Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

istospolna zaljubljenost?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
200 komentarjev na to temo

#1 Kašmir

Kašmir
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 22. september 2009, 21:59

Pozdravljeni!

Že nekaj časa prebiram prispevke na tem forum, tokrat pa sem se prijavila, ker bi vas rada vprašala za mnenje. Stara sem 23 let, že več let imam resnega fanta in na splošno me od vedno privlačijo moški. Zgodilo pa se mi je, da sem se nekako zagledala v sošolko. Ne morem odvrnit oči od nje, sanjarim, da bi bila v njeni družbi, da bi bili prijateljici, da bi jo objela, da bi tudi ona mene videla kot nekaj posebnega, tako kot jaz vidim njo... Zdi se mi enkratna, vznemirljivega temperamentna, iskriva, polna neke magične moči - skratka čudovita!
Ni mi jasno, zakaj je tako, ampak vsi znaki kažejo na to, da me je zadela amorjeva puščica. Kaj mislite, da to pomeni. A sem biseksualka? A se to tudi vam dogaja - da se kdaj zaljubite v isti spol? Mislite, da bi bilo dobro, da ji to povem, ali je bolje da obdržim zase? Še nikoli me ni tako privlačila neka punca. Ne vem, kaj naj s tem čustvom!
Že vnaprej hvala za odgovore.

Kašmir

#2 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 24. september 2009, 12:41

Pa saj ni ljubezen omejena na en spol.

Lp


#3 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 25. september 2009, 10:00

A sem biseksualka?

Zakaj ima toliko ljudi potrebo po predalčkanju?
Lezbijka, biseksualka, bi-curious je baje tudi nekaj. :eek:

Tako čutiš. Mogoče je le fascinacija, mogoče je res neka zaljubljenost, to veš samo ti.
Če bi ji povedala in bi ona pozitivno odreagirala, bi bila z njo?
Zakaj bi ji rada povedala? Bi pustila fanta?
Si pripravljena na ta korak?
Težko ti mi povemo, kaj bi morala storiti (razen kakšni nasprotniki homoseksualcev,katerih pa itak ne smeš poslušati).

Vem, da je težko, če si z nekom in gojiš čustva do nekoga drugega. To se je marsikomu od nas že zgodilo.

Ne vem, kaj bi naredila, če bi bil to fant in ne punca? Bi poskušala? Resnično ne vem, zakaj delaš razlike, ker gre pač za žensko. Kot je DON KARLOS rekel: ljubezen ni omejena na spol. Zveza z istim spolom v osnovi ni nič drugačna, če zapostavimo zakonske omejitve in občasne grde poglede.

Kaj pa vem... jaz osebno (ampak moraš vedeti, da jaz doživljam rahle živčne zlome, če niso stvari razčiščene) bi ji slej ko prej povedala. Še posebej, če bi to trajalo in trajalo. Ampak moraš biti tudi fer do tretje osebe tukaj...

Aja tema HOMOSEKSUALNOST
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#4 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 25. september 2009, 10:16

Pa še najmanj dve drugi:

Homoseksualnost 2
Duhovnost in homoseksualnost

Glede zaljubljenosti: intenzivna čustveno-spolna energija, z ljubeznijo ima malo veze. In vede ali nevede, si sami izberemo v koga se bomo zaljubili. Živela boš tako, kot boš izbrala.
Possible—but highly unlikely.

#5 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 25. september 2009, 10:57

Bog nas je v pare naredil....ostalo je bluzenje.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#6 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. september 2009, 13:14

itak je vse bluženje...resnična je edino praznina...nič nula zerro....napolnjena z blužnjami...oz. z našimi lastnimi konstrukti lastne resnice...prazne resnice x:Dx

#7 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. september 2009, 17:52

in če ja... in če ne... in če ko...

sedeti v praznini in pozabiti na sedenje x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#8 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. september 2009, 21:12

in če ja... in če ne... in če ko...

sedeti v praznini in pozabiti na sedenje x:Dx

xrainbowx

do praznine prideš s spominjanjem...pozabljenega x:Dx lahko pa tud sediš zraven...če ti paše x:Dx


in to je pač sam tvoj lastni konstrukt lastne resnice... x:o)x

bolj preblisk kot konstrukt...ker se mi je lastna resnica od prej do zdaj že malo spremenila...oz. prilagodila x:Dx

#9 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 26. september 2009, 08:41

Mislim da bi edino vedla 100°% kaj se dogaja z tabo, če bi probala z njo kratko avanturco.Takrat bi vsa čustva prišla 100% do izraza in bi jih lahko analizirala.Problem je verjetn v tem ker je ona hetero in se ne bo spuščala v to....

#10 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. september 2009, 09:25

Vprašanje,če je to res ljubezen.Če niso samo nekakšna poželenja,fantazije ipd. po nečem novem,drugačnem. Mogoče si se naveličala enih in istih vaj v posteljnem fitnesu. Lahko pa te privlačijo določene karakterne lastnosti pri tisti ženski,ker si tudi sama želiš teh lastnosti.Ampak to nima veze z ljubeznijo.

Sicer je pa nasvet od MačkeRežalke dober.Probaj pa boš videla.Kaj bo rekel tip je pa drugo vprašanje. Veliko ljudi,ki je hetero so ga tudi kdaj zasrali z istim spolom,samo da ti tega ne bodo odkrito priznali.Ali je šlo samo za kakšen kiss ali pa kaj več pa ni toliko pomembno. Sem pa opazil,da zavore prej popustijo pri ženskah,zlasti če je vmes še alko in kakšne lahke droge. Baje je pa danes popularen trojček, swinganje in še kaj bi se našlo. Enkrat,dvakrat se lahko zgodi vsakemu,kar je pa večkrat, je pa že ustaljena praksa. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#11 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. september 2009, 11:02

Pozdravljeni!

Že nekaj časa prebiram prispevke na tem forum, tokrat pa sem se prijavila, ker bi vas rada vprašala za mnenje. Stara sem 23 let, že več let imam resnega fanta in na splošno me od vedno privlačijo moški. Zgodilo pa se mi je, da sem se nekako zagledala v sošolko. Ne morem odvrnit oči od nje, sanjarim, da bi bila v njeni družbi, da bi bili prijateljici, da bi jo objela, da bi tudi ona mene videla kot nekaj posebnega, tako kot jaz vidim njo... Zdi se mi enkratna, vznemirljivega temperamentna, iskriva, polna neke magične moči - skratka čudovita!
Ni mi jasno, zakaj je tako, ampak vsi znaki kažejo na to, da me je zadela amorjeva puščica. Kaj mislite, da to pomeni. A sem biseksualka? A se to tudi vam dogaja - da se kdaj zaljubite v isti spol? Mislite, da bi bilo dobro, da ji to povem, ali je bolje da obdržim zase? Še nikoli me ni tako privlačila neka punca. Ne vem, kaj naj s tem čustvom!
Že vnaprej hvala za odgovore.

Kašmir



čudno da je to post prišel zdaj ko se pogovarjajo o sperjetju zakona, da bi istospolneži, posvajal otroke.
bodi kar si, čeprav mislim da je to ena sama psihološka bolezen tega časa, ko ljudje niso zadovolni z ničemer še posebej ne samim sabo, na koncu jim je pa že vseeno kdo jih sprejme v skupino, samo da so del skupine.
sem pa zelo zelo proti posvajanju otrok, kajti v igri je treje življenje. Upam da ne bodo kar tako sprejeli, tega zakona.

#12 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 26. september 2009, 11:10

Pozdravljeni!

Že nekaj časa prebiram prispevke na tem forum, tokrat pa sem se prijavila, ker bi vas rada vprašala za mnenje. Stara sem 23 let, že več let imam resnega fanta in na splošno me od vedno privlačijo moški. Zgodilo pa se mi je, da sem se nekako zagledala v sošolko. Ne morem odvrnit oči od nje, sanjarim, da bi bila v njeni družbi, da bi bili prijateljici, da bi jo objela, da bi tudi ona mene videla kot nekaj posebnega, tako kot jaz vidim njo... Zdi se mi enkratna, vznemirljivega temperamentna, iskriva, polna neke magične moči - skratka čudovita!
Ni mi jasno, zakaj je tako, ampak vsi znaki kažejo na to, da me je zadela amorjeva puščica. Kaj mislite, da to pomeni. A sem biseksualka? A se to tudi vam dogaja - da se kdaj zaljubite v isti spol? Mislite, da bi bilo dobro, da ji to povem, ali je bolje da obdržim zase? Še nikoli me ni tako privlačila neka punca. Ne vem, kaj naj s tem čustvom!
Že vnaprej hvala za odgovore.

Kašmir

Po mojem si čist navadna lezbejka :palec:

#13 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. september 2009, 11:23

čudno da je to post prišel zdaj ko se pogovarjajo o sperjetju zakona, da bi istospolneži, posvajal otroke.
bodi kar si, čeprav mislim da je to ena sama psihološka bolezen tega časa, ko ljudje niso zadovolni z ničemer še posebej ne samim sabo, na koncu jim je pa že vseeno kdo jih sprejme v skupino, samo da so del skupine.
sem pa zelo zelo proti posvajanju otrok, kajti v igri je treje življenje. Upam da ne bodo kar tako sprejeli, tega zakona.


Ponavadi se ne spuščam na tvoj nivo, ampak: ti si ena konzervativna smotana baba, ki je imela totalno zgrešeno vzgojo. Jaz osebno bi bila raje otrok dveh lezbij oz. gejev, kot pa ozkoglede in ne preveč pametne ženske, kot si ti. Upam, da nikoli ne boš imela otrok, kajti NIHČE si ne zasluži takšne mame. NIHČE. Ali pa bi moral biti v prejšnem življenju res poden vseh podnov, če verjameš v takšne stvari.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#14 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 26. september 2009, 11:44

Pozdravljeni!

Že nekaj časa prebiram prispevke na tem forum, tokrat pa sem se prijavila, ker bi vas rada vprašala za mnenje. Stara sem 23 let, že več let imam resnega fanta in na splošno me od vedno privlačijo moški. Zgodilo pa se mi je, da sem se nekako zagledala v sošolko. Ne morem odvrnit oči od nje, sanjarim, da bi bila v njeni družbi, da bi bili prijateljici, da bi jo objela, da bi tudi ona mene videla kot nekaj posebnega, tako kot jaz vidim njo... Zdi se mi enkratna, vznemirljivega temperamentna, iskriva, polna neke magične moči - skratka čudovita!
Ni mi jasno, zakaj je tako, ampak vsi znaki kažejo na to, da me je zadela amorjeva puščica. Kaj mislite, da to pomeni. A sem biseksualka? A se to tudi vam dogaja - da se kdaj zaljubite v isti spol? Mislite, da bi bilo dobro, da ji to povem, ali je bolje da obdržim zase? Še nikoli me ni tako privlačila neka punca. Ne vem, kaj naj s tem čustvom!
Že vnaprej hvala za odgovore.

Kašmir


kdo pa lahko zase reče, da ni homo, če pa se tega ni nikol uprašou in sam s sabo razčistu?
p.s. sploh nima weze, kwa boš ugotovila da si, se mi zdi čist fajn, da se ti takle dogaja in hočeš razčistit in ne zamižat :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#15 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 26. september 2009, 12:13

Ponavadi se ne spuščam na tvoj nivo, ampak: ti si ena konzervativna smotana baba, ki je imela totalno zgrešeno vzgojo. Jaz osebno bi bila raje otrok dveh lezbij oz. gejev, kot pa ozkoglede in ne preveč pametne ženske, kot si ti. Upam, da nikoli ne boš imela otrok, kajti NIHČE si ne zasluži takšne mame. NIHČE. Ali pa bi moral biti v prejšnem življenju res poden vseh podnov, če verjameš v takšne stvari.

Je pa res fajn, da se neb spuščal na ta nivo, ker si res ne zaslužš. Si navaden nestrpnež in te ne zastopm kaku lahko nekoga šinfaš, ki ne bi dal otrok enim pedrom al pa lezbejkam. Jst sem za vse pravice teh psiholoških bolnikov, razen tega, da bi hčerko vodila dva očija v prvi razred. Haloooooooooooooooo

#16 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. september 2009, 16:07

Ponavadi se ne spuščam na tvoj nivo, ampak: ti si ena konzervativna smotana baba, ki je imela totalno zgrešeno vzgojo. Jaz osebno bi bila raje otrok dveh lezbij oz. gejev, kot pa ozkoglede in ne preveč pametne ženske, kot si ti. Upam, da nikoli ne boš imela otrok, kajti NIHČE si ne zasluži takšne mame. NIHČE. Ali pa bi moral biti v prejšnem življenju res poden vseh podnov, če verjameš v takšne stvari.





ti si odrasla oseba in lahko rečeš kar želiš. imaš svoje poglede na svet, razvil si si svoje mnenje o določenih osebah, veš kaj želiš in kaj ne!!!!
ti bi raje imel dva istospolna starša recimo kot mene, jaz pa se nebi odločila za istospolna starša. ampak tukaj midva nimava besede kajti, otroci so tisti ki nastradajo ne da bi jih kdo vprašal. postavljeni so v situacijo,ki jim bo zaznamovala celo življenje. pa vsi govorite o pravicah otrok, ko pa pride to situacij like this, pa vi brezvezneži, ki nimate pojma o psiholigiji odločate o njihovih življenjih.

#17 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 26. september 2009, 16:15

no ja, kateremu otroku pa so starši ponudeni kot izbira ? to je pač loterija... nekdo uleti v situacijo, kjer sta oči in mami odvisna od heroina, od nekoga starša se konstantno prepirata in pretepata, spet nekje so vsi blazno navezani drug na drugega in ni najti umazane besede hehehe, potem imaš razne spolne zlorabe in tako v nedogled naprej. to sedaj nikakor ni mišljeno kot zagovor posvojitvam v okviru istospolnih parterjev, niti ne kot nasprotovanje temu... ampak argument o izbiri je enostavno neumesten.

(ahja, saj to konec koncev niti nima neke blage veze s samo temo, ne ? x:Dx)

#18 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 26. september 2009, 18:22

ti si odrasla oseba in lahko rečeš kar želiš. imaš svoje poglede na svet, razvil si si svoje mnenje o določenih osebah, veš kaj želiš in kaj ne!!!!
ti bi raje imel dva istospolna starša recimo kot mene, jaz pa se nebi odločila za istospolna starša. ampak tukaj midva nimava besede kajti, otroci so tisti ki nastradajo ne da bi jih kdo vprašal. postavljeni so v situacijo,ki jim bo zaznamovala celo življenje. pa vsi govorite o pravicah otrok, ko pa pride to situacij like this, pa vi brezvezneži, ki nimate pojma o psiholigiji odločate o njihovih življenjih.


Mayita : Michelle je ženska!

In ja Mayita da ne boš preveč ven padla iz svoje ozkoglednosti, to le pazi!

Jaz pa sem za to da imajo geji / lezbike otroke by the way jih že imajo! xDDx In to celo! x:px x8Dx xDDx v Sloveniji!



#19 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. september 2009, 18:29

no ja, kateremu otroku pa so starši ponudeni kot izbira ? to je pač loterija... nekdo uleti v situacijo, kjer sta oči in mami odvisna od heroina, od nekoga starša se konstantno prepirata in pretepata, spet nekje so vsi blazno navezani drug na drugega in ni najti umazane besede hehehe, potem imaš razne spolne zlorabe in tako v nedogled naprej. to sedaj nikakor ni mišljeno kot zagovor posvojitvam v okviru istospolnih parterjev, niti ne kot nasprotovanje temu... ampak argument o izbiri je enostavno neumesten.

(ahja, saj to konec koncev niti nima neke blage veze s samo temo, ne ? x:Dx)



malo si posplošil vse skupaj, če se otrok rodi takim staršem kot si ti opisal, jim ga slej al prej vzamejo,imam izkušnje s tem in vem kaj govorim,. kar pa zdaj delajo je pa to da bodo otroke podeljevali zavestno istospolnim ljudem, to je pa čisto nekaj drugega.
zavedati se moramo da bodo ti otroci lahko že čez dvajset ali trideset let vodili svet kakšno mentaliteto jim bomo dali je pa odvisno od nas, zdaj ta trenutek. xrolleyesx
v španiji,nemčiji in drugi evropski državahi, sem spoznala mnogo istospolnežev ki imajo otroke, verjemi ti otroci niso imeli normalnega otroštva, oziroma ga nimajo iz katerega koli zornega kota pogledaš.Veliko jih naredi samomor, ne počutijo se del tega sveta in te družbe.drugi otroci so jih zmerjal in otroci so tisti ki najbolj prizadanejo drugega otroka, kajti odrasli se znajo pretvarjati otroci pa ne, rečejo pač kar slišijo.in te otroci bodo rastli gor z drugimi otroci, hodili z njim v vrtec v šolo in nato v službo. Na svetu bo vedno prevladovalo hetero, kajti to je edina naravna pot.tudi če ga doma vzgajaš za strpneža in da je vse lepo in prav,bo nekoč otrok šel v svet in žal svet ni tak.
ni neumestno, punca mora videti kaj se dogaja vsaka zgodba ima tisoče plati.

#20 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. september 2009, 18:58

kdo pa ima kaj pojma o psihologiji? x:Dx mislem, eni bi super uspevali ob dveh fotrih, eni pa ne. ej kukr da je vse ok tam, kjer sta mami pa oči :vragec: sej se mi sanja ne, a je v resnici vredu to, da bi istospolni partnerji lahko vzgajali otroke, vendar, če jih ne smejo - kao, zarad otrok - potem se lahko zelo hitro prepove to tud heteroseksualcem, ker niso sposobni normalno vzgajat (eni oz. veliko, pa kaj bi se spuščali v te podrobnosti, se pač prepove kar vsem x;)x ).



poglej deklica z dvema očetoma,ji začnejo rasti prsa dobi prvo menstruacijo, pa potem ko bo noseča.. moški tega nikoli niso imeli pa čeprav si nekateri to želijo.Deklica pri trinajstih se začne razvijat, bo morala vedno teči k kašni teti da ji razloži kaj se z njo dogaja, kaj čuti?
Pri ženskah pa že ena sama naredi dostikrat veliko škode na dečkih z posesivnostjo in drugimi zadevami, da ga bosta pa vzgajali dve ženski joj joj joj. sploh pa ta tako čudna mentaliteta ki jo zdaj predstavljajo, da so ženske mora nositi po rokah, moški naj bo pa njihova sluga, ji mora natankat avto, nekatere niti tega neznajo sploh te mlade, ali dodati vode za šipo.in mnogo takih ženski femenisk se odloči nakoncu da pa nerabijo moškega k itak niso za nobeno rabo. V resnici pa imajo one tako grozen karakter ali niso sposobne ničesar da noben moški dolgo ne zdrži z njimi.Ampak same zase mislijo da so one žrtev in se odločijo za partnerko poznam vsaj pet takih žensk.
kot praviš nihče se ne spozna na psihologijo zakaj bi se potlej igračkali stem in delali preizkuse na ubogih otrocih, ki so seme xrolleyesx naše prihodnosti.

#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. september 2009, 19:30

Danes je večina mladih staršev nesposobna pravilno vzgajat otroka. Najprej morajo sami dozoret in dobit življenske izkušnje. To so pa ponavadi šele ljudje od 30.-ih let dalje.Seveda obstajajo tudi izjeme,če te okoliščine prisilijo. Danes pa prevzemajo vlogo staršev bakice in dedki,če ne bi bili otroci še bolj bogi kot so. Težko je reči kdo je bolj sposoben starš-istospolni ali heteroseksualc. Kajti poznati bi moral kako so njega vzgajal,kaj se je sam naučil in še ostale pomembne detajle. Včasih so istospolni celo boljši starši kot heteroseksualci ali obratno. Možne so pa še različne kombinacije svega in svašta tako da je težko posploševat. Me pa zanima kaj bi bilo če bi dve lezbijke imeli otroka,nasprot njih bi pa živela gaya ki bi tudi imela bebico in bi se srečevali,družili vsak dan. Tako bi otrok imel v bistvu dve materi in dva očeta. In bi se itak naučil bistvo. Naučil bi se ženski in moški princip.Ali povedano po domače lastnosti,ki ga mora naučiti moški in lastnosti ki ga mora naučiti ženska. Seveda je pa danes vsak človek različna kombinacija.Nekateri moški so preveč pomehkuženi in ženstveni in obratno.

In ne mi govorit o psihologiji,pravicah in socialnih ustanovah, če ne veste kako funkcionirajo. Psihologi in psihiatri še sami ne poznajo zadev in so naredili samo neke okvirčke in če nisi znotraj tistega nisi normalen in te je treba nafilat s tabletkami. Otroci imajo pravice itak samo na papirju in se o njih govori samo kadar so v ozadju interesi od drugega. Tudi določeni starši izkoriščajo otroke za svoje zadeve,saj z bebicami ki zgledajo ubogi prej vzbudijo simpatije. Zakaj pa mislite da ob kakšnih vojnah prikazujejo ženske in otroke. Propaganda pač,od besedila ki ga povejo zraven je pa odvisno na katero stran se boste postavil. Socialne ustanove pa tudi delujejo po čudnih vzorcih. CSD-ji bodo prej prisluhnili ženski kot pa moškemu. Ženska bo samo rekla da jo mož pretepa in že bo mož dobil prepoved približevanja in še otroka mu bodo vzel. In to brez preverjanja.Pa čeprav se bo žena vse zlagala ali pa bo pijanka ali v dolgovih itd. In mož bo moral leta dokazovat da stvari niso take ipd. In seveda otrok bo trpel. Sorry,poznam preveč primerov in zame so socialne ustanove izgubile zaupanje. Zlasti po zadnjem primeru ko sem zvedel da so ščitile svojo uslužbenko,ki je za kolegico krivo pričala proti njenemu možu in ki je kao pričo izpostavila svojega prijatelja policaja. Seveda je mož s pomočjo Čeferina vse razkril. In na koncu se je celo odpovedal odškodnini v korist otroka,ki je živel pri materi.Pa čeprav mu je žena pobrala hišo in zažgala delavnico.Ampak dost o tem.

In spet smo pri vzgoji.Kaj si bo otrok mislil.Ni važen kaj mu pripovedujemo,on bo videl dejanja. Kakor piše na tabli pri semaforju "Ciciban opazuje,odrasli mu dajmo zgled". xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 26. september 2009, 19:46

Evo mau čtiva o istospolnih starših...slovencih.

http://www.delo.si/clanek/72302

In še kako so odraščali otroci v istospolnih družinah...

http://www.dnevnik.s...svet/1042277952


vir: mavrični forum (gayev in lezbik v slo)

Tole je tud zlo zanimivo x:)x, ko govorijo otroci o svojih istospolnih družinah...

http://www.colage.org/

http://www.colage.or...ight/mattan.htm



#23 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. september 2009, 20:17

In ja Mayita da ne boš preveč ven padla iz svoje ozkoglednosti, to le pazi!


Pravzaprav je še bolj butasta, kot sem si mislila. x:Dx x:Dx
Če ima ona pildek iz psihologije, potem sem še bolj zgrožena nad našim visokim šolstvom (že moja smer producira teoretike brez praktičnega znanja, kar v tem primeru niti nima veze), ampak če taki ljudje pridejo iz vede, kot je psihologija... potem je to nesprejemljivo. V primeru, da nima pildka in je neki samouk, potem pa to pojasni mariskaj. x:Dx Poznam nekaj psihologov in moram reči, da jih je večina razgledanih in jih spoštujem, prav nihče pa ni tako ozkogled in noben tako hudo ne posplošuje.

Nekdo, ki prijavi tole:

V resnici pa imajo one tako grozen karakter ali niso sposobne ničesar da noben moški dolgo ne zdrži z njimi.Ampak same zase mislijo da so one žrtev in se odločijo za partnerko poznam vsaj pet takih žensk.

nima razčiščenega v glavi. Mi je prav žal. Takih bedarij še nisem slišala.

Kaj pa če ima moj partner hčerko, ki ji je mama umrla (ali pa šla, saj nima veze)? Bo tudi hčerka vsa čudna? Kaj je pa bilo, ko je dobila prvo menstruacijo? Bi se moral on takoj poročiti z drugo, prav na silo, samo zato, da bi imela punca žensko v življenju? No, ni bilo treba. Imata tako super odnos, da mu je to takoj povedala, sta se pogovorila in še vedno je tako. Najboljš, da bi mu jo kar vzeli, pa dali v "normalno" družino, kjer bi ji lahko mama povedala, da ženska ovulira in zakaj ima jajčnike?
Jaz sem pa hitela OČETU povedat, kdaj sem dobila mensturacijo (ker mame doma ni bilo). Sva praznovala mojo "ženskost" in imela pogovor. O shit, narobe svet, a ne? TO JE PA JA NESPREJEMLJIVO.

Pri ženskah pa že ena sama naredi dostikrat veliko škode na dečkih z posesivnostjo in drugimi zadevami, da ga bosta pa vzgajali dve ženski joj joj joj

BRUH. Pa saj ti sama sebi nasprotuješ. A ker poznaš ne vem kolk mam, ki so posesivne, bodo pa lezbijke tudi take? PA OD KJE TE IDIOTIZMI???
Pa saj to ne morš verjet. Pa vse lezbijke povezuješ s femenistkami! PA S TABO JE DEJANSKO NEKI NAROBE! A ti dejansko poznaš kakšno lezbijo? A dejansko misliš, da lezbijke NE marajo moških? In resno vprašanje: ali si si kdaj resno poškodvala glavo?

Sprijazni se. Tudi če zakon ne bo sprejet, bodo homoseksualne družine obstajale. Trčeni ljudje, kot si TI, bodo zafrustrirali otroke istospolnih družin, ne pa starša sama. Od tega ne odstopam. Meni je tako čudno, da poznam lezbično družino z dvema otrokoma. Preveč informacij ne bi dajala, ker nočem razpolagat s tujimi podatki, ampak obadva sta super. Prav prijetno jih je gledat. V vrtcu sta pa lepo sprejeta, ker imata učiteljico, ki je lepo pojasnila. NEVERJETNO.

Otroci zafrkavali... joj, če bi bili vsi tako prekleto čustveni in nesamozavestni, jaz še danes ne bi nosila očal in se sramovala dejstva, da sem bila piflarka. Pa še ena stvar, ki me je naredila (zarad staršev) drugačno, pa me ni ganilo. Zakaj? Ker sta mi starša razložila in še enkrat razložila in še enkrat razložila, kaj je pomembno in da se ne smem sekirat. Pa se nisem.

IZBIRA STARŠEV?
Lepo te prosim. Je moja prijateljica izbrala, da je oče največji alkoholik, za katerega sta morale z mamo skrbeti odkar njenega 12. leta?
So vsi otroci pijancev izbrali take starše?
So izbrali deloholike, ki jih vidijo za 10 minut na dan? Resnično? Je to topla vzgoja? Da ti stara mama oz. varuška pove, kaj je menstruacija?
So si otroci izbrali bolne starše, HIV+ starše, rasiste, ksenofobe? Ker je to nekaj pozitivnega.

Ma dejstvo je, da lahko otroka zafrustriraš na marsikateri način. Lahko pa iz "drugačne" situacije potegneš najbolje. Preveč sem videla, preveč različnih ljudi imam okoli sebe in preveč lezbijk in gejev poznam, da bi lahko mirno poslušala (brala) idiotizme.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#24 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. september 2009, 20:38

Mayita : Michelle je ženska!

In ja Mayita da ne boš preveč ven padla iz svoje ozkoglednosti, to le pazi!

Jaz pa sem za to da imajo geji / lezbike otroke by the way jih že imajo! xDDx In to celo! x:px x8Dx xDDx v Sloveniji!



v njenem osebnem profilu ji piše da je moški, se opravičujem za napako. za drugi post k si ga pa poslala jaz sem realno videla otroke v ZDA pa ne te lepe k jih pišejo v časopisih, to kar pišejo je mogoče eden izmet 100 ni realno je povečinoma sama laž. a je kdo imel stike z temi otroci, vi ki se tako lepo oglašate,koliko je to fajn.Mnogo teh staršev se kmalu tudi loči med njimi je veliko ljubosumnih izpadov veliko več kot v normalnih. jaz sem jih imela in žal nimam kaj lepega povedat.

#25 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 26. september 2009, 20:59

v njenem osebnem profilu ji piše da je moški, se opravičujem za napako. za drugi post k si ga pa poslala jaz sem realno videla otroke v ZDA pa ne te lepe k jih pišejo v časopisih, to kar pišejo je mogoče eden izmet 100 ni realno je povečinoma sama laž. a je kdo imel stike z temi otroci, vi ki se tako lepo oglašate,koliko je to fajn.Mnogo teh staršev se kmalu tudi loči med njimi je veliko ljubosumnih izpadov veliko več kot v normalnih. jaz sem jih imela in žal nimam kaj lepega povedat.


Veš kaj ti vse preveč posplošuješ, to je tvoj problem, zraven pa še sodiš.

Jaz sem samo navedla članke.

Moja teta pozna v ZDA tud istospolno družino in je otrok čist normalen... in se super razumejo.

Veš koliko heteroseksualcev se loči!? in kakšne izpade imajo oni :vio: ne bi verjela, če ne bi vidla.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0