Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

sprememba vonja in izcedka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
50 komentarjev na to temo

#1 Candy

Candy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 6. januar 2010, 14:46

Torej.. imam novega fanta že nekaj časa, vse lepo in prav, dokler ni prišlo do spolnih odnosov.
Opazila sem spremembo belega toka, postal je bolj redek, poleg tega pa se je zelo spremenil tudi vonj nožnice, kar je skrajno neprijetno in moteče. Higiena tu ni vprašanje, saj se tuširam vsak dan pa tudi pred in po spolnem odnosu se umijem vendar se ta vonj kmalu vrne.
Je imela mogoče ktera tukaj podoben problem, kako bi se dalo to rešit?

#2 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. januar 2010, 15:14

Torej.. imam novega fanta že nekaj časa, vse lepo in prav, dokler ni prišlo do spolnih odnosov.
Opazila sem spremembo belega toka, postal je bolj redek, poleg tega pa se je zelo spremenil tudi vonj nožnice, kar je skrajno neprijetno in moteče. Higiena tu ni vprašanje, saj se tuširam vsak dan pa tudi pred in po spolnem odnosu se umijem vendar se ta vonj kmalu vrne.
Je imela mogoče ktera tukaj podoben problem, kako bi se dalo to rešit?

Candy, menjava fanta ni rešitev, lahko bo pa prijetno novo doživetje :inocent:
Je pa rešitev biodieta in izpiranje s sslano vodo.
Malo bo peklo na začetku, pravijo vse zadovoljne uporabnice x^x x;)x

#3 Candy

Candy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 6. januar 2010, 15:20

ne fanta nikakor nočem menjat ker se mava zlo rada, vse štima..
ni mi pa jasno kako kar naenkrat taka sprememba, prehrane nisem spreminjala ali karkoli podobnega..
bom pa poskusila tisto s slano vodo x:)x

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2010, 15:46

Ja, probaj, slanica je res univerzalna, sploh za sluznico je zelo ok! x:)x

Prav takega primera ne poznam, a je pa pogosto primer, da pride ob menjavi (spolnega) partnerja do menjave vaginalne flore... kot nekaksna *reakcija*...
Vcasih katera opisuje, da ima ob spremembi nenadoma tezave, rahlo vnetje, srbenje itd., pa tudi ob pregledu npr. ni bilo ugotovljeno nic taksnega...
Tko da moje osebno laicno mnenje je, da je mozno, da se morata partnerja malo *navadit* drug na drugega, *prilahodit telesne sokove*. x:)x

Lahko pa seveda JE kaksen problem.
Ce ne bo pomagalo to s slanico (lahko probas se z BLAGO raztopino hipermangana, kar se je vcasih dalo dobit v vsaki lekarni, recimo das par zrnc v toplo vodo, priporocljivo je, da je slednja prekuhana, se bolje je raztopina z BLAGIM kamilicnim cajem (1 do 2 cvetki kamilic) - pa si s tem izpiras noznico).. no ce ne bo pomagalo tole, pa pojdi se do ginekologa malo povprasat.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. januar 2010, 19:42

bom pa poskusila tisto s slano vodo x:)x

Premalo, ti se moraš presoliti od zunaj in od znotraj.
Najbrž te trese tudi statična elektrika in imaš bolj suho kožo.
Na komolcih in kolenih se to najhitreje vidi.

#6 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 6. januar 2010, 21:59

Lahko pa seveda JE kaksen problem.
Ce ne bo pomagalo to s slanico (lahko probas se z BLAGO raztopino hipermangana, kar se je vcasih dalo dobit v vsaki lekarni, recimo das par zrnc v toplo vodo, priporocljivo je, da je slednja prekuhana, se bolje je raztopina z BLAGIM kamilicnim cajem (1 do 2 cvetki kamilic) - pa si s tem izpiras noznico).. no ce ne bo pomagalo tole, pa pojdi se do ginekologa malo povprasat.

Ma jest sem se morala spravit na neverjeten podvig.
Nikoli nisem mislila da me to lahko doleti, ker "nimam" časa za te fore, pa še "Ali to sploh učinkuje?"

Ja učinkuje.
Rman, bela mrtva kopriva, preslijca in melisa. Iz tega skuhaš čaj in narediš kopel.
Se pravi da najdeš lavorček ki paše na wc školjko, v lavorček zlijš čaj, in naj para dela svoje.

Predno me spljuvate in obsodite in postavite na grmado, naj povem da sem se polek neprijetnega vonja znebila tudi polipov. x:Dx

Je pa rešitev biodieta in izpiranje s sslano vodo.
Malo bo peklo na začetku, pravijo vse zadovoljne uporabnice x^x x;)x

Za to pa prvič slišim.

Biodieta.
Kje jo najdem? x8Dx
Za izpiranje s soljo pa tudi nisem še slišala.
Lepo da učinkuje. Upam da mi ne bo potrebno več sprobati, če pa že je rešitev pri roki.
xDDx
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#7 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 6. januar 2010, 21:59

Premalo, ti se moraš presoliti od zunaj in od znotraj.
Najbrž te trese tudi statična elektrika in imaš bolj suho kožo.
Na komolcih in kolenih se to najhitreje vidi.



Daj Stane, raje kot da pocaš take budalaštine, raje bodi tiho. Ej stane, včeraj sem pojedla strok česna in mi smrdi iz ust in fajn smrdljivo prdim. Kaj mi je storiti?

Verjetno je to samo statika. Ozemlji se na strelovod pa bo.

Raje pojdi ginekologu ali pa se pozanimaj pri kom, ki ima kaj veze o stvari. Boh ne daj pa poslušati stanoteve alkimistične recepte.

LP


#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. januar 2010, 22:21

Ja, zdravilne rastlince so koristne. Čiščenje telesa s soljo ipd. je pa omenjeno tudi pri vzhodnjaškem zdravljenju (ayurveda, TKM,...).

Pa ne mi žalit alkimistov- koloidno srebro, zlato in ostale alkimistične zadevce so pa itak stvar zase in jih uporablja tudi klasična medicina, ko antibiotiki ne primejo več. Seveda, če je v interesu da pacientek preživi infekcijo. Se pa ne uporablja teh zadevic v javnosti, ker se jih ne da patentirat. Brez tega pa ni dobička, pa smo raje pri tabletkah. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 6. januar 2010, 22:39

Ja, zdravilne rastlince so koristne. Čiščenje telesa s soljo ipd. je pa omenjeno tudi pri vzhodnjaškem zdravljenju (ayurveda, TKM,...).

Pa ne mi žalit alkimistov- koloidno srebro, zlato in ostale alkimistične zadevce so pa itak stvar zase in jih uporablja tudi klasična medicina, ko antibiotiki ne primejo več. Seveda, če je v interesu da pacientek preživi infekcijo. Se pa ne uporablja teh zadevic v javnosti, ker se jih ne da patentirat. Brez tega pa ni dobička, pa smo raje pri tabletkah. x:Dx


Nimam nič proti alkimistom, samo kaj ko mi statika ne pomaga pri česnu in prdenju.

xsmx


#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. januar 2010, 23:42

Ej stane, včeraj sem pojedla strok česna in mi smrdi iz ust in fajn smrdljivo prdim. Kaj mi je storiti?
LP

Izjasni se že enkrat, si fantek, ali deklica :8):
Sicer je biodieta za oba, ampak dvomim po tvojih pobalinskih izjavah, da si deklica :sori:

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2010, 10:12

tudi to je mozno, ja.
da si je preprosto sesula kislost.
(in ce uporabljas kaksno strong zajfo, tudi ni OK, Candy, nabavi si kako milo za intimno nego, saj je dosti tega in ni drago oz. imas za dolgo)

Karlos, mar imas ti drugacno sestavo kot mi vsi ostali? x;)x
V soli je namrec NATANCNO TO, kar je tudi v clovekovem telesu.
To je najbolj univerzalno *zdravilo*, najbolj preprosta snov, ki je najbolj kompatibilna z nami....

Jaz verjamem v to, ze ce mi samo poves (ker je LOGICNO x;)x), potem pa se (preizkuseno in to ne samo na meni) dela. 100/h! xyesx

~~~

Candy, probaj tud s tamponom, ki si ga prej namocila v jogurt (sadni s smetano x:Dx - ne sej se hecam - navadni trdi jogurt)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2010, 11:51

sem spregledala tvoj komentar

Ma jest sem se morala spravit na neverjeten podvig.
Nikoli nisem mislila da me to lahko doleti, ker "nimam" časa za te fore, pa še "Ali to sploh učinkuje?"

Ja učinkuje.
Rman, bela mrtva kopriva, preslijca in melisa. Iz tega skuhaš čaj in narediš kopel.
Se pravi da najdeš lavorček ki paše na wc školjko, v lavorček zlijš čaj, in naj para dela svoje.

Predno me spljuvate in obsodite in postavite na grmado, naj povem da sem se polek neprijetnega vonja znebila tudi polipov. x:Dx

spljuvali? x:Dx
saj to je osnova.. normalno da smo za rozce (btw, zraven lahko das se tavzentrozo, ki pa je dovolj ucinkovita tudi sama, kot tudi ostale zeli ki si jih nastela; ni nujno da mora bit ravno ta mesanica, morda tudi nimamo vsega, pa se potem komu ne da... lahko vzames kamilco tud...)...

Vendar s cajcki cajtanje je drugacno, morda pogosto tudi malo dolgotrajnejse, zahteva vec ukvarjanja, skratka, ni tolk simpl za ljudi, obicajno (sploh ce niso vajeni, za nekatere je caj samo caj - nekaj kar se pije xDDx - no seveda tudi pitje ni odvec, sej gre za poruseno ravnovesje, se pravi ne moremo pedenat samo zunanje).
Poleg tega pa ne smemo pozabit, da gre v tem primeru za novega ljubimca, ki seveda ne bo zraven gledal kako si bo ona cajcke dajala v sedece obkladke. x:o)x x:px

zato sem tud predlagala hipermangan (hitra resitev, dezinfekcija, vse zivo), pa tud sol. ck ck, pa je opravljeno. x;)x

Ni nobenih koprivovih brisac, ki visijo v kopalnici itd. :D :D

... ko sem jaz kaksne packarije ustvarjala, recimo kaksne obloge za lase, pa sem potem dala posusit te brisace, ki so ble prav za to, mama se je pa jezila, da kako zgledajo, kot bi ble cist drekaste, jaz sem pa rekla, ja pa kaj, sej so sam koprive pa orehovo listje! x:Dx Mama pa je rekla, ja sam ce bo kdo prisel, pa tega ne bo vedel! :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 7. januar 2010, 12:13

http://www.zurnal24....mni-vonj-154670
sam brez dnevnih vložkov! xrolleyesx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2010, 12:16

:palec:

in ja, seveda (kot je omenjeno tud v clanku): perilo! naj bo cimmanj umetnih materialov in cimbolj... udobno! Haha... x;)x (*babicine gate* :D)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 7. januar 2010, 14:43

ljubečemu in strastnemu moškemu vse diši x:Dx

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2010, 14:59

ljubečemu in strastnemu moškemu vse diši x:Dx

Na morske ribice x:Dx

#17 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 7. januar 2010, 15:07

Na morske ribice x:Dx

malo dosoliš...pa se vse prebavi x:Dx

#18 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2010, 15:17

malo dosoliš...pa se vse prebavi x:Dx

Pa ja, iz morja takoj na jogi x:Dx

#19 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 7. januar 2010, 15:38

Pa ja, iz morja takoj na jogi x:Dx

no ja...jogi je pač...ena izmed opciji x:Dx

#20 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. januar 2010, 15:58

Pa kolikokrat na dan se vi ženske umivate. A vam niso povedal da prepogosto umivanje škodi- vpliva na zaščitni sloj kože. Ph mila gor ali dol, najbolj ti je uporabljat naravna. Kakšna kirurška te še preveč razkužijo. No, ja če uporabljaš le občasno je vse OK. Če pa večkrat na dan je pa že vprašanje. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#21 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2010, 18:20

Pa kolikokrat na dan se vi ženske umivate. A vam niso povedal da prepogosto umivanje škodi- vpliva na zaščitni sloj kože. Ph mila gor ali dol, najbolj ti je uporabljat naravna. Kakšna kirurška te še preveč razkužijo. No, ja če uporabljaš le občasno je vse OK. Če pa večkrat na dan je pa že vprašanje. x:Dx

Daj no, komu pa škodi kopanje v morju par ur na dan, samo podsoljenim x:Dx

no ja...jogi je pač...ena izmed opciji x:Dx

Ati bi se kar v kadi drstil :inocent: x:Dx

#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. januar 2010, 20:09

Daj no, komu pa škodi kopanje v morju par ur na dan, samo podsoljenim x:Dx


Zadnje čase nobenega ne vidim da se kopa v morju, mogoče kakšnega rusa. Mogoče se pa namakajo v slani vodi v pokritem bazenčku. Zima pač dela svoje. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 7. januar 2010, 21:12

sem spregledala tvoj komentar

spljuvali? x:Dx
saj to je osnova.. normalno da smo za rozce (btw, zraven lahko das se tavzentrozo, ki pa je dovolj ucinkovita tudi sama, kot tudi ostale zeli ki si jih nastela; ni nujno da mora bit ravno ta mesanica, morda tudi nimamo vsega, pa se potem komu ne da... lahko vzames kamilco tud...)...

Vendar s cajcki cajtanje je drugacno, morda pogosto tudi malo dolgotrajnejse, zahteva vec ukvarjanja, skratka, ni tolk simpl za ljudi, obicajno (sploh ce niso vajeni, za nekatere je caj samo caj - nekaj kar se pije xDDx - no seveda tudi pitje ni odvec, sej gre za poruseno ravnovesje, se pravi ne moremo pedenat samo zunanje).
Poleg tega pa ne smemo pozabit, da gre v tem primeru za novega ljubimca, ki seveda ne bo zraven gledal kako si bo ona cajcke dajala v sedece obkladke. x:o)x x:px

si ne predstavljam, kako bi negdo reagiral, ko pride na "teleščkanje", njegova draga pa čiča na stranišču in se zdravi x?x x?x x?x x?x Seveda govorim za frišne zaljubljence xsrcx

Meni je te čaje priporočila gospa, ki se nekaj spozna na zelišča.

Drugače pa enako ali celo bolje učinkuje para oz čajček za na wc iz hrastovega lubja. To pa ve povedati mama ki jo mašira proti devedeset.
Pravi:" Včasih ni bilo tabletk in dohtarja, samo domače arcnije. Pa sem bla bovna in karvavela......... pa še prstjenež me ni wotu. Pa sm skuhowa lubje, prezdewa an par večerov na skret, pol je bwo pa vse uredu."
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#24 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2010, 21:26

Zadnje čase nobenega ne vidim da se kopa v morju, mogoče kakšnega rusa. Mogoče se pa namakajo v slani vodi v pokritem bazenčku. Zima pač dela svoje. x:Dx

Kaj ti bo morje, če imaš ssol, ena epruvetka na dan za tuširanje je čisto dovolj, ali pa doza v banjo enkrat na teden tudi x;)x x:Dx

#25 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. januar 2010, 21:38

Drugače pa enako ali celo bolje učinkuje para oz čajček za na wc iz hrastovega lubja. To pa ve povedati mama ki jo mašira proti devedeset.
Pravi:" Včasih ni bilo tabletk in dohtarja, samo domače arcnije. Pa sem bla bovna in karvavela......... pa še prstjenež me ni wotu. Pa sm skuhowa lubje, prezdewa an par večerov na skret, pol je bwo pa vse uredu."

Aspirin so na začetku 20. stol. pridobivali iz vrbove skorje. Mogoče pa danes delajo tudi kakšne druge tabletke iz hrastovega lubja. So pa naše bakice sigurno več vedle o tem kot mi. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0