dovolj visoko vedo, da učenec pride k tebi in ne iščejo učencev...

Vprašaj se če si na pravi poti?



Vprašaj se še malo poprej, če si me že kdaj videl iskati učence x;)x x:Dx xDDx

Ponavadi mi jih je do zdaj pripeljal Bog, in smo se vedno kar dobro ujeli-razumeli x8Dx

Kdor pa pre-visoko leta , ... lahko nizko pade x;)x

Lp + #

#328 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 24. maj 2012, 15:10

Kot je rekla članica ni prijateljev ni sovražnikov. So le učitelji... ;)

Kdor visoko leta se vozi z avionom. Kdor je visoko živi v večnadstropni stavbi.
Lahko nizko pade, je enako kot bi rekel gume imaš na tleh... Kjer so vedno... ;)

#329 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. maj 2012, 11:44

Tu se ravno zdaj bog krega in cilja strele x:Dx

Bojante, podobno so nas včasih stare mame strašile, ko smo bili otroc. Odrasti že, prebujno domišljijo imaš, vera ti jo pa še podpihuje.


No, evo, kako Natančno Je "Naciljal" :

http://24ur.com/novi...oskodovani.html

Vse Ima Svoj Namen .

Lp + #

#330 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 26. maj 2012, 15:39

Bojante predno take streljaš malo pomisli na tistega, ki je izgubil življenje in njegove svojce.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#331 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. maj 2012, 17:40

Bojante predno take streljaš malo pomisli na tistega, ki je izgubil življenje in njegove svojce.



Skoraj Vedno Pomislim :o|o: Objavljena slika

Ni mi pa jasno, kako natančno je bila poslana strela v sredino otrok na dvorišče mojega dobrega prijatelja, ki se je z bratom dvojčkom in še sosedovim otrokom v mladosti igral na dvorišču, in mu je košček odbitega-explodiranega asfalta uničil eno oko , ... pa izgleda precej dober brat ... xnckrivx :Oo: :(

To , vidiš, to pa Je Preciznost Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

HudoooOooo :sori: :O: :eek:

... no comment

#332 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 26. maj 2012, 20:52

To je preciznost. Ampak tudi loto se zadane na ena proti mar milionov možnosti...
Če ga je bog "strafnal" je sigurno bil razlog zakaj. ALi ne?

#333 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. maj 2012, 08:23

V E D N O Je Razlog !!!Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika !!!

Tisti , ki pa nevedo, da naključja N E obstajajo, pa potem razmišljajo o slepi naravi ki je mrtva brez Duhovnega Vodenja prek Duhov-Urejevalcev.

Na Srečo , je V S E pač Le Modro Vodeno od Modrega Stvarnika , Ki je Edini Dober + Pravičen.

No, žal nekateri dobijo svoje plačilo ( dobro ali slabo) šele v Onstranstvu .:sori: :V: :C:

Dobijo Ga Pa Le ! Objavljena slika

Če pa je to že v tem lajfu, je pa še toliko bolje xDDx xsrcx x;)x

Lp + #

#334 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 28. maj 2012, 13:27

Zanimivo je kako ti nekatere stvari dajo moč. Sploh čustva, ki jih čutis globje (ljubezen, sovraštvo,...). Recimo če imaš nekoga rad in se človeka dotakneš in on bolje spi recimo.
Ali ko te negdo "sabotira" in se mu vrne nazaj. Treba priznati, da smo ljudje čustvena bitja, ki skušajo vse razložiti z logiko. Je pa res, da na srečo ni nikoli štraf večji od "dejanja".

Treba se tudi vprašati ali je vsiljevanje svojih idej prava stvar in ali smo tukaj zato, da se učimo ali da nas nekdo uči? Ali ne bi bilo lažje potem, da nas že kr gor "reprogramirajo"?

...

#335 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 28. maj 2012, 13:51

Čarovnice so Objavljena slika

Moja vnučka je že ena od njih.

Naju z ženo je čist začarala.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#336 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 28. maj 2012, 15:14

Take imamo najraje... ;) :palec:

#337 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 29. maj 2012, 05:29

Zanimivo je kako ti nekatere stvari dajo moč. Sploh čustva, ki jih čutis globje (ljubezen, sovraštvo,...). Recimo če imaš nekoga rad in se človeka dotakneš in on bolje spi recimo.
Ali ko te negdo "sabotira" in se mu vrne nazaj. Treba priznati, da smo ljudje čustvena bitja, ki skušajo vse razložiti z logiko. Je pa res, da na srečo ni nikoli štraf večji od "dejanja".

Treba se tudi vprašati ali je vsiljevanje svojih idej prava stvar in ali smo tukaj zato, da se učimo ali da nas nekdo uči? Ali ne bi bilo lažje potem, da nas že kr gor "reprogramirajo"?

...



Ma, saj, delno so nas, ker drugač bi bili še slabši kot že smo , ... ampak, za nadalje smo pa privedeni semkaj, na ta Planetek, za nadaljno poboljšanje-izpopolnitev.

Lp + #

#338 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 29. maj 2012, 11:13

Ajde da vidmio kako daleč si. Vprašanje:
Kaj pomeni oče, sin in sveti duh? Ta prava definicija...

#339 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. maj 2012, 11:59

Ajde da vidmio kako daleč si. Vprašanje:
Kaj pomeni oče, sin in sveti duh? Ta prava definicija...


To je Bojante, vse v eni osebi.... :devil: xNNx xsuperx

#340 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 29. maj 2012, 14:48

Ajde da vidmio kako daleč si. Vprašanje:
Kaj pomeni oče, sin in sveti duh? Ta prava definicija...



To je Stvarnik-Bog od Večnosti , v Treh "pogledih" Nanj .

Oče v Bogu = Ljubezen

Sin v Bogu = Modrost

Sveti Duh v Bogu = Stvarnikova Sveta Energija v Njem, ki je Dejavna Moč .

Še kaj bi rad vedu ?

Ni problema, ti kar vpraš x:)x

No, čist' usega nevem, malenkost pa xrolleyesx

Lp + #

#341 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 29. maj 2012, 17:05

Ja mogoče po "uradni" definiciji.

Oče=višji (bog)
Sin=nižji (človek)
Sveti duh=povezava med njima... ("komunikacisjki kanal"... ;) )

#342 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 29. maj 2012, 20:23

Heh, a bi ti za "komunikacijski kanal" zopet rad kakega "posrednika" , kar smo že precej več kot 2000 let zabluzili z temi "posredniki" farizeji, duhovščino, papežtvom in kajjazvemkajvseše vsakršno kramarijo zblojeno , AAA ??? xDDx Objavljena slika :o|o: Objavljena slika

In, pol bi ti kao brihtoval o uradnoneuradnem, a ??? :fool: xg:Dx :fool:

Ma, ti pa si en "as" , heh, hi, hi x;)x Aaa, pejd no pejd no nekam z to svojo "domačo pogruntaušno" x:o)x

What about ya gettin' yaself 2gether, a ? x;)x x:o)x

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oče + Sin Sta Eno : Kdor Vidi Očeta, ta vidi tudi Sina , Kajti To Je Stvarnik : Vse-V-Enem Objavljena slika

Stvarnik - Bog = Najvišji , Vendar pa je Najvišje Življenje v Njem Le Ljubezen, brez katere tudi mi, Njegovi Otroci, Sploh nebi bili ustvarjeni Objavljena slika

Pa študirej zdej še kej :8):

Lep pozdraw do tedaj, ajd', čaw x:)x

(p.s.: sem se pa že ustrašu, da res kej' narobe vem xDDx x;)x )

#343 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. maj 2012, 20:42

Heh, a bi ti za "komunikacijski kanal" zopet rad kakega "posrednika" , kar smo že precej več kot 2000 let zabluzili z temi "posredniki" farizeji, duhovščino, papežtvom in kajjazvemkajvseše vsakršno kramarijo zblojeno , AAA ??? xDDx Objavljena slika :o|o: Objavljena slika

In, pol bi ti kao brihtoval o uradnoneuradnem, a ??? :fool: xg:Dx :fool:

Ma, ti pa si en "as" , heh, hi, hi x;)x Aaa, pejd no pejd no nekam z to svojo "domačo pogruntaušno" x:o)x

What about ya gettin' yaself 2gether, a ? x;)x x:o)x

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oče + Sin Sta Eno : Kdor Vidi Očeta, ta vidi tudi Sina , Kajti To Je Stvarnik : Vse-V-Enem Objavljena slika

Stvarnik - Bog = Najvišji , Vendar pa je Najvišje Življenje v Njem Le Ljubezen, brez katere tudi mi, Njegovi Otroci, Sploh nebi bili ustvarjeni Objavljena slika

Pa študirej zdej še kej :8):

Lep pozdraw do tedaj, ajd', čaw x:)x

(p.s.: sem se pa že ustrašu, da res kej' narobe vem xDDx x;)x )




:eek: :eek: :eek:

#344 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 29. maj 2012, 20:47

heh, ej, en mali nasvetek : pust uradne + neuradne "domače" fore , pa boš boljš' pršu' skoz , pa še Dost Hitrejš' Boš Napredoval v Duhovnem Napredku x:)x

Lp + #

#345 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. maj 2012, 20:54

Ja, bi blo dobr, če bi tud ti svoj nasvet upoštevau, bi te blo bl fajn brat. xokx

#346 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 29. maj 2012, 21:06

Ja, bi blo dobr, če bi tud ti svoj nasvet upoštevau, bi te blo bl fajn brat. xokx



Jaaa, verjamem x;)x

Kaaajti , Vem, da je Resnica za Maaarsikoga žal "pretrda" , a ne , heh x:Dx

In, ker jo nezmore Razumeti, še manj pa Sprejeti, potem je pa treba iti v "napad" proti Resnici , ane , he-he ?? x;)x

Čuj, grem zdaj "molidirati" (moliti + meditirati) x:)x

Se vidjamo zjutrajamo , ajmo' x:)x

Lp + #

#347 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 29. maj 2012, 21:07

tko včasih razmišljam, ne tolk o čarovnicah, teh je polno, in pravjo da sem ena med njimi... x:o)x vsaj moji domači, ko lih nisem zmaj :vragec:

no to mi je zanimivo, kako nam vera lahko sfrizira možgane, da sploh ne moremo razmišljati širše od naučenega... ko jaz to opazim, včasih tudi pri sebi, in se poskušam tega losat... no ja, ko to opazim, se zavedam, da je človek to vero samo copy paste in da manjka neko osebno razumevanje.

Čist tko , mal mim, kar se teme tiče, no ma lih ko sem brala to temo, mi je ta ideja prišla na nos.
V mojem svetu je vera sam pripomoček za dosego nekga cilja... ki ga je treba na neki točki spustiti...

lep večer, m

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#348 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 29. maj 2012, 22:06

Če bi bilo res kar praviš bi vsi preroki vedeli po točno kaj so prišli in bog bi poslal med nas angele, ki bi razlagali točno kar je potrebno in kar bi mi potrebovali. Torej bi on bil naš učitelj direktno. Tako pa nam dovoli, da se razvijamo po lastni poti in verjami skušam se držati poti.

Imam pa občutek, da ko se oglasi en tak kot si ti, kot bi me hotel zmotiti na tej poti...

Ne morem se znebiti občutka, ki sem ga imel pri žlahtnici, ki se je zdravila zaradi določenih stvari. Na koncu se je pozdravila ampak ima drugačno mnenje o svetu. Podobno kot ti. Seveda sem bil takrat premali, da bi lahko razumel in sem videl samo "enolično".

To kar opisuješ ti so kot dejstva, ko nekdo našteva iz česa je sestavljena slika (steklo, okvir, olje, platno, znoj,..) in vse kar je "pretrpel" umetnik med stvaritvijo. Kar pa skušamo ostali razumeti je sliko in kaj nam želi umetnik z njo povedati.

In NE MOREŠ vedeti vseh odgovor tudi če bi jih želel. Zato nam daje bog vprašanja, da sami prihajamo do spoznanj in ne nekoga, ki bo ZA NAS odgovarjal na njih. To bi delali angeli in mogoče kak prerok in ne nekdo, ki dela službo in popoldan "predaja" znanje tukaj na forumu. Poleg tega vsako temo obračaš na božjo pomoč. Veš kaj je največji uspeh "peklenška"? Da dokaže, da ne obstaja... ali pa da pokaže nepravega boga.

Zato bog že od nekdaj daje ljudem izzive/težave itd. da ljudje najdejo odgovore na njih v sebi. Včasih je kdo občasno manj povezan z njim in rabi nekoga, da potrdi oz. komentira spoznanje. Ne iščemo pa finalnih odgovorov. Ne vem če si kdaj spoznal ampak NIHČE ne uživa če goljufa (dobi odgovore ne da bi se zanje sam potrudil). Zato tudi tisti, ki goljufajo nimajo notranjega zadovoljstva ob dosežkih če so jih "ukradli" ali pridobili prelahko. Zakaj toliko "loto" milionarjev propade? Zato, ker dobijo nekaj, kar niso zaslužili in NE ZNAJO CENITI.

Zato še enkrat prosim. Če odgovarjaš v temi bog o božjem delu potem delaj to tam in ne vsake "teme" smetiti s svojimi "dejstvi". Pusti, da mi "plebejci" sami pridemo do spoznanj. Če pa vseeno misliš, da si toliko pred nami povej kaj je narobe z mano in mi pomagaj pa bom tudi sam pomagal tebi...

Lp

#349 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. maj 2012, 22:16

:palec: :palec: :palec:

#350 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 29. maj 2012, 22:39

Je pa ena stvar res. Me je ON spomnil. Prej sem pisal iz spoznanj. Sedaj pa je še on dal besedo zraven...

Ljudje smo takšna bitja, da nas slabe stvari povezujejo. Slabe "relativno", da ne bo pomote. In ker ti vso "slabo" ergijo vlečeš nase, se ostali povezujemo proti tebi.
Zato pišem sedaj, da sem ti HVALEŽEN...


Spet jst...
Referenco najdeš v Jezusu, ko je skušal vso "slabo" potegniti nase in nas odrešiti...čeprav bi bilo zanimivo, kaj bi on sedaj počel v tem obdobju interneta, forumov, socialnih omrežij...

Pa še neki.
Kaj bi tebi številka 60 pomenila v zvezi z Jezusom?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0