Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dr.Mira Omerzel- Mirit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
115 komentarjev na to temo

#1 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 29. januar 2010, 13:58

ta topic sem dala sem ker se veliko pogovarjamo o stvareh ki jih ona pravi da že obvlada.

Je doktorica etnomuzikoloških znanosti, ustanoviteljica šole za razvoj zavesti in samozdravljenja Veduna. Je kozmična telepatka, od leta 2000 živi samo od prane. Razvija transcendentalne tehnike ( predvsem veduna karuna reiki) z "vodenim gibom" in "vodenim zvokom" (onkraj običajnega uma) in ob duhovnem zdravljenju in delovanju vnebozetnih mojstrov,angelov.... ter mojstrov učiteljev univerzuma,kii "skoznjo" podelujejo t.i. kozmične iniciacije in vsebine delavnic. :o|o: :inocent: :O:
Tako se je ona sama opisala v reviji avura.
Jaz osebno mislim da je ženska malo čez les.

#2 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 29. januar 2010, 14:06

fasciniral me je izraz ... malo čez les x:Dx

pomen je razumljiv, sam kako so do tega izraza prišli oz ali je bilo kdaj v ožjem izboru : malo čez volno x:Dx


... kar se pa te omenjene osebe tiče, ne poznam in prvič slišim za njo.

#3 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. januar 2010, 14:24

ne poznam kaj dosti. poslušal eno predavanje o prehrani pred nekaj leti in en nastop skupine veduna. reeeessss dobr :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. januar 2010, 14:47

Kakšna doktorica??? Kako je pa prišla do tega naslova? To mi pač ni znano.

Kar se zvoka in teh stvari z zvokom tiče bi ji še nekak verjel. Kar se pa mojstrov tiče pa dvomim. Spet je pa vprašanje kaj je ona mislila pod tem pojmom in kakšne mojstre. Večina angelov je pa po lestvici itak pod mojstri. Mojstri ne rabijo posrednikov za iniciacijo. Iniciacijo lahko dobiš tudi doma v postelji, v naravi ali na kak drugačen način brez posrednikov. Drugače pa name ni naredila kakšnega pretiranega vtisa oz. me sploh ne pritegne. Bi pa rekel da se je malo ujela v slepila in iluzije. Kdo se pa ne. x:Dx

Med norcem in genijem je pa tanka linija. Tako da ni dobro sodit kdo naj bi bil čez les če ne poznaš vsaj malo metafizike, parapsiholoških zadevic in podobnih zadevic. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#5 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. januar 2010, 14:54

vem pa da dela odlično glasbo ..in to je men čist dovolj. :palec:


k smo glih kle...
http://www.veduna.si/index.htm
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. januar 2010, 15:05

OM. Sem hotel ubacit med zdravljenje z zvokom, pa sem si premislil. Nekak bolje paše sem.

xDDx

Pa še nekaj za boljše razumevanje zgornjega.

Zdravljenje z zvokom - dr. Mira Omerzel-Terlep x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#7 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 29. januar 2010, 15:08

Med norcem in genijem je pa tanka linija.

kot da bi med sabo...in sabo...hotel ločnico potegnit...vsi smo geniji...če si svojo norost priznamo x:Dx

#8 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. januar 2010, 15:48

kot da bi med sabo...in sabo...hotel ločnico potegnit...vsi smo geniji...če si svojo norost priznamo x:Dx


priznaš al ne... to ne spremeni dejstwa x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#9 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 29. januar 2010, 16:01

heh ... sem šla googlat in vidim fotko ... heh ... jap, slišala za njo (kar se tiče glasbe in zdravljenja z njo) in jo videla v neki tv oddaji... to pa je tud vse.
ona, neka ženska in njen sin so gostili v neki tv oddaji in edino kar mi je v spominu ostalo kot 'čudno' je zategnjenost njenega sina

so pa mi zanimivi odzivi okolice na nadzive dr ... če tega ni, se osebo hitro označi kot šalabajzer, če pa ti so, pa je oseba malo čez les zaradi prekomernega učenja :D

#10 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 29. januar 2010, 16:01

priznaš al ne... to ne spremeni dejstwa x:px x:Dx

spremeni...ko si priznaš...prej ne x:Dx

#11 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. februar 2010, 13:14

Slišala njeno muzko v živo (je igrala skupaj s še eno glasbenico, sina pa takrat ni bilo zraven), težko opisat - čist na kratko - res čudovito. :palec: Je pa pred koncertom kako uro govorila in bi bilo vsaj kar se mene tiče veliko bolje, da ne bi :o|o: , rajš naj bi igrala, ker to kar igra, je zares dobro, od kjerkoli že prihaja navdih. Torej, moje mnenje je tako: njenih člankov nočem več brati, na predavanje tudi ne bom več šla (mi zveni kot newagevsko nakladanje, to me pa ne zanima), na koncert, kjer bo predvsem igrala na tiste njene noro dobre inštrumente noro dobro muzko, bom pa še šla in to z veseljem. Od česa ženska živi je pa njena stvar, a ne. Sam škoda bi bilo, če bi se izstradala, pa ne bi mogla več igrat, no, bi to blo pa res škoda. Sicer pa kar naj bo nora, pametnih je na tem svetu itak preveč!

#12 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 5. februar 2010, 14:26

Bom jaz malo povedal kaj si mislim o tej Miri


Objavljena slika

Ženska blodi do tilta. Veš kam naj si ona vtakne ta svoj planet kripton!

xsmx

Ja kar komunicira in te potegne na planet kripton. x:Dx Ja eni so pa preveč supermena gledali.

Galaktične iniciacije

I. Galaktična iniciacija – Kripton

Vsi tečajniki, ki so že opravili celoten ciklus kozmičnih iniciacij (2+VII), so povabljeni na novo kozmično oziroma galaktično iniciacijo (in nov cikel) z vibracijami, ki jih označujemo z Milostjo Mojstrov Kriptona.

ja pa tu so še helij neon argon kripton in ksenon. Pa vodik in klor in dušik in kisik in pare živega srebra.

HA HA HA

Vabim jo da svojo trditev da nič ne je, dokaže pri nas na inštitutu Jožeta Štefana. Če pa stvar ni dokazana, kaj se hvali. Torej aj bodi skromen in tiho ali pa vsaj dokaži svoje megabombastične trditve.

Visokoletečega osladnega nakladanja se pa pri njej ne manjka. O sferah kriptona in o supermanih...

HA HA HA

Ne bodite naivni!

:D


#13 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 5. februar 2010, 14:49

Ni bila to nekoč Mira Omerzel Terlep - igrala in pela v triu z možem in še eno žensko? O tej njeni newagevski usmerjenosti ne vem nič, so pa predstavljali že zdavnaj pozabljene ljudske pesmi in so mi bili zelo, zelo všeč - po glasbeni kvaliteti in po načinu ohranjanja etnološke dediščine (če gre za isto osebo).

#14 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 5. februar 2010, 15:01

No, sem preverila, to je bil ansambel Trutamora Slovenica (kar se mene tiče krasna zadeva). Kopirala z neta:


Trutamora Slovenica je ansambel za arhivsko oživljanje slovenske ljudske glasbene dediščine, ki predstavlja tako inštrumentalno kot vokalno in vokalno-inštrumentalno slovensko ljudsko glasbo pretekle in polpretekle dobe.

Leta 2008 je ansambel dopolnil 30 let koncertnega predstavljanja slovenskih ljudskih pesmi in glasbil in je znan širši koncertni publiki; prvotno jedro ansambla je tvoril duo Omerzel-Terlep (Mira Omerzel-Terlep in Matija Terlep z gosti), ki je od leta 1971 zbiral ljudska glasbila in zvočila in jih predstavljal širem po svetu. Koncertna dejavnost temelji na etnomuzikoloških raziskovanjih slovenskih ljudskih glasbil in zvočil dr. Mire Omerzel-Mirit - v letu 2006 se je dopolnilo 35 let njenega etnomuzikološkega raziskovalnega dela - ter na obsežni zbirki glasbil (preko 200) arhivskih vrednosti ter rekonstrukcij.

#15 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:11

Mene ta muzočarka spominja na bolonjsko reformo.

Majprej greš v vrtec 1 stopnja izobrazbe....po sredni šoli imaš peto stopnjo...

Pri naši muzičarki je podobno:

Ko končaš z 5 stopnjo kozmične inicjacije zaključiš z srednešolskimi pardon kozmičnimi inicjacijami. Potem dosežeš 6 stopnjo galaktične inicijacije in postaneš inženir pardon planetoid s 6 stopnjo zaključenega študija. Potem lahko napreduješ do 6a in 6b po Bolonjskem sistemu in se s trudom lahko prebiješ do 7 stopmne in z nadalnje do magistrske stopnje oziroma 7b stopnje po bolonji pardon planetarnih inicijacij...

Vse do 8 B stopnje, oziroma doktorata iz navnosti ali univerzalne inicijacije vseh inicijacij. Pri naši muziičarki, pa boš za častni doktorat moral počakat na njeno smrt. Pardon ne doktorat ampak titulo najvišjega kozmičneg muzičarja iz planeta kripton.

xsmx


#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:25

Ni bila to nekoč Mira Omerzel Terlep - igrala in pela v triu z možem in še eno žensko? O tej njeni newagevski usmerjenosti ne vem nič, so pa predstavljali že zdavnaj pozabljene ljudske pesmi in so mi bili zelo, zelo všeč - po glasbeni kvaliteti in po načinu ohranjanja etnološke dediščine (če gre za isto osebo).

ja, to je ista oseba (saj si ze spodaj napisala, da si to ugotovila).
Meni je ohranjanje etnoloske dediscine super in topogledno jo cenim.
Ostalega dela in teh novih pristopov in furanj ne poznam oz. za to nisem vedela, se mi pa megleno dozdeva, da je bila zelo aktivna v primeru Milene Mocivnik in njenih psov, kjer se je zelo zavzemala zanjo (MM) in bi to bilo sicer lahko lepo, gledano s cisto cloveskega vidika, pac se ji je zdela dobrotnica itd., no meni pa se je zdelo to popolnoma nerealno in me skratka tedaj ni prepricala oz. se mi je zdelo, da ne razmislja realno in ne samo to, saj je stotine (x!x) psov zivelo (v temu primeru neprimernih pogojih), pa jo je bolj brigalo oz. je bolj zagovarjala nezdravo pocetje MM, kot da bi jo skrbelo za uboge zivali.
To je pa tudi vse, kar vem o njej.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. februar 2010, 15:57

V glavnem jaz sem približno pred enim mesecem brala en njen članek ,mislim da je bil v jani, kako ona že deset let ne je ničesar. in sem šla raziskovati malo o njej in za enkrat nisem slišala nič dobrega. Slišala sem da je šla v indijanski rezervat na nek obred in je tam pamet solila indijancem kako naj vodijo svoje obrede,ona sama pa je v avri napisala da ji je bil indijanski obred očiščevanja prevroč ker je ona rojena v zimi in ima raje mraz. Tako visoko kot se ona sama opisuje bi morala biti duhovno sposobna prestati prečiščevalni obred. ne vem potlej kako ona komunicira z vsemi tistmi mojstri in kako se ona lahko poveže s samo prano ,če ne zdrži ubogega prečiščevalnega obreda.

#18 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. februar 2010, 16:12

http://www.veduna.si...ranojedstva.pdf



http://www.breatharian.info/

#19 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 14. februar 2010, 16:43

Vse vas bom spalila, z svojim tretjim očesom, nam gozi naša mizičarka.

Sicer se njenega tretjega očesa ne bolim, a strah me je da bom slučajno kje slišal njeno sprevrženo kruljenje, pardon petje.

HI HI HI


#20 zibdan

zibdan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 18. marec 2010, 10:56

Slučajno sem gledal intervju s S.Čolnikom in njenim triom.

Ni kaj, me je impresionirala. Njeno vedenje in znanje o starih kulturah je na izredno visokem nivoju, da ne govorim o znanju slovenskega kulturnega izročila. Nekako bi jo istovetil s F.Okič

Glede hranjenja z mano, pa naslednje. Seveda zadeva funkcionira in obstaja, smilijo se mi tisti ki v te zadeve ne verjamejo, saj bodo morali še dosti storiti na svojem duševnem področju, saj telo zmore, vprašanje je če um zmore. Priporočam pa glede vedenja o tem, knjigo avtobiografija jogija Yoganande, pa recimo zbirko ved.

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. marec 2010, 11:02

Glede hranjenja z mano, pa naslednje. Seveda zadeva funkcionira in obstaja, smilijo se mi tisti ki v te zadeve ne verjamejo, saj bodo morali še dosti storiti na svojem duševnem področju, saj telo zmore, vprašanje je če um zmore. Priporočam pa glede vedenja o tem, knjigo avtobiografija jogija Yoganande, pa recimo zbirko ved.

*ce te oz. se koga zanima, imamo na forumu ze od samega zacetka tole temo: Ziveti brez hrane, samo na prani
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Jutranjik

Jutranjik
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 296

Objavljeno: 23. marec 2010, 22:21

Živjo!

Tudi jaz sem bil in mi je bilo všeč! Mislim da vem, kdo si, ampak to ni pomembno.

Zanima pa me: ali si občutil tudi kaj globjega in očem nevidnega, kar je malo v ozadju dogajanja, ki se je npr. lahko snemalo s TV-kamerami? :)

Kako so nate dejansko vplivali posamezni instrumenti in kako je znala skupina izvajalcev kanalizirati to sporočilo poslušalcem? Imaš izkušnje tudi kaj o tem?

Koncert je dejansko pomenil eno lepo prijetno šamansko potovanje tistim, ki smo se odzvali. Vsaka čast gospe Miri in njeni skupini.

Videl in poslušal sem jih prvič

Lep pozdrav!

#23 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 24. marec 2010, 16:41

k smo glih kle...
http://www.veduna.si/index.htm

jaz sem tam prebral: "katedra za razvoj zavesti, duhovno samozadovoljevanje in samouresničevanje." sorry, no
je mal čez streho tole x:o)x
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#24 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 24. marec 2010, 17:00

jaz sem tam prebral: "katedra za razvoj navesti, duhovno samozadovoljevanje in samouresničevanje." sorry, no
je mal čez streho tole x:o)x



O ti nejevernik. Ti bo superman iz planeta pardon kozmične zavesti planeta kripton že pokazal, kje ti je mesto.

Čuvaj se.

x!x


#25 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 25. marec 2010, 00:46

Vabim jo da svojo trditev da nič ne je, dokaže pri nas na inštitutu Jožeta Štefana. Če pa stvar ni dokazana, kaj se hvali. Torej aj bodi skromen in tiho ali pa vsaj dokaži svoje megabombastične trditve.

Nekoč je bila v neki oštariji skupaj z mojo mamo, pa ker ne je nič, je naročila samo eno juhico. Ko sem slišal za to, sem si mislil, da pravzaprav tudi jaz na tak način lahko živim od prane. Tudi jaz vsrkam mnogo prane iz juhic. To sem naredil že večkrat, tako da bom kmalu začel z delavnicami na to temo. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0