Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Osma hiška


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
227 komentarjev na to temo

#126 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. februar 2005, 14:32

Hm, zanimivo razmisljanje. nasprotnost!
pravis, da se imas zelo rada, hkrati pa pravis, da ugotovis, da te ni nihce sprejel!
Toda, ce bi se recimo sedaj odlocila prekiniti tvoje zivljnje, bi povzrocila tvojim bliznjim zalost in podobno. Verjetno bi veliko oseb, ki te imajo radi prav taksno kot si, za teboj zalovali. Ceprav bi se razlog zalovanja centrifugiral z razlicnimi obcutki, so to ljudje, ki so te sprejeli prav taksno kot si. morda ne v celoti, toda vsaj nekaj tebe.

Lahko zacnes razmislajti tudi tako, da si predstavljas, da bi bili vsi okoli tebe razmisljali kot ti in bi bilo od tebe odvisno kaj razmisljajo. ce bi ti o tem kako nisi popolna, bi tudi drugi o tem kako niso popolni, itn... x:Dx x:o)x
Torej kako dolgo bi razmisljala kakor sedaj? x;)x
---------

Imam se zelo rada, pa vseeno se ne morem sprejeti v celoti. Ne more biti vse perfektno, ne v natalni karti, ne v duši, ne na telesu. Pač vse vzameš v zakup in živiš, če hočeš, ali pa se celo življenje trudiš biti nekdo drug, da bi te drugi sprejeli, na koncu pa ugotoviš, da te ni sprejel nihče. Izbiram.



#127 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. februar 2005, 12:20

Ma, najlaže je tako, da si mislim, da si ne mislijo nič slabega o meni in si prigovarjam, da si samo domišljam, da sem jim čudna.[/quote]

xrolleyesx xrolleyesx Ti nisi nič čudna, ti si pač drugačna, če to sprejmejo pravi, sicer pa nč hudga. To naj ti bo tvoj moto. Saj si ja vodnar, od kdaj pa je tebi za razne konvencije?? x;)x

#128 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. februar 2005, 16:58

:palec:
Ja itak. pa cetudi so kaj misli; in ce si ze, tega ljudje preveckrat ne povejo :xx!:
Zato je cist brezveze kaj si kdo misli, vazno je kaj si mislis ti! se posebej o sami sebi!
Mislim, pa da se mas rada! x:Xx
---------

O sprejemanju sem mislila na splošno. Na živce mi gre, da sem tako muhasta, da še samo sebe presenečam in to vodi v depresijo. Enkrat sem to kaj sem in me sploh ne briga, če si kdo misli, da sem prizadeta ali omejena, drugič pa spet sama sebi grem na živce tako zelo, da niti nočem verjeti, da me kdo prenaša.
Samomor-samo to bom rekla-če razmišljam o tem, kako bedno je moje življenje in kako bedna sem jaz, si predstavljam bolečino, ki bi jo povzročila družini in fantu in ni šans, da se ubijem. Haloooo, eni trenutki so tako lepi, da je vredno potrpeti dolgčas, depresijo in vse.
Ma, najlaže je tako, da si mislim, da si ne mislijo nič slabega o meni in si prigovarjam, da si samo domišljam, da sem jim čudna.



#129 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2005, 20:09

ma daj! xrolleyesx
macona, kloft kloft kloft!!! kaksne vibre so pa zdaj to! :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#130 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 6. februar 2005, 21:25

<{POST_SNAPBACK}>:palec:
Ja itak. pa cetudi so kaj misli; in ce si ze, tega ljudje preveckrat ne povejo  :xx!:
Zato je cist brezveze kaj si kdo misli, vazno je kaj si mislis ti! se posebej o sami sebi!
Mislim, pa da se mas rada! x:Xx
---------


hm...ja mensezdi najbolj nesmislno se ukvarjat kaj drugi misljo..k ce bi clovk tko zivu bi se mu zmesal...pa itak je na tem svetu vec zavistnih pa skodozelnih ljudi...tko da cim manj se ukvarjat kaj si drugi misljo... xDDx

#131 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. februar 2005, 22:43

ja, res.
sam zavistnih pa skodozelnih ljudi pa ni vec xzobkox

#132 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 7. februar 2005, 14:22

<{POST_SNAPBACK}>ja, res.
sam zavistnih pa skodozelnih ljudi pa ni vec xzobkox



ja...pol k umres jih res ni x:Dx

#133 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. februar 2005, 20:03

po stevilu mislm :vio:

#134 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 7. februar 2005, 22:47

8.hiša se začne na 28 TAU 53, nadaljuje čez GEM in konča v CAN in nadaljuje v 9.hišo na 02 CAN 21.
V 8.hiški imam Vertex 05 GEM 11 in Liliko 26 GEM 31.
Vertex opozicija Luna.

Ali mi lahko kdo kaj več pove o tem? x:o)x xrolleyesx

#135 alkimistka

alkimistka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 8. februar 2005, 10:34

Živjo!

Sem nova tukaj in vas že nekaj časa berem in lahko rečem da ste izredno zanimivi. Moje vprašanje: kaj pomeni, če maš sonce in luno v 8 hiši - oboje v znamenju dvojčkov????????

#136 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 9. februar 2005, 00:07

Pomeni marsikaj, ampak recimo vsaj to, da deluješ škorpionsko. Ker pa si v Soncu Dvojčica, si prišla vprašat, če bi bila ta prav Scorpio ne bi spraševala..ker bi ti itak..kao..že vedela. V glavnem škorpionske zadeve in seveda še veliko, veliko...
Dum spiro, spero.

#137 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. februar 2005, 06:49

<{POST_SNAPBACK}>Živjo!

Sem nova tukaj in vas že nekaj časa berem in lahko rečem da ste izredno zanimivi. Moje vprašanje: kaj pomeni, če maš sonce in luno v 8 hiši - oboje v znamenju dvojčkov????????

(Odgovor v temi, ki si jo odprla nalašč za to vprašanje.)

#138 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2005, 11:06

<{POST_SNAPBACK}>po stevilu mislm  :vio:



hmmmmmm...ne mal jih ni..

#139 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. februar 2005, 23:07

a mors met ti zmer tazadno besedo al kaj? x:Dx
tko skodozeljno nekak... x;)x

#140 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 11. februar 2005, 12:14

<{POST_SNAPBACK}>a mors met ti zmer tazadno besedo al kaj?  x:Dx
tko skodozeljno nekak...  x;)x



hehe x:Dx x:Dx ..ne ni mus da jo mam...to je čist slučajn..da se ti to dogaja x:Dx :vragec: x:Dx x:Ix


ma ja... prov čutm kako se Saturn odmrzuje v 8 hiši...uf sam še mal pa bo pršov v 9 hišo v leva sam še teh 5 jebenih stopinj x:Dx x!x x:Dx ..čutm da spet prhajam nazaj v staro formo...k se mi odpirajo...določene čakre k sm jih mela..evo točno dve leti zamaščene...(pa ne od olja) ampak od Saturna.. x:Ix

#141 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. februar 2005, 19:38

ja, cist mogoce, ceprav se mi sanje ne to kar pravis... ampak, pomoje te mam kr rad neki zdele :vio: x:)x x:Ix

#142 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 12. februar 2005, 18:14

<{POST_SNAPBACK}>ja, cist mogoce, ceprav se mi sanje ne to kar pravis... ampak, pomoje te mam kr rad neki zdele  :vio:  x:)x  x:Ix


x:Dx smešn..si tole..-reku...
ampak sej nisi edini...jst tud nevem kwa si mislu stistim..k si reku da ..ma že na začetku...

ja sej se mava rada x:Ix

#143 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. februar 2005, 00:29

kwa sn reku sploh? :inocent: x:Dx ja, itak da nisn edini, sam kwa edini sploh?
x:Dx x:Dx

midva se mava pa rada rada rada ..... :2src: :2src:
(unadva pa ne eeeee - to je skodozeljno x:o)x ).

#144 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 14. februar 2005, 08:22

:o|o: ALi mi lahko prosim kdo pogleda kaj vpliva na eno osebo tako močno, da ga razmišljanje o smrti spravi v depresijo ( amapk ima samo obdobja)? Ima luno in merkurja v 8h v levu....

Rojen: 27.6.1979 ob 17:20, LJ.

Hvala!

#145 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. februar 2005, 08:53

Kar par elementov bi lahko vplivalo na to. Poglejva.

Mars in Saturn sta v (nekoliko širokem, a vendarle) kvadratu, kar daje nesrečo v življenju. Mars je pri tem v Dvojčkih - več reče, da bo napravil, kot pa napravi. Kar za moškega, od katerega precej pričakujejo, ni najbolje. In tega se dobro zaveda.
Poleg tega rad izziva in se nato umakne. Ker pa je Mars v neprijetnem položaju, ga zaradi teh lastnosti drugi ne sprejemajo.

Kar pa je hudo, saj ima Strelca v ASC, zaradi česar je po eni strani poln sebe, po drugi strani pa bi rad, da ga imajo tudi drugi radi.

A ta Strelec je samo fasada, saj ima samozavest v resnici zatolčeno. Kaže pa, da so ga starši "kupovali" z denarjem.

Jupiter (vladar ASC) v deveti (torej "lastni") hiši bi moral biti dober zanj in zaščitniški, pa ni, saj ima (skoraj) same slabe aspekte. Prevelik občutek svobode po eni in prevelik občutek utesnejnosti po drugi strani.

Uran v dvanajsti hiši kaže, da se je v otroštvu in mladosti umikal v svoj svet (računalništvo? kak hobi?), da bi se izognil neprijetnostim doma. Oče? Vsekakor se ga boji, čeprav ga po drugi strani tudi občuduje.

Fant ima tudi Neptuna v prvi hiši - še lep čas si ne bo na jasnem, kdo sploh je. Samo idealno se vidi, nato pa je razočaran itd.

Pa še kaj bi se našlo, ampak bodi dovolj.

Saj možnosti ima kar nekaj, zakaj pa ne, le da bo treba najprej čistiti pri in po sebi. Že Sonce v osmi hiši (hiši preobrazbe) je dovolj velika garancija za to. Ko bo šel čez, bo čisto v redu. Od doma naj gre.

Živijo!

x:)x

#146 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 14. februar 2005, 09:05

Ful hvala za tole! Sam zdej bom iz sebe malce budalo naredila namreč zmotila sem se v uri: 18:20... :farb: :farb: :farb:
No ja nekatere stvari so enake! x:Ix x:Ix :8):

Bern Hvala!

#147 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. februar 2005, 09:29

Uf, uf, bistveno drugače!! :xx!:

Ne velja trditev o Uranu, pa o očetu tudi ne - tu je fora v materi (ki ga je tako in tako želela splaviti, sedaj pa se fant ubada s tem, ne da bi vedel za to!). Oče je še vedno nekako nejasen, ni pa tako problematičen, kot je kazalo prej; na stara leta se bosta čisto štekala.

Merkur in Luna v osmi hiši (kjer Luna prej ni bila) - niti ni tako hudo, če ne bi bil tik ob Luni še Jupiter, vladar ASC, kar čustvene težave in krize samo še potencira, glede na to, kako neugodno je postavljen :vragec: )! RES težave.

O samozavesti, kvadratu MA-SA, Marsu in še nekaj stvari pa ostane isto.

Preveč se ukvarja z drugimi.

Študij kriza - razen še doštudira v enem kosu! Sicer po doštudiral pozno in ob delu.

Horoskop za ob 17.20 je bil rahlo boljši. :xx!: (Kaj napravi ena ura v času...)

Je pa res, da se bo prej "našel", kot če bi bil rojen ob 17.20. Kar tudi ni slabo.

Naj ambicije ne podredi DOKAZOVANJU-DA-JE-DOBRO-DA-SO-GA-PUSTILI-NA-SVETU, pa ima vse možnosti za uspeh!

Sicer pa ga nihče ne more zabrisati s sedla - če tega ne napravi sam.

Lahko bi bil vodja česarkoli (upora, gibanja, bande, krožka, česarkoli).

:palec:

#148 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 14. februar 2005, 09:43

UUU res ima hude probleme z mamo, sploh ne prideta na isto valovno....
Oče se je ful spremenil od njegovega od troštva pa do sedaj .... Precej uspešen človek, ampak ne daje ljubezni... :o|o:
S študijem je na koncu! Priden fant. :palec:
Ukvarjanje najraje z mojimi problemi je njegov hobi! :xx!: :xx!:
samozavest - resnično!!!
Čustvene krize in čustveno nihanje so pogoste! Težko je shendalti!
Težave - hja bomo videli!


Hvala! :palec: x;)x

#149 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. februar 2005, 09:49

Ne velja trditev o Uranu, pa o očetu tudi ne - tu je fora v materi (ki ga je tako in tako želela splaviti, sedaj pa se fant ubada s tem, ne da bi vedel za to!). Oče je še vedno nekako nejasen, ni pa tako problematičen, kot je kazalo prej; na stara leta se bosta čisto štekala.

A to velja zaradi plutona v deseti hiši? Sicer pa mislim, da ga je tranzit plutona preko ASC v zadnjih dveh-treh letih precej zmatral? Po mojem so to tudi črne misli. Pa tranzit plutona preko N neptuna. Tranzit saturna, ki je kvadriral plutona v deseti hiši, mu je sigurno prinesel tudi težave pri študiju, saj natalno saturn v njegovi deveti hiši že nakazuje, da bo študij končal malo pozno. Pred kratkim mu je še neptun oponiral natalno luno in je bil verjetno še bolj zblojen? Luna v osmi hiši 180 neptun povzroča verjetno sanjarjenje o smrti. Ta tranzit mogoče še mal drži, ker je neptun še na 15 stopinji in je 4 stopinje še dopustni orbis?
Natalno ima kvadrat saturna in marsa, le ta kvadratura pa je bila podprta še z urnom v ribah in je tvoril T kvadrat. Prav tako mu neptun že drži urana v kvadraturi, zato ima verjetno probleme z lastno vrednostjo pred prijatelji? Kar nekaj težjih aspektov. Tranzit marsa mu ravno danes oponira sonce, zato se bo to odražalo pri njem v vezi z javnostjo ali partnerjem. Upam, da ne bo kuhal, da se ne bi urezal, opekel, mogoče dobi še malo povišano temperaturo?

#150 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2005, 12:10

<{POST_SNAPBACK}>kwa sn reku sploh?  :inocent:  x:Dx ja, itak da nisn edini, sam kwa edini sploh?
x:Dx  x:Dx

midva se mava pa rada rada rada .....  :2src:  :2src: 
(unadva pa ne eeeee  - to je skodozeljno  x:o)x  ).


ja nisi edini..glede tega da jst nevem kaj si mislu ...pa tud ti ne veš kaj sm jst misla..
sam..ej tok daleč je že šlo to pr nama.."to da ne veva kaj je kdo reku" da sva zrela..da se mava že rada.. x:Ix ..a ne ..je biu že cajt xDDx x:Ix

a si predstavlaš..da bi se enkrat slučajno spoznala..čist tko slučajno..pol bi pa čist slučajno ...nevem neki začela mutiti..in pol bi naja kdo uprašu Kako sva se spoznala.. ubistvu bi biu pa odogovor : Ja, niti edn od naju ni vedu kaj kdo govori..pa sva se kr pogovarjala.. x:Dx x:Dx xDDx

sam res..prov rada se mava..ne pa tko k tlele..gor lej..kr neki x;)x x:Dx x:Ix




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0