Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ko ti ni nic vec jasno :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 29. junij 2009, 13:27

Zivjo :) Dolgo se nismo videli... grdo od mene da sem se tako zgubila in zanemarila lunin.net ;)
Tokrat bi tudi jaz rabila malce vasih nasvetov in astroloskih znanj, kajti znasla sem se pred uganko, ki mi je resnicno hja, uganka...

Torej, nekako po 2 letih sva se razsla z nekom, za katerega menim, da je zelo zelo povezan z mano. To sklepam po tem, ker se tolk dopolnjujeva, ujemava, do te mere da vem kako razmislja, kaj razmislja, da vedno vem kdaj ni iskren z mano ali pa s sabo. Svoje case sem precej delala na sebi, se ukvarjala s tem, intuicijo imam pa strasljivo dobro 'nastelano', kajti ze od nekdaj pac vem :) Tezava je samo v tem k jo ne poslusam. :(
No zadeva je pa zakomplicirana v tem smislu, da ta veza nikol ni bla veza kot bi mogla bit. Ne vem zakaj, jest mam neki prevec prtljage za nazaj, s katero ocitno se nisem opravila, pa sem ga skoraj leto in pol stran podila, ko pa sem se koncno odlocila, se je on nekoliko umaknil. No zadnjih nekaj mesecev sva sicer furala kot pravi par, ampak slabs k je blo bi blo ze tezko ;) Ok, je poclo, jest sem se sesula totalno, on je sel k drugi (tocno sem vedla h kateri, intucija pac ne laze ;)), cutim pa tudi, da mu ona ne more dat kar on rabi... Po nekaj zelo odkritih pogovorih se oba strinjava, da vez med nama je zelo zelo mocna, samo ... Kaj zdaj?
Ni mi cist nic jasno zakaj, ce se lahko tolk razumeva, dopolnjujeva, razmisljava podobno in vse, zakaj ne znava dat drug drugemu kar rabiva in imet vezo kot si jo oba zeliva? Ker sem jest zmedena in se bojim take veze? Ker on ni ready na to? Nic vec mi ni jasno... Priznam, zmedena sem do te mere da ne vem vec kaj naj si mislim... grem naprej in pustim vse skupaj za sabo ali pa je bilo treba pridet do tega, da se oba nekaj nauciva iz tega in najina pot se ni zakljucena? Ne vem, obljubila sem da bom bolj poslusala svoje obcutke in vse, sam se bojim da sem prevec zmedena, in da ne vem cist tocno kaj je res in kaj ne ...
Kdorkoli si bo vzel cas in mi pomagal, mu bom resnicno hvalezna, ker priznam, tale 'ne vem' me totalno ubija... Ne spim, ne jem, no ja razen tega se kr dobro drzim, po eni strani mirna, po drugi pa totalno zgubljena. Rada bi pa priblizno vedla kam se usmerit za naprej.
Se nekaj podatkov, rojstne datume ce kdo hoce, naj pise na PM (sej ne da ne bi zaupala, ampak internet je veeeelik ;) )

Moji podatki
Sun Leo 14°37'53 in house 3 Moon Gemini 29°17'12 in house 1 Mercury Cancer 26°40'59 in house 2 Venus Cancer 0°18'29 in house 1
Mars Libra 15°57'31 in house 5 Jupiter Virgo 12°49'54 in house 4 Saturn Virgo 24°39'53 in house 4 Uranus Scorpio 21°31'26 in house 6
Neptune Sagittarius 20°04'01 in house 6 Pluto Libra 19°23'33 in house 5 True Node Leo 20°13'09 in house 3 Ascendant Gemini 25°56'14
2nd House Cancer 14°44'48 3rd House Leo 3°43'32 Imum Coeli Leo 26°42'28 5th House Virgo 28°37'47 6th House Scorpio 12°37'23
Descendant Sagittarius 25°56'14 8th House Capricorn 14°44'48 9th House Aquarius 3°43'32 Medium Coeli Aquarius 26°42'28
11th House Pisces 28°37'47 12th House Taurus 12°37'23

Njegovi:
Sun Cancer 21°39'43 in house 7 Moon Virgo 19°57'38 in house 9 Mercury Cancer 27°32'32 in house 8 Venus Virgo 2°51'17 in house 8
Mars Cancer 10°18'54 in house 7 Jupiter Sagittarius 1°23'32 in house 12 Saturn Libra 27°51'56 in house 10 Uranus Sagittarius 5°27'14 in house 12
Neptune Sagittarius 27°12'33 in house 1 Pluto Libra 26°43'31 in house 10 True Node Gemini 24°49'25 in house 7 Ascendant Sagittarius 17°31'37
2nd House Capricorn 24°31'46 3rd House Pisces 7°22'45 Imum Coeli Aries 13°11'13 5th House Taurus 9°20'48
6th House Taurus 29°37'01 Descendant Gemini 17°31'37 8th House Cancer 24°31'46 9th House Virgo 7°22'45
Medium Coeli Libra 13°11'13 11th House Scorpio 9°20'48 12th House Scorpio 29°37'01
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#2 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 29. junij 2009, 13:42

O Sončica, pozdravljena

Jst nimam pojma o astrologiji, zato od mene nč od tega.
Mi je pa zanimivo, ko si pisala o silnem dopolnjevanju, o tem, da veš kako in kaj razmišlja, kdaj je in ni iskren, o strašljivi intuiciji, kot temu praviš ti.

Vprašal bi te ali si se kdaj vprašala od kod to vedenje, ta gotovost, pravzaprav, kje si pa ti vse to že videla, doživela, občutila?

:8): xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#3 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 30. junij 2009, 23:18

Pozdravček
Ja taka vez se navadno kar dobro vidi v karti in ni nič čudnega ali nenavadnega v tem. Iz teh podatkov se bolj težko vidi kakšen odnos imata, lahko pa mi pošlješ podatke na os in bom pogledala.

#4 Dancerka

Dancerka
  • D član
  • Št. objav: 561

Objavljeno: 1. julij 2009, 22:39

Hm, Sončica, če nikol ni blo čist v redu, pol najbolš pustit pa pozabit pa se probat kaj naučit iz vsega skupaj?

bo neki časa še bolelo, ker se pač vezi celijo..

on po moje čez noč se kr ne bo spremenil..

za nekatere tipe je tipično, da ko jih bejba odganja, lazijo za njo.. če ti taka veza ustreza, ga začni spet odganjat, pa boš vidla?
sam če ti pa ne pa mogoč rajš najdeš koga drugega?

#5 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 2. julij 2009, 04:11

Hvala vsem za odgovore...

Ne iscem nekih resilnih bilk, mene predvsem zanima zakaj je bilo tako kot je bilo in kako naprej... ostat prijatelja, ali iti naprej po cist drugi poti... sprasujem predvsem zaradi sebe in nekaj odgovorov, ki jih potrebujem - recimo, zakaj nisem hotla bit z njim, zdej mi je pa hudo, ceprav se zdej ne vem ce bi bila... ipd. Vcasih je lazje poiskati dolocene odgovore, ce ti dajo ljudje kak feedback, ker ko si ranjen, tezko vidis realno... Zato res hvala vsem za mnenja :)

Mu pa cist privoscim da je srecen z novo in ce je to to zanj, potem sem srecna zanj :) verjetno ostaneva prijatelja, v tem sva dobra, ce pa ne, pa pac ne... jaz sem se veliko naucila iz vsega tega... predvsem o sebi... zato res hvala vsem k ste si cas vzeli in napisali odgovor! :)
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#6 LastMinute

LastMinute
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 2. julij 2009, 16:44

SEJ zivet je zajeban, sploh ce dostkrat "neves" kwa bi sam sabo. x:Ix


lol ja x;)x Pa je lažje ko vidiš da nisi edini ki dostikrat ni prepričan kaj bi sam s sabo..

Na strani od Alenke Rebula sem našla enkrat lušten, vzpodbuden članek o tej neprepričanosti v življenju ki očitno mora bit... (zdaj ga ne najdem več)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0