Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Osma hiška


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
227 komentarjev na to temo

#151 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. februar 2005, 12:18

Ejga lunca punca rajtam dejva medva tole narest skupi - jest neki za začetek pa solarje ti pa tranzite. (Jest jih premal gledam...)

Mora ratat neki iz tega, ni vrag!

:palec:

Hvala.

x:)x

#152 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. februar 2005, 12:25

Še nekaj manj za hec:

Tole s Plutonom tam gor je hudir. Če je grdo aspektiran, potem skoraj ni dvoma o tem, da je bilo govora ali pa vsaj resnega razmišljanja o splavu. :xx!:

Potem sem imel pa težave, ker je včasih zelo dobro aspektiran. In v pogovoru z ljudmi (ker nekateri vedo, kaj se je takrat dogajalo, ker so se pač manili o teh časih z materami), da je šlo za čisto drugačno krizo - ali je nekdo PRITISKAL na bodočo mater, naj splavi, pa se je uprla in zmagala, ali pa je sama pritiskala s še nerojenim otrokom, da bi izsilila poroko ali kaj takega. :eek: :xx!:
Ker ONA je že vedela, da je noseča, oni drugi pa še ne... (Recimo.) :xx!:

Zanimivo.

Kako človek potem to dojema v življenju, je pa seveda samo nadaljevanje te storije.

Ampak o tem smo kako že napisali, če se ne motim...

Živijo!

:palec:

#153 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. februar 2005, 12:35

<{POST_SNAPBACK}>Ejga lunca punca rajtam dejva medva tole narest skupi - jest neki za začetek pa solarje ti pa tranzite. (Jest jih premal gledam...)

Mora ratat neki iz tega, ni vrag!

:palec:

Hvala.

x:)x



:palec: :palec: :palec: Jess, to bi bla tim, super. Pri solarjih si tak majstr, da po moje tranzitov sploh ni treba gledat, čeprov pa prov pridejo. :palec: :palec:

#154 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 15. februar 2005, 19:36

Bern, v eni drugi temi si omenil, da Jupiter, pa še slabo aspektiran, v osmi bajti ni nič fajn. Pa bi te prosila, če komentiraš mal mojo 8 hišo :o|o:

Pri men je v 8 hiši... in v kvadratu z Merkurjem.
8 hiša je drugač kar velika. Začne se tam nekje sredi raka, zajema celega leva, konča pa sredi device. Jupiter pa je v levu.
Nekje sem prebrala: ponos, pa neke krize so bile omenjene,... x?x

hvala xsrcx

#155 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. februar 2005, 08:22

Hm, sorry, pripravljaš me do tega, da se bom lotil komentiranja konkretnega primera v horoskopu na podlagi nič podatkov. Ne bo šlo, ker to ni odgovorno.

Komentirati, kako se LAHKO obnaša slabo postavljen Jupiter, da bi si s tem nekako pomagali tudi drugi, je ENO, komentirati (verjetno) slabo postavljenega Jupitra v čisto konkretni karti, ki je konec koncev niti ne vidim in ne poznam, da bi kot astrolog lahko OCENIL, v koliko meri je ali ni slabo postavljen, pa nekaj ČISTO DRUGEGA.

Jaz se grem tole astrologijo kljub vsemu čisto zares. Čeprav se včasih tudi hecamo s tem.

Okej?

x;)x

#156 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. februar 2005, 11:21

[quote name='Bern' date='16. Feb 2005 ob 08:23']
<{POST_SNAPBACK}>Hm, sorry, pripravljaš me do tega, da se bom lotil komentiranja konkretnega primera v horoskopu na podlagi nič podatkov. Ne bo šlo, ker to ni odgovorno.

:palec: To se strinjam s tabo Bern. Jaz kar občudujem nekatere, ki lahko komentirajo glede napisanih aspektov, karte pa sploh ne vidijo. Jaz enostavno brez celega koleseljna, če ga ne vidim, ne vidim nič.

#157 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 16. februar 2005, 12:11

<{POST_SNAPBACK}>Hm, sorry, pripravljaš me do tega, da se bom lotil komentiranja konkretnega primera v horoskopu na podlagi nič podatkov. Ne bo šlo, ker to ni odgovorno.

Komentirati, kako se LAHKO obnaša slabo postavljen Jupiter, da bi si s tem nekako pomagali tudi drugi, je ENO, komentirati (verjetno) slabo postavljenega Jupitra v čisto konkretni karti, ki je konec koncev niti ne vidim in ne poznam, da bi kot astrolog lahko OCENIL, v koliko meri je ali ni slabo postavljen, pa nekaj ČISTO DRUGEGA.

Jaz se grem tole astrologijo kljub vsemu čisto zares. Čeprav se včasih tudi hecamo s tem.

Okej?

x;)x



OK, se opravičujem :8): .... pol bo pa najboljš, če kr pripišem svoje podatke 20.10.1978, Kranj, 10.55

Pa če se že gremo pol bolj zares, bi še vprašala kdaj se mi obeta čas, ko bom imela večjo srečo pri izbiri službe? Namreč v zadnjih 2-3letih nimam sreče pri iskanju službe, če se pa s katero firmo kaj uspem zmenit, pa nič od tega ne drži (z njihove strani)? :o|o: Tko spet premišljujem, da bi menjala... xrolleyesx

..hmm x:)x sej bi še kej vprašala (npr glede sreče v ljubezni),... pa bo najbrž preveč...

#158 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 16. februar 2005, 12:12

<{POST_SNAPBACK}>Verjetno imaš kakšne težave pri komuniciranju, mogoče veliko tuhtaš in si resna ter občutljiva. To so moja predvidevanja, sam če maš ascendent v Kozorogu (se mi zdi tam nekje) je zadeva še hujša. Mogoče pa ga imaš v Vodnarju. SAicer pa imata Lunca in Bern prav, vse je stvar konteksta in raje se obrni na koga, ki je expert in ti bo razložil celo karto.


Hvala ti mačona,... nisi dost kiksnila...asc je v strelcu.. x;)x

#159 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 16. februar 2005, 12:20

<{POST_SNAPBACK}>Aja, zato imaš konja na ikonici. Kul, jaz imam tudi Asc Strelca in Jupiter v domiclu.


hehe, ja ... pa upam, da nekega dne tud kakšnega v štalci x;)x

Če maš jupiter v domicilu, ga imaš najbrž v 1.hiši, ane?! Boljš kot pa v osmi bajti x;)x

#160 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. februar 2005, 12:48

[quote name='lunca' date='16. Feb 2005 ob 11:22']
<{POST_SNAPBACK}>
[quote name='Bern' date='16. Feb 2005 ob 08:23']
Jaz enostavno brez celega koleseljna, če ga ne vidim, ne vidim nič.[/quote]
KOLESELJ?!

x:Dx x:Dx x:Dx

Pa mam dan polepšan...

x:)x

#161 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. februar 2005, 13:36

<{POST_SNAPBACK}>KOLESELJ?!

x:Dx  x:Dx  x:Dx

Pa mam dan polepšan... x:Dx  x:Dx  x:Dx  x;)x To me pa veseli. :palec:

x:)x



#162 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. februar 2005, 06:51

Na začetku ali na koncu ali v sredini - gledano po Kochu?

#163 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. februar 2005, 12:58

Hitro moram pokomentirati svojega Plutona v 10.device. Je sicer na 29 stopnji -taman še v devički, sicer pa tvori konjunkcijo z luno -3,56. ter sekstil z neptunom-1,21, no tudi sonce tvori sekstil s plutonom - 1,16(sonce, neptun v strelcu - 1.hiša)
Ker je ravno koliko toliko dobro aspektiran ni glih neke sile - o splavu je verjetno tudi padla kakšna misel..vsekakor pa novica o nosečnosti ni bil ravno dogodek leta. (mama je bila takrat stara rosnih 32 let in najmanj planirala še kakšnega otročka zraven).
Ker pa je pač ratalo(jaz) se je pač rodilo(jaz :o|o: )
Je pa potem bila zelo skrbna in predvsem mogočna mati(ki je s težavo spustila z rok mojo podivjanost :vragec: ). Seveda sem si na čase želela kakšno manj "zateženo" mamo - sploh v najstniških letih, zdaj pa se blazno dobro razumeva in ja..še vedno je zelo skrbna. Pride na obisk in mi vedno napolni hladilnik x:Dx x:Dx Mojim puncam pa vedno kupček sladkarij x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#164 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. februar 2005, 09:14

:o|o: jah.. a men pa zdej ne bo nobeden komentiral moje 8 hiše? :V: ..
Pa toolk bi rada vedla ... :sori: ... Pa bi še enkrat prosila, če se komu da mal pogledat, pa kak komentar napisat :8): xsrcx

#165 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 18. februar 2005, 12:09

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: jah.. a men pa zdej ne bo nobeden komentiral moje 8 hiše?  :V:  ..
Pa toolk bi rada vedla ... :sori: ... Pa bi še  enkrat prosila, če se komu da mal pogledat, pa kak komentar napisat  :8):  xsrcx

A neče kapnit kojnu da astrologi rabijo kak podatek da bi kaj rekli pa kr neki tolče s kopitom? x;)x

Pol pa naj vpraša šlogarje. Ne rabjo nič, samo inspiracijo.

Stekleno kuglo ali pa kak 0,3.

x:Dx

#166 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. februar 2005, 12:32

Pol pa naj vpraša šlogarje. Ne rabjo nič, samo inspiracijo.

Stekleno kuglo ali pa kak 0,3.

:palec: x:Dx x:Dx x:Dx
Ti pa znaš človeku usta stegnt. x:Dx

#167 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2005, 14:16

<{POST_SNAPBACK}>A neče kapnit kojnu da astrologi rabijo kak podatek da bi kaj rekli pa kr neki tolče s kopitom?  x;)x

Pol pa naj vpraša šlogarje. Ne rabjo nič, samo inspiracijo.

Stekleno kuglo ali pa kak 0,3.

x:Dx


ja.. k smo že pr šlogarjih za en moment...pa gledanje u kroglo...bohsigavedi...kako to vid..notr...enkrat bi jst mela to kroglo doma.-..me zanima če bi jst tud kej vidla..kšne prikazni..-samo sebe al kej... x:Dx treba si bo nabaut..to

#168 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 18. februar 2005, 21:13

Sam mičken žleht. Sam mičken. Ne preveč. x;)x

Ampak s podatki, takimi tapravimi, je pa astrologu kljub vsemu laže. Kaj čmo.

:xx!:

#169 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. februar 2005, 21:15

Bog ne daj, da bi kaj škorpije imel vmes x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#170 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 09:09

<{POST_SNAPBACK}>
Pol pa naj vpraša šlogarje. Ne rabjo nič, samo inspiracijo.

Kakor kateri - se tako dober potrebuje vseen mal vec kot le inspiracijo.
Sicer bi (ob postavki 0.3) lohk bili vsi slogarji.

No pa saj so... v bistvu, mislim, 'vsakdo'. :P :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#171 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 19. februar 2005, 14:31

<{POST_SNAPBACK}>A neče kapnit kojnu da astrologi rabijo kak podatek da bi kaj rekli pa kr neki tolče s kopitom?  x;)x

Pol pa naj vpraša šlogarje. Ne rabjo nič, samo inspiracijo.

Stekleno kuglo ali pa kak 0,3.

x:Dx


Veš kaj, tale post pa ni pošten,... :vragec: Par postov nazaj sem zapisala vse podatke, ki jih rabiš, ...tko da tlele nekdo drug tolče s kopitom, ne pa jaz. :vragec:

xrolleyesx Mah, pa ne bi rekla, če bi prosila za razlago celotne karte (če bi to rabla, bi nekomu naročila in plačala, ker se zavedam, da je zadaj dost dela). Glede na to, da pa me astrologija zaenkrat še vsaj tolk zanima, da občasno sama mal brskam, pa odkrivam, pač nimam tega namena. Vprašam pa tiste stvari, ki jih sama ne znam razložit in, ker lahko tudi na podlagi razlage ugotovim, kaj se gleda, kako se razlaga nekaj...ipd. In nenavsezadnje nisem astrologinja, pa se zato ne ubadam s temi zadevami 24ur na dan. Zato je kaka pomoč tuki kdaj vseen dobrodošla... :palec: .... (pa ne obstaja zato nobenega razloga za žalitve ipd :vragec: )

#172 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. februar 2005, 21:32

Ja, res je, prav imaš, le da poštenost s tem nima zveze.

Čisto preprosto sem tisti tvoj post ob svojem surfanju zadnjič nekako preskočil in sem ga zagledal pred pol minute pa si rekel, okej, saj je bil štos, dajmo tole zdaj malo poglihat, če si se že hecal, da ne bo punca po nepotrebnem jezna, - - - potem pa :eek: opazil, da gre ZA STAREJŠI POST od mojega štosa! :eek: :eek: Živa ludnica!

Torej se moram jaz opravičiti tebi in to tudi počnem! Brez zamere, prosim!
In popravim tudi, čeprav ne danes.

Pozdrav!

:V:

#173 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 20. februar 2005, 17:17

Ja, oprostim,.... ker je manjša stvar ...in se pač zgodi... normalno pa je, da če se kdo neupravičeno spravi name, ne morem bit kr tiho,... x;)x

LP

#174 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. februar 2005, 11:42

O stvareh, po katerih vprašuješ, na kratko toliko.

* * *

Trenutno se ti Saturn sprehaja po osmi hiši in te poskuša učiti o vrednosti drugih. Drugih? Recimo o očetu ali pa o njegovem odnosu ali pa celo o tvojem odnosu do njegovega odnosa. Dela ne zmanjka. Ko se bo še Jupiter obrnil naprej in prišel prek tvojega Sonca in prek Merkurja, boš razbremenjena. Oba (SA in JU) bosta namreč dala svoj prispevek, tako da bodo odpadla neka stara bremena. In tvoja perspektiva bo jasnejša.

Letos v službi nezadovoljstvo, vendar se mi čas za menjavo ne zdi najboljši. Morda ti tudi ne bo zneslo menjati. Bolj se zadržuješ zase, malo se bojiš nasprotnikov, kaj ti lahko naredijo. Zadeva bo kmalu mimo.
Ali bo menjava naslednje leto ali ne, iz solarnega povratka ni najbolj razvidno. Če naj bi s tem imela tudi večjo plačo, se bojim, da ne bo nič.Ali pa bodo preveliki stroški požrli "priboljšek". Je pa res, da se boš nekje spomladi 2006 začela boriti in truditi, nakar bo precej bolje. V 2007 na tem področju težav ne bo, ravno naprotno je videti občutek uspeha, pa v kateri koli službi že.

O srčnih zadevah (in še o kaki bolj neprijetni zadevi, o kateri bi morda veljalo kaj reči) pa ne tukaj. OK?


Pozdrav!

x:)x

#175 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 24. februar 2005, 20:53

:palec: ... Ena velika hvala x^x ... ti pošljem še komentar.... x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0