Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bioenergetiki iz gorenjske ali ljubljane


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
24 komentarjev na to temo

#1 Ale_24

Ale_24
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 3. marec 2010, 20:52

Lepo bi prosil če mi lahko predlagate kakega zares dobrega bioenergetika iz gorenjske ali ljubljane.

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 3. marec 2010, 22:01

ewo sin planin... pa mal posrfej x:)x
http://www.lunin.net...hp?showforum=63
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 Ale_24

Ale_24
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 4. marec 2010, 16:27

Ja vsi ti podatki so že mal zastareli, jaz pa bi se rad mal na sveže informiral, za domančiča sicer vem ampak a je še tako uspešen kot je bil? Pa tudi za druge me še mal zanima, bi kdo podal kako novo izkušnjo?

#4 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. marec 2010, 16:50

In kaj konkretno bi ti "zdravil, [re]vitaliziral"?
V kolikor ni skrivnost. -)

#5 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 4. marec 2010, 20:06

Bioenergetičarka
Marinka Mikelj
Milje pri Kranju
tel. njen je na internetu


Pri Marinki sem bila že (psihične težave) in sem čutila preporod (enkrat na leto grem, pa čutim + posledice neprestano) ... ne vem kaj je bilo...bilo je...

Drugače pa je slavni Zdenko Domančič na Bledu... To sem še sedaj spomnila, ker pri njemu pa še nisem bila, ampak če pogledate izjave ljudi, ki so bili pri njem, počne res čudeže... Ima homepage na netu.

Lp.

To temo je popravil/a Aurora*: 4. marec 2010, 20:09


#6 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 4. marec 2010, 20:21

zdej se spomnim... u cerkljah na gorenjskem tud eno fuuul hvalijo. ne spomnim se imena, je pa nekej muslimanskega.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#7 Ale_24

Ale_24
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 5. marec 2010, 21:23

Ni skrivnost, sm bl brezvoljen, brez moči, apatičen, melanholičen, nimam neke energije zanosa da bi kam šou, to bi revitaliziru.

Hvala Aurora.

To temo je popravil/a Ale_24: 5. marec 2010, 21:25


#8 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 5. marec 2010, 22:48

Prosim, več jih pa ne poznam...:)
Srečno!

#9 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. marec 2010, 22:49

In kaj misliš da ti bo povprečen bioenergetik naredil pri tem problemu Objavljena slika Preveril čakre....jih odprl, te malo nafilal, zaračunal in vidimo se naslednjič...Ta dober ti bo pa pokazal kakšno vajo kako se lahko sam nafilaš. Druga stvar pa je če imaš kakšne elementale...pripopane na sebi....al pa travme iz otroštva....Pa tud pri odstranjevanju teh boš moral sam narest večino...

Če bi mal prečekiral forum bi videl da so nekatere stvari koristne za samopomoč. Še zmeraj pa greš lahko bioenergetiku, brez lastnega vložka pa ne bo velikega učinka....bo samo denarnica malo bolj prazna, rezultat pa isti....delo na sebi....Ne pravim da ni treba iti, pravim samo da se gre dobremu bioterapevtu 3-4x, da ti pomaga da se lažje odpreš in da ti zalaufajo stvari. Potem moraš pa sam vzdrževat kondicijo....Govorim o auri, čakrah, meridianih....in pretoku energije.

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#10 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 5. marec 2010, 23:26

Ne poslušaj, pojdi!
Ker od govorjenja še nikoli nič ni bilo in ti čutiš, da rabiš, potem rabiš, tko je in vedno naredi kar se ti zdi, da rabiš!

#11 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. marec 2010, 00:03

Kaj pa tebe muči??? x;)x Jaz nisem rekel da naj ne gre, poudarek je bil da bo moral na koncu sam narest večji del...

O Domančiču ne bi zgubljal besed, ker sem že povedal svoje mnenje. O Marinki bi pa samo rekel da ne vem iz katerega nivoja ima svoje vodnike,ampak nekatere informacije so za malenkost popačene...So pa večino komentarjev na netu povedal drugi, kaj pa ona konkretno pravi pa ne vem. Drugače pa tudi ona pravi podobne stvari kot jaz (predvidevam na podlagi tistih dveh člankov ki sem jih prebral o njej).....na koncu si bo moral le človeček sam pomagat, tako da bo spremenil življenski stil.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#12 Ale_24

Ale_24
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 6. marec 2010, 23:12

Ja Brezo se strinjam da bom mogu sam zlo migat, sam trenutno enga rabm da me mal vn iz tega dreka sprav, pol bom pa tud jz migu kr se bo dal. Drugače se mi pa zdi da ti bioenergetik pripravi neke pogoje da je vse skupaj nekoliko lažje, ali pa da vsaj steče.

Aurora ne skrbi v vsakem primeru grem do ene-ga.

A je mogoče še kak predlog al pa izkušnja?

#13 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2010, 01:44

Odvisno kako bolan je clovek. Vcasih lahko gre za vecje zdravstvene tezave ali psihicne tezave in je potrebno vec pomoci. Sicer pa se strinjam :palec:

Ocitno hodis v neko solo? :inocent:

.... pravim samo da se gre dobremu bioterapevtu 3-4x, da ti pomaga da se lažje odpreš in da ti zalaufajo stvari. Potem moraš pa sam vzdrževat kondicijo....Govorim o auri, čakrah, meridianih....in pretoku energije.

Za tak denar ti pa lahko tudi jaz naredim malo čira čara....bom kmalu rabil kakšnega poskusnega zajčka..... x:Dx



#14 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2010, 09:17

Ocitno hodis v neko solo? :inocent:


In po čem sklepaš da hodim v neko šolo... x;)x V bistvu hodim kao v šolo za bioterapevte, pa mi v bistvu sploh še ni jasn kaj delam tam, sem se intuitivno odločil... x:o)x Itak nisem zvedel nič novega, v bistvu sem dobil samo potrditev da večina tehnik ki jih uporabljajo kao bioenergetiki sploh ne odpravlja vzrokov, ampak samo simptome....je bilo pa zanimivo poslušat kako nekateri to izvajajo in kaj ga serjejo, zlasti kaškni radiestezisti in tiste neke njihove enote, ter kao odvajanje škodljivih energij...

Na kratko povedano, dober terapevt je istočasno tudi učitelj...brez duhovnega znanja pa ni ozdravitve...Tega te pa na delavnicah in tečajih ne morejo naučiti. Lahko pa povem da so nekatere jogijske zadevice very high stuff, ki se lahko kombinira s kakšno zahodno tehniko...Recimo kao kombinacija merkabe, mantre, pranajame, barvna terapija, PEAT, rebirthing....

Valjda sem moral tudi sam čez določen proces zdravljenja, da sem zaštekal določene zadevce...Najprej s pomočjo neke ženskice...potem so me pa beli duhci prevzel, malo popravil auro čakre...vse v okviru karme in seveda tudi naučil določenih življenskih lekcij...Ampak o tem se ne govori v javnosti. lahko se pa pove določene zadeve, če to komu koristi, ampak to je bolj na relaciji učitelj- učenec... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#15 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. marec 2010, 11:41

Brezo, ne vem, a samo meni daješ tak občutek.. ampak tole kar pišeš.. se večinoma čist strinjam s tabo.. samo način kako to poveš se pa meni sliši nekak v stilu: vi luzerji itak pojma nimate, jaz sem pa razsvetljen in mi je vse kristalno jasno. Zdaj, mogoče vam bo kaj povedal, mogoče pa tud ne. Ker itak 3/4 ne bo sposobno dojet.. pa vse te delavnice in tehnike.. to je vse en bullshit.. od kje si pa ti vse to izvedel? Al je to stvar, ki se je ne da naučit in moraš bit pač izbran in razsvetljen? :inocent:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#16 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2010, 12:46

Brezo, ne vem, a samo meni daješ tak občutek.. ampak tole kar pišeš.. se večinoma čist strinjam s tabo.. samo način kako to poveš se pa meni sliši nekak v stilu: vi luzerji itak pojma nimate, jaz sem pa razsvetljen in mi je vse kristalno jasno. Zdaj, mogoče vam bo kaj povedal, mogoče pa tud ne. Ker itak 3/4 ne bo sposobno dojet.. pa vse te delavnice in tehnike.. to je vse en bullshit.. od kje si pa ti vse to izvedel? Al je to stvar, ki se je ne da naučit in moraš bit pač izbran in razsvetljen? :inocent:


Če si bolj pazljivo prebrala moje komentarje bi ugotovila da se gre za vojno med mojo atmo in egom. Včasih je ego malo bolj vpleten, včasih ga pa sploh ni....To je pa največja lekcija, ki se jo mora človeček naučit- da ego pride pod kontrolo atme. In tako včasih post včasih zvuči ovako drugič pa onako. In marsikateri bioterapevt pri nas ima zelo velik ego.

Jaz nisem razsvetljen- to je način ega, jaz sem učenec- to je način atme...Delavnice in tehnike so pa koristne, kakor za koga. Ali išče človeček kratkotrajno rešitev ali dolgoročno...Večino stvari se da izvedet po netu ali pa kako drugače...bistvo se pa dogaja preko izkušenj, meditacij, v subtilnih svetovih...Ni treba biti kao "izbranec" to lahko doseže vsak. Ne more pa to dosežt brez duhovnega znanja in srca...Nekateri človečki pa imajo pač boljšo startno pozicijo. Jaz pa zase predvidevam da sem nekje v zlati sredini. Skratka so človečki ki me prekašajo na startu, koliko pa delajo na srcu je pa drugo vprašanje....Nekaterih stvari pa enostavno ne povem, ker dam link pa naj vsak povezuje stvari med sabo...Koliko višjo zavest ima bolj bo ugotavljal določene vzorce...Na kratko povedan brez veze razlagat, če te napotim učitelju, ki uči tudi mene...On bo bolj vedel kako tebi na najbolj primeren način povedat določene stvari. Brez veze da te uči učenec, če te lahko učenčev učitelj.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#17 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. marec 2010, 13:17

Če si bolj pazljivo prebrala moje komentarje bi ugotovila da se gre za vojno med mojo atmo in egom. Včasih je ego malo bolj vpleten, včasih ga pa sploh ni....To je pa največja lekcija, ki se jo mora človeček naučit- da ego pride pod kontrolo atme. In tako včasih post včasih zvuči ovako drugič pa onako. In marsikateri bioterapevt pri nas ima zelo velik ego.

Jaz nisem razsvetljen- to je način ega, jaz sem učenec- to je način atme...Delavnice in tehnike so pa koristne, kakor za koga. Ali išče človeček kratkotrajno rešitev ali dolgoročno...Večino stvari se da izvedet po netu ali pa kako drugače...bistvo se pa dogaja preko izkušenj, meditacij, v subtilnih svetovih...Ni treba biti kao "izbranec" to lahko doseže vsak. Ne more pa to dosežt brez duhovnega znanja in srca...Nekateri človečki pa imajo pač boljšo startno pozicijo. Jaz pa zase predvidevam da sem nekje v zlati sredini. Skratka so človečki ki me prekašajo na startu, koliko pa delajo na srcu je pa drugo vprašanje....Nekaterih stvari pa enostavno ne povem, ker dam link pa naj vsak povezuje stvari med sabo...Koliko višjo zavest ima bolj bo ugotavljal določene vzorce...Na kratko povedan brez veze razlagat, če te napotim učitelju, ki uči tudi mene...On bo bolj vedel kako tebi na najbolj primeren način povedat določene stvari. Brez veze da te uči učenec, če te lahko učenčev učitelj.... x:Dx

:palec: :)
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#18 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2010, 18:13

Kateri je tvoj ucitelj?

A ni atman mal precej "dalec", ce se tako izrazim?

.... če te napotim učitelju, ki uči tudi mene..



#19 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2010, 18:23

Ja, sej mene je ene parkrat to tudi zmotilo (tako kot moti moje pisanje nekatere), ampak sem dojel, da je problem itaq v meni, ne njemu ali komu drugemu tule (razen, ce se seveda ne prestopi meje neke osnovne spostljivosti in se spusti na nivo osebnih zalitev). Ceprou tut to kamot prezivimo.
Kdorkoli lahko pise kar ce (razen osebnih zalitev), ce mene to zmoti, je to moj problem in obratno.
Sicer pa opazam, da se ljudje cist labilno vcasih ukvarjamo z nepomembnimi stvarmi, manj pomemembno povedanim, nebistvenim, kakor pa tistim, kar je morda primerneje za nas, kar uci.
Pa da naum spet "moraliziru" prevec x:o)x

Brezo, ne vem, a samo meni daješ tak občutek.. ampak tole kar pišeš.. se večinoma čist strinjam s tabo.. samo način kako to poveš se pa meni sliši nekak v stilu: vi luzerji itak pojma nimate, jaz sem pa razsvetljen in mi je vse kristalno jasno. Zdaj, mogoče vam bo kaj povedal, mogoče pa tud ne. Ker itak 3/4 ne bo sposobno dojet.. pa vse te delavnice in tehnike.. to je vse en bullshit.. od kje si pa ti vse to izvedel? Al je to stvar, ki se je ne da naučit in moraš bit pač izbran in razsvetljen? :inocent:



#20 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. marec 2010, 20:39

Ja, sej mene je ene parkrat to tudi zmotilo (tako kot moti moje pisanje nekatere), ampak sem dojel, da je problem itaq v meni, ne njemu ali komu drugemu tule (razen, ce se seveda ne prestopi meje neke osnovne spostljivosti in se spusti na nivo osebnih zalitev). Ceprou tut to kamot prezivimo.
Kdorkoli lahko pise kar ce (razen osebnih zalitev), ce mene to zmoti, je to moj problem in obratno.
Sicer pa opazam, da se ljudje cist labilno vcasih ukvarjamo z nepomembnimi stvarmi, manj pomemembno povedanim, nebistvenim, kakor pa tistim, kar je morda primerneje za nas, kar uci.
Pa da naum spet "moraliziru" prevec x:o)x


a res Free? A se ti zdi? (tole zdaj nima veze s tabo, Brezo)
se ne strinjam .. že par dni berem tele zgodbice o ogledalih in se mi zdi en navaden bullshit tole.. saj štekam, ja, osnovna ideja je dobra. kao, pri drugih me motijo stvari, ki jih imam sam, pa jih v bistvu ne prepoznam ali ne vidim... kul. ja.
sam da pa pol tole človek pograbi kot sveto in vrže pod brk vsakemu, ki ga pokritizira, mu kaj pove nazaj.. je pa kr neki.
včasih te ene stvari pri ljudeh preprosto motijo. ker pač te. ker ne maraš takih in takih ljudi. če te pri nekom moti na primer neprijaznost, pohlep, kaj vem kaj.. pa mu boš to rekel, on ti bo pa nazaj zabrusil, da ti je samo postavil ogledalo??? xrolleyesx

pa bi bilo morda bolje, če bi se ustavil in zamislil in mal podebatiral sam s sabo a je res tak al ni... xnckrivx a ne? :inocent:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2010, 21:16

Kateri je tvoj ucitelj?

A ni atman mal precej "dalec", ce se tako izrazim?


ATMA= DUŠA. x:px Nahaja se pa na višjem mentalu. Skratka je nekak na sredini med fizisom in monado (Bog). Jaz imam več učiteljev, ki me učijo različne stvari. Če si pogledal kakšne linke sem dal pri res hudih zadevah ti je lahko vse jasno. x:Dx






sam da pa pol tole človek pograbi kot sveto in vrže pod brk vsakemu, ki ga pokritizira, mu kaj pove nazaj.. je pa kr neki.
včasih te ene stvari pri ljudeh preprosto motijo. ker pač te. ker ne maraš takih in takih ljudi. če te pri nekom moti na primer neprijaznost, pohlep, kaj vem kaj.. pa mu boš to rekel, on ti bo pa nazaj zabrusil, da ti je samo postavil ogledalo??? xrolleyesx


Vsak človeček ima temne in svetle dneve oz. tedne ali mesece...dokler ne doseže popolnosti. Bolj ko je v stiku s svojo notranjostjo manj je teh dnevov...Tudi vsi guruji, svetniki...so omenjali "temna noč duše". Ko prideš mimo te faze pa posije sonce in vsakokrat ko greš čez več takih majhnih faz, bolj svetleče je notranje sonce oz. svetloba Atme. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 7. marec 2010, 21:19

In kaj misliš da ti bo povprečen bioenergetik naredil pri tem problemu x?x Preveril čakre....jih odprl, te malo nafilal, zaračunal in vidimo se naslednjič...Ta dober ti bo pa pokazal kakšno vajo kako se lahko sam nafilaš. Druga stvar pa je če imaš kakšne elementale...pripopane na sebi....al pa travme iz otroštva....Pa tud pri odstranjevanju teh boš moral sam narest večino...

Če bi mal prečekiral forum bi videl da so nekatere stvari koristne za samopomoč. Še zmeraj pa greš lahko bioenergetiku, brez lastnega vložka pa ne bo velikega učinka....bo samo denarnica malo bolj prazna, rezultat pa isti....delo na sebi....Ne pravim da ni treba iti, pravim samo da se gre dobremu bioterapevtu 3-4x, da ti pomaga da se lažje odpreš in da ti zalaufajo stvari. Potem moraš pa sam vzdrževat kondicijo....Govorim o auri, čakrah, meridianih....in pretoku energije.

Za tak denar ti pa lahko tudi jaz naredim malo čira čara....bom kmalu rabil kakšnega poskusnega zajčka..... x:Dx



:vragec: bemu, kak me nervirajo otroci ki se igrajo z eksplozivom pa vžigalicami


zakoni delujejo, četudi jih ti ne poznaš, pa se tako poniglavo hršit.....se mi zdi , da si ko v peskovniku, pridirkaš z lopatko , kjer se deca že igrajo, premeriš vse od nog do glave in se zadereš, Kdo je te zdaj tu glavni :vragec: x?x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#23 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2010, 21:29

:vragec: bemu, kak me nervirajo otroci ki se igrajo z eksplozivom pa vžigalicami


zakoni delujejo, četudi jih ti ne poznaš, pa se tako poniglavo hršit.....se mi zdi , da si ko v peskovniku, pridirkaš z lopatko , kjer se deca že igrajo, premeriš vse od nog do glave in se zadereš, Kdo je te zdaj tu glavni :vragec: x?x


Jaz sem kao magijski bombni tehnik in se rad igram z magijskim eksplozivom... x:px Se me demončki kar bojijo oz. tistih ki jih z mantro prikličem...Zakaj pa misliš da imajo bombe varnostni zatič in da se skladišči eksploziv in vžigalnik posebej....metaforo si pa sama razlož. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#24 Laura Sathya

Laura Sathya
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 19. marec 2010, 23:23

Blizu Ljubljane - Prvine nad Trojanami - bioterapevt Jože Rat Škrabar. Točno lokacijo poglej na njegovi spletni strani: www.mana-8.si

#25 brane.k

brane.k
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 11. november 2013, 20:37

Pozdravljeni! 

 

V ljubljani na Mesarski ulici 4 in v Garni Šport hotelu Prebold izvajamo bioterapijo po metodi Zdenka Domančića štirje diplomirani terapevti z dolgoletnimi izkušnjami. 

Z bioterapijo vam lahko pomagamo pri vseh vrstah obolenj: 

ščitnica, išijas, revmatoidna obolenja, migrena, astma, bronhitis, krčne žile, bolečine v hrbtenici, putika, problemi z očmi, različne vrste vnetij, diabetes ... 

 

V kolikor po zaključeni terapiji smatrate, da ni izboljšano zdravstveno stanje nimate nobene obveznosti do nas!

 

Terapije potekajo: 

Ljubljana: vsak ponedeljek, štiri zaporedne dni. 

Prebold: vsak mesec od 24 do 27 ob 17h 

 

Na terapijo se lahko naročite na tel. št: 031 494620 

www.biotherapy.si






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0