Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Miti o ljubezni


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
183 komentarjev na to temo

#51 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. februar 2010, 19:49

Viš kak si trmast - pa ti zdaj že tri pravimo, da NI niti pralni prah ali mehčalec,ali žajfa:))
meni moj ful diši (že več kot dve desetletji), ful rada potisnem nos pod njegove pazduhe ali potisnem nos ob vrat in menda dišim njemu tudi jaz.
Seveda je osebna higiena pomembna, vendar je tisti vonj, ki ga oddaja en in drugi pomemben. Pa dotik, pa da se počutiš domače in varno ob osebi s katero živiš.
roževec pa imam rada.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#52 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. februar 2010, 20:09

Viš kak si trmast - pa ti zdaj že tri pravimo, da NI niti pralni prah ali mehčalec,ali žajfa:))



xsmx x:Xx to Nat, sam ovi še zaj neo zastopu :o|o: zgleda , da je take new age pasme
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#53 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. februar 2010, 22:19

Viš kak si trmast - pa ti zdaj že tri pravimo, da NI niti pralni prah ali mehčalec,ali žajfa:))


Jaz se nimam za trmastega, prej bi rekel da sem malo tup i glup, pa še pola pismen. Drugič mi pa nariš al pa ubaci kao strip slikce pa bom prej zaštekal point. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#54 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 26. februar 2010, 22:28

Jaz se nimam za trmastega, prej bi rekel da sem malo tup i glup, pa še pola pismen.


tu in tam se strinjam s tabo. x:px
in poleg naštetih kwalitet si pozabil še na samozawest v izobilju :palec: x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#55 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 27. februar 2010, 11:19

rad mislim na ženske tudi ko sem sam
nikoli ne ljubiš ker nikoli ne nehaš misliti o spolnosti
najboljša poza je pa odzadi
ker si potešen kratek čas morš stalno seksat



nisem mislila spodnje sličice, ampak tvojo osebno,k tebe predstavlja.ne vem če resno misliš kar si napisal, ampak potlej nimaš pojma kaj je ljubezen in tudi kmalu ti sex od vzadaj ne bo dovolj, kaj boš pa pol?

#56 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. marec 2010, 13:12

men bolj kot dedci dišijo mački in konji. odločitev je torej kot na dlani x^x

(zaželjeno je, da forumski humoristi kakršnekoli asociacije v zvezi z zoofilijo zadržijo zase :o|o: )

Pa kje si mogla glih rumeno najdt, da se ja full slabo vid. x:o)x Valjda da ti životinje bolj dišijo, če si pa iz rodu mačk...Sej Batmanu so bili tudi netopirčki všeč, ker je tudi sam bil malo šišmiš.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#57 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. marec 2010, 13:13

men bolj kot dedci dišijo mački in konji. odločitev je torej kot na dlani x^x

x:Dx

Men tud, sploh konji fajn dišijo, mački pa samo dokler se mi ne poščijejo na teraso (kako naj jih odvadim?), to pa res smrdi od sile. Ljubemu dedcu pa oprostim tud občasno smrdenje (ljubezen marsikaj prenese, hehe)

#58 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. marec 2010, 16:05

Jaz se nimam za trmastega, prej bi rekel da sem malo tup i glup, pa še pola pismen. Drugič mi pa nariš al pa ubaci kao strip slikce pa bom prej zaštekal point. x:Dx

pa da probam po domače:
se tipkata dva -ajd -preko mesengerja..recimo..ali pa foruma. Ful se štekata, istim rečem smejita, zakačita mimogrede in takoj zgladita spor..pa pride ideja za srečanje..šibajo fotke..wau koji simpatiko, in kak šele ona simpatična bejba..vse ima na mestu..celo težnost ne dela problemov...pol pa na vrsti srečanje..kava. in pri kavi ostane.
Zakaj?
nekaj manjakalo..kemija.
tole primer od frendice - moj čisto drugačen..jaz na takih zadevah na koncu na svojega dedca naletim..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#59 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. marec 2010, 18:27

pa da probam po domače:
se tipkata dva -ajd -preko mesengerja..recimo..ali pa foruma. Ful se štekata, istim rečem smejita, zakačita mimogrede in takoj zgladita spor..pa pride ideja za srečanje..šibajo fotke..wau koji simpatiko, in kak šele ona simpatična bejba..vse ima na mestu..celo težnost ne dela problemov...pol pa na vrsti srečanje..kava. in pri kavi ostane.
Zakaj?
nekaj manjakalo..kemija.
tole primer od frendice - moj čisto drugačen..jaz na takih zadevah na koncu na svojega dedca naletim..

Mogoče je bilo pa premal sladkorja v kavi...drugič je pa bolje naročit smoothija...če drugega ne vsaj poživi telo in duha.... x:Dx

Jap, drugače je pa vzrok kemija oz. fizika- podobno privlači podobno...Po MSN-ju in s črkami drugače zgleda karakter, če človeček ne zna zaznat vibracij ki so v črkah...ampak pri slikici pa stvari pridejo že do drugačnega nivoja. Mogoče so bile pa prevelike želje in pričakovanja...Na kratko povedan, gledan iz fizičnega stališča iz višjega nivoja---dva človečka se srečata, dve auri se prepleteta....tam so itak vse zavestne in podzavestne stvari...in pride do odboja, se ne zaštekata, prilegata oz. ne ujameta skupaj....

Da ne odugovlačim in ne najedam preveč....večina ljudi pač za te zadevce uporablja izraz kemija.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#60 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. marec 2010, 18:31

x:o)x :palec:

Mogoče je bilo pa premal sladkorja v kavi...drugič je pa bolje naročit smoothija...če drugega ne vsaj poživi telo in duha.... x:Dx

Jap, drugače je pa vzrok kemija oz. fizika- podobno privlači podobno...Po MSN-ju in s črkami drugače zgleda karakter, če človeček ne zna zaznat vibracij ki so v črkah...ampak pri slikici pa stvari pridejo že do drugačnega nivoja. Mogoče so bile pa prevelike želje in pričakovanja...Na kratko povedan, gledan iz fizičnega stališča iz višjega nivoja---dva človečka se srečata, dve auri se prepleteta....tam so itak vse zavestne in podzavestne stvari...in pride do odboja, se ne zaštekata, prilegata oz. ne ujameta skupaj....

Da ne odugovlačim in ne najedam preveč....večina ljudi pač za te zadevce uporablja izraz kemija.... x:Dx



#61 DejanCare

DejanCare
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 1. junij 2010, 18:37

Eno je "romantična ljubezen", kar pravzaprav ni ljubezen.
Odvisn od posameznika glede definicije.
Zame je neki ka neguješ.

#62 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. junij 2010, 20:07

:palec:
Zgleda da nadvse ljubim tale forum x:o)x

Zame je neki ka neguješ.



#63 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. junij 2010, 16:56

Po tome, ako si čovjek ne nađe partnera u vrijeme dok još sazrijeva nikad ga neće niti naći, jer se kasnije, kad emocionalno sazrije, više ne bi trebao zaljubiti.


Inače, ako ćemo ići po Milivojeviću, koji kaže da se zaljubljuju samo emocionalno nezrele osobe, onda mi nije jasna razlika u odnosu između partnera te muškog i ženskog prijatelja. Ili muško - žesnko prijateljstvo ne postoji ili su partneri prijatelji s beneficijama (jer su, na kraju, i prijatelji emocionalno povezani). :inocent:


Zaljubljenost ne izhaja iz realne ocene partnerja. Oseba se zaljubi kadar lastno idealizirano predstavo projecira na drugo osebo. Zaljubljena oseba je zaljubljena v domišljijsko predstavo, ko zaljubljena oseba vidi drugo osebo takšno kot je, preneha biti zaljubljena. V kolikor ji je realna podoba partnerja všeč se lahko začne odnos ljubezni.

Razlika med prijateljstvom in ljubeznijo je, da v ljubezni razviješ bolj intimen odnos kot s prijateljem. Partnerja pustiš mnogo dlje v svoj svet kot prijatelja.

moški je dihalni aparat za kurac
punca je meso okoli tamale

nobene čarovnije v sproščenih oksitocinih ki sproščajo še več endorfinov.

občutek navezanosti, so what, you are all junkies, begging for approval


Ljubezen je svobodna in zavestna odločitev, v konceptu ideje ljubezen je odnos.
Brez podpisa

#64 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 30. junij 2010, 19:20

Zaljubljenost ne izhaja iz realne ocene partnerja. Oseba se zaljubi kadar lastno idealizirano predstavo projecira na drugo osebo. Zaljubljena oseba je zaljubljena v domišljijsko predstavo, ko zaljubljena oseba vidi drugo osebo takšno kot je, preneha biti zaljubljena. V kolikor ji je realna podoba partnerja všeč se lahko začne odnos ljubezni.

Razlika med prijateljstvom in ljubeznijo je, da v ljubezni razviješ bolj intimen odnos kot s prijateljem. Partnerja pustiš mnogo dlje v svoj svet kot prijatelja.


Strinjam se. :palec:
Ampak, če gremo od postavke, da je ljudem zaljubljenost "pogoj" za vhod v partnerske odnose (ono kaj je free napisal, če sam ga dobro razumela), takrat mi prihaja zaključek, ki sem napisala. Seveda, če govorimo o zrelim odraslim ljudem. x:)x

#65 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. junij 2010, 19:31

Ne prepoznam razlike. Zreli ljudje se ne zaljubijo, ker na človeka gledajo realno, do svojih fantazij pa imajo vzpostavljeno distanco. Zreli ljudje v odnosu s človekom, drugega najprej spoznajo, da se z drugim dobro vidita in slišita in šele potem stopijo v odnos ljubezni. Takšni ljudje se zavestno odločijo, da bodo z drugo osebo naredili korak dlje od prijateljstva :)
Brez podpisa

#66 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 30. junij 2010, 20:16

Ne prepoznam razlike. Zreli ljudje se ne zaljubijo, ker na človeka gledajo realno, do svojih fantazij pa imajo vzpostavljeno distanco. Zreli ljudje v odnosu s človekom, drugega najprej spoznajo, da se z drugim dobro vidita in slišita in šele potem stopijo v odnos ljubezni. Takšni ljudje se zavestno odločijo, da bodo z drugo osebo naredili korak dlje od prijateljstva :)


Pametno govoriš. :palec:

#67 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. junij 2010, 20:40

Hvala

Govoriti je lahko, težje je živeti :)
Brez podpisa

#68 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 30. junij 2010, 20:45

Hvala

Govoriti je lahko, težje je živeti :)


Ampak je vredno truda. :)

#69 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. junij 2010, 20:51

Ti povem, ko umrem, če je blo vredno xrainbowx
Mogoče prej, ko bom lahko realno pogledal nazaj :)
Brez podpisa

#70 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 30. junij 2010, 21:27

Ti povem, ko umrem, če je blo vredno xrainbowx
Mogoče prej, ko bom lahko realno pogledal nazaj :)


Čim (realno) spoznaš osebo kakšna je ona v biti in vendar želiš z njo uresničiti nekaj večje od prijateljstva mislim, da si že odločil da je vredno truda. Tim več kaj je slika realna, daje dodatno varnost. x:)x

#71 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. junij 2010, 21:45

Aja, jaz sem se nanašal na življenje na splošno.
Sicer pa se strinjam ja :)

Edino to, da je realnost lahko tudi drugačna od želja, kar pomeni, da lahko malce zmanjša občutek varnosti.
Brez podpisa

#72 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. junij 2010, 21:50

Ah kakšen čar je to, da lahko govorimo in govorimo pa vendar ne dogovorimo. Smo vedno blizu tega kar želimo o ljubezni povedat, pa vendar še zelo daleč. Vedno imamo prav in hkrati narobe.
Vsi na svoj način občutimo, a natančno tako kot občutimo ne bomo mogli nikoli ubesedit.

Veliko se nas zaveda, da je lahko govoriti, ne tako lahko živeti.
Pa vendar še vedno o tem goreče govorimo.
Ljubezen ostaja večna in neuničljiva, tudi kadar je tema pogovora xsrcbumx


Ne vem no
Ljubezen ni sovraštvo
Imam prav ali narobe ? x:)x x;)x

Ljubezen ni vsemogočna, ljubezen je potrebno vzgajati in negovati. Ljubezen nima magične moči, ljubezen je v naši glavi, mi ji dajemo moč :)
Brez podpisa

#73 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 30. junij 2010, 22:31

Aja, jaz sem se nanašal na življenje na splošno.
Sicer pa se strinjam ja :)

Edino to, da je realnost lahko tudi drugačna od želja, kar pomeni, da lahko malce zmanjša občutek varnosti.


Življenje nam je takšno kako si ga sami napravimo. Teoretski, brez truda ni ne moreš pričakovati nekaj. :)

#74 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 30. junij 2010, 22:34

Ljubezen ni vsemogočna, ljubezen je potrebno vzgajati in negovati. Ljubezen nima magične moči, ljubezen je v naši glavi, mi ji dajemo moč :)


To pomeni da ljubezen tudi more biti vsemogočna, odvisno o tem koliko joj moči damo. x:)x

#75 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 1. julij 2010, 06:36

Ne bi ravno šla na prav ali narobe.
Prej bi rekla, da je stavek pravilno postavljen. Ljubezen ne more biti sovraštvo, če je njeno nasprotje.

Ljubezen je vsemogočna, lahko pa, da je to samo v moji glavi - priučeno.
Je vsemogočna! Zaradi svoje vseprisotnosti, mi jo pa moramo poleg nege še prizna(va)ti, da lahko v naših glavah in srcih deluje z magično močjo x:)x


Lepo pozdravljena

S povdarjenim se povsem strinjam, le tisto, da ji mi dajermo moč, mi ne sede. Gre bolj za (kadar govorimo o sebi ) percepcijo ljubezni...in to posameznikovo. Ljubezen spada med gonila stvarjenja, je temelj in neskončnost, je ustvarjalna sila. Vprašanje pa je, koliko resnične ljubezni je kdo sposoben. Kadar govorimo o ljubezni, vsaj cca 3/4 oseb nima niti osnovne predstave, kaj je sploh ljubezen. Niti nima definiranega občutenja , je sploh ne pozna, ker je ni izkusilo. Če govorimo o feeling good, pa metuljćčkih itd, tole nima nobene zveze z ljubeznijo, ta spada malce (precej)više, kot pa je popek- center spodnjega emocionalnega doživljanja.
Kadar je ljubezen prisotna, ji ne potrebujemo dajati moči, ker je sama po sebi nekaj primarnega in neskončnega, kar ustvarja vse ostalo, je gonilo univerzuma itd...

Morda kdo res misli, da je ljubezen mit..pa ni ravno tako. Lahko je vseprisotna v vsakdanjem življenju.

Lepo bodi xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0