Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mozoljavost - akne


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
291 komentarjev na to temo

#101 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 18. oktober 2006, 13:04

Ja te Diane so tudi mene razočarale; v slabih 6 mesecih kolkor sem jih pila sem pridobila na tone celulita in strij....najhujše je potem sledilo-depresija- dohtarca ni verjela, da so te tablete povzročile depresijo, pa čeprav jih prej nisem nikdar mela...depresija je bila tako huda, da so me zdravili z antidepresivi....se pravi po eni strani neki piješ ki to povzorča, po drugi strani to zdraviš-to je pa medicina....bilo je tako mučno, tisti ki ne prova depresije res ne ve skoz kakšen pekel moraš it....in potem sem vse tablete vrgla dobesedno v smeti....in od takrat naprej moje počutje no problem :vragec:

#102 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 18. oktober 2006, 13:09

Hecno. Ravno danes sem napisala tole: ' Prijateljica mi je pred kratkim govorila, da ima 'protimozoljno terapijo'. Vsako jutro med umivanjem se boža po obrazu in si govori, da se ima rada. In pravi, da so mozolji začeli izginevati. '

Torej ... xsrcx xsrcx xsrcx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#103 Tassa

Tassa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 18. oktober 2006, 14:46

Ja jaz sem bila tudi skoz depresivna , in sem rekla konec s tem .Se mi zdi da se tud zdravniki vec nocjo ukvarjat s tabo ,enostavno predpisejo ti tiste tablete in briga jih . Noben te ne opozori kaksni so stranski ucinki itd . ceprav jih kasneje preberes pa vse , ampak mislis si ah sam da bo koza lepsa. Grozno je to ko imam obdobje lepe koze sem samozavestna , druzabna ,... kar je logicno .Ko pa se mi zopet poslabsa stanje , se zaprem vase , sovrazim samo sebe. Pa dandanes je folk tolk cudn da te gleda,kot da si spaka. Sej nism sama kriva, da mam tako kozo . Mislim saj je nocem imet . Pa se ko ma kolegica kak mazoljcek pa se tolko zasekira , pa si mislim kaj bi jest rekla . Enostavno nekateri so ....Huh njabrz sm malo tecna ze s tem , nekomu se motam izpovedat x:)x

#104 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 18. oktober 2006, 18:08

Tassa nisi tečna, res je da moraš komu povedat in zapomni si da nisi edina, ki daje to kalvarijo skozi....tudi jaz mam prijateljce,ki so z enim mozolčkom že vse obupane in stokajo...to je isto kot da ena suhica debeli govori kolk je ona debela :ermm:
Eni moji kolegici je zgodila huda lekcija....nikdar ni imela težav s kožo in bila je res luštna (postava, koža, lasje...torej oh in sploh), a vedno je kaj našla da je kritizirala. Enkrat je imela par mozoljčkov in mi je jokala(jaz pa posuta z gnojnimi mozolji)...ko sem jo opozorila nase mi je rekla: ja, ma ti si jih že navajena in ti pašejo, saj tvoje kože brez mozoljev si ne predstavljam....bilo mi je da bi umrla.....No čez nekaj let je imela zelo hude zdravstvene težave in hormonske motnje. Danes pri 28 letih je njena koža posuta z mozolji in sedaj jaz njej delim nasvete.... w:Iw

#105 Tassa

Tassa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 18. oktober 2006, 19:43

Ja sam res nekateri se res ne zavedajo,kako lahko prizadanejo cloveka,s takimi stvarmi , ki se njim zdijo malenkostne . Da ti rece, da si navajena , pa da ti pase , madona !!!!!!Tega se noben ne navadi , vedno te moti , vedno se skrivas , se sam pred sabo.
Eh jest vem , da se bom nekega dne resla se tega ,najprej v glavi pol pa se kako drugace . Najbolj me motijo brazgotinice in fleki. Mas nek kompleks , ki te omejuje in nemores normalno ziveti (ceprav vem vse je v glavi).

#106 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 18. oktober 2006, 20:51

Lep pozdravček x:)x

Med iskanjem foruma o tej temi sem pristal nekako v tem forumu o zdravju, vsaj upam, da sem zadel.
Oglašam se prvič z željo, da najdem tudi tu kako pomoč x?x
Hčerka, ima 16 let in ima izredne težave s kožo, predvsem na obrazu, kjer ima veliko mozoljev.
Glede na to , da je mladostna doba polna težav in stresov se niti ne čudim preveč. Kljub temu bi nekako želel omilit , kajti nikakor ne sprejemam razno razne kremice, katere dobiš v drogerijah ali morda celo v lekarnah. Zavedam se namreč, da pogled v ogledalo vsako jutro lahko človeku polepša ali morda celo poslabša dan. x:Ix
Zato se obračam na vas z upanjem na kak pameten nasvet, saj sem poizkusil kar je bilo v moji moči.........
lep pozdrav vsem in hvala za pomoč......vaš modrec xCx

modrec


še tuki bom navedel možnost odprave težave:
Maria Treben:
Zdravlje iz
Božje
lekarne
stran-35,38,72

vi pa kakor hočete,,,,

#107 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. oktober 2006, 22:58

vi pa kakor hočete,,,,

Kaj tebe tudi nič ne ubogajo tu, na Luni :o|o: x:Dx

http://www.salesalut.....sk/halo 3.wmv

#108 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 19. oktober 2006, 13:28

Zavezani :palec: ...res je, Maria Treben priporoča koprivin čaj, kateri mi je vsaj po mojih ocenah tudi meni veliko pomagal....med drugim (če se prav spomnim-ker sem imela knjigo izposojeno)priporoča neko "mazilo" , katero pripraviš na podlagi hrena....ne spomnim se točno kako to gre, vendar vem, da zame je bilo preagresivno in sem imela kožo rdečo še cel dan, kot bi me sonce opeklo, zato sem to opustila in nisem vztrajala...če bi bila bolj vztrajna, bi lahko to tudi pomagalo....vem samo,da takrat ko je bilo s kožo res slabo sem bila poskusni zajček in nisem znala vztrajat...bila sem ...kako bi rekla....neučakana...čeprav šele sedaj vem, da pri teh stvareh gre počasi na boljše :sleeping:

#109 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 19. oktober 2006, 16:33

Zavezani :palec: ...res je, Maria Treben priporoča koprivin čaj, kateri mi je vsaj po mojih ocenah tudi meni veliko pomagal....med drugim (če se prav spomnim-ker sem imela knjigo izposojeno)priporoča neko "mazilo" , katero pripraviš na podlagi hrena....ne spomnim se točno kako to gre, vendar vem, da zame je bilo preagresivno in sem imela kožo rdečo še cel dan, kot bi me sonce opeklo, zato sem to opustila in nisem vztrajala...če bi bila bolj vztrajna, bi lahko to tudi pomagalo....vem samo,da takrat ko je bilo s kožo res slabo sem bila poskusni zajček in nisem znala vztrajat...bila sem ...kako bi rekla....neučakana...čeprav šele sedaj vem, da pri teh stvareh gre počasi na boljše :sleeping:


ŽIVIMO V HITREM SVETU,,,
od nas zahtevajo da smo hitri in učinkoviti 120 na uro,,,
neprestano dosegljivi-mobi...
IN ISTO PRIČAKUJEMO MI OD DRUGIH,,,,

in to se je preneslo tudi na naše ravnanje do nas samih,,,

#110 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 20. oktober 2006, 08:51

IMHO je tista terapija, ki jo je nekdo gor opisal super. Na tak nacin, ko zjutraj ali v katerem koli delu dne na tak nacin pobozas svoj obraz, svojo kozo in slisisi misli/glasove/notranji govor (kakorkoli to ze imenujemo) na tak nacin sam sebi sprocis, kaj mislis o sebi. To potem zavestno sprejemes in nato spremenis z besedno in miselno afirmacijo ->rad se imam, lep sem, spostujem svoje telo, spreminjam se -> kar pac v danem trenutku najbolje deluje za spremembo delovanja miselnega procesa, notranjega misljena o sebi, sprozi se proces samozdravljenja

Koza na nek nacin predstavlja nas odnos s svetom -> torej imejmo se radi


p.s; to seveda traja, ker gre za preobrazbo, ki se nato kaze tudi navzven, potreba je volja v ljubezni -> vsak strah je dovec, ampak res vsak
Brez podpisa

#111 RasDenkooo

RasDenkooo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 29. november 2006, 18:04

Pozdravček!!
Kratek bom...danes sem prišel domov z šole in sem si skuhal ZELENI čaj!popil sem ga do polovice,z ostalo polovico sem si pa skoz dan namakal obraz in že zvečer so bili vidni rezultati(mislim resno...koža se mi je popravila v 5urah kar za 50%,čisto res)taq da...res pomaga,pa še zdrav je ZELENI čaj
Veliko sreče vsem "aknavim"prijateljem...

#112 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 30. november 2006, 15:44

polhn kufer mam aken in necistoce na faci :xx!:

dva dni nazaj sem sprobala masko med in skuta.... pustila sem toliko casa, da se mi je maska popolnoma posusila...... in rezultat?! Neverjetno kako lepso kozo imam......

se nekajkrat to naredim in upam, da bo more konec x:)x :palec:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#113 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 30. november 2006, 16:12

se nekajkrat to naredim in upam, da bo more konec x:)x :palec:


po moje tud ja... x:Dx x:Dx


RESDENKOOO - kakšen zeleni čaj si ti to namakaš po faci? a to s navadne trgovine, ali kaj prestižnejšega? sestava?

vse dobro..

Objavljena slika

#114 Taisha

Taisha
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. december 2006, 20:48

Dragi Bombonček!

Veš saj ne pričakujem nekih blestečih rezultatov kar čez noč ampak, ko se vendar že toliko let trudim in skačem okoli zdravnikov in dermatologov pa vsi le zamahnejo z roko in mi vsi po vrsti predpisujejo klimicin. Smešno ampak že nekaj časa si na obraz ne pokladam absolutno ničesar nobenih krem ne tonikov, ne mask pa se mi koža ni nič umirila.

Sicer ne vem ali nihče ne ve tega ampak nihče mi ne zna povedati kako vplivati na hormone. Verjetno se potem res ne da. Razen s temi slavnimi tabletami Diane.

Hm, pa ste zagotovo na forumu zapisali že vse nasvete? Tudi za tiste, ki imajo resne težave? Velikokrat imam občutek, da vse tiste maske, čaji in podobne stvari, ki jih nekateri tako priporočajo in imajo dejansko nekateri res koristi od njih veljajo le za tista dekleta, ki imajo precej manj mozoljev oz. kožnih težav.

Tudi npr. ne razumem zakaj nekatera dekleta tako hvalijo nekatere kozmetične izdelke namenjene problematični koži in pravijo, da jim res pomagajo. Vendar so to tista dekleta, ki imajo v osnovi gladko, lepo kožo in le malo molzoljev. Kaj pa ostala dekleta??? Tista z bolj problematično kožo? Neverjetno ampak pri moji koži bi obupale popolnoma vse kozmetične znamke kar jih je na tem svetu. V to sem prepričana kot še v nobeno stvar do sedaj.
Torej ali zagotovo kakšen obiskovalec foruma ne skriva kakšnega nasveta za posebne primere??? Saj ne pričakujem čudežnega zdravila le to, da se ob redni uporabi zdravila pokažejo rezultati, ki pa se pri meni do sedaj ob redni uporabi najrazličnejših sredstev-tako kemičnih kot naravnih-še niso pokazali.

Torej....?????




Draga dama
Prebiram odgovore in tukaj je nešteto odgovorov in ponavadi je tako, da jih pomaga bore malo. Težava je v telesu. Kar pomeni, da nekaj ni v redu. Kaj?
Jaz osebno se lotim mozoljev na drugačen način. Kot prvo me zanima lokacija, kje se mozolji največ pojavljajo (to mi pove povezavo z organom, ki je obremenjen ali v neravnovesju). Nato oblika oz. izgled mozolja, tura,akne na podlagi katerih se lahko določi česa je viška v telesu. Npr. rumen mozolj bo vedno govoril, da se v telo vnaša preveč živalskih maščob,itd...in ko dobim te podatke jih združim in dobim odgovor. Da se v telo neha vnašati nekaj na kar je telo alergično ali se burno odziva. Žal pri teh stvareh imate lahko vrhunsko kozmetiko, ki bo zadevo samo omilila, ne pa odstranila. Saj ste prav ugotovile, da ne pomaga nobena žavba. Treba je ugotoviti, kaj nam telo sporoča in mu pomagati.
Kar se pa tiče tablet Diane jih že lep čas ne uporabljajo v tujini (točneje Nemčija) oz. so jih izločili iz prodaje, ker naj bi povzročale paralizo. Verodostojnost podatka preveriš tako, da v tujini vprašaš v lekarni po njih.


lep pozdrav
Taisha

Vera ni dovolj, treba je vedeti!

#115 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. december 2006, 21:52

Kar se pa tiče tablet Diane jih že lep čas ne uporabljajo v tujini (točneje Nemčija) oz. so jih izločili iz prodaje, ker naj bi povzročale paralizo. Verodostojnost podatka preveriš tako, da v tujini vprašaš v lekarni po njih.
lep pozdrav



:vio: :O: :wOOt: :mad2: grozno pri nas jih pa jejo kakor bonbone
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#116 Adryana

Adryana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 30. januar 2007, 18:31

Živjo!!!! Najprej vsem en lep pozdrav :8):
Brala sem te vaše odgovore in se odločila da se vpišem da tudi jaz kdaj kaj vprašam. x:Ix
In sicer...
Bombonček...opazila sem,da si napisala da uporabljas himalajsko sol kot tonik. A bi mi lahko prosim malo razložila kako se to vse pripravi pa kakšno naj kupim to sol. V kristalih,mleto... Pa če je potrebno to solnico ki potem nastane še kaj razredčit z vodo. Ker nevem če ib bilo dobro,da dam brez razredčenja kar gor na obraz ker mam zelo občutljivo kožo. Ali pač???

Lp

#117 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 31. januar 2007, 09:39

Adryana x;)x , pozdravček! Bombonček je on Holiday.. x:Dx

Jaz isto uporavljam himalajsko sol kot tonik. Mislim, da je na navodilih, ko jo kupiš "predpisano" koliko % raztopino rabiš za zdravljenje kože (tonik). Meni je to bilo premočno (imam tudi zelo občutljivo in tanko kožo), zato si v bistvu naredim tako nasičeno raztopino, da mi paše. Tudi provam po okusu. Jaz imam absolutno manj slano kot je morje. Himalajsko sol zmešam tudi v (domače) pilinge. V bistvu je vseeno ali uporabiš himaljsko sol mleto ali v kristalčkih - pomembno naj bi bilo koliko % nasičeno raztopino s soljo imamo.


Vso srečo, upam, da se ti Bombonček tudi javi! :flower: :flower: :flower:

Objavljena slika

#118 Adryana

Adryana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 31. januar 2007, 14:40

ojjj.
Huala za odgovor x:)x
Kje pa si ponavadi pripravis to sol? V kakšni plastenki al podobnem..?

#119 mucika

mucika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 31. januar 2007, 23:05

[size=3]PROSM NEJ MI EN POMAGA!! z problematično kožo sm se srečala že u enm 4razredu,bla sm usa mazolasta..eni so me celo mazol klical :V: zdej je že dost bolš,(stara sm 17 let)pa k spuznaš pudr ti je dost laži, sam prublem je u tem da mam zlo slabo kožo ampak res zlo, mislm da je to tud ud vsakodnevne uporabe pudra, ubistvu sploh ne vem kašno kožo mam, včasih se lušči, včasih pa se mi zdi kot da je mastna, čeprav zadnje čase je zelo suha in še ko si stisnem kašen mazolj in nato namažem s pudrom nasleden dan zgleda kot da mi nekaj kože stran visi :inocent: :C: ..mislm da mam sploh nimam več povrhnjice, saj je koža čisto rdeča, in zaradi vsakodnevnega stiskanja mazolov mi še tista gre stran ki je še ostala.če si pa ne stiskam mazole se mi pa pore spet tok zamašijo da si morm očistt pore in spet gre koža stran.ubistvu moj problem je ta da nimam več tolk mazolov vendar je koža tako grda in zmatrana da se morem mazat z pudrom , drgač se še vn ne upam it,kr bi se me še kdo ustrašu ker sm tok rdeča in flekasta. a kdo ve kaj nj nrdim ? savna mi kr dost pumaga, sam kaj k se pol spet namažm :xx!: brez mazanja pa ne morm xcivx a bi mi kdo znov pomagat ? katere kreme nej upurabm? al kaj nej nrdim :eek:
lepo pozdrav usm x:Xx xsrcx

#120 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 31. januar 2007, 23:22

pejt h kozmeticarki, k ti bo nardila aromaterapijo obraza, nanesla pomirjajoco masko in ti ne bo nic stiskala mozoljev!!!

Kot prvo, nehej stiskat mozolje, tvoja koza pa je rdeca samo zaradi stiskanja oziroma zato ker imas tiste ogromne mozolje (predvidevam na tvoj opis)..... men je to res fulllll!!!!! pomagal, in zdej sem ze 90% bols k sem pa bla, 1x na tedn pri kozmeticarki (1 mesec), kupla sem si pa kremo od afrodite hranljivo in hidratantno kremo (2 kremi torej)......

men je to pomagal, ce pa misls da teb nau pejt pa k dermatologu.....

pa cim manj se probej obremenjevat glede tega, sej vem da je tezko.... sam tud to pomaga ;)

veliko srece :palec: xsrcx
Uspeh je drznim zagotovljen!

#121 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 1. februar 2007, 09:08

ojjj.
Huala za odgovor x:)x
Kje pa si ponavadi pripravis to sol? V kakšni plastenki al podobnem..?


Ma, s tem ni treba komplicirati. Jaz to kar v enem kozarcu naredim.
Objavljena slika

#122 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 1. februar 2007, 09:29

[size=3]PROSM NEJ MI EN POMAGA!! z problematično kožo sm se srečala že u enm 4razredu,bla sm usa mazolasta..eni so me celo mazol klical :V: zdej je že dost bolš,(stara sm 17 let)pa k spuznaš pudr ti je dost laži, sam prublem je u tem da mam zlo slabo kožo ampak res zlo, mislm da je to tud ud vsakodnevne uporabe pudra, ubistvu sploh ne vem kašno kožo mam, včasih se lušči, včasih pa se mi zdi kot da je mastna, čeprav zadnje čase je zelo suha in še ko si stisnem kašen mazolj in nato namažem s pudrom nasleden dan zgleda kot da mi nekaj kože stran visi :inocent: :C: ..mislm da mam sploh nimam več povrhnjice, saj je koža čisto rdeča, in zaradi vsakodnevnega stiskanja mazolov mi še tista gre stran ki je še ostala.če si pa ne stiskam mazole se mi pa pore spet tok zamašijo da si morm očistt pore in spet gre koža stran.ubistvu moj problem je ta da nimam več tolk mazolov vendar je koža tako grda in zmatrana da se morem mazat z pudrom , drgač se še vn ne upam it,kr bi se me še kdo ustrašu ker sm tok rdeča in flekasta. a kdo ve kaj nj nrdim ? savna mi kr dost pumaga, sam kaj k se pol spet namažm :xx!: brez mazanja pa ne morm xcivx a bi mi kdo znov pomagat ? katere kreme nej upurabm? al kaj nej nrdim :eek:
lepo pozdrav usm x:Xx xsrcx


Ja, mucica, predvsem kot je že Liu omenila se bom nekako počasi treba odvaditi praskanja. Vem, da to ni easy, ampak se seveda da. :palec: To je sploh največja škoda kar si jo v dani situaciji lahko narediš. Jaz sem že toliko stvari in pripravkov v življenju provala, da sem že pravi ekspert. x:Dx x:Dx x:Dx . Jedla sem tudi najmočnejše tablete, ki ti jih dermatolog sploh lahko predpiše - šele takrat, ko se vsa druga zdravila za kožo izkažejo za neučinkovita. (Več o tem pa v temi "Homeopatinja Gorišek Irena"). Tudi od zdravil sem svoja čase uporabljala ful stvari. Na dolši rok se žal ni nič obneslo.

Najbrž si še premlada, da bi ti "nakladala" z reikijem, notranjo nego, spreminjanju odnosa do sebe in do folka, vajah in vizualizacijah z zvezi s krepljenjem 3. čakre, tak da ostanimo bolj zemeljski. x:Dx

Poskusi kontracepcijo Diane35 (to bi ti skoraj moglo hasniti ta po 2, 3 meseceh, bi mogla imeti kožo skoraj v nulo čisto). Od krem se po moje pri teh vrstah kože najbolj obneseta Dermatologica in Artristy. Gre pa za cel sistem nege, ki pač tudi nekaj stane. Drugače zelo fajn je tudi zelena indijska glina - vsaj meni je super. Deluje tako, da gnoj "posrka" od zunaj, tak, da ne rabiš več nobenega praskanja. Ti bom kar našla link, če boš rabila, sicer pa tudi malo dražja stvar - tam cca 8 (ex) čukov, da je.



http://www.pronatura...ani/stran01.htm



VSO SREČO!!! :flower: :flower: :flower: :flower:

Objavljena slika

#123 mucika

mucika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 1. februar 2007, 09:43

liu fuuuuuuuulll ti hvala ti za nasvet bom probala :vio: lep pozdravček x:Xx xsrcx

dyamant ...hvalaa..ne morm vrjet da so eni tok prjazni in se putrudjo z aenga k ga sploh ne puznajo...ud učeri sm na forumu pa mi je res supr kle :) lep pozdravčk**

dyamant.. veš kaj sm ugutuvila da mam to zemljo al kuko se reče že duma :) sam zdej ne vem al je za suho al mastno kožo..možn da je za mastno kr sm jo učasih ful mela..zdej mam pa bl suho...bomo vidl :vio: aja pa glede čakr pa to..jst drgač dost vrjamm u to..pa zanimam me zlo...tko da ti kr napiš pa je če je kej tacga :)
xsrcx x:Xx x:Xx

aja še neki...kje bi pa lahko dubila dermatologico in artristy ??

#124 Adryana

Adryana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 1. februar 2007, 14:59

Ma, s tem ni treba komplicirati. Jaz to kar v enem kozarcu naredim.


Aha ok.. x:Dx Sam še neki...vem d sem tečna :) Zdj ti bom napisala kako bi jz to naredila pa povej če je prav. x:Ix
Alora..pač v en kozarec dam vodo pa noter te kristale. Eno žličko??? bo preveč?? Pol pa ko se to raztopi bom vzela eno flaško še od prejšnega tonika dala malo več od polovice tega kar je nastal pa prilila še zraven vodo. A je prav tako???

#125 mucika

mucika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 1. februar 2007, 22:13

LASERSKO POPRAVLJANJE KOŽE!! zanima me če je kera že slišala za to, pa če ve da bi kdo to v sloveniji delu, pa za kok dnarja..ful bi bla hvaležna res, mamica je rekla da mi plača sam najdt morm, sm pa že nekje brala da je postopk ful dovg(baje) pa da si rdeč pol..al kako x?x kr neki uglavnm... suvražm mojo kožo :xx!: :C: :xx!:



xsrcx x:Xx xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0