Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Preizskušnje in pasti na duhovni poti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 4 x ocenjeno
403 komentarjev na to temo

#76 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 4. junij 2009, 07:53

x:)x DUH, DUŠE, TELO-RENTA BODY...VOZILO DUŠE

ZDRAVO, srečno, čisto telo je pogoj za dobro počutje duše in srečno počutje telesa je lahka duša...ko tega ni, začne duša zategovat ročno zavoro, da se imamo čas ustavit in pregledat Stop znake, ki smo jih prevozili...utrujenost, pomanjkanje energije, bolezen, težka bolezen...inkarnacija

stik z umrlimi se lahko zgodi skozi sanje in menim, da je to najbolj pravi način, ko ti duša skozi Duha prinese sporočilo v sanjah...ker ko jih gremo mi na silo klicat in se nekdo kanalizirano pogovarja z njimi, ni uredu...pa tudi v kanal se zna uplest :vragec: , ki ima tudi vse podatke, kako in kje je živel umrli, saj živi v nas in skozi nas in se zelo rad igra...

v ponedeljek ponoči 1.6.09, me je obiskal pokojni stric v sanjah, bil je vesel-nasmejan, šalil se je z mano in povedal, da je o.k., še isti dan sem poklical še živečo teto in jo neizmerno razveselil s sporočilom... xDDx

ko sem bil pri Sai Babi, sem se skregal s sabo in njemu- energetsko...po približno dveh letih, mi je prišel v sanje in sva se usedla za mizo v sanjah in pogovorila...hvala

imam sina, ki je dolgo videl svet v barvah, energijah in je imel probleme s šolo in okolico...ta danost se mu je pred najstniškimi leti zaprla...da lahko normalno funkcionira v zemeljskem svetu...
gledal nam je aure in ko je videl, da moja menja barvo, ker ni ubogal, je takoj ubogal, preden so bile vzgojne metode...
videl je hoditi dušo po našem dvorišču in mi je to povedal, da smo potem tej duši pomagali iti naprej...pri sosedu so pokopali pred približno stoletjem, dojenčka, kar pod češnjo...

zgodbice iz planeta...

http://www.rtvslo.si...ronnieja/204466
Nancy Reagan: "Zveni čudno, a vidim Ronnieja"
Nekdanja prva dama se pogovarja s pokojnim možem 4. junij 2009 ob 06:34
New York - MMC RTV SLO/STA Soproga pokojnega nekdanjega ameriškega predsednika Ronalda Reagana Nancy je razkrila, da ponoči, ko je sama, "vidi Ronnieja".

"Zveni čudno, a vidim Ronnieja," je v enem izmed redkih intervjujev za revijo Vanity Fair povedala Reaganova, ki bo v soboto dopolnila 88 let. "Ponoči, če se zbudim, mislim, da je poleg Ronnie, in se začnem z njim pogovarjati. Ni pomembno, kaj govorim. A dejstvo je, da resnično mislim, da je tam. In tudi vidim ga," je dejala.

Ob tem je razkrila, da soproga, ki je pri 93 letih umrl pred petimi leti, še vedno zelo pogreša. "Pravijo, da je počasi bolje. To ni res," je dejala.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#77 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 4. junij 2009, 12:17

x:)x ta mi je super...

veter nosi pesem mojo...



ta tudi...


nimam nič proti ciganom,romom,sintom itd. pomemben je, da si ČLOVEK...Bog je plemenu ciganom, zemljo dal na razpolago in oni so to vzeli dobesedno in še jemljejo... xDDx










Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#78 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 4. junij 2009, 19:08

x:)x umetni vitamini, šumeče tablete..pustite jih na polici v trgovini

http://www.kam.solte...c.php?f=8&t=788


Antioksidanti lahko povecajo umrljivost Cochrane Database of Systematic Reviews | 22. april 2008

Antioksidanti ne zmanjšajo umrljivosti

http://www.mrw.interscience.wiley.com/c ... frame.html

To temo je popravil/a Agape: 27. junij 2009, 08:31


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#79 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 5. junij 2009, 06:41

sončna trgovina

5. JUNIJ - SVETOVNI DAN OKOLJA

Prav je, da se vsaj enkrat na leto ozremo okoli sebe in zavestno opazimo okolje, v katerem živimo. Ne glede na to, kje se nahajamo, podarimo malo pozornosti stvarem in prostoru okoli sebe, naj ne bo vse samo po sebi umevno.

Na področju okolja se sedaj precej dogaja, ekologija je postala(tudi trgovina) trend in smernica, ki ji sledi čedalje več posameznikov in podjetij. Borimo se za čistejši zrak in vodo, za zdravo hrano, za ozaveščenost, ki prihaja in trka dandanes že skoraj na vsaka vrata.
Ji bomo prisluhnili?

Bio pozdrav, [/color] v četrtek 23.04.09 sem na Bledu poslušal predavanje g.doc.dr.Gorazda Pretnarja-zaposlen na zavodu za varovanje Zdravja Koper -po rodu trmast gorenjc (prijatelj in mikrobiološki raziskovalec g.Antona Komata-oba EKOLOGA)-obisk ni bil prav velik, ker ljudje ne želijo slišat o grozljivki v kateri živimo.Pa začnimo, kaj sem slišal in uspel si zapomnit ... [/size]znanstveno so dokazali, da deževnica vsebuje koktel preko 100 pesticidov !!!! Ko v Nemčiji ali kjer koli drugje uporabljajo pesticide-dež pa nam brezplačno opravi škropljenje....in potem ta dež odteče v reke- te pa v morje in v podtalnice tam pa v kuhinjsko pipo.. tako pa je zapisal-povedal Pretnar.. [color="#4b0082"]Vse to se dvigne v stratosfero in v oblake in se potem kot padavine vrne nazaj na zemljo. Rastline imajo imunski sistem, to je kutikula, ki je včasih povoskana ali obogatena z drugimi polisaharidi, ki jo varujejo pred okoljem. Ko kapljica dežja, v kateri je bil močan pesticid, pade na solato ali na jabolko, se čez čas posuši, koncentracija pesticida se na tej točki veča, zato se bo naredila mikroskopsko majhna rana. Neprilagojene rastline so po dežju ranjene, vendar mi tega ne opazimo. V naslednjih dneh se tja naselijo glivice in rastline začnejo prezgodnjo razgradnjo. Buče na Štajerskem nikoli niso potrebovale fungicidov, zdaj jih potrebujejo. In pridemo do never ending story, ko zaradi posledic uporabe pesticidov spet škropimo s pesticidi.
Skratka, sodobni človek bi moral zahtevati od države, da redno analizira padavine in poroča, kaj in kje je padlo z dežjem. Nisem še slišal, da bi pri nas inšpektorati za zdravje jemali ljudem po farmah in po tovarnah vzorce krvi in jih analizirali z namenom ugotoviti, ali so v njih pesticidi ali težke kovine.

in kakšen je odziv na grozno vest....vglavnem ga ni...

sončni pošti-pozitivkam je bil članek zanimiv, ker pa ni slovnično lepo napisan-ni bilo dovoljenja za objavo na glavni strani-šel je med pisma bralcev-vsaj to...
združeni zeleni Slovenije, mi do sedaj še niso odpisali na vprašanje-kaj bomo naredili ?
zveza ajda...
demeter ???
biodar !!!???
ekološki kmetje in vrtičkarji x:Ix
prebivalci Zemlje xDDx :2src: :palec:

Kaj mislite, da ljudje še ne vedo-nekateri še ne, da jim prodajate bio-ekološke izdelke s poškropljenimi pesticidi, ki jih raznaša dež in veter ? razumem in cenim vaš trud, ampak pesticide je treba prepovedat v Evropi in svetu...TAKOJ..to so bojni živčni strupi, ki so ostali od vojn in so jih prepakirali in nam jih prodajajo v lepih škatlicah..

poglejte uboge otroke, spočeti so v strupu, z alergijami se rodijo, umirajo v rosni mladosti...kaj res morate priti do onkologije in se tam vprašat, kaj pa je res narobe z mano in ljudmi okoli mene in Naravo, ki mi vrača, kar ji dajem...približuje se svetla okrogla luna, ki vpliva na naša čustva in valovi vse v nas in Naravi...

imaš še 10 sekund časa za Sebe...

izgovori na glas skozi srce...

Bog, Kreator, Kreacija-Narava, prosim Te, za Naravo, za Človeštvo, Za Sebe, da se ozavestim in ne sodelujem več v umoru in uničevanju tvojega Kraljestva, katerega del sem Sam...hvala,hvala,hvala xDDx xDDx xDDx :2src: x:)x x:)x x:)x
BOŽJI RED V VSEMU; POSEBNO V NAS NAJ SE USTVARI TAKOJ:


To temo je popravil/a Agape: 27. junij 2009, 08:32


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#80 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 5. junij 2009, 07:40

x:)x Sedaj pa seveda zgodbica....

Pred leti je trgovec poskusal prihraniti malo denarja pri postavljanju
nove hise na starih temeljih. Ko so se ljudje preselili v novo zgradbo se
je le ta porusila.

Stari temelji so bili nezanesljivi in so se vdali. Vec tisoc ljudi je
obzalovalo, da so zgradili bivalisce na nezanesljivih - nezdravih temeljih.

Vecje, ko so zmoznosti vecje so ambicije se toliko mocnejsi - bolj zdravi,
morajo biti temelji. Varnost celotne zgradbe se zanasa na trdnost - zdravje
temeljev vendar so le ti velikokrat sibki.

Vecina ljudi misli da je zdravje nekaj kar se doloca z usodo, vendar je to veliko bolj vprasanje dednosti in konstitucije cesar pa ne moremo materialno sprementi.

Ce je to tako zakaj ne bi enako razmisljali o nasi sreci, o nasih sposobnostih. Za nase zivljensko delo v mnogih letih utrpimo veliko bolecin.

Vemo da je uspesna kariera osnovana na znanstvenih principih treniranja, reda... Da mora bit vsak korak uspesne kariere narejen samo po temeljitem
razmisleku.

Vemo da so potrebna leta trdega dela, da se uveljavimo v profesionalnem
poslovnem svetu, vendar nasemu zdravje na cemer visi vse drugo, zdravju
od katerega je vse odvisno ne posvecamo dosti skrbi.

Tako kot za druge pomembne stvari bi morali tudi za nase zdravje
postaviti trdne temelje s pomocjo studije, prilagajanja in smiselnih
znanstvenih metod.

Vecino nezadovoljstev neuspehov in tragedij v zivljenju nastane zaradi slabega
zdravja.

Izredno zanimivo je kako ignorantski so lahko povsem intiligentni ljudje, ko
pride do vprasanja dobrega zdravja.

Ce hocete zmagati (ali kdo sploh noce?) morate iti v ring, v areno zivljernja
z vso mocjo ki jo lahko obvladate, z dobrim zdravjem, z vrhunsko kondicijo, z
moznostjo da pokazete svojo najvecjo bojevitost.

To lahko narediti in pridete ven z mahajoco zastavo, ce ste dobri do samega
sebe, ce ste v formi. Ce pa boste dopustili da vam nekaj crpa vaso
energijo, vas razum, vaso zeljo po hotenju, ne boste bili v kondiciji da bijete
bitko svojega zivljenja.

Kako pogosto taki ljudje objokujejo svojo usodo, izjavljajo, da je usoda
naperjena proti njim, ko pa so v resnici naperjeni proti samemu sebi!

Oni niso poskrbeli zase.

Njihovi temelji niso trdni.

Zdravje je najvecja nagrada v zivljenju, vendar ga vsi enako zanemarjamo
in ne pazimo nanj!

Kako malo pozornosti mu posvecamo, kako malo casa namenimo temu, da se vzdrizimo v formi s katero lahko delamo najvecje nam dosegljive stvari!

Vzemite list papirja in zapišite vse korake, ki ste jih pripravljeni narediti (do
nekega roka) da boste izboljšali svoje zdravje.



Vir: Odlomek iz knjige "Health and Success", Zdravje in uspeh, Klub srecnih e-knjiga. Na voljo članom Kluba srecnih, med slovenskimi e-knjigami.

Prevod: www.klub-srecnih.si

http://www.kam.solte...zdrav duh#p1142

LEŠNIKI, OREŠKI Potrebno je opozoriti na nevarnost pri uvoženih pistacijah, oreških in arašidih, ki lahko vsebujejo aflatoxine, ki že v zelo majhnih količinah povzročajo raka na jetrih. Podobno velja za uvoženo suho sadje in čaje (plesen). :2src:


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#81 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 5. junij 2009, 14:46

sončna trgovina

5. JUNIJ - SVETOVNI DAN OKOLJA

Prav je, da se vsaj enkrat na leto ozremo okoli sebe in zavestno opazimo okolje, v katerem živimo. Ne glede na to, kje se nahajamo, podarimo malo pozornosti stvarem in prostoru okoli sebe, naj ne bo vse samo po sebi umevno.

Na področju okolja se sedaj precej dogaja, ekologija je postala(tudi trgovina) trend in smernica, ki ji sledi čedalje več posameznikov in podjetij. Borimo se za čistejši zrak in vodo, za zdravo hrano, za ozaveščenost, ki prihaja in trka dandanes že skoraj na vsaka vrata.
Ji bomo prisluhnili?


Bio pozdrav, [/color] v četrtek 23.04.09 sem na Bledu poslušal predavanje g.doc.dr.Gorazda Pretnarja-zaposlen na zavodu za varovanje Zdravja Koper -po rodu trmast gorenjc (prijatelj in mikrobiološki raziskovalec g.Antona Komata-oba EKOLOGA)-obisk ni bil prav velik, ker ljudje ne želijo slišat o grozljivki v kateri živimo.Pa začnimo, kaj sem slišal in uspel si zapomnit ... [/size]znanstveno so dokazali, da deževnica vsebuje koktel preko 100 pesticidov !!!! Ko v Nemčiji ali kjer koli drugje uporabljajo pesticide-dež pa nam brezplačno opravi škropljenje....in potem ta dež odteče v reke- te pa v morje in v podtalnice tam pa v kuhinjsko pipo.. tako pa je zapisal-povedal Pretnar.. Vse to se dvigne v stratosfero in v oblake in se potem kot padavine vrne nazaj na zemljo. Rastline imajo imunski sistem, to je kutikula, ki je včasih povoskana ali obogatena z drugimi polisaharidi, ki jo varujejo pred okoljem. Ko kapljica dežja, v kateri je bil močan pesticid, pade na solato ali na jabolko, se čez čas posuši, koncentracija pesticida se na tej točki veča, zato se bo naredila mikroskopsko majhna rana. Neprilagojene rastline so po dežju ranjene, vendar mi tega ne opazimo. V naslednjih dneh se tja naselijo glivice in rastline začnejo prezgodnjo razgradnjo. Buče na Štajerskem nikoli niso potrebovale fungicidov, zdaj jih potrebujejo. In pridemo do never ending story, ko zaradi posledic uporabe pesticidov spet škropimo s pesticidi.
Skratka, sodobni človek bi moral zahtevati od države, da redno analizira padavine in poroča, kaj in kje je padlo z dežjem. Nisem še slišal, da bi pri nas inšpektorati za zdravje jemali ljudem po farmah in po tovarnah vzorce krvi in jih analizirali z namenom ugotoviti, ali so v njih pesticidi ali težke kovine.

in kakšen je odziv na grozno vest....uglavnem ga ni...

sončni pošti-pozitivkam je bil članek zanimiv, ker pa ni slovnično lepo napisan-ni bilo dovoljenja za objavo na glavni strani-šel je med pisma bralcev-vsaj to...
združeni zeleni Slovenije, mi do sedaj še niso odpisali na vprašanje-kaj bomo naredili ?
zveza ajda.....
demeter ???
biodar !!!???
ekološki kmetje in vrtičkarji x:Ix
prebivalci Zemlje


Kaj mislite, da ljudje še ne vedo-nekateri še ne, da jim prodajate bio-ekološke izdelke s poškropljenimi pesticidi, ki jih raznaša dež in veter ? razumem in cenim vaš trud, ampak pesticide je treba prepovedat v Evropi in svetu...TAKOJ..to so bojni živčni strupi, ki so ostali od vojn in so jih prepakirali in nam jih prodajajo v lepih škatlicah..

poglejte uboge otroke, spočeti so v strupu, z alergijami se rodijo, umirajo v rosni mladosti...kaj res morate priti do onkološkega inštituta in se tam vprašat, kaj pa je res narobe z mano in ljudmi okoli mene in Naravo, ki mi vrača, kar ji dajem..približuje se svetla okrogla luna, ki vpliva na naša čustva in valovi vse v nas in
Naravi...

imaš še 10 sekund časa za Sebe...

izgovori na glas skozi srce...

Bog, Kreator, Kreacija-Narava, prosim Te, za Naravo, za Človeštvo, Za Sebe, da se ozavestim in ne sodelujem več v umoru in uničevanju tvojega Kraljestva, katerega del sem Sam...hvala,hvala,hvala xDDx xDDx xDDx :2src: x:)x x:)x x:)x

BOŽJI RED TAKOJ:::hvala


[size=3][color="#0000ff"]iz mojega kanala, mi je prišla misel na mogoče rešitev gso problema skozi pesticide...na Postojnskem so spet umrle čebele, tudi mi smo na vrsti že en čas, samo,da smo na več strupa navajeni in rabimo močnejšo dozo, ki pa se nabere z leti...vse več strupa kroži skozi dež in zaradi dežja spet strupijo in krogla se vrti....

Ko nam uspe prepovedat uporabo pesticidev, smo s tem rešili pridelavo gso organizmov, ker te rastline tudi rabijo obilno specialnega škroplenja-Monsanto to proizvaja s semeni in zastruplja pol sveta...da se ne bomo preveč slepili...gso hrana je cca.10 let že v naših trgovinah...na zdravje soja, mleko in ostalo..

moj sin me je vprašal posmehljivo, kaj pa praviš na to, da raziskava amerikancev eno leto pokaže, da paradajz povzroča raka, drugo leto pa raziskava pokaže, da ga ne...in da je super zdrav...

odg.ko je paradižnikova sadika zrasla iz zdravega semena in na zdravi zemlji, brez umetnih gnojil in škropil-je pridelek zdrav..odmislimo, da dež prinese pesticide in nam že več let zapored ubije paradajz,kumarice in ostalo..-

ko pa imamo gensko rastlino, s geni podgane in podobno, da je odporen na škodljivce in naravo..in raste v rastlinjakih, v tervolu-izolacija in ima speljano cevko za gnojilo in vodo in pod škodljivo ultravioletno žarnico in so si med sabo podobni, kot dvojčki,stoterčki..in tudi ogromne jagode in ostale dobrote...----

le vkup, le vkup uboga gmajna....dokler ste še v teh telesih, če ne za nas, pa za naše otroke in otrok otroke... xDDx xDDx xDDx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#82 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 5. junij 2009, 17:45

x:)x xDDx :palec:

starši nas usmerjajo, omejujejo in tudi kazensko odgovarjajo do 18 leta...energetsko pa vse življenje in še potem... xDDx

to je pa res lepo, da nismo sami krivi, mar ne?
in da imamo izgovore.... x:Dx
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#83 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 5. junij 2009, 19:12

Ej, ne preveč težit, boš zmotu miselni tok!

:eek: pa kaj težiš, mislis, da me lahk zmotiš xrolleyesx
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#84 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. junij 2009, 22:18

Potem ti pač moram povedati svoje drugačno mnenje, da REALNI dogodki, unija, hrup, vsekakor IMA v primerjavi z nekim besedovanjem zelo veliko težo in pomembnost.


besedo realno bi blo teb treba nekako uzet iz besednjaka, ker nism zihr, da poznaš njen pomen. niti približno ne. x:px
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#85 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. junij 2009, 22:28

Sem bla pozimi pri zdravniku. Naredila psihol. test Rohrschah. In še nek test. Psihotična jaz nisem- Prividi/prisluhi, videnje energij, videnje aure, vse to spada k psihozam. Psihotiki nimajo stika z realnostjo. Tako da uradno se glede te navedbe zgoraj motiš. x;)x Zelo približno ti to.


obožujem twoj princip komunikacije.
nekoga nekaj uprašaš... sama odgoworiš... in potem ga prepričuješ, kako zelo se moti...
ej... komot sem loh jes psihič. sej mogoče tud sem. če je to merilo, da se s tabo in tebi podobnimi ne grem, pol definitivno sem x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#86 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. junij 2009, 22:49

mantis... le redko preberem kak tvoj post. u bistvu, če lih se zaletim vanj, pa še to bolj tko... in že dolgo je tako. pa niti nisi tolk butasta, kolker ti res nekej manjka x:px x:Dx . uglaunem... tvoji posti so za moj okus biiistveno predolgi. pa ok., če bi bilo v njih vsaj kej pametnega, ne pa, da 3/4 vsebine nekoga prepričuješ, da nikogar nič ne prepričuješ in podobna jajca... iz nič si izmisliš problem in ga spotenciraš u .... ma u piiičkuuu materrrr :vragec: x:Dx
pa drgač? zdravje? počutje? x:px x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#87 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. junij 2009, 22:58

. Ko bojo tablete do konca prijele, se bo že kaj poznalo x8Dx


se weselim zate x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#88 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 5. junij 2009, 23:04

pizda a morte morit to je valja tema od agapeja ne pa kr eno nakladanje. če nimate kej pametnga za rečt se spelte a ne, pa pustte agapeja da kej kar lohk člouk tut bere napisat. če bi štekal vsaj en del tega kva agape piše ne bi tle take klatl sploh pa ti mantis pa razlika !

#89 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. junij 2009, 00:46

hecen ta Agape. x:Dx malo me je spomnil na nekoga, samo ne povem. mejbi se motim, videz pač lahko vara.

#90 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 6. junij 2009, 06:56

x:)x dobro jutro...še vam bom nakladal...pelje naj pa gkdor želi...

pa malo razvedrila na poskok...



z Laversem naprej... xDDx xDDx xDDx

x:)x x;)x x:)x



Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#91 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 6. junij 2009, 07:09

:2src:




dejmo poizskušat eno zadevo....
znanca, prijatelja, ko ga srečaš vprašaj, kaj je dobrega ? in ga vodi v pogovor skozi kaj je dobrega in kaj dobrega še bo... xDDx xDDx xDDx

kaj je dobrega danes ?

vse...spočit sem se prebudil, vso noč me je uspaval dež in zalil obilno naravo, hvala... računalnik mi super dela, internetu hvala, da imam možnost širit misli in ideje...hvala za molilni molk...

:2src: x;)x

To temo je popravil/a Agape: 26. junij 2009, 07:10


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#92 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 6. junij 2009, 08:06

:2src: thanks tantra



http://tinyurl.com/


PODPRIMO SKUPAJ EVROPSKO GIBANJE YES WE CAN!: Z NAKUPOM CD YES WE CAN! PODPREMO SVETOVNI GLASBENI DOGODEK

DORTMUND2009 : MUSIC WITHOUT BORDERS – STRINGS RESONATING FOR PEACE

NAJVEČJI SVETOVNI ORKESTER IGRA ZA MIR

KAJ: Morda veste, da je več kot 100 mladih ljudi iz več kot 30 držav zadnjega marca 2009 pustilo vse ob strani (službe, šole, družine - šest ljudi tudi iz Slovenije) in je namenilo vsaj šest mesecev svojega življenja aktivnemu humanitarnemu delovanju za boljšo Evropo. Projekt se imenuje Yes We Can! Community Leadership Training. Sestavlja ga intenzivno usposabljanje v Akademiji AOL v Bad Antogastu v Nemčiji in vzporedno praktično prostovoljno delovanje v državah EU.

ZAKAJ: Namen projekta je ustvariti bodoče vodje skupnosti in vodenje Evrope brez nasilja in stresa, z uporabo meditacijskih tehnik in ustvarjanjem medkulturnih dogodkov za podporo harmonije in različnosti.

KAKO: Več stvari je katere želijo mladi YES WE CAN doseči vsak dan in ena izmed njih je tudi redno praznovanje vseh ljudi. Vsak večer se zberejo in vsaj eno uro preživijo v slavljenju in čudovitem glasbenem petju kjerkoli so. Rezultat te čudovite energije je tudi novi CD. Glasba na CDju je dih-jemajoči izbor stilov in razpoloženj in večina glasbe so napisali udeleženci sami. CD ima devet skladb. Primer glasbe lahko poslušate na spodnji strani, kjer si lahko pogledate tudi promocijski klip: [url="http://""]http://www.yeswecan-...ing-and-new-cd/[/url]

PODPRIMO TA NAMEN: Lahko smo vsi del tega čudovitega gibanja. KUPIMO VSAJ DVA CD-JA YES WE CAN! Predlagamo, da vsak izmed nas kupi vsaj dva CD-JA. Enega obdrži zase in enega podari ali proda svojim bližnjim, ki jih ima rad-a (prijateljem, sodelavcem). Vizija: V SLOVENIJI ŽELIMO PRODATI VSAJ 100 CD-jev ZA PODPORO PROJEKTU.

CILJ: GLASBA BREZ MEJA – DORTMUND2009 – Največji svetovni orkester (7000) igra za mir

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#93 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 6. junij 2009, 09:06

pa brezplačen pravni nasvet...
če se ti bliža rubež, vse premičnine prepiši na drugega...in ko pride rubežnik, mu pokažeš notarski prepis in se poslovita...


Ti me pa res znaš iznenadit. Zdaj pa ne vem, ali si šel ti tudi k onmu notarju v Ravne na Koroškem ali si tole tudi samo od nekje prepisal?
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#94 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 6. junij 2009, 15:05

x:)x x:)x x:)x x;)x x;)x x;)x xDDx xDDx xDDx :2src: :2src: :2src:

http://www.tisizakon.com/ :palec:


Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti neomajen.

(Lao Ce)

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#95 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 7. junij 2009, 05:41

x:)x x:)x x:)x x;)x x;)x x;)x xDDx xDDx xDDx :2src: :2src: :2src:

http://www.tisizakon.com/ :palec:


Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti neomajen.

(Lao Ce)



Da druge premagaš- ?? odvisno, če čutiš potrebo po tem..lahko pa jih tudi sprejmeš ....

lepo bodi

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#96 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 7. junij 2009, 07:36

Da druge premagaš- ?? odvisno, če čutiš potrebo po tem..lahko pa jih tudi sprejmeš ....

lepo bodi

Matjaž


jaz te sprejemam, želim :2src: ti pa, da se spreminjaš in rasteš naprej x:)x

življenje je borba, kar spoznavate vsak dan...če bi živeli skozi srce, da bi delali samo dobra dela za sebe in druge, bi se lažje sprejeli in spremenili sebe in svet... xDDx

piščanec na karto...the best choice in people

http://www.cultureun...cken-a-la-Carte

TO JUTRO, KO JE BOG ODPRL OKNO NEBES IN VIDEL MENE, JE VPRAŠAL:

MOJ OTROK, KAKŠNA JE TVOJA NAJVEČJA ŽELJA ZA DANES?
ODGOVORIL SEM: "GOSPOD, PROSIM ČUVAJ OSEBO, KI BERE TOLE SPOROČILO,
NJEGOVO DRUŽINO IN NJEGOVE PRIJATELJE. ZASLUŽIJO SI IN ZELO JIH IMAM
RAD."
LJUBEZEN BOGA JE KOT OCEAN: LAHKO VIDIŠ NJEGOV ZAČETEK NE PA TUDI KONCA, jo pa lahko občutiš


TO SPOROČILO DELUJE NA DAN, KO GA SPREJMEŠ. MOGOČE SE SLIŠI NEUMNO ...
NEKAJ DOBREGA, LEPEGA SE TI BO DANES ZGODILO. :2src: NEKAJ, KAR ŽE DOLGO
ČAKAŠ, DA IZVEŠ. x:)x TO NI ŠALA, NEKDO TE BO POKLICAL ALI GOVORIL S TABO
O NEČEM, NA KAR ŽE DOLGO CAKAŠ.ali pa ti napisal x;)x
(TIHI OCEAN, SYDNEY AUSTRALIA 2005)


danes je dan za počiti...dež me pomirja in uspava, prej sem hodil po dežju, brez dežnika...poznam tipe, ki se umivajo na dežju...poznam ljudi, ki meditirajo na svetlo luno, ali pa gredo na vrt, ponoči, ko sveti fantovsko sonce in se čistijo, zdravijo, polnijo...Bog ima vse sorte koštarjov-ljudi za prehranit in pozdravit...nekatere nosi luna, nekatere Sonce xDDx

zakaj je toliko dežja ?

vse več vode kroži, ko je oblačno nas vsaj Sonce ne žge in voda nam ispira, ozon skozi vodo, čisti svinjarijo- kdo pa je poskrbel za to neravnovesje, ki nam dogaja ? MI-eni več, eni manj...eni že več življenj, eni manj inkarnacij...takle mamo- lahko se pa spremenimo in svet se nam bo spremenil...

eden po eden-drugače ne gre...NIHČE ne more namesto vas in za vas narediti, samo dobro za vas in za sebe...lahko vam ponudi berglo in moli-zaprosi za vas, da boste čim prej shodili in občasno tekli z razumom,srcem skozi DUHA...in poleteli, kot čista duša... :palec:

Priponka  violetflame.gif   4,48K   13 Število prenosov


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#97 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 7. junij 2009, 10:17

x:)x vir neznan x:)x ZGODBA ŽIVLJENJA O LJUBEZNI

Zdaj bomo skupaj sanjali prelepe sanje - sanje, ki jih boste radi sanjali ves čas. V teh sanjah ste sredi prelepega, toplega sončnega dne. Slišite ptice, veter reko. Zdaj greste k tej reki. Na njenem bregu srečate starca, ki meditira, in vidite, da mu iz glave sije prelepa svetloba vseh mogočih barv. Nočete ga motiti, a tedaj začuti vašo navzočnost in odpre oči.Te oči so polne ljubezni in spremlja jih širok smehljaj. Vprašate ga, od kod mu vsa ta čudovita svetloba in kako jo lahko žarči. Prosite ga, ali bi lahko še vas naučil tega. Odgovori vam, da je tudi sam pred mnogimi leti prosil svojega učitelja.In starec vam pove svojo zgodbo:

"Moj učitelj si je odprl prsi, vzel srce iz njih in iz srca potegnil prelep plamen. Potem je odprl prsi še meni, mi vzel srce iz njih in vsadil vanj tisti plamenček. Nato mi je srce vrnil, in kakor hitro je bilo na svojem mestu, sem v prsih začutil silno ljubezen, kajti plamen, ki mi ga je vsadil v srce, je bil njegova lastna ljubezen.Ta plamen je nato rasel in rasel v mojem srcu in nazadnje postal velik,mogočen ogenj - ogenj, ki ne sežiga, temveč čisti vse, kar se ga dotakne. In ta ogenj se je dotaknil sleherne celice mojega telesa, in celice mojega telesa so mi ljubezen vrnile. Postal sem eno s telesom, moja ljubezen pa je samo še rasla in rasla. In ogenj se je dotaknil slehernega čustva moje duše,in vsa čustva so se spremenila v močno, silovito ljubezen. In vzljubil sem samega sebe, popolnoma in brezpogojno.Ogenj pa je še kar naprej gorel, in začutil sem potrebo po tem, da bi svojo ljubezen delil. Sklenil sem torej deliti ljubezen na vsako drevo, in drevesa so mi ljubezen vrnila; postal sem eno z njimi, a ljubezen se ni ustavljala, ampak je še kar naprej rasla in rasla. Položil sem ljubezen v sleherni cvet, v travo, v zemljo, in vse to me je vzljubilo in postalo eno z mano. Moja ljubezen pa je samo še rasla in rasla, in vzljubil sem sleherno žival na tem svetu. Živali so mi odgovorile in mi ljubezen vrnile, in postali smo eno. Toda moja ljubezen je še kar naprej rasla in rasla.Položil sem torej drobec ljubezni v sleherni kristal, v sleherni kamen v zemlji, v prah, v kovine, in vse to mi je ljubezen vrnilo, in postal sem eno z zemljo. Potem sem sklenil, da zasejem svojo ljubezen še v vodo, v oceane, v reke, v dež, v sneg. In vse to mi je ljubezen vrnilo, in postali smo Eno. Moja ljubezen pa je še kar naprej rasla in rasla. Sklenil sem torej, da jo dam še zraku, vetrovom. Začutil sem močno vez z zemljo, z vetrovi, z oceani, z naravo - moja ljubezen pa je še kar rasla in rasla.Ozrl sem se v nebo, v sonce in zvezde, in dal svojo ljubezen v vsako zvezdo, v mesec, v sonce, in ljubezen so mi vrnili. In postal sem eno z luno in soncem in zvezdami, moja ljubezen pa je še kar naprej rasla in rasla. In zasadil sem ljubezen v slehernega človeka, in postal sem eno s človeštvom.Kamorkoli grem, kogarkoli srečam, vidim sebe v njegovih očeh, saj sem del vsega. Del vsega pa sem, ker ljubim."In tedaj si starec odpre prsi, vzame iz njih srce, v katerem gori tisti prelepi plamen, in ta plamen podari v naše srce. In zdaj se v nas začne razraščati tista ljubezen. Zdaj postajamo eno z vetrom, vodo, z zvezdami, z vso naravo, z živalmi in z vsemi ljudmi. Čutite toplino in luč, ki jo oddaja plamen v vašem srcu. Iz glave vam sije prelepa svetloba vseh mogočih barv. Ožarjeni ste z žarom ljubezni in molite:

Hvala ti, Stvarnik vesolja, za dar življenja, ki si mi ga dal. Hvala ti, da si mi dal vse, kar sem kdaj resnično potreboval. Hvala ti za priložnost, da sem izkusil to prelepo telo in ta prelepi um. Hvala ti, da z vso svojo ljubeznijo prebivaš v meni, s svojim čistim in brezmejnim duhom, s svojo toplo žarečo svetlobo LJUBEZNI.

Hvala ti, da uporabljaš moje besede, da uporabljaš moje oči, da uporabljaš moje srce in po njem deliš svojo ljubezen, kamorkoli grem. Ljubim se prav takšnega ,kakršen sem in ker sem tvoja stvaritev, tudi tebe ljubim. Pomagaj mi, da ohranim ljubezen in mir v srcu in da si s to ljubeznijo ustvarim novo življenje.Da vse dni svojega zemeljskega bivanja preživim v ljubezni.

Hvala,hvala,hvala ti……………..


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#98 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 7. junij 2009, 10:43

x:)x Vodnik Povzdignjenja Brian de Flores

Akaški zapis - eterični pas energije na Zemlji, kamor so vsi dogodki, misli in vtisi neizbrisno posneti.
Povzdignjeni mojstri - so duše, ki so pridobile mojstrstvo skozi mnoga Zemeljska življenja, da bi vodili človeštvo in iz višjih nivojev predstavili (oznanjali) načrt povzdignjenja (vnebovzetja?).
Povzdignjenje (vnebovzetje) - energetsko pospeševanje pretvorbe vseh fizičnih snovi v lažje(svetlejše) in višje frekvence. Zemlja in vsi njeni prebivalci z njo gredo skozi ta proces. Dvigamo se iz tretje dimenzije ( grobi-snovni svet) v četrto dimenzijo (nefizični prehod) in pojavili se bomo v peti dimenziji - časovno prostorski (nežno materialni svet).
Astralni nivo - nivo iluzij (slepil), arhetipov (zastarelih pravzorov), blišča in nivo okvarjeno predstavljene realnosti.
Aura - svetleče polje polno barv in nežnih energij, ki seva v in izven človeškega telesa.
Čakre - energijski centri v človeškem telesu.
Kanaliziranje - postopek odpiranja dimenzijskih prehodov v posamezniku, da bi dopustili duhovnim vodnikom in drugim bitjem deliti svoje energijsko polje z našim in z namenom, da bi verbalno sporočali informacije ali prenašali energijo.
Otroci modrega žarka - zelo visoko razvite duše iz drugih planetov in dimenzij, ki so prišli na Zemljo, da bi pomagali v procesu povzdignjenja.
Kristusiva zavest - popolno samozavedanje in zavedanje celotnega stvarstva. To je sočutje, brezpogojna ljubezen in Božanska Modrost.
Telo poželjenj - eden najbolj zahtevnih samonadzorov je kontrola svojih telesnih želja. Te delujejo brez razmišljanja in se običajno pojavljajo kot nejasne in nelogične zaznave določenih okoliščin ali posameznikov v njih. Poznamo ga kot astralno telo.
Tretja dimenzija - to je zgoščena dimenzija, kjer se pojavljajo človeška bitja. Tu so vibracije, ki ustvarjajo iluzijo, da je vse ločeno in je zato za nas ta dimenzija izziv v smeri prebujenja. Tu so frekvence, ki izražajo predvsem ločenost od celote. To je dimenzija, kjer je večina ljudi vklenjena v prepričanje, da je le realnost tisto, kar se lahko zazna s petimi čuti. Doživljanje v tej dimenziji je zelo intenzivno na vseh nivojih, zato se lahko naučimo mnogo lekcij. Priložnost za rast in pospeševanje duše je v tej dimenziji največje.
Četrta dimenzija - Trenutno se na Zemlji četrta dimenzijska realnost prekriva s tretjo. V primeru človeštva se to lahko izraža kot zelo povečana želja po enosti, miru in prezpogojni ljubezni v nasprotju z iluzijo ločenosti, ki je značilna za tretjo dimenzijo.Vibracijska stopnja te realnosti se dviga in zato se lahko posameznik sooči z osebnimi stvarmi na mnogo bolj hiter in intenziven način. To je frekvenca odgovornosti za vse, kar je posameznik ustvaril. Negativnost je veliko težje vzdrževati v tej dimenziji.
Peta dimenzija -
Znana je kot realnost zlate dobe, kjer postanejo sanje realnost in obenem postanejo duše neomejene. Bitje v peti dimenziji nima ega ločenega od višjega jaza in zato izkuša stalno svobodo, božansko milino, lepoto, ustvarjalnost, veselje, modrost, napredek in bogastvo.
Posebna opazka - Obstaja dvanajst osnovnih dimenzij na Zemlji. Prva, tretja in peta so fizične. Druga, četrta in šesta so nefizične realnosti. Vsaka posamezna realnost vključuje dvanajst oktav.
Božanska volja - stanje bivanja posameznika, ki se sproži, ko se je svobodna volja združila z višjim jazom. Božanska volja običajno obvladuje popačenja, ki jih pogosto ustvarja človeška osebnost.
Božanska moč -
delo z duhovno močjo, vedno za najvišje dobro vseh vključenih
Prebivalec praga - zadnji preiskus pred inicijacijo, inspiracija ali razsvetlitev. Običajno je to ogromna miselna forma, ki jo moramo raztrositi, da bi lahko prišli do višjega razumevanja samega sebe. "Senca" ali neodkupljiv aspekt naše osebnosti, ki se je gradil skozi mnoga prejšnja življenja.
Spremembe na zemlji - SE NE BODO ZGODILE! (mišljeno v večjem obsegu)
eden po eden
Energijski ovoj - vibracijska informacija, ki običajno izvira iz druge dimenzije ali planeta, to so ponavadi simboli in slike obdani z eteričniim ovojem za posameznika ali skupino.
Zemeljska resonanca - vsaka energija (fizična ali nefizična) ki ne povzroča neravnotežja ali motenj v frekvenci našega planeta.
Ego struktura - sestavljanje Negativno­­/Pozitivne polarnosti zavesti, ki obstaja ločeno od Višjega Jaza. Ego ohranja iluzijo ločenosti , z usmerjanjem na dualnost in na scenarij: dobro/slabo.
Eterično telo - nefizično telo - telo duše.
Svobodna volja - izvirno darilo Boga vsakomur in vsaki duši; Svobodna volja vam daje možnost , da lahko storite karkoli si želite, ne glede ali je to za vaše najvišje dobro, ali ni. Oglejte si nazaj Astralno telo (telo poželjenj).
Gaja - duh Zemlje.
Zlata doba - tisto obdobje v Zemljini zgodovini, kjer so civilizacije izkusile premik iz nižjih frekvenc na višje.
Mrežni sistem - elektroenergetska mreža, ki teče skozi in okoli planeta.
Varnostne sile - skupina fizičnih in nefizičnih bitij iz različnih realnosti, ki so se zbrali, da bi vodili in pomagali človeštvu v nadaljnji rasti njegove evolucije.
Zunanji planet - obstaja, ki zajema prostor in se pojavlja izven meja Zemlje.
Slaboumno sočutje - ta pojem uporabljamo, da bi opisali dejanje posameznika ali naše še vedno običajne navade vmešavanja in dajanja pomoči drugim ljudem ne, da bi najprej ugotovili, ali sta naš nasvet in energija sploh primerni. S tem dejanjem preprečujemo posameznikom iti skozi njihove lastne izkušnje in tudi, da bi s tem lahko ojačali. Slaboumno sočutje običajno spremlja tudi velika izguba energije.
Inicijacija – nemenjena, da bi vstopili na višji nivo zavesti ali vedenja.
Karma - princip vzroka in posledice. Kar seješ to žanješ.
Svetlobno telo - popolno in pet dimenzionalno Kristusovo telo; brez staranja, lepo in svetleče. Trenutno smo v zelo gostih vodno - baziranih telesih in sedaj sprožamo prehod v zračno - bazirana telesa.
Skrivnostna šola - intenzivna in radostno ganljiva inicijacija, ki odklepa telesno zavest in inicira človeške duše na višje frekvence. Ponavadi vključuje deprogramiranje ego - strukture in očisti štiri nižja telesa in celični spomin, vseh negativnosti in neravnovesij.
Negativno programiranje - brezkoristne ali na strahu osnovane miselne oblike, ki so vtisnjene v naše energijsko polje od zunaj: iz zavesti ljudi iz okolice.
Psihik - občutljiva oseba na duhovne procese in energije.
Prstan prepovedanega prehoda - znan tudi kot Velika Ovira, deluje kot ločilna točka, ki jo lahko prečkajo le tisti, ki so dosegli dovolj visok nivo mojstrstva.
Sveta geometrija - osnovna ali sestavljajoča oblika vsake stvaritve; odtis.
Sedem žarkov - usmerjeni žarki duhovne energije, ki sevajo iz Božjega z namenam zdravljenja, izpopolnitve in širjenja.
Šambala - Mesto Mojstrov, fizično pribežališče, pod puščavo Gobi, ki služi kot glavni stan za povzdignjene mojstre, ki bivajo na Zemlji.
Zvezdna vrata - večdimenzijska prehodna vrata v druge realnosti.
Zvezdno seme
- duše, ki so prišle pomagat človeštvu, a ne izvirajo z Zemlje. Te duše so ponavadi iz najvišje razvitih civilizacij z drugih planetov.
Terra - je resnično duhovno ime za Zemljo.
Telepatija - komunikacija, ki je nad petimi čuti, je prenos misli.
Tretje oko - eterični psihikalni organ, ki je lociran nad fizičnima očesoma.
Prekašanje - Umetnost in Znanost Povzdignjenja.
Nadgradnja - rast v frekvenci in vibracijah.
Vijoličast plamen - energetska tehnologija, ki dopušča posamezniku, da lahko preobrazi, spremeni ali preoblikuje negativno in neuravnoteženo energijo.
Moč Vrila - močna prvobitna kozmična energija, ki jo ima vsak posameznik in obstaja v spodnjem delu hrbtenice.To je znano kot kundalini energija.
Vstopanje v telo - nova duša z izdelanim namenom zasede fizično telo, ko se je prejšnji lastnik prostovoljno odločil, da ga zapusti. Običajno je tako dejanje določeno že pred rojstvom.
Avatarji belega plamena - znani tudi kot strežniki (ministranti) Novega Sveta. Ta pojem se uporablja v duhovni hierarhiji, da bi opisali 144.000 človeških duš, ki preobražajo planet Zemljo v zvezdo. To so graditelji Novega Sveta in so vseh ras in starosti. Govorijo vse jezike, sprejemajo vse religije ter znanosti in vse filozofije.
Bela luč - varnostni energijski zaščitni zastor, ki se manifestira iz moči Svetega Duha.

Več podatkov na izvirni strani avtorja: http://www.bryandeflores.com/

Prevedel Januš Luznar Grosuplje 27.08.2004

To temo je popravil/a Agape: 27. junij 2009, 08:34


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#99 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 7. junij 2009, 16:14

LILI M. Nisem razumela tistih dveh energij, ki sta praktično ena. Žal. Zato te zdaj prosim, če še maš kaj časa in volje, da napišeš še enkrat.
Kolikor je meni znano oz. sem razumela gre pri ločevanju na dve energiji za človekovo ločenje in poimenovanje, da sta dve. Ena bi naj delala dobro, se pri ljudeh občutila kot dobro, druga ravno obratno (zlo, slabo). Pri teoriji ene energije pa naj bi priznavali samo eno - dobro. Kot, da je to edina delujoča energija v vesolju.

To je toliko kolikor sama vem, če ti bo pomagalo razvidet zakaj mi pač tvoja razlaga ne ''potegne''

Pa lep dan x:)x
xDDx xDDx xDDx
Tretja dimenzija - to je zgoščena dimenzija, kjer se pojavljajo človeška bitja. Tu so vibracije, ki ustvarjajo iluzijo, da je vse ločeno in je zato za nas ta dimenzija izziv v smeri prebujenja. Tu so frekvence, ki izražajo predvsem ločenost od celote. To je dimenzija, kjer je večina ljudi vklenjena v prepričanje, da je le realnost tisto, kar se lahko zazna s petimi čuti. Doživljanje v tej dimenziji je zelo intenzivno na vseh nivojih, zato se lahko naučimo mnogo lekcij. Priložnost za rast in pospeševanje duše je v tej dimenziji največje.
Četrta dimenzija - Trenutno se na Zemlji četrta dimenzijska realnost prekriva s tretjo. V primeru človeštva se to lahko izraža kot zelo povečana želja po enosti, miru in prezpogojni ljubezni v nasprotju z iluzijo ločenosti, ki je značilna za tretjo dimenzijo.Vibracijska stopnja te realnosti se dviga in zato se lahko posameznik sooči z osebnimi stvarmi na mnogo bolj hiter in intenziven način. To je frekvenca odgovornosti za vse, kar je posameznik ustvaril. Negativnost je veliko težje vzdrževati v tej dimenziji.
Peta dimenzija - Znana je kot realnost zlate dobe, kjer postanejo sanje realnost in obenem postanejo duše neomejene. Bitje v peti dimenziji nima ega ločenega od višjega jaza in zato izkuša stalno svobodo, božansko milino, lepoto, ustvarjalnost, veselje, modrost, napredek in bogastvo.
Posebna opazka - Obstaja dvanajst osnovnih dimenzij na Zemlji. Prva, tretja in peta so fizične. Druga, četrta in šesta so nefizične realnosti. Vsaka posamezna realnost vključuje dvanajst oktav.
Božanska volja - stanje bivanja posameznika, ki se sproži, ko se je svobodna volja združila z višjim jazom. Božanska volja običajno obvladuje popačenja, ki jih pogosto ustvarja človeška osebnost.
Božanska moč - delo z duhovno močjo, vedno za najvišje dobro vseh vključenih
Ego struktura - sestavljanje Negativno­­/Pozitivne polarnosti zavesti, ki obstaja ločeno od Višjega Jaza. Ego ohranja iluzijo ločenosti , z usmerjanjem na dualnost in na scenarij: dobro/slabo.
Eterično telo - nefizično telo - telo duše.
Svobodna volja - izvirno darilo Boga vsakomur in vsaki duši; Svobodna volja vam daje možnost , da lahko storite karkoli si želite, ne glede ali je to za vaše najvišje dobro, ali ni. Oglejte si nazaj Astralno telo (telo poželjenj).

Kreacija-vesolje je nastalo skozi pok in svetlobo, iz popolne teme- imamo negativni naboj in pozitivni, ki pa se uničujeta med sabo in sprožajo energijo, ker pa je + nabojev več, to sproža rast in razširjanje vesolja in stvarjenja, tudi nas. Skupna energija, ki ima dva naboja je v vesolju in v nas, energiji v ravnovesju, nas naredita zdravi in srečni, manek ali višek druge, pa povzročita napetosti in neharmonijo...zemlja je iz harmonije, zaradi nas in ko se bomo mi znali spravit v harmonijo, bomo zaživeli skozi dve energije v skupni eni...angelski svet...lahko pa, da se motim in bo to že v teh telesih, pustimo se presenetit.Mi pa rastemo skozi Duha, ki je tudi kreacija...jing-jang,moška-ženska energija v enem telesu, v ravnovesju... mačo ni o.k., prestrašeno dekle ni o.k.,poženščen in našminkan fantek ni o.k.,baba-mačo in tako dalje...deviacij in izrojenosti je ful... x:)x ZLO DELUJE SKOZI LJUDI IN SE KOPIČI IN ZOPET DELUJE NA LJUDI IN SKOZI LJUDI...Duhovni svet se edino lahko udejanja skozi Kreacijo, katere del smo...kar je pa Ego sestavil, skozi ljudi in ob pomoči :vragec: pa lahko povsod vidimo, ker deluje razdiralno... xDDx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#100 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 7. junij 2009, 17:13

x:)x

Slaboumno sočutje - ta pojem uporabljamo, da bi opisali dejanje posameznika ali naše še vedno običajne navade vmešavanja in dajanja pomoči drugim ljudem ne, da bi najprej ugotovili, ali sta naš nasvet in energija sploh primerni. S tem dejanjem preprečujemo posameznikom iti skozi njihove lastne izkušnje in tudi, da bi s tem lahko ojačali. Slaboumno sočutje običajno spremlja tudi velika izguba energije.


Pa ne me spet narobe razumet xsrcx


mogoče bi moralo pisat...dobronamerno sočutje-nasveti, vodi v razmetavanje energije..

čisto tega, tud jaz ne razumem, lahko je Luznar narobe prevedu, ali pa še nismo dojeli...

glavnem jez mam full energije, kljub dopisovanju in moj namen je samo podajat informacije, vi jih pa skozi zdrav razum in energije testirajte, pa mi poročajte, pa se bomo kaj naučili in tako dalje...kaj je moje razmišljanje, se vidi, ko je kaj pripeto se tudi vidi...za svojimi besedami stojim in jih znam zagovarjat, je pa za mozgat...nič pa ni obvezno, tudi jaz se samo učim skozi pisanje... :2src:

vas pa vseskoz opozarjam, da se da vplivat skozi pisano besedo tudi...tako pozor...
vse duhovne stvari-revije,članki,knjige so programirane skozi energijo- grupe,sekte,cerkve, ki to širi...skupnost Krišna nudijo brezplačno hrano na sejmih in širijo energijo...knjige skoraj podarjajo po domovih, pa tudi ostali...POZOR


uglavnem vse je darilo in razširjujte, če želite, ko bo pa kdo knjigo začel pisat iz mojih osebnih zapiskov, naj me pa prej kontaktira na osebno pošto, da se uskladiva... xDDx xDDx xDDx


Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0