Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odstranjevanje urokov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
162 komentarjev na to temo

#51 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 20. avgust 2010, 10:16

Ljubezen...koliko ljudi sploh razume kaj je to...razumejo samo nižje vidike oz. samo delček tega kar ljubezen je...V Atlantidi pa so bili pa tudi osebki ki so spoznal "ljubezen" v vsej svoji veličini...In prav te človečki nam danes najbolj pomagajo...ni vse črno belo, ampak je pisano...tralala...Objavljena slika


:palec:
velike sanje malega vesolcka

#52 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. avgust 2010, 10:33

A si prepričan? Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika


Jap...s takim delovanjem se hitreje izniči slabo karmo kamor spadajo tudi uroki, ipd....besedica "hitro" je pa gledano iz višjega nivoja kar za človečka lahko pomeni tudi več let al pa pol življenja...se pa lahko posledice pri temu full omilijo in se sploh ne ve da gre za te zadeve...skratka za urejanje teh zadevic je Bogec zaposlil gospodarje karme...in nobene kakšne hujše oz. večje karmične ozdravitve ali odstranitve ne more biti brez njihovega soglasja...tudi bratec Jezus se mora včasih posvetovat z njimi...skratka mističke stvari...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#53 Čuško

Čuško
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 21. avgust 2010, 14:32

Mislim, da je tole z uroki malo pretiravanje. Ko gre človeku kaj narobe pa že krivi vse uroke in prekletstva. Mislim, da je tistih pravih urokov tako zanemarljivo malo, da je to zadnja stvar na katero lahko pomislimo. Sploh pa ne verjamem, da ti lahko kdo drug pokvari karmo in ti "pripopa" urok za več življenj. Karmo izpolnjujemo mi sami in tudi karmične posledice (če se lahko tako izrazim) si prislužimo sami. (So sicer izjeme, da lahko visokorazviti mojstri odslužijo del karme za nekoga drugega, ampak pusmo to). Celo za urok bi lahko rekel, da si ga priborimo sami, lahko da se motim. Če ga že dobimo (majhna verjetnost) se vprašajmo zakaj bi nam kdo hotel škodovati, kaj smo takega naredili (razen seveda, če gre za kakšen ljubezenski urok xsrcx). Če pa sami sebe prepričujemo, da imamo urok potem si ga pa kar sami pripopamo in temu bi jaz rekel "placebo urok" (za kar obvezno potrebuješ srednji krempelj od leve puranje noge in frišne mačje kakce x:Dx). Mal heca.
Kot je blo že omenjeno, poiščite vzroke pri sebi in ne okrog.

Tole od Atlantide se mi pa zdi malo za lase privlečeno, saj je fajn zgodbica za verjet ampak vseeno malo to much. Ampak ok, belive what you want.

Good luck.

#54 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. avgust 2010, 15:57

Ha ha, teme, podobne temi Odstranjevanje urokov: Odstranjevanje dlak z laserjem in Prhljaj. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#55 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. avgust 2010, 19:38

Mislim, da je tole z uroki malo pretiravanje. Ko gre človeku kaj narobe pa že krivi vse uroke in prekletstva. Mislim, da je tistih pravih urokov tako zanemarljivo malo, da je to zadnja stvar na katero lahko pomislimo. Sploh pa ne verjamem, da ti lahko kdo drug pokvari karmo in ti "pripopa" urok za več življenj. Karmo izpolnjujemo mi sami in tudi karmične posledice (če se lahko tako izrazim) si prislužimo sami. (So sicer izjeme, da lahko visokorazviti mojstri odslužijo del karme za nekoga drugega, ampak pusmo to). Celo za urok bi lahko rekel, da si ga priborimo sami, lahko da se motim. Če ga že dobimo (majhna verjetnost) se vprašajmo zakaj bi nam kdo hotel škodovati, kaj smo takega naredili (razen seveda, če gre za kakšen ljubezenski urok Objavljena slika). Če pa sami sebe prepričujemo, da imamo urok potem si ga pa kar sami pripopamo in temu bi jaz rekel "placebo urok" (za kar obvezno potrebuješ srednji krempelj od leve puranje noge in frišne mačje kakce Objavljena slika). Mal heca.
Kot je blo že omenjeno, poiščite vzroke pri sebi in ne okrog.

Tole od Atlantide se mi pa zdi malo za lase privlečeno, saj je fajn zgodbica za verjet ampak vseeno malo to much. Ampak ok, belive what you want.


Večina zadevic o urokih je itak prenapihnjena...kar se pa prekletstev in posledic črne magije tiče pa znajo človeka spremljat skozi mnoga življenja, ampak to ne pomeni da se bo tudi izrazilo v njegovem lifeu. Ima pač nek zapis v auri, ki se lahko aktivira v določenem trenutku in pod določenimi pogoji...Objavljena slika

Karma...če ga je človeček v preteklih življenjih sral z uroki ipd. čira čara, bo sigurno tudi kaj skasiral v tem smislu...Objavljena slika
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kar se pa Atlantide tiče...evo još malo bajke...potem pa spat...Objavljena slika Je pa v knjigicah kot je "The secret doctrine" ipd. opisanih še več podobnih zgodbic...itak so visoki budistični svečeniki seznanjeni s tem zato pa ne pričajo res tistih mističkih bajk za odrasle, če so še te za bebice preveč hude...Objavljena slika

Razvoj človeštva se je začel pred 18 milijoni let

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#56 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 29. oktober 2010, 21:56

prejmemo, kar privlačujemo

pričnimo pozitivno misliti, delovati in živeti ...
sprejmimo in ljubimo tudi to kar nam ni všeč ali ne razumemo, kot eno od možnosti neskončne kreacije.
tukaj smo, da imamo izkušnje
prejmemo in izkušamo zadeve, ki jih potrebujemo za razvoj
prejeta sovraštva transformirajmo v pozitivno ljubezen

#57 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 29. oktober 2010, 23:24

Če pozitivno misliš in če delaš dobro, noben urok ne more priti do tebe, ker jih uniči pozitiva...
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#58 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 8. marec 2011, 03:55

Če pozitivno misliš in če delaš dobro, noben urok ne more priti do tebe, ker jih uniči pozitiva...


nope.na žalost ne. ne če se loti oseba z visokimi znanji in inicijacijami, ti pa nimaš pojma kaj sploh je to magija, oz. veš da je možno, ker tisočletja že pišejo o tem... te spravi lahko v bolnico. Mah ne bom sploh več, dokler človek nima izkušnje, ne more vedeti. Vsi govorijo, nič ti ne more, nič ti ne more. Brez izkušnje. Ne bom več težila, ker nima smisla. Mogoče pa se bom dobesedno napisala enkrat celo izkušnjo na ta forum, pa bom rekla tebi Moytsa, pa Brezotu pa Marsi naj komentirajo - glede na to, da se vidi da imate nekaj znanja in razumete možnost. Pravijo da naklučij ni, no tukaj je pet dokazov, vendar saj pravim, to morajo oceniti ljudje,ki vedo da to sploh je mogoče. Težko je sploh drugače se prerekati in nekomu "ufuravat" svoje mišljenje. Samo v mojem primeru je bilo grozljivo, nisem si zaslužila in zato so tudi dobesedno prišli dokazi. Eden izmed njih je - ženska, ki se je tega poslužila ima deklico rojeno na moj rojstni dan.Ampak to je samo eden. Močen. Prvi. Zraven so pa še štirje. Enako močni. Povezani z isto osebo in mano. Sorry nope. Lahko si še tako pure in positivo , če nisi resno varovan, se ti dogajajo grozne stvari samo zaradi tega, ker se je nekdo poslužil magije in vrgel nate najvišjo obliko nesreče. Zraven seveda pojma nimaš kaj se ti dogaja, dokler ne pridejo spiritualni ljudje v tvoje življenje, po nekaj letih ...
velike sanje malega vesolcka

#59 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2011, 07:57

Verjetno je bilo res hudo, sodeč po načinu pisanja, ampak zakaj to pripisovati uroku? To je otročje in neodgovorno. Včasih izberemo napačne odločitve, včasih se stvari pač zgodijo, ker se, brez globljega pomena, brez karme, zgolj naključja. In ker hočemo vse osmisliti, iščemo in ustvarjamo povezave tam, kjer jih ni, oz. še tako majhno nepomembno podrobnost razglasimo za zelo pomembno in ključno.
Possible—but highly unlikely.

#60 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. marec 2011, 08:06

Naklučja ne obstajajo. Za vsako stvar obstaja razlog !

#61 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2011, 08:09

Ja, poznam ta mit. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#62 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. marec 2011, 14:35

nope.na žalost ne. ne če se loti oseba z visokimi znanji in inicijacijami, ti pa nimaš pojma kaj sploh je to magija, oz. veš da je možno, ker tisočletja že pišejo o tem... te spravi lahko v bolnico. Mah ne bom sploh več, dokler človek nima izkušnje, ne more vedeti. Vsi govorijo, nič ti ne more, nič ti ne more. Brez izkušnje. Ne bom več težila, ker nima smisla. Mogoče pa se bom dobesedno napisala enkrat celo izkušnjo na ta forum, pa bom rekla tebi Moytsa, pa Brezotu pa Marsi naj komentirajo - glede na to, da se vidi da imate nekaj znanja in razumete možnost. Pravijo da naklučij ni, no tukaj je pet dokazov, vendar saj pravim, to morajo oceniti ljudje,ki vedo da to sploh je mogoče. Težko je sploh drugače se prerekati in nekomu "ufuravat" svoje mišljenje. Samo v mojem primeru je bilo grozljivo, nisem si zaslužila in zato so tudi dobesedno prišli dokazi. Eden izmed njih je - ženska, ki se je tega poslužila ima deklico rojeno na moj rojstni dan.Ampak to je samo eden. Močen. Prvi. Zraven so pa še štirje. Enako močni. Povezani z isto osebo in mano. Sorry nope. Lahko si še tako pure in positivo , če nisi resno varovan, se ti dogajajo grozne stvari samo zaradi tega, ker se je nekdo poslužil magije in vrgel nate najvišjo obliko nesreče. Zraven seveda pojma nimaš kaj se ti dogaja, dokler ne pridejo spiritualni ljudje v tvoje življenje, po nekaj letih ...


Visoke iniciacije z našega zemeljskega vidika...s kozmičnega so pa to dječje iniciacije...tak človek ponavadi deluje iz pleksusa...Ker človek z res visokimi iniciacijami ne bo zavestno delal škode ker bo čutil povezanost s človeštvom in z vesoljem...Za materialiste in dvomljivce priporočam naj si preberejo Božanska matrika...Človek z močnejšim umom in sposobnostmi lahko tudi vsili svojo voljo drugemu, ki je šibak...kaj pa če se nekaj oz. kakšna negativnost mora zgoditi zaradi karmičnih vzrokov...zaradi tega da človek vidi kakšen negativen programček ima še v sebi, da se kaj nauči kar mu bo koristilo v prihodnosti ali pa plačilo dolga za pretekla dejanja, ipd....zelo malo negativnih stvari je namreč povezano prav z uroki, ima puno drugih stvari...

Zgornja trditev od moytse bi potrebovala še malo dodatkov, da bi lahko zdržala...pa pustmo te detajle na miru...xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#63 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 8. marec 2011, 18:48

nope.na žalost ne. ne če se loti oseba z visokimi znanji in inicijacijami, ti pa nimaš pojma kaj sploh je to magija, oz. veš da je možno, ker tisočletja že pišejo o tem... te spravi lahko v bolnico. ........


natalie, kako pa si izvedela, da imaš nad sabo urok? In kako si ga potem odpravila, ti je kdo pomagal pri tem?

#64 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 12:28

.Ker človek z res visokimi iniciacijami ne bo zavestno delal škode ker bo čutil povezanost s človeštvom in z vesoljem..kaj pa če se nekaj oz. kakšna negativnost mora zgoditi zaradi karmičnih vzrokov...z.xg:Dx


Brezo, lej ta punca je dobila res visoko iniciacijo v Gvatemali to ti lahko povem, ker sem jaz isto dobila čez nekaj let, ker sem bila vodena, do istega znanja. Tanja - to je to dekle ima zavedanje o tem that we are all one in ji je bil popolnoma jasen nasmeh vesolja in njegova modrost. Vendar ker ji je ta iniciacija prinesla oddelovanje pretekle karme v kateri je imela v zapisu težko ljubosumje,do mene, je naredila težko karmično napako in v momentu ljubosumja zelo napačno odreagirala, šla sem pogledati preteklo življenje, razumem zakaj. Vedi, da z tako iniciacijo imaš sposobnost poslati najvišjo obliko nesreče na nekoga, bit je le, da nobeden od visokih učiteljev ne pričakuje tega od takega bitja, ker ima zaupanje vanj. Vendar se zgodijo izjeme in ona je eden takih upam da redkih primerov. Zaradi tega, ker je zares visoko kršitev naredila ne le univerzalnih zakonov ampak tudi božanskih, božanskega kanala ne smeš zlorabiti za nesrečo drugega,sem dobila avtoriteto, da ji vrnem - no če bi hotela - samo potem igraš igro naprej in si isti kot on. Jasno, da nisem ampak sem naredlia varovanje in križ čez njo za vedno in večno. Tako da ja karma. Težka. Z moje strani oddelana na najvišjem nivoju, poslala sem mir in ljubezen nazaj, z solzami v očeh. Imela sem jo zelo rada.
velike sanje malega vesolcka

#65 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 12:36

natalie, kako pa si izvedela, da imaš nad sabo urok? In kako si ga potem odpravila, ti je kdo pomagal pri tem?




Ker sem zares doživljala hude stvari sem bila vodena do soul terapevta, ki me je po enem letu terapij povabil na šamansko zdravljenje, ker je videl, da je nekaj zelo narobe - healing sem imela 3 leta - zraven dobila vse odgovore. Pridejo spirit ljudje v tvoje življenje in ti pomagajo, navadno tisočletni prijatelji iz preteklih življenj :).
velike sanje malega vesolcka

#66 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 12:39

Vem, o čem pišeš, ker sem tudi sam dal to skoz. In res je, večina blebeta brez izkušenj, potem pa se čudi, da se nam preprosto ne da ukvarjat z njimi. Vesel sem, da si dala to skoz, da se je končalo in da se ti je spet odprl cel svet, ker je res neprijetno, ko te nekdo zapre, iz kakršnegakoli razloga in s kakršnimkoli namenom že..


no aleluja, le tisti, ki so zares imeli izkušnjo lahko razumejo....
velike sanje malega vesolcka

#67 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. marec 2011, 13:00

Brezo, lej ta punca je dobila res visoko iniciacijo v Gvatemali to ti lahko povem, ker sem jaz isto dobila čez nekaj let, ker sem bila vodena, do istega znanja. Tanja - to je to dekle ima zavedanje o tem that we are all one in ji je bil popolnoma jasen nasmeh vesolja in njegova modrost. Vendar ker ji je ta iniciacija prinesla oddelovanje pretekle karme v kateri je imela v zapisu težko ljubosumje,do mene, je naredila težko karmično napako in v momentu ljubosumja zelo napačno odreagirala, šla sem pogledati preteklo življenje, razumem zakaj. Vedi, da z tako iniciacijo imaš sposobnost poslati najvišjo obliko nesreče na nekoga, bit je le, da nobeden od visokih učiteljev ne pričakuje tega od takega bitja, ker ima zaupanje vanj. Vendar se zgodijo izjeme in ona je eden takih upam da redkih primerov. Zaradi tega, ker je zares visoko kršitev naredila ne le univerzalnih zakonov ampak tudi božanskih, božanskega kanala ne smeš zlorabiti za nesrečo drugega,sem dobila avtoriteto, da ji vrnem - no če bi hotela - samo potem igraš igro naprej in si isti kot on. Jasno, da nisem ampak sem naredlia varovanje in križ čez njo za vedno in večno. Tako da ja karma. Težka. Z moje strani oddelana na najvišjem nivoju, poslala sem mir in ljubezen nazaj, z solzami v očeh. Imela sem jo zelo rada.



zdaj vam pa nekaj jaz povem,noben veliki učitelj ne bi iniciiral ne nje ne tebe.ne moreš iti samo za nekaj česa v gvatemalo in se naučiti tega.leta veliko let kokr koli si nadarjen mora preteči da si ti res pripravljen za kakšna taka dela,in moraš biti povsem nevtralen kot je tudi sama energija.
vsak veliki učitelj vidi osebo in zna brati karakter,torej če je bil tisti veliki učitelj res tako velik bi moral predvivevati da nobena od vaju ni pripravljena na to kar ste pač počeli.
morate se zavedati da veliki učitelji vidijo skozi vas.ta ki je vaju učil že ni bil pravi učitelj.Bila sem tudi sama v južni ameriki in videla veliko šarlantov.
Verjetno si se veliko naučila,ni bilo pa potrebe da si morala skozi vse to kar si šla.že sama ta izkušnja naj ti pokaže da ne zaupaj vsakemu učitelju čeprav prihaja iz guatemale ali pač od kjer koli.lepo pa je da si negativo pretvorila v pozitivo,vendar izgleda nisi bila povsem uspešna ali nimaš še pravega znanja kajti vidi se da se še vedno bojiš svoje prijateljice oziroma imaš odpor do nje.če bi dobila pravo iniciacijo bi bila nevtralna.

#68 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. marec 2011, 13:07

Ker sem zares doživljala hude stvari sem bila vodena do soul terapevta, ki me je po enem letu terapij povabil na šamansko zdravljenje, ker je videl, da je nekaj zelo narobe - healing sem imela 3 leta - zraven dobila vse odgovore. Pridejo spirit ljudje v tvoje življenje in ti pomagajo, navadno tisočletni prijatelji iz preteklih življenj :).



poglej natali tudi to kar zdaj praviš, bi že morala vedeti,da ljudje okoli tebe so ljudje ki jih ti sedaj ta trenutek privlačiš z tvojo energijo in nimajo veze s preteklimi življenji.ti si sama ki ustvarjaš svoje življenje.in verjemi težko da si dobila vse odgovore ali želiš povedat da si zdaj nehala rasti da si nehala biti radovedna....

#69 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 13:33

Visoke iniciacije z našega zemeljskega vidika...s kozmičnega so pa to dječje iniciacije...


Objavljena slika Objavljena slika ampak veš, življenje je res fascinatno, to je dar, ki ga dobiš, ko si na testu ne zemeljskih ampak božanskih bitij, nezavedno delaš izredne sacrifices in sploh ne veš da si na izrednem testu in ker imaš res pure heart, you recieve gifts which you could never imagine...






Keisha je doživela te stvari, trije oz. pet delov je, jokala sem kot otrok, ko sem to gledala in zraven govorila thank you, for letting me know that i am not insane....
Ne vem če te zanima ampak poglej si...and pls comment...
velike sanje malega vesolcka

#70 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 13:46

zdaj vam pa nekaj jaz povem,noben veliki učitelj ne bi iniciiral ne nje ne tebe.ne moreš iti samo za nekaj česa v gvatemalo in se naučiti tega.leta veliko let kokr koli si nadarjen mora preteči da si ti res pripravljen za kakšna taka dela,in moraš biti povsem nevtralen kot je tudi sama energija.
vsak veliki učitelj vidi osebo in zna brati karakter,torej če je bil tisti veliki učitelj res tako velik bi moral predvivevati da nobena od vaju ni pripravljena na to kar ste pač počeli.
morate se zavedati da veliki učitelji vidijo skozi vas.ta ki je vaju učil že ni bil pravi učitelj.Bila sem tudi sama v južni ameriki in videla veliko šarlantov.
Verjetno si se veliko naučila,ni bilo pa potrebe da si morala skozi vse to kar si šla.že sama ta izkušnja naj ti pokaže da ne zaupaj vsakemu učitelju čeprav prihaja iz guatemale ali pač od kjer koli.lepo pa je da si negativo pretvorila v pozitivo,vendar izgleda nisi bila povsem uspešna ali nimaš še pravega znanja kajti vidi se da se še vedno bojiš svoje prijateljice oziroma imaš odpor do nje.če bi dobila pravo iniciacijo bi bila nevtralna.


bejbi od kje pa ti veš kake zapise imam in kako znanje? Z Tanjo sem se nedolgo nazaj objela in sva zajokali? Mal si me razkurila :)


mislim telepatsko - ker je v indiji, ko pride nazaj bo prišla do mene. Sicer pa predvidevam da ti pri vsej količini Father Sky & Mother Earth znanja razumeš telepatijo in njeno preprostost, predvidevam, da si že odprla to, glede na to da dreamcatcherje delaš... no kar je sicer lepo ...

zakaj bi se bala če vem, da ni hotela, da se mi tako grozne stvari dogajajo, vsaj to ne, za kar sem rabila 3 leta healinga, druge stvari pa ja... ljubosumje je pač bolezen ljubezni. Vem pa da ni hotela, da se mi to zgodi, hotela je lažjo obliko, ni se zavedala, da bom tok najebala, zato sem ji na koncu tudi lahko oprostila - no nisem še čist čist oprostila, sem pa na poti, glede na to da Krišno prosi , da ji oprostim...

ne koliko si nadarjen - kake zapise imaš je vprašanje

ne ocenjuj in ne govori na osnovi lastne izkušnje pls čist si me razkurila. Ko boš pa prišla do izvora in tam spreminjala lastne zapise se pa oglasi. huh jeboteObjavljena slika

prosim ne bodi jezna sam pojma nimaš kaka je bila izkušnja in kaka znanja imam
velike sanje malega vesolcka

#71 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 13:49

poglej natali tudi to kar zdaj praviš, bi že morala vedeti,da ljudje okoli tebe so ljudje ki jih ti sedaj ta trenutek privlačiš z tvojo energijo in nimajo veze s preteklimi življenji.ti si sama ki ustvarjaš svoje življenje.in verjemi težko da si dobila vse odgovore ali želiš povedat da si zdaj nehala rasti da si nehala biti radovedna....


alo alo ne me razkurt do konca ... tukaj je bil čisti karmični konflikt... ki je prihajal iz preteklega življenja. Kaj ti misliš, da ne srečuješ ljudi iz preteklih življenj? Da ne oddeluješ karme z njimi? Da vse kar je je samo energija, ki jih ta trenutek privlači do tebe ? ajme .... matkurja lej razkurla si me....

raste človek vseskozi
duša je radovedna, ker se je itak prišla dol učit - čigava pa ne, duše zanima samo učenje to menda veš
velike sanje malega vesolcka

#72 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. marec 2011, 14:13

hahah koliko smo hitro razkurjeni, sploh pa nisem obsojala tebe in niti te nisem ocenjevala.obsojala sem takoimenovane velike učitelje. sem vesela da sta z tanjo pošlihtale.

#73 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. marec 2011, 14:23

Če se razkuriš, je to najbrž zaradi prevelike doze poduhovljenosti........... x:o)x

#74 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 14:33

Če se razkuriš, je to najbrž zaradi prevelike doze poduhovljenosti........... x:o)x


hahaah ja to bo to veš še vedno sem človek ... poglej si the return of the ancestors ....

madonca, se pa hitr razkuriš. še hitrej kot jst x:Dx a za to pa ni iniciacij? :inocent:


:) khm to pomeni premalo sexa in da bom ravnokar dobila menstro, tolk o Sigmundu ....
velike sanje malega vesolcka

#75 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 14:36

hahah koliko smo hitro razkurjeni, sploh pa nisem obsojala tebe in niti te nisem ocenjevala.obsojala sem takoimenovane velike učitelje. sem vesela da sta z tanjo pošlihtale.


ajme res sm ven padla sorry... Objavljena slika
velike sanje malega vesolcka




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0