Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odstranjevanje urokov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
162 komentarjev na to temo

#101 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 10. marec 2011, 12:12

Tvoja reakcija je zelo tipična, pravzaprav sploh nisem pričakovala, da boš ti spremenila mnenje o tej kao šamanki ali kakorkoli si že pravi, link za NAFSP (Newage frauds & Plastic Shamans) in Keisho Crowther sem nalepila bolj za druge in kot tipičen primer nekoga, ki se gre nekega visoko razvitega učitelja, šamana... pa so ga prav tisti ljudje (v tem primeru severnoameriški Indijanci), na katerih modrost in iniciacije se sklicuje, zelo jasno razkrinkali kot goljufa. Človek bi mislil, da bodo občudovalci vsaj dobro premislili o tem, komu pravzaprav sledijo in čigave besede tako zelo zares jemljejo, ampak ne! Ko ga enkrat postavijo tja nekam gor v višave, ga zlepa ne bodo več postavili na realna tla, tako kot Natalie vztrajno gledajo stran in nočejo niti komentirat tega, kar se ne sklada z njihovo predstavo (iluzijo!), kaj šele, da bi svojo sliko uskladili z realnostjo! Nič čudnega, da se jim dogaja vse sorte kao duhovne hude preizkušnje - vse to ni nič mističnega, nobene negativne duhovne sile niso na delu, Natalie, samo ti si izgubila stik z realnostjo in to seveda ima posledice. Ki pa si jih narobe razlagaš, ampak tega zdaj nočeš videti, bo pa prišel čas tudi za to - življenje vsakega slej ko prej prisili, da neha bluziti po raznih Gvatemalah iščoč "najvišje iniciacije", ki jih tamkajšnji "najvišji šamani" (beri najvišji goljufi) z veseljem prodajajo naivnim in od realnosti odklopljenim zahodnjakom.Objavljena slika


:palec:

#102 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 10. marec 2011, 12:38

Meni se ne da hodit na forume, čitat stvari o njej in se še matrat z angleščino in to okoli 70. strani, me ne pritegne. Za sebe pač vem kje približno je, na kakšni stopnji. Na forumu pa tega ne bom omenjal, ker se mi ne zdi smiselno kritizirat nekoga ki se trudi pri določenih zadevah. Vsak pač dela napake in se uči na njih. Za moje pojme je pač šele začetnik na duhovni poti oz. šele učenec začetnik. Tako kot večina izmed nas...

Že fizični izgled pove da ni "native American", kar pomeni da tudi ne more poznati njihovih duhovnih izročil razen če ni že od malena živela pri njih in so jo vzgajal...nekatere stvari, ki jih omenja so pa čisto iz drugega vira in imajo bolj malo veze z indijančki...Tako kot mi evropejci dobivamo znanje iz vzhoda in zahoda in se sami odločamo kaj je za nas primerno. Podobno je tudi pri njej in nekak se da to med vrsticami prebrati tudi iz tega njenega videa...

Na kratko povedano po indijanskih merilih je bolj težko to kar pišejo o njej...Po naših merilih je pa možno, ker tudi mi večinoma ne poznamo indijanske kulture. Jaz osebno se ne bi toliko ubadal s tem kar pišejo o njej, kaj je res in kaj ne...Prej se ugotovi resnico, če se jo skuša začutit, da poudarek na to kar priča, kako se obnaša, itd. In valjda ne vse slepo verjeti, ampak z zdravo kmečko pametjo. Kar se pač ne sklada z prepričanjem nekega osebka to pač zavrže, tist kar se pa sklada pa nadaljuje v tej smeri...slej ko prej bo pač videl stvari take kot so...sledilci in nasprotniki raznoraznih učiteljev, gurujev, swamijev znajo namreč prav napihniti določene zadeve...ni vse zlato kar se sveti, lahko je tudi srebro...Objavljena slika



sej vsi ste preleni da bi si sami pogledali.
meni osebno je video odvraten...
tudi vsi indijanci niso šamani kot jim vi rečete,nekateri so zrastli v mestih in nimajo blage veze o svoji kulturi in ravno taki se pol gredo neke šamane ko doštudirajo in mislijo da vedo vse.tudi njo so inicirali taki šamani,sami indijanci si ne bi nikoli rekli šaman.in vse kar spada pod besedo šamanizem je kr neki,vsi ki se ukvarjate z šamanizmom je kr neki,bluzenje belih ljudi ki ne razumejo poante in kot si rekel vse prilagodijo njim samim.Največja ignoraca in da egoizma sploh ne omenjam.
kar o nekih desetih iniciacijah bluzite a sploh res veste kaj govorite? če ja mi prosim razložite

#103 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 10. marec 2011, 13:34

<div><br></div><div><div>šamanizem pomeni dnk energije, ki jo ima bitje<div>temelji na zakonu povezave z mati zemljo in očetom neba (lirično rečeno)</div><div>no religion</div><div>univerzalni zakoni</div><div>naravni zakoni</div><div>pretekla življenja</div><div>fascinacija življenja v pogledu dejstva kdo smo mi in da je v nas universe&nbsp;</div><div>več življenj</div></div><div>spontana regresija</div><div>karmični zakoni</div><div>božanski zapisi - gita, old testaments,great spirit wisdom, egypit wisdom, hebrew wisdom...</div><div><br></div><div>transcendent izkušnja:</div><div>universe</div><div>različne sfere in gospodarji neba</div><div>polbogovi, bogovi</div><div>zapisi</div><div>moj zapis - vpogled in sprememba if needed</div><div>izvor</div><div><br></div><div>message to the world :</div><div><br></div><div>People of the earth your attention please.</div><div>There will be 100 points on the world on a date of 12.12.2012 and there will be dance. It will be dance for love. Nothing else. Three days. Drums.Nature.Fire and collective mind. No entrance free.&nbsp;</div><div>...</div><div><br></div><div>toliko o idealistih, ki še vedno zagovarjajo &nbsp;Coelio Alkimista. No religion please. My wisdom. Ne ufuravam ničesar. Rada imam ta wisdom that is all.</div><div>LOVE.&nbsp;</div></div><div><br></div>
velike sanje malega vesolcka

#104 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2011, 17:10

sej vsi ste preleni da bi si sami pogledali.
meni osebno je video odvraten...
tudi vsi indijanci niso šamani kot jim vi rečete,nekateri so zrastli v mestih in nimajo blage veze o svoji kulturi in ravno taki se pol gredo neke šamane ko doštudirajo in mislijo da vedo vse.tudi njo so inicirali taki šamani,sami indijanci si ne bi nikoli rekli šaman.in vse kar spada pod besedo šamanizem je kr neki,vsi ki se ukvarjate z šamanizmom je kr neki,bluzenje belih ljudi ki ne razumejo poante in kot si rekel vse prilagodijo njim samim.Največja ignoraca in da egoizma sploh ne omenjam.
kar o nekih desetih iniciacijah bluzite a sploh res veste kaj govorite? če ja mi prosim razložite



V tem primeru-preden sem napisal zgornji post- sem celo šel pogledat forum, prebral celo par strani...potem sem pa poslušal svoj feeling in enostavno nehal gledat...Meni osebno je bil video kar gledljiv in zanimiv, če drugega ne sem vsaj videl kako izgleda indijanska narodna noša...vsak pač vidi samo tisto kar hoče...Pri nekaterih ljudeh pač samo neko ime sproži tako reakcijo da skritizirajo vse kar piše in govorijo pa čeprav je tisto ime samo v naslovu in informacije nimajo nič v povezavi s tem imenom. Ne govorim za Keisho in zgornji posnetek, ampak na splošno. Nekaj takega je namreč zaznati tudi tukaj...Objavljena slika

Za moje pojme je pa beseda šaman izraz ki se uporablja pri indijancih in kakšnih drugih plemenih, pomeni pa skoraj isto kot izraz guru ali swami na vzhodu...

Deset iniciacij...valjda da vem kaj govorim...Objavljena slika Že samo prva iniciacija je mene dobesedno kurila en dan na področju srca...probal to novo energijo na parih ljudeh ki so kao bioenergetiki...nisem spustil celega šusa (100%), ker bi jim res lahko kaj poškodoval- podobno kot kundalini...ampak sem dal samo zmanjšano varianto in še to samo za 2-3. min, samo za okusit...Je pa zanimivo da so neke iniciacije bolj povezane s srcem , druge pa z močjo...to sem pa že lepo nakazal zgoraj...In človek lahko na Zemlji dobi tudi več kot samo 10. iniciacij, mora pa od tukaj dalje biti že na nivoju Bude...Objavljena slika

Sedaj pa tudi keč in poanta vsega tega...iniciacija namreč zahteva tudi odgovornost, dodatne naloge...to ni samo to da človek dobi iniciacijo in čao, dobesedno obstajajo kao testi, preizkušnje, naloge...povedano drugače človek mora izpolniti par bistvenih pogojev da lahko dobi naslednjo stopnjo...in vse to je na začetku lahko pod osebnim nadzorom samega Šefeta...sem imel cele komedije zaradi tega z mojim medijem. Sem ji pomagal z vsem znanjem in izkušnjami...in sedaj smo kot mala skupinca oz. družinica...lahko tudi povem da sem jaz v tej skupinci še najnižje kar se iniciacij tiče, se mi pa več sanja o srcu, delu na tem nivoju, itd...in to je pač moj delež pri tej skupinci...oni se pač od mene učijo pot srca, jaz pa od njih druge stvari...to je pač vzajemno medsebojno sodelovanje...moj medij pa je trenutno dobil šele 4. iniciacijo in zaenkrat vodi kar se teh iniciacij tiče...detajli pač niso pomembni...In vse to se sklada in ni v nasprotju z drugimi informacijami, ki sem jih dobil iz čisto drugega vira, ki mu pač 100% zaupam...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#105 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 10. marec 2011, 17:56

Sedaj pa tudi keč in poanta vsega tega...iniciacija namreč zahteva tudi odgovornost, dodatne naloge...to ni samo to da človek dobi iniciacijo in čao, dobesedno obstajajo kao testi, preizkušnje, naloge...povedano drugače človek mora izpolniti par bistvenih pogojev da lahko dobi naslednjo stopnjo...in vse to je na začetku lahko pod osebnim nadzorom samega Šefeta...sem imel cele komedije zaradi tega z mojim medijem. Sem ji pomagal z vsem znanjem in izkušnjami...in sedaj smo kot mala skupinca oz. družinica...lahko tudi povem da sem jaz v tej skupinci še najnižje kar se iniciacij tiče, se mi pa več sanja o srcu, delu na tem nivoju, itd...in to je pač moj delež pri tej skupinci...oni se pač od mene učijo pot srca, jaz pa od njih druge stvari...to je pač vzajemno medsebojno sodelovanje...moj medij pa je trenutno dobil šele 4. iniciacijo in zaenkrat vodi kar se teh iniciacij tiče...detajli pač niso pomembni...In vse to se sklada in ni v nasprotju z drugimi informacijami, ki sem jih dobil iz čisto drugega vira, ki mu pač 100% zaupam...Objavljena slika




lej mene so učila božanska bitja
vprašanje v transcend stanju je na začetku bilo vprašanje, če se zavedam, da imam posebno čast
učili so me tisti, ki sem jih izbrala
ta bitja predstavljajo prvi obraz sparka **(ne vem kako naj to imenujem, lahko pa opišem feeling: vesolje se ti nasmeji in pomežikne)
obraz Krišne

če sem iskrena pojma nimam koliko iniciacij sem dobila, imela pa sem tri leta intenzivnega tako healinga kot učenja,
prestala vse testinge, oddelala vse naloge, izbrala graho ki jo predstavljam: Zove se ljubav Objavljena slika. In ja šef me je od začetka učilObjavljena slika .

hare krisna krisna krisna hare hare hare ram rama rama hare hare.

ko sem šamanu povedala, da mi na plesu pleše little Krishna na desni rami se je nasmejal..

- v učenju great spirita - moč, sem izbrala Krišno za učitelja - srce, to je bilo in pri meni vse povezano, če prebereš gito 3x veš kako je sestavljeno vesolje - khm nisem še - je pa lepo opisan transcendentalist - se pravi dobila sem učenje od zgoraj ne iz knjige - toliko o zapisih in zakaj sem tu
velike sanje malega vesolcka

#106 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2011, 19:33

lej mene so učila božanska bitja
vprašanje v transcend stanju je na začetku bilo vprašanje, če se zavedam, da imam posebno čast
učili so me tisti, ki sem jih izbrala
ta bitja predstavljajo prvi obraz sparka **(ne vem kako naj to imenujem, lahko pa opišem feeling: vesolje se ti nasmeji in pomežikne)
obraz Krišne

če sem iskrena pojma nimam koliko iniciacij sem dobila, imela pa sem tri leta intenzivnega tako healinga kot učenja,
prestala vse testinge, oddelala vse naloge, izbrala graho ki jo predstavljam: Zove se ljubav Objavljena slika. In ja šef me je od začetka učilObjavljena slika .

hare krisna krisna krisna hare hare hare ram rama rama hare hare.

ko sem šamanu povedala, da mi na plesu pleše little Krishna na desni rami se je nasmejal..

- v učenju great spirita - moč, sem izbrala Krišno za učitelja - srce, to je bilo in pri meni vse povezano, če prebereš gito 3x veš kako je sestavljeno vesolje - khm nisem še - je pa lepo opisan transcendentalist - se pravi dobila sem učenje od zgoraj ne iz knjige - toliko o zapisih in zakaj sem tu


In zakaj moraš to glih meni razlagat...Objavljena slika Poanta je da obstajajo različni sistemi in iniciacije in samo nekatere iniciacije od vseh so tiste res prelomne, vse ostalo so za moje pojme kao pod iniciacije določene glavne iniciacije...Kot na kompu ko imaš my computer- C,D, E...disk, potem kao glavne mapce, podmapce, itd...Objavljena slika

Tebi je pač všeč Krišna...zato se lahko tudi določena bitja ki so dobesedno eno s Šefetom pojavijo pod to podobo oz. pod tem kar to ime izraža...opisuješ pa podoben feeling kot ga nekateri doživijo. Podobno temu je kot da se pred tabo pojavi neko veliko oko (podobno kot je narisano na piramidah, oko ki seva žarke kot sonce), te pogleda, pomežikne in lahko pošlje tudi kakšen žarek različnih barv...usput se pa itak lahko događa svašta...Objavljena slika

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pri branju Bhagavadgite je pa full pomembno kdo jo tolmači in razlaga...evo ti nekaj, ko glih omenjaš Krišno in Gito...Objavljena slika

Kaj je primerna daritev Bogu? V Bhagavadgiti Krišna omenja, da so to list, cvet, sadež in voda. In kaj predstavljajo? Vaše telo je list, srce je cvet, um je sadež in solze blaženosti so voda, ki jo ponudite Bogu. S čaščenjem in drugimi svetimi aktivnostmi telo predate Bogu. Boga ne morete omejiti le na določeno mesto čaščenja. Vaše telo je svetišče. Telo je svetišče, božji tempelj, v katerem biva večni Bog. Poiščite ga v svojem srcu. Čisto vsi ste utelešenja božanskosti.

Ko presežemo ime in podobo, ki jih vernik pripisuje Bogu in, ko dojamemo Boga kot nekaj, kar nima lastnosti in podobe, pomeni, da govorimo o absolutni in brezobliki božanskosti ali Brahmanu. Ko pa se ta isti Brahman pojavi z določenimi lastnostmi in podobo, ga imenujemo Rama, Krišna, Višnu ali Šiva. Ko veren človek doseže blaženo stanje mističnega zlitja z Bogom, izginejo vse razlike med njim in božanskostjo.Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#107 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 11. marec 2011, 15:25

In zakaj moraš to glih meni razlagat...Objavljena slika Poanta je da obstajajo različni sistemi in iniciacije in samo nekatere iniciacije od vseh so tiste res prelomne, vse ostalo so za moje pojme kao pod iniciacije določene glavne iniciacije...Kot na kompu ko imaš my computer- C,D, E...disk, potem kao glavne mapce, podmapce, itd...Objavljena slika

Tebi je pač všeč Krišna...zato se lahko tudi določena bitja ki so dobesedno eno s Šefetom pojavijo pod to podobo oz. pod tem kar to ime izraža...opisuješ pa podoben feeling kot ga nekateri doživijo. Podobno temu je kot da se pred tabo pojavi neko veliko oko (podobno kot je narisano na piramidah, oko ki seva žarke kot sonce), te pogleda, pomežikne in lahko pošlje tudi kakšen žarek različnih barv...usput se pa itak lahko događa svašta...Objavljena slika

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pri branju Bhagavadgite je pa full pomembno kdo jo tolmači in razlaga...evo ti nekaj, ko glih omenjaš Krišno in Gito...Objavljena slika

Kaj je primerna daritev Bogu? V Bhagavadgiti Krišna omenja, da so to list, cvet, sadež in voda. In kaj predstavljajo? Vaše telo je list, srce je cvet, um je sadež in solze blaženosti so voda, ki jo ponudite Bogu. S čaščenjem in drugimi svetimi aktivnostmi telo predate Bogu. Boga ne morete omejiti le na določeno mesto čaščenja. Vaše telo je svetišče. Telo je svetišče, božji tempelj, v katerem biva večni Bog. Poiščite ga v svojem srcu. Čisto vsi ste utelešenja božanskosti.

Ko presežemo ime in podobo, ki jih vernik pripisuje Bogu in, ko dojamemo Boga kot nekaj, kar nima lastnosti in podobe, pomeni, da govorimo o absolutni in brezobliki božanskosti ali Brahmanu. Ko pa se ta isti Brahman pojavi z določenimi lastnostmi in podobo, ga imenujemo Rama, Krišna, Višnu ali Šiva. Ko veren človek doseže blaženo stanje mističnega zlitja z Bogom, izginejo vse razlike med njim in božanskostjo.Objavljena slika




mah ne vem zakaj razlagam...zato ker je življenje v tem pogledu fascinantno Objavljena slika predano sem imela modrost na drugačen način ne iz knjige


velike sanje malega vesolcka

#108 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. marec 2011, 16:22

mah ne vem zakaj razlagam...zato ker je življenje v tem pogledu fascinantno Objavljena slika predano sem imela modrost na drugačen način ne iz knjige




Zato ker enemu pač moraš povedat, a ne...Ko se človeku marsikaj dogaja se mora malo pohvalit...S tem ni nič narobe saj smo skoraj vsi isti...Podobno kot če človek zadane milijončke, se bo moral malo zapiti s kolegi...Al pa če se človečku serje v lifeu in mu gre biznis dobro, se mora tudi malo poveseliti z drugimi...podobno je pa tudi pri duhovnosti...upam da razumeš point...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#109 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 11. marec 2011, 19:39

Zato ker enemu pač moraš povedat, a ne...Ko se človeku marsikaj dogaja se mora malo pohvalit...S tem ni nič narobe saj smo skoraj vsi isti...Podobno kot če človek zadane milijončke, se bo moral malo zapiti s kolegi...Al pa če se človečku serje v lifeu in mu gre biznis dobro, se mora tudi malo poveseliti z drugimi...podobno je pa tudi pri duhovnosti...upam da razumeš point...Objavljena slika


Objavljena slika
velike sanje malega vesolcka

#110 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. marec 2011, 13:04

V tem primeru-preden sem napisal zgornji post- sem celo šel pogledat forum, prebral celo par strani...potem sem pa poslušal svoj feeling in enostavno nehal gledat...Meni osebno je bil video kar gledljiv in zanimiv, če drugega ne sem vsaj videl kako izgleda indijanska narodna noša...vsak pač vidi samo tisto kar hoče...Pri nekaterih ljudeh pač samo neko ime sproži tako reakcijo da skritizirajo vse kar piše in govorijo pa čeprav je tisto ime samo v naslovu in informacije nimajo nič v povezavi s tem imenom. Ne govorim za Keisho in zgornji posnetek, ampak na splošno. Nekaj takega je namreč zaznati tudi tukaj...Objavljena slika

Za moje pojme je pa beseda šaman izraz ki se uporablja pri indijancih in kakšnih drugih plemenih, pomeni pa skoraj isto kot izraz guru ali swami na vzhodu...

Deset iniciacij...valjda da vem kaj govorim...Objavljena slika Že samo prva iniciacija je mene dobesedno kurila en dan na področju srca...probal to novo energijo na parih ljudeh ki so kao bioenergetiki...nisem spustil celega šusa (100%), ker bi jim res lahko kaj poškodoval- podobno kot kundalini...ampak sem dal samo zmanjšano varianto in še to samo za 2-3. min, samo za okusit...Je pa zanimivo da so neke iniciacije bolj povezane s srcem , druge pa z močjo...to sem pa že lepo nakazal zgoraj...In človek lahko na Zemlji dobi tudi več kot samo 10. iniciacij, mora pa od tukaj dalje biti že na nivoju Bude...Objavljena slika

Sedaj pa tudi keč in poanta vsega tega...iniciacija namreč zahteva tudi odgovornost, dodatne naloge...to ni samo to da človek dobi iniciacijo in čao, dobesedno obstajajo kao testi, preizkušnje, naloge...povedano drugače človek mora izpolniti par bistvenih pogojev da lahko dobi naslednjo stopnjo...in vse to je na začetku lahko pod osebnim nadzorom samega Šefeta...sem imel cele komedije zaradi tega z mojim medijem. Sem ji pomagal z vsem znanjem in izkušnjami...in sedaj smo kot mala skupinca oz. družinica...lahko tudi povem da sem jaz v tej skupinci še najnižje kar se iniciacij tiče, se mi pa več sanja o srcu, delu na tem nivoju, itd...in to je pač moj delež pri tej skupinci...oni se pač od mene učijo pot srca, jaz pa od njih druge stvari...to je pač vzajemno medsebojno sodelovanje...moj medij pa je trenutno dobil šele 4. iniciacijo in zaenkrat vodi kar se teh iniciacij tiče...detajli pač niso pomembni...In vse to se sklada in ni v nasprotju z drugimi informacijami, ki sem jih dobil iz čisto drugega vira, ki mu pač 100% zaupam...Objavljena slika



saj o tem govorim kake narodne noše. indijanci že dolgo niso oblečeni tako niti medicine man ne to so kar neke predstave.
šamanizem oni nikoli niso sami imenovali nikoli niso mešali 100ih stvari na enkrat.vi tukaj pod šamanizem potegnete glih kar vam paše nekateri celo angele ki nimajo veze s tem ali afriške stvari ali brazilske to sploh ne smeš mešat.ženska skozi joka ni močna oseba in taka oseba bo delala samo zblojene nemočne ljudi.če se hočeš za nekaj boriti moraš biti močan.ne pa jokati.
glede iniciacij torej to so stopnje kjer si ali kaj'
vsak posameznik je razred zase. en bo moral delati deset let na sebi odvisno koliko nalepk ima na sebi in koliko nesnage v glavi nekateri pa lahko to že prej naredijo. zatorej me zelo moti k tako imenovani učitelji hodijo po nekihvzorcih in rečejo če mi plačaš toliko te iniciram in potlej imaš moč, lepo vas prosim.tisti ki pa delajo zastonj pa verjetno ne verjamejo niti samim sebi in potlej da tudi če bo prišlo do nečesa narobe, jim ne morete nič saj jim niste plačali.
to kar ta ženska dela ni prav.
tukaj imamo kar nekaj skupin ki trdijo da se pogovarjajo z nekimi bitji ko jih pa jaz kaj vprašam pa odreagirajo kot največji politiki.pa vsi vemo kdo so politiki.

#111 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 13. marec 2011, 13:17

no lej vsak ima svojo izkušnjo, svoje mišljenje. Jaz svojega znanja ne mislim prodajat, ker mi je to v konfliktu z starovedskim zapisom. To kar sm tu pisala je bil pač liričen moment nekega osebnega navdušenja nad življenjem, eksistenco, niti pod razno pa ne neko "ufuravanje" znaja. Vsaka duša išče svoje učenje - nekdo to dobi v kamenčkih in aurasomi, nekdo v hindu religiji, nekdo v gozdu, ko objame drevo. Ne da se mi razlagati,kaj je bit, ker je tvoj predznak a priori nastrojen v minus, tako da nima smisla še kaj nekomu nalagat, če mu ni to to. NI pa to virtualno komuniciranje nobena promocija ali prodaja, ker nimam nobene ambicije po tem.
Kar se pa tiče iniciacij - modna muha izraza.
velike sanje malega vesolcka

#112 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. marec 2011, 17:26

saj o tem govorim kake narodne noše. indijanci že dolgo niso oblečeni tako niti medicine man ne to so kar neke predstave.
šamanizem oni nikoli niso sami imenovali nikoli niso mešali 100ih stvari na enkrat.vi tukaj pod šamanizem potegnete glih kar vam paše nekateri celo angele ki nimajo veze s tem ali afriške stvari ali brazilske to sploh ne smeš mešat.ženska skozi joka ni močna oseba in taka oseba bo delala samo zblojene nemočne ljudi.če se hočeš za nekaj boriti moraš biti močan.ne pa jokati.
glede iniciacij torej to so stopnje kjer si ali kaj'.........


Kakor jaz vem in je bilo videti tudi na posnetkih so indijanci bili oblečeni v tiste njihove narodne noše al nekaj podobnega ob nekem njihovem ne vem kakšnem prazniku...In tudi ob nekih njihovih čira čara...Ne vem točno kaj so imeli nek sprejem al posvetitev določenih uradnih oseb al kaj...V glavnem tam so bili kar pomembni vrači oblečeni podobno kot je pri nas kao narodna noša...vsaj meni se je tako zdelo...Govorim za južno Ameriko...Objavljena slika

Glede iniciacij...lahko bi se temu tako reklo...to sem že nekje omenil...bom še enkrat podal razlago oz. ki se meni zdi najboljša...

posvečenje (iniciacija) - Prostovoljen proces, ki predstavlja zadnjo fazo duhovnega razvoja, ki obsega nekaj zadnjih življenj. V njem se inkarnirani človek postopoma združuje s svojo dušo in monado ali 'Božjo iskro'. Na poti do razsvetljenja je pet posvečenj, vsako posvečen-cu/ki omogoči globlje razumevanje pomena in namena Božjega načrta, polnejše zavedanje njegove/njene vloge v tem načrtu in vedno večjo sposobnost zavestnega in inteligentnega delovanja za izpolnitev tega načrta.

Lastnosti potrebne za posvečenje Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#113 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 17. marec 2011, 17:16

no lej vsak ima svojo izkušnjo, svoje mišljenje. Jaz svojega znanja ne mislim prodajat, ker mi je to v konfliktu z starovedskim zapisom. To kar sm tu pisala je bil pač liričen moment nekega osebnega navdušenja nad življenjem, eksistenco, niti pod razno pa ne neko "ufuravanje" znaja. Vsaka duša išče svoje učenje - nekdo to dobi v kamenčkih in aurasomi, nekdo v hindu religiji, nekdo v gozdu, ko objame drevo. Ne da se mi razlagati,kaj je bit, ker je tvoj predznak a priori nastrojen v minus, tako da nima smisla še kaj nekomu nalagat, če mu ni to to. NI pa to virtualno komuniciranje nobena promocija ali prodaja, ker nimam nobene ambicije po tem.
Kar se pa tiče iniciacij - modna muha izraza.



poglej jaz točno vem kaj je bit, in bit ni v čisto nobeni religiji.Nobena religija na tem svatu ne uči o svobodi duha.to bi ti morali tvoji šamani povedati, kar je najbolj pomembno za dušo je svoboda,zavedanje samega sebe potlej pride pa ljubezen. z preveč ljubezni lahko človeka še zadušiš.....

zameje je duhovnost najbolj pomembna.tudi sidarta je bil bojevnik ki se je boril proti tistim ki so zatirali duha in ljudi duhovno pohabljali z raznimi religijami.

#114 Anina

Anina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 28. julij 2013, 16:31

Zivjo,

moja mama je bila pred kratkim pri neki vedezevalki, ki ji je rekla, da imam nad seboj urok, ki bi ga bilo potrebno odstranit. Zanima me kaksne izkusnje imate s tem. Prav bi mi prisel kaksen nasvet in priporocilo na koga naj se glede teh stvari obrnem.

#115 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 18:40

Zivjo,

moja mama je bila pred kratkim pri neki vedezevalki, ki ji je rekla, da imam nad seboj urok, ki bi ga bilo potrebno odstranit. Zanima me kaksne izkusnje imate s tem. Prav bi mi prisel kaksen nasvet in priporocilo na koga naj se glede teh stvari obrnem.

 

Kako ga pa ti čutiš?



#116 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 28. julij 2013, 18:46

Zivjo,

moja mama je bila pred kratkim pri neki vedezevalki, ki ji je rekla, da imam nad seboj urok, ki bi ga bilo potrebno odstranit. Zanima me kaksne izkusnje imate s tem. Prav bi mi prisel kaksen nasvet in priporocilo na koga naj se glede teh stvari obrnem.

 

Preprosto, pokliče naj kar vedeževalko nazaj in jo vpraša, kako to odstranit in predvsem koliko bo stalo. biggrin.png


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#117 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 18:51

Zivjo,

moja mama je bila pred kratkim pri neki vedezevalki, ki ji je rekla, da imam nad seboj urok, ki bi ga bilo potrebno odstranit. Zanima me kaksne izkusnje imate s tem. Prav bi mi prisel kaksen nasvet in priporocilo na koga naj se glede teh stvari obrnem.

 

Alina, izogibaj se zvenov, zenov, cerkve, hodž , reklamiranih vještic, vojnih lic in ostalih pravličarjev. wink.png

Vsi ti te bojo sam fajn spravli ob denar.



#118 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:16

Pri branju Bhagavadgite je pa full pomembno kdo jo tolmači in razlaga...evo ti nekaj, ko glih omenjaš Krišno in Gito...biggrin.gif

Kaj je primerna daritev Bogu? V Bhagavadgiti Krišna omenja, da so to list, cvet, sadež in voda. In kaj predstavljajo? Vaše telo je list, srce je cvet, um je sadež in solze blaženosti so voda, ki jo ponudite Bogu. S čaščenjem in drugimi svetimi aktivnostmi telo predate Bogu. Boga ne morete omejiti le na določeno mesto čaščenja. Vaše telo je svetišče. Telo je svetišče, božji tempelj, v katerem biva večni Bog. Poiščite ga v svojem srcu. Čisto vsi ste utelešenja božanskosti.

Ko presežemo ime in podobo, ki jih vernik pripisuje Bogu in, ko dojamemo Boga kot nekaj, kar nima lastnosti in podobe, pomeni, da govorimo o absolutni in brezobliki božanskosti ali Brahmanu. Ko pa se ta isti Brahman pojavi z določenimi lastnostmi in podobo, ga imenujemo Rama, Krišna, Višnu ali Šiva. Ko veren človek doseže blaženo stanje mističnega zlitja z Bogom, izginejo vse razlike med njim in božanskostjo. OK2.gif

 

A mi lahko citiraš iz Ved podlago za to kar si citiral?

 

In razložiš logiko kako se lahko nekaj kar nima lastnosti in podobe ali brezoblika božanskost ali Brahman pojavi z lastnostmi in podobo? Od kje jih pa vzame, če jih nima? In glede na to, da je v Vedah jasno napisano, da je Brahman izvor vsega (Vedanta sutra 1.1. in 1.2.) in da iz njega izhajajo vsa živa bitja, so od njega vzdrževana in v njega vstopijo (Taitiriya upanishad 3.1). Kako je lahko Brahman pol brez lastnosti? 

 

In kaj je Krišna v Bhagavad Giti (14.27) hotu povedat, da je on vzrok ali temelj Brahmana?



#119 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:47

A mi lahko citiraš iz Ved podlago za to kar si citiral?

 

In razložiš logiko kako se lahko nekaj kar nima lastnosti in podobe ali brezoblika božanskost ali Brahman pojavi z lastnostmi in podobo? Od kje jih pa vzame, če jih nima? In glede na to, da je v Vedah jasno napisano, da je Brahman izvor vsega (Vedanta sutra 1.1. in 1.2.) in da iz njega izhajajo vsa živa bitja, so od njega vzdrževana in v njega vstopijo (Taitiriya upanishad 3.1). Kako je lahko Brahman pol brez lastnosti? 

 

In kaj je Krišna v Bhagavad Giti (14.27) hotu povedat, da je on vzrok ali temelj Brahmana?

 

Mene prav boli đoko kaj piše v Vedah...jaz čitam podnapise s slikcami ala ciciban varianta...biggrin.png

 

Če ne razumeš preproste razlage potem pa še malo odmantraj al pa malo prešaltaj mantro na gayatri. Mogoče se ti bo potem kaj razotkrilo oz. naredilo preblisk......Kdor je vsaj malo izkusil "samadhi" pa ni važno kdaj in kako, bi to moral razumeti...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#120 Anina

Anina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 28. julij 2013, 22:16

 
Kako ga pa ti čutiš?


Dejansko se do zdaj se nikoli nisem ukvarjala s temi stvarmi. Res je, da sem imela pred kratkim neko travmaticno izkusnjo, vecino casa sem brez energije, spremljajo pa me tudi zelo mocna nihanja razpolozenja. Ta zenska je rekla, da bi bilo to potrebno odpraviti in potem se bodo stvari uredile. Druga stvar tu pa je, da si res ne zelim klicat nje, ker ne pove niti cene, pravi, da mora videti koliko je teh stvari, itd. Skratka, ne zdi se mi najbolj vredu in ne zelim se zapletat v stevilne obiske pri njej. Rada pa bi se resila vseh teh strahov, ki me spremljajo. Poznate mogoce koga s katerim ste imeli osebno izkusnjo?

#121 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. julij 2013, 22:25

...moja mama je bila pred kratkim pri neki vedezevalki, ki ji je rekla, da imam nad seboj urok, ki bi ga bilo potrebno odstranit. Zanima me kaksne izkusnje imate s tem. Prav bi mi prisel kaksen nasvet in priporocilo na koga naj se glede teh stvari obrnem.

 

Nad tabo ni nobenega uroka delano iz strani neke osebe ali skupine...vsaj ne iz tega lifea...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#122 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 22:32

Mene prav boli đoko kaj piše v Vedah...jaz čitam podnapise s slikcami ala ciciban varianta...biggrin.png

 

Če ne razumeš preproste razlage potem pa še malo odmantraj al pa malo prešaltaj mantro na gayatri. Mogoče se ti bo potem kaj razotkrilo oz. naredilo preblisk......Kdor je vsaj malo izkusil "samadhi" pa ni važno kdaj in kako, bi to moral razumeti...biggrin.png

 

Men so Vede in Gayatri na podlagi samadhija jasne, sam me je zanimal na podlagi katerih izjav v Vedah ti tiste razlage potrjuješ in če lahko ob tem razložiš še logiko nelogičnosti, ki sem jih napisal. Sicer so pa te izmišljene in napačne razlage kot jih Vede same označujejo (Padma Purana 25.7) omenjene tudi v Vedah in kako so za določen namen za določen čas za določene ljudi koristne in tudi škodljive.

 

Drgač Krišna je izvor vsega in mi smo njegovi večni služabniki. Če ga z zlorabo svoje relativne svobodne volje nočmo naklonjeno služit in bit v tej najbolj naravni poziciji izpolnjeno srečni, nas prekrije maya in se znajdemo v pozabi sebe v nenehnem ciklu rojstev in smrti in vmesnega trpljenja, vse dokler ga po milosti in vzpodbudi Krišnovega osebnega spremljevalca ne vzljubimo. Hare Krišna.  



#123 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 22:37

Dejansko se do zdaj se nikoli nisem ukvarjala s temi stvarmi. Res je, da sem imela pred kratkim neko travmaticno izkusnjo, vecino casa sem brez energije, spremljajo pa me tudi zelo mocna nihanja razpolozenja. Ta zenska je rekla, da bi bilo to potrebno odpraviti in potem se bodo stvari uredile. Druga stvar tu pa je, da si res ne zelim klicat nje, ker ne pove niti cene, pravi, da mora videti koliko je teh stvari, itd. Skratka, ne zdi se mi najbolj vredu in ne zelim se zapletat v stevilne obiske pri njej. Rada pa bi se resila vseh teh strahov, ki me spremljajo. Poznate mogoce koga s katerim ste imeli osebno izkusnjo?

 

Poznam ja. Pa še zastonj je. 



#124 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. julij 2013, 22:39

Men so Vede in Gayatri na podlagi samadhija jasne, sam me je zanimal na podlagi katerih izjav v Vedah ti tiste razlage potrjuješ in če lahko ob tem razložiš še logiko nelogičnosti, ki sem jih napisal. Sicer so pa te izmišljene in napačne razlage kot jih Vede same označujejo (Padma Purana 25.7) omenjene tudi v Vedah in kako so za določen namen za določen čas za določene ljudi koristne in tudi škodljive.

 

Ma ti en klinac razumeš...Vede lahko brez popačenj razlagajo samo Avatarji...in jaz sem čital njihovo razlago za cicibančke...Kakšna nelogičnost...icon1_question.gif Dej preberi si še enkrat in če ne boš zaštekal si preberi še enkrat...in če stotič ne boš zaštekal potem vprašaj kakšnega meditanta, ki ima malo več pojma in znanja...jestera.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#125 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 22:44

Ma ti en klinac razumeš...Vede lahko brez popačenj razlagajo samo Avatarji...in jaz sem čital njihovo razlago za cicibančke...Kakšna nelogičnost...icon1_question.gif Dej preberi si še enkrat in če ne boš zaštekal si preberi še enkrat...in če stotič ne boš zaštekal potem vprašaj kakšnega meditanta, ki ima malo več pojma in znanja...jestera.gif

 

Vprašal sem tebe in te še enkrat. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0