Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ozdravitev raka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
315 komentarjev na to temo

#201 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 7. januar 2012, 00:25

Zanimivo:
Alternativno zdravljenje raka in drugih sodobnih bolezni – GERSONOVA TERAPIJA

Ne moreš ti to tako prakticirat, ker Gerson je imel bolnike pri sebi in jim je kuhal juho in gledal, da je res vsak dobil določeno količino tekočine. Tule pa vsak misli, da zdravnik ga mora pozdravit, on pa lahko greši naprej tako kot do sedaj. Saj noče nobeden nič spremenit.
Vsak bi rad kar kupil zdravje, pa še to bi moralo biti v plehpiksni z vse mogočimi aditivi. Pa če ne bo to šlo od danes do jutr, bo probal pa kaj drugega. :sori:

Raka moraš zdravit, ko misliš, da ga nimaš in ne potem ko je prepozno.
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#202 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 7. januar 2012, 01:49

Tudi prav če tako misliš; ampak zanimivo mi je pa še vedno.

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#203 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 7. januar 2012, 02:48

Zanimivo:
http://tvslo.si/pred...ava2.125040118/

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#204 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. januar 2012, 22:07

vse se da pozdraviti na naraven naačin brazilci so zelo dobri o zdravljenju vseh rakov.moj znanec si je pozdravil levkemijo čeprav tukaj pravijo da ni ozdravljiva. tukaj si je pozdravil pod nazorom neke brazilke. raka je treba iztradat pa gre. neki italjan zdravi raka s sodo bikarbono v parih dneh...baje so zelo zdravilni jabolčni krhli z olupki vendar bio kuhani kot kompot. in seveda kompot. razne potilnice so tudi dobre ker raztrupljajo telo so kot kemoterapija samo da nimajo neželenih stranskih učinkov

#205 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 9. januar 2012, 00:21

:palec: Jst vse verjamem da je res oz. da so ljudje sposobni pozdravit se z najrazličnejšimi načini. Le da ni vse za vsakega in vedno ne. Vsak se najde v čem bolj kot drugi in tako najde energijo in moč da naredi osebnostno spremembo, ki mu pomaga k boljšemu oziroma k bolj ozaveščenemu bivanju.

vse se da pozdraviti na naraven naačin brazilci so zelo dobri o zdravljenju vseh rakov.moj znanec si je pozdravil levkemijo čeprav tukaj pravijo da ni ozdravljiva. tukaj si je pozdravil pod nazorom neke brazilke. raka je treba iztradat pa gre. neki italjan zdravi raka s sodo bikarbono v parih dneh...baje so zelo zdravilni jabolčni krhli z olupki vendar bio kuhani kot kompot. in seveda kompot. razne potilnice so tudi dobre ker raztrupljajo telo so kot kemoterapija samo da nimajo neželenih stranskih učinkov


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#206 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 14. januar 2012, 20:21

aja pitje aloje vere je tudi zdravilno imam recept brazilskega meniha ki je zdravil raka želodca ali črevesnega ali grla raka z njo.da se ga tudi kupi naše lekarnega ga že proizvajajo ampak je zelo drag.

#207 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 15. januar 2012, 11:54

aja pitje je tudi zdravilno imam recept brazilskega meniha ki je zdravil raka želodca ali črevesnega ali grla raka z njo.da se ga tudi kupi naše lekarnega ga že proizvajajo ampak je zelo drag.

Sem glih vceraj zvedel, da bo zdajd en rakav bolnik umrl, ker ga je nekdo pregovoril, da naj pije alojo vero.
Z omelo si je od ene do druge kemoteraije dvigoval levkocite, potem ko je prisel z markerjem od 70000 na 230, so ga pa pregovoril, naj enkrat proba z alojo vero, da bo videl, da bo glih tko. pa ni slo. trikrat so mu moral prestavit kemoterapijo, medtem je rak napredoval in naredil tako skodo, da ne bo prezivel.

mayita, a ti pa se kar verjames v take pravljice z alojo vero?
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#208 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 15. januar 2012, 15:19

"ni vse za vsakega in tudi vedno ne." - jst

tako kot ne moremo posplošiti potreb ljudi, njihov želja, okolja v katerem živijo, pričakovanj ki si jih ustvarjajo, ljudmi s katerimi se družijo, hrano in vodo katero pijejo, itn, tako tudi zdravja ne moremo posplošiti. zdravje je skupek vsega kar živimo in smo živeli. - jst

-

Sicer pa tule še malo drugače o tem:

Zdravje je odvisno od pravilnega življenja.
Pionir naravnega zdravljenja Henry Lindlaher: »Zdravje je odvisno od pravilnega življenja, kar pomeni naše navade: razmišljanja, čutenja, dihanja, prehranjevanja, pitja, vadbe, umivanja, oblačenja in tudi naše spolne in družbene aktivnosti, ki morajo biti v harmoničnem odnosu z zakoni našega bitja.« Prehrana in drugi vidiki psihološke in fiziološke narave človeka so vredni precej večje pozornosti kot virus ali mikrob, ki lahko – v zanj ustreznih pogojih – povzroči razdejanje. vir



Pravilno življenje pa je odvisno od mnogih okoliščin. In nihče ti ne more povedati kaj je pravilno življenje, razne da ti pove lastno izkušnjo in lasten pogled na pravilno življenje, ki je bodisi bolj ali manj vsklajen s posameznikom.
K temu lahko znatno pomaga intuicija.

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#209 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. januar 2012, 15:34

Sem glih vceraj zvedel, da bo zdajd en rakav bolnik umrl, ker ga je nekdo pregovoril, da naj pije alojo vero.
Z omelo si je od ene do druge kemoteraije dvigoval levkocite, potem ko je prisel z markerjem od 70000 na 230, so ga pa pregovoril, naj enkrat proba z alojo vero, da bo videl, da bo glih tko. pa ni slo. trikrat so mu moral prestavit kemoterapijo, medtem je rak napredoval in naredil tako skodo, da ne bo prezivel.

mayita, a ti pa se kar verjames v take pravljice z alojo vero?



poglej tukaj je vprašanje primera dvomim da bo umrl zaradi aloje.zakaj so mu prestavili kemoterapijo in kaksnega raka ima in koliko časa? bolj verjetno bo umru zaradi kemoterapije kot pa zaradi aloje saj aloja nima stranskih učinkov,je pa tudi odvisno kakšen napitek je pil.
jaz imam dobre izkušnje z njo in tudi pozdravilo se je že par ljudi, samo ne samo z pitjem aloje vere.
osebno poznam človeka ki je imel kostnega in krvnega raka in se je pozdravil ampak ni bilo na aloji ampak pač še veliko več, je pa zavrnil kemoterapijo,tko da je imel dovolj moči da se je boril.
je pa vse odvisno od volje človeka.zdi se mi pa sramotno da toliko ljudi umira zaradi raka čeprav je ozdravljiv.naš znanec je zvrnil kemoterapijo ker so mu rekli da ima raka niiso ga pa našli. in ko je zavrnil kemoterapijo ni imel pravice do zdravljenja pri nas, če to ni kratenje pravic kaj ko bi kar na to sklicali referendum. ko je šel pa v avstrijo so ga takoj odkrili in potlej je tudi sprejel kemoterapijo v glavnem to se je dogajalo zdaj ne vemo še kakšni bodo rezultati kemoterapije

#210 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 15. januar 2012, 19:45

Raka moraš zdravit, ko misliš, da ga nimaš in ne potem ko je prepozno.


če hočeš rečt, da je preventiva boljša kot kurativa, pol se seweda laično strinjam...
ker... trditev sama kot taka, je čist kontra sama sebi... in upam, da ne misliš resno... če pa... pa si ti očitno že zdraviš raka s to omelo čeprav ga nimaš in ta omela ima halucinogene potenciale in kot taka bi me še clo zanimala... x:o)x zarad zdrawja seweda x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#211 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 15. januar 2012, 20:02

Trditev je itak kontradiktorna, ker nima vsak raka in ga ni treba vsakmu zdravt, sploh če je nekdo zdrav in še živi zdravo, kaj naj bi si moral zdravit raka, ki ga nima. x?x To je čist neki druzga kot rek; bolj preventiva kot kurativa, ki ima en smisel.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#212 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 15. januar 2012, 20:13

Trditev je itak kontradiktorna, ker nima vsak raka in ga ni treba vsakmu zdravt, sploh če je nekdo zdrav in še živi zdravo, kaj naj bi si moral zdravit raka, ki ga nima. x?x To je čist neki druzga kot rek; bolj preventiva kot kurativa, ki ima en smisel.


torej... te omela očitno mal prbije, da je tko aktualna? pa po mariju sodeč tut zasvoji x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#213 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 15. januar 2012, 20:23

torej... te omela očitno mal prbije, da je tko aktualna? pa po mariju sodeč tut zasvoji x:px x:Dx


x:Dx kot kaže res, bo še Mario povedal. Če res še mal prbije, bom pa tud jaz sprobala, tko za vsak slučaj za zdravje seveda x:Dx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#214 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 15. januar 2012, 20:35

x:Dx kot kaže res, bo še Mario povedal. Če res še mal prbije, bom pa tud jaz sprobala, tko za vsak slučaj za zdravje seveda x:Dx


opaaaaaa :palec:
a tiste blatne koreninice še kdaj ješ? pa listje, pa lubje?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#215 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 15. januar 2012, 20:47

opaaaaaa :palec:
a tiste blatne koreninice še kdaj ješ? pa listje, pa lubje?


Ni da ni x:Dx veš kaj vse raste po gozdovih pred nosom, k ma take mal halcugene učinke in še dobrega okusa je, pa folk ne pozna in mimo hodi. x:Dx Sam ne smeš preveč naenkrat pojest, ker pol te lahko zapusti vsebina želodca x:Dx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#216 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. januar 2012, 20:47

opaaaaaa :palec:
a tiste blatne koreninice še kdaj ješ? pa listje, pa lubje?


Nekak se treba pripravit na zemljo, a ne ? x:o)x x:o)x x:o)x

#217 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 15. januar 2012, 21:00

Ni da ni x:Dx veš kaj vse raste po gozdovih pred nosom, k ma take mal halcugene učinke in še dobrega okusa je, pa folk ne pozna in mimo hodi. x:Dx Sam ne smeš preveč naenkrat pojest, ker pol te lahko zapusti vsebina želodca x:Dx


kera logika... x:Ix
v gozdovih pred nosom... x:Ix
jest mam pa gozd pred nosom... x:Ix
prbit pa nič x:o)x
zakwa je to tko? a preweč kompliciram al kwa? x:o)x
omelo clo skoz okn vidm... x:o)x sam pravjo, da ima raka tisti drevo, k ima gor omelo x:o)x
a će mu omelo dol poješ, ga s tem pozdraviš? x:Ix da si pa mal prbit... gre pa med dobra dela xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#218 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 16. januar 2012, 17:18

OTKRIVEN UZROK RAKA!? - Gljivična hipoteza i terapija - 1 od 3


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#219 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 24. januar 2012, 03:59

3 Herbs That Can Detox You From Cancer

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#220 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 12. februar 2012, 14:10

poglej tukaj je vprašanje primera dvomim da bo umrl zaradi aloje.zakaj so mu prestavili kemoterapijo in kaksnega raka ima in koliko časa? bolj verjetno bo umru zaradi kemoterapije kot pa zaradi aloje saj aloja nima stranskih učinkov,je pa tudi odvisno kakšen napitek je pil.

Sem se moral sam prej pozanimati, preden lahko odgovorim, da ne bi kaj narobe napisal. Ampak preveč podatkov zdravniki ne smejo dajati. Je rekla, da rak se je opomogel zato, ker se ta človek enkrat med kemoterapijama ni injiciral, takrat je verjel, da bo z alojo lahko popravil levkocite, pa jih ni. Zato so mu morali prestavljati kemoterapijo, ker aloja mu ni dvignila levkocitov, kot jih dvigne omela. In če nima dovolj levkocitov, ne dobi kemoterapije. Enostavno se je zgovarjati, da umrejo zaradi kemoterapije, ne bo noben kriv, a ne. Kdo pa bo tu plačal šestštevilčne račune, ko je kriva aloja? Ti, zato, ker jo hvališ pod temo o raku.
Če bi on prej nadaljeval z omelo, in ne bi verjel enemu posilnemu prekupčevalcu aloje, potem ne bi prišlo do komplikacij, ker bi imel na dan kemoterapije dovolj levkocitov. Saj to se kontrolira v laboratoriju. Zato pravim, da bo zaradi aloje umrl. Aloja ne zdravi raka, kot smo tule vidli, tudi ne dvigne imunskega sistema, deluje pa verjetno škodljivo na imunski sistem, ker tisti, ki jo uživajo dobivajo večinoma autoimunske bolezni.
Pri tolikih vrstih raka in različnih potekih, je res bolje nič pisati, kot pa da se dajejo napačna upanja.


če hočeš rečt, da je preventiva boljša kot kurativa, pol se seweda laično strinjam...
ker... trditev sama kot taka, je čist kontra sama sebi... in upam, da ne misliš resno... če pa... pa si ti očitno že zdraviš raka s to omelo čeprav ga nimaš in ta omela ima halucinogene potenciale in kot taka bi me še clo zanimala... x:o)x zarad zdrawja seweda x:)x

Jaz sem se zdravil z omelo, v recedivni preventivi. Po operaciji sem se zdravil samo z omelo, ker so rekli, da so vse odstranili. Hoteli pa so vseeno dati kemoterapijo, ampak sem se lahko samo odločil. Jaz sem se odločil za omelo. Nobeden ni delal težav, zavarovalnica je še naprej plačevala kontrole in če bi vseeno prišlo do ponovitve, vem, da bi mi morali spet pomagati.

Trditev je itak kontradiktorna, ker nima vsak raka in ga ni treba vsakmu zdravt, sploh če je nekdo zdrav in še živi zdravo, kaj naj bi si moral zdravit raka, ki ga nima. x?x To je čist neki druzga kot rek; bolj preventiva kot kurativa, ki ima en smisel.

Tole sem pisal o preventivi pred ponovitvijo. Baje pa vidi dober homeopat že pri majhnemu otroku obnašanje, ki vodi k raku. Potem dobijo tisti, ki nimajo raka „rakave“remidije (ne vem kako se jim reče), da ne dobijo pozneje raka. To je preventiva, o kateri govoriš ti. Pa saj to sem že nekam napisal, da če bi rak bil pravočasno spoznan, ko še ne tvori tumorja, bi se ga dalo tudi drugače pozdraviti.

omelo clo skoz okn vidm... x:o)x sam pravjo, da ima raka tisti drevo, k ima gor omelo x:o)x
a će mu omelo dol poješ, ga s tem pozdraviš? x:Ix da si pa mal prbit... gre pa med dobra dela xcivx

Janko, kje si pa to prebral? Omela, če jo poješ, ne pomaga raku, ker se tiste snovi, ki so proti raku, uničijo v želodcu. Zato se injicira. Omeline kapljice tudi niso proti raku, ampak so proti blago povišanem krvnem pritisku.
Janko, "dobro delo" in "dobronamerno" sta dva različna para čevljev

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#221 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. februar 2012, 15:04

Kot prvo bi se moral vsak vprašati zakaj rak nastane...Objavljena slika "Ne vemo" je ponavadi odgovor zdravnikov...Bolnikom ponavadi tudi ne povejo, da to kar obsevajo ali izrežejo je samo posledica oz. neka gmota, ki je rabila določen čas da je nastala. Te stvari lahko izrežejo, pomorijo in ne vem kaj še vse. Problem je drugje, škodljive snovi so v krvi in globoko znotraj v organih...

Danes lahko bolniku odstranijo del rakavega debelega črevesja, čez dve let se bo recimo pojavilo na grlu, čez pet v kosteh...itd...Zato se po "uspešnem" zdravljenju raka s kemoterapijo, obsevanjem ali kako drugače vsaj 10-15. let uradno ne govori o ozdravitvi raka, ampak o remisij...Zaenkrat medicina še ni sposobna človeku zamenjat vso kri ali odstraniti vse ali vsaj večino škodljivih snovi iz notranjih organov in ostalih prostorov kamor se te odlagajo, da ne ogrozijo vitalnih organov...

Glih zato pa so razni posti, sokovi in ne vem kaj še vse toliko učinkoviti pri zdravljenju raka. V bistvu so to samo pripomočki za detoksikacijo oz. izločanje določenih škodljivih snovi iz organizma, da se pospeši regeneracija celic.

Aloja vera in ostali zeliščni "zvarki" imajo pač določeno moč, ampak trditi da prav nek sok iz ne vem kaj zdravi raka...To se mi zdi pa prav smešna trditev, ki jo prodajalci pri marketingu tako radi poudarjajo. Večina ljudi danes itak ni poučena o delovanju organizma, vplivu hrane, psihičnega počutja na zdravje, itd. zato nasedajo tem lepim besedam. Bolj pravilno bi bilo rečt pomaga pri okrevanju ali vzdrževanju človeškega organizma v nekih določenih- sprejemljivih mejah...

Kakor sem jaz seznanjen je te stvari (post, sokovi, zeliščni čajčki, alternativa) danes še zmeraj najbolje uporabljati v kombinaciji z uradno medicino. Tudi če se človek ne odloči za kemoterapijo al pa se zdravi po svoje, je pač priporočljivo hodit na krvne in druge preiskave, da se vidi ali se je stanje (bolezen) poslabšalo, miruje ali celo izboljšalo...In prvi pokazatelj okrevanja ali izboljšanja je ponavadi glih normalna vrednost krvnih telesc...naprej pa tko kot se človeček takrat odloči...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#222 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 17. februar 2012, 10:07

Sem se moral sam prej pozanimati, preden lahko odgovorim, da ne bi kaj narobe napisal. Ampak preveč podatkov zdravniki ne smejo dajati. Je rekla, da rak se je opomogel zato, ker se ta človek enkrat med kemoterapijama ni injiciral, takrat je verjel, da bo z alojo lahko popravil levkocite, pa jih ni. Zato so mu morali prestavljati kemoterapijo, ker aloja mu ni dvignila levkocitov, kot jih dvigne omela. In če nima dovolj levkocitov, ne dobi kemoterapije. Enostavno se je zgovarjati, da umrejo zaradi kemoterapije, ne bo noben kriv, a ne. Kdo pa bo tu plačal šestštevilčne račune, ko je kriva aloja? Ti, zato, ker jo hvališ pod temo o raku.
Če bi on prej nadaljeval z omelo, in ne bi verjel enemu posilnemu prekupčevalcu aloje, potem ne bi prišlo do komplikacij, ker bi imel na dan kemoterapije dovolj levkocitov. Saj to se kontrolira v laboratoriju. Zato pravim, da bo zaradi aloje umrl. Aloja ne zdravi raka, kot smo tule vidli, tudi ne dvigne imunskega sistema, deluje pa verjetno škodljivo na imunski sistem, ker tisti, ki jo uživajo dobivajo večinoma autoimunske bolezni.
Pri tolikih vrstih raka in različnih potekih, je res bolje nič pisati, kot pa da se dajejo napačna upanja.


Jaz sem se zdravil z omelo, v recedivni preventivi. Po operaciji sem se zdravil samo z omelo, ker so rekli, da so vse odstranili. Hoteli pa so vseeno dati kemoterapijo, ampak sem se lahko samo odločil. Jaz sem se odločil za omelo. Nobeden ni delal težav, zavarovalnica je še naprej plačevala kontrole in če bi vseeno prišlo do ponovitve, vem, da bi mi morali spet pomagati.

Tole sem pisal o preventivi pred ponovitvijo. Baje pa vidi dober homeopat že pri majhnemu otroku obnašanje, ki vodi k raku. Potem dobijo tisti, ki nimajo raka „rakave“remidije (ne vem kako se jim reče), da ne dobijo pozneje raka. To je preventiva, o kateri govoriš ti. Pa saj to sem že nekam napisal, da če bi rak bil pravočasno spoznan, ko še ne tvori tumorja, bi se ga dalo tudi drugače pozdraviti.

Janko, kje si pa to prebral? Omela, če jo poješ, ne pomaga raku, ker se tiste snovi, ki so proti raku, uničijo v želodcu. Zato se injicira. Omeline kapljice tudi niso proti raku, ampak so proti blago povišanem krvnem pritisku.
Janko, "dobro delo" in "dobronamerno" sta dva različna para čevljev




zdaj mi pa ti povej kdo je rekel da aloja dviguje levkocite in zakaj jih je v prvo izgubi?i povej koliko ljudi kljub kemoterapiji preživi raka?tudi nisem rekla da aloja dela čudeže.veliko je potrebno da preboliš raka in ni samo uživanje raznih stavri ampak tudi fizično delo. in ja vse je treba po malo in počasi. neumno je misliti da ko zboliš za rakom spiješ vse te zvarke bombardiraš svoje telo z preveliko količino telo pade v šok in ja lahko ti škodi.in ljudje to delajo.kar je velika napaka. in ja raka je treba iztradati telo pa opomoči.zakaj po kemoterapiji pacienti bruhajo zakaj izgubijo lase,če je zdravilna?in ja raka še nikoli niso iztrebili z kemoterapijo vedno se potlej pojavi nekje drugje in to je dokazano moja teta se zdravi za rakom od sigurno že 25 let.prvo ga je imela na jačnikih so ji porezali ven pol ga je imela na dojkah so jih odrezali pol je imela vedno še kje kakšno rakavo bulico ki so jo pridno rezali on zdravili z kemoterapijam zdaj ga ima na možganih. in njeno telo je prešibko za kar koli in pravijo da ni več pomoči.ona pač zaupa zdravnikom in ji ni pomoči tudi če bi ji hoteli pomagati, ker vse ostalo je čirulečarule in ker če zdravniki ne morejo pomagati kdo mi pa pol bo tako da zdaj lepo trpi in počasi umira.z lenobo in z čudeži se ne da pozdraviti nič.če zdravega človeka to naredi bolanega

#223 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 18. februar 2012, 21:34

zdaj mi pa ti povej kdo je rekel da aloja dviguje levkocite in zakaj jih je v prvo izgubi?i povej koliko ljudi kljub kemoterapiji preživi raka?tudi nisem rekla da aloja dela čudeže.veliko je potrebno da preboliš raka in ni samo uživanje raznih stavri ampak tudi fizično delo. in ja vse je treba po malo in počasi. neumno je misliti da ko zboliš za rakom spiješ vse te zvarke bombardiraš svoje telo z preveliko količino telo pade v šok in ja lahko ti škodi.in ljudje to delajo.kar je velika napaka. in ja raka je treba iztradati telo pa opomoči.zakaj po kemoterapiji pacienti bruhajo zakaj izgubijo lase,če je zdravilna?in ja raka še nikoli niso iztrebili z kemoterapijo vedno se potlej pojavi nekje drugje in to je dokazano moja teta se zdravi za rakom od sigurno že 25 let.prvo ga je imela na jačnikih so ji porezali ven pol ga je imela na dojkah so jih odrezali pol je imela vedno še kje kakšno rakavo bulico ki so jo pridno rezali on zdravili z kemoterapijam zdaj ga ima na možganih. in njeno telo je prešibko za kar koli in pravijo da ni več pomoči.ona pač zaupa zdravnikom in ji ni pomoči tudi če bi ji hoteli pomagati, ker vse ostalo je čirulečarule in ker če zdravniki ne morejo pomagati kdo mi pa pol bo tako da zdaj lepo trpi in počasi umira.z lenobo in z čudeži se ne da pozdraviti nič.če zdravega človeka to naredi bolanega

Daj preberi kaj je napisano in ne spreobračaj. Po tvojem pisanju nimaš pojma o raku. Nekaj pobereš in verjameš. Se bere tako, kot da bi jaz trdil, da sem ozdravil raka z motovilcem, brez da bi povedal, da sem se ves čas zdravil tudi z omelo. Ne mi pravit, da je treba raka sestradat. Si ga kdaj sestradala, ali ga boš, ko bo treba? Mnogo ljudi je sestradanih umrlo, preden so lahko sestradali raka. S stradanjem odvzameš telesu življensko pomembne snovi in oslabiš imunski sistem. Pri slabem imunskem sistemu pa rak podivja.

Še enkrat, v tem modelu zdravljenja raka, ki sem ga opisoval, naj bi omela dvignila imunski sistem od ene do druge kemoterapije; aloja tega ne zmore. Omela pa zmore, to se vidi v krvi. Kako pa bi ti spravila tumorski označevalec od 70.000 na 200, če ne s kemoterapijo? Z bikarbono ali s kompotom? Zato bo ta človek umrl, ker je verjel takim ljudem, ki ponujajo alojo pri raku. Že dejstvo, da pri temi rak pišeš da imaš dobre izkušnje z alojo, pomeni zavajanje bolnika. Nihče ni ozdravil raka z alojo, tako kot ga jaz nisem z motovilcem.
Če si zato bila razsvetljena, potem napiši to v spiritualnih temah, da ti je aloja pomagala. Aloja se tudi ne sme dajati vsporedno z omelo; ne mi govorit vsakega malo. Sploh ne veš kaj ti manjka in kako kaj deluje?
Razumem te, četudi jemlješ samo izkušnje tvoje tetke. Rak po kemoterapiji spet pride, to je usoda našega črno-belega sistema. Pri oslabljenem imunskem sistemu in nepredelanih vzrokih je to normalno. Ampak govori ti rakavim bolnikom, da se mora rak zdraviti tudi takrat, ko jih nič ne boli, te bodo gledali kot da nisi s tega planeta. Saj vsi verjamejo, da so po končanem zdravljenju na onkološkem zdravi. http://med.over.net/....php?26,7026328
Zato pa, vsak mora vedet, komu verjame.
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#224 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 20. februar 2012, 16:13

Mislim, da sem že napisala, ampak bom še enkrat, Edgar Cayce je bil speči prerok in je znal že v tistih časih (predvojnih) ozdraviti raka, ampak to bi se našlo v njegovih arhivih, mislim, da se imenuje ARE. Vem pa, da je videl, da so določeni ljudje nagnjeni k temu, da dobijo raka, čeprav ga takrat še niso imeli, tem ljudem je svetoval, da naj pojedo od enega do 3 mandlje na dan, baje to preprečuje nastanek raka. Tudi nekateri drugi oreščki naj bi bili zdravi, kar je zanimivo je pa to, da je ljudem z že razvitim rakom odsvetoval orehe in arašide, čeprav naj bi bili orehi zelo zdravi, ampak ne za ljudi z že razvitim rakom.
Baje naj bi bili mandlji tudi bolj zdravi od jabolka, vendar je to preventiva.

#225 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 21. februar 2012, 00:34

Mislim, da sem že napisala, ampak bom še enkrat, Edgar Cayce je bil speči prerok in je znal že v tistih časih (predvojnih) ozdraviti raka, ampak to bi se našlo v njegovih arhivih, mislim, da se imenuje ARE. Vem pa, da je videl, da so določeni ljudje nagnjeni k temu, da dobijo raka, čeprav ga takrat še niso imeli, tem ljudem je svetoval, da naj pojedo od enega do 3 mandlje na dan, baje to preprečuje nastanek raka. Tudi nekateri drugi oreščki naj bi bili zdravi, kar je zanimivo je pa to, da je ljudem z že razvitim rakom odsvetoval orehe in arašide, čeprav naj bi bili orehi zelo zdravi, ampak ne za ljudi z že razvitim rakom.
Baje naj bi bili mandlji tudi bolj zdravi od jabolka, vendar je to preventiva.

Če bi ta "prerok" ne odgovarjal samo v transu, potem bi spoznal tudi vzroke in bi svetoval takim, ki so predisponirani za raka, da na novo preverijo svoja prepričanja.

----
Nekdo je opazoval Nasrudina, kako je nekaj iskal na tleh.
"Kaj ste izgubili, Nasrudin," ga je vprašal.
"Moj ključ," je odgovoril Mulla.
Oba sta bila zdaj na kolenih in iskala.
Čez nekaj časa ga vpraša: "Kje ste ga pa izgubili?"
"V moji hiši."
"Ampak, zakaj ga potem iščete tu zunaj?"
"Ker je tukaj svetlejše."
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0