Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odstranjevanje urokov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
162 komentarjev na to temo

#26 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 17. avgust 2010, 10:39

hm... vsak ima že ob rojstvu zapisano marsikaj, karmične dolgove,ki jih mora oddelati to življenje ipd. vendar vedi, da če si čist popolnoma čist, ti nihče nič ne more. No pravzaprav, lahko ampak to so hude reči, temu se reče manipulacija duš (redki so ki dobijo tako zelo visoka znanja - čirečare niso nič v primerjavi s tem) - sama sem bila žrtev tega in vedi, da sem pristala v bolnici pa še marsikaj.
Odvisno od kje prihajajo te misli - energija. Se nisi nikoli vprašal,ali je samo tvoja intuicija in senzibilnost tista, ki bere drugega? Dajem ti ključ, branja energije : v trenutku, ko te obidejo slabe misli, se vprašaj - čigava je ta energija (misel je energija) in tvoje bitje ti bo v prvi desetinki sekunde naravnost odgovorilo: ta energija je moja, ta energija ni moja. Vendar vedi samo PRVI odgovor, tisti ki ga takoj dobiš je pravilen, pa če ti je všeč ali pa ne.In ko ti to odgovori vprašaj naprej . - če je od tebe iz kje izvira, kaj je tvoj problem in če je od drugega, kdo to je in kaj je njegov problem. Zakaj vprašaš kaj je njegov/njen problem - edino tako lahko razumeš, zakaj to počne in tudi rešiš problem.

Če razmišljaš, da je nekdo vrgel nate magijo je mogoče tudi res, ker že dolgo časa čutiš to energijo. Mogoče imaš take zapise - recimo pač da je tvoja duša že ogromno prepotovala življenj in je imela tudi te izkušnje, lahko so v prejšnjem življenju vrgli nate, pa te to tudi v tem življenju preganja, ker ni bil samo urok ampak prekletstvo... ne strašim, samo možne resnice ti govorim.Vedi, da če veš, da veš zato, da se rešiš.

Ne boj se, najprej resno preveri od kje prihajajo energije - vedno se vprašaj - čigava energija(misel) je to- moja ali tuja, že to ti bo dalo dostikrat zadoščenje, ko boš dobil odgovor, da je od drugega.

DRugače pa poznam kar nekaj ljudi, jerneja - pretekla življenja, samo ona računa, tejc pomaga vsakemu z energijo prek telefona, sama ti lahko pomagam samo z svojo izkušnjo, ki me je skoraj stala življenja in kako sem rešila...

POšlji mi os, pa ti dam številko pa se slišiva.
velike sanje malega vesolcka

#27 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. avgust 2010, 10:40

Temne sile, magija, zlo itd. so v tvojem umu. Od tam jih izženi.

Drugače pa obstaja že kar nekaj tem na forumu:

Magija
Uroki

itd.
Possible—but highly unlikely.

#28 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 17. avgust 2010, 10:50

Temne sile, magija, zlo itd. je v tvojem umu. Od tam jih izženi.

Drugače pa obstaja že kar nekaj tem na forumu:

Magija
Uroki

itd.



sorry Alan, večina je v umu, vendar so principi, ko je človek čisto čist in ima na drugi strani osebo, ki mu želi nesrečo in če ima ta človek visoka znanja, ti lahko uniči življenje, vsaj za določen čas, dokler ne zve - to pa zve samo v primeru, če si resnično ni tega zaslužil. Ampak obstaja magija in energija, ki lahko škodi nedolžni osebi. Tako kot na zemlji tako na nebu je realiteta....
velike sanje malega vesolcka

#29 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. avgust 2010, 10:57

Magija deluje samo na šibke, sugestibilne ume. Proti zavesti, osredotočenemu umu ne morejo nič še nobena taka ali drugačna ezoterična, magična znanja. Magija je manipulacija misli in nič drugega. Da pa ti nekdo lahko uniči življenje, če hoče, seveda lahko, a z drugimi prijemi.

Poglej si še ono drugo temo o črni magiji, tam je tantra nanizal nekaj povezav, kjer je lepo prikazano, da proti zdravemu (raz)umu magija ne more absolutno nič. No ja, kvečjemu sproži smeh. x:Dx

To temo je popravil/a Alan_New: 17. avgust 2010, 11:01

Possible—but highly unlikely.

#30 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 17. avgust 2010, 11:08

nope.nope. Dokler nimaš izkušnje ne moreš vedeti, na žalost. Ne govorim o čira čarah in manipulaciji misli, ki jih vsak malce bolj odprt človek pozna. Govorim o visokih znanjih in manipulaciji duš...
velike sanje malega vesolcka

#31 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. avgust 2010, 11:12

Mah, vsak v nekaj verjame, da si olajša bivanje ... Jaz sem tudi v marsikaj verjel, dokler nisem spoznal določenih zadev. In ne mi prosim vpletat novih pravljic o "visokih znanjih" in "manipulacijah duš" -- to je vse samo drugače intepretirana manipulacija misli in vpliv na druge ljudi.
Possible—but highly unlikely.

#32 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 17. avgust 2010, 11:14

no ja vsak ima svoje znanje... sicer pa kdor se poslužuje tehnik, da škoduje drugemu, se mu itak trikratno vrne...tko da je nor, če si drzne...
velike sanje malega vesolcka

#33 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. avgust 2010, 14:12

Ha ha ha. ... -)

Ha ha ha.
"Thats so funny i could not stop laughing. ...":

Atheist vs. Black Magic 1:0
"India's top tantrik tries to kill an atheist on live TV using the *ultimate destruction ceremony*.
Millions of superstitious people witnessed this epic failure and the world became just a little bit
more rational."

http://www.rationali...80310/en_1.html

Indian tantrik tries to kill man on television with black magic
http://jonathanturle...th-black-magic/

Skeptic to famed tantric guru: use your powers to kill me on TV!
http://www.secularne...-kill-me-on-tv/


Komentarji
http://www.youtube.c...1&v=HeJVUbpF8Mg



#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2010, 14:20

no ja vsak ima svoje znanje... sicer pa kdor se poslužuje tehnik, da škoduje drugemu, se mu itak trikratno vrne...tko da je nor, če si drzne...

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. avgust 2010, 20:14

Magija deluje samo na šibke, sugestibilne ume. Proti zavesti, osredotočenemu umu ne morejo nič še nobena taka ali drugačna ezoterična, magična znanja. Magija je manipulacija misli in nič drugega. Da pa ti nekdo lahko uniči življenje, če hoče, seveda lahko, a z drugimi prijemi.


Če ima človeček negativne programčke v sebi za črno magijo in uroke...tralala...potem bo tudi moč večja ali manjša s sposobnostjo njegovega uma...Objavljena slika

Alanček a ti lahko naredim en črnomagijski urok...Objavljena slika Ma raje ne, če bom slučajno pristal pri Luciferju hočem vsaj tam imeti mal miru pred tabo...Objavljena slika

Visoka znanja so pa imeli v času Atlantide...danes pa načeloma takih človečkov ni na svetu...vsaj ne v fizični obliki...Manipulacija duš- nikad čuo za ta izraz...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evo še malo mistike...Hitler je bil medij in skozenj sta delovala samo dva člana črne lože...zato pa je lahko božal otroke, ko je bil pa obseden je pa zakuril peč z milijon židi...tralala...iste sile so pa v zelo majhni meri delovale na Balkanu v zadnjih vojnah in še zmeraj delujejo v nekaterih sionističnih združbah v Izraelu in ameriških tajnih organizacijah...Črna loža je pa naziv za pripadnike črnih magov, ki so se spopadal v Atlantidskih časih z belimi magi...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#36 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. avgust 2010, 20:46

Če ima človeček negativne programčke v sebi za črno magijo in uroke...tralala...potem bo tudi moč večja ali manjša s sposobnostjo njegovega uma...Objavljena slika

Seveda, potem je veliko bolj sugestibilen.

Alanček a ti lahko naredim en črnomagijski urok...Objavljena slika Ma raje ne, če bom slučajno pristal pri Luciferju hočem vsaj tam imeti mal miru pred tabo...Objavljena slika

Ma ti samo izvoli, če se hočeš igrat sam s sabo in s svojimi mislimi. A če ti dovolim, potem kao ne boš kasiral posledic? x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#37 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 17. avgust 2010, 20:47

Uf. Tlele se pa najde vsega in svašta... Objavljena slika

#38 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. avgust 2010, 21:34

Objavljena slika


Nice...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#39 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. avgust 2010, 21:49

Ma ti samo izvoli, če se hočeš igrat sam s sabo in s svojimi mislimi. A če ti dovolim, potem kao ne boš kasiral posledic? Objavljena slika


Hudiček v meni bi ti takoj naredil...angelček pa sabotira take čudne izpade...težka odločitev...Objavljena slika

Posledice bi pa v vsakem primeru kasiral...z dovoljenjem bi bile pa dost manjše...sicer imaš pa na netu dost o tem pa si sam priklič dark force kao za foro...sem že skoraj napisal kako se to naredi pa tihi glasek pravi "Premisli malo...tralala..." Objavljena slika

Sicer pa črnomagijski napadi lahko pridejo do izraza tudi v sanjah...ampak v sanjah te ne bi rad moril, ker ti že dost težim v budnem stanju...Objavljena slika

Ups, tema je odstranjevanje urokov ne črna magija...bom počasi zaključil z bluzenjem ki nimajo veze z naslovom...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#40 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. avgust 2010, 21:59

Ne se sekirat, Brezo, nobenih posledic ne bi kasiral, ker ti tudi ne bi nič uspelo. V te pravljice ne verjamem, zato je vsak magijski "napad" name izguba časa. Klicat temne sile pa tudi nima nobenega smisla, tako kot ne dobrih sil ... vse so samo projekcije in interpretacije v naših glavah. Se še spomnem, kako sem nekoč tudi sam fantaziral, da sem imel "astralne napade" in podobne fore, dokler nisem spoznal, da gre za običajne halucinacije v spalni paralizi. Še vedno smo v obdobju mitov očitno, ko si razne pojave intepretiramo in razlagamo s pomočjo mitologije, pravljic ipd.

Ups, tema je odstranjevanje urokov ne črna magija...bom počasi zaključil z bluzenjem ki nimajo veze z naslovom...tralala...Objavljena slika

Zaradi mene bi lahko Marsa združila to temo s temo o črni magiji ... konec koncev gra za isto vsebino.

no ja vsak ima svoje znanje... sicer pa kdor se poslužuje tehnik, da škoduje drugemu, se mu itak trikratno vrne...tko da je nor, če si drzne...

Kaj pa če se mu povrne 2-krat ali 4-krat ali n-krat?

To temo je popravil/a Alan_New: 17. avgust 2010, 22:04

Possible—but highly unlikely.

#41 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 17. avgust 2010, 22:07

Evo še malo mistike...Hitler je bil medij in skozenj sta delovala samo dva člana črne lože...zato pa je lahko božal otroke, ko je bil pa obseden je pa zakuril peč z milijon židi...tralala...iste sile so pa v zelo majhni meri delovale na Balkanu v zadnjih vojnah in še zmeraj delujejo v nekaterih sionističnih združbah v Izraelu in ameriških tajnih organizacijah...Črna loža je pa naziv za pripadnike črnih magov, ki so se spopadal v Atlantidskih časih z belimi magi...tralala...Objavljena slika


Sem zadnjič gledala dokumentarec o Hitlerju in tajnih arhivih, iztrebljanje Židov sploh ni bila njegova ideja, on je odobril zadevo in se strinjal z njo, tu nosi odgovornost, zasnovani projekt in izvajanje pa ni bilo v njegovih rokah.

Hitler je bil bolj lutka v rokah večjih mogočnežev,ki ljudstvu ponavadi ostajajo skriti. Amerika je imela tudi biznise z nafto in razna sodelovanja tudi pri orožju z Nemčijo.

Ozadja vojn so ponavadi moč, oblast, nadziranje drugih in za nekatere tudi zelo dobičkonosen posel.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#42 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 18. avgust 2010, 07:39


Zanima me če ve kdo za kakega dobrega izganjalca temnih sil, črne magije, zla ali kako se temu že reče.

Moja zgodba je naslednja:
Že celo življenje od malega sem depresivne narave, nikoli se nisem znal sprostit v družbi in vedno sem čutil, kot da me obdaja nekaj temnega, nekaj kar me duši.

Dodatno sem včasih v situaciji, ko se mi vsiljujejo misli, ki si jih ne želim. Da pojasnim bom napisal nekaj primerov:

Prvi: Bil sem na balkonu in nekje v ozadju me obdaja misel, kaj bi bilo če bi skočil. Ne gre za to da bi skočil zaradi nevolje do življenje, nikakor. Vem in zavedam se ,da je ta misel popolnoma nesmiselna, toda vseeno me obdaja. Kot da bi me obdajala neka temna sila.

Drugi primer, še iz otroških let: Sem v hotelu ob oknu in v roki držim otroške karte. Popolnoma brez smisla in razloga, vržem par kart ven v neznano. Kar tako. Hkrati se zavedam da sem karte brez smisla vrgel kar nekam, ne vem pa zakaj.

Še en primer: Sedim ob inštruktorju tujega jezika, ki je bil enkraten človek. Nenadoma mi začnejo preletavati negativne misli o njem. Nikoli nisem imel negativnega mnenja, ker je bil krasna oseba. Ampak kot bi me nekaj sililo v to, mi začnejo prihajati misli ki ga kažejo v negativni luči. Brez razloga.

Takšnih primerov je še ogromno, ko me brez razloga obdajo takšne ali še mnogo bolj grozne misli.


Lepo pozdravljen dojemljiv
Zanima me, čemu si pomislil na magijo , uroke itd...Ti je to kdo sugeriral ?
Mislim...ne vem, te tvoje primere..ma ne vem, če ni kar dosti ljudi, ki se jim to dogaja( predvem tisto iz otroštva), pa niso pod nobenim vplivom črne magije itd. Kaj pa če gre za nezadovoljstzvo tvoje duše, pa notranjih globoko vsajenih čustvenih vzorcev iz zelo ranega otroštva, kar se lahko manifestira na mnogo načinov. Dokaj nazorno si sam povedal, da se že od otroštva nagibaš k depresiji, da te življenje duši in se ne moreš sprostiti. To lahko potrjuje tisto, kar sem najprej omenil- nesprejemanje tukajšnjega bivanja, nepovezava z zemljo, realnimi situacijami, pomanjkanja občutka varnosti v otroštvu (lahko že v maminem trebuščku...), pomanjkanje ljubezni itd....Vse te energijske strukture v otročku lahko pogojujejo njegovo življenje vnaprej. In tu ni nujno prisotnost črne magije, prekletstev, urokov itd...Gre lahko le za nagativen energijsko psihološki konstrukt v tebi, vendar na podlagi odnosov s čustvenega nivoja - otrokova (dušna)indukcija okolice, vplivov...
Od tu naprej pa ni dolga pot do tistih zaključkov, ki si jih vcepiš lahko SAM. Ker temelj za to je že postavljen. V redu, to je pač ena od možnosti, jih je še mnogo, tudi negativen energijski vpliv okolice je možen, toda tukaj to pogojuje človek sam, s svojim oddajanjem kvalitete energije. Na energijskem nivoju gre tukaj za pravilo privlačnosti: energija določene kvalitete privlači energijo enake vrednosti.
Pa ne misli, da sem človek ortodoksno ekzaktnega pogleda na dogajanja, povsem nasprotno, vendar pri tebi ne čutim nikakršne prisotnosti "tuje" magije, imaš le kaos v odnosu čustva-um...Prizemljenosti nimaš, težko se spopadaš s vsakdanjim, vendar je to podlaga tvojega otroštva, ne pa delovanja "urokov". In na podlagi tega, tvoj um z lahkoto išče vzroke v zunanji sferi, ki je tako in tako ne občutiš kot prijazno. Pa tudi ljubezni ne poznaš kaj dosti, je pač nisi bil deležen, ko bi jo maral dobiti. Pa vse to verjetno sam dobro veš.
Natali je napisala :... vsak ima že ob rojstvu zapisano marsikaj, karmične dolgove,ki jih mora oddelati to življenje Tole ne bo držalo...karma je pot vzroka poledice, v bistvu je to univerzalna definicija tistega, čemur mi rečemo čas. Ni pa nikakor nikakršnih dolgov,ki bi jih MORAL obdelati v TM ŽIVLJENJU, so le naloge, ki jih opraviš ali pa ne...in se ponovijo...morda naslednje življenje...V karmi ni kazni za nekaj kar nisi opravil, je pa za to, kar SI napravil. Pa tudi to ne jemlji kot kazen, gre pač za posledico, katero človek sam izzove. Imaš pot, prehodil jo boš tako ali drugače, boš pa jo.
Adam new je napisal:Magija deluje samo na šibke, sugestibilne ume. Proti zavesti, osredotočenemu umu ne morejo nič še nobena taka ali drugačna ezoterična, magična znanja
Lahko rečem, da se v mnogočem tukaj strinjam, je res, da je energijsko šibak človek,bolj dovzeten za zunanje vplive, kakršni koli so že. Je pa tudi res, da je treba človeka malce urediti in potem integrira vase po lastni volji, ne pa sprejema kar vse poprek. Nekoga ne moreš odpraviti z besedami- si šibak, torej kasiraj. Sam mislim, da so vzroki v tebi in predlagal bi ti, da se prej ozreš vase in malce analiziraš svoje življenje, občutke, čustva iz preteklosti, vzroke in pogojenost slabih misli itd, preden se odpraviš v kakšen šamanski ali drugačen proces izganjanja raznih slabih energijskih struktur, ker tak postopek, naj bo tehnično korekten ali ne, vpliva malce globje na čloevka, kot si to najbrž zamišljaš. Pa ne vedno v pozitivnem smislu. Dal bi ti še en nasvet: poskusi v sebi najti vzroke, preden jih iščeš zunaj sebe. Če pogledaš, da obstaja odgovornost do samega sebe, se vprašaj- kaj je v meni, da se mi to dogaja. Enako velja za spodaj napisano. Nekdo je kriv, vendar je notranji pogled mnogokrat mnogo bolj realen in iskren, kot iskanjer krivce v drugih ljudeh, pa naj nam storijo še kaj takega, večinoma to dejanje izzovemo sami s svojim delovanjem...
Morda bi bilo najbolje, če bi se prej pogovoril s kakšnim izkušenim in dobrim psihoterapevtom, je kar nekaj tem z naslovi na luninem netu o takšnih dejavnostih...(zadnjič je butl omenil društvo KROG v Kranju, se mi dozdeva)Verjetno bi bilo to bolje, kot pa takoj laufat k alternativnim (ezoteričnim) variantam. Če pa tam ne uspe, pač greš naprej...


Vedno pa sem našel voljo in izziv, čeprav me je vedno bolj načenjalo. Do nedavnega, ko mi je življenje zagrenila neka oseba. Brez kančka moje krivde, izključno iz finančnega motiva. Zdelo se mi je, kot da so temne sile našle način kako mi priti do živega, saj cele dneve razmišljam le o tem kako se bi rešil iz situacije, kar me dela še mnogo bolj in čedalje bolj depresivnega. Sliši se smešno, toda v obupu pomisliš na vsako možnost.

V obupu in iskanju rešitev, sem se začel spraševati če imajo vmes vezo temne sile, magije ali kako bi temu že rekli in če je možno preprečiti nadaljne "konflikte" s to osebo po tej poti in se rešiti privlačnost njegovih negativnih namenov na mene.

hvala za vse odgovore


Lepo bodi xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#43 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 19. avgust 2010, 14:25

Kaj pa če se mu povrne 2-krat ali 4-krat ali n-krat?


mah... sila ki jo vržeš tudi nazaj pride... pustmo številke... xrolleyesx
velike sanje malega vesolcka

#44 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 19. avgust 2010, 14:30

[quote name='Brezo' date='17. avgust 2010, 21:14' timestamp='1282072471' post='1055556117']
Visoka znanja so pa imeli v času Atlantide...danes pa načeloma takih človečkov ni na svetu...vsaj ne v fizični obliki...Manipulacija duš- nikad čuo za ta izraz...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atlantida je čudovita edino eno napako so na koncu naredili, na prvo mesto so postavili znanje in moč namesto ljubezni. Love is the highest power and the highest knowledge!
velike sanje malega vesolcka

#45 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. avgust 2010, 15:22

Spalna paraliza je posledica dogajanja v sanjah...to je pa itak astral...nočne more so pa lahko vzrok svačega...naših lastnih misli, čustev ali napad od kakega drugega bitjeca...tralala...Sorry, da tako rečem ampak običen človeček ni sposoben razmišljat kaj se mu dogaja v sanjah, kaj šele da bi jih imel pod nadzorom...skratka um je preveč šibek...gledano iz ptičje petrspektive...Objavljena slika

Kopno originalne Atlantide je bilo potopljeno pred milijoni leti, kar je ostalo so bili samo ostanki nekdanje veličine...te so se pa potem tudi postopoma potapljali...zadnji del pred približno 15.000 let pr. n. št....Niso bili vsi Atlantiđani negativci...bili so tudi pozitivci...nekaterim bolj razvitim je bilo celo kao prizaneseno...tralala...in so bili pod vodstvom oz. učenjem višje duhovnih bitij...tralala...Objavljena slika

Ljubezen...koliko ljudi sploh razume kaj je to...razumejo samo nižje vidike oz. samo delček tega kar ljubezen je...V Atlantidi pa so bili pa tudi osebki ki so spoznal "ljubezen" v vsej svoji veličini...In prav te človečki nam danes najbolj pomagajo...ni vse črno belo, ampak je pisano...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#46 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. avgust 2010, 17:00

Spalna paraliza je posledica dogajanja v sanjah...

A ne nastopi spalna paraliza pred sanjami?
Possible—but highly unlikely.

#47 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. avgust 2010, 18:29

Zakaj imam pa zgoraj minus...Objavljena slika isto kot pri freeju ko sploh ne vem zakaj je nekje dobil minuse...ni bilo nič kaj takega napisan...matr ste eni občutljivi...zato pa ne pričam res mističkih stvari...bi bil čist v rdečih številkah...Objavljena slika

O spalni paralizi se je več govoril pri drugih temah...Na kratko povedano meni se spalna paraliza zdi enaka astralnemu potovanju...Ker zavest še ne pride čist v fizično telo je astralno telo pač bolj dejavno...zato so takoimenovane halucinacije samo videnje bolj subtilnih svetov...o detajlih pa ne bom govoril...skratka sem parkrat doživel in se ne strinjam z medicinsko razlago...ne upošteva nekaterih stvari ki so za jogine čist obične...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#48 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. avgust 2010, 18:41

Zakaj imam pa zgoraj minus...Objavljena slika

Urok. x;)x
Possible—but highly unlikely.

#49 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. avgust 2010, 18:59

Urok. Objavljena slika


Ah, urok...who cares...Kaj me je že moj bratec Jezus učil...Objavljena slika...naj se zgodi "Tvoja volja"...tralala...odpuščam svojim sovražnikom...tralala...brezpogojno sprejemam...tralala...in urokci ter prekletstva hitro zgubijo svojo moč...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#50 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 20. avgust 2010, 07:09

Ah, urok...who cares...Kaj me je že moj bratec Jezus učil...Objavljena slika...naj se zgodi "Tvoja volja"...tralala...odpuščam svojim sovražnikom...tralala...brezpogojno sprejemam...tralala...in urokci ter prekletstva hitro zgubijo svojo moč...tralala...[img]http://www.lunin.net...fault/griny.gif[/img]


A si prepričan? x;)x x;)x x:Dx x:Dx

Lepo bodi xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0