Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Društvo proti mučenju živali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
35 komentarjev na to temo

#26 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 21. april 2009, 18:14

ha ha...
Ma kaj tebe ja pa moja mama ali moj šef najel? :vragec:

#27 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 21. april 2009, 18:27

ha ha...
Ma kaj tebe ja pa moja mama ali moj šef najel? :vragec:


ne. ampak slišim klice na pomoč, k bodo ostal neuslišani zato k tolk cajta čaraš s to diplomo :vragec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#28 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 21. april 2009, 18:31

Pol je pa res kriza...

#29 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 21. april 2009, 18:48

Pol je pa res kriza...


mi je že kr žou, da sm ti powedou x:Ix
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#30 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 25. april 2009, 17:08

pred par leti... (zdej ne wem, če je še tko. upam, da ne..) so v enem gozdu(kraje in imena bom tih, da se ne bi slučajn kdo prepoznou in da ga ne bi proti njegowem vedenju izpostawljou vesoljnem luninem forumu)
naključni sprehajalci najdl enga kužka. bil je totalno shiran, onemogel in prestrašen. po obnašanju so pol strokownjaki(ena moja frendica-žiwal-fanatičarka) ugotovil, da tud trpinčen. no... teli sprehajalci so kužka pustil na bližnji kmetiji in obvestil eno pasjo inštitucijo v regiji. uni so samo jamral, da nč ne morjo, da nej se obrnrjo na ljubljano. in u lublan so pa znal pomagat. :palec: :vragec: swetowal so, da nej se obrnejo na trbovlje. (btw-ene 100 km od kraja najdbe). in kapo dol... u trbowljah so se pa res potrudil. klical so na use mogoče konce in iskal nekoga, k bi zadewo rešu. in ta moja frendica... je mogla... ni blo druge... in kuža uzela dam, ga spraula k seb in poiskala primerno familijo. seweda z vrtom, otročki... to vse vem zato, k sm biu prewoznik useh telih podwigou. pa še nekej... ta kuža, k se je k seb sprawu... sej nimam besed, kuko bogato in hwaležno je vračal to ljubezen uni familji. še men se fajn zdi x^x

uglawnwm... če se hoče takim žalostnim zgodbam o zavržrnih žiwalih čim bolj izognit... sori folk... jajca rezat x:Ix



kakršen kuža že je... smo ga mi ustvarili... z našimi pikastimi, štrenastimi, golokožnimi, modrookimi "pasemskimi" psi ...smo dobili tudi mešančke.

mešančki so... takšni kot mi... x;)x

#31 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 25. april 2009, 17:27

evo en primer- mojega prvega kužka ... sem takoj ko sem imela nekaj samostojnosti z uporiškimi dejanji spravila v lepši lajf.

tudi bežala od doma pred totalno psihično uničujočo agresijo, ko me je hotel foter z verigo pasjo...

jaz, sem ful ga fasal azaradi odnosa mojih do mene, s tem pa moja nevednost kako da stvar popravim.

zdaj je kul!

vse muce, sem izgubila na nek način, samo zato ker moji ne marajo živali v hiši... zdaj sta obe moji kužki veliko časa tam z njimi, odkar imam svoje stanovanje.

eno muco sem peljala k veterinarju, ker jo je zgrabil pes- smrček poškodovan, se ni premikala...

driugo sem peljala v nov dom in verjamem da je zdaj ok. kupila sem mu tudi en kup konzervirane hrane, brikete.... samo da je !

komaj čakam, da ga gremo s kužkami obiskat, samo pregrado za avto nabavim, ker če ne... se tijica pelje na prvem sedežu in se moramo med vožnjo crkljat,...

moji kužki sta mešančki, zamenjala dve, tri stanovanja da bi tijici bilo fajn, lolika pa je prišla, da bi tijica imela družbo, sta podovni na zunaj in se obožujeta.

jaz pa njih, tako da vse tri furamo makino "mujo vozi bez zuba" kamorkoli je fajn z njimi, brez njih pa tudi gre. vse ok.

sta pa kot ljudje, oči pamet ljubezen pa "čista"... sem tudi ljubosumna, če se preveč naveže tijica na mojo mamo, lolika je itak "moja". zato ker je vodnarčka in jo jaz najbolj ljubim. tijica pa rakica, pa vse čuti. lola, pa je majhen živčkan kuža... ful vse oblaja, vse kužke iz avta... bi šla ven kot kak mini rotvajlerček... pri tem pa izgleda kot kak dojenček z ušeski na kravželčk nazaj in ovratničko rdečo.

obe sta čipirani, nimam pa volje za steril. enkrat sem se zabila z avtom, ko sem peljala eno na steril. to so hude stvari in razumem, da eni ne morejo.

ampak. če niso tako zanesljive in navezane na vas, če opazite, da bi se prile, pa morate na steril. moje so se vedno ful branile pred tem, da jih kateri malo preveč zagrabi (pes)... se pa igrajo in šnjofajo... tijica pa je ful ljubosumna na rončota (mojega prvega).... enkrat sem jo tui žvajžnila ker mu ni pustila do vode, ... no commen... to je njegova voda, ona ima vsega na pretek z mano.

tko da... mi je itak ful hudo ko sem jo parkrat klofnila po ritki ali zakričala. ker vem, da ta način ubija čustva.

pes vas ne bo imel resnično rad, če ga prizadenete ali bog ne daj kdaj fizično zabolite.

mačka, pa itak potrebuje iskreno ljubezen in vse najbolj nežne stvari kar jih zmorete, tako razvijejo svojo osebnost. naj se to ne zgodi zaradi strahu, če zmorete to... ste ta pravi - ljudje.

lp dmpž

#32 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 25. april 2009, 18:53

mačka, pa itak potrebuje iskreno ljubezen in vse najbolj nežne stvari kar jih zmorete, tako razvijejo svojo osebnost. naj se to ne zgodi zaradi strahu, če zmorete to... ste ta pravi - ljudje.

lp dmpž


jes ne wem, kuko si ti domišlaš, da weš, kwa mački rabjo. čist so te zjebal... poglej...
npr. psi... če misliš, da te majo radi... sori bejba... nau držal. njihowo zaščitništwo je zgolj in le ljubosumje. odwisni so od tebe in nawajeni so te. u bistwu so eni beboti nesamozawesti, odwisni od odnosou. vsaka podobnost z ženskami je plod wašega opažanja. jes nimam nč s tem x^x
mački pa... swaka jim čast. ne jebejo. če jim kej ni prou... grejo. če jim paše... pa ostanejo. pa tut manipulanti so... točn wejo, kje se koga da obrnit in pol se mu slinijo. vsaka morebitna podobnost z ženskami... se we... x^x
in tko so tebe zjebal :o|o: ti misliš, da zmoreš iskreno ljubezen, u bistwu te pa sam izkoriščajo. ne delej si utwar. ko bodo kje zaslutil, da jim je loh bolš... hasta la vista... lady dy... x:Dx
seweda me pa ni resn za jemat, k itaq sam mal ircam x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. april 2009, 19:05

hasta la vista...

x:o)x x:Dx

jp, macketine.... :vragec: x8Dx
kot pravs - ne jebejo!
men je pa glih to najbl vsec.

k se mimi (mici, nezha, mishka...) nad kao crklajcka, prede k shus, cist shizi, kao 'iz roke ti je' x;)x :vragec:
a pol te mal zbrca, ce jo mot kaksna roka in ti smrdljivo zazeha v faco. :D (xokx)

ja, zwalcke..... xsrcx

Dy - tale tvoja plat mi je pa res vsec, tko lepo pises tle. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 25. april 2009, 19:21

x:o)x x:Dx

jp, macketine.... :vragec: x8Dx
kot pravs - ne jebejo!
men je pa glih to najbl vsec.

ja sej... veš, pr čem si. fer enough. poleg tega so pa zlo čiste, nežne če so pr wol, elegantne, ... kr kul no.
pa nikjer nism reku, da je pa z drugimi žwalmi krkol narobe.


Dy - tale tvoja plat mi je pa res vsec, tko lepo pises tle. x^x
a dej dej... tm nek je pisala, kuko zna fajn obdelat z rokcami x:px


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#35 Dancerka

Dancerka
  • D član
  • Št. objav: 561

Objavljeno: 25. april 2009, 20:45

U, zanimiva ideja!

No, po moje ni treba lih enga društva ustanavljat, medijske akcije ali slovenski Animal Planet oddaje pa bi znale med ljudmi nardit zanimanje in povečat ozaveščanje..

zdej, a bi blo od tega tud kej keša, to pa ne vem.. (mogoče, v povezavi s sponzorji itd..?)

saj oddaje za posvojitev kužkov so že.. Kaj pa oddaje o treningu kužkov in kako pravilno ravnati z njimi? mogoče v povezavi s 'pasjimi' forumi in organizacijami itd? (mogoče bi ljudje lepše in bolj pravilno ravnali z njimi, če bi bolj vedeli, kako? pasja šola je strošek & vsak nima časa ali volje it tja, TV ma pa skor vask..?)
pa da bi ble take luštne in simpatične oddaje, mal humorja pa to?
pa zravn članki, za tiste nas 'pozabljive'/če nimaš časa vsega še 1x gledat? x;)x

Recimo, kako naučit psa, da lepo hodi zraven tebe, če pa hoče dirjat? ipd.

zeleni so pa v Sloveniji med sabo skregani & zato nemočni (domnevam, da to ni naključno!) - v slogi je moč!

#36 Dancerka

Dancerka
  • D član
  • Št. objav: 561

Objavljeno: 25. april 2009, 21:44

Aja, a tole ste že vidl? :)

Živalska policija - Facebook




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0