Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

škorpijon/rak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2 komentarjev na to temo

#1 katja**

katja**
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 18. januar 2010, 21:31

Živjo!

Mene pa zanima, če ima kak globji pomen to, da so moji bivši fantje, moje simpatije in tudi sedanji fant raki. Ne vem zakaj, ampak vedno sem obkrožena z raki, vsaj na ljubezenskem področju... Lahko, da je zgolj naključje ali je dejansko kaj na tem... Za kakršenkoli odgovor bom zelo hvaležna....

lp

Aja drugače je pa moj datum rojstva 10.11.1986 ob 12:58 ljubljana

#2 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. januar 2010, 09:27

verjetno ni tolk čudno.....baje gremo sco z ribami in raki najbolje skup........kaj več ti bo pa povedal kdo, ki bo mal pokukal v tvojo natalno karto...... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. januar 2010, 09:27

Živjo!

Mene pa zanima, če ima kak globji pomen to, da so moji bivši fantje, moje simpatije in tudi sedanji fant raki. Ne vem zakaj, ampak vedno sem obkrožena z raki, vsaj na ljubezenskem področju... Lahko, da je zgolj naključje ali je dejansko kaj na tem... Za kakršenkoli odgovor bom zelo hvaležna....

lp

Aja drugače je pa moj datum rojstva 10.11.1986 ob 12:58 ljubljana


Ni čudno, da vlečeš nase rakce, tvoj vrh pete hiše se prične na 24.stopinji dvojčka, to pomeni, da je 15 stopinj (polovico) v raku in tistemu rakcu, ki pade sonce v tvojo peto hišo te sigurno potegne. x;)x Prav tako tudi tipi, ki imajo tam luno, ASC, severno lunino zanko, tudi med tistimi lahko izbiraš. x;)x Je pa zanimivo, da tudi taki rakci lepo aspektirajo na tvojo venero v začetku škorpijona, odlično je njihovo sonce aspektirano s tvojo luno v ribah, zato si dobro ugotovila kaj se lima nate, hahahahahaa. Precej si čustvena, softy varianta, čeprav si škorpijonka in nase potegneš energije, ki jih imaš tudi sama.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0