Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Feng šui


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
275 komentarjev na to temo

#176 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. september 2004, 12:16

A smem x:Ix x;)x , sicer pa mislim, da je pri tebi vse O.K. x;)x

#177 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 25. september 2004, 12:19

x:o)x nisem glih prepričana, da je res x:Dx

#178 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. september 2004, 12:27

A pridit x:o)x , ali če imaš tako uštimano xDDx , kdor skrbi zase ima ponavadi tudi red rad x:)x xDDx

#179 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. november 2004, 16:27

Po Fengsuijevsko sem se odločil izbrisati 97% vseh mojih objavljenih fotk v tem letu in pol, se že prav fajn počutim, lep pozdrav, B.

#180 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. november 2004, 16:29

če je tebi ok...bo nam tudi x:)x x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#181 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. november 2004, 16:35

Hvala za razumevanje Amis xsrcx

Ni mi vseeno, včasih moraš tudi kje počistiti, kot doma ali pa kje drugje, saj sedaj pridejo še druge, mislim fotke, malo se je pa itak treba brzdati, lp x;)x


#182 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. november 2004, 11:28

Danes pa spet čiščenje po Feng Šuju... :switz: :fiju: xokx

#183 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. november 2004, 11:39

:palec: Dbest ko si osvezil tole, Boris!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#184 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. november 2004, 11:45

No vidiš x^x , čistit pa vseeno moram, potem je bolj čisto, pa še sam se čudovito počutim....z menoj pa tudi okolica x^x , ampak bom moral zdajle prekinit, ker moram za kakšno uro na sprehod v čudovitem sončnem vremenu, lp. x:)x :palec:

#185 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. november 2004, 11:49

heh...jaz pa študiram, zakaj imam danes "napad" čiščenja...prav voljo za to počet.... x^x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#186 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. november 2004, 12:13

in jaz danes v knjižnici vzamem knjigo Feng Šui... hm, le zakaj ;)

#187 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. november 2004, 12:22

Mogoče je takšen dan, da nas je potegnilo v to, vsaj mene x^x , ampak res zanimivo, če počistiš in razbremeniš prostor osebi, ki je trenutno ni, se tudi ona dobro počuti, pa lahko bila 100 km stran - preverjeno že večkrat, O.K. veliko uspeha vam želim, če pa želite še posebej izboljšati kakšno področje, pa si poglejte "Bagua" mrežo, kam je treba kaj usmerjati, lep pozdrav, B. x:)x :palec:

#188 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. november 2004, 12:24

hja, knjigo sem dala na polico, danes je dan za moje razvajanje.. ampak hehe, vzela pa sem jo, pol dela je opravljenega x;)x

#189 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. november 2004, 12:26

<{POST_SNAPBACK}>hja, knjigo sem dala na polico, danes je dan za moje razvajanje.. ampak hehe, vzela pa sem jo, pol dela je opravljenega x;)x



Se strinjam, namen je bil dober... x:)x :palec:

#190 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. november 2004, 12:52

tele "mrežne" povezave med nami so zmer bolj zanimive...iste ptice...kolk smo dobri x:Dx x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#191 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. november 2004, 10:59

Iste ptice skupaj letijo... x:)x xsrcx :palec:

#192 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 21. november 2004, 11:39

<{POST_SNAPBACK}>x:)x Hello to vsem!
Zadnje cajte prebiram eno zelo zanimivo knjigico (vsaj zame) v zvezi z feng šuiem povezanim z neredom ter "magičnim" pretokom energij, ki se sproži, če le tega spravimo v "red". No, zanima me ali je morda kdo od vas že imel kako izkušnjo s tem in kako je le ta vplivala na vsakdanje življenje!?
En lep sonček vsem in užijte dan!!
vladi


Feng shui je lepa vescina, zal se s tem ne ukvarjam prevec, ampak se enega pravila trdno drzim: namrec, iz hise dam van vse tisto, ki je staro, staro obleke, neuporabne predmete, plastiku, posebaj plasticne okrase, neuporaben namestaj, itd. Vse to blokira pretok energije v stanovanju, najbolj pa v spalnici, katera ne sme biti prenapolnjena z odvecnimi predmeti. Vsec mi je ce mi je stanovanje namesceno minimalisticno, z veselo obarvanimi stenami - bledo rumena, zelena, roznata...

#193 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. november 2004, 11:42

x:)x :palec:

#194 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 21. november 2004, 14:40

<{POST_SNAPBACK}>Feng shui je lepa vescina, zal se s tem ne ukvarjam prevec, ampak se enega pravila trdno drzim: namrec, iz hise dam van vse tisto, ki je staro, staro obleke, neuporabne predmete, plastiku, posebaj plasticne okrase, neuporaben namestaj, itd. Vse to blokira pretok energije v stanovanju, najbolj pa v spalnici, katera ne sme biti prenapolnjena z odvecnimi predmeti. Vsec mi je ce mi je stanovanje namesceno minimalisticno, z veselo obarvanimi stenami - bledo rumena, zelena, roznata...

:8): :palec: počnem skoraj isto Jaz x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#195 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. december 2004, 22:12

Danes sem si malo pospravil pri sebi, v detajle ne bom šel, ampak če pride kaj novega, more kaj starega, neuporabnega, nekoristnega enostavno ven, se prav fajn sedaj počutim, lp x^x

#196 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. januar 2005, 21:56

Pospravljam po glavi, čudovito se počutim... x^x ....tudi tukaj nam je lahko feng šui v dobro pomoč. x:)x

#197 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2005, 19:03

Jaz pa ful pospravljam, pomivam, skratka generalno pucam po bajti, pripravila ful vrec cunj za ... potrebne..., pa ene tolk za stran. x^x
Cist sem not padla, od srede tedna dalje. x^x

Zdajle pa gledam, da bi vseeno (ker se ne spraviva, ker bo treba pac vse prenovit pa ciao), polepila omarice z oranzno tapeto. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#198 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. januar 2005, 09:35

Knjiga Ustvarjanje svetega prostora je šela zdaj prišla do mene, darilo :2src: ..in prebrala sem jo na mah...

čeprav sem že jeseni naredila čistko, sem spoznala, da bo treba poseči globlje...smešno, NATANKO vem, kaj vse sem obdržala, čeprav se mi je takrat zdelo, da bi moralo stran...

Ko sem prebirala o čišenju kotov, sem tudi isti hip vedela, kje je tisti kritični, ki sem ga kar puščala nerazčiščenega...

pri nas se čutijo blokade na vseh področjih...in hvala za knjigo, čutim, da je to natanko tisto, kar sem v tem trenutku potrebovala... xsrcx

Astra
Per aspera ad astra

#199 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. januar 2005, 09:08

O, kaj si osvezila! :vio: xDDx
Ja, mega knjigica, pa cist preprosta, ni ono - sam fotke nekaj, pa moderno kao pa tko...
Ampak res fajn, prakticno.
Super! :palec:

V tem tednu je zelo fajn kaj tacga pocet. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#200 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. februar 2005, 19:05

Dan za čiščenje znotraj in zunaj.... x^x x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0