Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odstranjevanje urokov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
162 komentarjev na to temo

#1 passodoble

passodoble
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. marec 2010, 21:29

Pozdravljeni,
v enem sproščenem pogovoru mi kolega začne govoriti o gospodu,ki odstranjuje uroke, je pa doma v Mostah v Lj.

Sem zmeren skepik, ampak na podlagi njegovega pričevanja, mi je dalo misliti.
Vležeš se, se sprostiš ob glasbi in gospod prične z obredom. Ob tem so se začele dogajati nenavadne stvari-kolegi se je koža na čelu kar začela dvigovati in iztopati/oblikovati v bulo?!(pa še marsikaj drugega-ne bi verjel, če bi to pripovedoval kdo drug). Po določenem času te obred pripelje do tega, da sam poveš, kdo in kdaj te je kdo uročil.

Po tem obredu so se mu zadeve, ki so se mu že vso življenje zatikale, začele lepo odvijati in končno rešile. Ni edini s tako izkušnjo. Žal, trenutno je v tujini ga ne morem vprašati, zato se obračam na vas, če ste morda slišali o gospodu v Mostah, ki odstranjuje uroke, njegovo ime in kontaktne podatke.

Hvla in lp,

#2 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 15. marec 2010, 07:36

Ne razumem zakaj ste tako obsedeni s temi uroki....

Sami si jih privlečete, sami si jih ustvarite prav na tak način, za piko na i pa še hočete, da še nekdo paca po vas. S tem se samo izgovarjete in prelagate krivdo na druge in iščete grešne kozle v urokih.
Pa zresnite se že, no. Nič in nihče ne more vplivati na vas, če mu vi to ne omogočite. Še pomembneje... nihče vas ne more rešit teh urokov, le vi sami to zmorete. Predvsem je nujno pogledati samem sebi v dušo, ugotoviti, kaj vam dela težave, kaj vas ovira... potem pa.... brez pardona in raznih izganjalcev.... zavihati rokave in začet delati na sebi. Amen!
(pa prihranite nekaj sto evrov)

To je samo moje skromno mnenje. x;)x
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#3 nepozabljena

nepozabljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 15. marec 2010, 08:50

Ne razumem zakaj ste tako obsedeni s temi uroki....

Sami si jih privlečete, sami si jih ustvarite prav na tak način, za piko na i pa še hočete, da še nekdo paca po vas. S tem se samo izgovarjete in prelagate krivdo na druge in iščete grešne kozle v urokih.
Pa zresnite se že, no. Nič in nihče ne more vplivati na vas, če mu vi to ne omogočite. Še pomembneje... nihče vas ne more rešit teh urokov, le vi sami to zmorete. Predvsem je nujno pogledati samem sebi v dušo, ugotoviti, kaj vam dela težave, kaj vas ovira... potem pa.... brez pardona in raznih izganjalcev.... zavihati rokave in začet delati na sebi. Amen!
(pa prihranite nekaj sto evrov)

To je samo moje skromno mnenje. x;)x




jaz bi si dovolila kar strinjati s teboj...sam zanimivo , tega je vedno več ...mislim glede teh vprašanj...misli usmerit drugam , pa bo....

#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. marec 2010, 09:51

Predvsem je nujno pogledati samem sebi v dušo, ugotoviti, kaj vam dela težave, kaj vas ovira... potem pa.... brez pardona in raznih izganjalcev.... zavihati rokave in začet delati na sebi. Amen!
(pa prihranite nekaj sto evrov)


Kako se pa pogleda v svojo dušo, kako videt kaj nam dela probleme... x?x ..Sorry,ampak jaz zaenkrat še nisem sposoben tega. :xx!: In še boljše vprašanje kako lahko ugotovimo ali smo res 100% razrešili zadevce. x;)x Lahko samo sklepam na podlagi določenih dogodkov... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#5 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 15. marec 2010, 10:23

[quote]Kako se pa pogleda v svojo dušo, kako videt kaj nam dela probleme... ..Sorry,ampak jaz zaenkrat še nisem sposoben tega. In še boljše vprašanje kako lahko ugotovimo ali smo res 100% razrešili zadevce. Lahko samo sklepam na podlagi določenih dogodkov... /quote]

Se delno strinjam... kdo ali kaj nam pa jamči, da je nekaj 100%. Nihče in nič. Pa nisi edini, ki tega ni zmožen, saj ni nihče ne zmore kar naenkrat, kot bi pobrisal prah s police. Pa tudi nekdo drug namesto nas tega ne zmore. To je proces, ki se dogaja celo življenje. Kako smo z problemom opravili pa vidimo po stvareh, ki se nam dogajajo in se učimo in ponavljamo lekcije.... x:Dx Pa spet in spet... slej ko prej skapiramo v čem je poanta... x:o)x

Vse je boljše, (delati na sebi), kot pa se smilit sam sebi in tulit kako se je cel svet zarotil proti nam, kakšne krivice se nam godijo, kako so vsi drugi zlobni, kako škodujejo....
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#6 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 15. marec 2010, 10:59

zalaya s tabo se čist strinjam sam sm šel skozi obdobje k sm se imel za reveža pa sm se smilu samemu sebi
pol sm pa mal preštuderou pa nehou jambrat pa se imet za reveža pa je blo prec bol
vsak ima svoje sence ki more opravt z njimi

fajn se imejte

#7 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. marec 2010, 12:31

E Zalaya, sem pričakoval malo drugačen odgovor od tebe... x;)x Do določenih spoznanj se lahko pride z meditacijo, samohipnozo....al pa da nam nekdo drug pove nekaj česar sami ne opazimo. In to da sprejmemo pomoč od nekoga drugega, bi jaz tudi rekel neka oblika samopomoči. x:o)x Pove nam vzrok, z njim bomo morali itak opraviti sami, on pa nam lahko samo stoji ob strani, nas podpira.....

Isto je pa pri urokih, lepljenju raznih elementalov na auro.....Če nam oseba pomaga najti vzroke, nam pomaga ozavestiti stvari,naredit zaščito za kratek čas dokler se ne ojačamo.....potem je to za moje pojme koristno. Tudi taki človečki so potrebni. Večino bo pa itak moral opraviti vsak sam..... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#8 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 15. marec 2010, 13:45

Eeee, sory, če sem te razočarala. x:Dx

Bolj na dolgo in široko, ter predvsem poglobljeno bi morala napisat. Saj vem. x:Ix

Lahko nam nekdo pomaga, nam stoji ob strani, vendar... večina dela je na nas samih... pa ni važno, a je to samopodoba, razni vplivi, pa kaj vem kaj še, nihče ne more to rešit namesto nas. Če nekdo odpravlja razne vplive na nas, ne naredi drugega kot ene zamenja z drugimi...

To je samo moje skromno mnenje, dopuščam vse ostale opcije... :mezik: po želji... in potrebi vsakega posameznika...
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#9 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 16. marec 2010, 07:46

Vse je boljše, (delati na sebi), kot pa se smilit sam sebi in tulit kako se je cel svet zarotil proti nam, kakšne krivice se nam godijo, kako so vsi drugi zlobni, kako škodujejo....

:palec:

Lahko nam nekdo pomaga, nam stoji ob strani, vendar... večina dela je na nas samih... pa ni važno, a je to samopodoba, razni vplivi, pa kaj vem kaj še, nihče ne more to rešit namesto nas. Če nekdo odpravlja razne vplive na nas, ne naredi drugega kot ene zamenja z drugimi...

No ja, so določene situacije, ko drugi opravijo delo namesto nas. Čisto konkretno npr. ko ti zobozdravnik naredi plombo -- na tebi pa je, da za zobe skrbiš in preprečuješ bolezni. Tudi za te duhovne zadeve sem slišal in doživel, da nekdo drug odpravi kakšno blokado, ampak če potem živimo naprej tako, da ponovno povzročimo blokado, je bila odstranitev nesmiselna, škoda dela.
Possible—but highly unlikely.

#10 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 16. marec 2010, 09:56

ob vsej poplavi raznoraznih duhovnih ponudb me le-te bolj spominjajo na duhovno dudo,
ki naj pomiri s fantazijo samoustvarjene "probleme" duhovnega paranoika.
prepogosto so prav omenjene ponudbe tiste, ki posameznika privedejo do ideje, da z njim to in ono ni v redu...

lep primer je tukajšnja tema, v kateri se kot problem podaja nekakšen urok xrolleyesx

moje mnenje -"odstranjevalec urokov" (lol) se registrira v forumu, povprašuje po odstranjevalcu urokov
in se potem prijavi z novim imenom, skozi katerega poda lastni naslov. x:Dx

ampak, kot je že nekdo rekel -> to je pač simbioza... nekaterim je preprosto rečeno dolgčas,
in si rado zamišljajo vsakovrstne probleme, tako, da se z njimi potem nekdo ukvarja.

#11 PomladnaVila

PomladnaVila
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 17. marec 2010, 17:43

Tudi jaz sem slišala, da je prijateljica šla k eni v maribor in ji je ta povedala, da je uročena, celo povedala ji je kdo je nad njo obesil urok in potem je to očistila in da je baje ful dosti ljudi uročenih....pa sploh ne vedo.

#12 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. marec 2010, 19:34

Poznavanje psihologije vam ne bi škodilo.

Odvisno je od tega, kakšna prepričanja imamo vcepljena globoko v sebi - od tega pa je odvisno zdravilo.

Seveda je lahko zdravilo tudi zdravljenje od urokov, če smo prepričani v to, da nas je nekdo uročil.


Prej bi bilo potrebno zdraviti tiste ljudi,kateri uroke dejansko izvajajo.Poznam nekatere,ki so z delanjem urokov postali odvisni in jih delajo vsakodnevno.Imajo pač svoj stil življenja,ne zavedajo pa se,da za vsa dejanja enkrat pride plačilo.

#13 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. marec 2010, 20:39

Uroki obstajajo,vedno pa imajo nalogo ali namen nekega delovanja.Največkrat je namen delovanja uroka za nekoga škodljiv.Delujejo na tihi in zahrbtni način,dokler ne dosežejo svojega polnega namena.Takrat pa je marsikdaj lahko že prepozno.Delovanje uroka lahko upočasnimo s svojo pozitivnostjo,naj si bo razmišljanje ali pa z načinom življenja.Pozitiven način življenja nas lahko privede tudi do trajne rešitve,odvisno od moči in števila urokov,katere je nekdo kasiral.Urokov je lahko toliko,kot jih premore človeška domišlija.Za največ urokov je potreben točen postopek izvedbe,pri nekaterih je pa improvizacija poizkusov.Za vsako bolezen je zdravilo,isto velja tudi za uroke.

#14 PomladnaVila

PomladnaVila
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 20. marec 2010, 21:10

Ah, če mislite, da nad vami visi kaki urok, samo jasno in glasno ukažite, da se naj vsi morebitni uroki uničijo in pošljejo v božjo luč, ter da NE DOVOLITE, DA KDORKOLI NAD VAMI IZVAJA UROKE ZDAJ ALI KADARKOLI V PRIHODNOSTI. Lahko sproti še simbolično na list napišete np. odstranjevanje ukovov iz osebe -----ime priimer... iin potem ta list zažgeš, nato pa jasno in glasno reči, da želiš da si vedno varen, voden in zaščiten. samo brez strahu! Večjo moč imamo kot si mislimo! Samo se je ne zavedamo...

#15 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 20. marec 2010, 23:03

ah, pomladna vila... tvoji predlogi so predvsem kontraproduktivni...
vsako ukvarjanje z "urokom" je zgolj utrjevanje vere v ta urok in s tem poglabljanje lastne krize.

vedno "uroči" človek samega sebe !

s tem menim predvsem psihološki princip, ki stoji za tem... kot je že belcebub omenil.

verjeti, da nas je nekdo uročil, pomeni odklanjati lastno odgovornost. mi smo ti, ki ohranjamo fokus na določeni ideji-
če se oklepamo nekega verovanja s strahom, smo mi tisti, ki moramo preusmeriti fokus,
večinoma z uvidom v alternativne možnosti ali alternativno perspektivo.

#16 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 21. marec 2010, 01:21

Uroki so silno zanimiva reč, bolj človek verjame v njih bolj delujejo.
Moja kolegica verjame da je bila uročena, ker ji je šlo določeno obdobje v življenju "vse narobe " po tem ko je našla neko cunjo z košči nohtov in las. Ker v to verjame je bila prestrašena in se je vsega bala vendar se ji ni dogajalo nič, kar se ji ne dogaja tudi sedaj.
Za konkreten primer navaja izgubo oblasti nad vozilom, kasneje se izkaže, da na mokri cesti. Ostalo so pač razne težave, ki jo spremljajo tudi sedaj, samo da sedaj verjame da ni uročena, ker so ji ( za denar ) urok odstranili in za vsak slućaj vsake toliko ( za denar ) preveri če je slučajno uročena ona in kdo v njeni bližini. x:)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#17 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2010, 08:17

SEM SE PRAV NASMEJAL na nekatere izjave. A vi sploh veste oz. ločite kaj so uroki, kaj so pa negativni miselni programčki, vzorčki... x;)x

Najprej je treba spremenit programčke, ki dajejo dostop do vas raznim urokom...je pa še en dejavnik, ki ga je treba upoštevat- KARMA...Če je zadeva karmično pogojena, ne pomaga nobena zaščita....treba se je lotit vzrokov, to je poplačilo karmičnih zadevic. Že samo želja in delovanje v tej smeri lahko izniči ali oslabi nekatere uroke... x:Dx

Sicer pa uroki hodijo skupaj z magijo. Če človečki še o magiji ne poznajo osnov, potem tudi ne morejo razumet urokov. Pri urokih in magiji se gre za ukazovanje določenim elementalom in določenim bitjem...tudi angele se lahko prikliče in se jim kaj ukaže...Napreden mag pa za te zadevce ne rabi nobenih ritualov, krvi, osebnih predmetov...samo pozornost, misel in besedo...a bo šel po poti belega ali črnega maga je pa drugo vprašanje. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#18 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 21. marec 2010, 08:41

SEM SE PRAV NASMEJAL na nekatere izjave. A vi sploh veste oz. ločite kaj so uroki, kaj so pa negativni miselni programčki, vzorčki... x;)x

Najprej je treba spremenit programčke, ki dajejo dostop do vas raznim urokom...je pa še en dejavnik, ki ga je treba upoštevat- KARMA...Če je zadeva karmično pogojena, ne pomaga nobena zaščita....treba se je lotit vzrokov, to je poplačilo karmičnih zadevic. Že samo želja in delovanje v tej smeri lahko izniči ali oslabi nekatere uroke... x:Dx

Sicer pa uroki hodijo skupaj z magijo. Če človečki še o magiji ne poznajo osnov, potem tudi ne morejo razumet urokov. Pri urokih in magiji se gre za ukazovanje določenim elementalom in določenim bitjem...tudi angele se lahko prikliče in se jim kaj ukaže...Napreden mag pa za te zadevce ne rabi nobenih ritualov, krvi, osebnih predmetov...samo pozornost, misel in besedo...a bo šel po poti belega ali črnega maga je pa drugo vprašanje. x:Dx

Posledice uroka najbolj pozna tisti,kateri je bil pod takim vplivom,karma ima pri tem bore malo.
Ko je nekdo pod hudim urokom,mu ni ravno do smeha,saj je njegovo življenje pravi kaos,četudi se bolj in bolj trudi pozotivno razmišljati.Koliko pa lahko človek pozitivno razmišlja,ko ga vse jeb.,pa razmislite sami.



#19 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 21. marec 2010, 10:15

Uroki so skoncentrirana in zelo usmerjena oblika miselna energije, ki je okrepljena še z vizualnimi predstavami in včasih (zlasti pri maščevalnih in "ljubezenskih" ali seksualnih urokih) nabita tudi s čustveno in spolno energijo. Magijski pripomočki služijo tistemu, ki jih izvaja v tem smislu, da okrepi predstave in čustva, ki jih pošilja in tudi prestraši tistega, ki so mu uroki namenjeni. Strah nas namreč dela ranljive - odpira vrata urokom v naš čustveni in mentalni svet. Če te ni strah, te zelo težko prizadenejo; humor ful pomaga, ker vzpostavi distanco, če se lahko uroku od srca nasmeješ, sploh nima nobene moči nad tabo. Takšni energijski kompleksi - uroki imajo dejansko določeno moč delovanja, vendar samo takrat, kadar je potencialni prejemnik ranljiv - odprt za te stvari - človek mora imeti sam neke "haklce" na katere se uroki primejo in vstopijo v njegov psihični svet. Z drugimi besedami: uroki delujejo tako, da stopijo v resonanco z našimi lastnimi miselnimi programi in čustvenimi kompleksi. Osnova problema z uroki je torej vedno v nas samih. Uroki lahko vstopajo samo preko spodnjih čaker, od srca navzgor ne morejo , zato je najboljše, kar lahko narediš zoper uroke to, da se lotiš delovanja spodnjih 3 čaker: prečisti, pozdravi, uravnovesi tiste dele svojega bitja, ki imajo povezavo s temi čakrami. Prizemljitev je pomembna! Odzemljenost in bluzenje po kvazi duhovnih svetovih (predvsem astralu) te naredi zelo ranljivega za uroke. Pri urokih velja: ne ukvarjaj se z njimi, ukvarjaj se s svojimi spodnjimi čakrami, to je edino kar dolgoročno res pomaga. V hudih akutnih primerih pomaga dober obred, ki mu pa mora nujno slediti resno zdravljenje na prej opisanih področjih, če se hočeš zares spraviti k sebi. Iskanje krivca zunaj sebe in ukvarjanje s tistim, ki naj bi poslal uroka, pa zadevo vedno zelo poslabša in temu se je dobro popolnoma odpovedati.

#20 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. marec 2010, 10:25

ah, pomladna vila... tvoji predlogi so predvsem kontraproduktivni...
vsako ukvarjanje z "urokom" je zgolj utrjevanje vere v ta urok in s tem poglabljanje lastne krize.

vedno "uroči" človek samega sebe !

s tem menim predvsem psihološki princip, ki stoji za tem... kot je že belcebub omenil.

verjeti, da nas je nekdo uročil, pomeni odklanjati lastno odgovornost. mi smo ti, ki ohranjamo fokus na določeni ideji-
če se oklepamo nekega verovanja s strahom, smo mi tisti, ki moramo preusmeriti fokus,
večinoma z uvidom v alternativne možnosti ali alternativno perspektivo.

:palec:

(mutant x:Dx)
Possible—but highly unlikely.

#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2010, 12:28

Uroki so skoncentrirana in zelo usmerjena oblika miselna energije, ki je okrepljena še z vizualnimi predstavami in včasih (zlasti pri maščevalnih in "ljubezenskih" ali seksualnih urokih) nabita tudi s čustveno in spolno energijo. Magijski pripomočki služijo tistemu, ki jih izvaja v tem smislu, da okrepi predstave in čustva, ki jih pošilja in tudi prestraši tistega, ki so mu uroki namenjeni. Strah nas namreč dela ranljive - odpira vrata urokom v naš čustveni in mentalni svet.


KONČNO NEKDO, KI RAZUME ZADEVCE..... :palec: x:px x:Dx

Dodal bi samo da so spodnje čakre povezane tudi z zgornjimi 1-7, 2-5, 3-4, 6. čakra je pa svet zase. Ko se spodnje čakre prečiščujejo, se avtomatsko aktivirajo tudi zgornje...Zlasti s 3. ima veliko človečkov probleme. To je astral na katerem potekajo uroki in ostale magijske zadevce, povezana je pa tudi z vsemi vrstami strahcov.... xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. marec 2010, 12:35

@lili mai:

Naj dodam še resnično zgodbico izpred let, ki lepo pokaže, da moramo biti zelo previdni komu razlagamo o urokih in na kakšen način:
Bile so tri ženske. Natančneje je bila prva kolegica z drugo in tretjo, s tem, da se druga in tretja nista poznali do nekega dne, ko sta prva in druga sedeli na kavi in je mimo prišla tretja. Prva ju je predstavila in skupaj so pile tisti kafe. Nato je pa je prva dobila klic in se nujno morala vrniti v službo ter pustila drugo in tretjo sami na kavi in debati. Prva je drugo dobro poznala in vedela, da nekaj jamra o urokih, ki jih je bivši ''spravil'' nad njo, vendar je tudi imela lastno mnenje o tej zadevi in se ni pustila nablefirat in prestrašit. Ta tretja pa je bila lahko vodljiv človek, ki se jo je dalo hitro marsikaj prepričat. Druga je bila manipulator že po naravi, vendar je prva z njo čisto vredu shajala, ker ji je bila bolj kolegica za čvek in podporo pri poslušanju.
Rezultat je bil katastrofalen! Tretja je čez par tednov pop*z***a in se začela napadalno obanšat do prve, da je ta nadnjo naredila (pazite to!) Črno Mačko in zdaj gre tretji v življenju vse narobe, kriva je pa ta prva.


lep primer. ja, zadeve postanejo še toliko bolj zamotane, ko različni "svetovi" trčijo eden ob drugega...
pogosto pogojeno z različnimi kulturnimi ozadji in tem primernimi predstavami o svetu.
verovanje v uroke je pač prastara reč, ki sega toliko bolj v čase, ko je bil jezik in sporazumevanje na povsem drugi točki, kot je sedaj...
npr., dosti bolj se je uporabljal slikovni jezik, kot tehnični... lep primer je tale "črna mačka" x:Dx
najsi bo interpretacija "paranoja", ali " uročenost" -> sam mehanizem je en in isti, to je, -precej občutljivo področje... kot si tudi sama napisala.
problematično pri paranoji je med drugim nagnjenje, da se postopke interpretira zgolj na načine, ki razloge za lastni strah še toliko bolj potrjujejo
(spet, lep primer -> mokra cesta).

#23 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. marec 2010, 12:49

@brezo:

SEM SE PRAV NASMEJAL na nekatere izjave. A vi sploh veste oz. ločite kaj so uroki, kaj so pa negativni miselni programčki, vzorčki...

Najprej je treba spremenit programčke, ki dajejo dostop do vas raznim urokom...je pa še en dejavnik, ki ga je treba upoštevat- KARMA...Če je zadeva karmično pogojena, ne pomaga nobena zaščita....treba se je lotit vzrokov, to je poplačilo karmičnih zadevic. Že samo želja in delovanje v tej smeri lahko izniči ali oslabi nekatere uroke...

Sicer pa uroki hodijo skupaj z magijo. Če človečki še o magiji ne poznajo osnov, potem tudi ne morejo razumet urokov. Pri urokih in magiji se gre za ukazovanje določenim elementalom in določenim bitjem...tudi angele se lahko prikliče in se jim kaj ukaže...Napreden mag pa za te zadevce ne rabi nobenih ritualov, krvi, osebnih predmetov...samo pozornost, misel in besedo...a bo šel po poti belega ali črnega maga je pa drugo vprašanje.


s tem v bistvu samo potrjuješ, da gre za eno in isto.
popolnoma vseeno, po kakšnem postopku se nek občutek oz. ideja sproži... odločujoča je reakcija na ta občutek oz. idejo.
in ja, seveda ima to veliko opraviti s karmo. sam pomen besede "karma" je "delovanje".
lastna delovanja pa so, jasno, pogojena z lastno preteklostjo... to zajema celo področje naših prednikov.

težavnost pri mitologiji pa je ta, da človeku ne omogoča izhoda iz mitološke perspektive...
dokler bo posameznik verjel zgolj (!) v angele in demone, ne bo nikoli našel izhoda iz lastne krize,
ker bo perspektiva ostala ista (ne glede na to, ali bo npr. verjel, da trenutno prevladujejo "bele" oz. "črne"sile)
zatorej je ključno soočiti se s tematiko na osebnostni ravni, skozi učenje zavestne (!) konfrontacije z arhetipi,
se pravi, na tako imenovani psihološki ravni.
skozi tovrstno ozaveščanje se posameznik uči prevzemanja odgovornosti glede lastnih reakcij v oziru na določene situacije.
in TO je magija ;-)

#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2010, 12:54

Faraoni so na mačke gledali čisto drugače...odvisno kakšen pomen ima za človečka "črna mačka". Ima mnogo balzamiranih mica mac po grobnicah in piramidah...oni so že vedeli zakaj... x:px ...ne zaradi črne magije... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 dojemljiv

dojemljiv
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 17. avgust 2010, 09:32


Zanima me če ve kdo za kakega dobrega izganjalca temnih sil, črne magije, zla ali kako se temu že reče.

Moja zgodba je naslednja:
Že celo življenje od malega sem depresivne narave, nikoli se nisem znal sprostit v družbi in vedno sem čutil, kot da me obdaja nekaj temnega, nekaj kar me duši.

Dodatno sem včasih v situaciji, ko se mi vsiljujejo misli, ki si jih ne želim. Da pojasnim bom napisal nekaj primerov:

Prvi: Bil sem na balkonu in nekje v ozadju me obdaja misel, kaj bi bilo če bi skočil. Ne gre za to da bi skočil zaradi nevolje do življenje, nikakor. Vem in zavedam se ,da je ta misel popolnoma nesmiselna, toda vseeno me obdaja. Kot da bi me obdajala neka temna sila.

Drugi primer, še iz otroških let: Sem v hotelu ob oknu in v roki držim otroške karte. Popolnoma brez smisla in razloga, vržem par kart ven v neznano. Kar tako. Hkrati se zavedam da sem karte brez smisla vrgel kar nekam, ne vem pa zakaj.

Še en primer: Sedim ob inštruktorju tujega jezika, ki je bil enkraten človek. Nenadoma mi začnejo preletavati negativne misli o njem. Nikoli nisem imel negativnega mnenja, ker je bil krasna oseba. Ampak kot bi me nekaj sililo v to, mi začnejo prihajati misli ki ga kažejo v negativni luči. Brez razloga.

Takšnih primerov je še ogromno, ko me brez razloga obdajo takšne ali še mnogo bolj grozne misli.

Vedno pa sem našel voljo in izziv, čeprav me je vedno bolj načenjalo. Do nedavnega, ko mi je življenje zagrenila neka oseba. Brez kančka moje krivde, izključno iz finančnega motiva. Zdelo se mi je, kot da so temne sile našle način kako mi priti do živega, saj cele dneve razmišljam le o tem kako se bi rešil iz situacije, kar me dela še mnogo bolj in čedalje bolj depresivnega. Sliši se smešno, toda v obupu pomisliš na vsako možnost.

V obupu in iskanju rešitev, sem se začel spraševati če imajo vmes vezo temne sile, magije ali kako bi temu že rekli in če je možno preprečiti nadaljne "konflikte" s to osebo po tej poti in se rešiti privlačnost njegovih negativnih namenov na mene.

hvala za vse odgovore

To temo je popravil/a dojemljiv: 17. avgust 2010, 09:34





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0