Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Davidova zvezda


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
87 komentarjev na to temo

#26 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 23:10

Te bom počasi nehal moriti, rekel bom samo da probaj delat več na srcu in na povezovanju s svojim notranjim Jazom...zanašanje na druga bitja je samo vmesna stopnja dokler se nisi sposoben povezat s svojo dušo...Skratka ne smeš biti preveč odvisen od raznih drugih bitij... x;)x ...Na koncu se pa lahko celo izkaže da so kao tvoji vodniki bili samo delčki tvojega višjega Jaza...Tako je tudi Barbara Brennan (moč zdravilnih rok...) pred kratkim dejala da je bil tist njen vodnik Heyonan oz. nekaj podobnega samo delček njenega višjega Jaza. Skratka vse je možno... xDDx


Ravno to,kar si napisal.Na srcu gradim že od svojega zgodnjega otroštva,drugače mi po moje ne bi uspelo napredovati na neko črto.Koliko sem napredoval,ne vem,vem pa,da sem bil dosti časa pri vsem tem zelo blokiran.Nekje sem že omenjal Zena,ki je že pri prvem obisku pri njem zaznal očitno pozitivnost.Na žalost sem zaradi tega kratko vlekel jaz,vse do tedaj,ko sem ga razkril,pa ne samo njega,pač pa tudi svojo ožjo okolico.In sem očitno mačku preveč stopil na rep,pa so se odločili,da sva z partnerko zmešana.Sredi belega dne sta prišla dva reševalna vozila s policijo.In kaj se je zgodilo?po dvajsetih minutah je psihiater ugotovil da sva z partnerko čisto normalna in so se vsi odpeljali seveda brez naju.sedaj sva v očeh naročnikov tega kaosa najslabša človeka.A to je njihov problem.Jaz sem pri sebi razčistil že davno,tako,da je vsakršno maščevanje za te bedarije odpadlo.Lahko si misliš,kako sem se počutil,ko je za vsem tem stala tudi lastna mati.Sem samo človek,ki ima spomine,a so ti spomini neboleči.
Če se ti v povezavi s kozmosom nekdo javi s svojim imenom,je ta na zelo nizki ravni,to ti govorim iz izkušenj,ker so me ravno tisti,s svojimi imeni večkrat speljali na led.Sedaj komuniciram s silami brez imena in tudi,ko jih vprašam za ime,ga ne dobim.Zadeve so točne in čiste,rekel bi,da je komunikacija na nekem čistem nivoju,vsaj tako deluje glede na rezultate.

#27 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. marec 2010, 05:11

Če se ti v povezavi s kozmosom nekdo javi s svojim imenom,je ta na zelo nizki ravni,to ti govorim iz izkušenj,ker so me ravno tisti,s svojimi imeni večkrat speljali na led.Sedaj komuniciram s silami brez imena in tudi,ko jih vprašam za ime,ga ne dobim.Zadeve so točne in čiste,rekel bi,da je komunikacija na nekem čistem nivoju,vsaj tako deluje glede na rezultate.


Na to z imenom se glih ne bi preveč zanašal.....ma to je težko povedat, ker še sam ne vem...evo nekaj za orientacijo... x;)x

Kako naj prepoznamo vodstvo z višjih ravni?
Vedeli boste po kvaliteti podanih informacij - če so te resnično neosebne ali zelo osebne. Če so osebne, potem zagotovo ne prihajajo z višjih ravni. Če so neosebne, pa lahko prihajajo z višjih ravni. Višje kot so ravni, s katerih nauki prihajajo, bolj so neosebni...........Srce je vez s Hierarhijo in srcu in tistemu, kar prihaja iz srca, lahko zaupate, ne morete pa zaupati tistemu, kar prihaja iz sončnega pleteža.

Ali so sporočila in nauki, ki jih posredujejo mediji, verodostojni?
Mediji večinoma komunicirajo z neko astralno ravnijo. To je svet slepil in iluzij, zgrajen iz miselnih tvorb človeštva.
Na astralni ravni v svojih astralnih telesih živijo mnoga bitja, ki niso utelešena. Nekatera izmed njih komunicirajo preko medijev. Mnogi spiritualisti verjamejo, da njihov medij posreduje najvišje nauke. Vendar pa so ti nauki lahko tako lažni kot katero koli drugo kanaliziranje. Dejstvo, da ne prihajajo s fizične ravni, še ni zagotovilo njihove pravilnosti. To pa ne pomeni, da na višjih astralnih ravneh (šesti in sedmi) ni vodnikov, ki posredujejo na splošno koristne in navdihujoče nauke. Vendar pa z astralne ravni nikoli ne boste dobili trdnih dejstev o načrtu Hierarhije, ker Mojstri ne delujejo na tej ravni. Mediji in bitja, ki preko njih komunicirajo, ne poznajo resnice o Kristusu. Mojstri dejstev o načrtu ne spuščajo na ta področja. Kar se mene tiče, ni pomembno kako nadarjen je medij, kako izkušen je vir ali kako cenjen je vodnik, na tej ravni takšnih dejstev ne boste našli. Najdete lahko splošne nauke, ki so navdihujoči, trdnih dejstev pa ne. x:Dx


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#28 PomladnaVila

PomladnaVila
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 28. marec 2010, 16:14

Ma jaz sem to stran ubacio zaradi slikic, drugače jaz na ta način sploh ne delam....kao vrtenje in ne vem kaj še....lahko malo zaj....in so problemčki...Evo ta je malo bolj podobna verzija temu kar se jaz včasih igram.... x:Dx

http://www.pesem-dus...merkava,38.html



Prebrala natančno! Saj v bistvu se s theto dela isto, samo brez merkave, pač brez simbola.

#29 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. marec 2010, 18:00

Prebrala natančno! Saj v bistvu se s theto dela isto, samo brez merkave, pač brez simbola.


O theti se mi ne sanja dost...sem pa zvedel da je kar dost zadev pri theti pobrano iz joge. Zadevce so malo spremenil, prilagodil zahodnemu človečku....in dal kao nov ime... x:Dx

Je pa to še zmeraj samo tehnika...koliko vključuje srce nimam pojma...karmo je treba pa še vseeno odplačat...ovako ili onako. xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#30 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. marec 2010, 18:41

O theti se mi ne sanja dost...sem pa zvedel da je kar dost zadev pri theti pobrano iz joge. Zadevce so malo spremenil, prilagodil zahodnemu človečku....in dal kao nov ime... x:Dx

Je pa to še zmeraj samo tehnika...koliko vključuje srce nimam pojma...karmo je treba pa še vseeno odplačat...ovako ili onako. xg:Dx


Ne razumem.V enem postu pišeš,da se z zadevo nekaj igraš,v naslednjem pa trdiš,da o tem nimaš pojma. .??????????????????????? :cry:

#31 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. marec 2010, 18:58

Ne razumem.V enem postu pišeš,da se z zadevo nekaj igraš,v naslednjem pa trdiš,da o tem nimaš pojma. .??????????????????????? :cry:


Včasih se poigram z merkabo...pojma pa nimam o theta healingu...To sta dve čist različni stvari. x;)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#32 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. april 2010, 21:50

Pejte raj stran od teh lažnih simbolov.To so samo podtaknjeni energetski simboli za energetsko napajanje negativnih svetov.

#33 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. april 2010, 07:30

Pejte raj stran od teh lažnih simbolov.To so samo podtaknjeni energetski simboli za energetsko napajanje negativnih svetov.



Kako pa veš,da je to lažni simbol?
Res je da je ta simbol zlorabljen s strani negativnih ljudstev.

#34 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. april 2010, 08:18

Kako pa veš,da je to lažni simbol?
Res je da je ta simbol zlorabljen s strani negativnih ljudstev.


katerih negativnih ljudstev ?

#35 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 19. april 2010, 08:20

Zato k so vse 4vere, krščanstvo,judoizem,islam in hinduizem (za budizem ne vem) produkt stare Babilonske vere.Ti ki so to vero ustanovil pa so so "sive eminence" še dandanes.Gre za bitja iz drugih dimenzij ki se energetsko napajajo na tak način, ko se časti simbole.Vse okoli nas je energija-hologram, sam nažalost naši čuti tega ne znajo dešifrirat niti tehnologija.

Ni pa tako hudo kot se sliši ta hologram-pač narava je taka v resnici ne x:Dx .

Zato je treba kr malo pazit v kaj dajemo energijo in komu.

#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. april 2010, 14:57

Ne mi bluzit o nekih sivih eminencah in negativnih ljudstvih...kdo je pa rekel da smo mi kao pozitivci...če pogledaš malo po svetu kaj delamo, se res vprašaš a smo sploh kaj boljši človečki kot tisti v preteklosti. x:Dx

Merkaba pa deluje na srčno čakro... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. april 2010, 16:42

no, mene vseeno zanimajo podrobnosti, o negativnih ljudstvih in to

#38 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 19. april 2010, 20:11

Ne mi bluzit o nekih sivih eminencah in negativnih ljudstvih...kdo je pa rekel da smo mi kao pozitivci...če pogledaš malo po svetu kaj delamo, se res vprašaš a smo sploh kaj boljši človečki kot tisti v preteklosti. x:Dx

Merkaba pa deluje na srčno čakro... xg:Dx


Ti že z svojmu nickom absolutno nis neko žarčenje potizitive :)

no, mene vseeno zanimajo podrobnosti, o negativnih ljudstvih in to


Tip misl žide se men zdi.Če te pa kej z moje plati zanima pa kr vprašej x:)x

#39 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. april 2010, 22:15

Ti že z svojmu nickom absolutno nis neko žarčenje potizitive.

Jaz sem angelček in hudiček...vse v eni osebi... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#40 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 20. april 2010, 00:21

Tip misl žide se men zdi.Če te pa kej z moje plati zanima pa kr vprašej x:)x


aha, ja, tudi možno... ne vem, najprej vzbudi zanimanje, potem jo pa ucvre.

ti si pa nekaj sive eminence omenjal... no, če te je volja, bi bilo vsekakor zanimivo tudi o tem kaj slišati, res.

#41 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 20. april 2010, 08:35

Jaz sem angelček in hudiček...vse v eni osebi... x:Dx


Pa dobr, oba pola sta itak prisotna pri večini x:Dx

#42 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 20. april 2010, 08:58

ti si pa nekaj sive eminence omenjal... no, če te je volja, bi bilo vsekakor zanimivo tudi o tem kaj slišati, res.


Hmja, tle je veliko za povedat.Za uvod naj ti povem da je svet v katerem živimo veliko več kot le to kar vidiš,slišiš,čutiš,okusaš....mi smo z svojimi čuti omejeni tako kot je kakšna belouška z svojimi ko recimo ne vidi.Po nekih izračunih naj bi dojemali le 0.005% dejanskih stvari okoli sebe.Imamo sicer podlago za videti malo več, v smislu 3. očesa vendar zelo malo kdo ga resnično zna uporabljat-lahko ga pa vsak.

Sej recimo samo poglej kako se že "zatakne" ko razmišljamo o mejah vesolja.Kje so te meje in kaj je onkraj njih-no je že preveč za naš tipičen svet ki bazira na tem: pokaži da vidim, pa bom verjel x:Dx .Pri tem "vesolskem" vprašanju pa tut najbolj logični ljudje sveta ne vejo kaj bi rekl in zanimivo še zmeraj vstrajajo pri "trdih" teorijah kjer naj ne bi obstajalo nič drugega kar se da videt,okusit,slišat,čutit :P .

Uglavnem nazaj k tvojemu vprašanju-svet je energetski.Vsaka stvar na zemlji ima svoje energetsko polje.Tako planet Zemlja kot trava,živali,voda, gore in mi.Vsaka stvar ki se dogaja nardi valove, ki vplivajo na naše polje.Svet ki ga dojemamo je ubistvu "hologram"- podobno v filmu matrica- vendar na malce mn grozn način kot tam x:Dx Zakaj hologram? Zato ker je pač taka resnična naša narava.Cel svet je ubistvu en algoritem podobno računalniškemu dekodiranju, in to kar mi vidimo so rezultati tega.Odzadej pa je seveda veliko več.Nekateri ljudje so se rojevali in se še vedn bodo ki vidijo malo več kot le znotraj teh standardnih parametrov.Lahko bi reku da se eni taki Neoti ki lahko vplivajo na to Matrico.

No smo hologramska prezentacija in baje smo ujeti v ta telesa tukaj in ko umremo gremo nazaj v pravi svet brez hologramske podlage.Zakaj smo tukaj ne vem. x:)x Po enih torijah naj bi bili na preizkušnji,kazenski bataljon,učenci,pripravljali naj bi se za pravi svet,iskalci nečesa al kaj ti jest vem :) ....zaenkrat še nisem našel nič takega kar bi me prepričal.

Sive eminence.No logično je da v tako velikem prostoru nismo sami.Dimenzij je neskončno.So svetovi kjer živijo bitja kjer ni nikakršne energije in ti se hodijo k nam napajat.Vidimo jih ne-oziroma jih, če se začnemo odpirat svoje tretje oko (vsak človek ga poseduje, vendar ga le malo kdo uporablja-to pa zaradi načina življenja ki nam ga vsiljujejo "vzorniki) .Vsa globalna politika naj bi bila orkestrirana preko teh bitij-kakršni koli že bili, ker naj bi se baje napajale z našo energijo.Ta energija pa pride do izraza v vojnah,nemirih,kataklizmah se pravi po domače v "pizdarijah".Sej sam poglej kolk vojn je še skos na svetu čeprov niso potrebne.Velike "face" tega sveta; se pravi predsedniki,bankirji,itd ki naj bi imeli dejansko moč so orkestrirani z strani reh bitij.Eni to vedo-mnogi se tega ne zavedajo.

Verjetno ti tole ni čist nč jasn x:Dx Za začetek si zlovdej dol od Davida Ickeja Beyond The Cutting Edge ...Sicer mi je tip malo sumljiv ampak bo dobro za en tak uvod da se ti dejansko začne svitat zakaj gre na tem svetu x:Dx :8):

#43 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 20. april 2010, 11:05

Sive eminence.No logično je da v tako velikem prostoru nismo sami.Dimenzij je neskončno.So svetovi kjer živijo bitja kjer ni nikakršne energije in ti se hodijo k nam napajat.Vidimo jih ne-oziroma jih, če se začnemo odpirat svoje tretje oko (vsak človek ga poseduje, vendar ga le malo kdo uporablja-to pa zaradi načina življenja ki nam ga vsiljujejo "vzorniki) .Vsa globalna politika naj bi bila orkestrirana preko teh bitij-kakršni koli že bili, ker naj bi se baje napajale z našo energijo.

Eni pravijo, da je skoraj vse orkestrirano preko Kasiopejcev in še enih drugih nezemljanov ... xrolleyesx Teorije zarote so zelo popularne, sploh pa so tako lepo spisane, da lahko v njih najdeš "pojasnilo" za karkoli (v navednicah zato, ker ne pojasnijo prav ničesar) in jim kao direktno in nedvoumno ne moreš dokazat, da ne držijo (kajti, lahko je marsikaj res). Skratka, človeška domišljija je brezmejna. Raje bi ti teoretiki zarote pisali romane ali scenarije za filme, bi lahko še kaj zaslužili.

"Dimenzij je neskončno," praviš. Na kaj s tem misliš? A misliš na druge svetove ali na prostorske dimezije kot jih razumeta matematika in fizika?
Possible—but highly unlikely.

#44 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 20. april 2010, 11:20

Eni pravijo, da je skoraj vse orkestrirano preko Kasiopejcev in še enih drugih nezemljanov ... xrolleyesx Teorije zarote so zelo popularne, sploh pa so tako lepo spisane, da lahko v njih najdeš "pojasnilo" za karkoli (v navednicah zato, ker ne pojasnijo prav ničesar) in jim kao direktno in nedvoumno ne moreš dokazat, da ne držijo (kajti, lahko je marsikaj res). Skratka, človeška domišljija je brezmejna. Raje bi ti teoretiki zarote pisali romane ali scenarije za filme, bi lahko še kaj zaslužili.

"Dimenzij je neskončno," praviš. Na kaj s tem misliš? A misliš na druge svetove ali na prostorske dimezije kot jih razumeta matematika in fizika?



Matematika je samo dokaz da je vse skupaj matrica, ker čisto vse pojave lahko tudi preko nje uveljaviš oziroma preko nje vse funcionora ker džijo zadevo v ravnovesju....algoritmi ne.

Ja sej pravim da je veliko več okol nas kar dejansko dojemamo.Tudi sam sem se na začetku zanašov na to kar vidiš slišiš da pač drži, pa zanimivo ko so se pojavile zadeve ki nimajo nobene znanstvene podlage, nisem prišel nikamor z ene točke x:Dx

#45 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 20. april 2010, 11:48

Sive eminence.No logično je da v tako velikem prostoru nismo sami.Dimenzij je neskončno.So svetovi kjer živijo bitja kjer ni nikakršne energije in ti se hodijo k nam napajat.Vidimo jih ne-oziroma jih, če se začnemo odpirat svoje tretje oko (vsak človek ga poseduje, vendar ga le malo kdo uporablja-to pa zaradi načina življenja ki nam ga vsiljujejo "vzorniki) .Vsa globalna politika naj bi bila orkestrirana preko teh bitij-kakršni koli že bili, ker naj bi se baje napajale z našo energijo.Ta energija pa pride do izraza v vojnah,nemirih,kataklizmah se pravi po domače v "pizdarijah".Sej sam poglej kolk vojn je še skos na svetu čeprov niso potrebne.Velike "face" tega sveta; se pravi predsedniki,bankirji,itd ki naj bi imeli dejansko moč so orkestrirani z strani reh bitij.Eni to vedo-mnogi se tega ne zavedajo.

Verjetno ti tole ni čist nč jasn x:Dx Za začetek si zlovdej dol od Davida Ickeja Beyond The Cutting Edge ...Sicer mi je tip malo sumljiv ampak bo dobro za en tak uvod da se ti dejansko začne svitat zakaj gre na tem svetu x:Dx :8):


aha, ok, hvala. no, te teorije so mi bolj ali manj znane, saj se vedno znova pojavljajo in to v raznoraznih oblikah...
včasih gre za duhove, spet drugič za demone, potem za vesoljce, pa za bitja iz druge dimenzije, za astralna bitja, itd..

ampak po mojem mnenju grejo vse te teorije z roko v roki s sledečo predpostavko:

Hmja, tle je veliko za povedat.Za uvod naj ti povem da je svet v katerem živimo veliko več kot le to kar vidiš,slišiš,čutiš,okusaš....mi smo z svojimi čuti omejeni tako kot je kakšna belouška z svojimi ko recimo ne vidi.Po nekih izračunih naj bi dojemali le 0.005% dejanskih stvari okoli sebe.Imamo sicer podlago za videti malo več, v smislu 3. očesa vendar zelo malo kdo ga resnično zna uporabljat-lahko ga pa vsak.

Sej recimo samo poglej kako se že "zatakne" ko razmišljamo o mejah vesolja.Kje so te meje in kaj je onkraj njih-no je že preveč za naš tipičen svet ki bazira na tem: pokaži da vidim, pa bom verjel x:Dx .Pri tem "vesolskem" vprašanju pa tut najbolj logični ljudje sveta ne vejo kaj bi rekl in zanimivo še zmeraj vstrajajo pri "trdih" teorijah kjer naj ne bi obstajalo nič drugega kar se da videt,okusit,slišat,čutit :P .


res je, da smo v zaznavanju omejeni z našo človeškostjo. in da nimamo pojasnila za vse oz. imamo nepopolna pojasnila za marsikaj.
in prav v tem je šibka točka in tendenca k zatekanju k raznoraznim eksotičnim pojasnilom...
KER ne vemo vsega, in KER je vsakršna teorija vprašljiva, jo lahko nadomestimo z ČIMERKOLI, se pravi s kakršnokoli poljubno teorijo,
najsi bo le-ta še tako nezaslišana.
to gre seveda vse po logiki, da, če tablete ne delujejo, je tudi udarec z macolo dober.

hec v tem, kar se imenuje 3. oko je med drugim ta, da lahko našo fantazijo projiciramo v vsakdanjost
in na prehodu za pešce dejansko vidimo sneguljčico in pa sedem palčkov.
seveda obstajajo izbrani mojstri, ki sedijo nekje visoko v himalajah in katerih 3. oko je ZARES odprto
in oni vedo, da so naša videnja zgolj projekcije našega ega in da si moramo naše 3. oko dodobra sčistiti...
ampak, česar oni ne vedo, je to, da je vsako videnje projekcija našega ega...
le da je seveda tisto, kar vidimo mi sami, duhovno, kar vidi nekdo drug pa materialno.
no, tu nekje je hudičev krog zaključen in izgubljeni iskalec ima priložnost nadalnje vožnje na ringelšpilu,
katero plača s časom, ki je denar.

#46 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 20. april 2010, 22:06

Ja sej te čist štekam x:Dx Tolk enih varjant zdej se pa znajd.Mislim da mora vsak sam pridet do tega kaj se za njega zdi prava "resnica",
Nekaterim sploh ni do tega.

Men se pa absolutno zdi bedast, da v taki tehnološki dobi kot smo ne znamo odgovorit na basic vprašanja kot so od kje izviramo in zakaj sploh obstajamo.Počutim se kot dete ki so ga zapustili starši, zdej v odrasli dobi pa bi rad zvedel od kod prihaja. in kakšen je biv razlog zato.Mislim da vsak od nas globoko v sebi drži to nesigurnost in strah pred neznanim, in mi namesto da bi iskali odgovore na to temelno vprašanje raje razmišlajmo kako bi naredili orožje ki bo zjebalo soseda in pobilo čim več ljudi ter nas držalo na "vrhu" pa če je to samo za pet minut.

Jao jao ljudi moji bi reku modri mož.

Bo prišel čas ko se bo človeštvo ozrlo nazaj in se bo spraševalo : Le kako hudiča so lahko živeli v taki nesigurnosti, kot Kolumbovi mornarji ki niso vedela kam plujejo ko so odkrivali Ameriko....svaka jim čast, dobri so bli x:Dx x:Dx x:Dx

#47 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. april 2010, 00:00

Ja sej te čist štekam x:Dx Tolk enih varjant zdej se pa znajd.Mislim da mora vsak sam pridet do tega kaj se za njega zdi prava "resnica",
Nekaterim sploh ni do tega.

Men se pa absolutno zdi bedast, da v taki tehnološki dobi kot smo ne znamo odgovorit na basic vprašanja kot so od kje izviramo in zakaj sploh obstajamo.Počutim se kot dete ki so ga zapustili starši, zdej v odrasli dobi pa bi rad zvedel od kod prihaja. in kakšen je biv razlog zato.Mislim da vsak od nas globoko v sebi drži to nesigurnost in strah pred neznanim, in mi namesto da bi iskali odgovore na to temelno vprašanje raje razmišlajmo kako bi naredili orožje ki bo zjebalo soseda in pobilo čim več ljudi ter nas držalo na "vrhu" pa če je to samo za pet minut.

Jao jao ljudi moji bi reku modri mož.

Bo prišel čas ko se bo človeštvo ozrlo nazaj in se bo spraševalo : Le kako hudiča so lahko živeli v taki nesigurnosti, kot Kolumbovi mornarji ki niso vedela kam plujejo ko so odkrivali Ameriko....svaka jim čast, dobri so bli x:Dx x:Dx x:Dx


po drugi strani pa so vprašanja precejšnja pizdarija... ker znajo dati vtis, da nekje obstaja pravilen odgovor...
pa še precej sugestivna znajo biti...
če se npr vprašam, od kje izhajam, že predpostavljam, da obstaja nek prostor, iz katerega izviram...
četudi temu mogoče sploh ni tako.

itak pa se predvsem ubadamo z instiktivno pogojenimi potrebami, seveda... včasih je cela znanost, biti manj aktiven.

#48 Danaja10

Danaja10
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 19. maj 2010, 12:22

Menim, da lahko v tem postopku uporabiš bolj ali manj kateri koli simbol ali kakšno drugo miselno sliko, v katero "zaupaš", verjameš, in bo rezultat isti.


Mislim, da ni čisto tako enostavno.
Predvsem, pa je fajn če pišemo na podlagi izkušenj.
Torej, "ker sem poskusil to pa to, menim..."
in ne,
"ker sem prebral v tej knjigi to pa to, menim..."
ali še slabše
"jaz menim..."

Se opravičujem, ker sem malo groba, ampak ne da se mi ukvarjati z ljudmi, ki nimajo izkušenj pa po vseh forumih, ki se jih čisto nič ne tičejo nekaj menijo. x;)x

Iz spletne strani http://www.akropola....ek.aspx?lit=215

Tale citat:

C. G. Jung: “Simbol ničesar ne skriva, ničesar ne pojasnjuje, temveč nas napoti na ono stran nas samih, proti pomenu, ki se nahaja onkraj, pomenu, ki je nepojmljiv in ki ga lahko samo zaslutimo, ki ga ne more izraziti nobena beseda jezika, ki ga govorimo ... Simbol je proizvod narave ...” (Problèmes de l'Âme moderne).“V svetu brez simbolike ne bi bilo možno dihati. Njena odsotnost bi nemudoma povzročila duhovno smrt človeka ...”, pravi J. Chevalier (Slovar simbolov)

Jaz sem zadeve preizkusila in zato ne menim, temveč vem, da so simboli močno orodje, ki nas poveže s podzavestjo in z nadzavestjo in še z marsičem o čemer nimam ta trenutek pojma in ne bom več pametnjakala. x:)x

#49 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 22. maj 2010, 08:27

Se ti ni potrebno opravičevati. Napisal sem tako, ker so take moje izkušnje, poleg tega sem spoznal, da na tak način deluje človeški um -- preko izkušenj in tudi preko branj raznih knjig. Simbol sam po sebi je prazen, vsebino mu dodamo šele ljudje s svojo domišljijo, zato lahko deluje, kar trdim. Vzemiva primer svastike: je simbol "pozitiven" ali "negativen", simbol življenja ali smrti?
Possible—but highly unlikely.

#50 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. maj 2010, 11:14

Se ti ni potrebno opravičevati. Napisal sem tako, ker so take moje izkušnje, poleg tega sem spoznal, da na tak način deluje človeški um -- preko izkušenj in tudi preko branj raznih knjig. Simbol sam po sebi je prazen, vsebino mu dodamo šele ljudje s svojo domišljijo, zato lahko deluje, kar trdim. Vzemiva primer svastike: je simbol "pozitiven" ali "negativen", simbol življenja ali smrti?



Misel ima vibracijo,to je tudi znanstveno dokazano,ravno tako imajo razni simboli svojo vibracijo.Skupaj simbol in misel,tvorita še močnejšo vibracijo.
Če želiš,si naredi poizkus.Če ti meditacija,ali vizualizacija nista tuji,me boš razumel,kaj bi rad.Vizualiziraj si eno veliko Davidovo zvezdo,kako počasi od glave proti nogami prehaja skozi telo.Zapomni si ta občutek.
Čez par minut,pa enako ponovi z svastiko.Primerjaj ta dva občutka in opazil boš razliko,še večjo razliko boš opazil,če boš z svastiko začel pri nogah in končal na glavi. Če si dober opazovalec lastnega telesa,ne moreš zgrešiti različnega občutka.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0