Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako shujšati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 little_cukr

little_cukr
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 9. april 2009, 06:18

Heeii sm punca visoka 175cm in imam 62kg... moj problem je ta da je moja postava zelo neskladna in grozna.
Majce nosim številko 36, medtem ko hlače 38, ampak včasih mi niti ta št. ni prav in rabim št. 40.
Torej kako bi prišla do željene teže 55kg, da bi v trebuh čimmanj shujšala, v noge in v rit pa čim več ??

kakšen tek ?

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 9. april 2009, 08:31

Obe sta premal nategnene za swoje postawce :vragec: x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. april 2009, 10:09

x:Dx kak boš pa kregan x8Dx

Moja starejša hčera ima takšno postavo. Prav luštno tole zgleda, ona pa se jezi nekaj. Je pa kriza res, ko se kupujejo hlače - tudi morajo biti 38,majčke pa 36. Taka violinca pride - glede na to, da je ona v mini izvedbi. Mlajša pa je visoka - za glavo višja od mene in smola...z nič kaj poudarjenim pasom (tole pa dobila po mami x:px )
Mah hujšat:)) manj in večkrat jest, laufat, bicikla matrat, psa gonit na sprehod in take.
Nič pred tv in računalo jest. (to vse velja zame)
Nič jest pol zvečer, ko dedc privleče kaj zanimivega na mizo ...it vstran... x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#4 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 9. april 2009, 10:14

jes kregan??? zakwa???
a ker ste use skup premal raztegnene xnckrivx
treba vam je samo kolke dobr podmazat, pa da sistem zlaufa, pol pa se use samo porihta :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#5 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 9. april 2009, 11:07

Heeii sm punca visoka 175cm in imam 62kg... moj problem je ta da je moja postava zelo neskladna in grozna.
Majce nosim številko 36, medtem ko hlače 38, ampak včasih mi niti ta št. ni prav in rabim št. 40.
Torej kako bi prišla do željene teže 55kg, da bi v trebuh čimmanj shujšala, v noge in v rit pa čim več ??

kakšen tek ?

3x na teden intenziven šport. Predvsem tak, kjer dela tud spodnji del telesa: tek, kolesarjenje, lahko tud borilne veščine - to zadnje mogoče še najboljš, ker je ponavad intenziteta take vadbe velik večja (še zlasti če je kak zelo "zatežen" trener x:Dx ), kukr če vadimo sami. V roku enega leta take vadbe bo sigurno nek rezultat.

#6 little_cukr

little_cukr
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 9. april 2009, 20:04

ma to ni lepo da maš tako postavo, vsaj men ful ni ušeč če bi me vidl bi si premislni :)
ker je res grozn in vedno, ko shujšam se mi to pozna sam na trebuhu ki ga že tko al pa tko skor da ni in sm ploh , a dol noge, rit, boki to je pa kriza in ne gre in ne gre stran :S

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 9. april 2009, 20:18

ma to ni lepo da maš tako postavo, vsaj men ful ni ušeč če bi me vidl bi si premislni :)
ker je res grozn in vedno, ko shujšam se mi to pozna sam na trebuhu ki ga že tko al pa tko skor da ni in sm ploh , a dol noge, rit, boki to je pa kriza in ne gre in ne gre stran :S


lubica... a si že slišala kdaj za kero žensko, k je s sabo zadowolna???
razn seweda vseh, k se majo tko rade, da si dowoljo mal lagat x:o)x
do nadaljnega sem pljuwalnik.irc
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 9. april 2009, 20:29

. Seveda si želimo bit al pa met stvari, ki jih ne moremo.


a je to prawilo?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9 laterna

laterna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 15. april 2009, 13:59

Pozdravljena little cukr!

Ali si že pomislila, da bi lahko shujšala s HERBALIFE-om?
Glede Herbalife-a berem mnenja tistih, ki so proti (to so tisti, ki še nikoli niso to prehrano poizkusili) in na tiste, ki pravijo, da je ta prehrana ZAKON, to smo tisti, ki to prehrano uživamo in smo zadovoljni in polni energije.

Pošlji mi E-mail, če želiš vedeti iz prve roke kako je s tem. Poslala ti bom informacije in boš potem videla kako in kaj!!!!!!!

Moj E-mail: lucka.piber@siol.net

Pa ne bodi nejeverna in le skorajži se!!!!!! Lep pozdrav ! Laterna


#10 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 15. april 2009, 17:52

laterna, smotana si.

cukr,
tvoj BMI je mejah normale (pravzaprav je super). Vse pa ni na tem. Meni se zdi tudi številka 38 (in 40) čisto v redu. Marsikatera ženska, ki nosi 40, mi ima lepšo postavo od tiste, ki nosi 36.
Nekatere imamo pač tako konstrukcijo telesa, da na modno brv pač ne moremo (k Kate Moss), pa če bi ne vem kaj naredile.
Z DIETO ne bos dosegla, da bos shujsala samo v en del telesa, pa se lahko na glavo postaviš.
Tudi, ko tečeš, ne gre samo maščoba iz riti in nog (za tem je pravzaprav itak druga filizofija).
Če si tam bolj "ohlapna", pač delaj fitnes vaje, da bodo te stvari ratale bolj čvrste (kar je lepo, pa če nosiš 36 al pa 40).... ne pa zdaj v neke ekstremne diete hodit, ker je zelo malo verjetno, da boš kdaj imela zgoraj isto številko, kot spodaj.

Jaz imam sicer ravno obraten problem. Pred parimi leti je bilo težko dobit fajn kopalke, kjer si lahko kupil 2 dela posebej, zdej je ze drugace. Prav tako pri spodnjem perilu in kostimih. Ostalo pa itak nima veze.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#11 laterna

laterna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. april 2009, 13:54

Pozdravljene: Michelle in Little Cukr in še drugi!

Tako je kot sem zapisala, eni so ZA, eni so PROTI Herbalife-u.
Lahko se to prehrano poizkusi in potem lahko iz svojih izkušenj komentiraš, lahko vas povabim, da greste na srečanje "herbalifovcev", ki je v torkih in v četrtkih v City hotelu, kjer se predstavijo ljudje v živo in povedo svoje izkušnje, ne samo s hujšanjem ampak tudi glede drugih težav, ki so jih imeli. Da se razumemo, to niso zdravila in ne dodatki, to je samo uravnotežena prehrana. Tako srečanje ti vzame samo kakšno urico časa, da slišiš kako in kaj. Kaj je to proti vsem tistim dietam, ki jih preizkušajo ljudje in se mučijo. Seveda pa k vsemu temu spada tudi gibanje, brez tega ne gre.........

Vse dvomljivce in vse tiste, ki upajo poizkusiti in slišati še kaj novega lepo pozdravljam! Laterna


#12 brezrizle

brezrizle
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 16. april 2009, 17:35

jaz mislim da je vse v psihi.
Jaz sem izgubil 19 kil v 3 mesecih.

moja skrivnost?

tek zjutraj pred šolo + tek po stopnicah
300 trebušnjakov na dan
zajtrk, vendar 6x na teden brez kruha in ogljikovih hidratov
peš v šolo in iz šole
za kosilo: vse kar je ''na žlico'' in vsebuje minimalno količino maščob
po kosilu: 8 kilometrov dolg tek, 2 kilometra hoje
3x na teden zvečer fitnes
večerja + malica = sadje

slaba stran vsega:
občasno slabo počutje v primeru pretiravanja
brez sladkarij, pečene in ocvrte ter hitre hrane,

nisem expert sam tko sem si jaz po svoje naredil

trenutno sem pa velik 179 cm in imam 68 kg
počutje? = odlično

#13 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 16. april 2009, 17:41

jaz mislim da je vse v psihi.
Jaz sem izgubil 19 kil v 3 mesecih.

moja skrivnost?

tek zjutraj pred šolo + tek po stopnicah
300 trebušnjakov na dan
zajtrk, vendar 6x na teden brez kruha in ogljikovih hidratov
peš v šolo in iz šole
za kosilo: vse kar je ''na žlico'' in vsebuje minimalno količino maščob
po kosilu: 8 kilometrov dolg tek, 2 kilometra hoje
3x na teden zvečer fitnes
večerja + malica = sadje

slaba stran vsega:
občasno slabo počutje v primeru pretiravanja
brez sladkarij, pečene in ocvrte ter hitre hrane,

nisem expert sam tko sem si jaz po svoje naredil

trenutno sem pa velik 179 cm in imam 68 kg
počutje? = odlično


če je tole psiha???
kwa je pol dieta, rekreacija...???
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#14 brezrizle

brezrizle
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 17. april 2009, 05:43

:palec: :eek: x?x


prepovršno sem napisal. Kot psiho sem mislil zelo veliko voljo in vztrajnost in nato sem še opisal po katerem postopku sem zgubil tok kilogramov.
Fora je, da ti more en sistem pridit v kri kot služba in ne smeš sproti razmišljati o rezultatih. Iz realnega življenja te tudi delodajalec ne nagradi po
enem tednu dela a ne ?

#15 DISTRIBUTER

DISTRIBUTER
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 20. maj 2009, 20:19

če koga še kaj zanima glede hujšanja z herbalifom ki je zelo očinkovito naj vpraša




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0