Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

duhovni mediji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
46 komentarjev na to temo

#26 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. marec 2010, 20:34

Predpostavljam, da si še v najstniških letih, zato par zadevic na easy. Najprej osnove- nad glavo ali iz desne strani se večinoma sliši bitja iz višjih planetarnih sistemov, iz leve pa iz nižjih...Ponavadi iz desne strani pričajo kakšni vodniki, angeli...Čudno se mi pa zdi da slišiš kao negativce v budnem stanju in to še z desne...Al imaš tako visoko zavest al so pa še kakšni bolj skriti vzroki. x;)x

Če te zmerjajo pač niso pozitivci. Kako ne veš, če ti jemljejo energijo x?x Taka bitja najraje kradejo energijo iz 3. čakre kar je astral, pa še iz nekaterih vitalnih organov kjer se shranjuje življenska moč. Mislim da je vranica, nisem prepričan. To najlažje ugotoviš s kakšno meditacijo al pa energijsko vajo...če čutiš kao bolečino v pleksusu, al pa kot da bi šla energija nekak v globino, stiskanje....potem je sigurno ta čakra poškodovana al pa razcefrana. Nekatera bitja pač na silo ukradejo kar rabijo. Če si jih kao videla, kakšne barve so bili x?x Ponavadi naj bi negativci bili črne al pa kakšne temne barve.

Bistveno vprašanje pa je al so samo zalutal in so se ujel kao v tvojo auro ali so kakšne karmične zadevce. Ker če so karmiče stvari, potem se je treba lotit karme...Lahko je pa kakšen negativen programček v tebi s katerim jim daješ dovoljenje. A si kaj razmišljala v tej smeri.

Jaz še zmeraj pravim prošnja, odpuščanje, meditacija, mantra oz. molitev, pozornost...in zadeva mora zalaufat. Na bolje seveda. xDDx



Največkrat jih slišim iz leve ali pred seboj, iz desne manjkrat. V bistvu so ti glasovi nekako čudni in težko določim od kje prihajajo. Sigurno pa nimam zvišane zavesti. Sicer imam diagnozo prehodna psihotična motnja, vendar sem jaz prepričana drugače. Ne čutim pa nobene bolečine v pleksusu. Sem velikokrat zelo tesnobna, saj jih je kdaj zelo težko poslušati. Na začetku sicer niso bili sovražni do mene, ampak so postali sčasoma. Sem jih videla samo enkrat in so bili srebrno bele prosojne silhuete, ženska je imela velike oči zavihane oz. madljeve oblike. Pravijo, da so se ujeli z mano v prostor okoli mene, verjetno je to v avro, ne bi vedela. Sem pa enkrat videla tudi črno senco recimo v obliki repa. Kaj bi to lahko bilo? Sicer nimam nobenih drugih prividov.

#27 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2010, 20:44

Joj Brezo, dej se mal ustav, pa mal dihej.

Pa glih ti, k tolk plozaš o prizemljenosti, o ponižnosti in o karmi. A se zavedaš, da to isto velja tud zate?

Mislm. Nimaš pojma, kdo je oseba, nimaš pojma, kva se ji je dogajal, nimaš pojma, kva se ji dogaja, mislm, ej, greš ji pa razlagat, kako naj se tega znebi.

Svašta. Kter napuh.

:o|o:

Sploh te ne kapiram, kaj si hotel povedat. :xx!:

Mene sploh ne zanima kdo je kdo, kakšna je njena preteklost....dajem pa samo informacije ki vplivajo na izničevanje slabe karme....in zadevce ki vodijo do spremembe karakterja na bolje. To pa gre pri vseh primerih preko višjih sil...Tist, ki nima namena tud kaj pri sebi poštimat zadeve....ga bodo te stvari odbile. Tukaj obstaja samoselektiven proces... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#28 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2010, 21:00

Največkrat jih slišim iz leve ali pred seboj, iz desne manjkrat. V bistvu so ti glasovi nekako čudni in težko določim od kje prihajajo. Sigurno pa nimam zvišane zavesti. Sicer imam diagnozo prehodna psihotična motnja, vendar sem jaz prepričana drugače. Ne čutim pa nobene bolečine v pleksusu. Sem velikokrat zelo tesnobna, saj jih je kdaj zelo težko poslušati. Na začetku sicer niso bili sovražni do mene, ampak so postali sčasoma. Sem jih videla samo enkrat in so bili srebrno bele prosojne silhuete, ženska je imela velike oči zavihane oz. madljeve oblike. Pravijo, da so se ujeli z mano v prostor okoli mene, verjetno je to v avro, ne bi vedela. Sem pa enkrat videla tudi črno senco recimo v obliki repa. Kaj bi to lahko bilo? Sicer nimam nobenih drugih prividov.


Psihiatre bi pustil pri miru, ker itak nimajo pojma. Sem na psihiatriji videl človečke ki so z jogo prehitro odprli energetske centre, dobil sposobnost komuniciranja z subtilnimi bitji...diagnoza shizofrenija...tabletki in potem samo še navzdol... :xx!:

Mal pa moraš imet zvišano zavest, lahko je pa iz preteklega življenja. Ne sliši kar vsak glasove...zlasti pa takih, ki mu dajo točno določene informacije... x:o)x Glede na barvo bi predpostavljal da niso glih totalni negativci, ampak spadajo nekam na sredino. Jap, predpostavljam tudi da so ujeti v tvojhi avri...Lahko pa so postali sovražni glih zato ker ne morejo oditi...Saj veš kako je to, ti hočeš nekam iti, pa ti tabližnji ne pustijo. Rataš tečna, živčna....in nazadnje lahko celo nekaj ušpičiš. Črna senca je pa definitivno nek negativec. Če pa ni bolečine in problemov v pleksusu ti pa ne kradejo energije, ampak ti samo kao "najedajo" živce.

Jaz sem ti pa povedal že vse bistvene informacije kako se tega lotit. To moraš narediti sama oz. nekdo drug ti lahko samo stoji zraven in te usmerja kaj in kako.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#29 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 9. marec 2010, 22:19

no hvala brezo za tale namig upam da bom lohka delou to meditacijo
moje kocentracije je bol malo
lep pozdrav

#30 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. marec 2010, 23:10

Ti pa s shizofrenikom, ... nisi imel opravka skozi dalj časa
trajajoče časovno obdobje. ... -)

A. Winkler:
"Psihoza je motnja pri kateri je moten stik z resničnostjo.
Vendar ne v vseh dimenzijah posameznikovega življenja.
Prav dobro večina ve, da kruh ni zastonj, da je treba plačevati položnice in podobno.
Doživljajo pa lahko prisluhe ali pa imajo določena prepričanja, ki niso resnična,
celo možna. Prisluhi pri shizofreniji so glasovi, ker zvenijo kot človeški glasovi
in prihajajo od znotraj ali od zunaj, lahko so znani ali pa neznani. Nekateri so prepričani,
da so glasovi resnični ves čas, drugi pa so v to prepričani smo takrat, ko so
najbolj bolni. Shizofrenija je ena izmed psihoz."
http://www.ivz.si/pu...psihoza_02.html
http://www.ivz.si/pu...psihoza_06.html
http://www.ivz.si/pu...psihoza_03.html


Psihoza
http://www.psihiater.../452/27522.html

Blodnje
"... Blodnje oseb z blodnjavo motnjo se od bizarnih idej shizofrenih bolnikov
razlikujejo po logiki, ki tudi za normalnega človeka ni povsem nesmiselna.
Šele preverjanje realnih dejstev pokaže njihovo psihotično naravo. ..."
http://www.psihiater...0801/27669.html

Psihoza & bipolarne motnje
http://www.psihiater...701/101743.html

Psihiatre bi pustil pri miru, ker itak nimajo pojma.
Ne sliši kar vsak glasove...



#31 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2010, 23:33

Ti pa s shizofrenikom, ... nisi imel opravka skozi dalj časa
trajajoče časovno obdobje. ... -)

Mene so kao te definicije učil v šoli.....Bilo je full psihiatričnih diagnoz in ko sem šel gledat detajle v čem se razlikuje sem ugotovil en simptom več, nova diagnoza. Zato pa tudi psihiatri bolj na oko pišejo tiste diagnoze, ker je večinoma vse podobno. Vem pa da sta shizofrenija in blodnja dva različna pojma, pa sem pozabil kva je fora. Še dobro da ni bilo treba vsega tistega vedet. Ampak bodimo realni za srednjo šolo je bilo tudi tist too much.... :xx!:

Bi pa po teh zdravstvenih merilih večina jogijev.....bila duševnih bolnikov in iz tega sledi da tudi ti daješ linke duševno motenih oseb....Torej komu verjet x?x x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#32 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. marec 2010, 23:50

Shizofrenija in druge psihoze [ezdravje.com]
http://www.ezdravje....e/shizofrenija/

Ti pa s shizofrenikom, ... nisi imel opravka skozi dalj časa
trajajoče časovno obdobje. ... -)

A. Winkler:
"Psihoza je motnja pri kateri je moten stik z resničnostjo.
Vendar ne v vseh dimenzijah posameznikovega življenja.
Prav dobro večina ve, da kruh ni zastonj, da je treba plačevati položnice in podobno.
Doživljajo pa lahko prisluhe ali pa imajo določena prepričanja, ki niso resnična,
celo možna. Prisluhi pri shizofreniji so glasovi, ker zvenijo kot človeški glasovi
in prihajajo od znotraj ali od zunaj, lahko so znani ali pa neznani. Nekateri so prepričani,
da so glasovi resnični ves čas, drugi pa so v to prepričani smo takrat, ko so
najbolj bolni. Shizofrenija je ena izmed psihoz."
http://www.ivz.si/pu...psihoza_02.html
http://www.ivz.si/pu...psihoza_06.html
http://www.ivz.si/pu...psihoza_03.html


Psihoza
http://www.psihiater.../452/27522.html

Blodnje
"... Blodnje oseb z blodnjavo motnjo se od bizarnih idej shizofrenih bolnikov
razlikujejo po logiki, ki tudi za normalnega človeka ni povsem nesmiselna.
Šele preverjanje realnih dejstev pokaže njihovo psihotično naravo. ..."
http://www.psihiater...0801/27669.html

Psihoza & bipolarne motnje
http://www.psihiater...701/101743.html



V Lj-Polju se je hospitaliziralo že kar nekaj new age fanov. ... -)
Sem jih nekaj poznal osebno. ...
Ni jim pomoči. .. So "odplaval" v svojo "percepcijo". ... -)



Kaj je shizofrenija in kaj ni?
http://www.pomurske-...dex.cfm?id=1812

#33 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2010, 08:18

[quote name='tantra' date='9. Mar 2010, 23:51' post='1055538583']
V Lj-Polju se je hospitaliziralo že kar nekaj new age fanov. ... -)
Sem jih nekaj poznal osebno. ...
Ni jim pomoči. .. So "odplaval" v svojo "percepcijo". ... -)
[quote name='Brezo' post='1055538581' date='9. Mar 2010, 23:34']

In zakaj so pristal tam x?x Predpostavljam da zato ker so se igral s stvarmi ki jih niso razumel in niso šli po poti srca....Pomoč obstaja in se jim da pomagat, če imaš znanje (duhovno znanje). Jaz priznam da ga nimam, dobim pa včasih kakšen preblisk... x:Dx


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#34 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2010, 08:50

PSIHIATRIČNE DEFINICIJE

Zaznavanje človeku omogoči ustvarjanje podobe sebe in okolja na podlagi dražljajev. (čutil) Motnje lahko prizadanejo vse čute.

Iluzije---resničen dražljaj, a dodamo lastno predstavo.

Halucinacije---so žive zaznave brez resničnega dražljaja, bolnik si jih lahko blodnjavo razloži in zato vplivajo na njegovo ravnanje; prividi, prisluhi, halucinacije tel. občutka, halucinacije vonja, okusa, občutka za ravnotežje.

Blodnje ali vsebinske motnje razmišljanja so misli, ideje, prepričanja, ki so nastale na patološki osnovi. Bolnik pa vanje verjame, se po njih ravna, jih skuša uveljaviti, se zanje bori in niso dostopne razlagi glede zmotnosti. Poznamo veličinske blodnje, depresivne, preganjalne, ljubosumne, erotične, nanašalne, religiozne.....

Strah in tesnoba
O strahu govorimo tedaj ko gre za čustveno reakcijo na zunanje, lahko prepoznavne grožnje in nevarnosti. Tesnoba pa ima težje prepoznavne vzroke. Razmejitev med obema pojmoma ni enotna niti med strokovnjaki.

Manijo uvrščamo med motnje razpoloženja. Lahko se pojavlja v kombinaciji z depresijoin je del bipolarne afektivne motnje, če pa se pojavlja samostojno, govorimo o unipolarni motnji. Manična epizoda se kaže s trojnostjo simptomov evforija- pretirana veselost, motorična razvrtost, beg idej........par zanimivih simptomov---motnje spanja...promiskuiteta- iščejo spolne partnerje samo za seks...na začetku je hiperproduktiven pozneje je nekreativen...neurejenost, zanemarjenost, ženske se pretirano ličijo, dišavijo, obleka ni primerna letnemu času....je jezav, šegav...hipermobilen (veliko potuje, hodi na obiske)... x:o)x

To je bilo par najbolj znanih diagnozic. O shizofreniji sploh ne bom govoril, simptome za ostale bolezni bom pa tudi preskočil....o tabletih in stranskih učinkih pa itak nima smisla zgubljat besed. Že iz naštetega se vidi da sploh ni jasnih ločnic za posamezne diagnoze. In po naštetem smo vsi po malem duševni bolniki in kao potrebujemo zdravljenje...zlasti kakšni meditanti in podobni človečki so dobri kandidati za halucinacije in blodnje.... x:Dx











Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#35 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. marec 2010, 10:45

Verjetje & skepticizem v obsedenost s hudičem in eksorcizem. ...:

The Exorcism [Part 1 - 3]
http://www.youtube.c...mp;search_type=

Real Exorcism of Anneliese Michel

http://www.youtube.c...mp;search_type=

"V Sloveniji so uradno le trije duhovniki tudi eksorcisti, dva službujeta v ljubljanski nadškofiji,
eden pa v mariborski. ..."
http://lojze68.blogs...-naloge_12.html

"... Kako človek sploh spozna pri sebi ali drugih, da gre za delovanje hudega duha?
Veliko je lahko simptomov in pri vsakem človeku so drugačni. Zanimivo, da hudič nima »ustaljenih« pravil delovanja. Pri nekom isti simptomi kažejo, da je, drugje, pa me.
V tem je nadvse prebrisan.

Najpogostejši simptomi: strah v vseh mogočih oblikah, tudi eksistenčni strah, občutek
drugega jaza, ki mu govori, ga vodi…, čeprav gre lahko v tem primeru tudi za shizofrenijo.

Res pa je, da se hudi duh lahko posluži tudi bolezni, da deluje. Vse mogoče oblike
zasvojenosti so tudi lahko njegovo delo.

Dalje agresivnost, nenadni napadi jeze, v kateri človek preklinja, sovraštvo, trmasto neodpuščanje.

Razne skušnjave, dalje različne oblike sprevržene spolnosti (homoseksualnost, lezbištvo, pedofilija), življenje v grehu: človeka ne moti, da živi v izven- zakonski skupnosti – to je
lahko sugestija zla.

Samomorilne misli. Okultno znanje pri vedeževalcih.
Pobesnelost ob izpostavitvi Najsvetejšega, ob molitvi
ali branju Sv. pisma.

To so glavni simptomi, ki nam dajejo misliti, da bi lahko šlo za delovanje
hudega duha. ..."
http://revija.ognjis...06/pdf/gost.pdf


Eksorcizem skozi oči skeptika
http://rentonaktivno...i-skeptika.html

#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2010, 15:00

Najpogostejši simptomi: strah v vseh mogočih oblikah, tudi eksistenčni strah, občutek
drugega jaza, ki mu govori, ga vodi…, čeprav gre lahko v tem primeru tudi za shizofrenijo.

Dalje agresivnost, nenadni napadi jeze, v kateri človek preklinja, sovraštvo, trmasto neodpuščanje.

Razne skušnjave, dalje različne oblike sprevržene spolnosti (homoseksualnost, lezbištvo, pedofilija), življenje v grehu: človeka ne moti, da živi v izven- zakonski skupnosti – to je
lahko sugestija zla.

Samomorilne misli. Okultno znanje pri vedeževalcih.
Pobesnelost ob izpostavitvi Najsvetejšega, ob molitvi
ali branju Sv. pisma.

To so glavni simptomi, ki nam dajejo misliti, da bi lahko šlo za delovanje
hudega duha. ..."
http://revija.ognjis...06/pdf/gost.pdf


He he he, spet sem se malo nasmejal. x:Dx Po temu kar je našteto imamo vsi "hudičke" v sebi. x:o)x

Dejstvo je da ni vsako bitje ki škoduje človeku kao demon. Nekateri se enostavno izgubijo, rabijo energijo za svoj obstoj....in tako se pripopajo na človečka. V vsakem človeškem telesu se pa kao dobre in slabe sile bojujejo za prevlado oz. kao angelčki in demoni se tepejo kdo bo imel večji nadzor nad posameznikom.....človeček mora pa z močjo duše prevladat obe strani in sam prevzet nadzor nad svojim telesom. Sicer sem pa 1x že dal link ki to bolj podrobno opisuje.

Vau, potem sem pa jaz tudi eksorcist.... x:Dx ...tisti človeček (eksorcist) nima pojma kaj joga dejansko pomeni...In po medicinskih učenjih bi rekel da ima religiozno mistične blodnje (prepričanja o verskem poslanstvu). xg:Dx Ampak bodimo realni tudi take potrebujemo da nam malo polepšajo dan....

--------------------------------------------------------------------------------------------
Evo vam še odlomek iz tistega linka....
Če je zavest na določeni ravni, je to povsem nekaj drugega kot obvladovanje te ravni in posvečenje ni samo posledica razvoja zavesti, temveč tudi obvladovanja. Pri prvem posvečenju je potreben zelo velik nadzor duše nad fizičnim telesom - želje telesa po hrani, pijači, spolnih odnosih, spanju ali počitku ne smejo več prevladovati.
To ne pomeni, da aspirant ne sme več jesti, piti, spati ali imeti spolnih odnosov, vendar bi moralo biti vse to zmerno, uravnoteženo in pod nadzorom duše. V resnici gre pri tem za nadzor nad fizičnim elementalom. Vsa naša materialna in duhovna telesa so sestavljena iz teles zelo majhnih devskih (angelskih) bitij ali elementalov, tako imenovanih lunarnih in solarnih pitrijev. x:px Lunarni pitriji oblikujejo telesa - fizično, astralno in mentalno - nižjega človeka, medtem ko solarni pitriji oblikujejo telo duše ali kavzalno telo. xDDx
--------------------------------------------------------------------------------------------

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. marec 2010, 15:09

! Na kolena grešnik. Zmoli 10x Oče Naš. ... Sicer Ti ni rešitve. -)
Preskakovanje kolebnice, obsedenega od misli Satanove
osvobodijo. ... -):
xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx

xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx

xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx

#38 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2010, 15:20

Jap kolebnica...pa kakšne vaje kjer moraš biti na kolenih so pa dobre za kičmo... x:Dx Za Oče Naš pa ne vem več, če ga znam zmolit...bom probal kakšno mantro al pa bhajane....saj je vseeno tudi pri petju tega demončki bežijo....Lahko se mi pa pridružiš, da bodo tudi tebe malo Satanove misli zapustile....saj veš IRC-anje, pa flirtanje preko neta.... x:Dx

xsmx xsmx xsmx xsmx xsmx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#39 Sasa101

Sasa101
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 5. december 2010, 22:49

Vem kako se počutiš. Tudi jas sem imela podobno iskušno preden se ugotovila da sem medij. Na mojo srečo smo se takrat preselili in glasovi so se nehali oglašati. Vendar v mojem primeru niso bili vezani name ampak na prostor v katerem se bila in jih kot medij slišala. Če grem mimo prejšnje hiše še vedno slišim glasove.

#40 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 24. december 2010, 15:33

Jaz ti verjamem, vsekakor moraš poiskati nekoga, ki ti bo pomagal odpraviti to stanje. Sama na tvojem mestu ne bi počela nič, da si še kaj hujšega ne nakoplješ.
Želim ti, da uspešno rešiš to neprijetnost.

Boyana


#41 sonce001

sonce001
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 19. februar 2011, 22:14

Jaz ti verjamem, vsekakor moraš poiskati nekoga, ki ti bo pomagal odpraviti to stanje. Sama na tvojem mestu ne bi počela nič, da si še kaj hujšega ne nakoplješ.
Želim ti, da uspešno rešiš to neprijetnost.


s tem se strinjam ker včasih lahko povzročiš še hujšo škodo kot korist :sori: ( dolgoletne izkušnje xwizardx )
lahko da te na kaj opozarjajo in če se jih hočez znebiti so lahko nesramni, no ja kakorkoli lp

P.s.: brezo glede na "nepoznavalca" si kar dober:palec:

To temo je popravil/a sonce001: 19. februar 2011, 22:17


#42 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. marec 2011, 16:44

mene pa bolje zanima kaj ste počeli da so se prilepili na vas.
ti ki praviš da so ugotovili da si medij a slišiš to od malih nog?

#43 Alen89

Alen89
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 28. december 2015, 14:30

zvezdica3 kaj pa če to niso duhovi, meni se namreč dogaja podobno ampak jaz ne verjamem v duhove in ne v boga več pa tudi ne v hudiča in nekakšna obsedanja...že skorajm 8 let živim z glasovi ki komunicirajo med sabo in z mano in delujejo čisto človeško, v teh 8ih letih se mi je le parkrat zgodilo da so bili dejansko zlobni do mene pa še to samo kakšne sanje ker drugače so pa ves čas tukaj in jaz verjamem da je nekakšna sekta ki se je pač prilepila name, ampak...nikjer ne najdem nikoga ki bi mi jih dejansko pomagal zatret...mogoče pa se tukaj najde kdo, hvala



#44 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 31. december 2015, 20:42

Joj Brezo, dej se mal ustav, pa mal dihej.

Pa glih ti, k tolk plozaš o prizemljenosti, o ponižnosti in o karmi. A se zavedaš, da to isto velja tud zate?

Mislm. Nimaš pojma, kdo je oseba, nimaš pojma, kva se ji je dogajal, nimaš pojma, kva se ji dogaja, mislm, ej, greš ji pa razlagat, kako naj se tega znebi.

Svašta. Kter napuh.

icon21.gif

Ja tle je en kup znalcev teoretikov-čudi me kako sploh najdejo toliko cajta za bluzenje po forumih........saj se ne bi smeli videti ven od dela-glede na to kakšni znalci so........lp


To temo je popravil/a ARISTOTEL: 31. december 2015, 20:44


#45 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. januar 2016, 09:42

Po uradni zdravniški doktrini so za te stvari pristojni "psihiatri"...največkrat se to zaključi z diagnozo "shizofrenija"...tralala...

 

Glede na datum je to že stara tema...in medtem časom lahko nepismen človek že diplomira..."smotan" človek lahko postane "pametan"...grdi raček lahko postane lepotec...

 

Skratka govoriti o praktičnih stvareh in detajlih glede tega nima smisla glede na odziv in reakcije po celotnem LNF-ju...In kot pravi master xxx te stvari se v večini primerov rešujejo s "presvetljevanjem"...obstaja samo ena caka, tega je sposoben samo tisti, ki je vsaj  "duhovno" polariziran...pomaga pa lahko tudi človek, ki ima mentalno polarizacijo, če lahko na mentalu seže višje kot se nahaja vzrok....zdaj pa študirajte kaj to pomeni in kaj vse to potegne za sabo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#46 Alen89

Alen89
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 19. januar 2016, 04:55

Ja shizofrenija, kaj pa cele kile tablet ki so mi jih predpisovali pa menjavali ker nobene niso niti malopomagale, samo zvozen sem bil na njih...ampak so se kar tukaj pa mi sami povedo da me ne mislijo pustit...

#47 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 19. januar 2016, 11:56

Ko berem te poste opažam, da se nevedni ljudje razpišejo o nekih zadevah ,ki jim niso prav nič jasne.Biti medij je verjetno to ,da zaznavaš bitja iz prihodnosti,kajta prav ta bitja se vrivajo v naša taka ali drugačna zaznavanja.

Ko človek umre njegova energija preide v bitje prihodnosti,pa čeprav ni več v fizičnem telesu in za nas ne obstaja več.

Čas je isto,kot elastika, ki jo razteguješ dokler živiš,ko pa umreš in ne držiš več časa oziroma elastike se ta skrči nazaj od koder izvira,energija pa ostane in čaka priložnost ,ki je pa zanjo ponavadi v preteklosti.

Človek,ki živi, zapušča preteklost njegovi potomci pa se vračajo v to preteklost in to v raznih oblikah duhcev.

Preteklost se dogaja ,ker jo vlečemo za sabo je ne zapuščamo;

Torej, vsa dogajanja ,ki jih nekateri zaznavamo, lahko tudi preko sanj, prihajajo iz bodočnosti ,od človeka posamezno pa je odvisno, kako si vse to razlaga.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0