Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport 2010


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
44 komentarjev na to temo

#26 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 23. april 2010, 22:41

Hokej Slovenija: Madzarska - 4:1. xokx
Bravo fantje! x^x


Res bravo,. dost mlada ekipa, ki pa je skozi turnir rasla in na najbolj pomembni tekmi odigrala najboljše.

Mi gre pa na živce tista navijaška :IJAIJAIJAOOO. A lahk še kaj bolj primitivnega. :sick:

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. april 2010, 22:53

x:Dx x:px

ja, men tud... oz. sploh so svetovna ta skandiranja razna. x:o)x x;)x

slisat pa vec ne morem slogana kdor ne skace ni slovenc! :sick: xrolleyesx xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 24. april 2010, 23:05

Lucija Polavder europska prvakinja judo (nad 78 kg)

Ja bravo bejba.Čestitam....

Bronasta na olimpijskih igrah v Pekingu in zdaj pa še zlata na EP-ju na Dunaju!Ma super....

Čestitke tudi ostalim!Lepi rezultati....
http://www.rtvslo.si...am-putin/228708

Zdaj pa še upajmo na najboljše še danes za Pegana!

#29 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 6. julij 2010, 18:58

Danes sem poslušala eno oddajo o družini Isaković in moram priznat,da mi je Sara zelo všeč.Je zelo fajn bejba pa tud lušna je!
Se mi pa zdi njena mama taka bolj ambicijozna,oštra,ki pač zahteva red in disciplino!Kot sem prebrala razne komentarje na netu mnogi pluvaju po njenem fotru,ker ne zna slovensko sam kot jaz vem njen foter nikoli ni živel v Sloveniji ampak v Dubaju pa v Srbiji.Sicer pa sploh nevem,če ima njen foter slovensko državljanstvo.Za Saro vem,da ima dvojno državljanstvo tako srbsko po fotru kot tudi slovensko po materi.

http://tvslo.si/pred...00:00:05/0:0:0/

Joj naslednji mesec bo pa kočno EP v plavanju!Komaj čakam.

#30 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 1. avgust 2010, 11:00

Jakov Fak se je na koncu le odločil,da bo nastopal za Slovenijo.Seveda to hrvatom ni prau....

http://24ur.com/spor...i-trenerja.html

#31 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 2. avgust 2010, 18:27

A bi bilo tebi prav, če bi se Tina Maze odločila nastopati za Italijo? Pa bi(če se bo poročila z Massijem) imela za to tudi popolnoma utemeljene razloge.



če se slučajno en dan tina maze odloči,da bo nastopala za italijo seveda mi bo žal za njo vendar jo bi tudi razumela in ji ne bi čisto nič zamerla.najbrž na koncu bi ji dala tudi prau....

Evo kaže njegov trener da bi u Hrvatskoj Fak daleko više zarađivao. Dakle, goni smeće priko grane.



ako je tako, onda što tvoj mozgić misli zašto je otišao? da nije slučajno zato što mu hrvatska ne može osigurati uvjete za biatlon kakve traži vrhunski (a ne amaterski) biatlon? jel će mu hrvatska osigurati 100 tipova pari skija za natjecanje koliko traži vrhunski biatlon, plus ostatak tima za vrhunske rezultate? moš si mislit pa fak da je trenirao u hrvatskoj, nikad ne bi vidio nijednu medalju, nikad. i što bi hrvatska imala od sportaša koji će osvajati mjesta ispod pedesetog? mi nikad ne bi znali kakav vrhunski talent imamo slovenija je stvorila faka, a hrvatska ga ne može niti održati na ovoj razini. čovjek je to shvatio i zato ide. jer ovdje se može jebat



citiram še tukaj 2 člana hrvaškega foruma,kjer se govori prau o faku,ki je prestopil v slovenijo in recimo,da se s ta drugim odgovorom strinjam......

#32 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 4. avgust 2010, 15:14

Bogatejše države, potemtakem ne bodo več ustvarjale svojih športnikov ampak jih bodo preprosto kupile.
Tko nekak kot že sedaj počnejo klubi, ki pa so vseeno zasebnopravne osebe.

pa saj mi se več ali manj držimo tega,da imamo naše športnike v reprezentancah in ne kupujemo tujce ali se morda motim?

Pa še to bi dodal.
Te izredne naturalizacije so v bistvu zelo krivične.
Poglejte primer slovenskega državljana Arriela Mc Donalda in kolk je tale gospod koristen za Slovenijo.
Drugače pa vem, mora prosilec najprej priložiti dokaz da se je izpisal iz prejšnjega.
To bi bilo edino pošteno, ker ni prav da za nekatere veljajo taki za druge drugačni zakoni.
Potem bi se vsi tisti prosilci ala Fak verjetno nekajkrat premislili preden bi se za tako potezo odločili.

Mi je pa čudno kako ima lahk minister Žarnić dvojno državljanstvo, moja bivša žena pa ni smela imet, če je želela dobiti slovenskega.


jaz zdaj nevem kaj je res in kaj ni sam baje,da slo in hr sta imeli že dogovor,da bo fak prestopu k nam še preden je začel osvajat medalje sam pol ko je začel osvajat medalje so pa začele pizdarije in mu je začela hrvaška ponujat nevem kaj vse,da bi ga le obdržali.....
sam to se sam govori v medijih kaj je pa res pa pojma nimam...

#33 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. avgust 2010, 19:15

Fak je v Srcu Hrvat. Prav je tako. ... -)
Mora pa poskrbeti za kariero svojo.
In je tam, kjer trenutno vidi možnosti. -)
In prav je tako. Z njim pridobi tudi Slovenija. ...

Lovše, novi predsednik SZS je našel skupni jezik s Tino Maze.
Tina še naprej smuča za Slovenijo. ... -)
V kolker bi za Italijo tudi ok.
Še zmeraj bi bila Slovenka v Srcu.
Kariero bi pa nadaljevala, kjer bi imela večje možnosti. ...
In prav je tako [skozi prizmo mojega pogleda]. ... -)

Eno je rodoljubje. Drugo so karierne možnosti.
Ureditev eksistence športnika/ športnice po zaključeni športni karieri. ... -)

#34 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 5. avgust 2010, 09:29

Tek na smučeh ni disciplina, kjer bi ti klub veliko plačal, da nastopaš za njega. Ne moreš to primerjat s kolesarstvom.

Časi se spreminjajo, včasih je bilo normalno, da nastopaš za rodno državo, zdaj je svet veliko bolj prepleten in se pomen državljanstva manjša. Po eni strani zagovarjam, da se nastopa za rodno državo, vendar kot sem rekel, niso vsi športi enako tržni. Recimo pri nogometu (košarki, rokometu) se mi ne zdi prav nastopat za neko drugo državo, če pa imaš ogromno možnosti, da zaslužiš v klubu. Niso športi primerljivi. Razen jasno v primeru, da se dejansko preseliš in spremeniš državljanstvo.

Torej, glede Faka. Ga čisto razumem, da ima pri nas boljše pogoje in lahko le tako nekaj doseže. Naši so ga tudi stisnili, da bi imeli tako boljšo reprezentanco...bb. Vendar je on hrvat. A bo zdaj se naučil slovensko in bo živel s Sloveniji? Tako kot pravi Tantra - on je po srcu hrvat. Zakaj ne bi treniral z našimi, hrvaška sofinancira, tako da imajo naši trenerji kaj od tega..in tekmuje za hrvaško? To bi mi bilo logično. Če je tako dober, da osvoji medaljo na OI, pa naj jo. Naši bodo imeli pa v trening ekipi nekoga, s katerim se bodo lahko primerjali in upam, da tudi premagovali.

#35 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 5. avgust 2010, 12:16

Slovenci patimo za tem, da bi bili najboljši ali vsaj udeleženi v čist vsaki športni disciplini, ki jo človeštvo pozna razen Hrkljuša in bacanja kamena s ramena.


Vsaka čast za Hrkljuš! xsmx

A veš, da smo ga s prjatli enkrat čist zares "odigrali"? haha,..zakon!

#36 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 11. avgust 2010, 22:13

uh zdaj sem gledala prijateljsko tekmo slo-aus....

čist nabite tribune,kakšno uzdušje,enerigija,noro....

ja zmagali smo 2-0.gol sta pa dala dedič pa ljubljankič....

so pa lepo naredili novo nogometno igrišče s tribunami pa tud dvorana za košarko je lepa.very like me.Objavljena slika

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. avgust 2010, 10:33

naša basket reprezentanca povožena od skoraj mladinske ekipe Srbije, slabi obeti pred svetovnim prvenstvom, ki se začne ta teden mende:)

res, kakšen žalosten in neobetaven začetek... :sori: :o|o:

No upam da se jim uspe vsaj tolk zorganizirat, da ne bo total bruka...
Očitno smo imel kar prav, da Memi ni ravno najbolj posrečena izbira, po drugi strani je pa še prezgodaj za govort in krivično... Bomo vidl po prvenstvu...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. avgust 2010, 11:14

No, ni treba da smo tako daljnosežno pesimistični...
(poglej kaj se je v nogometu zgodil, total napredek v primerjavi s prejšnjim SP in zdaj še boljša ekipa, jim je dalo zagon... sej Keka so tud kritiziral pa vse, pa mu je vseen uspelo dobro ekipo sestavt in furat)
Tko da kaj pa veš, kaj še vse bo...

Čeprav tudi sama nisem preveč optimistična, kratkoročneje sicer...
Zadnjič je bila sicer čist lepa tekma s Španijo, so se dost borili, pravzaprav so bili boljši -v splošnem- kot sem pričakovala, sicer pa bi lohk imela veliko pripomb: tolk zgrešenih prostih metov! x:Ox Tolk sploh vseh zgrešenih metov! Pa kao na trojke ciljal, pa stokrat zapravili žogo, tako da so bli zlo nenatančni pa mal zmedeni...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 30. september 2010, 08:54

Tale športni dokumentarec si bom pa z veseljem pogledal, ko ga najdem:Once brothers

#40 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 22. oktober 2010, 12:00

Avstralci so se dobro pozabavali nad primerom Rooneya, ki si želi iz ManU. prestop za 45 milijard dolarjev

#41 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 4. november 2010, 18:28

Danes pa že komaj čakam tekmo UOL - PAO. Kakšna evforija je nastala po dobrem začetku! Realno gledano bi bilo veliko presenečenje, če danes zmagajo,..da se še nadaljuje ta niz zmag. Potrebovali bodo malo več, kot samo borbenost, za katero ne dvomim, da je bo ful. Tak da obramba na nož,..v napadu pa upam, da jih bo kdo znal konstantno prebijat. Zmaga je mogoča,.. bom res držal pesti. x:)x

#42 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 5. november 2010, 09:34

Danes pa že komaj čakam tekmo UOL - PAO. Kakšna evforija je nastala po dobrem začetku! Realno gledano bi bilo veliko presenečenje, če danes zmagajo,..da se še nadaljuje ta niz zmag. Potrebovali bodo malo več, kot samo borbenost, za katero ne dvomim, da je bo ful. Tak da obramba na nož,..v napadu pa upam, da jih bo kdo znal konstantno prebijat. Zmaga je mogoča,.. bom res držal pesti. x:)x


UAU, kakšna tekma! Še vedno sem pod njenim vtisom. Res so si zaslužili zmago naši, bi bilo prav hudo, če bi izgubili po tem, ko so v več ključnih trenutkih znali prav odigrat.

PAO po moje pogreša Jasikevičiusa in Pekoviča, pa če si priznajo al pa ne. Sato včeraj ni pokazal nič posebnega. Diamantidis je odličen, so ga pa dobro odrezali, da ni velikokrat izkoriščal svoje bekovske višine. Redko kateri bek ga lahko pokrije blizu koša. Batistova poteza je bila pa ena hujših, kar sem jih videl v košarki. Nešportna itak, verjetno bi ga pa še morala doleteti kakšna kazen, ker z nogo stopit na glavo, čeprav z majhnim pritiskom..to je bilo pa že nevarno.

Pri UOL lahko praktično vse pohvalim. Pinkney je spet v ključnih trenutkih odigral fenomenalno. Jagodnik je vse minute spet dobro izkoristil, Ilievski standardno zna odigrat, Ožbolt končno v zaključku tekme dobro.In obramba je bila na trenutke fenomenalna.

Vsaka čast pa Juretu,..že par let govorim o tem, kak trenerski potencial je,..in me res veseli, da je zdaj lahko kljub vsem težavam tako dobro sestavil ekipo. On je pravi delavec in to ga je spremljalo že vso igralsko kariero,..poleg tega, da je znal o igri razmišljat in jo razumet. Jaz sploh ne dvomim, da se bo v razvil v enega najboljših trenerjev na svetu. Če se še UOL malo postavi na noge, da bi Jure lahko zadržal vsaj nekaj najboljših igralcev, pa bomo imeli ekipo, ki bi se v par letih lahko spet uvrstila na final four.

#43 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 8. november 2010, 08:11

Moram priznat, da letos nisem gledal nobene tekme evrolige, ne znese, toda imel bi repliko na tvoj post.
Bojim se, da gre pri vsej stvari za začetniško srečo + veliko mero borbenosti.
precej igralcev se je prišlo dejansko dokazat in bolje prodat, Američani na primer, ki pa so po dolgem cajtu spet na nekem nivoju.
Problem UO je v tem, da ima same stare ali posojene igralce. Razočaran sem sploh zato, ker niso uspeli v moštvo dat niti enega od mladih igralcev iz Slovenije, npr. Špana, ki je na prvi tekmi NLB lige pokazal, da bi znal bit soliden igralec. V nebo kričeči so nakupi raznih Vrkićev et company.
pri basketu je to tako, vsak zna igrat neko košarko, razen Aloisiusa, ki je ne zna, je pa močen kot bik.
Počakati bo treba kako se bo moštvo odzvalo, ko bo prišlo do padca evforičnosti, ko bodo prišli prvi porazi.
Jure skoz in skoz opozarja na to možnost.


Seveda bo padec. Ta skupina je nasploh dobra in izenačena, tako da bodo odločale malenkosti,..komot se zgodi, da naslednjič ne bo toliko sreče. Pri žrebu skupine sem v bistvu kar mal zavil z očmi in si nisem mislil, da bodo realne šanse za top16. In če pridejo med top16,..tudi če se jim to komaj posreči,..je to za mene totalen uspeh.

Jaz govorim o tem, da Jure ve, kakšne igralce rabi kvalitetno moštvo in tudi razvijat jih zna,..kar pa se zaenkrat še ne vidi toliko. To rabiš stabilen klub in več let dela z istimi igralci. Jaz sem prepričan, da bodo mladi igralci dobili šanse,.v tem trenutku pač mogoče še niso pripravljeni...tu zaupam Juretovi presoji. V tem trenutku je za klub bistveno, da jim gre, da so prišli gledalci, da se dobro dela, da je pozitivno delovno vzdušje. Mogoče se bodo tako poplačali dolgovi in bo klub zadihal. Nujno pa je, da potem vzgojijo svoje (slovenske) igralce. Če potem tega koraka ne bo, je vse skupaj samo kratko navdušenje.

#44 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 8. november 2010, 10:36

ta skupina je pravzaprav skupina smrti, se vidi, da je UOL padla na najnižji nivo, in so jo pravzaprav dodelili za nabijanje točk ostalim tekmecom.
Seveda privoščim vse zmage in uspehe tako Juretu, kot celi ekipi, vendar se bojim, da se zna ta pretirana evforičnost spreobrniti v njeno nasprotje, danes 13 000 gledalcev jutri 300. Taka je žal publika v LJ da o neobalkanski mentaliteti ne govorim.

Pa glih popljuval Vrkića pa berem, da je bil med boljšimi na tekmi s PAO-tom


Glavno, da se uvrstijo med top16,.potem ni straha za gledalce, tudi če forma pade vmes. Dokler smo v igri za top16, bodo tudi gledalci. Pa ne gre samo za Ljubljančane,..ker zdaj se na tekme vozi pol Slovenije. x:)x Moraš pa razumet, da se nekdo 100km stran od LJ, ne bo peljal tako daleč gledat lanskoletno UOL.

Vrkič ima potencial. Me prav zanima, kaj bo naredil v nadaljevanju,..upam pa, da ostane v LJ, ker ima trenutno le 2 mesečno pogodbo z UOL. Je pa skočen, hiter, ima šut. Prava trojka.

Le poglej si kako tekmo. x;)x

#45 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 10. december 2010, 19:29

EP v rokometu za ženske. Naše nimajo šans, se pa trenutno vsaj ful borijo proti Francozinjam. Mi je pa oči padla francoska golmanka,..ful lušno dekle:
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0