Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrologija na slovenskem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#26 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 23. junij 2011, 09:32

LiliMai, prosim kar sporoči ja, ker me zanima bolj celostna obravnava x:)x .. lahko napišeš tudi na osebno sporočilo.

#27 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 24. avgust 2011, 15:15

Mene tudi zanima.

#28 benecanka

benecanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 27. november 2011, 16:42

Zdravo,



no, da dodam svoje mnenje. Ema je kot prvo po mojem mnenju zelo zelo dobra astrologinja in čisto nič odrezava in čudna. Ima ogromno znanja in jaz osebno grem k njej vsako leto, da mi naredi prognozo za naprej in sem vedno zelo zelo zadovoljna! Ni mi všeč, kako nekateri pljuvate po njej, saj je za mene ona najboljša astrologinja v slo, polek tega, pa lahko skoraj da z gotovostjo trdim, da ima največ znanja od vseh.


Lp

#29 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. november 2011, 18:18

Moje malo mnenje je: vsak astrolog ni za vsakega človeka. Vsak astrolog ima svojo naravo, svoje predstave o življenu, svoje predsodke in ne more, ne glede na znanje, razlagati astrološke karte drugače, kot skozi svojo zavest. Če imamo sorodne predstave o življenju, potem nam astrologova razlaga bolj sede. Zato rabimo veliko različnih astrologov za različe ljudi, včasih pa tudi drugačne za razične življenjske izzive.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#30 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. november 2011, 21:09

Moje malo mnenje je: vsak astrolog ni za vsakega človeka. Vsak astrolog ima svojo naravo, svoje predstave o življenu, svoje predsodke in ne more, ne glede na znanje, razlagati astrološke karte drugače, kot skozi svojo zavest. Če imamo sorodne predstave o življenju, potem nam astrologova razlaga bolj sede. Zato rabimo veliko različnih astrologov za različe ljudi, včasih pa tudi drugačne za razične življenjske izzive.





:palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0