Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čarovnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
393 komentarjev na to temo

#51 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 9. marec 2009, 22:08

Ja, preberem; ravno zato moj komentar. To, da pljuvam, je tvoj film, ne moj.
Kot sem že rekel Makotu: če kritiziraš, kritiziraj konstruktivno. Je bil kdo napaden ? Potrebuje kdo obrambo ? Mogoče, v fantaziji.
Če ti v mojem postu, katerega sem naslovil Mayiti, ne najdeš poante, je to tvoja nesposobnost, ne moja.


Steklina xyesx

(seveda moje mnenje, ne tvoje x:Dx )
Objavljena slika

#52 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 9. marec 2009, 22:19

če kritiziraš, kritiziraj konstruktivno

vedno samo eno in isto stvar kritiziraš...vse-enost energije...v vseh njenih pojavnih oblikah....lahko bi se že počasi naveličal x:Dx

Saj se ne kregava, Mako. Če sem konkreten ali če kritiziram, to ne pomeni, da stojim za tem emocionalno.

saj se ne moreva kregat sploh...saj veš nivoji pa to x:Dx

#53 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 9. marec 2009, 23:02

vedno samo eno in isto stvar kritiziraš...vse-enost energije...v vseh njenih pojavnih oblikah....lahko bi se že počasi naveličal x:Dx


Ne, ne kritiziram vse-enosti energije, temveč nekorektnosti opisovanja raznolikosti manifestacij le-te x;)x .
Ali pa ti ne kritiziraš, ko ti nekdo npr. pozabi pripisati na ček eno nulo ? (Pozornost ! Primer je konkreten, realen !)
Tvoje apliciranje pojma enosti je v tem primeru neprimerno, zmotno. Še ena kritika, vem, a tako je pač to.
Meni ni do tega, da po svetu (in tale forum je, prosim lepo, del sveta) trosim ezoterične pavšalnosti, čvekarije ali nenamerne laži,
temveč mi je predvsem do jasnosti.

saj se ne moreva kregat sploh...saj veš nivoji pa to x:Dx


Ne, ne vem. Ti si ta, ki je razumel situacijo kot prepir, ne jaz, kot potrjuje tvoja izjava: "ne mislim se kregat" (oz. nekaj podobnega)

Steklina xyesx

(seveda moje mnenje, ne tvoje x:Dx )


Si želiš pozornosti ? Ja, saj te imam rad.

#54 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 10. marec 2009, 00:08

Imaš mene tudi rad?


In še kako !

#55 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 10. marec 2009, 00:14

Le pojdi. Bog s teboj.

#56 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 10. marec 2009, 03:30

Ne, ne kritiziram vse-enosti energije, temveč nekorektnosti opisovanja raznolikosti manifestacij le-te x;)x .
Ali pa ti ne kritiziraš, ko ti nekdo npr. pozabi pripisati na ček eno nulo ? (Pozornost ! Primer je konkreten, realen !)
Tvoje apliciranje pojma enosti je v tem primeru neprimerno, zmotno. Še ena kritika, vem, a tako je pač to.
Meni ni do tega, da po svetu (in tale forum je, prosim lepo, del sveta) trosim ezoterične pavšalnosti, čvekarije ali nenamerne laži,
temveč mi je predvsem do jasnosti.



Ne, ne vem. Ti si ta, ki je razumel situacijo kot prepir, ne jaz, kot potrjuje tvoja izjava: "ne mislim se kregat" (oz. nekaj podobnega)



Si želiš pozornosti ? Ja, saj te imam rad.

x:Dx đizus x:Dx

x:Dx

#57 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 10. marec 2009, 07:42

Tako je. Vsaka 0 je relevantna.

#58 v13

v13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 159

Objavljeno: 10. marec 2009, 07:48

Tako je. Vsaka 0 je relevantna.




ajoj.....!!!
ma....dej....XYZ.... ne mu več odgovarjat.., ki je en dojenček!!!!
povej rajš kej zanimivega.



:devil:
ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti
Objavljena slikaObjavljena slika

#59 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 10. marec 2009, 07:57

ajoj.....!!!
ma....dej....XYZ.... ne mu več odgovarjat.., ki je en dojenček!!!!
povej rajš kej zanimivega.



:devil:


Ja, saj.... še tega se je manjkalo.

#60 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 10. marec 2009, 08:09

Blabla. Nihče ni govoril o nadnaravnih močeh -pogovarjaš se z lastno iluzijo. Ti si papiga, ki pozna samo eno besedo: energija.



hahaha si nisi mogel pomagati si se moral spotakniti ob mene,pojdi malo postov nazaj pa si preberi in povej če res nihče ni govoril o nadnaravnih silah.

#61 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 10. marec 2009, 08:32

hahaha si nisi mogel pomagati si se moral spotakniti ob mene,pojdi malo postov nazaj pa si preberi in povej če res nihče ni govoril o nadnaravnih silah.


Govora je bilo o skrivnostnih silah, ne nadnaravnih (vem, ker sem pojem podal sam in so si ga ostali podajali skozi več postov)
in to je nekaj povsem drugega, predvsem zato, ker se tvoj post, katerega sem poprej citiral, nanaša na to,
da "mi" (kdorkoli že to je) "mislimo", da je nekaj nadnaravnega.
Kot sem ti že enkrat rekel -to je ignoranca s tvoje strani.
Ne poslušaš oz. prebereš pozorno, kar drugi pišejo, temveč slišiš oz. bereš v njihovih besedah zgolj to,
kar bi ti rada slišala, ker imaš za tem že izdelan koncept oz. na pamet naučene izjave.

Aja, saj res; kaj je to "energija", Mayita ?

#62 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 10. marec 2009, 10:13

Tako je. Vsaka 0 je relevantna.

uf...se kr predam...le kdo bi razumel globino tega veličastnega duha...skritega v tebi x:Dx

ajoj.....!!!
ma....dej....XYZ.... ne mu več odgovarjat.., ki je en dojenček!!!!
povej rajš kej zanimivega.



:devil:


prav zanimiv komentar....vreden razgledane....odrasle...inteligentne osebe sprijaznene s samo sabo xsmx

p.s. zaradi raznoraznoraznih nestabilnosti v svojem življenju...ne odgovarjam za verodostojnost lastnih izjav x:Dx

#63 Sprenger&Kramer

Sprenger&Kramer
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 10. marec 2009, 13:50

, če se kdo imenuje čarovnik ali čarovnica ne more biti dobra oseba lahko je samo slaba.in temu lahko samo rečemo črna magija

Ta izjava je povsem pravilna, je pa heretično trditi, da nadnaravne sile ne obstajajo. Le zakaj se otroci rojevajo iznakaženi ali celo mrtvi in zakaj krave prenehajo dajati mleko? O takšnih stvareh naj se prepvpraša tisti, ki ne veruje v coprnice!
Verba vana aut risui apta non loqui.
Zmaga: Io, Galileo dovessi lasciar la falsa impressione che il sole sia il centro del monde e che non si muova e che la terra non sia il centro del mondo e si muova. La detta falsa dottrina e contraria alla Sacra Scrittura.

#64 mihael_11

mihael_11
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 10. marec 2009, 15:00

Kero čarovnico je pa to motilo, da je krava mleko dajala.. x:)x

#65 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 10. marec 2009, 19:34

prvo kot prvo nadnaravna moč ne obstaja. vse je naravno samo da vi tega ne razumete in zato rečete da je nadnaravno.čarovnic ni, se strinjam da je to krščanstvo in razne druge religije prinesle in si tudi sami izmislili mnogo besed na to temo , samo da bi bolj zastrašili in obvladali ljudi. tudi sam hitler je rekel če želiš da ti ljudje sledijo, raztrosi strah med njimi.
Recimo indijanci si nikoli ne rečejo vrač ali šaman ampa˝ tisti ki poje˝,kar je tudi logično kajti oni zdravijo z vibracijam, ampak oni tudi vibracijam ne rečejo vibracije, tukaj smo ujeti v izobrazbo besed ki so vse zakomlicirale da bi lažje razumeli, vse deluje psihološko.Bolj izobražen si, težje dojameš, tako po vaše imenovane nadnaravne sposobnosti, a ni to čudno?
Na svetu so tako imenovani čarovniki, ki vsi delujejo na osnovi iluzije-prevare. Ampak vi ne poznate trika zato vam je čudno.
Za ogen so včasi verjeli da je nadnaravna moč, pa v tem času ljudje še vedno verjamejo v to ? NE ker poznajo razlago.
Vsi ti čarovniške besede, ki jih vi vidite kot magija, to je smo skupeg energije oziroma vibracije ki telo reagira ko jo izrečeš, nič ni magičnega tuka.
Vibracije so močna stvar, lahko podrejo še tako močno zgradbo zakaj ne bi pretresli človeškega telesa?
Če luna vpliva na morje a mislite da ne more vplivati na vas, ki ste sestavljeni iz velikega procenta vode? sonce vpliva na rastline da rastejo brez sonce ne bi bilo rože in vi mislite da lahko živite brez sonca, da nima vpliva na vas, sonce ima veliko večji vpliv kot luna. ampak brez lune ni sonca, brez sonca ni lune vse je povezan.
ampak na svetu ni nobene čarovnije nobene dobre magije in dobrih čarovnic, če se kdo imenuje čarovnik ali čarovnica ne more biti dobra oseba lahko je samo slaba.in temu lahko samo rečemo črna magija


Kot prvo nadnaravna moč obstaja. Poglej si tole obsmrtno izkušnjo (svetloba itd.): http://www.youtube.c...feature=related
Samo na kratko: človeka je pičila najbolj strupena meduza (že 1 pik je smrten, njega jih je pičilo 5 in je z božjo močjo preživel,... čeprav so ga razglasili za mrtvega in ... skratka čudež). Če ti je ta verzija predolga, so tudi krajše.

Čeprav razumem, kaj hočeš povedati, da se da vse razložiti. Morda se res da, a nekatere stvari so še tako daleč, da jih imamo za nadnaravne.

Kot prvo, trdiš, da čarovnic ni? Očitno nisi prebrala mojega posta na prejšnji strani. Kako pa potem ti rečeš ljudem, ki posedujejo tako znanje, kot npr. Nostradmus? No pač, neko ime imamo zanje, mar ne? Tudi besede smo izumili zato, da se lahko sporazumevamo in z njimi označujemo stvari. Seveda so tudi besede vibracije itd.

Tisti stavek na koncu je pa res hud. Zakaj meniš, da nihče NE MORE DOBRO VPLIVATI NA DRUGEGA?

Najprej zanikaš, da čarovnic ni, potem pa rečeš, da so lahko samo slabe?? Zakaj pa ne morejo biti dobre? Ljudje so dobri in slabi? Obstaja dan in noč, nebesa in pekel, ying in yang,... tudi dobro in zlo.

Če dobrega NI, KAKO VEŠ, KAJ JE SLABO?

#66 cayrex

cayrex
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 11. marec 2009, 13:19

Uff, iz moje teme je nastala forum vojna!!!

Zelo ste se potrudili za mojo radovednost!

zasledil sem več različnih dejavnikov ki bi naj opisovale za obstoj čarovnic in prav tako za neobstoj. pravtako sem zasledil tako imenovane zunanje dejavnike na temo čarovnica! se pravi razne energije, skrivnostne sile,... skoraj vsi pa enako mislite ko slišite besedo čarovnica, večina nakazuje na to da ta izraz pomeni predvsem za žensko. seveda je v srednjem veku bilo dost zažganih žensk kot pa moških. definiram žensko: ženska ki je lepa oz privlačna, privlači mnogo moških, po tem se nekdo zatrapa v njo kaj se zgodi; privlačna ženske ga zavrne in zlomi moški ponos. preprosto je samo žensko izrazil za čarovnico in je že imelo vonj po pečenem mesu x:)x

drugi so mišlenja da na človeka deluje nekakšna skrivnostna sila ki ga oponezarja za čarovnika. definirajte SKRIVNOSTNO SILO ki deluje na naravo, človeka in materijo.

glejte, vsak ima pravico napisat kaj hoče zato sem tudi jaz iz zanimanja odprl to temo. resda so nekateri ki si dajejo samo duška na forumu in izražajo svoja mnenja preko nepovezanih besed ki se ne nansajo na temo.

ima kdo kaksno tovrstno knjigo? se pravi knjigo o magiji, urokih,...! samo ne kaksna je letnica 2005, 2006,....! res nekaj starega!




lep pozdrav

#67 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 12. marec 2009, 10:33

kurba je tista k vsem da na žurki.
prasica je tista k vsem da na žurki, razen tebi.
čarovnica je pa tista reč s kero si se poročil.

mama je pa ena sama, lepa kakor cvet
tudi če te graja ko pijan kozlaš u sk'ret
in zato nikdar mamice ne dam
naj bo kurba al prasica
moje mamice ne dam!
protestno masturbira na marsino sliko.

#68 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 12. marec 2009, 14:14

Uff, iz moje teme je nastala forum vojna!!!

Zelo ste se potrudili za mojo radovednost!

zasledil sem več različnih dejavnikov ki bi naj opisovale za obstoj čarovnic in prav tako za neobstoj. pravtako sem zasledil tako imenovane zunanje dejavnike na temo čarovnica! se pravi razne energije, skrivnostne sile,... skoraj vsi pa enako mislite ko slišite besedo čarovnica, večina nakazuje na to da ta izraz pomeni predvsem za žensko. seveda je v srednjem veku bilo dost zažganih žensk kot pa moških.

lep pozdrav


Ja, vse skupaj bi se dalo povezati v celoto mar ne? Npr. začetek je v prejšnjem postu (kjer opisujem kako so nastale "čarovnice" in kakšne lastnosti jim je pripopala cerkev in so jih ljudje v svoje kolektivni nezavednosti privzeli) sledi nadaljuje: inkvizicija.

Ta proces se je začel, ker so te "čarovnice" kot jih je poimenovala cerkev obstajale. To so bili izredno inteligentni ljudje, zato so bili velik trn v peti cerkvi. Cerkev je vedela, da mora množico nahujskati proti njim, ker je drugače nemočna, inkvizicija je bila na mestu. Večino so jih pobili takoj (mislim, da obstajajo celo zapisi, ko je nek papež dal pobiti neko ločino,... ker mu je bila konkurenca, danes je to neka sekta kot npr. vitezi templjarji itd., a nisem 100 % prepričana v povezljivost). A glej kaj se je potem začelo dogajat. Zadeve SO POVSEM UŠLE CERKVI IZPOD NADZORA. Začelo se je dogajat točno to, da so se ljudje želeli znebiti določenih ljudi in jih obtožili, ZATO SO PO GRMADAH GORLI PREDVSEM NEDOLŽNI LJUDJE, to se danes ve! Samo ne ve se, zakaj se je začelo!!! Nihče se ne vpraša zakaj!

POGLJETE DANES, KAJ MISLITE O ČAROVNICAH IN O VITEZIH TEMPLJARJIH (lahko da je bila druga ločina, ali sorodna itd., točno ne vem)??

In čarovniška bukva itd., eh, to je najbrž samo ena veja njihovih znanj,..... sej so imeli egipčani tudi magijo, se ve,.... kaj pa veš,... od kje je to znanje prišlo. Pač zgodovina zna biti zanimiva, če jo znaš videti kot celoto!

#69 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 12. marec 2009, 19:32

kurba je tista k vsem da na žurki.
prasica je tista k vsem da na žurki, razen tebi.
čarovnica je pa tista reč s kero si se poročil.

mama je pa ena sama, lepa kakor cvet
tudi če te graja ko pijan kozlaš u sk'ret
in zato nikdar mamice ne dam
naj bo kurba al prasica
moje mamice ne dam!

Cankar bi ti čestital. Prava slovenska.

mislim, da obstajajo celo zapisi, ko je nek papež dal pobiti neko ločino,... ker mu je bila konkurenca, danes je to neka sekta kot npr. vitezi templjarji itd., a

Najbrž misliš albižane oziroma katare?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#70 Tomas de Torquemada

Tomas de Torquemada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 12. marec 2009, 20:14

kurba je tista k vsem da na žurki.
prasica je tista k vsem da na žurki, razen tebi.
čarovnica je pa tista reč s kero si se poročil.

mama je pa ena sama, lepa kakor cvet
tudi če te graja ko pijan kozlaš u sk'ret
in zato nikdar mamice ne dam
naj bo kurba al prasica
moje mamice ne dam!


Orosile so se mi trudne oči ob opisu matere.
Od ganjenosti kakopak, kajti smeh je svojstven opicam.
Mens sana in Inquisitio hispana
Gloria in excelsis Deo

Glória in excélsis Deo
Et in terra pax homínibus bonæ voluntátis.
Laudámus te, benedícimus te, adorámus te, glorificámus te,
Grátias ágimus tibi propter magnam glóriam tuam,
Dómine Deus, Rex cœléstis, Deus Pater omnípotens.
Dómine Fili Unigénite, Iesu Christe,
Dómine Deus, Agnus Dei, Fílius Patris:
Qui tollis peccáta mundi, miserére nobis;
Qui tollis peccáta mundi, súscipe deprecatiónem nostram,
Qui sedes ad déxteram Patris, miserére nobis.
Quóniam tu solus Sanctus, tu solus Dóminus, tu solus Altíssimus, Iesu Christe,
Cum Sancto Spíritu in glória Dei Patris. Amen.

#71 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 12. marec 2009, 21:17

Orosile so se mi trudne oči ob opisu matere.
Od ganjenosti kakopak, kajti smeh je svojstven opicam.


ah, raje malo smeha in ironije kot pa več 100 varnostnikov okrog tvoje Prvoritnosti, s spoštovanjem Tomas de Torquemada
protestno masturbira na marsino sliko.

#72 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 13. marec 2009, 22:57

Lepo prosim, ne govorite, da nas ni! xrolleyesx

#73 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 14. marec 2009, 17:21

Lepo prosim, ne govorite, da nas ni! xrolleyesx

:palec: tisti ki trdijo da vas ni vas pač še niso srečali x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#74 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. marec 2009, 18:30

Kot prvo nadnaravna moč obstaja. Poglej si tole obsmrtno izkušnjo (svetloba itd.): http://www.youtube.c...feature=related
Samo na kratko: človeka je pičila najbolj strupena meduza (že 1 pik je smrten, njega jih je pičilo 5 in je z božjo močjo preživel,... čeprav so ga razglasili za mrtvega in ... skratka čudež). Če ti je ta verzija predolga, so tudi krajše.

Čeprav razumem, kaj hočeš povedati, da se da vse razložiti. Morda se res da, a nekatere stvari so še tako daleč, da jih imamo za nadnaravne.

Kot prvo, trdiš, da čarovnic ni? Očitno nisi prebrala mojega posta na prejšnji strani. Kako pa potem ti rečeš ljudem, ki posedujejo tako znanje, kot npr. Nostradmus? No pač, neko ime imamo zanje, mar ne? Tudi besede smo izumili zato, da se lahko sporazumevamo in z njimi označujemo stvari. Seveda so tudi besede vibracije itd.

Tisti stavek na koncu je pa res hud. Zakaj meniš, da nihče NE MORE DOBRO VPLIVATI NA DRUGEGA?

Najprej zanikaš, da čarovnic ni, potem pa rečeš, da so lahko samo slabe?? Zakaj pa ne morejo biti dobre? Ljudje so dobri in slabi? Obstaja dan in noč, nebesa in pekel, ying in yang,... tudi dobro in zlo.

Če dobrega NI, KAKO VEŠ, KAJ JE SLABO?



Zgodba mi ni všeč ,preveč je zaigrana.drugače pa če si počasi vbrizgavš strup v svoje telo, se vbistvu lahko zaščitiš proti ta istemu strupu.
Tako je stvari imamo samo za nadnaravto v resnici so pa vse naravne.
kdo je bil Nostradamus, on je pač znal uporabljati svoje čute in ko jih znaš ti, je naenkrat vse jasno. tudi ti si lahko nostradamus, če boš iskala resnico in se ne pustila zapeljevati MAYI.
Ne čarovnic ni, so samo slabi ljudje ki uporabljajo ta naziv da bi se ljudem zdeli skrivnostni in močni v resnici pa tukaj ne gre za nič drugega kot znati malo bolje uporabljati možgane.
Čarovnice ki pa jih ti opisuješ, kot nekakšne zališčarke so pa v resnici samo zališčarke ki posedujejo znanje o naravi in njihovih sestavinah.kar se pa lahko vsak nauči če si pač želi pomagati na ravaen način.

#75 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 15. marec 2009, 19:27

Če čarovnice so, potem je imela nekoč Sveta inkvizicija poseben dar pronicljivosti, ki je danes nobena institucija nima več x?x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0