Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se ubiti?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 2 x ocenjeno
142 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. junij 2009, 11:22

men gre pa na kurc vedno to cmizdrenje pa to.... tm u afriki folk strada k nimajo za kruh tle pa se vsi neki jokcajo pa majo svoje psihijatre pa kr neki ej, za bruhat!!

:palec: Nisi edini ki tako mislis. x:)x
se dodam: folk ki je brez rok, nog, tezki invalidi, ljudje s hudimi boleznimi, ljudje z najstrahotnejsimi tezavami, kar si jih lohk zmislis, pa furajo, gurajo in se zraven celo smejejo in ljubijo lajf. x:)x

unis pa itaq samo potuho za lenobo išče x:px to sem ugotovu zato, ker mi je znano x:o)x

Jp.

p.s. Unis - vsi razmisljajoci in cuteci smo sli bolj al manj skoz to.
Pac probas prezivet v svetu in se zraven cim bl lustn met - vse te pa gradi.
to so ti zdej larifariji, ker si TI ZDAJ v tem...
ampak tko al tko mors sam cez to - kot vsak - pa kolkrkol mel al pa ne razumevanja in podpore.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 21. junij 2009, 12:13

ubiti se... ti povem, zdaj ali nikoli.... ko si samostojen in veš dovolj... zdaj lahko!

prej raje razviješ kako duševno bolezen, a ne...

mogoče kdaj povem o svoji duševni stiski...

lp

#53 Osamljena

Osamljena
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 435

Objavljeno: 21. junij 2009, 12:34

Splača se živet...vsak do nas se kdaj znajde v duševni stiski in ne ve kako naprej. Kar nas ne ubije nas naredi močnejše.
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.

#54 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 21. junij 2009, 17:11

:palec: Nisi edini ki tako mislis. x:)x
se dodam: folk ki je brez rok, nog, tezki invalidi, ljudje s hudimi boleznimi, ljudje z najstrahotnejsimi tezavami, kar si jih lohk zmislis, pa furajo, gurajo in se zraven celo smejejo in ljubijo lajf. x:)x


Jp.

p.s. Unis - vsi razmisljajoci in cuteci smo sli bolj al manj skoz to.
Pac probas prezivet v svetu in se zraven cim bl lustn met - vse te pa gradi.
to so ti zdej larifariji, ker si TI ZDAJ v tem...
ampak tko al tko mors sam cez to - kot vsak - pa kolkrkol mel al pa ne razumevanja in podpore.


ma unis se neki preserava pa ne vem kva si misl k gre to pisat u forum, kr neki. tle en folk k nima za burek pa vsak neki na pou diagnozo pustaulat al pa rečt da bo minil sam to ni dost!! more unis mal se mn sam seb smilt pa bo a je tko al ni?! pizda vsak psihič mu bo valda tabletke našponu k se mu ne da s takim folkom ukvarjat k itak ni pomoči če se en sam zapsihira u neki, pol so pa na konc še starci krivi al kva!!! ma ne me jebat.

#55 išiguro

išiguro
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 21. junij 2009, 17:34

dejte ta forum umaknit, to pa res ni kull
Pot srca, nas pripelje na cilj.

išiguro

#56 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 21. junij 2009, 17:42

Važno de se mamo radi... xrolleyesx
Če ma pa kdo problem pa hitro skrit, da ne bo kdo videl. :o|o:

Išiguro, kot se mi učimo nebranja spamov, se pa daj ti tistega, kar ti ni všeč. :2src: :2src: :2src:

:vragec:

#57 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 21. junij 2009, 18:11

sam ko napišeš...pa napišeš tak...da trava tam več ne raste :palec: x:Dx

#58 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 21. junij 2009, 19:27

a dej neme rugat ti mantis al kva si pa tle ukol jodlat pejt raj prasce futrat k da kle prfokso špilaš sej te nben ne šljivi pet posto. zenkrat še nism vidu dab kej pametnga napisala sam neki se preseravaš da te je treba na konc fuknt vn iz foruma sam ne vem zakva te niso za vedno? sori ampak kar je preveč je preveč!!!!!!

#59 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 21. junij 2009, 19:34

To je pa res višek inteligence... xrolleyesx :o|o:

x:Dx

#60 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 21. junij 2009, 19:35

ja je zate

#61 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 21. junij 2009, 19:41

To je pa res višek inteligence... xrolleyesx :o|o:

x:Dx


psssstttt...
mali ima point. samo s taktnostjo pa res ne pretirawa x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#62 Avonaedon

Avonaedon
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 21. junij 2009, 19:48

Ti si pa dokazal, da si kaj boljši od mene, ki še tega ne delaš ? x:o)x Prasce pa ješ, a ne, bureke in to.
In kakšno prfokso neki, če ti rečem, da si totalno nerazumljiv in da s tem jemlješ čas vsem, ki nismo iz tvoje regije ?? Kaj bi ti sploh rad zdaj dokazal, ha? Da je kul folku čas jemat, ha?
In primitivno zmerjaš, če ti kdo reče, da piši razumljivo, ker misliš, si tolko boljši od mene al kaj?
Al pa te naj raje dam na ignor, da bom imela mir pred nepotrebnim zamudnim tolmačenjem tvojih skropucal, al kaj bi ti sploh na forumu rad.

Kaj pa potem sploh delaš na foumu ti sam, če tako očitno kažeš, kako ti dol visi za vse druge razen zase?


ma sej mi ne visi prou zato pa pravm da pejt raj prasce futrat k težiš! da sm bl pametn tim zdej pukazu ka te nam šljiviu dons pa je. ti pa dej sebe raj na ignor in oladi.

#63 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 21. junij 2009, 19:53

ma sej mi ne visi prou zato pa pravm da pejt raj prasce futrat k težiš! da sm bl pametn tim zdej pukazu ka te nam šljiviu dons pa je. ti pa dej sebe raj na ignor in oladi.


ajajaj...še malo pa se boš začel ponavljat kot tantrič...in pljuvat po vseh x:Dx pa ne jemljem mu tega v slabo...sam je že videno x:Dx

#64 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:11

psssstttt...
mali ima point. samo s taktnostjo pa res ne pretirawa x:Dx


Mogoče tu, njegov pristop povsod drugod pa kaže bolj na to, da je zlobna polovica agapeja x:Dx x:o)x :2src:

Objavljena slika

#65 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:18

Mogoče tu, njegov pristop povsod drugod pa kaže bolj na to, da je zlobna polovica agapeja x:Dx x:o)x :2src:

Objavljena slika


Ne vem no, morda celo četrtina...

#66 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:20

Mogoče tu, njegov pristop povsod drugod pa kaže bolj na to, da je zlobna polovica agapeja x:Dx x:o)x :2src:

Objavljena slika


sej ne wem točn, ampak če se ne motm, se mi tut agape ne zdi, da ma sto pik. tko da mal preseneča, da se z mantis ne ujameta x:px
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#67 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:20

Ne vem no, morda celo četrtina...

četrtinka še gre skozi...petinka bi bila pa že skor malo preveč...sam nikol se ne ve...kaj nov dan prnese x:Dx

#68 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:21

četrtinka še gre skozi...petinka bi bila pa že skor malo preveč...sam nikol se ne ve...kaj nov dan prnese x:Dx


Pustimo se presenetiti.

#69 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:40

Objavljena slika

Objavljena slika

#70 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. junij 2009, 20:46

Halleluiah, sister x:Dx

#71 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 21. junij 2009, 21:07

Unis ti preprosto, preveč razmišljaš,prepusti se sedanjemu trenutku, pa bo. In bodi vesel, kajti kar ti vidiš, mnogi drugi ne in zato bi jih glih moral razumeti in ne siliti drugih da te razumejo, kajti ti imaš dar ne drugi. Mogoče ti tvoj ego pravi da se posmehuješ, da ti je ravno, lahko bi pa to izkoristil in naredil ti korak naprej in začel pomagati ljudem. ni nujno da najdeš sto ljudi lahko najdeš samo enega dobrega sogovorca ali somisleka in ta bo razširil tvoje in njegovo mišlenje naprej počasi ampak zasigurno kot aids, upam da me razumeš. si dober človek samo nehaj se smiliti samemu sabi in pokaži da si močen ti boš imel več koristi od tega. tako si pa samo spotični kamen ob cesti za družbo. sam jim daješ razlog da se spotaknejo ob tebe. x;)x

#72 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 22. junij 2009, 09:27

BRAVO UNIS, KONČNO EDEN NA TEM KURČEVEM FORUMU PO DOLGEM CAJTU S PRISTNIM, NEZLAGANIM POSTOM.


DOVOLI, DA BOLI, DAOVOLI, DA SI LEN, DOVOLI, DA SI PATETIČEN, NESPOSOBEN, DUHOVNO NEZREL, V GLAVNEM NESPOSOBEN NA CELI ČRTI. NE UPIRAJ SE BOLEČINI. KO BOŠ ZAČEL DOVOLJEVAT BOLEČINI, DA ENOSTAVNO JE, BO TA POSTALA ZNONSA, ČUTIJ JO BOŠ, A NE BO VEČ IMELA MOČI, DA BI TI JEMALA VOLJO DO ŽIVLJENJA, DELA, ČAKANJA V KOLONI. SAMO DOVOLI JI, DA JE!

BOLJ, KO SE JI UPIRAŠ, BOLJ, KO JE NEGIRAŠ, MOČNEJŠA JE IN NJEN ROK TRAJANJA JE DALJŠI. A NE OBUPAT, KER KO BOŠ ˝UMORIL˝ ENO PLAST, PRIDE DRUGA A VSAKA JE LAŽJA, MANJ INTENZIVNA. SLEJ KOT PREJ TI BO USPELO PRIDIT DO TOČKE, KO JO BOŠ JEMAL IN OBČUTIL NA NAČI, KOT SE OBČUTI SREČA. sAMA BOLEČINA TI BO DOKAZALA, DA DELUJE V TVOJE DOBRO.

PA NIČ NE DELAJ NA SILO. SILA NAD SAMIM SABO, EGO DELA ZGOLJ MOČNEJŠEGA. jA PA NE SKRBI, KO BODO OBDOBJA, KOTE BO EGO HOTU OBNORET - TE SPRAVIT V VOJNIK. IT IS PART OF A PROCES.


:palec: :palec: :palec: NVK, sem šla skoz tole in lahko potrdim, da je to pot - najbrž edina, ki te res pripelje v Življenje. Nobeno zagotavljanje o moči nič ne pomaga - tu se sploh ne strinjam z Mayito, natikanje maske "močan sem" samo podaljšuje agonijo (sem preverila na sebi). Pot je ravno skozi občutenje in sprejetje vse svoje šibkosti, zmede in bolečine brez cinične distance (!!), je hudo (temna noč duše), ampak skozi to začutiš svojo dušo. In skozi to pride tudi občutek miru in nekakšne primarne sreče in ljubezni in tista prava moč (se mogoče sliš mal newagevsko pocukrano, ampak to je res to). Verjamem, da je vsa ta jeba lajfa temu namenjena in pravzaprav nimaš kam pobegnit - in nikogar za ubit - a boš ubil svojega najboljšega učitelja? Ko prideš skoz najhujše, ego sprejmeš (ker ga pač maš do konc lajfa - mojstrov brez ega pač ni na tem forumu, čeprav eni egoti mislijo, da niso egoti x;)x ) kot razvajenega in trmastega otroka, ki mu je treba postaviti meje in ga vzgojiti (ne gojiti, da ne bo pomote x;)x ), najprej pa ga je treba pozdraviti. Se pa strinjam z Mayito, da preveč razmišljaš in razglabljaš. Sploh če je zraven cinizem je to močna obramba pred občutenjem. To te sicer zavaruje pred občutenjem bolečine, tako kot analgetik ali droga, ti pa preprečuje da bi se pozdravil in zelo poglablja depro. Keč je ravno v občutenju in življenju tukaj in zdaj. Unis, najbrž si res na poti ranjenega zdravilca, ampak se ne strinjam z Mayitinim nasvetom, da se usmeri v pomoč drugim, za to je še prezgodaj, to bi samo škodovalo tebi in drugim. Človek mora najprej sam prehoditi svojo temno noč in si zaceliti vsaj najhujše rane, da lahko res pomaga drugim. Sicer pa, ko je čas, zdravilca že poiščejo tisti, ki ga rabijo, ne išče zdravilec svojih zdravljencev - v slednjem primeru z zdravilcem nekaj ne štima - pomeni, da hoče zdraviti druge namesto sebe, to pa nikomur ne koristi.

#73 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 22. junij 2009, 15:15

:palec: :palec: :palec: NVK, sem šla skoz tole in lahko potrdim, da je to pot - najbrž edina, ki te res pripelje v Življenje. Nobeno zagotavljanje o moči nič ne pomaga - tu se sploh ne strinjam z Mayito, natikanje maske "močan sem" samo podaljšuje agonijo (sem preverila na sebi). Pot je ravno skozi občutenje in sprejetje vse svoje šibkosti, zmede in bolečine brez cinične distance (!!), je hudo (temna noč duše), ampak skozi to začutiš svojo dušo. In skozi to pride tudi občutek miru in nekakšne primarne sreče in ljubezni in tista prava moč (se mogoče sliš mal newagevsko pocukrano, ampak to je res to). Verjamem, da je vsa ta jeba lajfa temu namenjena in pravzaprav nimaš kam pobegnit - in nikogar za ubit - a boš ubil svojega najboljšega učitelja? Ko prideš skoz najhujše, ego sprejmeš (ker ga pač maš do konc lajfa - mojstrov brez ega pač ni na tem forumu, čeprav eni egoti mislijo, da niso egoti x;)x ) kot razvajenega in trmastega otroka, ki mu je treba postaviti meje in ga vzgojiti (ne gojiti, da ne bo pomote x;)x ), najprej pa ga je treba pozdraviti. Se pa strinjam z Mayito, da preveč razmišljaš in razglabljaš. Sploh če je zraven cinizem je to močna obramba pred občutenjem. To te sicer zavaruje pred občutenjem bolečine, tako kot analgetik ali droga, ti pa preprečuje da bi se pozdravil in zelo poglablja depro. Keč je ravno v občutenju in življenju tukaj in zdaj. Unis, najbrž si res na poti ranjenega zdravilca, ampak se ne strinjam z Mayitinim nasvetom, da se usmeri v pomoč drugim, za to je še prezgodaj, to bi samo škodovalo tebi in drugim. Človek mora najprej sam prehoditi svojo temno noč in si zaceliti vsaj najhujše rane, da lahko res pomaga drugim. Sicer pa, ko je čas, zdravilca že poiščejo tisti, ki ga rabijo, ne išče zdravilec svojih zdravljencev - v slednjem primeru z zdravilcem nekaj ne štima - pomeni, da hoče zdraviti druge namesto sebe, to pa nikomur ne koristi.

Zelo dobro o cinizmu :palec: Temna noč duše odpira oči in še kaj.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#74 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 22. junij 2009, 15:35

:palec: :palec: :palec: NVK, sem šla skoz tole in lahko potrdim, da je to pot - najbrž edina, ki te res pripelje v Življenje. Nobeno zagotavljanje o moči nič ne pomaga - tu se sploh ne strinjam z Mayito, natikanje maske "močan sem" samo podaljšuje agonijo (sem preverila na sebi). Pot je ravno skozi občutenje in sprejetje vse svoje šibkosti, zmede in bolečine brez cinične distance (!!), je hudo (temna noč duše), ampak skozi to začutiš svojo dušo. In skozi to pride tudi občutek miru in nekakšne primarne sreče in ljubezni in tista prava moč (se mogoče sliš mal newagevsko pocukrano, ampak to je res to). Verjamem, da je vsa ta jeba lajfa temu namenjena in pravzaprav nimaš kam pobegnit - in nikogar za ubit - a boš ubil svojega najboljšega učitelja? Ko prideš skoz najhujše, ego sprejmeš (ker ga pač maš do konc lajfa - mojstrov brez ega pač ni na tem forumu, čeprav eni egoti mislijo, da niso egoti x;)x ) kot razvajenega in trmastega otroka, ki mu je treba postaviti meje in ga vzgojiti (ne gojiti, da ne bo pomote x;)x ), najprej pa ga je treba pozdraviti. Se pa strinjam z Mayito, da preveč razmišljaš in razglabljaš. Sploh če je zraven cinizem je to močna obramba pred občutenjem. To te sicer zavaruje pred občutenjem bolečine, tako kot analgetik ali droga, ti pa preprečuje da bi se pozdravil in zelo poglablja depro. Keč je ravno v občutenju in življenju tukaj in zdaj. Unis, najbrž si res na poti ranjenega zdravilca, ampak se ne strinjam z Mayitinim nasvetom, da se usmeri v pomoč drugim, za to je še prezgodaj, to bi samo škodovalo tebi in drugim. Človek mora najprej sam prehoditi svojo temno noč in si zaceliti vsaj najhujše rane, da lahko res pomaga drugim. Sicer pa, ko je čas, zdravilca že poiščejo tisti, ki ga rabijo, ne išče zdravilec svojih zdravljencev - v slednjem primeru z zdravilcem nekaj ne štima - pomeni, da hoče zdraviti druge namesto sebe, to pa nikomur ne koristi.



žal me nisi razumela, če imaš velik ego, to pomeni, da imaš moč v sebi, samo da jo narobe koristiš.Nisem še videla človeka z velikim egom, ki bi bil miren in tih ali da bi jokal. prevelik ego ti samo škodi. in če se ti zavedaš da imaš prevelikega in da ti nič narediš zato in praviš sam sebi ah saj to je samo neko obdobje ki ga mora človek prehoditi ,nikoli ne boš zrastel saj si že zdaj sam sebi lažeš.Ego ti je vcepila družba in šola. sama tekmovalnost.
In noben mojster nima ega, ampak samozaupanje, če ima ego, potem ni mojster.

#75 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 22. junij 2009, 16:08

Sem že zadnjič imela napisano,pa sem radi reda zbrisala.
Pa bom še enkrat. Tako po domače se tole sliši x;)x
S polno ritjo je lahko srat.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0