Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čarovnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
393 komentarjev na to temo

#351 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. maj 2012, 22:42

Ajde da vidmio kako daleč si. Vprašanje:
Kaj pomeni oče, sin in sveti duh? Ta prava definicija...


Obstajajo tudi duhovne knjigice z razlagami...mogoče jih pa tudi kakšne "vještice" berejo...xokkx

Duhovna triada:

To je trojni odsev monade, s pomočjo katere Oče deluje na nižjih ravneh. Izraža se kot:

  • Duhovna volja

  • Intuicija, ljubezen-modrost, Kristusov princip

  • Višji ali abstraktni um

Triada je na višji ravni v istem odnosu do monade kot je osebnost do duše - nižji inštrument s pomočjo katerega deluje višji.

Monada
ali čisti Duh, Oče v nebesih, ki odraža trojnost Božanstva:

  • Božanska volja ali moč - oče

  • Ljubezen-modrost - sin

  • Dejavna inteligenca - sveti duh

Neposreden stik med monado (triado) in osebnostjo nastane šele, ko se človek približuje koncu svojega izkustvenega potovanja v treh nižjih svetovih in ko je premostil vrzel med Duhom in materijo s 'Svetlobno potjo'. Osebnost potem postane neposreden instrument služenja pod vodstvom monade in obide dušo, ki potem postane nepotrebna in ki se spoji z monado.


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#352 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 29. maj 2012, 22:53

Brezo, daje bolj pametne stvari. Sicer čutim, da vse ni tako kot piše vendar je njegova razlaga podobna moji in jo "skušam" razumeti.

Thx Brezo

#353 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. maj 2012, 06:08

Če bi bilo res kar praviš bi vsi preroki vedeli po točno kaj so prišli in bog bi poslal med nas angele, ki bi razlagali točno kar je potrebno in kar bi mi potrebovali. Torej bi on bil naš učitelj direktno. Tako pa nam dovoli, da se razvijamo po lastni poti in verjami skušam se držati poti.

Imam pa občutek, da ko se oglasi en tak kot si ti, kot bi me hotel zmotiti na tej poti...

Ne morem se znebiti občutka, ki sem ga imel pri žlahtnici, ki se je zdravila zaradi določenih stvari. Na koncu se je pozdravila ampak ima drugačno mnenje o svetu. Podobno kot ti. Seveda sem bil takrat premali, da bi lahko razumel in sem videl samo "enolično".

To kar opisuješ ti so kot dejstva, ko nekdo našteva iz česa je sestavljena slika (steklo, okvir, olje, platno, znoj,..) in vse kar je "pretrpel" umetnik med stvaritvijo. Kar pa skušamo ostali razumeti je sliko in kaj nam želi umetnik z njo povedati.

In NE MOREŠ vedeti vseh odgovor tudi če bi jih želel. Zato nam daje bog vprašanja, da sami prihajamo do spoznanj in ne nekoga, ki bo ZA NAS odgovarjal na njih. To bi delali angeli in mogoče kak prerok in ne nekdo, ki dela službo in popoldan "predaja" znanje tukaj na forumu. Poleg tega vsako temo obračaš na božjo pomoč. Veš kaj je največji uspeh "peklenška"? Da dokaže, da ne obstaja... ali pa da pokaže nepravega boga.

Zato bog že od nekdaj daje ljudem izzive/težave itd. da ljudje najdejo odgovore na njih v sebi. Včasih je kdo občasno manj povezan z njim in rabi nekoga, da potrdi oz. komentira spoznanje. Ne iščemo pa finalnih odgovorov. Ne vem če si kdaj spoznal ampak NIHČE ne uživa če goljufa (dobi odgovore ne da bi se zanje sam potrudil). Zato tudi tisti, ki goljufajo nimajo notranjega zadovoljstva ob dosežkih če so jih "ukradli" ali pridobili prelahko. Zakaj toliko "loto" milionarjev propade? Zato, ker dobijo nekaj, kar niso zaslužili in NE ZNAJO CENITI.

Zato še enkrat prosim. Če odgovarjaš v temi bog o božjem delu potem delaj to tam in ne vsake "teme" smetiti s svojimi "dejstvi". Pusti, da mi "plebejci" sami pridemo do spoznanj. Če pa vseeno misliš, da si toliko pred nami povej kaj je narobe z mano in mi pomagaj pa bom tudi sam pomagal tebi...

Lp


Ja, večinoma si skoraj dobro spisal - prvi del , ampak nisi vedel, da so zlobni ljudje mračne duhovščine žal Vse preroke P O B I L I , in da Kmalu prihaja čas, ko bodo Angeli Zopet poslani med nas Objavljena slika

Na tale tvoj "zaključek" pa ti bom odgovoril : saj ste hodili in hodili in hodili do spoznanj in dognanj v Duhovnosti , zadnjih par tisoč let, ampak , poglej kam ste prišli , z raznimi rudirudiji ; v še večjo duhovno temo duše kot že sicer .

Glej, žal zdaj nimam toliko časa, ampak ti ( + še kdo) lažje zmoreš razumeti sebi enake , ker ste na enaki stopnji Duhovnega Razumevanja.

Zato ti je moja Duhovna hrana tako "težko prebavljiva" in težko sprejemljiva , ker je že iz višjih duhovnih sfer. Tudi sam sem rabil več let , da sem jo prebavil v Dušinem Želodcu , ki je v možganih .

Nič, zdaj pa res morm letet na šiht, ker sem že pooozen.

Lp + #

#354 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 30. maj 2012, 07:38

Zato pa pravim. Povej kaj je z mano narobe in mi pomagaj pa da vidim ali je res tvoja pot prava...

#355 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 30. maj 2012, 08:07

In pa če bi bil tko "napredn" za kakršnega se imaš NE BI odgovarjal na pravokacijo ampak bi prebral še kak post dalje.
Si kot politik "mazerja", ki samo govori in govori velike besede ne pove pa nič novega in nič KONKRETNEGA. Zato te še enkrat
prosim, da uporabljaš temo BOG in ne vse ostalo, kjer lahko mečeš neumesne komentarje.

#356 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. maj 2012, 16:07

Zato pa pravim. Povej kaj je z mano narobe in mi pomagaj pa da vidim ali je res tvoja pot prava...



Ma, saj ti že velikokrat razlagam tvoje zmote, pa bi že lahko ugotovil, da imaš bolno dušo . ( tko kot vsi ) .

Za kaj podrobnejšega bi se mogla pa že srečat' .

Kar tkole, na daljavo je mal težko .

Glede na moje sposobnosti .

lp + #

In pa če bi bil tko "napredn" za kakršnega se imaš NE BI odgovarjal na pravokacijo ampak bi prebral še kak post dalje.
Si kot politik "mazerja", ki samo govori in govori velike besede ne pove pa nič novega in nič KONKRETNEGA. Zato te še enkrat
prosim, da uporabljaš temo BOG in ne vse ostalo, kjer lahko mečeš neumesne komentarje.


Še mar ne veš, da Je Bog P o v s o d ??

Lp + #

#357 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 30. maj 2012, 17:03

Velike besede in nic pametnega torej...

#358 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. maj 2012, 06:38

Velike besede in nic pametnega torej...



Saj ni panike, pa bodi potem ti bolj "pameten" z majhnimi bedsedami, kakor hočeš xg:Dx x;)x . Your Choice . Tvoja izbira . Lp + #

#359 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 31. maj 2012, 09:24

Torej včeraj sta se mi v kartah pojavljali številki 5 in 7 in sem razmišljal o Euro Lotu da se ve ;)
Po drugi strani pa sem sanjal številke nekako takole 23 5 26 7 29 )*(oz namest 2 je lahko 3).
Pa še 100 drugih stvari. Da vidim če bo kaj od tega res... Če je, dam za sixpack...

#360 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. maj 2012, 09:32

Torej včeraj sta se mi v kartah pojavljali številki 5 in 7 in sem razmišljal o Euro Lotu da se ve ;)
Po drugi strani pa sem sanjal številke nekako takole 23 5 26 7 29 )*(oz namest 2 je lahko 3).
Pa še 100 drugih stvari. Da vidim če bo kaj od tega res... Če je, dam za sixpack...


Držim pesti. :palec:

#361 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 31. maj 2012, 11:53

Nisem to vplačal, ker men itaq ni namenjen zadet...
Ampak da vidmo..:inocent:

#362 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. maj 2012, 21:51

Torej včeraj sta se mi v kartah pojavljali številki 5 in 7 in sem razmišljal o Euro Lotu da se ve ;)
Po drugi strani pa sem sanjal številke nekako takole 23 5 26 7 29 )*(oz namest 2 je lahko 3).
Pa še 100 drugih stvari. Da vidim če bo kaj od tega res... Če je, dam za sixpack...


Nič Nebo , kajti v kartah žal Ni Rešitve Objavljena slika

Če ti pa že bo kaj dano preko kart, je pa to zaradi zlih duhov, ki sodelujejo pri takih satanskih igricah kart. Prevara itak :o|o:

Lep pozdraw iz Resničnosti, čaw . x:)x

B. + #

#363 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. maj 2012, 21:59

Zli duhci se tudi s tabo igrajo x:Dx x:Dx

#364 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 31. maj 2012, 22:05

Če ti pa že bo kaj dano preko kart, je pa to zaradi zlih duhov, ki sodelujejo pri takih satanskih igricah kart. Prevara itak :o|o:


U kje pa maš te zle duhce, lahko bi men pomagal do dobitka x:Dx :vragec:

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#365 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. maj 2012, 22:14

Zli duhci se tudi s tabo igrajo x:Dx x:Dx



Tudi To Je Res . Ampak žal se s teboj še bolj. Pa če se tega zavedaš, ali pa tudi ne .

Lp + #

#366 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 31. maj 2012, 22:15

Zato pa nisem vplacal. Samo znak je bill tak da so se stevilke pojavile. Niti nisem prosil zanje...

#367 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. maj 2012, 22:19

U kje pa maš te zle duhce, lahko bi men pomagal do dobitka x:Dx :vragec:



Žal bi ti tak dobitek preveč škodoval na tvoji duši, pri njenem Duhovnem Razvoju, in zato ti bo težko kdaj poslan kak tak "paket" , da pa Sploh Ne govorim o dodatnem škodovanju teh bolanih duhcev - direkt' na dušo , prek telesa v katerem si inkarniran.

Torej, primi se kakega Poštenega Dela, pa bo taka Pot Boljša zate.

Lp + #

Zato pa nisem vplacal. Samo znak je bill tak da so se stevilke pojavile. Niti nisem prosil zanje...


Vprašanje , za kaj se je zares šlo , ... vendar od kart - Nič dobrega .

Dobro noč vsemskupajtukajtamkaj :sleeping:

B. + #

#368 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 31. maj 2012, 22:30

Žal bi ti tak dobitek preveč škodoval na tvoji duši, pri njenem Duhovnem Razvoju, in zato ti bo težko kdaj poslan kak tak "paket" , da pa Sploh Ne govorim o dodatnem škodovanju teh bolanih duhcev - direkt' na dušo , prek telesa v katerem si inkarniran.


Ni problema, saj bomo kak dogovor sklenili, da bo za vse prav x:o)x x:)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#369 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. junij 2012, 06:21

Ni problema, saj bomo kak dogovor sklenili, da bo za vse prav x:o)x x:)x



Heh, žal Ni tko' enostavno, kajti ti hudobni duhci ponavadi Ne spoštujejo Dogovorov, in slej ko prej "ausglajzajo" , ter ti naredijo Hudo Škodo :V: :C:

To je pol kar Problem Objavljena slika

Lp + #

#370 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. junij 2012, 09:35

Heh, žal Ni tko' enostavno, kajti ti hudobni duhci ponavadi Ne spoštujejo Dogovorov, in slej ko prej "ausglajzajo" , ter ti naredijo Hudo Škodo :V: :C:

To je pol kar Problem Objavljena slika

Lp + #

bojante kdo pa so ti zlobni duhci del česa so?

#371 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. junij 2012, 13:23

bojante kdo pa so ti zlobni duhci del česa so?



Del satanovih energij, torej del njega .

Skupaj z njim so se odvrnili od Pravira-Stvarnika-Boga in se nato vneli v svoji zlobi, tako, da so se pokvarili in padli nizko nizko nizko . :C: :V: :C:

Lp + #

#372 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 1. junij 2012, 15:05

Nisem to vplačal, ker men itaq ni namenjen zadet...
Ampak da vidmo..:inocent:


Zakaj pa ne bi sam zadel, razen mogoče, če si med zaposlenimi na loteriji.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#373 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 1. junij 2012, 15:12

V vsakem je nekaj "slabega"... ;)

DOstikrat je bilo, kaj da sem imel občutek, ampak ko sem plačal nisem dobil.

Sem pa dobil šiht nenadoma (kot rečeno nisem vedel kje in kdaj)...

#374 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. junij 2012, 17:42

Del satanovih energij, torej del njega .

Skupaj z njim so se odvrnili od Pravira-Stvarnika-Boga in se nato vneli v svoji zlobi, tako, da so se pokvarili in padli nizko nizko nizko . :C: :V: :C:

Lp + #



kdo je pa satana ustvaril....

#375 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. junij 2012, 17:55

Vse je možno x:Dx

http://www.radiokrka...D_clanka=167064




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0