Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čarovnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
393 komentarjev na to temo

#26 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 16:28

x:o)x

kaj...tud problemi z moškimi x:Dx

#27 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. marec 2009, 17:22

MačkaRežalka, več izvirnosti prosim!!!

Pluton mi seka ven, pa saturn, dones imam težke tranzite. Hoče bit ta glavni, pa preveč strog in resen. No, mati narava mi ga je pololžila v zibko. Temu bi se reklo, darilo boga podzemlja.

#28 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 8. marec 2009, 17:28

TomažSlo, tipičen primer zafrustrianca, še preden prebere in dojame, je že pameten. Ne vidi celote, ampak ga ena stvar zbode in to potem skritizira. Nesposoben videti svet kot hologram, videti vzročne povezave. Duhovna inteligenca na nuli. Egocentričnost na višku. Neogovoren, izogiba se vaskršnikoli odgovornosti. Ženske ima za manjvredna bitja.

In ker mora imeti kot moški vedno prav, tega nikoli ne bo priznal!

Okol bedakov...zame ni nihče bedak...ker se okol tistih, k niso moji ne obremenjujem niti ne gruntam kakšen je...zame samo nekateri so in nekateri ne...

Nikoli nisem rekel, da sem pameten, res pa je, da gledam na te pojave in tudi na čaranje skozi svoja očala, preko miselnih vzorcev in dogajanja na relaciji nezavedno zavedno v povezavi z univerzalno zavestjo. Zagotovo imnam zase kristalno jasno razlago okoli tega, ki je pa preveč zemeljska in zato nesprejemljiva vsem tistim, ki odgovore iščejo v božanstvu in nenznankah. Sam se v tisto, kar ne morem prijeti ali dokazati, ne spuščam in tudi ne iščem tistih izgovorov, ki jih ne znam najti v tem času in tem prostoru. Tudi ne iščem odgovore v "božanskih" razlagah, ki so prav v vsakem božanstvu drugačna. Če nam nekaj ni potrebno vedeti (zato tudi še ne vemo), je čist brez veze potem iskati odgovore v nečem kar bi lahko bilo, če bi bilo....nekateri ste šli pa tako daleč, da ste tisto, kar naj bi bilo, če bi bilo, že kar vzreli za svojo resnico. To je pa zagotovo narobe, ker bo resnica znana šele takrat, ko bomo tudi sposobni tako resnico osvojiti, do takrat imamo pa samo te resnice, ki v našem svetu obstajajo in so dokazljive.

Ti si čarovništvo kar v klinični center prestavila....hallo.....vse kar ti je narobe j pa čarovništvo......

Čarovnic ni draga moja, vse kar se okoli tega dogaja so samo manipulacije, izigravanja in podobni vzorci, ki slonijo predvsem na egovih orodjih kot posledice prisotnosti strahu in sposobnosti sprejemanja nekoga do teh informacij. Zagotavljam ti, da če v čarovnice ne verjameš, da se ti tudi en vzorec ne bo prilimal, če boš pa dovolila, da nekdo vpliva na tvoje informacijsko polje, je pa druga pesem, takrat se ti pa bo prilimalo še kaj drugega, ne samo "ćarovnice". Druge zmerjaš z bedaki, največji bedak je prav tisti, ki dopušča, da nekdo manipulira z njegovim informacijskim poljem, pa je prav vseeno če so to jasnovidci, vedeževalci ali pa karkoli drugega, prav vse b lahko vmestili pod definicijo "čarovništva".

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#29 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 8. marec 2009, 17:29

Sem pogledal v slovar... tam piše, da je čarovnica ženska, ki čara x:o)x kako izvirno.
No, potem sem pogledal, kaj je "čaranje" in piše, da (citiram): "S skrivnostnimi silami vplivati na naravo".
To niti ni tako nevsakdanje, konec koncev. Čeprav je tisto, kar vpliva, resda narava sama (tudi mi smo narava, med drugim).
In dejstva, da nam je marsikaj skrivnostno, ni tako težko sprejeti. Je potemtakem vsak od nas čarovnik/čarovnica ?
Je ta definicija (iz slovarja) vredna pozornosti ? Vse to in še več lahko morda izveste v temu intervjuju !

#30 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 8. marec 2009, 17:45

čarovnic ni...so samo ljudje z nadnaravnimi sposobnostmi in pa seveda homofobi, ki take ljudi označijo za čarovnice. preteklost je pa grda ja,kar se tega tiče,vse nadnaravno je blo božje ali pa hudičevo delo.hvalabogu zavest napreduje.


Zgodovina je dokazala, da so bile vse to le zlorabe za izključno za dosego cerkvenih ciljev.
Je pa res, da nekaterih zadev niso znali razložiti, tako kot nekaterih tudi danes ne znamo še. Prav to je bila priložnost, da so to s pridom izkoristili v "iztrebljanju čarovništva" za dosego svojih ciljev.

Tudi Tesla je svojo medaljo skril in "čisto slučajno" se je pojavila v njegovem muzeju na Niagari, "čisto slučajno" jo je tam našel Štefan Horvat in "čisto slučajno" jo je raziskal in nadgradil z novejšimi tehnologijami. Če bi jo obedanili takrat, bi se že našel kak konkurent, ki bi Tesla proglasil za čarovnika. Čeprav bi ga lahko imenovali tudi tako (v pozitivnem smislu), saj je že takrat vedel in zapisal prav vse to, kar danes s pridom koristimo....... prenos informacij v namenu pretvorbe v čas in materijo.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#31 Sprenger&Kramer

Sprenger&Kramer
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 8. marec 2009, 20:50

Nekateri astromancerji, vračarji in prerokovalci trdijo, da se vse zlo godi le od vpliva zvezd. To je zmotno prepričanje, čeprav nebesna telesa vplivajo na človekovo čud in humorje brez dvoma, saj Aristotel pravi, da so možgani najvlažnejši od vseh delov telesa, torej so najbolj podvrženi operacijam Lune, ki ima moč vzburiti humorje. Še več, živalske moči so dovršene v možganih in tako hudič vznemirja človeško pamet v skladu z določenimi lunarnimi fazami, ko so možgani zreli za tak vpliv.
Dva sta razloga, zakaj hudiči tičijo kot svetovalci v določenih ozvezdjih. Prvi je, da bi ljudi zmamili v zmotno mišljenje, da je nekakšna božanskost v zvezdah. Drugi pa je, da hudiči vedo, da je pod vplivom določenih ozvezdij stvarna materija bolj dovzetna za njihove vplive.
Aristotel v De Anima razloži, da vsak vzrok omejene moči povzroči večji efekt v sorodni substanci kot v povsem različnem mediju. Hudič ima omejeno moč, kajti le Gospodova je brez meja, torej ima večji vpliv na um, ki mu je naklonjen kot na um, ki to ni. Tako imajo hudiči, ki so pridušeni v zvezdah, svoje zaveznike v čarovnicah, katerih um je najbolj dojemljiv in celo voljan za impresije hudih duhov z nečednimi nameni.
Verba vana aut risui apta non loqui.
Zmaga: Io, Galileo dovessi lasciar la falsa impressione che il sole sia il centro del monde e che non si muova e che la terra non sia il centro del mondo e si muova. La detta falsa dottrina e contraria alla Sacra Scrittura.

#32 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 8. marec 2009, 21:12

Mah, očitno privlačim samo bedake.

Hej, jst sm tud tle. xsurprisex

,vse nadnaravno je blo božje ali pa hudičevo delo.hvalabogu zavest napreduje.

Nekatere verske ločine so zavračale krompir, ko so ga prinesli iz Amerike, ker je bil pod zemljo. So bili mnenja, da je povezan s hudičem t.i. hudičev gomolj. Sem se ravno danes ob kosilu na to spomnil in se zahvalil razumu za drobne zmage. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#33 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 8. marec 2009, 21:17

Nekateri astromancerji, vračarji in prerokovalci trdijo, da se vse zlo godi le od vpliva zvezd. To je zmotno prepričanje, čeprav nebesna telesa vplivajo na človekovo čud in humorje brez dvoma, saj Aristotel pravi, da so možgani najvlažnejši od vseh delov telesa, torej so najbolj podvrženi operacijam Lune, ki ima moč vzburiti humorje. Še več, živalske moči so dovršene v možganih in tako hudič vznemirja človeško pamet v skladu z določenimi lunarnimi fazami, ko so možgani zreli za tak vpliv.
Dva sta razloga, zakaj hudiči tičijo kot svetovalci v določenih ozvezdjih. Prvi je, da bi ljudi zmamili v zmotno mišljenje, da je nekakšna božanskost v zvezdah. Drugi pa je, da hudiči vedo, da je pod vplivom določenih ozvezdij stvarna materija bolj dovzetna za njihove vplive.
Aristotel v De Anima razloži, da vsak vzrok omejene moči povzroči večji efekt v sorodni substanci kot v povsem različnem mediju. Hudič ima omejeno moč, kajti le Gospodova je brez meja, torej ima večji vpliv na um, ki mu je naklonjen kot na um, ki to ni. Tako imajo hudiči, ki so pridušeni v zvezdah, svoje zaveznike v čarovnicah, katerih um je najbolj dojemljiv in celo voljan za impresije hudih duhov z nečednimi nameni.


od vzroka gre lahko največ samo cel efekt ali manjši. če vržem kroglo 50 m, lahko vanjo vložim za 60m energije s tem da razliko porabim, recimo za ogrevanje telesa. ne morem pa vržti kroge 50 m z količino energije, ki zadošča za 30 m. preberi še enkrat aristotla. x;)x drugo je pa sorodna substanca v etiologiji. zakaj sorodna x?x vzrok daje "nekaj" na posledico, vendar tisto kar daje ni tisto kar nastane, ker bi bila to v tem primeru ena in ista stvar in ne bi potrebovali dveh besed (vzrok, posledica). je pa res, da je to aristotel reku. ampak aristotel (tu se vidi njegov čudoviti um) je tudi dejal, da je sila masa krat hitrost (F=mv, kar je res zelo intuitivno). človeštvo je moralo čakati skoraj dva tisoč let na Leibnizov oz. Newtonov zakon F=ma. tko, da ta dela niso diskurzivna. njihova vrednost temelji edinole na vsebini in ne na asociaciji z dosežki pisca. in aristotel je bil fizik in ne alkimist.
je pa etiologija skrivnostna in povzroča fizikom dnevno probleme. it's the way that maya works. x:)x

me pa nekaj zanima... kdo/kaj je zate hudič x?x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#34 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 21:28

me pa nekaj zanima... kdo/kaj je zate hudič x?x

xrainbowx

boljša polovica dobrega...ki je v nas x:Dx

#35 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 8. marec 2009, 21:29

....
me pa nekaj zanima... kdo/kaj je zate hudič x?x

xrainbowx

To tudi mene zanima. Naj se teologi že enkrat izjasnijo, ne pa da se skrivajo za nekimi obskurnimi bukvami.
Največja grožnja "čarovnic" cerkvi je bila po mojem v tem, da so znale uporabljati zeliščne pripravke za splavljanje. To pa jim ni nič dišalo, ker se lahko zmanjša vojska tlačanov od katere so živeli. No ja, še močnejši motiv je bil najbrž zaplemba posesti heretikov. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#36 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 8. marec 2009, 22:38

me pa nekaj zanima... kdo/kaj je zate hudič x?x



Hudič je Nasprotnik in kot takšen Iluzija. Nasprotovanje je namreč iluzija ločenosti in kot takšno omejitev Moči.

#37 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 23:09

kapljica jupola...pa ne rabiš skrivnostnih sil x:Dx

#38 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 23:19

najskrivnostnejše sile....so najpreprostejše...zato jih pa kaj prehitro spregledamo x:Dx

#39 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 8. marec 2009, 23:27

bučno olje še manjka...to je že bolj zapleten recept x:Dx

#40 Dancerka

Dancerka
  • D član
  • Št. objav: 561

Objavljeno: 9. marec 2009, 00:40

js mislim, da je vsaka ženska enmal čarovnica... :)

aja, pa eni moški tudi.. sam oni so pol najbrž čarovniki... x;)x pa Harry Potter pa to..

A si predstavljate kaj bi v 16. stoletju al pa prej rekl za nekoga, ki trdi, da se lahk pogovarja na daljavo z nekom, ki je na drugi strani sveta? al pa da v enem dnevu pride z ene celine na drugo?

danes mamo pa mobitele pa internet pa letala.. :)

#41 Brusnica

Brusnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 251

Objavljeno: 9. marec 2009, 00:45

Če bi bilo treba koga na grmadi sežgat bi blo potrebno ravno tistega ki je obtoževal ljudi čarovništva! Ker točno on se je bal da obstaja tudi drugačna in boljša rešitev ki so ga preprosti ljudje našli v rastlinah itd. In seveda ker so bili ljudje tao vražjeverni tiste čase so obtožili vsakogar ki ga niso marali čarovništva... Prav bolano!

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.
Nelson Mandela


#42 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. marec 2009, 14:40

prvo kot prvo nadnaravna moč ne obstaja. vse je naravno samo da vi tega ne razumete in zato rečete da je nadnaravno.čarovnic ni, se strinjam da je to krščanstvo in razne druge religije prinesle in si tudi sami izmislili mnogo besed na to temo , samo da bi bolj zastrašili in obvladali ljudi. tudi sam hitler je rekel če želiš da ti ljudje sledijo, raztrosi strah med njimi.
Recimo indijanci si nikoli ne rečejo vrač ali šaman ampa˝ tisti ki poje˝,kar je tudi logično kajti oni zdravijo z vibracijam, ampak oni tudi vibracijam ne rečejo vibracije, tukaj smo ujeti v izobrazbo besed ki so vse zakomlicirale da bi lažje razumeli, vse deluje psihološko.Bolj izobražen si, težje dojameš, tako po vaše imenovane nadnaravne sposobnosti, a ni to čudno?
Na svetu so tako imenovani čarovniki, ki vsi delujejo na osnovi iluzije-prevare. Ampak vi ne poznate trika zato vam je čudno.
Za ogen so včasi verjeli da je nadnaravna moč, pa v tem času ljudje še vedno verjamejo v to ? NE ker poznajo razlago.
Vsi ti čarovniške besede, ki jih vi vidite kot magija, to je smo skupeg energije oziroma vibracije ki telo reagira ko jo izrečeš, nič ni magičnega tuka.
Vibracije so močna stvar, lahko podrejo še tako močno zgradbo zakaj ne bi pretresli človeškega telesa?
Če luna vpliva na morje a mislite da ne more vplivati na vas, ki ste sestavljeni iz velikega procenta vode? sonce vpliva na rastline da rastejo brez sonce ne bi bilo rože in vi mislite da lahko živite brez sonca, da nima vpliva na vas, sonce ima veliko večji vpliv kot luna. ampak brez lune ni sonca, brez sonca ni lune vse je povezan.
ampak na svetu ni nobene čarovnije nobene dobre magije in dobrih čarovnic, če se kdo imenuje čarovnik ali čarovnica ne more biti dobra oseba lahko je samo slaba.in temu lahko samo rečemo črna magija

#43 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 9. marec 2009, 15:26

prvo kot prvo nadnaravna moč ne obstaja. vse je naravno samo da vi tega ne razumete in zato rečete da je nadnaravno.čarovnic ni, se strinjam da je to krščanstvo in razne druge religije prinesle in si tudi sami izmislili mnogo besed na to temo , samo da bi bolj zastrašili in obvladali ljudi. tudi sam hitler je rekel če želiš da ti ljudje sledijo, raztrosi strah med njimi.
Recimo indijanci si nikoli ne rečejo vrač ali šaman ampa˝ tisti ki poje˝,kar je tudi logično kajti oni zdravijo z vibracijam, ampak oni tudi vibracijam ne rečejo vibracije, tukaj smo ujeti v izobrazbo besed ki so vse zakomlicirale da bi lažje razumeli, vse deluje psihološko.Bolj izobražen si, težje dojameš, tako po vaše imenovane nadnaravne sposobnosti, a ni to čudno?
Na svetu so tako imenovani čarovniki, ki vsi delujejo na osnovi iluzije-prevare. Ampak vi ne poznate trika zato vam je čudno.
Za ogen so včasi verjeli da je nadnaravna moč, pa v tem času ljudje še vedno verjamejo v to ? NE ker poznajo razlago.
Vsi ti čarovniške besede, ki jih vi vidite kot magija, to je smo skupeg energije oziroma vibracije ki telo reagira ko jo izrečeš, nič ni magičnega tuka.
Vibracije so močna stvar, lahko podrejo še tako močno zgradbo zakaj ne bi pretresli človeškega telesa?
Če luna vpliva na morje a mislite da ne more vplivati na vas, ki ste sestavljeni iz velikega procenta vode? sonce vpliva na rastline da rastejo brez sonce ne bi bilo rože in vi mislite da lahko živite brez sonca, da nima vpliva na vas, sonce ima veliko večji vpliv kot luna. ampak brez lune ni sonca, brez sonca ni lune vse je povezan.
ampak na svetu ni nobene čarovnije nobene dobre magije in dobrih čarovnic, če se kdo imenuje čarovnik ali čarovnica ne more biti dobra oseba lahko je samo slaba.in temu lahko samo rečemo črna magija


Blabla. Nihče ni govoril o nadnaravnih močeh -pogovarjaš se z lastno iluzijo. Ti si papiga, ki pozna samo eno besedo: energija.

#44 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 9. marec 2009, 15:30

Blabla. Nihče ni govoril o nadnaravnih močeh -pogovarjaš se z lastno iluzijo. Ti si papiga, ki pozna samo eno besedo: energija.

ti pa živiš v iluziji...da je v življenju še kaj drugega...kot ena in edinstvena energija vsega kar je x:Dx

#45 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 9. marec 2009, 15:40

ti pa živiš v iluziji...da je v življenju še kaj drugega...kot ena in edinstvena energija vsega kar je x:Dx


Sem to kdaj zapisal ? Ah, Mako, Mako.

#46 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 9. marec 2009, 15:44

no...pol pa drugim naprej ne meči...če hočejo uživat v lastni iluziji edine resnice x:Dx sicer pa ne vem zakaj vedno mora biti tolko nepotrebnih besed...ko se pa itak skoz okol ene in iste stvari vrtite...neskončne vseobsežnosti vsega in niča....enkrat je tak...drugič pa ni tak...vsakič pa je...vse ali nič...primeren trenutku x:Dx

#47 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 9. marec 2009, 15:51

no...pol pa drugim naprej ne meči...če hočejo uživat v lastni iluziji edine resnice x:Dx


Moja kritika se nanaša na nekaj konkretnega, tvoja ne.
Sploh pa ne pričakujem, da boš nanjo odgovarjal ti, saj se nate ni nanašala.

To, da hoče nekdo uživati v lastni iluziji edine resnice, so tvoje besede, ne moje.

sicer pa ne vem zakaj vedno mora biti tolko nepotrebnih besed...ko se pa itak skoz okol ene in iste stvari vrtite...neskončne vseobsežnosti vsega in niča....enkrat je tak...drugič pa ni tak...vsakič pa je...vse ali nič...primeren trenutku x:Dx


Kako to, da tega ne veš ? Ti ne veš, zakaj pisariš po temu forumu ? Ne veš, zakaj se pogovorjaš z ljudmi ? Ne ?
Sploh pa hecno, da ravno ti, ki definiraš besede kot "nepotrebne", prav tako operiraš z njimi. Enostavno molči in bodi dober primer tvojemu stališču ;)

#48 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 9. marec 2009, 15:55

Sem to kdaj zapisal ? Ah, Mako, Mako.


ah, Xy, Xy xegox . Ali zadnje čase sploh prej prebereš tisto kar potem popljuvaš? Al pljuvaš kar tok, iz folklore? Mayita je sam pokomentiral/a na neko temo. Zato forumi sploh so. Kdo pa si zdej ti tle za en faktor? Maš kak poseben čin al kaj? Al steklino x;)x ?
Objavljena slika

#49 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 9. marec 2009, 16:05

Moja kritika se nanaša na nekaj konkretnega, tvoja ne.
Sploh pa ne pričakujem, da boš nanjo odgovarjal ti, saj se nate ni nanašala.

To, da hoče nekdo uživati v lastni iluziji edine resnice, so tvoje besede, ne moje.



Kako to, da tega ne veš ? Ti ne veš, zakaj pisariš po temu forumu ? Ne veš, zakaj se pogovorjaš z ljudmi ? Ne ?
Sploh pa hecno, da ravno ti, ki definiraš besede kot "nepotrebne", prav tako operiraš z njimi. Enostavno molči in bodi dober primer tvojemu stališču ;)

moje tvoje blabla...na tem nivoju se mi še kregat ne da s tabo x:Dx ...ajd stari...pis vit ju xsrcx

#50 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 9. marec 2009, 17:45

ah, Xy, Xy xegox . Ali zadnje čase sploh prej prebereš tisto kar potem popljuvaš? Al pljuvaš kar tok, iz folklore? Mayita je sam pokomentiral/a na neko temo. Zato forumi sploh so. Kdo pa si zdej ti tle za en faktor? Maš kak poseben čin al kaj? Al steklino x;)x ?


Ja, preberem; ravno zato moj komentar. To, da pljuvam, je tvoj film, ne moj.
Kot sem že rekel Makotu: če kritiziraš, kritiziraj konstruktivno. Je bil kdo napaden ? Potrebuje kdo obrambo ? Mogoče, v fantaziji.
Če ti v mojem postu, katerega sem naslovil Mayiti, ne najdeš poante, je to tvoja nesposobnost, ne moja.

moje tvoje blabla...na tem nivoju se mi še kregat ne da s tabo x:Dx ...ajd stari...pis vit ju xsrcx


Saj se ne kregava, Mako. Če sem konkreten ali če kritiziram, to ne pomeni, da stojim za tem emocionalno.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0